Selectie
Land
Provincie
Maand
Jaar



Zoeken
zoek
Naam / plaats

Selecteer inschrijfformulier
DatumEvenement
ma 31-12-2018  Sisu Bosma Beste Advies Oudejaarscross, Almelo
vr 21-12-2018  Kerstmannenloop, Amersfoort
vr 21-12-2018  Runnersworld Hoogeveen Nightrun, Hoogeveen
za 22-12-2018  Rondje Bussloo wintereditie, Bussloo
za 22-12-2018  Neelder Veldloop, Roermond
za 22-12-2018  Lightrun, Klazienaveen
za 22-12-2018  Avondkerstloop Nispen, Nispen
za 22-12-2018  Santa Night Run by Nadine, Dongen
za 22-12-2018  Hart voor Ysbrechtum, Ysbrechtum
za 22-12-2018  SV-Putten Rusthoeveloop, Putten
za 22-12-2018  Aagtekerkerun, Aagtekerke
za 22-12-2018  Decemberloop Peize, Peize
zo 23-12-2018  Winter Step-One Loop, Borne
zo 23-12-2018  Santa Run Wijchen, Wijchen
zo 23-12-2018  Kerstloop, Barendrecht
zo 23-12-2018  39e Winterloop DWSH'18, Wilbertoord
zo 23-12-2018  Voorschoten'97 Rendierenloop, Voorschoten
ma 24-12-2018  Kerstschaatsen Vughtse IJs Club, Den Bosch
ma 24-12-2018  Verhoeve Groen Cross, Appelscha
wo 26-12-2018  RiemersmaLeasing Kangoeroeloop, Vught
wo 26-12-2018  Kasteelloop, Horst
wo 26-12-2018  Rotary kerstcorrida Tielt, Tielt
wo 26-12-2018  TOF Kerstcross, Breda
wo 26-12-2018  TOPVORM Kerstloop, Gemert
wo 26-12-2018  Kerstcross AVON Heerlen, Heerlen
wo 26-12-2018  39e Kerstloop Gennep, Gennep
wo 26-12-2018  Kerstcross Haag Atletiek, Den Haag
do 27-12-2018  28e Derde Kerstdagloop, Arnhem
do 27-12-2018  Schaatsnacht van Eindhoven, Eindhoven
do 27-12-2018  KIKA-Run, Assen
do 27-12-2018  Verlichte Cross, Oldebroek
vr 28-12-2018  Obstacle Run By Night, Breda
vr 28-12-2018  Night Run Bergen op Zoom, Bergen op Zoom
za 29-12-2018  StrandRide for the Roses, Renesse
za 29-12-2018  10e Runningpoint cross challenge, Vlaardingen
za 29-12-2018  Turvenloop, Langeveen
za 29-12-2018  Oudejaars Crossloop Vorden, Vorden
za 29-12-2018  Oliebollenloop, Hasselt
za 29-12-2018  Oliebollenloop IJsclub Haarlem, Vogelenzang
za 29-12-2018  Schapenkoppen Sportpark Cross, Dordrecht
zo 30-12-2018  Bosloopcompetitie, Harderwijk
zo 30-12-2018  Vaarderhoogt Sylvester By Night, Soest
zo 30-12-2018  24e Kerstloop, Amstelveen
zo 30-12-2018  Keiloop Meddo, Winterswijk-Meddo
zo 30-12-2018  Van de Meerendonk Auwjaorscross, Oirschot
zo 30-12-2018  Betuwse Oliebollenrun, Tiel
zo 30-12-2018  Extreme Cold Run, Schoonebeek
zo 30-12-2018  RunX Nightrun Enschede, Enschede
zo 30-12-2018  Runnersworld A'damse Bos Nightrun, Amstelveen
ma 31-12-2018  34e Oudejaarsloop, Hilvarenbeek
ma 31-12-2018  Rabobank Sylvestercross, Soest
ma 31-12-2018  Oudejaarsloop Heerlen, Heerlen
ma 31-12-2018  Papegaaij en Tegelaar Oudejaarsloop, Kampen
ma 31-12-2018  Oliebollenloop, Weert
ma 31-12-2018  Wisent Wintertrail, Apeldoorn
ma 31-12-2018  36e Rabobank oliebollenloop, Schoonhoven
ma 31-12-2018  Juliana RUN, Maasbracht
