Deelnemers IJsseldelta Crosscompetitie Kampen 2022

Deelnemers 1000m pupillen U9 (C-pup)

StNrNaamWoonplaatsCategorie
89Roselin BosHarderwijkMeisjes pupillen C
92Elijah BotlandHarderwijkJongens pupillen C
90Brent CelieHarderwijkJongens pupillen C
93Olivia DikkeboomMeisjes pupillen C
85Timo EenkhoornIJsselmuidenJongens pupillen C
95Aron KragtWezepJongens pupillen C
97Benjamin van LeeuwenZwolleJongens pupillen C
96Blanca LokhorstKampenMeisjes pupillen C
86Anna MiddelKampenMeisjes pupillen C
87Tim van SchieHarderwijkJongens pupillen C
91Melle SchutHarderwijkJongens pupillen C
173Vera StremmelaarKampenMeisjes pupillen C
98Lilian VolaartHarderwijkMeisjes pupillen C
88Niek WeijmaHarderwijkJongens pupillen C
94Ezra WielstraCreilJongens pupillen C
Aantal deelnemers: 15

Deelnemers 1000m pupillen U10 (B-pup)

StNrNaamWoonplaatsCategorie
109Sem BentZwolleJongens pupillen B
102Lize BottenbergKampenMeisjes pupillen B
114Sev BremerHarderwijkJongens pupillen B
106Myrthe BurgmanZwolleMeisjes pupillen B
107Tigo DekkerKampenJongens pupillen B
122Lente dijkgraafHeerdeMeisjes pupillen B
111Lana DorlandtZwolleMeisjes pupillen B
121Iris GoldsteenZwolleMeisjes pupillen B
99Finley HagenKampenJongens pupillen B
119Jill van der HarstHarderwijkMeisjes pupillen B
117Hayden van der HeideHarderwijkJongens pupillen B
110Bram van der HeijdenEpeJongens pupillen B
103Timme HuisDrontenJongens pupillen B
120Steven JongsmaEmmeloordJongens pupillen B
100David Jan KattenbergKampenJongens pupillen B
118Simon van LeeuwenHarderwijkJongens pupillen B
108Munay van LissaKampenJongens pupillen B
101Sanne LoogeKampenMeisjes pupillen B
174Alain LuxembourgHarderwijkJongens pupillen B
116Evy Lizz MulderHarderwijkMeisjes pupillen B
104Jazz omeniwahDrontenJongens pupillen B
177Angello SandovalKampenJongens pupillen B
115Lidewij SinteMaartensdijkHarderwijkMeisjes pupillen B
112Lotte van StiphoutZwolleMeisjes pupillen B
113Mael ValkemaHarderwijkJongens pupillen B
105Jens van der VegtKampenJongens pupillen B
Aantal deelnemers: 26

Deelnemers 1000m meisjes U12 (A1 en A2 pup)

StNrNaamWoonplaatsCategorie
175Jasmijn AkkermanHasseltMeisjes pupillen A1
138Anna BrandsZwolleMeisjes pupillen A2
130Marit DorlandtZwolleMeisjes pupillen A2
137Julia EkkelKampenMeisjes pupillen A1
134Lynn FoppenHarderwijkMeisjes pupillen A1
136ZoŽ de HaasZwolleMeisjes pupillen A2
128Amy hoekmanKampenMeisjes pupillen A1
123Lina HoekstraIJsselmuidenMeisjes pupillen A1
139Emma holkampKampenMeisjes pupillen A1
126Loueann HuijsmansKampenMeisjes pupillen A1
124Amber JanninkZwolleMeisjes pupillen A2
125LoÔs van LeussenZwolleMeisjes pupillen A2
127Lotte MetsemakersZwolleMeisjes pupillen A1
132Elke van der SteegeKampenMeisjes pupillen A2
178Lotte verboomZwolleMeisjes pupillen A1
129Anni VosselmanEpeMeisjes pupillen A2
133Yill VrielemanZwolleMeisjes pupillen A2
131Emily van WijkHattemMeisjes pupillen A1
135Fleur WijnandsHarderwijkMeisjes pupillen A2
Aantal deelnemers: 19

