Deelnemers Annendaalloop 2019


Deelnemers Jeugdprestatieloop 1 km (4-9 jr)

NaamWoonplaatsCategorie
Madelon MestromRoermondMeisjes 8-9 jaar
Esmée BackusPosterholtMeisjes 8-9 jaar
Sven BackusPosterholtJongens & Meisjes 6-7 jaar
Liz BastingsHerkenboschMeisjes 8-9 jaar
Imke cuypersSint OdilienbergMeisjes 8-9 jaar
Britt cuypersSint OdilienbergJongens & Meisjes 6-7 jaar
Luuk van den BogerdHaarenJongens & Meisjes 6-7 jaar
Stef van den BogerdHaarenJongens & Meisjes 4-5 jaar
Gies VogelsMelickJongens & Meisjes 6-7 jaar
Veerle VogelsMelickMeisjes 8-9 jaar
Mare van UdenHerkenboschMeisjes 8-9 jaar
Twan BeckersMelickJongens & Meisjes 6-7 jaar
Viggo DeckersRoermondJongens & Meisjes 6-7 jaar
Astin van BerkumPosterholtJongens & Meisjes 6-7 jaar
Yuri WoltersPosterholtJongens 8-9 jaar
Kyan WoltersPosterholtJongens & Meisjes 4-5 jaar
Maiky sammerHerkenboschJongens & Meisjes 4-5 jaar
Finn MouwensHerkenboschJongens 8-9 jaar
Milan HeijnenMelickJongens & Meisjes 6-7 jaar
Morris HeijnenMelickJongens & Meisjes 4-5 jaar
Maya MuldersVlodropJongens & Meisjes 6-7 jaar
Jonas MuldersVlodropJongens & Meisjes 4-5 jaar
Leff van EngelenVlodropJongens & Meisjes 6-7 jaar
Bink van EngelenVlodropJongens & Meisjes 4-5 jaar
Levi van der VorstPosterholtJongens & Meisjes 6-7 jaar
Amber van der VorstPosterholtMeisjes 8-9 jaar
Denn BommerPosterholtJongens & Meisjes 6-7 jaar
Ivy BommerPosterholtJongens & Meisjes 4-5 jaar
Jovanio de JesusHerkenboschJongens & Meisjes 6-7 jaar
Beatrix Iyin. JattoPosterholtMeisjes 8-9 jaar
Bright Ayo. JattoPosterholtJongens & Meisjes 6-7 jaar
Chris HintzenHerkenboschJongens & Meisjes 4-5 jaar
Max PiperPosterholtJongens & Meisjes 6-7 jaar
Quinn claessenVlodropJongens & Meisjes 6-7 jaar
Ayden claessenVlodropJongens & Meisjes 6-7 jaar
Finn BremmersPosterholtJongens 8-9 jaar
Bowy RiekenVlodropJongens & Meisjes 4-5 jaar
Teun WoltersHerkenboschJongens 8-9 jaar
Eef WoltersHerkenboschJongens & Meisjes 4-5 jaar
Belle FabianRoermondMeisjes 8-9 jaar
Lucas SchmitzHerkenboschJongens & Meisjes 4-5 jaar
Darvyn Pubben_MerelliPosterholtJongens & Meisjes 6-7 jaar
