Deelnemers DELTA Ride for the Roses Zeeuws-Vlaanderen (clubs) 2019


Deelnemers

NaamClubAfstand
Daniel RijnbergAC Rijnberg Transport25 km
Annet RijnbergAC Rijnberg Transport25 km
Marco KuzeeAC Rijnberg Transport120 km
Bram RijnbergAC Rijnberg Transport25 km
Lucy RijnbergAC Rijnberg Transport25 km
Miranda SerrarensAC Rijnberg Transport50 km
Theo SerrarensAC Rijnberg Transport50 km
Felix ImpensAC Rijnberg Transport50 km
Ellen van VugtAC Rijnberg Transport50 km
Fons YsebaertAC Rijnberg Transport25 km
Corry YsebaertAC Rijnberg Transport25 km
Herman van WeenenAC Rijnberg Transport25 km
Dora van WeenenAC Rijnberg Transport25 km
Mark MigomAC Rijnberg Transport25 km
Conny MigomAC Rijnberg Transport25 km
Daisy WillaertsAC Rijnberg Transport25 km
Kristel de BatAC Rijnberg Transport50 km
Thijmen van WaesAC Rijnberg Transport25 km
Kim FranckeAC Rijnberg Transport25 km
Jeroen HazelegerAC Rijnberg Transport25 km
Natascha HazelegerAC Rijnberg Transport25 km
Aantal deelnemers AC Rijnberg Transport: 21
Sandra de ReuBrandweer Breskens50 km
Wouter HamelijnckBrandweer Breskens50 km
Najoni NotebaartBrandweer Breskens50 km
Menno ChristiaansenBrandweer Breskens50 km
Kelsey LagastBrandweer Breskens50 km
Alex SpanhaakBrandweer Breskens50 km
Jasper RasBrandweer Breskens50 km
Esther SmitBrandweer Breskens50 km
Joke JongmanBrandweer Breskens50 km
Hans JongmanBrandweer Breskens50 km
Martin van den BroeckeBrandweer Breskens50 km
Wendy de KubberBrandweer Breskens50 km
Joeri SimonseBrandweer Breskens50 km
Sabine SimonseBrandweer Breskens50 km
Ronnie ChristiaansenBrandweer Breskens50 km
Marga BeekeBrandweer Breskens50 km
Johnny EsselingBrandweer Breskens50 km
Marianne EsselingBrandweer Breskens50 km
Marciano van GrolBrandweer Breskens50 km
Aantal deelnemers Brandweer Breskens: 19
Leander StellemansBrandweer Stampershoek80 km
Bjrn OostingBrandweer Stampershoek80 km
Chris VermeireBrandweer Stampershoek80 km
Henk OvereemBrandweer Stampershoek80 km
Aantal deelnemers Brandweer Stampershoek: 4
Cobi HaartsenCobi's Verjaardag50 km
Kees den BoerCobi's Verjaardag50 km
Aantal deelnemers Cobi's Verjaardag: 2
Richard ElegeertCyclingteam Delta50 km
Desire ElegeertCyclingteam Delta50 km
Trudy ScheerdersCyclingteam Delta50 km
Herman ScheerdersCyclingteam Delta50 km
Peter WolfaartCyclingteam Delta50 km
Jeaninne WolfaartCyclingteam Delta50 km
Els WillemsCyclingteam Delta50 km
Romana ZeegersCyclingteam Delta50 km
Frans ZeegersCyclingteam Delta50 km
Ludwig LauretCyclingteam Delta50 km
Jannie de KoningCyclingteam Delta50 km
Peter de KoningCyclingteam Delta50 km
Mieke den HamerCyclingteam Delta50 km
Lerx WillemsenCyclingteam Delta50 km
Marcel GaspardCyclingteam Delta80 km
Ina PoppeCyclingteam Delta50 km
Godelief MeeusenCyclingteam Delta50 km
Jan HarteCyclingteam Delta80 km
Bart SerrarensCyclingteam Delta120 km
Jordy NeijmanCyclingteam Delta120 km
