Deelnemers Abdijcross 2019 - zondag


Keuze dag:VRIJDAG - ZATERDAG - ZONDAG

Deelnemers 5200m Lopers Company business-/recreantenloop

NaamVereniging/WoonplaatsCategorie
Paul JacobsSTBMannen 55
Marielle FrijtersSprintVrouwen 45
Michiel SluijsmansSpaubeekMannen 45
Matthijs BuistLoopgroep Aart StigterMannen 35
Lars CurfsAchilles-TopMannen senioren
René CoenenHeerlenMannen 60
Arry ZwaanAlphen aan den RijnMannen 55
Barry AartsHeerlenMannen 40
Esther MurisNuthVrouwen 45
Claudia DijkstraMaassluisVrouwen senioren
Ferdy SmeetsCaesarMannen senioren
Manuel EikensAVONMannen 40
Maickel BeekelaarHeerlenMannen senioren
Carmen JacobsSTBVrouwen 35
Cor van HaarenAchilles-TopMannen 50
Gert BongardRoetgenMannen 55
Patrick SchuffelersHoensbroekMannen senioren
Desiree van PuijveldeAVONVrouwen 45
John van PuijveldeAVONMannen 55
Jeroen SchoenmakersEindhovenMannen 45
Sascha BergerhausenEschweilerMannen 45
Christine KarlEschweilerVrouwen 50
Stephan TheunissenStein LbMannen senioren
Mitchell HellenbrandHeerlenMannen senioren
Joyce Gordebeke-JamarHeerlenVrouwen 35
Guido GordebekeHeerlenMannen 35
Ivo vinckenSTBMannen 45
Marek PhilippenHeerlenMannen senioren
Ron CremersHeerlenMannen 50
Niels SmeetsHeerlenMannen 35
Didier PluymenHeerlenMannen senioren
Guido BecholtzHeerlenMannen 45
Tim BlijlevensHeerlenMannen senioren
Laura SkerkaHeerlenVrouwen senioren
Ronald van den HovenAtletiek MaastrichtMannen 50
Martijn van WeersValkenburg LbMannen 35
Bianca OostmanGroningen AtletiekVrouwen 45
Astrid MeulenersAVONVrouwen 35
Holger SchüttrumpfBaesweilerMannen 50
Stefan BreuerSimmerathMannen senioren
Marcel WendtWürselenMannen senioren
Frank SchmidtAachenMannen 50
Markus KönigStolbergMannen 40
Laila Romgens-PotalivoVrouwen 40
Robert-Jan EngbersMannen senioren
Cristopher VaessenMannen senioren
Perry UbachsMannen 45
Keano OomenMannen senioren
Joelle MartensVrouwen senioren
Adnan DelicMannen senioren
Job RademakersMannen senioren
Wiel PetersHeerlenMannen 50
Sebastian FeckMarathon-Club EschweilerMannen 35
Patrick SchaafLandgraafMannen 40
Burkhard PützEschweiler-HastenratMannen 55
Tom KuypersCaesarMannen senioren
Ilse MeessenAmstenradeVrouwen 35
Eva CrombachMediamarktVrouwen senioren
Tommy WeckLopers CompanyMannen senioren
Rombout SendenLopers CompanyMannen 50
Cathelijne KamLopers CompanyVrouwen senioren
Pieter Max KamLopers CompanyMannen senioren
Els RoversLopers CompanyVrouwen 60
Hub KurversLopers CompanyMannen 55
Hein BodelierLopers CompanyMannen 70
Danny KilLopers CompanyMannen 45
Danny RoufsLopers CompanyMannen 45
Laurence SlaatsLopers CompanyMannen 45
Mikel van AvermateLopers CompanyMannen 35
Holger LengersdorfAachener TGMannen 35
Leon WalravenKerkradeMannen 50
Peter MergelsbergKelmisMannen 75
Josiane MergelsbergAmelVrouwen 50
Mark DackusMaastrichtMannen 40
Britt JacobiLandgraafVrouwen senioren
Joseph BoursieERTKelmisMannen 70
Bart AlofsMovareMannen 35
Leidi van den BerghMovareVrouwen 50
Natascha de BoerMovareVrouwen 40
Gideon BreulsMovareMannen 35
Patrick BruininksMovareMannen 40
Tom PetersMovareMannen senioren
Oscar SchoffelenMovareMannen senioren
Alice Schumans-SangenMovareVrouwen 35
Damaris SmitMovareVrouwen senioren
Vincent VlakeMovareMannen senioren
Maikel van KootenMovareMannen 40
Jolanda KantersMovareVrouwen 55
John WeversMovareMannen 50
Ad van KempenAchilles-TopMannen 60
Andrea HerffÜbach-PalenbergVrouwen senioren
Boy Van OppenStein LbMannen 60
Danny JungDürenMannen 40
Antje JungDürenVrouwen 35
Hans Dieter SchäferSteckenbornMannen 60
Uta KouchenHerzogenrathVrouwen 50
Frank KouchenHerzogenrathMannen 50
Anette SchickelHerzogenrathVrouwen 50
Gregor MigasAlsdorfMannen 35
Philipp ScherbWürselenMannen 35
Gabi BongardRoetgenVrouwen 45
Anjolie DeguelleHeerlenVrouwen 55
Michael MatzuttWürselenMannen 40
Jean-Paul StijnenSchimmertMannen 45
Jürgen HerffHückelhovenMannen 40
Jos MeessenAmstenradeMannen 35
René JONGENValkenburg LbMannen 60
Gerd KremerHerzogenrathMannen 55
Claudia KremerHerzogenrathVrouwen 50
Shelley van der VenAVONVrouwen senioren
Paul BoltersdorfIAC DürenVrouwen 65
Mojtaba AhmadiTheTeamToBeatMannen senioren
Claudia PolisTV RoetgenVrouwen 45
Yury BaadjouLandgraafMannen 35
Bram DefescheMovareMannen 40
Peet AcampoMovareVrouwen 50
Carmen AcampoMovareVrouwen senioren
Maartje ClaessenMovareVrouwen senioren
Peter ClaessenMovareMannen 55
Rob SteinschuldMovareMannen 40
Rens RuitersHeerlenMannen senioren
Aantal deelnemers: 121