ma 31-12-2018  Oliebollen loop, Vlaardingen
vr 04-01-2019  RunX Zaandam Nieuwjaarsloop, Zaandam
za 05-01-2019  32e Florijnwinterloop, Woudenberg
za 05-01-2019  Nieuwjaarswandeling Schoorlse Duinen, Schoorl
za 05-01-2019  WinterFireRun, Vuren
za 05-01-2019  Winterloop Enter, Enter
za 05-01-2019  c.s.v. VIOS Midwinterloop, Vaassen
za 05-01-2019  Wintercross VVOP, Voorthuizen
za 05-01-2019  Mourik Nieuwjaarsloop, Oud-Beijerland
zo 06-01-2019  Neptunus Oefentocht januari, Venlo
zo 06-01-2019  AVC Strand- & Duinloop, Castricum
zo 06-01-2019  Jaspercross, Asten
zo 06-01-2019  Rutbeekcross, Enschede
zo 06-01-2019  Gaasperplascross, Amsterdam
zo 06-01-2019  Nieuwjaarsloop, Hoek van Holland
zo 06-01-2019  Teuge runs for life, Teuge
zo 06-01-2019  Genneper parken loop, Eindhoven
zo 06-01-2019  Nijmeegse Nieuwjaarsloop, Nijmegen
zo 06-01-2019  Lunettencross, Vught
zo 06-01-2019  Douwe Kleefstraloop, Leeuwarden
zo 06-01-2019  Covebo Nieuwjaarsloop, Venlo Boekend
zo 06-01-2019  RUNNERSWORLD Wintercup, Lelystad
zo 06-01-2019  38e Olympia'18 Oliebollen Omloop, Boxmeer
ma 07-01-2019  iRun Stevensloop, Nijmegen
wo 09-01-2019  Run2Day Trail clinic - Bergschenhoek, Bergschenhoek
vr 11-01-2019  Runnersworld Nightrun Zoetermeer, Zoetermeer
za 12-01-2019  3e cross GO crosscompetitie, Epe
za 12-01-2019  Plus van der Horst Bosloop, Elspeet
za 12-01-2019  Snertloop, Nijkerk
za 12-01-2019  Nieuwjaarsloop Aalden Rondomme, Zweeloo
za 12-01-2019  Winterclinic 10 km AV-pec 1910, Zwolle
za 12-01-2019  Hollen met Han, Leiden
za 12-01-2019  Start 2B Extrarunner, Gorinchem
zo 13-01-2019  Busreis Egmond, Eindhoven
zo 13-01-2019  Zac Freudenburg Cross, Groningen
zo 13-01-2019  Wilkin Sports Cross Goirle, Goirle
zo 13-01-2019  LOKO Loopcompetitie, Zeewolde
zo 13-01-2019  Runnersworld Bentinckspark Run, Hoogeveen
zo 13-01-2019  Kroese Wevers cross, Winterswijk
zo 13-01-2019  Kuijkse Stratenloop, Nieuwkuijk
zo 13-01-2019  De Kaaisjouwer Run, Nijmegen
zo 13-01-2019  159e Zegerplasloop, Alphen aan den Rijn
zo 13-01-2019  Clinic voor de beginnende loper, Zwolle
zo 13-01-2019  Den Haag Strand Marathon, Wassenaar/Den Haag
ma 14-01-2019  Runnersworld Cascade Clinics, Hoogeveen
vr 18-01-2019  55ste Abdijcross Ladies Night Run, Kerkrade
za 19-01-2019  Zuurbergcross, Holten
za 19-01-2019  Kwintelooyen WinterRun, Rhenen
za 19-01-2019  Vondelparkloop Light the Night, Amsterdam
za 19-01-2019  Atlantisdata Zwolse Bos Loop, Heerde
za 19-01-2019  55ste Abdijcross, Kerkrade
za 19-01-2019  Udikloop, Klijndijk
za 19-01-2019  FORTIUS Merwelandencross, Dordrecht
zo 20-01-2019  Rokkeveense Dekkerloop, Zoetermeer
zo 20-01-2019  de GROENE 4 MIJL, Eelderwolde
zo 20-01-2019  Cirkelboscross, Almere
zo 20-01-2019  Trailrun NSL, Noordwijk Zh
zo 20-01-2019  Vondelparkloop, Amsterdam
zo 20-01-2019  Global-e Spiridoncross, Rijen