Ellen BosscherCyclingteam Delta50 km
Pieter BosscherCyclingteam Delta50 km
Jopie de JongeCyclingteam Delta50 km
Jose van GoethemCyclingteam Delta50 km
Robbert de MoorCyclingteam Delta120 km
Sylvia Van der LindenCyclingteam Delta120 km
Ronald van det LindenCyclingteam Delta120 km
Aantal deelnemers Cyclingteam Delta: 27
Caroline HoumesDe Cava's50 km
Esther van RooijenDe Cava's50 km
Sandra KerckhaertDe Cava's50 km
Sarina de FouwDe Cava's50 km
Annemarie van der WeeleDe Cava's50 km
Mireille van den BulckDe Cava's50 km
Inge SchoonakkerDe Cava's50 km
Manita DelzenneDe Cava's50 km
Elisabeth HoekDe Cava's50 km
Aantal deelnemers De Cava's: 9
Jan FrankenDe Deutrappers50 km
Jonne AckeDe Deutrappers80 km
Stijn PrstDe Deutrappers80 km
Guus AckeDe Deutrappers80 km
Ronald GeelhoedtDe Deutrappers80 km
Jan van der PeijlDe Deutrappers80 km
Jean-Pierre HubregsenDe Deutrappers80 km
Frans HaartsenDe Deutrappers80 km
Arno LoofDe Deutrappers80 km
Robert van der PeijlDe Deutrappers80 km
Rudolf LoofDe Deutrappers80 km
Paul GeertmanDe Deutrappers80 km
Aantal deelnemers De Deutrappers: 12
Martijn CorijnDe Erpeltrappers Axel80 km
Ria de PooterDe Erpeltrappers Axel80 km
Mark coppensDe Erpeltrappers Axel120 km
Marian LauwersDe Erpeltrappers Axel80 km
Evi LauwersDe Erpeltrappers Axel80 km
Patrick LauwersDe Erpeltrappers Axel80 km
Iris kosterDe Erpeltrappers Axel80 km
Wim NoletDe Erpeltrappers Axel80 km
Chantal VerschuerenDe Erpeltrappers Axel80 km
Jolanda ScheeleDe Erpeltrappers Axel80 km
Peter ScheeleDe Erpeltrappers Axel80 km
Appie BakkerDe Erpeltrappers Axel80 km
Leo de FeijterDe Erpeltrappers Axel80 km
Linda van MeursDe Erpeltrappers Axel80 km
Suzanna KosterDe Erpeltrappers Axel80 km
Alexander JansenDe Erpeltrappers Axel80 km
Peter van DuyseDe Erpeltrappers Axel120 km
Brenda SelisDe Erpeltrappers Axel120 km
Marleen BakkerDe Erpeltrappers Axel50 km
Annemarie BakkerDe Erpeltrappers Axel50 km
Gerda WullemsDe Erpeltrappers Axel50 km
Sonja HamelinkDe Erpeltrappers Axel50 km
Rob CrusonDe Erpeltrappers Axel80 km
Ineke CoppietersDe Erpeltrappers Axel50 km
Aantal deelnemers De Erpeltrappers Axel: 24
Monique DuerinckDe Klooriaantjes50 km
Marloes van der ToornDe Klooriaantjes50 km
Aantal deelnemers De Klooriaantjes: 2
Patrick BuntDe Klusdurpers120 km
Mark FeleusDe Klusdurpers120 km
Marjan BenedenDe Klusdurpers120 km
Guus CatsmanDe Klusdurpers120 km
Helen GrootjansDe Klusdurpers120 km
Jaap DorleijnDe Klusdurpers120 km
Aantal deelnemers De Klusdurpers: 6
Christian DavidDermaBikers50 km
Christian van den AkkerDermaBikers50 km
Marijke van de VeldeDermaBikers50 km
Godelieve Kombrink-IvensDermaBikers50 km
Caroline JanssenDermaBikers50 km
Aantal deelnemers DermaBikers: 5
Elias AalbersEVAAVE120 km
Peter KeeminkEVAAVE120 km
Aad BloemEVAAVE120 km
Aantal deelnemers EVAAVE: 3
Maurice ScholterFC Gregorius Axel25 km
Godelieve Meijs-WindeijFC Gregorius Axel25 km