Deelnemers 1750m cross meisjes D

NaamVereniging/WoonplaatsCategorie
Sophie EikendalCiko '66Meisjes D
Tess HomanAV '40Meisjes D
Yzara van der BornAAV '36Meisjes D
Laila YahyaouiAlmere '81Meisjes D
Lotte AertsGeneraal MichaelisMeisjes D
Evi FalkenaFlevo DeltaMeisjes D
Evie de RoosFitMeisjes D
Milou KarssiesHAC '63Meisjes D
Jikke van der PloegTriathlonMeisjes D
Layana ChrafihPACMeisjes D
Cecilia LimaEnergieMeisjes D
Maartje VervurenSTBMeisjes D
Amy SterkSTBMeisjes D
Daphne ErensSTBMeisjes D
Lila van NieuwkoopEnergieMeisjes D
Aafke WijkmansAstylosMeisjes D
Johanna KampsWürselenMeisjes D
Johanna HeidrichDJK Jung SiegfriedMeisjes D
Aantal deelnemers: 18

Deelnemers 1750m cross jongens D

NaamVereniging/WoonplaatsCategorie
Quinten de vosPACJongens D
Nariño RenfurmAlmere '81Jongens D
Leif JaspersPACJongens D
Senna AmericaAchilles-TopJongens D
Ate ClobusAAC '61Jongens D
Daan van DesselDJAJongens D
Mika keizerDe SprinterJongens D
Milan van HolsteijnAV '40Jongens D
Julian van VoorstSTBJongens D
Marijn WinthagenSTBJongens D
Jelle QuaedackersSTBJongens D
Quinn LatourSTBJongens D
Tom de JongCaesarJongens D
Dani MeisenCaesarJongens D
Jules TrommelenAtletiek MaastrichtJongens D
Olaf de KoningAtletiek MaastrichtJongens D
Wout HarmsenEindhoven AtletiekJongens D
Alexander DirvenPACJongens D
Aantal deelnemers: 18

