Deelnemers Dokkum Bonifatiusloop 2018


Deelnemers Halve Marathon

NaamWoonplaatsCategorie
Harm KlompDokkumMannen
Jan Peter van der ZwaagBakkeveenMannen
Menno SchukkingLeeuwardenMannen
Rik SchoonhovenBuitenpostMannen
Auke J. SpoelstraDrogehamMannen
Pieter de JongMarrumMannen
Jan de JongDokkumMannen
Arjen SnapperDrachtenMannen
Richard SpoelstraLeeuwardenMannen
Peter RozendalDokkumMannen
Germ SteensmaSt.-JacobiparochieMannen
Rene BruinsmaTijnjeMannen
Remko SmitHegebeintumMannen
Wietze LeiDokkumMannen
Alie GercamaDe WestereenVrouwen
Erwin van DalenKampenMannen
Kees WeijNieuw-VennepMannen
Jan Willem van der MolenDonkerbroekMannen
Siebren BoermaGarypMannen
Roos BoermaGarypVrouwen
Marije BijmaSurhuizumVrouwen
Ria LokDamwaldVrouwen
Gerrit van den PollKollumMannen
Alexander OsingaDokkumMannen
Liza van der LandDrachtenVrouwen
Wapkje van der VeerDamwaldVrouwen
Arnold HagerLeeuwardenMannen
Jacob FeenstraDokkumMannen
Arnold BoersmaOentsjerkMannen
Jan FaberDokkumMannen
Johan MeinsmaLeeuwardenMannen
Klaas DijkstraEastermarMannen
Klaas van der ZeeDokkumMannen
Anco van der HeideDokkumMannen
Andries BrandsmaBredaMannen
Janco NollesZuidhornMannen
Peter VisserLeeuwardenMannen
Danny KuipersWinsum GnMannen
Koen RengersWinsum GnMannen
Ludolf Van der MolenTytsjerkMannen
Joop van GinkelBroeksterwaldMannen
Karst AnemaStiensMannen
Theo BultWageningenMannen
Klaske de HaanEeVrouwen
Mark WijnsmaEeMannen
Andries DamstraRaardMannen
L.F. van der MeijLeeuwardenMannen
Andreas HartungFuldaMannen
Ilyas ImanFuldaMannen
Nils RichterFuldaMannen
Lorenz RauFuldaMannen
Riekele KobesMannen
Andries VlietstraMannen
Aantal deelnemers: 53