Mien van Wijck-JoziasseFC Gregorius Axel25 km
Jannie van Damme-RooseFC Gregorius Axel25 km
Jopie Koekkoek-WielandFC Gregorius Axel25 km
Janneke de Munter-RombautFC Gregorius Axel25 km
Jo PicavetFC Gregorius Axel25 km
Tanny Picavet-KoekkoekFC Gregorius Axel25 km
Johan de MaesschalckFC Gregorius Axel25 km
Janny de MaesschalckFC Gregorius Axel25 km
Annie den Beer-RombautFC Gregorius Axel25 km
Greet Segers-VonckFC Gregorius Axel25 km
Rina Schoot-van CadsandFC Gregorius Axel25 km
Erna Corstens-van HeckeFC Gregorius Axel25 km
Magda de BlokFC Gregorius Axel25 km
Ivan KaiserFC Gregorius Axel25 km
Ruud MichelFC Gregorius Axel25 km
Nellie SchaaljeFC Gregorius Axel25 km
Peter AsselmanFC Gregorius Axel25 km
Monique AsselmanFC Gregorius Axel25 km
Aantal deelnemers FC Gregorius Axel: 20
Dennis van LeeuwenFiets em erin80 km
Dennis de KrakerFiets em erin80 km
Dennis WondergemFiets em erin80 km
Jordi verstraetenFiets em erin80 km
Ferci van der HooftFiets em erin80 km
Remco van LeeuwenFiets em erin80 km
Marco VaalFiets em erin80 km
Aantal deelnemers Fiets em erin: 7
Stefan jansenFTC Terneuzen120 km
Paul de WeverFTC Terneuzen120 km
Henk MaasFTC Terneuzen120 km
Loof FlipFTC Terneuzen120 km
Joke MaasFTC Terneuzen120 km
Willem PolsFTC Terneuzen120 km
Jaap PijpelinkFTC Terneuzen120 km
Dimitry LoofFTC Terneuzen120 km
Barry KruijtFTC Terneuzen120 km
Martien de MulFTC Terneuzen120 km
Ron 't GildeFTC Terneuzen120 km
Jacqueline 't GildeFTC Terneuzen120 km
Peter KouwijzerFTC Terneuzen120 km
Ad VerhelstFTC Terneuzen120 km
Peter MaasFTC Terneuzen120 km
Aantal deelnemers FTC Terneuzen: 15
Chris de VriesHealthcenter Bodyline80 km
Gonnie de RooijHealthcenter Bodyline25 km
Mattie de SchepperHealthcenter Bodyline25 km
Harald HacquaertHealthcenter Bodyline120 km
Nelly KroonHealthcenter Bodyline80 km
Raymond de FrelHealthcenter Bodyline80 km
Wendy RoelseHealthcenter Bodyline80 km
Chris RoelseHealthcenter Bodyline80 km
Aantal deelnemers Healthcenter Bodyline: 8
Jac OtsHospice Zeeuwsch-Vlaanderen50 km
Pia OtsHospice Zeeuwsch-Vlaanderen50 km
Leuneke van DrongelenHospice Zeeuwsch-Vlaanderen50 km
Rita v.Kerkvoort-DedrieHospice Zeeuwsch-Vlaanderen50 km
Maarten v. KerkvoortHospice Zeeuwsch-Vlaanderen50 km
Christianne MaasHospice Zeeuwsch-Vlaanderen50 km
Antoine HeijensHospice Zeeuwsch-Vlaanderen50 km
Willy van oevelenHospice Zeeuwsch-Vlaanderen50 km
Aicha SipsHospice Zeeuwsch-Vlaanderen50 km
Joke van KerkvoortHospice Zeeuwsch-Vlaanderen50 km
Ineke KorstanjeHospice Zeeuwsch-Vlaanderen50 km
Ans de MuijnckHospice Zeeuwsch-Vlaanderen50 km
Anjo de KortHospice Zeeuwsch-Vlaanderen50 km
Berta ten Kate-LubbingeHospice Zeeuwsch-Vlaanderen50 km
Sandra van oostenHospice Zeeuwsch-Vlaanderen50 km
Ingrid de KrakerHospice Zeeuwsch-Vlaanderen50 km
Aantal deelnemers Hospice Zeeuwsch-Vlaanderen: 16
Waddek SzymanskiICL-IP Cycling Team120 km
Anne SnoeijsICL-IP Cycling Team120 km