Deelnemers 2550m cross meisjes C

NaamVereniging/WoonplaatsCategorie
Michelle FrowijnPACMeisjes C
Kika de vosPACMeisjes C
Sativa WenkerCiko '66Meisjes C
Tess van RandtwijkAV '34Meisjes C
Selina FrankenAV ZeewoldeMeisjes C
Loes KempeAltisMeisjes C
Mariëlle LensenHAC '63Meisjes C
Suze de VriesHorrorMeisjes C
Theresa BrosthausDorstenMeisjes C
Eefke LeeuwisSpadoMeisjes C
Tess JaarsmaHorrorMeisjes C
Merel VeltmanAlmere '81Meisjes C
Tischa BraumCiflaMeisjes C
Lisan StijnenCaesarMeisjes C
Ancia van den BosTHORMeisjes C
Shalomy KarremanRotterdam AtletiekMeisjes C
Femke YskaHorrorMeisjes C
Alina KampsWürselenMeisjes C
Bo SpoorRunning Team EindhovenMeisjes C
Veerle van ErpGeneraal MichaelisMeisjes C
Theresa BrosthausDuitslandMeisjes C
Liv MuszAchilles-TopMeisjes C
Anniek VissersNijmegen AtletiekMeisjes C
Aantal deelnemers: 23

Deelnemers 2900m cross jongens C

NaamVereniging/WoonplaatsCategorie
Nando KramerGroningen AtletiekJongens C
Jelle van GeelTHORJongens C
Sam Van der WerfHorrorJongens C
Renco CoenenHoensbroekJongens C
Witte JaspersPACJongens C
Jelle KlompSTBJongens C
Juan ZijderlaanAtverniJongens C
Leroy OostmanGroningen AtletiekJongens C
Jeroen van LithRunning Team EindhovenJongens C
Mauro DietersAlmere '81Jongens C
Sietze KetelaarHorrorJongens C
Thomas van OrsouwOss '78Jongens C
Wouter de RooHAC '63Jongens C
Tim van EsHAC '63Jongens C
Niklas KochIAC DürenJongens C
Aantal deelnemers: 15

Deelnemers 3350m cross meisjes B

NaamVereniging/WoonplaatsCategorie
Jill WantenSwiftMeisjes B
Vera de VriesHorrorMeisjes B
Teresa Schulte WermlinghoMarlMeisjes B
Yara SchoenmakersRunning Team EindhovenMeisjes B
Maud MisslerSTBMeisjes B
Emmy van den BergPrins HendrikMeisjes B
Tamar VeltmanAlmere '81Meisjes B
Jonine HofstraLSV InvictusMeisjes B
Yasmine AbbesCiflaMeisjes B
Ellen van DoornCiflaMeisjes B
Manjorie JanssenCiflaMeisjes B
Violet WillemsAchilles-TopMeisjes B
Nienke van DokAV AalsmeerMeisjes B
Sara SchoutenAtverniMeisjes B
Sanne SchoutenAtverniMeisjes B
Parel van NieuwkoopEnergieMeisjes B
Lotte van OrsouwOss '78Meisjes B
Elke WijkmansAstylosMeisjes B
Willemijn FuiteAttilaMeisjes B
Sarah PeerikHanzesportMeisjes B
Anna HightowerMeisjes B
Teresa Schulze-WermlinghoffDuitslandMeisjes B
Aantal deelnemers: 22

Deelnemers 10500m lange cross mannen

NaamVereniging/WoonplaatsCategorie
Corné TimmerAV AalsmeerMannen senioren
Freek van de WeerdSprintMannen senioren
Luc BeuckensNOPMannen senioren
Rick HeutinckArgoMannen senioren
Peter-Jan de JongHorrorMannen senioren
Lutz HolsteRekenMannen senioren
Ton HettemaRotterdam AtletiekMannen senioren
Ralf UlmerKallMannen senioren
Khalid ChoukoudHaag AtletiekMannen senioren
Samuel FitwiMannen senioren
Chakib LachgarMannen senioren
David NilssonMannen senioren
Michel ButterTDRMannen senioren
Edwin de VriesTDRMannen senioren
Tarik Ahmed el AmriMannen senioren
Tom HendrikseAAC '61Mannen senioren
Geart JorristmaSneekMannen senioren
Björn KoremanMannen senioren
Zerom GhebrihwetUnitasMannen senioren
Benoit GoethalsMannen senioren
Maarten de NijsMannen senioren
Wesley MolsMannen senioren
Ramdan SnoussiMannen senioren
Abdelilah El HammazMannen senioren
Hachem MigouMannen senioren
Lars GerritsenPassaatMannen senioren
Joseph KatibMannen senioren
Robin HonebeckeATC '75Mannen senioren
Shaween MohammedMannen senioren
Ahmed OuhdaMannen senioren
Mohamed AzzouzMannen senioren
Bilal ZiadiMannen senioren
Ben VriendsMannen senioren
Frederik UhrbornMannen senioren
Archie CasteelMannen senioren
Mohammed RezaMannen senioren
Jordy KloetArgoMannen senioren
Jasper BootLeiden AtletiekMannen senioren
Marcel van KasterenBerg en TerblijtMannen senioren
Jeroen MatthesSTBMannen senioren
Martin PelzerAachenMannen senioren
Andreas Keil ForneckDuitslandMannen senioren
Daniel SchmidtDuitslandMannen senioren
Finn KüperDuitslandMannen senioren
Lutz HolsteDuitslandMannen senioren
Aantal deelnemers: 45