Deelnemers 1000m jongens U12 (A1 en A2 pup)

StNrNaamWoonplaatsCategorie
142Bram van den BergKampenJongens pupillen A1
161Jaron BosHarderwijkJongens pupillen A1
143Sem BottenbergKampenJongens pupillen A2
147Thijs BurgmanZwolleJongens pupillen A2
167Bram CouperusHarderwijkJongens pupillen A1
170Bastijn DiederiksDrontenJongens pupillen A1
163Ramon DoumaHarderwijkJongens pupillen A1
157Pepijn EijkelkampZwolleJongens pupillen A1
162Pelle ElwickHarderwijkJongens pupillen A1
153Kjeld van EschKampenJongens pupillen A2
152Sten de GrootZwolleJongens pupillen A1
154Oscar HubertsZwolleJongens pupillen A2
140Yamill HuijsmansKampenJongens pupillen A1
159Ethan JackZwolleJongens pupillen A2
146Tobias JansenDrontenJongens pupillen A1
156Tim KuisEmmeloordJongens pupillen A1
151Jozua LeeffersKampenJongens pupillen A1
144Wessel van LoonZwolleJongens pupillen A1
160Ryan MeijerHarderwijkJongens pupillen A1
168Chris van der MolenIJsselmuidenJongens pupillen A1
165Jesse Thymen MulderHarderwijkJongens pupillen A2
149Tiem de MunnikKampenJongens pupillen A1
171Yannick NoordaZwolleJongens pupillen A1
155Bram PikkertKampenJongens pupillen A2
176Simon van RavenswaaijHarderwijkJongens pupillen A2
164Siemen RibberinkHarderwijkJongens pupillen A2
158JoŽl RuthZwolleJongens pupillen A2
172Stenn VeijerZwolleJongens pupillen A2
141Markus VergunstKampenJongens pupillen A1
166Zegert de WaardHarderwijkJongens pupillen A2
169Jesse WithaarZwolleJongens pupillen A2
150Bas WoltjerDrontenJongens pupillen A1
145Semm WoltjesDrontenJongens pupillen A1
148Morris ZwakenbergKamperveenJongens pupillen A1
Aantal deelnemers: 34

Deelnemers 1500m meisjes U14 (Jun D)

StNrNaamWoonplaatsCategorie
250Naomi BankoleHarderwijkMeisjes junioren D2
243Fleur BastiaannetEpeMeisjes junioren D2
248Lieke van BeekIJsselmuidenMeisjes junioren D1
253Fenna BeketHarderwijkMeisjes junioren D1
246Norah van ElstDrontenMeisjes junioren D1
240Arinya Van 't EndeKampenMeisjes junioren D1
249Merel GeursenHarderwijkMeisjes junioren D1
241Suze de GrootZwolleMeisjes junioren D1
252Noa de HaasZwolleMeisjes junioren D2
251Lauren HoogenbergHarderwijkMeisjes junioren D1
254Kabi KruikSwifterbantMeisjes junioren D2
256Sara KwakkelHeerdeMeisjes junioren D2
239Imke van LoonZwolleMeisjes junioren D2
247Suleen PenninkhofKampenMeisjes junioren D2
258Isa SchoonhovenWezepMeisjes junioren D1
244Thyrza van TongerenEpeMeisjes junioren D1
242Tessel van der ValkEpeMeisjes junioren D2
245Lisette VeldkampEpeMeisjes junioren D1
257Valerie de VriesZwolleMeisjes junioren D1
255Naomi WithaarZwolleMeisjes junioren D2
Aantal deelnemers: 20

Deelnemers 1500m jongens U14 (Jun D)