Mathijs BuzeijnICL-IP Cycling Team120 km
Amber BuzeijnICL-IP Cycling Team120 km
Rudy BuzeijnICL-IP Cycling Team120 km
Karel SzymanskiICL-IP Cycling Team120 km
Cloudine GoethalsICL-IP Cycling Team120 km
Wendy GijzelsICL-IP Cycling Team120 km
Inge v. Iwaarden-QuataertICL-IP Cycling Team120 km
Corn HaaijICL-IP Cycling Team120 km
Tom TissinkICL-IP Cycling Team120 km
Chris MangnusICL-IP Cycling Team120 km
Huibert van de MeerICL-IP Cycling Team120 km
Jurgen MaermanICL-IP Cycling Team120 km
Boris PetersICL-IP Cycling Team120 km
Dennis KindtICL-IP Cycling Team120 km
Jeroen PijckeICL-IP Cycling Team120 km
Jan-Paul ToonenICL-IP Cycling Team120 km
Marcel MeijerICL-IP Cycling Team120 km
Jaco StoffelsICL-IP Cycling Team120 km
Jan-Piet SchoonakkerICL-IP Cycling Team120 km
Diel BoereICL-IP Cycling Team120 km
Hessel HamelinkICL-IP Cycling Team120 km
Gonny MullaertICL-IP Cycling Team120 km
Wim VerpoorteICL-IP Cycling Team120 km
Lieke van den BergICL-IP Cycling Team50 km
Nancy PietersenICL-IP Cycling Team50 km
Cindy Kesteloo de MuynckICL-IP Cycling Team120 km
Jan de JongeICL-IP Cycling Team120 km
Marc FromentICL-IP Cycling Team120 km
Stefan CoppensICL-IP Cycling Team120 km
Aantal deelnemers ICL-IP Cycling Team: 31
Aloys SponseleePolderblues Westdorpe25 km
Ronald de GroffPolderblues Westdorpe25 km
Toon HoogstraatePolderblues Westdorpe25 km
Cindy VlassenroodPolderblues Westdorpe25 km
Petra SchelfautPolderblues Westdorpe25 km
Jeroen SchelfautPolderblues Westdorpe25 km
Remona SchelfautPolderblues Westdorpe25 km
Johny ShelfautPolderblues Westdorpe25 km
Paula van den AbeelePolderblues Westdorpe25 km
Freddy van den AbeelePolderblues Westdorpe25 km
Anja van den AbeelePolderblues Westdorpe25 km
Edy van den AbeelePolderblues Westdorpe25 km
Rita RoelandtPolderblues Westdorpe25 km
Jack van puyveldePolderblues Westdorpe25 km
Vivian van PuyveldePolderblues Westdorpe25 km
Jacques de BliekPolderblues Westdorpe50 km
Ria de BliekPolderblues Westdorpe50 km
Aantal deelnemers Polderblues Westdorpe: 17
Nelly RiemensRespont Scholen25 km
Lineke SonnevijlleRespont Scholen25 km
Aantal deelnemers Respont Scholen: 2
Karel den OudenRotary Club Oostburg50 km
Jack Jansen van RosendaalRotary Club Oostburg50 km
Michel RoslootRotary Club Oostburg50 km
Dorota VisserRotary Club Oostburg50 km
Petra JongmanRotary Club Oostburg50 km
Orson JongmanRotary Club Oostburg50 km
Karlie van de VijverRotary Club Oostburg50 km
Jan KlaassenRotary Club Oostburg50 km
Marianne DielemanRotary Club Oostburg50 km
Aantal deelnemers Rotary Club Oostburg: 9
Kees van LiereSANTIAGO de COMPOSTELLO50 km
Ad van LiereSANTIAGO de COMPOSTELLO50 km
Theo QuaakSANTIAGO de COMPOSTELLO50 km
Aantal deelnemers SANTIAGO de COMPOSTELLO: 3
Freddy de Burger.Steunpunt Terneuzen50 km
Marleen de Burger.Steunpunt Terneuzen50 km
Aantal deelnemers Steunpunt Terneuzen: 2
Jolanda AartsStichting Respont25 km
