Deelnemers Kastelenloop Diepenheim 2021
Deelnemers Halve Marathon Individueel

NaamWoonplaatsCategorie
Bart-Jan DenekampHengelo OvMannen 35
Rieneke SchinkelHooglandVrouwen 35
Jannet WaandersWierdenVrouwen 45
Stefan MeijerDiepenheimMannen senioren
Herbert wiebolsHengelo OvMannen 45
Nikki de MulUtrechtVrouwen senioren
Alissa HaasjesUtrechtVrouwen senioren
Joost HondelinkGoorMannen 35
Eelco RemGoorMannen 55
Arne ScholmanEnterMannen 35
Nico van PuttenDiepenheimMannen 55
Willem de VriesUrkMannen 55
Grietje Mattanja BrandsUrkVrouwen 35
Robert ZandjansRotterdamMannen senioren
Dennis BloemersAaltenMannen senioren
Caspar van der WalGroningenMannen 45
Perry van der Meer's-GravenhageMannen 45
Dienke BakhuisDiepenheimVrouwen 35
Jeroen MolDiepenheimMannen 35
Miranda KonnigerNeedeVrouwen 45
Evelien JansenVriezenveenVrouwen 35
Wilfred WijnhoffVriezenveenMannen 45
Robert KrikkeNeedeMannen 35
Laurens GrashofEibergenMannen 45
Constance Roos-OkxNeedeVrouwen 45
Willemien Katier-OverbeekAmbt DeldenVrouwen 45
Carla BokdamBornerbroekVrouwen 55
Louise DavidNijmegenVrouwen senioren
Hans ten VoordeHaaksbergenMannen 55
Bas WesselinkNeedeMannen 45
Manno van der SluisBathmenMannen 35
André BregmanRijssenMannen 35
Gerwin BregmanRijssenMannen 35
Annemarie van den Heuvel's-GravenhageVrouwen 35
Col GrootjansVoorschotenMannen 55
Karin BronsvoortDeventerVrouwen 35
Lisette Oude GeerdinkDen Ham OvVrouwen senioren
Ellen Pullen-TimmerhuisMarkeloVrouwen 35
Stephanie IvensBorneVrouwen 35
Djurre de Jong-bruininkDiepenheimMannen 35
Anko LammersVriezenveenMannen 45
Maarten BusschersHaaksbergenMannen 35
Ivar WestraSteenenkamerMannen 45
Mandy GruppenDeventerVrouwen 35
Helmut ScreeverHaaksbergenMannen 45
Jeroen ZandstraHengelo OvMannen 35
Gert Jan KoensBredevoortMannen senioren
Ugur YurukelDeventerMannen 35
Daniel FoleyBorneMannen senioren
Wim LogtenbergLochemMannen 55
Wilco WolthuisGoorMannen 45
Mark PenningaZutphenMannen senioren
Aschwin KeldermanGoorMannen 45
Marcel HanstedeAlmeloMannen 45
Renate Leunk-NijlandMarkeloVrouwen 35
Andre LeunkMarkeloMannen 45
Aantal deelnemers: 56

Deelnemers Team Estafette (trio)

NaamWoonplaatsCategorie
Jelte WarminkDiepenheimTeam Mannen
Margreet wiebolsHengelo OvTeam Gemengd
Jelle BloemenDiepenheimTeam Mannen
Antoon KoehorstOldenzaalTeam Gemengd
Marieke WoudaNijverdalTeam Gemengd
Frank WoudaNijverdalTeam Gemengd
Erik WesselinkAmbt DeldenTeam Gemengd
Tanja MunnikDiepenheimTeam Gemengd
Christine LohuisBornerbroekTeam Gemengd
Piet boensmaGoorTeam Gemengd
Marcel MeijerinkEnschedeTeam Gemengd
Rainier EnsinkGoorTeam Gemengd
Sandra StockentreeDiepenheimTeam Gemengd
Nico BrinkmanDiepenheimTeam Mannen
Isabel WolthuisGoorTeam Gemengd
Aantal deelnemers: 15

Deelnemers Team Estafette (trio 3 dames)

NaamWoonplaatsCategorie
Annette LentelinkGoorTeam Vrouwen
Bente BouwmeesterDiepenheimTeam Vrouwen
Sarah JanusHaren GnTeam Vrouwen
Aantal deelnemers: 3

Deelnemers Team Estafette (duo)

NaamWoonplaatsCategorie
Richard BerentschotNijverdalDuo
Aantal deelnemers: 1

Deelnemers Bedrijventeam Estafette

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers KIDSRUN MG1-2

NaamWoonplaatsCategorie
Reva GrotersDiepenheimMeisjes groep 1 en 2
Aantal deelnemers: 1

© 2021 Inschrijven.nl