StNrNaamWoonplaatsCategorie
261David van den BergKampenJongens junioren D2
263Senn DienderKampenJongens junioren D1
317Fedde van DijkKampenJongens junioren D1
285Loek van DijkKampenJongens junioren D1
266Sem EenkhoornIJsselmuidenJongens junioren D1
267Job EveraarsZwolleJongens junioren D1
273Mees HameetmanEmmeloordJongens junioren D2
274Jelmer JongsmaEmmeloordJongens junioren D1
277Khuna JunteDalfsenJongens junioren D2
283Jesse KoornstraHarderwijkJongens junioren D1
272Wout KuisEmmeloordJongens junioren D1
280Alain LuxembourgHarderwijkJongens junioren D1
264DaniŽl MessinkKampenJongens junioren D2
269Thijs MetsemakersZwolleJongens junioren D2
260Sam PanmanZwolleJongens junioren D2
278Nathan PenninkhofKampenJongens junioren D1
284Tibo PierikHarderwijkJongens junioren D2
270Brend Pols't HardeJongens junioren D2
275Pepijn van PuttenKampenJongens junioren D1
271Niels SelhorstZwolleJongens junioren D2
279Wessel SpeetsHarderwijkJongens junioren D1
259Federico TalenDrontenJongens junioren D1
268Friso van VeldhuijsenEmmeloordJongens junioren D1
262Seth VergunstKampenJongens junioren D2
282Robin de VosHarderwijkJongens junioren D1
276Koen de VriesKampenJongens junioren D2
281Koen de WildeHarderwijkJongens junioren D2
265Jurre WolffKampenJongens junioren D2
Aantal deelnemers: 28

Deelnemers 2000m meisjes U16 (Jun C)

StNrNaamWoonplaatsCategorie
295Silke van de BergHarderwijkMeisjes junioren C
289NoŽmi BlankvoortHattemMeisjes junioren C
297Anna van ElstDrontenMeisjes junioren C
292Emma EveraarsZwolleMeisjes junioren C
286Brecht van der HaarKampenMeisjes junioren C
293Eva ter HaarEmmeloordMeisjes junioren C
294Chamena hoekmanKampenMeisjes junioren C
288Julynn HuijsmansKampenMeisjes junioren C
290Magali kanisHattemMeisjes junioren C
298Valerie van LaarKampenMeisjes junioren C
287LoÔs SchuurmanKampenMeisjes junioren C
296Fenna ThijsHarderwijkMeisjes junioren C
291Amber VeldkampEpeMeisjes junioren C
299Sannah de VriesZwolleMeisjes junioren C
Aantal deelnemers: 14

Deelnemers 2500m Korte cross

StNrNaamWoonplaatsCategorie
430Roelien AkkermanHasseltVrouwen Senioren
421Marcel de BatsVaassenMannen senioren
426Celeste den BestenDoornspijkVrouwen Senioren
496Jeroen BolksZwolleMannen senioren
447Ella van den BoschWezepVrouwen Senioren
441Dennis BrandenburgSteenwijkMannen 40+
436Ellen DrostNunspeetVrouwen Senioren
427Stefan GeldermanWezepMannen senioren
420Bas GrotenhuisHeerdeMannen 40+
423Harjan ter HaarEmmeloordMannen 40+
434Karin HijmansElburgVrouwen Senioren
350Manon JansenKampenVrouwen Senioren
438Jayden de JongBlokzijlMannen senioren
444Olav KoningHarderwijkMannen senioren
425Joanne LehrZwolleVrouwen Senioren
440Kjell RaaijmakersEindhovenMannen senioren
498Linda de RooDrontenVrouwen 40+
424Marije salverdaKampenVrouwen Senioren
435Jaimy van de SteenovenDrontenMannen senioren
431Leontien ThewissenZwolleVrouwen 40+
428Henk TimmermanKampenMannen 40+
422Daan VeenhuizenZwolleMannen senioren
495Hugo-Martijn de VriesHattemMannen senioren
448Remco de VriesZwolleMannen 40+
442Bo WelgraafApeldoornVrouwen Senioren
439Roel WielstraCreilMannen senioren
429Esther ZoonBiddinghuizenVrouwen 40+
Aantal deelnemers: 27

Deelnemers 2500m jongens U16 (Jun C)