Juul SchuijffelMelickJongens & Meisjes 6-7 jaar
Jim TinnemansPosterholtJongens & Meisjes 4-5 jaar
Liv JanssenHerkenboschJongens & Meisjes 6-7 jaar
Amy JanssenHerkenboschJongens & Meisjes 6-7 jaar
Daan JanssenHerkenboschJongens 8-9 jaar
Tim van de PasVlodropJongens & Meisjes 4-5 jaar
Bo van de PasVlodropJongens & Meisjes 6-7 jaar
Jelle DoemgesMelickJongens 8-9 jaar
Nika SeegersPosterholtMeisjes 8-9 jaar
Mexx van HeldenPosterholtJongens & Meisjes 6-7 jaar
Vinz van HeldenPosterholtJongens & Meisjes 4-5 jaar
Stella van EngelenSint OdilienbergJongens & Meisjes 6-7 jaar
Lianne van VlodropHerkenboschMeisjes 8-9 jaar
Christel van VlodropHerkenboschJongens & Meisjes 6-7 jaar
Ryan JanssenVlodropJongens & Meisjes 4-5 jaar
Izzy van CruchtenVlodropMeisjes 8-9 jaar
Nout VallenBaexemJongens 8-9 jaar
Levi PoortsSint OdilienbergJongens & Meisjes 6-7 jaar
Brent VeehofHerkenboschJongens 8-9 jaar
Ray BrouwerVlodropJongens & Meisjes 6-7 jaar
Jur MoorsVlodropJongens & Meisjes 6-7 jaar
Corinne MiddlemoreSint OdilienbergMeisjes 8-9 jaar
Julie MoorsVlodropMeisjes 8-9 jaar
Jort kunertVlodropJongens & Meisjes 6-7 jaar
Lenn VeelenPosterholtJongens 8-9 jaar
Isa VrinzenSint OdilienbergMeisjes 8-9 jaar
Jolie GrachtenPosterholtJongens & Meisjes 6-7 jaar
Yusuf abdow jabriPosterholtJongens & Meisjes 4-5 jaar
Shamsaan abdow jabiriPosterholtJongens & Meisjes 6-7 jaar
Vicky SmitzMaria HoopMeisjes 8-9 jaar
Dex HardySint OdilienbergJongens & Meisjes 4-5 jaar
Mick PetersSint OdilienbergJongens 8-9 jaar
Fer VossenVlodropJongens & Meisjes 6-7 jaar
Thije DaamenHerkenboschJongens & Meisjes 6-7 jaar
Lizzy van rietPosterholtMeisjes 8-9 jaar
Stan BuurmanPosterholtJongens & Meisjes 6-7 jaar
Sara SmitsHerkenboschMeisjes 8-9 jaar
Ruben BevortHerkenboschJongens 8-9 jaar
Lennon HeijnenHerkenboschJongens & Meisjes 6-7 jaar
Marit BevortHerkenboschJongens & Meisjes 6-7 jaar
Julie HeijnenHerkenboschJongens & Meisjes 4-5 jaar
Silke BevortHerkenboschJongens & Meisjes 4-5 jaar
Noël HeijnenHerkenboschJongens & Meisjes 4-5 jaar
Aantal deelnemers: 85

