Deelnemers Berg & Dal Cross-Duathlon 2021
Deelnemers Korte afstand (solo) - 4-9-2

NaamWoonplaatsCategorieTeamnaam
Annemijn AartsUtrechtVsen
Daan AveskampAmsterdamMsenBearingPoint
Cindy van der AvoortLentVsen
Koen BerendsenNulandMsenHonchoo rbr team
Ime Van BerlooEindhovenVsen
Ronnie BloemendaalRhedenMsen
Hanno de BoerHattemM50
Michiel BokkersGochM50
Rudie van der BosJulianadorpMsen
André BosveldVelp GldM50
Pieter BoumeesterEllecomM50
Nort BraanNijmegenM50
Ton den BraberArnhemMsen
Leo BrasArnhemM40Leo
Jacqueline BrouwerBuren FrV40
Stamatis ChrysanthopoulosWageningenMsenDRAGON TEAM
Simone CornelisseNijmegenVsen
Jeroen Van DijkVeenendaalMsenIs het nog ver?
Laurine van DijkVeenendaalVsenIs het nog ver?
Britt DorresteinArnhemVsenManivelo Wielersport
Niels FluitEde GldM40
Silke GermsTubbergenVsen
Arno van de GlindZwartebroekMsenArno
Renee van de GlindZwartebroekVsenRenee
Ann De HaesDoorwerthV407ofAnn
Jos van HeckEde GldM50
Irene HeemskerkMaldenV40
Roy HeideveldDeventerMsen
Jan HermsenNijmegenM40Janus
Stijn HinssenNijmegenMsen
Jonathan van den HoekTilburgMsen
Rianne HulshofVelp GldVsen
Thomas HurkmansIJsselstein UtJunior ManTeamHurkmansRacing
Hugo-Jan JansenZeistM50Hugo
Hans JanssenWaalwijkM50
Clasien van KampenStevensbeekVsenClasien
Bart KasteleinBurgh-HaamstedeJunior Man
Rob KasteleinBurgh-HaamstedeJunior Man
Wim KemmeDierenMsen
Jeroen KlaassenNijmegenM40
Yolanda KnobenWageningenVsen
Oleksandr KolodiiDiemenMsen
Peter KuinUtrechtMsen
Lucas van LuijtelaarHerpenMsenBearingPoint
Marcel MakaloeyVlaardingenM50UNLTD
Anne MeijerVughtVsenB&B Slapen bij de Wolff
Michel moormanEmmenMsen
Selma MouradNijmegenV40
Carolien NeijenhuisMillingen aan de RijnV50
Gertruda OuwehandOud-BeijerlandVsen
Marlous OverbeekDuivenVsen
Mike PetersArnhemM40
Van de PolKesterenM40NBT
Ronald ReijersEllecomM40
Leonie RijkVlaardingenV40UNLTD
Remko RoelofsArnhemM40Remko
Rene roelofsAngerenM50
Rory van de RuitVeenendaalMsen
Michiel SchrijenNijmegenMsenGiel
John SepterVeenendaalM40BearingPoint
Berry SpaanDidamM50
Klaas van SteenbergenVeenendaalM50NBT
Doortje SwatersNijmegenVsen
GertJan TeeuwissenHilversumM50
Eelco TimmermanUtrechtM40
Arne van veldhuizenEde GldMsenHazeleger uitzendbureau
Marc VerstegenDemenM40
Marleen VinkElst GldVsenMarleen
Ids VisscherPijnackerJunior ManKNWU Districtsteam ZH
Sandra VisserZeewoldeV40Trail Blazers
René van der VliesOdenthalM40
Erik VosVeenendaalM40Kippendi
Wouter van der WaalEnschedeMsen
Cindy WagemansDiemenVsenteam CinChi
Stefan WeningRosmalenM50
Casper WennekersRijswijk ZhMsenBearingpoint
Brigit WesterhofArnhemV40Brigit
Wiebe WesterterpVeenendaalMsen
Anne-Marie WingelsMillingen aan de RijnV50
Petra WinkesArnhemVsen
Laura van ZeggerenUtrechtVsen
Aantal deelnemers: 81

Deelnemers Korte afstand (duo) - 4-9-2

NaamWoonplaatsCategorieTeamnaam
Chantal Bosklopper / Corné BlokKesterenMixed
Dimitri Hekker / Wilfred KampsNijmegenMannenThe Bonnie Situation
Aantal deelnemers: 2