StNrNaamWoonplaatsCategorie
310Tjalle BruiningHierdenJongens junioren C
301Stan van DalfsenEmmeloordJongens junioren C
300Koen EndemanKampenJongens junioren C
307Milan JagerHierdenJongens junioren C
311Noud KanisKampenJongens junioren C
308Emiel Sint MMaartensdijkHierdenJongens junioren C
309Milo ter MorsHierdenJongens junioren C
316Tomas PlatjeEmmeloordJongens junioren C
302Luuk SelhorstZwolleJongens junioren C
312Thijs SlaagerKampenJongens junioren C
304Sjoerd van der SteegeKampenJongens junioren C
314Lucas StolteEmmeloordJongens junioren C
305Sven VinkHarderwijkJongens junioren C
306Sijmen de VosHierdenJongens junioren C
303Gerrit Wensink't Loo OldebroekJongens junioren C
315Timo WesterhofEmmeloordJongens junioren C
313Levi WielstraCreilJongens junioren C
Aantal deelnemers: 17

Deelnemers 3000m dames U20 en U18 (Jun A/B)

StNrNaamWoonplaatsCategorie
449Indy FaassenBiddinghuizenMeisjes junioren A
455Eline ten GrotenhuisEpeMeisjes junioren A
454Fiona ten GrotenhuisEpeMeisjes junioren B
452Amber van ManenErmeloMeisjes junioren B
451Emma PosthouwerErmeloMeisjes junioren B
453Tynke WielstraCreilMeisjes junioren B
450Lisa ZoonBiddinghuizenMeisjes junioren A
Aantal deelnemers: 7

Deelnemers 4500m heren U20 en U18 (Jun A/B)

StNrNaamWoonplaatsCategorie
464Dennis AlbertsEpejongens junioren B
459Daniel BleijenburgWezepJongens junioren A
462David BothErmelojongens junioren B
457Jim van EmmerikEpeJongens junioren A
458Josse KampenKampenjongens junioren B
465Olaf LangeslagKampenjongens junioren B
461Matthijs OninkEmmeloordjongens junioren B
499Tim van PanhuisErmelojongens junioren B
463Iwan PetersenPuttenJongens junioren A
460Grmay TesfamariamElburgJongens junioren A
Aantal deelnemers: 10

Deelnemers 7500m

StNrNaamWoonplaatsCategorie
468Gerard van den BergKampenMannen 50+
481Martiene van den BergKampenVrouwen 40
497Alexandra BollHattemVrouwen 50+
473Paul de BrieLelystadMannen 50+
478Annemiek DekkerEmmeloordVrouwen 40
467Jaap van DierenKampenMannen 50+
476Leonie EenkhoornKampenVrouwen Senioren
470Maureen HoutmanHeerdeVrouwen 40
475Liza KarmanKampenVrouwen Senioren
483Arnoud LammersZwolleMannen 50+
474Ilse LangevoortVaassenVrouwen Senioren
471Frankwin MusscheZwolleMannen 50+
466Maarten PapegaaijKampenMannen 50+
480Robert ReitsemaKampenMannen 50+
477Berend SchotanusEmmeloordMannen 50+
479Saskia SchutteVeessenVrouwen 50+
482Roel van der SteegeKampenMannen 50+
469Antine SytsmaHeerdeVrouwen 40
472Greet VrijbloedKampenVrouwen 50+
Aantal deelnemers: 19

Deelnemers 10000m

StNrNaamWoonplaatsCategorie
500Maurits BloemZwolleMannen 40
488Nico BorghuisIJsselmuidenMannen Senioren
485HJ DorgeloKampenMannen 40
486Klaas DraaijerHeerdeMannen 40
487Remco EenkhoornIJsselmuidenMannen Senioren
484Rob GoutbeekDalfsenMannen Senioren
489Jarno van HattemElburgMannen Senioren
492Roel-Jan HeeringaZwolleMannen 40
348Dries HuismanKampenMannen Senioren
494Freek koffemanUrkMannen Senioren
349Robert van LoenenEmmeloordMannen 40
491Alwin PenninkhofIJsselmuidenMannen Senioren
493Stef RiemensZwolleMannen 40
490Wim WolfElburgMannen 40
Aantal deelnemers: 14
© 2022 Inschrijven.nl