Deelnemers 7400m lange cross vrouwen

NaamVereniging/WoonplaatsCategorie
Diane van EsPACVrouwen senioren
Sylvia MeduguVrouwen senioren
Laura HottenrottVrouwen senioren
Maja RehbergVrouwen senioren
Britt UmmelsVrouwen senioren
Anne LuijtenVrouwen senioren
Marijke de VisserVrouwen senioren
Sophie DielissenVrouwen senioren
Ellen van der KolkVrouwen senioren
Sanne MooldijkVrouwen senioren
Carol PardoVrouwen senioren
Hinde FokkemaVrouwen senioren
Ellis JacobsSTBVrouwen senioren
Eartha WeberAtletiek MaastrichtVrouwen senioren
Ruth van der MeijdenCiflaVrouwen senioren
Aantal deelnemers: 15

Deelnemers 5200m cross meisjes A

NaamVereniging/WoonplaatsCategorie
Marije HijmanPACMeisjes A
Femke PanjerAV '34Meisjes A
Zoe van DijkAV '34Meisjes A
Evelien KuiperMeisjes A
Fenne JanssenVenloop Running TeamMeisjes A
Anne van HeeckerenVenloop Running TeamMeisjes A
Ynte BiemansTartlétosMeisjes A
Eline RunderkampAV EdamMeisjes A
Elsa RijpstraLionitasMeisjes A
Sonja VernikovNistelrodeMeisjes A
Cheryl KonijnTDRMeisjes A
Renee SijbesmaEindhoven AtletiekMeisjes A
Aantal deelnemers: 12

Deelnemers 4600m cross jongens B

NaamVereniging/WoonplaatsCategorie
Pepijn OronHellasJongens B
Luca van diepenHylasJongens B
Olaf BosscherAV HeerenveenJongens B
Fraon BischoffUnitasJongens B
Mischa HermansUnitasJongens B
Jing OldhoffLionitasJongens B
Ids van KorvenRunning Team EindhovenJongens B
Jesse FokkenroodU-TrackJongens B
Nick KerkhofHAC '63Jongens B
Lars LarosScorpioJongens B
Pablo VeltAtverniJongens B
Wilbert KnolHAC '63Jongens B
Hakim RiadiSISUJongens B
Gjalt PanjerVeluweJongens B
Yassine BouazizAV '34Jongens B
Niels PeetersVenloop Running TeamJongens B
Jip JanissenVenloop Running TeamJongens B
Thijs van LithRunning Team EindhovenJongens B
Luca ThieleStolbergJongens B
Ernson van den BosScorpioJongens B
Ruben van GroenewoudUnitasJongens B
Ditchano SuijkerbuijkScorpioJongens B
Per VelraedsCaesarJongens B
Teun ter HaarNijmegen AtletiekJongens B
Ton VerbaandertEindhoven AtletiekJongens B
Wiktor VernikovMechernichJongens B
Archie HallU-TrackJongens B
Jurre SoonsCaesarJongens B
Merlijn van der VeldenEindhoven AtletiekJongens B
Aantal deelnemers: 29

Deelnemers 7400m cross jongens A

NaamVereniging/WoonplaatsCategorie
Hugo BosscherAV HeerenveenJongens A
Tom HoogeboomNOVAJongens A
Bezuayehu PetersenAV '56Jongens A
Jan BouwknegtHAC '63Jongens A
Norbert WeijenbergSpadoJongens A
Jort BenzEnergieJongens A
Duncan SteenbakkerAV CastricumJongens A
Simon JaschkeGelsenkirchenJongens A
Aimane BenchellalPACJongens A
Rick van RielAttilaJongens A
Robin van RielAttilaJongens A
Stefan de VriesStart '78Jongens A
Illias el KhattabiJongens A
Tijmen BouwAV '34Jongens A
Jippe LasschuijtAV '34Jongens A
Stan SchipperenJongens A
Jarreau SuijkerbuijkScorpioJongens A
Zeb BeelenDe SpartaanJongens A
Jonatan VenemaNOPJongens A
Tim VerbaandertEindhoven AtletiekJongens A
Bram MaasAttilaJongens A
Jesse van der RaadtSTAPJongens A
Daan van der VeldenEindhoven AtletiekJongens A
Max PolakJongens A
Michael TesfahiwetLTPHJongens A
Duncan SteenbakkerTDRJongens A
Simon JaschkeJongens A
Jens PeetersEindhoven AtletiekJongens A
Bereket PetersenAV '56Jongens A
Peer VoesenekScorpioJongens A
Aantal deelnemers: 30