Deelnemers 10 kilometer

NaamWoonplaatsCategorie
Jan Bart van der PlaatsBredaMannen
Marlies KolderDokkumVrouwen
Lysbeth RubinghBlijeVrouwen
Elly HagerLeeuwardenVrouwen
Agnes de BoerHurdegarypVrouwen
Petra HopmansAssenVrouwen
Wilgard DerksAssenMannen
Judith HoekstraRotterdamVrouwen
Ilse HoekstraDokkumVrouwen
Luc HeyligersDamwaldMannen
Petra DrostAssenVrouwen
Elly Kok-MeetsmaOentsjerkVrouwen
Sytske van der KooiNijmegenVrouwen
Tjitske KranenburgBroeksterwaldVrouwen
Aukje WeidenaarOosternijkerkVrouwen
Jelle WagenaarOosternijkerkMannen
Jaap RinsmaKootstertilleMannen
Theun FaberDokkumMannen
Rients TerpstraHallumMannen
Bernd JagerDokkumMannen
Johan van der SchaafDokkumMannen
Jan Germ LooijengaOentsjerkMannen
Elisabeth DamKampenVrouwen
Pieter KosterZwolleMannen
Djoke van der ValkKollumerzwaagVrouwen
Ulbe KeegstraDokkumMannen
Joke BleijerveldDokkumVrouwen
Petra van DekkenTernaardVrouwen
Hannie LeijstraDronrypVrouwen
Piet KerstholtGroningenMannen
Momo PolsDokkumVrouwen
Nico ZijlstraDokkumMannen
Marly VisserDokkumVrouwen
Jan van der WalZwolleMannen
Kirsten VosOosterwolde FrVrouwen
Erwin YtsmaNes gem DongeradeelMannen
Jeroen VisserDamwaldMannen
Rene DijkDamwaldMannen
Sierd SantemaDe WestereenMannen
Johanna de BoerTriemenVrouwen
Henny NuwoltNes gem DongeradeelVrouwen
Peter van DitmarschDokkumMannen
Wieger van KeulenLeeuwardenMannen
Folkert VosOosterwolde FrMannen
Eefje GraauwmansStiensVrouwen
Bart GraauwmansStiensMannen
Alle de boerKollumerzwaagMannen
Hiemstra WiebeKollumerzwaagMannen
Sanne VeenstraBurgumVrouwen
Atty JellemaDokkumVrouwen
Bennie BreedenbachBuitenpostMannen
Jelmer HiemstraBurgumMannen
Robin RinzemaJistrumMannen
Herman BakkerDokkumMannen
Jippe BokmaLeeuwardenMannen
Marieke van DijkDokkumVrouwen
Dirk Jan CompaanDokkumMannen
Piet van der HeideIngelumMannen
Saskia JutteDokkumVrouwen
Taco van VeenDokkumMannen
Nynke WoltersDamwaldVrouwen
Jan PanhuisLeeuwardenMannen
Johan NieuwenhuisDokkumMannen
Jildert JongstraDokkumMannen
Sytske de JongAmstelveenVrouwen
Durk PostmaDriezumMannen
Sipke ZijlstraBurdaardMannen
Laura WesterhofDokkumVrouwen
Joop BoonstraLeeuwardenMannen
Rob MeijerLeeuwardenMannen
Anita de VreezeLeeuwardenVrouwen
Jelly HaarsmaTernaardVrouwen
Jeroen Van der ValleKollumMannen
Johan LeegstraKollumMannen
Sybren de GrootBroeksterwaldMannen
Herman haaksmaLeidenMannen
Henny ZijlstraMarrumVrouwen
Cor ZijlstraMarrumMannen
Anja BandstraOosternijkerkVrouwen
Harm SwartDokkumMannen
Berry NieuwenhuisKollumMannen
Jildert VietUtrechtMannen
Welmoed Kuiper- van DijkDokkumVrouwen
Christien ten HoeveFranekerVrouwen
Antsje PostmaOentsjerkVrouwen
Stevie EscalonaOentsjerkMannen
Aaltsje SwartMorraVrouwen
Hilda van der MeulenFeanwaldenVrouwen
Wiesje VerfSneekVrouwen
Jur LamersAnjumMannen
Jappie BijlstraDokkumMannen
Jacqueline den OtterHoofddorpVrouwen
Jelle van der MeerDokkumMannen
Aant-Pieter WijnsmaDokkumMannen
Grigorios PalamidisBuitenpostMannen
Sybrand JongelingFeanwaldenMannen
Klazien van der meijHeerhugowaardVrouwen
Jan Douwe ZuidemaDamwaldMannen
Amarins Korvemaker-RijpkeDokkumVrouwen
Anne SpoelstraSurhuizumMannen
Marinus de HaanHurdegarypMannen
Bauke van der HeideLeeuwardenMannen
Martijn TroostheideDokkumMannen
Daan van der GeestStiensMannen
Andre HarderHarlingenMannen
Nynke de JongTzumVrouwen
Niels ProcéeDrachtenMannen
Jaap BaalbergenDokkumMannen
Durk GrosDamwaldMannen
Jilles BijlstraDokkumMannen
Berber DijkstraGroningenVrouwen
Marten-Jan ErnstDamwaldMannen
Johannes BloemDokkumMannen
Marten GroenMuneinMannen
Johan JongsmaHolwerdMannen
Ilse RaapGroningenVrouwen
Thea van der MeulenSneekVrouwen
Sandra de GraafBlijeVrouwen
Kanne LeiDokkumMannen
Gerrit Jan BergsmaSt.-AnnaparochieMannen
Jacco JansenNijmegenMannen
Erwin HoekstraDokkumMannen
Rommert GlazemaDearsumMannen
Jaap VisserDamwaldMannen
Sandra KlaverKollumVrouwen
Timo TeitsmaLeeuwardenMannen
Jilles VisserDokkumMannen
Johan ZijlstraLeeuwardenMannen
Pieter VisserDokkumMannen
Reinder SinnemaSt.-AnnaparochieMannen
Jeroen WolfkampDokkumMannen
Henk BaasDokkumMannen
Arie NammingaKollumMannen
Roelof ElzingaDokkumMannen
Rianne Harmsen - de BoerDrachtenVrouwen
Arnolda HolwerdaBlijeVrouwen
Bokke s VisserOudwoudeMannen
Hendrikj HooglandBlijeMannen
Fedde BeijertUreterpMannen
Dedde dejongDokkumMannen
Martin NoppertSintjohannesgaMannen
Tieneke PotjewijdDriezumVrouwen
Dirk soepboerDokkumMannen
Maaike WalsweerFeanwaldenVrouwen
Johann de GraafZwolleMannen
Jorrit ZuidemaBakkeveenMannen
Reina HesMakkingaVrouwen
Niek HacquebordDokkumMannen
Nynke Rosier-TilmaAnjumVrouwen
Dennis GaasendamKollumMannen
Andries HaaksmaDokkumMannen
Amanda Zijlstra-de VriesRinsumageastVrouwen
Baukje de VriesDokkumVrouwen
Sjoukje Offringa-SijtsmaBurgumVrouwen
Bas van der KooiDokkumMannen
Attie van der WoudeRaardVrouwen
Jaap AdemaWestergeestMannen
Halbe RinsmaBuitenpostMannen
Domien MulderJoureMannen
Anke StraatsmaDrachtenVrouwen
Geert StraatsmaDrachtenMannen
Thomas SchleicherFuldaMannen
Anja HoszfeldFuldaVrouwen
Peter SchadeFuldaMannen
Toni BohmFuldaMannen
Fritz HubelFuldaMannen
Olikeso OtebeFuldaMannen
Yonas Mulue TeklayFuldaMannen
Steffi GaberFuldaVrouwen
Hans Jurgen GraberFuldaMannen
Lilo GebartsFuldaVrouwen
Maria PetersFuldaVrouwen
Hugo Jan BosscherMannen
Julien van DijkMannen
Vincent BeeksmaMannen
Nico de JongMannen
Hendrik HooglandMannen
Bram KielmanMannen
Jacob van der PloegMannen
Jort van ZutphenMannen
Anja van ZutphenVrouwen
Sijanne HuismaVrouwen
Durk de BoerMannen
Jurjen van der VeenMannen
Aantal deelnemers: 184