Aantal deelnemers Stichting Respont: 1
Jean-Marc BuysseStichting Wielerbelangen 't Durp120 km
Trudy BuysseStichting Wielerbelangen 't Durp120 km
Miranda RuijtenburgStichting Wielerbelangen 't Durp80 km
Ko RuijtenburgStichting Wielerbelangen 't Durp80 km
Jos CelieStichting Wielerbelangen 't Durp120 km
Joop de PooterStichting Wielerbelangen 't Durp120 km
Jan DielemanStichting Wielerbelangen 't Durp80 km
Marcel KuseeStichting Wielerbelangen 't Durp120 km
Petra KuseeStichting Wielerbelangen 't Durp120 km
Gerard de KoeijerStichting Wielerbelangen 't Durp120 km
Johan MissuStichting Wielerbelangen 't Durp80 km
Cees WisselStichting Wielerbelangen 't Durp120 km
Rianne HamelinkStichting Wielerbelangen 't Durp120 km
Marco HamelinkStichting Wielerbelangen 't Durp120 km
Aantal deelnemers Stichting Wielerbelangen 't Durp: 14
Corina de FeyterSVRZ Ter Schorre Maxima80 km
Joyce BrinkenbergSVRZ Ter Schorre Maxima80 km
Angelique SamijnSVRZ Ter Schorre Maxima80 km
Magda de RooijSVRZ Ter Schorre Maxima25 km
Aantal deelnemers SVRZ Ter Schorre Maxima: 4
Leo MartinuTC Axel80 km
Humphrey KlapwijkTC Axel120 km
Kees van der StraateTC Axel50 km
Jan 't GildeTC Axel120 km
Hans HamelinkTC Axel120 km
Rob van der GoesTC Axel120 km
Kees FaasTC Axel80 km
Cor ZegersTC Axel120 km
Jan van DrongelenTC Axel50 km
Ina van DrongelenTC Axel50 km
Monnie IJsebaertTC Axel80 km
Tanneke HerenthalsTC Axel80 km
Irma den DeurwaarderTC Axel80 km
Frans den DeurwaarderTC Axel120 km
Lia van Broekhoven BransTC Axel120 km
Anita WisselTC Axel120 km
Elize Witte de JagerTC Axel120 km
Herman DekkerTC Axel120 km
Inge HeerspinkTC Axel120 km
Aantal deelnemers TC Axel: 19
Arjan van ErkTC Hoedekenskerke120 km
Maurice ZandhuisTC Hoedekenskerke120 km
Pieter SnellemanTC Hoedekenskerke120 km
Aantal deelnemers TC Hoedekenskerke: 3
Patricia VervaeckTC Kloosterzande120 km
Cynthia GreenleafTC Kloosterzande120 km
Adrie de BooijTC Kloosterzande120 km
Frans VoetTC Kloosterzande120 km
Ronald JansenTC Kloosterzande120 km
Anne-Marie JansenTC Kloosterzande120 km
Benny van BunderTC Kloosterzande120 km
Paul AllefsTC Kloosterzande120 km
Anton JanssenTC Kloosterzande120 km
Duco VerbruggeTC Kloosterzande120 km
Aantal deelnemers TC Kloosterzande: 10
Danny der WeduweTC Steen80 km
Peter SamanTC Steen80 km
Frank BoussenTC Steen80 km
Erwin BurmTC Steen80 km
Aantal deelnemers TC Steen: 4
Michel FranceschiTCF80 km
Jacques van GeldereTCF120 km
Colinda HelmendagTCF120 km
Stephan RosielleTCF120 km
Carlos GroothaertTCF120 km
Frans van de BerghTCF120 km
Jan KosterTCF120 km
Cor KooleTCF120 km
Ron van EeTCF120 km
Marc BurmTCF120 km
Mirjam WolderTCF120 km
Ron DrabbeTCF120 km
Samantha SmallegangeTCF120 km
Ina GeelhoedtTCF80 km
Bertus van IwaardenTCF120 km
Trauls SchutteTCF120 km
Edwin RoelofsTCF120 km
Aantal deelnemers TCF: 17
Sabine DellaertTeam ABAB80 km
Bram KotvisTeam ABAB80 km
Ronald MaermanTeam ABAB80 km