Deelnemers 7400m cross mannen masters

NaamVereniging/WoonplaatsCategorie
Johann-Frederick Te PeelePhanosMannen 45
René CoenenHeerlenMannen 60
Bert VerboortCaesarMannen 45
Ron van DiepenHylasMannen 45
Dolf van de VoortPACMannen 40
Michel DeckersAtletiek MaastrichtMannen 45
Christoph JahnertGelsenkirchenMannen 35
Robert BeckmannDJK Elmar KohlscheidMannen 40
Hein BodelierMarathonPlusMannen 70
Gerard StúberAachenMannen 60
Ralph van DijkAquapoldroMannen 40
Erling WormMannen 50
Gerald StüberAachener TGMannen 60
HJ GreffWürselenMannen 50
Christoph JahnertMannen 35
Marcel LarosAV ScorpioMannen 45
Michael PaulußenLinnichMannen 50
Aantal deelnemers: 17

Deelnemers 2600m korte cross vrouwen

NaamVereniging/WoonplaatsCategorie
Lotte van SchaikAtverniVrouwen
Nina van diepenHylasVrouwen
Seline ScherrerPhanosVrouwen
Anna GommerAchilles-TopVrouwen
Bo UmmelsVrouwen
Karin NieuwenhuijsenVrouwen
Dagmar SmidVrouwen
Sabine RuttenVrouwen
Nikita van LieropVrouwen
Aniek AperVrouwen
Mariska PoelDEMVrouwen
Lindsey FakenEnergieVrouwen
Ijke MouritsPhanosVrouwen
Aantal deelnemers: 13

Deelnemers 2600m korte cross mannen

NaamVereniging/WoonplaatsCategorie
Tijke WentinkAttilaMannen
Patrick SmitPallas '67Mannen
Casper van der PuttenAsterixMannen
Yoram PolakPACMannen
Youri DriessenVenloop Running TeamMannen
Tycho ScholPallas '67Mannen
Paavo de LengDynamicaMannen
Robbin PietermanLeiden AtletiekMannen
Victor van der WelPACMannen
Timo KüpperBonnMannen
Wout DanielsMannen
Bram AnderiessenMannen
Jeroen BakkerMannen
Tom de GelderMannen
Wouter PloegerMannen
Jelmer van der LindenMannen
Ryan ClarkeTDRMannen
Joeri SlagterMannen
Thomas LewisMannen
Luuk WagenaarMannen
Djoao LoblesTDRMannen
Brian VersluisMannen
Edwin SjerpsMannen
Twan PormesMannen
Timo SteginkMannen
Arne AgtenMannen
Julien CalandreauMannen
Ephren BeenHAC '63Mannen
Robert GerritsenACO Van ElderenMannen
Ralf LoozePhanosMannen
Rick PaffenAtletiek MaastrichtMannen
Jeen NautaStart '78Mannen
Vincent PerquinLeiden AtletiekMannen
Yannick SpeetjensHellasMannen
Aantal deelnemers: 34

Deelnemers 7400m lange cross vrouwen masters

NaamVereniging/WoonplaatsCategorie
Nicole PhilippensTriathlonVrouwen 45
Monika BachAlsdorfVrouwen 50
Monique VerschuureAV '56Vrouwen 35
Barbara HillebrandSkikell. Kaulard&SchroiffVrouwen 60
Claudia van TellingenHAC '63Vrouwen 40
Carola BaburekAchilles-TopVrouwen 40
Anja HofmanLAAC TwenteVrouwen 50
Mechtild Dackus-PanhuysenAtletiek MaastrichtVrouwen 35
Edith ZukowskiKerkradeVrouwen 55
Elke RamersStolbergVrouwen 50
Aantal deelnemers: 10

© 2019 Inschrijven.nl