Deelnemers 5 kilometer

NaamWoonplaatsCategorie
Neeltsje WijmaBuitenpostVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Alie GroenDamwaldVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Nico TimmermansFoudgumMannen senioren 17 jaar en ouder
Winny KleijnDokkumVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Raffika BlelisLeeuwardenVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Onno van MulkenStiensMannen senioren 17 jaar en ouder
Jeltinke SytsmaDokkumVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Emely BosmaJistrumVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Jelmar wagenaarOosternijkerkMannen junioren t/m 16 jaar
Fryda de GraafDokkumVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Leonie TerpstraHallumVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Nettie KeizerDamwaldVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Cornelis KeizerDamwaldMannen senioren 17 jaar en ouder
Jitske MonsmaHantumVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Helma pruiksmaSt.-JacobiparochieVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Corlinda LeffringLeeuwardenVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Tineke de GrootDokkumVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Kor van der veenDokkumMannen senioren 17 jaar en ouder
Yke WijbengaDe FalomVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Anna van der MeulenDokkumVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Johan DijckNes gem DongeradeelMannen senioren 17 jaar en ouder
Nick DijckNes gem DongeradeelMannen junioren t/m 16 jaar
Lars DijckNes gem DongeradeelMannen junioren t/m 16 jaar
Geert BrilMetslawierMannen senioren 17 jaar en ouder
Thirza van der HeideDokkumVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Liesbeth van den BergEeVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Line CouperusVeenkloosterVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Annegerrit PostmaPaesensMannen senioren 17 jaar en ouder
Johanna GercamaKollumerzwaagVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Goaitske MulderDokkumVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Hilda de HaanZwagerboschVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Jeldau FerwerdaDamwaldVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Douwe FerwerdaDamwaldMannen senioren 17 jaar en ouder
Johan KardolDokkumMannen senioren 17 jaar en ouder
Rene van der WoudeDokkumMannen senioren 17 jaar en ouder
Marten van der woudeDokkumMannen senioren 17 jaar en ouder
Gerda CuperusDokkumVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Lieuwe de JongDamwaldMannen senioren 17 jaar en ouder
Jellie veenstraOentsjerkVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Femke veenstraBroeksterwaldVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Judith WijbengaOudwoudeVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Ietsje de BoerSurhuisterveenVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Aletta Van der VeldeDokkumVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Yvonne HoekstraKollumerzwaagVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Rudie van der WoudeDokkumMannen senioren 17 jaar en ouder
Bert NieuwenhuisKollumMannen senioren 17 jaar en ouder
Gerrit HasSneekMannen senioren 17 jaar en ouder
Frederika KrottjeWalterswaldVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Marcel renouDokkumMannen senioren 17 jaar en ouder
Ilona SchippersKollumVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Yvette van der LaanOranjewoudVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Laurens van der LaanOranjewoudMannen junioren t/m 16 jaar
Julian van der LaanOranjewoudMannen junioren t/m 16 jaar
Renske VellengaBroeksterwaldVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Sandra TerpstraMidwoldeVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Marrit KlompDamwaldVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Wieke BraaksmaUtrechtVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Martin TalstraBitgumMannen senioren 17 jaar en ouder
Jannie VosDokkumVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Cindy LexmondLeeuwardenVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Irene VosRyptsjerkVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Miranda van der KooiDokkumVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Roliene de JongDokkumVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Minke de VriesLeeuwardenVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Sandra LeffringJislumVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Marianne Folbert- van derTernaardVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Rik van der PloegDokkumMannen senioren 17 jaar en ouder
Klaas TotLeeuwardenMannen senioren 17 jaar en ouder
Grada van StralenLeeuwardenVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Immy PaulusmaDokkumVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Rick van MeekerenBroeksterwaldMannen senioren 17 jaar en ouder
Griet HiemstraLeeuwardenVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Marjan RoedemaDe WestereenVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Tineke van der bijlTwijzelerheideVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Geert de JongTwijzelerheideMannen senioren 17 jaar en ouder
Anna JoutaHallumVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Nienke AkkermanDokkumVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Bauke KeekstraDokkumMannen senioren 17 jaar en ouder
Geertje ZijlstraLeeuwardenVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Lolkje de VriesDamwaldVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Folkert VisserBurgumMannen senioren 17 jaar en ouder
Brent de HaanBurgumMannen senioren 17 jaar en ouder
Minke LeijstraWijnjewoudeVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Janco RijpstraOentsjerkMannen senioren 17 jaar en ouder
Nancy L. CavietDokkumVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Jolanda Wijnsma-van der LaanDokkumVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Johanna den HartoghDokkumVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Jesper BakkerDokkumMannen junioren t/m 16 jaar
Jan BandstraOosternijkerkMannen junioren t/m 16 jaar
Thomas BoersmaEeMannen junioren t/m 16 jaar
Jelmer CasteleinMetslawierMannen junioren t/m 16 jaar
Wybe FeenstraDokkumMannen junioren t/m 16 jaar
Jacob Hendrik HeeringaOosternijkerkMannen junioren t/m 16 jaar
Finn de JongDokkumMannen junioren t/m 16 jaar
Wybren de JongModdergatMannen junioren t/m 16 jaar
Hylke KloostermanDamwaldMannen junioren t/m 16 jaar
Sybrand NutmaDokkumMannen junioren t/m 16 jaar
Sybrant VeenstraMetslawierMannen junioren t/m 16 jaar
Marvin WiersmaDamwaldMannen junioren t/m 16 jaar
Dian ArjaansDokkumVrouwen junioren t/m 16 jaar
Marco FennemaDokkumMannen junioren t/m 16 jaar
Geronimo HartmansHolwerdMannen junioren t/m 16 jaar
Piter HiemstraDe WestereenMannen junioren t/m 16 jaar
Meine van der MeulenMetslawierMannen junioren t/m 16 jaar
Quinthyn PoelmanDokkumMannen junioren t/m 16 jaar
Mees van der VeenBornwirdMannen junioren t/m 16 jaar
Minke WeidenaarNiawierVrouwen junioren t/m 16 jaar
Tiny WeidenaarNiawierVrouwen junioren t/m 16 jaar
Tjallie van DellenGroningenVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Jasper WoudwijkEeMannen junioren t/m 16 jaar
Myrna HolwerdaOosternijkerkVrouwen junioren t/m 16 jaar
Anneke KingmaKollumVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Wiebe HaismaDokkumMannen senioren 17 jaar en ouder
Silvia ZengerleFuldaVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Dagmar RillFoldaVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Guido HanelFuldaMannen senioren 17 jaar en ouder
Christine HanelFuldaVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Haile ZegazapFuldaMannen senioren 17 jaar en ouder
Simon SchindelmannFuldaMannen senioren 17 jaar en ouder
Olaf Jan BosscherMannen junioren t/m 16 jaar
Lucas KorvingMannen junioren t/m 16 jaar
Jeroen van DijkMannen junioren t/m 16 jaar
Jacob van der GalienMannen junioren t/m 16 jaar
Mare WiersmaVrouwen junioren t/m 16 jaar
Kyra BrouwerVrouwen junioren t/m 16 jaar
Samuel FeikFuldaMannen senioren 17 jaar en ouder
Hilbert de HaanMannen senioren 17 jaar en ouder
Liesbeth van der VeenVrouwen senioren 17 jaar en ouder
Jente TalsmaMannen senioren 17 jaar en ouder
Aantal deelnemers: 129