Deelnemers Jeugdprestatieloop 1.5 km (10-14 jr)

NaamWoonplaatsCategorie
Roi SchoemakersPosterholtJongens 10-11 jaar
Raf WoltersRoermondJongens 10-11 jaar
Tristan MestromRoermondJongens 10-11 jaar
Bjorn BomPosterholtJongens 12-14 jaar
Mare van UdenHerkenboschMeisjes 10-11 jaar
Kurt BastingsHerkenboschJongens 10-11 jaar
Jody NiessenMelickMeisjes 12-14 jaar
Joost VerhoeffPosterholtJongens 10-11 jaar
Milou KlingenMelickMeisjes 10-11 jaar
Cas MouwensHerkenboschJongens 10-11 jaar
Marjolein BijlMelickMeisjes 12-14 jaar
Finn DorenbergPosterholtJongens 10-11 jaar
Ties GeraedtsSwalmenJongens 10-11 jaar
Tijl FabianRoermondJongens 10-11 jaar
Sarah GeraetsHertenMeisjes 10-11 jaar
Jesse MevissenMelickJongens 10-11 jaar
Jasmine SchumanRoermondMeisjes 12-14 jaar
Mirthe KickenMelickMeisjes 12-14 jaar
Lisa DohmenMelickMeisjes 10-11 jaar
Dustin HeerPosterholtJongens 10-11 jaar
Tess SonntagMelickMeisjes 10-11 jaar
Holleigh MiddlemoreSint OdilienbergMeisjes 10-11 jaar
Koen VrinzenSint OdilienbergJongens 12-14 jaar
Lara CluitmansMelickMeisjes 10-11 jaar
Mick IdemaPosterholtJongens 12-14 jaar
Max verstraetenHerkenboschJongens 12-14 jaar
Thom GootzenSint OdilienbergJongens 10-11 jaar
Sara GootzenSint OdilienbergMeisjes 10-11 jaar
Fenna VogelsMelickMeisjes 10-11 jaar
Aantal deelnemers: 29