Sharona SchipperTeam ABAB80 km
Silvie StouthamerTeam ABAB80 km
Karlijn NeveTeam ABAB80 km
Aantal deelnemers Team ABAB: 6
Esmiralda de GrooteTeam Health Centre Bodyline80 km
Edwin LauretTeam Health Centre Bodyline80 km
Joop de BlaeijTeam Health Centre Bodyline80 km
Thomas riticoTeam Health Centre Bodyline80 km
Christina DellebekeTeam Health Centre Bodyline50 km
Jolanda van RijswijkTeam Health Centre Bodyline50 km
Marc van EsTeam Health Centre Bodyline50 km
Robertino OomsTeam Health Centre Bodyline120 km
Jolanda OomsTeam Health Centre Bodyline120 km
Silvia van StratenTeam Health Centre Bodyline80 km
Aantal deelnemers Team Health Centre Bodyline: 10
Heleen MinnaarTeam Minnaar50 km
Jan MinnaarTeam Minnaar50 km
Sjaan HoogerheideTeam Minnaar50 km
Joke SchrijverTeam Minnaar50 km
Catrien ZuijddijkTeam Minnaar50 km
Jaap JanseTeam Minnaar50 km
Aantal deelnemers Team Minnaar: 6
Aart de FeijterTeam Pladdet80 km
Willem JansenTeam Pladdet80 km
Gerrit CazantTeam Pladdet80 km
Aantal deelnemers Team Pladdet: 3
Annie de GrooteTeam Schapenbout25 km
Levien de GrooteTeam Schapenbout25 km
Aantal deelnemers Team Schapenbout: 2
Chris den DoelderTeam Yara120 km
Theo van DeurzenTeam Yara50 km
Linda van Deurzen-MartensTeam Yara50 km
Emiel WentzlerTeam Yara25 km
Dymphia Wentzler-waumansTeam Yara25 km
Johan HuighTeam Yara120 km
Koen VandeveldeTeam Yara120 km
Hanne De GeestTeam Yara80 km
Thei VinkTeam Yara80 km
Jan den HamerTeam Yara80 km
Magda den HamerTeam Yara80 km
Jan van BovenTeam Yara80 km
Adri de BruijneTeam Yara50 km
Mattanja de BruijneTeam Yara50 km
Alfred BeteramsTeam Yara80 km
Paul de BakkerTeam Yara120 km
Willeke de BakkerTeam Yara80 km
Sem de BakkerTeam Yara80 km
William FaesTeam Yara120 km
Nick ClaassenTeam Yara120 km
Carmen FoksTeam Yara120 km
Willy MaasTeam Yara80 km
Roy ScheeleTeam Yara25 km
Elly ScheeleTeam Yara25 km
Ingrid van den HemelTeam Yara120 km
Pia van OpdurpTeam Yara50 km
Wim OppeneerTeam Yara120 km
Maarten KouijzerTeam Yara120 km
Linda van Boven-de BlockTeam Yara50 km
Kees van DoeselaarTeam Yara80 km
Patrick van OpdorpTeam Yara120 km
Patrick van HoeckeTeam Yara50 km
Anita van HoeckeTeam Yara50 km
Michael van HoeckeTeam Yara50 km
Henk DeesTeam Yara120 km
Jacco de KubberTeam Yara80 km
Dylan de KubberTeam Yara80 km
Ellis de KubberTeam Yara25 km
Ilse de KubberTeam Yara25 km
Pim van der VeenTeam Yara120 km
Bennie cortvriendtTeam Yara80 km
Jan BaremanTeam Yara120 km
Nils DHokerTeam Yara80 km
Pieter VidtsTeam Yara80 km
Ronnie DavidTeam Yara80 km
Marc DielemanTeam Yara120 km
Aantal deelnemers Team Yara: 46
Tom Vande CapelleTrimclub Aardenburg120 km
Davina DoensTrimclub Aardenburg120 km
Peter StoffelsTrimclub Aardenburg120 km
Anne-Marie StoffelsTrimclub Aardenburg120 km
Rini BoidinTrimclub Aardenburg120 km
Corne de BruijneTrimclub Aardenburg120 km
Aantal deelnemers Trimclub Aardenburg: 6
Marthy VerpoorteVrouwenvanNu Terneuzen50 km