Deelnemers Wandeltocht 35 kilometer

NaamWoonplaatsCategorie
Petra de MonMetslawierMannen/vrouwen
Joshua de MonMetslawierMannen/vrouwen
Lenneke de MonMetslawierMannen/vrouwen
Johannes hooghiemBurumMannen/vrouwen
Jeltje PostDamwaldMannen/vrouwen
Ellert JongstraBlijeMannen/vrouwen
Suzanna de WitStiensMannen/vrouwen
DG van der Wal DoumaGerkeskloosterMannen/vrouwen
AN de Jong de PoelDe WestereenMannen/vrouwen
JW de PoelTriemenMannen/vrouwen
Bauke DijkstraDokkumMannen/vrouwen
Wijnzen de VriesDokkumMannen/vrouwen
Ingrid BrijkerDokkumMannen/vrouwen
Hillie PostHarlingenMannen/vrouwen
Paul EngelHarlingenMannen/vrouwen
Hendrik de GrootNij BeetsMannen/vrouwen
Getsje PostmaHoornsterzwaagMannen/vrouwen
Pytsje Swart de HoopMorraMannen/vrouwen
Corrie Swart-sonnemaMorraMannen/vrouwen
Anneke DouwmaMenaamMannen/vrouwen
Siara TassebajofFranekerMannen/vrouwen
Douwe HoekstraHarlingenMannen/vrouwen
Rob DonckerHarlingenMannen/vrouwen
Willy de BruinDokkumMannen/vrouwen
Hendrik BoxumWergeaMannen/vrouwen
Grietje M Koster DIjkstraStiensMannen/vrouwen
Rene NoutaHurdegarypMannen/vrouwen
Sietske PostmaSexbierumMannen/vrouwen
Henk BoumaTernaardMannen/vrouwen
Anneke VerbeekMetslawierMannen/vrouwen
Neel van MourikRavenswoudMannen/vrouwen
Frouwkje HerderRavenswoudMannen/vrouwen
Liesbeth BoonDrachtenMannen/vrouwen
Hennie SinnemaWergeaMannen/vrouwen
Andries van der SluisDamwaldMannen/vrouwen
Janny van AssenBurgumMannen/vrouwen
Anneke BraaksmaLucaswoldeMannen/vrouwen
Annie DoumaAugustinusgaMannen/vrouwen
Leneke StruiksmaDoezumMannen/vrouwen
Hans DijkstraKollumerzwaagMannen/vrouwen
Ineke AbmaSchiermonnikoogMannen/vrouwen
Jan van AssenDamwaldMannen/vrouwen
Appie BosDrachtenMannen/vrouwen
Klaske TammingaAldeboarnMannen/vrouwen
Baukje WinkelHijumMannen/vrouwen
Nanne NicolaiDamwaldMannen/vrouwen
Titia TalsmaTwijzelMannen/vrouwen
Tjitte AndringaDronrypMannen/vrouwen
Sjoerd de GrootWalterswaldMannen/vrouwen
Aantal deelnemers: 49