Deelnemers G-loop 1 km

NaamWoonplaatsCategorie
Vera KoedamPosterholtVrouwen
Michael CoolenPosterholtMannen
Saranya KnobbenPosterholtVrouwen
Inge BorjansPosterholtVrouwen
Simone LardenoijePosterholtVrouwen
Marco ReulPosterholtMannen
Erin VosPosterholtVrouwen
Pim SturmansPosterholtMannen
Fons PijlsPosterholtMannen
Alice van SoestPosterholtVrouwen
Ruud SwinkelsPosterholtMannen
Renee HinssenPosterholtVrouwen
Huub StoffersEchtMannen
Jan van den MunckhofEchtMannen
Alex van LuikEchtMannen
Anne TelenEchtVrouwen
Britt GrausEchtVrouwen
Ellen GrausEchtVrouwen
Jorg van GilsEchtMannen
Rachel VerversEchtVrouwen
Milou EngelenPosterholtVrouwen
Daphne LangeGrubbenvorstVrouwen
Jarno DekkersGrubbenvorstMannen
Johannes SchutjensGrubbenvorstMannen
Michael Cabrera-MartinezGrubbenvorstMannen
Natalia LaskaGrubbenvorstVrouwen
Niels van DijkGrubbenvorstMannen
Robin FittenGrubbenvorstMannen
Sahar JavidGrubbenvorstMannen
Vera DiamantatosGrubbenvorstVrouwen
Marijke DormansPosterholtVrouwen
Kevin KoertsPosterholtMannen
Aantal deelnemers: 32

Deelnemers Prestatieloop 5 km

NaamWoonplaatsCategorie
Roel HermansRoermondMannen
Alex VelthuisSittardMannen
Adrian SmithRoermondMannen
Natascha RogersBelfeldVrouwen
Jill NiessenMelickVrouwen
Jeffry OnnouMargratenMannen
Leonie van den TillardMaasbrachtVrouwen
Emile van den ElshoutHerkenboschMannen
Eline Van den elshoutHerkenboschVrouwen
Lars TheulenPosterholtMannen
Roel GrubbenGeleenMannen
Laura CuijpersEchtVrouwen
Paul CuijpersEchtMannen
Ruth Da SilvaHerkenboschVrouwen
Riny van HoekMaria HoopVrouwen
Eric AckermansMaasmechelenMannen
Ralph HoubenEchtMannen
Robert SchmitzVlodropMannen
Nathalie SchotanusRoermondVrouwen
Ruth KuypersRoermondVrouwen
Anna VerhaegRoermondVrouwen
Ankie HermansRoermondVrouwen
Loes KauwenbergRoermondVrouwen
Loes KnoopsSint OdilienbergVrouwen
Koen KnoopsMelickMannen
Femke ScheepersHerkenboschVrouwen
Eveline van LierMontfortVrouwen
Amy van LierMontfortVrouwen
Audrey VoetsMaasbrachtVrouwen
Frank ElfrinkRoermondMannen
Lot van der HorstMontfortVrouwen
Bretzel BretzlaffWaldfeuchtMannen
Iwan SzajnerSelstenMannen
Lei VallenBaexemMannen
Rick. GehlenRoermondMannen
Mark ErdkampRoermondMannen
Henrico LindSint OdilienbergMannen
Gerda van den GoorMaria HoopVrouwen
Linda PeetersEchtVrouwen
Marcel VerheijdenSint OdilienbergMannen
Aantal deelnemers: 40