zo 20-01-2019  Hulsbeekcross, Oldenzaal
zo 20-01-2019  55ste Abdijcross, Kerkrade
zo 20-01-2019  Ruitenburg Halve Maassluis, Maassluis
zo 20-01-2019  Beers Binnenmaas Cross, Mijnsheerenland
zo 20-01-2019  Annendaalloop, Posterholt
zo 20-01-2019  Bosmarathon en minder, Assen
zo 20-01-2019  DES Dieprijt Cross, Eersel
zo 20-01-2019  Run2Day Trail clinic Hollandsche Rading, Hollandsche Rading
zo 20-01-2019  Leemkuilcross, Berg en Dal
zo 20-01-2019  Beekse Winterbosloop Montferland, Beek Montferland
zo 20-01-2019  Heldense Bossen Verloscross, Helden
zo 20-01-2019  Natte Neuzen Trail Beekhuizen, Beekhuizen
za 26-01-2019  Pierewaai Trail, IJmuiden
za 26-01-2019  Cross Duathlon Ameland, Ameland
za 26-01-2019  Otterlo Trailrun, Otterlo
za 26-01-2019  50e Mastboscross, Breda
za 26-01-2019  30e Physio.Fit Dirk IV-loop, Hoornaar
za 26-01-2019  AH ABE Hunebedloop, Havelte
za 26-01-2019  De Tol Trailrun, Nunspeet
zo 27-01-2019  Bosloopcompetitie, Harderwijk
zo 27-01-2019  Safari Trail, Arnhem
zo 27-01-2019  Vlakwatercross, Venray
zo 27-01-2019  Uithoorns Mooiste, de Loop, Uithoorn
zo 27-01-2019  Run2Day Trail clinic Berg en Dal, Berg en Dal
zo 27-01-2019  Sri Chinmoy Inspiration Marathon, Amsterdam
zo 27-01-2019  ALS bosloop, Nijmegen
zo 27-01-2019  50e Mastboscross, Breda
zo 27-01-2019  Beekse Winterbosloop Montferland, Beek Montferland
zo 27-01-2019  Rondje Oeken, Brummen
za 02-02-2019  Viking Winter GPS Trailrun, Dieren
za 02-02-2019  Hivernaltrail, Landgraaf
za 02-02-2019  Blaauwbekmarathon, Blauwestad
za 02-02-2019  Welkoop Wintercross, Zeewolde
zo 03-02-2019  Neptunus Oefentocht februari, Venlo
zo 03-02-2019  Centraal Beheer Midwinter Marathon, Apeldoorn
zo 03-02-2019  AVC Strand- & Duinloop, Castricum
zo 03-02-2019  Mammoet Midwinter Halve Marathon, Cadzand-Bad
zo 03-02-2019  Twiskemolenloop, Landsmeer
zo 03-02-2019  Scopias Trail, Belfeld
zo 03-02-2019  Groenhovenloop, Gouda
zo 03-02-2019  Beekse Winterbosloop Montferland, Beek Montferland
zo 03-02-2019  RunX Zaanlandcross, Zaandam
za 09-02-2019  Valentijnscross, Wierden
za 09-02-2019  45e Februariloop, Bennekom
za 09-02-2019  Petzl Night Trail, Bergschenhoek
zo 10-02-2019  Braambergencross, Almere
zo 10-02-2019  MOS cross duathlon Etten-Leur, Etten-Leur
zo 10-02-2019  Wedertcross, Valkenswaard
zo 10-02-2019  LOGO Midwinter Trail, Geldrop
zo 10-02-2019  Noord-Aa Polderloop, Zoetermeer
zo 10-02-2019  Nederheide Commanderije Cross, Milheeze
za 16-02-2019  Voorjaarswandeling 'de Zilte Zoen', Bergen aan Zee
za 16-02-2019  Hardloop clinics IJsselloop 2019, Deventer
za 16-02-2019  De zwaarste 10 van Zeeland, Burgh-Haamstede
za 16-02-2019  4e cross GO crosscompetitie, Heerde
zo 17-02-2019  PK Sport Bosdijkloop, Vinkeveen
zo 17-02-2019  28e MARESIA Cross Duathlon, Waalwijk
zo 17-02-2019  Hellegat Cross, Willemstad