Deelnemers Lange afstand (solo) - 7-18-3

NaamWoonplaatsCategorieTeamnaam
Gerrit AlkemaHarderwijkM40Gerrit Alkema
Debbie AmmerlaanAmersfoortVsen
Joost baalbergenPettenMsen
Jurre De BakkerNijmegenMsen
Fred BartelsGendtM40
Wolter BeensZwolleMsenWolter
Sander BijnenGemertMsen
Marco BloemNunspeetM40Go4Cycling
Anneke van de BoerWageningenVsen
Geert van BommelNijmegenMsenAtjeh doe maar mee
Mark van de BoomBaarnMsen
Eric BorninkhofSoestM50Rimskys-Horns
André BorsBedburg-HauMsenTriFUN Kleve e.V.
Gerjohn BosRenkumM40
Michel Bosma't VeldM50Michel
Kees BoxmaUtrechtM40
Pepijn BrasAmsterdamMsen
Arnold bredewoltEpeM40Bredewolt
Lissa BreugelmansVaalsVsen
Twan BrinkhofNijmegenMsenCerberus
Marco BruensApeldoornM40
Eelco BruinsmaNederhorst den BergM40Eelco TTW
Niels BuijsTilburgMsen
Steven CasteleinBeek-UbbergenMsen
Jeroen CelieHarderwijkMsen
Tjerk CopierWoerdenM40
Thomas Cordier's-GravenhageM50
Martijn van der CruijsenWanroijM40
Bernard van DamRozendaalM40
Saskia DhontTeugeV40
Roeland DijkshoornArnhemMsen
Wouter DijkshoornAmsterdamMsenTraining Tweaks
Jeroen DoesburgRoldeM40Loopgroep SGO
Hans van DonschotHeumenM40
Dirk van den DoolNunspeetM50
Jan-Jaap Van DorstBredaMsen
Wouter DubbeldamElst GldM50
Bram DunninkHilversumMsen
Ernst EckBerg en DalM50
Jordi EilersVeenendaalM40
Lia ElbertsenZutphenV50
Marieke ElferinkZeistVsen
Elmer EversVeenendaalMsen
Brecht De fauwAssebroekMsen
Gerard FlikweertBussumMsenFlikweert
Eelco FranzWageningenM40
Daan GermsTubbergenMsen
Patrick GielingArnhemMsen
Peter GielingDuivenM50
Martijn van GielsUdenM40
Errit GravenberchUtrechtM40Trail Blazers
Robert Jan GroenLeidenMsen
Niels GroeneveldWerkendamMsenDe zandhappers
Stephan GunninkDrachtenM40
Niels de HaasOssMsen
Paula de HaasAssendelftVsen
Jasper van HaasterGorsselMsen
Sander den HartogNijmegenM40
Jony HeerinkAmersfoortVsen
Eddy van der HeidenAmersfoortM50
Rob van der HelmEschM50Trailrunners Esch
Thijs HendriksEwijkMsen
Tine HendriksVelp GldV40
Patrick van HentenHilversumM40
Karolien HermansStokkumV50
Norbert HermesdorfNijmegenM50
Michel hitsertOud-BeijerlandM40Michel Hitsert
Pepijn van den HoekWerkendamMsen
Olav HoekwaterHarderwijkM40Olav Hoekwater
Maaike HolzhauerHendrik-Ido-AmbachtV40TVD
Jan van t HoogCuijkM40
Thomas HoubrakenNijmegenMsen
Hank hurkensMierloM50Hank
Erik Jansen's-GravenhageM40
Ivo JansenMaldenM40Zondagsrijder
Merijn JansenWarnsveldM40
Ruud JehaeArnhemM50Ruud Jehae
Arie de JongOosterwolde FrM40
Josue de JongLedeackerMsen
Marcel de JongAmersfoortM40
Nivard Kagie's-HertogenboschMsen
Bart KaleeValkenburg ZhMsenBart
Sijtse KamphuisArnhemMsen
Berry KerstenGroesbeekM40Mar Kè
Dennis KilsdonkHaaftenM40BILLINQ
Jeffrey KImmelsApeldoornM40
Jasper van KlaverenValkenburg ZhMsen
Henri KlijnDrunenM40
Ingmar KlijnstraArnhemMsen
Thijs De KloetNijmegenM40
Wesley KloosterboerApeldoornMsenWesley
Sil KloppenburgOosterbeekMsenSil Kloppenburg
Wout KnobenWageningenM40
Jaap KoelewijnBaarnM40jaap koelewijn
Sander KootMaldenM40
Peter KosseGeerdijkMsen
Harald KraaijHilversumM50
Rody KroonLage ZwaluweMsen
Wouter KrosBerkel en RodenrijsMsen
Corné van KuijkGroesbeekM50
Geert van KuijkLoon op ZandMsen
Bart van der LaanHeerhugowaardMsen
Jos-Willem van de LaarHellevoetsluisMsen
Richard de laatReuselM40
Rob LammertinkHengelo OvM40
Jasper van LangenAlkmaarMsen
Thomas van der LeeNijmegenMsen
Jan Willem LeeuwisArnhemM40MTBArnhem
David LembrichOdenthalM50
Wouter LiedenbaumIJsselstein UtM40
Margriet LoevenWehlVsen
Andrea van Loo't HardeV50
Irjan LuttenbergBeuningen GldMsenSforZ Canyon
Bert LüchiesVroomshoopM50
Johan MaesDuisburgM40JoJa
Jan de MaeyerGentbruggeM40