Ccile BarbVrouwenvanNu Terneuzen50 km
Ellen BarbVrouwenvanNu Terneuzen50 km
Edith BeteramsVrouwenvanNu Terneuzen50 km
Daan DielemanVrouwenvanNu Terneuzen50 km
Anneke van de ReeVrouwenvanNu Terneuzen50 km
Tiny HaakVrouwenvanNu Terneuzen50 km
Ina den HamerVrouwenvanNu Terneuzen50 km
Jan den HamerVrouwenvanNu Terneuzen50 km
Marleen van der MeerVrouwenvanNu Terneuzen25 km
Wim van de ReeVrouwenvanNu Terneuzen50 km
Carine BarbVrouwenvanNu Terneuzen50 km
Lilian van den BoschVrouwenvanNu Terneuzen50 km
Aantal deelnemers VrouwenvanNu Terneuzen: 13
Nick walpotWE KOMME D'R W50 km
Pieter VerhageWE KOMME D'R W50 km
Marieke van IwaardenWE KOMME D'R W50 km
Anne LigtendagWE KOMME D'R W50 km
Peter LigtendagWE KOMME D'R W50 km
Arianne LigtendagWE KOMME D'R W50 km
Adrie AarnoudseWE KOMME D'R W50 km
Irma AarnoudseWE KOMME D'R W50 km
Saskia BoonWE KOMME D'R W50 km
William LigtendagWE KOMME D'R W50 km
Dieke GoedegebuureWE KOMME D'R W50 km
Marinde guiljamWE KOMME D'R W50 km
Leen guiljamWE KOMME D'R W50 km
Rianne guiljamWE KOMME D'R W50 km
Conny SpelierWE KOMME D'R W50 km
Rianne van loenhoutWE KOMME D'R W50 km
Jan van loenhoutWE KOMME D'R W50 km
Leon GuiljamWE KOMME D'R W50 km
Elena GuiljamWE KOMME D'R W50 km
Olivier van der hoevenWE KOMME D'R W50 km
Els van der hoevenWE KOMME D'R W50 km
Miranda VerbistWE KOMME D'R W50 km
Lisette de HaasWE KOMME D'R W50 km
Simone GuiljamWE KOMME D'R W50 km
Andr GuiljamWE KOMME D'R W50 km
Jolande heijboerWE KOMME D'R W50 km
Anne heijboerWE KOMME D'R W50 km
Aantal deelnemers WE KOMME D'R W: 27
Richard de MolWerk in Uitvoering120 km
Eric SchneiderWerk in Uitvoering120 km
Bert FlipseWerk in Uitvoering120 km
Rieke VermueWerk in Uitvoering120 km
Jarno BurgersWerk in Uitvoering120 km
Rinus VermueWerk in Uitvoering120 km
Aantal deelnemers Werk in Uitvoering: 6
Hans JongepierWind Mee25 km
Anny JongepierWind Mee25 km
Tijmen StitzingerWind Mee50 km
Saskia StitzingerWind Mee50 km
Lars StitzingerWind Mee25 km
Marcel StitzingerWind Mee25 km
Kees StitzingerWind Mee25 km
Marion de mulWind Mee25 km
Antione de MulWind Mee25 km
Alieke JongepierWind Mee25 km
Ester KoopmanWind Mee25 km
Aantal deelnemers Wind Mee: 11
Hendrik CijsouwWTC Philippine120 km
Ab VerplankeWTC Philippine120 km
Nancy VerplankeWTC Philippine120 km
Ronald VanhijfteWTC Philippine120 km
Eric KerstenWTC Philippine120 km
Yde CnossenWTC Philippine120 km
Nico WijnackerWTC Philippine120 km
Raymond MartijnWTC Philippine120 km
Faas CornelisWTC Philippine120 km
Cindy MobachWTC Philippine120 km
Jan MobachWTC Philippine120 km
Richard BoonmanWTC Philippine120 km
Peter Jan VerstelleWTC Philippine120 km
Enrico HaersWTC Philippine120 km
Erwin PielaatWTC Philippine120 km
Aantal deelnemers WTC Philippine: 15
Gerda KoolZus en Co50 km
Erika de GuchtZus en Co50 km
Ingeborg CornelissenZus en Co50 km
Aantal deelnemers Zus en Co: 3

© 2019 Inschrijven.nl