Deelnemers Wandeltocht 10 kilometer

NaamWoonplaatsCategorie
Barry tolsmaTernaardMannen/vrouwen
Pietsje Biesma-HazenbergBurgumMannen/vrouwen
Hiltje Wiersma-v.d.WalBurgumMannen/vrouwen
Joke GroenHantumhuizenMannen/vrouwen
Annie van der veenTernaardMannen/vrouwen
Wendy de Jong-KuipersDokkumMannen/vrouwen
Trijntje ArjaansDamwaldMannen/vrouwen
Liesbeth van der veldeDokkumMannen/vrouwen
Krit GeorgesLioessensMannen/vrouwen
Tineke BoumaOudwoudeMannen/vrouwen
Isabel HogendorpOudwoudeMannen/vrouwen
Bouwina van der WalDokkumMannen/vrouwen
Melissa FaberDe WestereenMannen/vrouwen
Henk De BoerDe WestereenMannen/vrouwen
Nynke van MeekerenBroeksterwaldMannen/vrouwen
Wietsche HuitemaDokkumMannen/vrouwen
Wilma HuitemaHantumMannen/vrouwen
Tineke RosierFoudgumMannen/vrouwen
Piety Minnema SijtzemaTernaardMannen/vrouwen
Jellie van ZutphenKollumerzwaagMannen/vrouwen
Arend LeutscherWijnaldumMannen/vrouwen
Titia van DijkWijnaldumMannen/vrouwen
Riggina TuinengaLeeuwardenMannen/vrouwen
John JornaMinnertsgaMannen/vrouwen
Thea WeeningLioessensMannen/vrouwen
Anja DeinumBuitenpostMannen/vrouwen
Bart KorvemakerDokkumMannen/vrouwen
Nynke KlaassensDokkumMannen/vrouwen
Alma fennemaDokkumMannen/vrouwen
Henny Rondaan-StallingaSt.-AnnaparochieMannen/vrouwen
Elly SixmaDokkumMannen/vrouwen
Ttjitske de VriesHallumMannen/vrouwen
Ytje TalsmaOudebildtzijlMannen/vrouwen
Jannine KlaverMinnertsgaMannen/vrouwen
Tryntsje Klaver-ZoodsmaMinnertsgaMannen/vrouwen
Harminke VellingaSt.-AnnaparochieMannen/vrouwen
Jan van der HoekSt.-AnnaparochieMannen/vrouwen
Gelske van der VeenBurgumMannen/vrouwen
Annemarie de Jager-JacobsDokkumMannen/vrouwen
Nynke van der SchaafDokkumMannen/vrouwen
Wietske BeetsKollumMannen/vrouwen
Renske BeetsKollumMannen/vrouwen
Manuela OosterkampLeensMannen/vrouwen
Alina SipmaOudwoudeMannen/vrouwen
Renate KnijffTernaardMannen/vrouwen
Lisanne KnijffTernaardMannen/vrouwen
Iris HoekstraEeMannen/vrouwen
Anita de VriesDokkumMannen/vrouwen
Froukje CuperusDokkumMannen/vrouwen
Durkje CuperusDokkumMannen/vrouwen
Anneke RaapBuitenpostMannen/vrouwen
Rianne van der LeyDokkumMannen/vrouwen
Maaike vd MeulenTwijzelerheideMannen/vrouwen
Paul vd HoekTwijzelerheideMannen/vrouwen
Herma DrostMeppelMannen/vrouwen
Sjoerd KoopmansEzingeMannen/vrouwen
Femme de BruinLeeuwardenMannen/vrouwen
Sieger Albert BrouwerBlijeMannen/vrouwen
Angelien Draaisma-TabakBlijeMannen/vrouwen
Bert NoorbergenVierpoldersMannen/vrouwen
Nelleke van der WagenDokkumMannen/vrouwen
Yke smidstraNij BeetsMannen/vrouwen
Fekkes R.St.-AnnaparochieMannen/vrouwen
Jelly de VriesKollumMannen/vrouwen
Esther de JoodeTernaardMannen/vrouwen
Sjoukje BiermaDokkumMannen/vrouwen
Aaltsje BiesEarnewaldMannen/vrouwen
Dyta BoschGarypMannen/vrouwen
Agnes BoersmaKollumMannen/vrouwen
Jan Bert MonsmaDokkumMannen/vrouwen
Maaike GroenewoudHallumMannen/vrouwen
Geke KooijSt.-JacobiparochieMannen/vrouwen
Gonda de HaanDokkumMannen/vrouwen
Jannie BosDrachtenMannen/vrouwen
Gerryt BoumaDokkumMannen/vrouwen
Miranda GrevinkDokkumMannen/vrouwen
Anneke HooglandDokkumMannen/vrouwen
Albertine van der VeenBroeksterwaldMannen/vrouwen
Wopke KlaverMinnertsgaMannen/vrouwen
Hanna-Ilse TurkstraDamwaldMannen/vrouwen
Tjitske WoudstraDamwaldMannen/vrouwen
Alie Schat-WoudstraDokkumMannen/vrouwen
Lydia Van DuynDokkumMannen/vrouwen
Sijke HolwerdaAnjumMannen/vrouwen
Aantal deelnemers: 84