Lammert makkinkAmersfoortM40
Stefan van der MandenNaardenMsen
Matteo MassimianiRomeMsen
Ronald MeyerHeilooMsen
Stefan MinkhorstZeewoldeMsen
Pieter MoelkerKloetingeM50
Sami MOULLAKleveMsen
Sjon MulderArnhemM40
Alwin van den NagelNunspeetMsen
Roland NapRhenenM50
Gieny van NiejenhuisAlmereV50
Kristian NieuwenhuisEerbeekMsen
Arno NieuwenhuizenTer AarM40
Henderikus NijhovingKlarenbeekM40
Rinke NijlandIJsselstein UtM40
Arlana van OmmenZwolleV40
Daan van OuwerkerkBodegravenMsenDaan
Ronald PendersNijmegenMsenRonald
Marko PhernambucqUtrechtM40
Jurgen PijnappelsWanroijM40Pijnappels
Patrick PijnappelsWanroijMsen
Dries PluimersVelp GldM50Team Pannenkoek
Evelien PoelmansArnhemV40Eefsports.nl
Kyrill PoelmansArnhemM40Textmetrics
Jack van PollNijmegenM50SuperSix
Jack van PollNijmegenM50Jackie X
Dieuwertje PoortNijmegenVsen
Mauro PorcuEindhovenM40Mauroooooo
Eric PouwMaarnM40
Erik van PuttenOssM40
Koos RademakerAmersfoortM50
Reza RavenstijnWijchenV50RezaCoach
Martine ReijersEllecomV40
Stef van RensVenrayM40STEF
Joost de RijkMontfoortM40
Betty RijnbergGasselteVsen
Erik RoebroekHendrik-Ido-AmbachtM50TVD
Chtistian RoggeKleveMsen
Gwendolyna Romkes's-GravenhageV40
Herbert RougoorBreedenbroekM50Sport-Balance.nl
Patrick van RumtWeespM40
Stan RuttenEindhovenM40Gas erop
Thom RuttenEindhovenM40
Gertjan van der SchaftAmsterdamMsen
Ivar SchenkZutphenM40
Henk van de ScheurElst UtM40
Gijs SchippersRijssenMsen
Rob ScholtenGendtMsen
Dick ScholtusKesterenM50
Twan SchoutenArnhemM50TerribleTony
Hein SchouwenaarsRotterdamM40
Arjan SennefVlijmenM50
Tom SluiterArnhemMsenMTBArnhem
Christiaan SmidAmersfoortM40
Rianne SnelIJsselstein UtVsen
Edwin SpekZwolleM40TV-TRIADE
Thom van der SpekZwolleMsenThom
Martien SpieringsHeeswijk-DintherMsen
Boyd Janssen SteenbergNijmegenMsen
Paul van der SterrenMaasbreeM40TVR Roermond
Miranda Stigter't VeldV50Miranda
Yvonne Van der stokPettenV40
Esther StrijkerBrummenVsen
Femke TabakMaarnVsen
Nathan TeljeurZoetermeerM40
Carolien TerlienDelftV40
Stephan TheisenKleveM40Allround Triathlon Team
Karlijn TielemansVlierdenVsen
Adriaan TigchelaarGroesbeekM40
Jos TinnemansEindhovenM40
Xander TioDoetinchemM40
Robert TonAmsterdam ZuidoostMsen
Robert TünnissenUdenM50
Jacques ValkenburgMaarssenM50
Dimitri VeermanHuizenMsen
PC van VeggelBredaM40
Albert van VelthuizenEde GldMsen
Christian VenmansSint-MichielsgestelM40
Bart van de VenneNijmegenM40
Martien VereijkenLedeackerMsen
Frank VerkaaikAmsterdamM50
Pieter VerkleijNijmegenMsenTeam Pieter
Robin VerlindeWilnisM40
Willem VerstedenEindhovenMsen
Jelmer VierstraWoerdenM40
Peter vinkElst GldM40Peter
Chris Van VlietVelserbroekMsenChris van Vliet
Linda van VlietNijmegenV40
Tess van de VoordeRhenenVsen
Steven VoskuilenMaldenMsen
Martijn VreysDüsseldorfMsenTriathlon Team Düsseldorf
Robert de VriesMaldenM40
Holger WagenaarSoestM50
Linda WagenaarSoestV40
Chris van WamelenHendrik-Ido-AmbachtMsenRacingchris
Jeffrey WeijmanArnhemMsen
Michael WesselOegstgeestMsen
Jan WesterinkNunspeetMsen
Wiebe WesterterpVeenendaalMsen
Aart van de WeteringAmersfoortMsen
Gertie WientjensHapsVsen
Manuel Van WijkLeekMsen
Jeroen WildemanGroesbeekMsenMar Kè
Olav WilkeLelystadM40
Roy WiltinkGendtMsen
Roy WismansGendtMsenWsport
Camiel WissinkUgchelenMsen
Maarten WittemanZwolleMsen
Bob WolbertDenekampMsen
Joost de WolffVughtM40B&B Slapen bij de Wolff
Jelle WoltersAmersfoortM50
Jeroen woltersNijmegenMsen
Lizet WoltersWoerdenVsen
Joep ZanenEnschedeMsen
Berend van ZeggerenUtrechtMsen
Zeger ZeilemakerGietenM40
Lukas van der ZijdenWoerdenMsen
Arnold van der ZwaagHarderwijkM50
Aantal deelnemers: 234