zo 17-02-2019  Leudal Cross, Haelen
zo 17-02-2019  DiemerCross, Diemen
zo 17-02-2019  Leesten Cross, Ugchelen
za 23-02-2019  BEEsports baanultra, Steenwijk
za 23-02-2019  Zwemloop Kapelle, Kapelle
za 23-02-2019  Netl NK Cross, Noordoostpolder
za 23-02-2019  Beko Jutberg Trail, Dieren
za 23-02-2019  Wildman Trail Run, Kibbelkoele
zo 24-02-2019  Trailruns, Zwolle
zo 24-02-2019  Bosloopcompetitie, Harderwijk
zo 24-02-2019  Berden Voorjaarsloop, Venlo
zo 24-02-2019  Rico Salvetti Loop, Moergestel
zo 24-02-2019  De Halve van Vroomshoop, Vroomshoop
zo 24-02-2019  Engbergenloop, Gendringen
zo 24-02-2019  Netl NK Cross, Noordoostpolder
zo 24-02-2019  Lansingerland Loop, Berkel en Rodenrijs
vr 01-03-2019  Grote Rivieren Loopcircuit, Alblasserwaard
za 02-03-2019  Kruikenloop, Tilburg
za 02-03-2019  Bos- en Heideloop, Garderen
zo 03-03-2019  Runnersworld-Polderloop, Obdam
zo 03-03-2019  Achtkastelenloop, Vorden
do 07-03-2019  GF Strade Bianche Fietsreis, Siena
vr 08-03-2019  Trainingskamp Friesche Leeuw, Mechelen
za 09-03-2019  Bovenbergcross, Markelo
za 09-03-2019  Halve Marathon van Haren, Haren
za 09-03-2019  MTB Ameland, Ameland
za 09-03-2019  Halve marathon De Waal, De Waal-Texel
za 09-03-2019  39e Broekhuis Halve Marathon Harderwijk, Harderwijk
za 09-03-2019  KlimClinic Posbank met Aart Vierhouten, Rheden
za 09-03-2019  Ren voor hun leven cross run, Heerde
za 09-03-2019  3bergenLOOP, Driebergen
za 09-03-2019  Pannekoekenmolenloop, Burgh-Haamstede
za 09-03-2019  43e RIWAL Hoogwerkers halve marathon, Dordrecht
za 09-03-2019  PiterRun & PiterWalk, Lippenhuizen
za 09-03-2019  Spa-Francorchamps Run, Stavelot
zo 10-03-2019  Neptunus Oefentocht maart, Venlo
zo 10-03-2019  Halve van Oostvoorne, Oostvoorne
zo 10-03-2019  49e Merenloop, Grou
zo 10-03-2019  Omloop Tom Schouten Wielersport, Den Haag
zo 10-03-2019  AttilaRun, Tilburg
zo 10-03-2019  Louis Vinkloop, Amsterdam
zo 10-03-2019  Gulbergentrail, Mierlo
za 16-03-2019  Vuurtorentrail, Hollum Ameland
za 16-03-2019  Halve Marathon van Sint Anthonis, Sint Anthonis
za 16-03-2019  RegioBank Schapendriftrun Elspeet, Elspeet
zo 17-03-2019  Ooievaarstrail, Goirle
zo 17-03-2019  Stevensloop, Nijmegen
zo 17-03-2019  Vuurtorentrail, Hollum Ameland
zo 17-03-2019  Kempen Run, Hapert
zo 17-03-2019  Internationale Zwinstedenloop, Sluis
zo 17-03-2019  Rondje Nederland, Arnhem
zo 17-03-2019  Lenteloop Almere, Almere
za 23-03-2019  Scratchdag Matthšus Passion, Beverwijk
za 23-03-2019  Klim-Daalclinic Limburg, Vaals
za 23-03-2019  Univť Leekster Lente Loop, Leek
za 23-03-2019  Joop Zoetemelk Classic, Leiden
za 23-03-2019  Ronde van Bruinisse, Bruinisse
zo 24-03-2019  20 van Alphen, Alphen aan den Rijn
zo 24-03-2019  Lenteloop Eerbeek, Eerbeek
zo 24-03-2019  Beers 10 van Tiengemeten, Tiengemeten
zo 24-03-2019  31e Parelloop, Brunssum