Deelnemers Kabelnoord Kidsrun

NaamWoonplaatsCategorie
Thijs FaberDokkumJongens groep 1/2/3
Femke LeistraDokkumMeisjes groep 4/5/6
Hidde LeistraDokkumJongens groep 1/2/3
Siemen Sietse KalmaOosternijkerkJongens groep 1/2/3
Ruben van VeenDokkumJongens groep 4/5/6
Niek van VeenDokkumJongens groep 4/5/6
Anne Marin SijensDokkumMeisjes groep 1/2/3
Esmee UijthofDokkumMeisjes groep 4/5/6
Milan uijthofDokkumJongens groep 1/2/3
Alianne BosDokkumMeisjes groep 7/8
Siebe Jan BosDokkumJongens groep 4/5/6
Lisanne KloostermanKollumerzwaagMeisjes groep 1/2/3
Ayla WiersmaDokkumMeisjes groep 4/5/6
Sanne Sytske de JongDokkumMeisjes groep 4/5/6
Sven nienhuisDokkumJongens groep 4/5/6
Nora WiersmaDokkumMeisjes groep 1/2/3
Lisanne van der WoudeDokkumMeisjes groep 1/2/3
Mikai RotteveelDokkumJongens groep 4/5/6
Hessel TerpstraHallumJongens groep 7/8
Jeldau terpstraHallumMeisjes groep 4/5/6
Remco SwartDokkumJongens groep 4/5/6
Froukje de GraafDokkumMeisjes groep 4/5/6
Mylan van DuinenDokkumJongens groep 4/5/6
Vera VrieswijkDamwaldMeisjes groep 7/8
Damian van DuinenDokkumJongens groep 1/2/3
Jade VrieswijkDamwaldMeisjes groep 4/5/6
Tieme DorenbosDokkumJongens groep 1/2/3
Bouke DorenbosDokkumJongens groep 1/2/3
Meint van SchepenDokkumJongens groep 7/8
Martha van SchepenDokkumMeisjes groep 4/5/6
Shania de breedDokkumMeisjes groep 4/5/6
Maliek WestraDokkumJongens groep 1/2/3
Zoë PenDokkumMeisjes groep 4/5/6
Gerjo DreijerDokkumJongens groep 4/5/6
Thomas HoekstraDokkumJongens groep 7/8
Angelique de VriesDokkumMeisjes groep 4/5/6
Julia HalmaDokkumMeisjes groep 4/5/6
Sarah HalmaDokkumMeisjes groep 4/5/6
Noor kuiperDokkumMeisjes groep 1/2/3
Diémo DamstraDokkumJongens groep 4/5/6
Michael van der leijDokkumJongens groep 7/8
Cheyenne van der leijDokkumMeisjes groep 4/5/6
Yoshua van der leijDokkumJongens groep 1/2/3
Erwin de JongDokkumJongens groep 1/2/3
Neeltsje ZijlstraEngwierumMeisjes groep 4/5/6
Demi van der WoudeDokkumMeisjes groep 7/8
Fleur Snouck HurgronjeDokkumMeisjes groep 1/2/3
Jasper Snouck HurgronjeDokkumJongens groep 1/2/3
Jelmer HolwerdaDokkumJongens groep 4/5/6
Renate HolwerdaDokkumMeisjes groep 1/2/3
Hester AdemaWestergeestMeisjes groep 4/5/6
Marije AdemaWestergeestMeisjes groep 4/5/6
Yneke ZijlstraEngwierumMeisjes groep 1/2/3
Matthias van WeerenDokkumJongens groep 7/8
Hanna van der WerfDokkumMeisjes groep 4/5/6
Sofia van der WerfDokkumMeisjes groep 1/2/3
Sara MeursDokkumMeisjes groep 1/2/3
Hidde MeursDokkumJongens groep 4/5/6
Yvonne KloostraNiawierMeisjes groep 7/8
Jesper WiersmaDokkumJongens groep 4/5/6
Ivar WiersmaDokkumJongens groep 1/2/3
Afina hiemstraHantumMeisjes groep 4/5/6
Daan HiemstraHantumJongens groep 1/2/3
Lieke van der MeerDokkumMeisjes groep 4/5/6
Ilir de GraafDokkumJongens groep 1/2/3
Mark de GraafDokkumJongens groep 4/5/6
Jort van der MeerDokkumJongens groep 4/5/6
Brecht HaaksmaDokkumMeisjes groep 4/5/6
Renske HaaksmaDokkumMeisjes groep 1/2/3
Elyn IedemaDokkumMeisjes groep 4/5/6
Fenne IedemaDokkumMeisjes groep 1/2/3
Finn BakkerDokkumJongens groep 1/2/3
Jantine ElzingaDokkumMeisjes groep 4/5/6
Lieke ElzingaDokkumMeisjes groep 1/2/3
Harmen Wybren NutmaEngwierumJongens groep 4/5/6
Aline NutmaEngwierumMeisjes groep 1/2/3
Ibsitu HinseneDokkumMeisjes groep 4/5/6
Ganitu HinseneDokkumMeisjes groep 4/5/6
Annane HinseneDokkumMeisjes groep 1/2/3
Jallane HinseneDokkumMeisjes groep 1/2/3
Rixt TimmermansFoudgumMeisjes groep 4/5/6
Nina TimmermansFoudgumMeisjes groep 4/5/6
Hannah TimmermansFoudgumMeisjes groep 4/5/6
Melle TimmermansFoudgumJongens groep 4/5/6
Thies LooijengaTytsjerkJongens groep 4/5/6
Maren PostmaTytsjerkMeisjes groep 4/5/6
Nick KeizerDamwaldJongens groep 4/5/6
Wyneke Edou van der HeideHantumMeisjes groep 1/2/3
Yse Marrin van der HeideHantumMeisjes groep 1/2/3
Dycke WijnsmaDokkumJongens groep 1/2/3
Sterre VisserDokkumMeisjes groep 4/5/6
Sarah VisserDokkumMeisjes groep 1/2/3
Yanira TiesingaDokkumMeisjes groep 4/5/6
Levi TiesingaDokkumJongens groep 1/2/3
Jayden Pastrana FigueroaDokkumJongens groep 4/5/6
Marit WijnstraDokkumMeisjes groep 4/5/6
Fenna WijnstraDokkumMeisjes groep 1/2/3
Joost mijndert HamstraDokkumJongens groep 4/5/6
Sylke Ytsje HamstraDokkumMeisjes groep 1/2/3
Julia LudemaDokkumMeisjes groep 7/8
Jirte LudemaDokkumMeisjes groep 7/8
Daniel van der VeenDokkumJongens groep 4/5/6
Sannah JelsmaDokkumMeisjes groep 4/5/6
Janine UitterdijkDokkumMeisjes groep 4/5/6
Jurian UitterdijkDokkumJongens groep 1/2/3
Bryan Roman van LierEngwierumJongens groep 4/5/6
Andries JensmaEngwierumJongens groep 4/5/6
Hidde JensmaEngwierumJongens groep 1/2/3
Jesse JensmaEngwierumJongens groep 1/2/3