Deelnemers Lange afstand (duo) - 7-18-3

NaamWoonplaatsCategorieTeamnaam
Malin Andersson / Vincent HuissenAmsterdamMixedBearingpoint
Janko van Arken / Gerwin van Ark't HardeMannenTeam van Ark(en)
Martijn Arns / Sander RijerseBeek-UbbergenMannenTeam Brainclinics
Bouke Baars / Arnout van den BurgBathmenMannenDe Demter Woodburners
Diederik Bakker / Monika laanRhenenMixed
Frederieke Boesveld / Marco JansenDe HeurneMixedTeam de Heurne
Henk de Bruin / Leroy de VisserHellevoetsluisMannenTeam Legs and Wheels
Stephanie crooymans / Simone rademakers's-HertogenboschVrouwenAprès skiërs
Ivo Dahlmans / Harry LoppersumLandgraafMannenDuo Alles Paletti
Floortje Gierman / Ronald van den HeerikArnhemMixedDoeFFnormaal
Patrick Graal / Mike SchrevenArnhemMannenSummerbody
Rachel de Haas / Enrico ten KloosterEde GldMixedVolharding
Martijn Hamhuis / Erick VermeiNijmegenMannenDe Franse Jona’s
Jeroen te Hofstee / Remco te HofsteeApeldoornMannen
Maarten Honig / Bjorn RietbroekTer AarMannenThe Holy Adrianus
Raija de Hoog / Huibert SandbergGorinchemMixedSandberg
Ellen Huinink / Gerrit HuininkVarsseveldMixedHuinink
Rob van Kan / Daan MunstersElsloo LbMannen
Albert Jan KerssenAmersfoortMannen
Luke Kersten / Mark KerstenArnhemMannenBrothers
Francka Kloostra / Rutger KussendragerGroningenMixedWCpapieraanhuis.nl
Erik van Laar / Stefan TimmermansEerbeekMannenManivelo Orbea Factory Racing
John Lanooy / John LannoMolenhoek LbMixedNo ragrets
Johan Luttenberg / Ranhilde LuttenbergKranenburgMixedLuttenberg
Linda Poelstra / Thijs PoelstraBerg en DalMixedPoelstra’s
Geert Swinkels / Jette SwinkelsLithMixedFit in Lith
Johan Tichelaar / Ronald PapNunspeetMannenKoude Kant
Naddi van Ussen / Ruud van UssenSteenderenMixed
Erick Vermei / Martijn HamhuisDoornMannenDe Franse Slag
Maaike Visser / Sander LaningZwolleMixedONRUST-67
Rowan van Vreede / Joris BarendregtNijmegenMannenJoris & Rowan
Robin de Vries / Ewout VisserApeldoornMannenSpoorloos
Marleen van der Zwan / Gijs van der VeenMaldenMixed
Aantal deelnemers: 33

© 2021 Inschrijven.nl