zo 24-03-2019  RunBikeFun, Lemele
do 28-03-2019  Seniorendag, Venlo
za 30-03-2019  Neptunus Wandeltocht, Venlo
za 30-03-2019  4e AVT Lageveldloop, Wierden
za 30-03-2019  Venloop Walk & Wheels, Venlo
za 30-03-2019  18e Monnikenloop, Schiermonnikoog
za 30-03-2019  Ned Air 2Bruggenloop Kampen, Kampen
za 30-03-2019  6e HUMAN-CARE~run, Putten
za 30-03-2019  Halve Marathon van Nunspeet, Nunspeet
zo 31-03-2019  Weir Venloop, Venlo
zo 31-03-2019  Bosloopcompetitie, Harderwijk
zo 31-03-2019  Ronde van Park 16Hoven, Rotterdam
zo 31-03-2019  IJsselTrail, IJsselstein
zo 31-03-2019  Rondje Boerpad, Ruinerwold
zo 31-03-2019  Hollen door de Bollen, Lisse
za 06-04-2019  Wandelronde Texel 60 km, Texel
za 06-04-2019  LEGiO-run, Grootegast
za 06-04-2019  Fjoertoer, Terschelling
zo 07-04-2019  15e De Zestig van Texel, Texel
zo 07-04-2019  Inflatable5k, Sittard
zo 07-04-2019  26e Craft Ekiden Zwolle, Zwolle
zo 07-04-2019  Braassemloop, Roelofarendsveen
zo 07-04-2019  Duin & Kruid Lenteloop, Santpoort Noord
za 13-04-2019  Woldbergtrail, Steenwijk
za 13-04-2019  Veluwse TrailRun, Ermelo
za 13-04-2019  Inflatable5k, Leeuwarden
za 13-04-2019  Marathon Zeeuws-Vlaanderen, Terneuzen
za 13-04-2019  Trailrun Seters Mooiste, Dorst -Oosterhout
za 13-04-2019  Vuurtorenloop, Vlieland
za 13-04-2019  Pyramide Duathlon en Trail, Woudenberg
zo 14-04-2019  Skutsje kuier, Langweer
zo 14-04-2019  Enschede Marathon, Enschede
zo 14-04-2019  Hilversum City Run, Hilversum
zo 14-04-2019  Unicef kinderloop, Hoogeveen
zo 14-04-2019  Hoogeveense Cascaderun, Hoogeveen
zo 14-04-2019  IJsselloop, Deventer
zo 14-04-2019  Halve van Den Helder, Den Helder
zo 14-04-2019  Vuurtorenloop, Vlieland
zo 14-04-2019  Groene Woud Lente Trail, Oirschot
zo 14-04-2019  SNS Oss City Run, Oss
zo 14-04-2019  Nescioloop, Amsterdam
vr 19-04-2019  The Night Run Festival, Nijmegen
za 20-04-2019  Paascross Hooge Nesse, Zwijndrecht
zo 21-04-2019  Zwemloop Breda, Breda
ma 22-04-2019  De Halve van de Haar, Haarzuilens
ma 22-04-2019  Obstaclerun Amersfoort, Amersfoort
ma 22-04-2019  Inflatable5k, Oldenzaal
ma 22-04-2019  Lions Heuvelloop, Overveen
za 27-04-2019  Singelloop, Wijk bij Duurstede
za 27-04-2019  Makkumertoertocht, Makkum
zo 28-04-2019  Bosloopcompetitie, Harderwijk
zo 28-04-2019  Omloop van Noordwijkerhout NSL, Noordwijkerhout
zo 28-04-2019  Honderd Duizend Klimrit, Malden
zo 28-04-2019  Zwemloop Stelleplas, Heinkenszand
wo 08-05-2019  Gorcum City Run, Gorinchem
za 11-05-2019  Zwemloop Reynaertland Hulst, Hulst
za 11-05-2019  Run van Gieten, Gieten
zo 12-05-2019  Ronde van Nijmegen, Nijmegen
za 18-05-2019  Centrum Run Groesbeek, Groesbeek
za 18-05-2019  15e Vrieling Hardenberg City Run, Hardenberg
za 18-05-2019  KVDM Vliegende Vrouwen Run, Pijnacker
za 18-05-2019  Emilialoop, Wijchen
zo 19-05-2019  Rondje Voorne, Brielle