Deelnemers Kwart marathon

NaamWoonplaatsCategorie
Patrick KleijnjansMaasbrachtMannen 40
Peter BruijnenSint OdilienbergMannen 50
Rob van der meerenRoermondMannen 40
Nelleke TiesHertenVrouwen 35
Eveline WillemsHertenVrouwen 35
Tonny van KempenWeertVrouwen 55
Bert LaumenWaldfeuchtMannen 60
Günter HaßTegelenMannen 60
Christiaan VaessenRoermondMannen 40
Huub SchreursMontfortMannen 60
Engelen HenkVlodropMannen 60
Lindy FeitsmaSittardVrouwen senioren
Wout EvenSittardMannen senioren
Niek TimmermansRoermondMannen senioren
Ralf JanssenLandgraafMannen senioren
Sjoerd van EckHertenMannen senioren
Johan HovenEchtMannen 40
Jeroen SimonsEchtMannen senioren
Dick Op het VeldHerkenboschMannen senioren
Rik van der SterrenSittardMannen 50
Ankie GolsteijnEchtVrouwen senioren
Henk van kampenEchtMannen 60
Gertie LeenenHertenVrouwen 55
Lambriny PHILISOupeyeVrouwen 45
Aldwin BurhenneKoningsboschMannen 40
Jail GeraetsHeelVrouwen senioren
Willem WaaijenEchtMannen senioren
Anke van der GootMaasbrachtVrouwen senioren
Jack van der GootMaasbrachtMannen 50
Har MichielsHerkenboschMannen 60
David SmitsPosterholtMannen 40
Judith CranssenHertenVrouwen 45
Martijn van de RietSint JoostMannen senioren
Pim DankbaarRoermondMannen senioren
Saskia MobertsPosterholtVrouwen 35
Jos BohnenSusterenMannen 50
Kirsten ParrenRotterdamVrouwen senioren
Jan ParrenWessemMannen 60
Inge KwantPosterholtVrouwen 45
Wendy van HeugtenWeertVrouwen 35
Peter FranssenMaasbrachtMannen 50
Amy CoxRoermondVrouwen senioren
Jordy SchreursRoermondMannen senioren
René HeemelsSint OdilienbergMannen 40
Ruud WeerwagSittardMannen 50
Rosie van LoonElsloo LbVrouwen 55
Jos ClaessenBeek LbMannen 50
Jan TheulenPosterholtMannen 50
José JanssenSchinveldVrouwen 45
Han van de PortMelickMannen senioren
Jeroen HoogstadUrmondMannen 40
Richard BergsRoggelMannen senioren
Ria SnellenbergPosterholtVrouwen 55
Bas SonnemansHertenMannen 40
Dick SnellenbergPosterholtMannen 50
Crifven FrenkenStein LbMannen senioren
Deafvon FrenkenStein LbMannen senioren
Marcel JanssenPosterholtMannen 50
Claudia JoostenEchtVrouwen 35
Diana KöstersElsloo LbVrouwen 45
Cor MeestersSusterenMannen 60
Dolf sijbenElsloo LbMannen 40
Gemma MeyerSusterenVrouwen 55
Maud TimmermansAmsterdamVrouwen senioren
Esther LunterBornVrouwen 45
Ric ReulenHertenMannen 40
Paul BeurskensHertenMannen senioren
Huub RoversMaasbrachtMannen 50
Cindy hubertsMontfortVrouwen 35
Barbara Sars-PingelSint OdilienbergVrouwen 55
Henk WeertsBornMannen 60
Alex MarkusSusterenMannen senioren
Willy CortlevenRiemstMannen 60
Roel RoumenThornMannen senioren
Jan van de WorpSittardMannen 50
Werner JoerissenSelfkantMannen 50
Sjoerd GeraetsHertenMannen 40
Ben EffingMontfortMannen 60
Tim MetsemakersEchtMannen senioren
Linda JennissenEchtVrouwen 45
Harm BakkerBestMannen 60
Nicole KoolenThornVrouwen 45
Irene BakkerBestVrouwen 55
Roy DriessenSteylMannen senioren
Sandra AmoryRoermondVrouwen 35
Lennart KerstgesMaastrichtMannen senioren
John SchmetzerMelickMannen 50
Sven KerstgesMeerssenMannen senioren
Leon de BockHertenMannen senioren
Ton RolandHertenMannen senioren
Jean-Pierre ImmerixVeldwezeltMannen 60
Wim PalmenMelickMannen 60
Melanie WilmsSint JoostVrouwen 45
Paul WilmsSint JoostMannen 40
Elvera WeustenRoermondVrouwen senioren
Geerte RamakersUtrechtVrouwen senioren
Judith van BilsenHertenVrouwen 35
E. van den NieuwenhuijzenSint OdilienbergVrouwen 45
Jan GeraedtsEchtMannen 60
Paul BeekGrathemMannen 50
Laurens BijlMelickMannen 40
Kurt SchlebuschHeinsbergMannen 50
Gerda Peeters-DelauwVenrayVrouwen 55
René Van de VinHeelMannen 50
Yvonne Smeets-van_de_VinEchtVrouwen 45
Erwin DüsterwaldKerkradeMannen 60
Antonie CorebijHertenMannen 40
Gerard gijzenUrmondMannen 50
Joyce de Vos-HoubenBuchtenVrouwen 35
Tim de VosBuchtenMannen senioren
Marco NussbaumMönchengladbachMannen 40
Modesta JamleanEchtVrouwen 45
Marcel HennissenWessemMannen 50
Gemma VerlaanMaasbrachtVrouwen 45
Gerd FleckenSelfkantMannen 60
Mark HintzenEchtMannen senioren
Abdalla SaadHorstMannen senioren
Esther BeugelsSittardVrouwen 35
Lode RaskinDiepenbeekMannen 40
Ben HaagsmaBennekomMannen 60
Gaby BollenGrathemVrouwen 45
Maurice ZwartHelmondMannen 50
Marianne ZwartHelmondVrouwen 45
Wendy RaaymakersWessemVrouwen 45
Anita HeijneGeleenVrouwen 55
Anjes DeneerWessemVrouwen 45
Rob JanssenMaastrichtMannen senioren
Guido HeijnenHerkenboschMannen senioren
Joep NiessenRoermondMannen senioren
Angele DemarteauSint OdilienbergVrouwen 45
Aantal deelnemers: 130