Roy KloostermanBuitenpostJongens groep 4/5/6
Marinthe MullenderDokkumMeisjes groep 1/2/3
Jesse BoorsmaDokkumJongens groep 1/2/3
Teije FolbertTernaardJongens groep 4/5/6
Wilco BakkerDokkumJongens groep 4/5/6
Hedwig KuperisEngwierumMeisjes groep 4/5/6
Josien KuperisEngwierumMeisjes groep 1/2/3
Ruben KemperDokkumJongens groep 1/2/3
Savannah gjaltemaEngwierumMeisjes groep 4/5/6
Norah VeenstraDokkumMeisjes groep 1/2/3
Joshua van der ploegDokkumJongens groep 1/2/3
Evelyn van der ploegDokkumMeisjes groep 1/2/3
Mathijs KemperDokkumJongens groep 4/5/6
Koert Laurens GeertsmaDokkumJongens groep 1/2/3
Hidde Jelle GeertsmaDokkumJongens groep 1/2/3
Savannah HiemstraDokkumMeisjes groep 4/5/6
Bouke Jelmer BergsmaDokkumJongens groep 4/5/6
Kars TorensmaDokkumJongens groep 7/8
Anne-Fleur van AssenDrachtenMeisjes groep 4/5/6
Daniël van AssenDrachtenJongens groep 1/2/3
Fenna BijkerBurdaardMeisjes groep 4/5/6
Sanne BijkerBurdaardMeisjes groep 4/5/6
Julyen MulderDokkumJongens groep 1/2/3
Taeke KlimstraNiawierJongens groep 1/2/3
Melissa HardholtDokkumMeisjes groep 4/5/6
Jorrit HardholtDokkumJongens groep 1/2/3
Benthe BlomHantumhuizenMeisjes groep 4/5/6
Sanna HaaksmaDokkumMeisjes groep 4/5/6
Bas HaaksmaDokkumJongens groep 1/2/3
Floor BaasDokkumJongens groep 4/5/6
Charlotte HuismanEngwierumMeisjes groep 1/2/3
Priscilla HuismanEngwierumMeisjes groep 1/2/3
Anne Sophie KraamerDokkumMeisjes groep 1/2/3
Milan LouwsmaDokkumJongens groep 4/5/6
Luca LouwsmaDokkumJongens groep 4/5/6
Senna LouwsmaDokkumJongens groep 1/2/3
Lisanne KoesMetslawierMeisjes groep 1/2/3
Jennechje GerlofsmsMetslawierMeisjes groep 1/2/3
Pieter HooglandBlijeJongens groep 4/5/6
Sierd noppertSintjohannesgaJongens groep 4/5/6
Fenna noppertSintjohannesgaMeisjes groep 1/2/3
Lonneke KoningDokkumMeisjes groep 7/8
Jeska KoningDokkumMeisjes groep 4/5/6
Janna Renske van DijkOosternijkerkMeisjes groep 1/2/3
Jildou Marije van dijkOosternijkerkMeisjes groep 1/2/3
Janne KooistraDokkumMeisjes groep 1/2/3
Yse KooistraDokkumMeisjes groep 4/5/6
Ymkje de HaanDokkumMeisjes groep 1/2/3
Alie PostmaAnjumMeisjes groep 1/2/3
Emmaly de JongTernaardMeisjes groep 4/5/6
Jessy StortelersDokkumMeisjes groep 4/5/6
Mila Else RonnerDokkumMeisjes groep 7/8
Lieke WestraDokkumMeisjes groep 7/8
Enora MiedemaDokkumMeisjes groep 1/2/3
Samantha de VriesKollumMeisjes groep 7/8
Ilse HaismaDokkumMeisjes groep 4/5/6
Marije HaismaDokkumMeisjes groep 4/5/6
Marij SipmaEngwierumMeisjes groep 4/5/6
Jildou SipmaEngwierumMeisjes groep 4/5/6
Wilte SipmaEngwierumJongens groep 1/2/3
Aldert HietkampKollumJongens groep 1/2/3
Nynke postmaDokkumMeisjes groep 4/5/6
Britte de BoerDokkumMeisjes groep 1/2/3
Mirre de BoerDokkumMeisjes groep 4/5/6
Marije halmaDokkumMeisjes groep 7/8
Anniek SmitTernaardMeisjes groep 1/2/3
Peter GroenDokkumJongens groep 7/8
Kyra UbelsDokkumMeisjes groep 1/2/3
Nine brecht oosterhofEngwierumMeisjes groep 4/5/6
Wouter MiedemaDokkumJongens groep 7/8
Ties de JongDokkumJongens groep 4/5/6
Nathalie GorterDokkumMeisjes groep 1/2/3
Jens Pieter DoumaNiawierJongens groep 4/5/6
Anna Renske DoumaNiawierMeisjes groep 1/2/3
Eline van der WagenDokkumMeisjes groep 4/5/6
Binneke BoltjesDokkumMeisjes groep 4/5/6
Eelke JansmaHantumJongens groep 4/5/6
Finne FeenstraDokkumJongens groep 1/2/3
Jurre FeenstraDokkumJongens groep 4/5/6
Jan Jelle IedemaDokkumJongens groep 4/5/6
Tessa RaapDokkumMeisjes groep 4/5/6
Lisanne RaapDokkumMeisjes groep 1/2/3
Sjoerd BosgraafWalterswaldJongens groep 4/5/6
Harwin PostmaDokkumJongens groep 1/2/3
Marith PostmaDokkumMeisjes groep 4/5/6
Nick BijwaardDokkumJongens groep 4/5/6
Mirthe BijwaardDokkumMeisjes groep 4/5/6
Remco WiersmaHantumJongens groep 4/5/6
Jesse WiersmaHantumhuizenJongens groep 4/5/6
Marije WiersmaHantumMeisjes groep 7/8
Amarins KloostraNiawierMeisjes groep 7/8
Aukje FeenstraDokkumMeisjes groep 4/5/6
Anne Fleur vd MolenHantumMeisjes groep 4/5/6
Berber SlagmanHantumMeisjes groep 1/2/3
Mattias MiedemaEngwierumJongens groep 7/8
Eelkje SmitDokkumMeisjes groep 4/5/6
Myrthe buwaldaDokkumMeisjes groep 1/2/3
Nicole PestmanDokkumMeisjes groep 4/5/6
Reinder vd woudeHantumeruitburenJongens groep 4/5/6
Yme Hille PostmaHantumJongens groep 4/5/6
Nienke HiemstraHantumhuizenMeisjes groep 4/5/6
Anneke HiemstraHantumhuizenMeisjes groep 1/2/3
Liesbeth van OostenHantumhuizenMeisjes groep 4/5/6
Jan-Hindrik van OostenHantumhuizenJongens groep 4/5/6
Baukje van OostenHantumhuizenMeisjes groep 4/5/6
Mient LijzengaDokkumJongens groep 1/2/3
Neelke LijzengaDokkumMeisjes groep 1/2/3
Jorn WiersmaHantumhuizenJongens groep 4/5/6
Lasse WingenfeldFuldaJongens groep 4/5/6
Aantal deelnemers: 218