zo 19-05-2019  Ketelwaldtrail, Milsbeek
zo 19-05-2019  Nobel Run, Almere
zo 19-05-2019  Vissenloop, IJmuiden
zo 19-05-2019  Bornsche Maten Loop, Borne
zo 19-05-2019  Running Center City Hanzeloop, Zutphen
za 25-05-2019  WK Biatlon, Naaldwijk
za 25-05-2019  36e Drenthe Loopfestijn, Klazienaveen
za 25-05-2019  Halve van Hoogvliet, Hoogvliet
zo 26-05-2019  Loopfietsproefgrunn, Groningen
di 28-05-2019  11 Steden Wandeltocht, Wommels
wo 29-05-2019  Drentse Wandel-4-Daagse, Odoorn
do 30-05-2019  Wandel4daagse Haarlem, Haarlem
zo 02-06-2019  Doesburg City Run, Doesburg
zo 02-06-2019  De Langstraat Triathlon, Waalwijk
za 08-06-2019  Stadstriathlon Weert, Weert
zo 09-06-2019  Triatlon Terheijden, Terheijden
zo 09-06-2019  Stadstriathlon Weert, Weert
ma 10-06-2019  Engelen run, Engelen
ma 10-06-2019  Loop Rondje Koekange, Koekange
vr 14-06-2019  LadiesNightRide, Goes
za 15-06-2019  DELTA Ride for the Roses Zw-Vlaanderen, Terneuzen
za 15-06-2019  LoopLekker mini-marathon, Zoetermeer
za 15-06-2019  Maasmeander Wandeling, Oss
za 15-06-2019  De Maasdijk, Oss
zo 16-06-2019  Marathon Amersfoort, Amersfoort
wo 19-06-2019  Wandelvierdaagse het Gooi, Laren Nh
vr 21-06-2019  Businessloop Amersfoort, Amersfoort
vr 21-06-2019  Tourtocht Luxemburg-Etten-Leur, Etten-Leur
vr 21-06-2019  Clinics Triathlon Holten, Holten
za 22-06-2019  DSV VenloStormt, Venlo
zo 23-06-2019  Ultimate Buffalo, Enschede
zo 23-06-2019  Aldenhofparkloop, Hoensbroek
vr 28-06-2019  Zwartewaterlandloop, Zwartsluis
za 29-06-2019  Midzomermarathon Apeldoorn, Apeldoorn
zo 07-07-2019  de ronde van Kralingen, Rotterdam
zo 14-07-2019  10 van Noordwijk, Noordwijk
zo 14-07-2019  4Seizoenenwandeling Midden Delfland, Delft
zo 28-07-2019  TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 20k, Amsterdam
za 03-08-2019  9 hours ultra, Hoogeveen
zo 18-08-2019  TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 25k, Amsterdam
wo 21-08-2019  Alkeloop, Alteveer-Kerkenveld
za 24-08-2019  33e Hyundai Halve Marathon, Burgh-Haamstede
za 31-08-2019  Berkel kanorally, Borculo
zo 01-09-2019  N70 trail, Nijmegen
do 05-09-2019  Trailfestival, Sent (Zwitserland)
za 07-09-2019  Sporthuis Olympia Meerhovenloop, Eindhoven
zo 08-09-2019  TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 30k, Amsterdam
zo 22-09-2019  Smokkelaarstrail, Goirle
zo 29-09-2019  TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 30k, Amsterdam
za 19-10-2019  TCS Amsterdam Marathon Trainingslopen, Amsterdam
zo 20-10-2019  TCS Amsterdam Marathon + Trainingslopen, Amsterdam
zo 03-11-2019  Alphense Bergen Trail, Alphen
zo 03-11-2019  Grote Veldloop, Vorden
za 09-11-2019  52e Mosselloop, Burgh-Haamstede
352 evenementen

Controleer uw inschrijvingen
Alleen internetinschrijvingen kunnen gecontroleerd worden
Land *
Postcode *
Geboortedatum *