Deelnemers Halve marathon

NaamWoonplaatsCategorie
Sylvain la FontaineMaastrichtMannen senioren
Loes SmeetsEchtVrouwen senioren
Egon VerbraakHeerlenMannen 60
Patrick deuzingsSusterenMannen 40
Peter MuitjensSint OdilienbergMannen 50
John AtkinsonRoermondMannen 50
Bas VankanMeerssenMannen 40
Patrick GoertzRoermondMannen 40
Jan van der LeeuwMaastrichtMannen 60
Hans BoomEchtMannen 40
Ron van BadenMontfortMannen 40
Paul HilgersMontfortMannen 40
Daniel KannapinnLohmarMannen 50
Erwin GeelenVoerenMannen senioren
Roel HeijnenMaastrichtMannen senioren
Najim Ben AchaTegelenMannen 40
Jos van der VorstWeertMannen 50
Will HoebergenMaasbrachtMannen 50
Yvette ResselBelfeldVrouwen 35
David LeidelmeijerHalerMannen 40
Gijs ChristiaansEnschedeMannen senioren
Iris van HeeschEnschedeVrouwen 35
Maarten RankeEnschedeMannen senioren
Remco DoodkorteMaastrichtMannen senioren
Jeroen PeetersRoggelMannen senioren
Juul CooperHeerlenMannen 50
Lily-Anne SmeetsRoermondVrouwen 45
Robert BoppRoermondMannen 50
Hubertus LeenenHertenMannen 60
Annemiek BerghWessemVrouwen 45
FJJ HeijkersHaelenMannen 50
Rober van LeipsigSwalmenMannen 50
Joran van kampenEchtMannen senioren
Dennis OomkensMaastrichtMannen senioren
Nicole WalstockLanakenVrouwen 35
Marc HolzmannEchtMannen senioren
Wilbert JoostenMillen RiemstMannen 50
Ruud CoenenRoermondMannen senioren
Hans ScheresGrathemMannen 50
Monique DerksenHertenVrouwen 45
Har BoonenHeythuysenMannen 60
Johan VisschersElsloo LbMannen 60
Eric TummersSittardMannen senioren
Roy KöstersElsloo LbMannen 40
Erica claessenGrevenbichtVrouwen 35
Margit LeipoldtVenloVrouwen 45
Ger NieskensHertenMannen 60
Erik EgasReuverMannen senioren
Ronald SmeetsBrunssumMannen 50
Nick JanssenSchinveldMannen 50
Carolien MichielsMaastrichtVrouwen 35
Jo VestjensBaexemMannen 50
Rieny van Lipzig-GeurtsMechelenVrouwen 55
Willem Jan TeijemaHaelenMannen 50
Sylvie HoubiersKinrooiVrouwen 35
Gerard JanssenBundeMannen 60
Jos HanssenSchinveldMannen 50
Marion SijbenElsloo LbVrouwen 35
Tim Van HeugtenHeythuysenMannen senioren
Roel AustenSittardMannen senioren
Katrien DeckersKinrooiVrouwen 35
Tom SchiphofMaastrichtMannen senioren
Benedict SarsRoermondMannen senioren
Hub WijnandsLandgraafMannen 50
Marcel DuckersVenloMannen 50
Cyriel de JongGoudaMannen 40
Maciek MiereczkoErftstadtMannen senioren
Roy StevensMeerssenMannen senioren
Henk Janssen_HuboRoggelMannen 50
Jeroen van HoornWeertMannen 40
Herbert KüppersGangeltMannen 50
Tim HanssenEchtMannen senioren
Odette VanlierMaastrichtVrouwen senioren
Peter SzumskiBrunssumMannen 50
John van EysNuthMannen 50
Frank FiegenHeinsbergMannen 40
Mark JurgensEindhovenMannen senioren
Dave JanssenMelickMannen 40
Piet van der NatValkenswaardMannen 60
Jean-Pierre GoessensMaastrichtMannen 50
Patrick BrenardBreeMannen 50
Rob HendriksElsloo LbMannen senioren
Paul JehoulGeleenMannen 50
Peter-Paul DerksEindhovenMannen senioren
Tommaso PAPAGalatoneMannen 50
Remko RiniaMaastrichtMannen senioren
Hugo nijssenBaarlo LbMannen 50
Tom van DortMaastrichtMannen 50
Thomas van KeulenUtrechtMannen senioren
Monique JanssensVenloVrouwen 55
Daan van SchelvenSint OdilienbergMannen senioren
Bert Van EygenNeeroeterenMannen senioren
Maria BertramBaesweilerVrouwen 55
Petra BertramBaesweilerVrouwen 35
Sandra SmeetsHeythuysenVrouwen 35
Martijn VallenBaexemMannen 40
Stefanie StassenEchtVrouwen 35
Wim JanssenWeertMannen 60
Klaus KrolzigWijlreMannen 50
Dion StarmansHeerlenMannen senioren
Reinier BeltmanEindhovenMannen 50
Henk MaeghsSteylMannen 50
Marcel CurfsHoensbroekMannen 40
Veronica DingsKessel LbVrouwen 55
Brigitte WassenaerEijsdenVrouwen 55
Kaj VosVenloMannen senioren
Mennie MaynardRoermondMannen 50
Jürgen GrunKempenMannen 50
Pim HennissenWessemMannen senioren
Stef van der NatValkenswaardMannen 40
Roland RobinsonHelmondMannen 50
Dustin KirwaldGeilenkirchenMannen senioren
Raymond OffermansGeleenMannen 50
Lars van der KnaapSittardMannen senioren
Eric van MierloRoermondMannen 50
Paul HendrikxBundeMannen 50
Maud WaijersGeleenVrouwen senioren
Rainer BinningerAachenMannen 40
Diana LematBelfeldVrouwen 35
Thomas FrohnMaastrichtMannen senioren
Aantal deelnemers: 120

© 2019 Inschrijven.nl