Deelnemers Wandeltocht 20 kilometer

NaamWoonplaatsCategorie
Femmy de VriesDe WestereenMannen/vrouwen
Oeds FeenstraBlijeMannen/vrouwen
Gosse VrieswijkHolwerdMannen/vrouwen
Willy VrieswijkHolwerdMannen/vrouwen
Elly LeijstraBrantgumMannen/vrouwen
Jan KalsbeekStiensMannen/vrouwen
Jan Eerhart's-GravenhageMannen/vrouwen
Hennie RozemaJistrumMannen/vrouwen
Monique de VriesDokkumMannen/vrouwen
Tjeerd de GraafPaterswoldeMannen/vrouwen
Gijs de GraafUtrechtMannen/vrouwen
Folkolina Feenstra-FaberBurgumMannen/vrouwen
Madoeka FeenstraBurgumMannen/vrouwen
Janneska FeenstraBurgumMannen/vrouwen
Froukje HijmaHurdegarypMannen/vrouwen
Abe HijmaHurdegarypMannen/vrouwen
Gerda EijgenhuijsenLeeuwardenMannen/vrouwen
Johanna Schaap-KramerDokkumMannen/vrouwen
Gerda FlikkemaBuitenpostMannen/vrouwen
Annie GeertsmaDamwaldMannen/vrouwen
Tineke van der WalDamwaldMannen/vrouwen
Diahne WoudaDamwaldMannen/vrouwen
Freerk wijnjaTwijzelerheideMannen/vrouwen
Annalies KroodsmaLichtaardMannen/vrouwen
WH HeidemaLeeuwardenMannen/vrouwen
Ciska HeidemaLeeuwardenMannen/vrouwen
Hilda VeendorpHolwerdMannen/vrouwen
Pietsje SijensJannumMannen/vrouwen
Wieke de JongReitsumMannen/vrouwen
Alie van der VeldeKollumMannen/vrouwen
Bert HelmusKollumMannen/vrouwen
Liefke HoekstraBuitenpostMannen/vrouwen
Sippie de GraafOentsjerkMannen/vrouwen
John van ZuilenBitgumMannen/vrouwen
Hilly de JongMarrumMannen/vrouwen
Betty Vos-TaniaDokkumMannen/vrouwen
Petra DijkstraDokkumMannen/vrouwen
John VennemaLeeuwardenMannen/vrouwen
Alie Pitoy-van der VeenLeeuwardenMannen/vrouwen
Sonja prinsHarkemaMannen/vrouwen
Klazina KooistraHarkemaMannen/vrouwen
Rob TroostheideGrouMannen/vrouwen
Gerrit van AssenBurgumMannen/vrouwen
Anneke Ypma-HolmanDokkumMannen/vrouwen
Piet BeintemaDokkumMannen/vrouwen
Ruerdtsje ElsingaBuitenpostMannen/vrouwen
Frits ElsingaBuitenpostMannen/vrouwen
Jan OenemaHollumMannen/vrouwen
Anneke .Molenaar-HofstedeFranekerMannen/vrouwen
Hillie Oele de WindCallantsoogMannen/vrouwen
Mireille van der MeerSuwaldMannen/vrouwen
Ytie RosierSuwaldMannen/vrouwen
Marielle de JongSurhuisterveenMannen/vrouwen
Gradus de JongSurhuisterveenMannen/vrouwen
Roel SpijkerSurhuisterveenMannen/vrouwen
Janke Braaksma v/d VeenGorredijkMannen/vrouwen
Elly BoonHurdegarypMannen/vrouwen
Willem van der ploegKollumMannen/vrouwen
Dirk GalamaSchagerbrugMannen/vrouwen
Aantal deelnemers: 59

© 2018 Inschrijven.nl