Deelnemers Knooppunt Baarlo Loop 2018


Deelnemers Jeugdloop 1000 meter (geboren 2008 t/m 2010)

NaamWoonplaatsCategorie
Anna van der VeldenTegelenMeisjes
Jop GubbelsVenloJongens
Meis DriessenBaarlo LbMeisjes
Jeffrey van NuilRoermondJongens
Suus PeetersBaarlo LbMeisjes
Anne van HeukelomBaarlo LbMeisjes
Noah XhofleerBaarlo LbJongens
Lucas OttemheimBaarlo LbJongens
Kyle SillekensHeldenJongens
Yon PeetersPanningenJongens
Sem ElzingaPanningenJongens
Mathijs OttemheimBaarlo LbJongens
Max HutjensVenloJongens
Max BeelenWeertJongens
Aantal deelnemers: 14

Deelnemers Jeugdloop 1000 meter (geboren 2005 t/m 2007)

NaamWoonplaatsCategorie
Lynn DiederenHaelenMeisjes
Chayel BlettermanVenrayMeisjes
Dion MuijsenbergPanningenJongens
Simon GoossensMeijelJongens
Nate SillekensHeldenJongens
Floor van RielBeringeMeisjes
Guus van RielBeringeJongens
Jort FleurenBaarlo LbJongens
Dani MeisenMeerssenJongens
Aantal deelnemers: 9

Deelnemers Jeugdloop 2500 meter (geboren 2002 t/m 2004)

NaamWoonplaatsCategorie
Robin ScheenenHeldenMeisjes
Olivier GijbelsVenloJongens
Aantal deelnemers: 2

Deelnemers 5 kilometer (geboren vr 2005)

NaamWoonplaatsCategorie
Hester HirschRoermondDames senioren
Robert HirschRoermondHeren masters
Stina IsselhorstHegelsomDames senioren
Frits HoubenTegelenHeren masters
Rene HendrikxVenloDames senioren
Nancy de BockBaarlo LbDames masters
Tom SmetsersReuverHeren senioren
Puck HuijsBaarlo LbHeren senioren
Loes MennenHertenDames senioren
Arline StammenBaarlo LbDames senioren
Rolf CoxTegelenHeren senioren
Ada van LintBaarlo LbDames masters
Richard SonnemansBeringeHeren masters
Paul BeurskensHertenHeren senioren
Niek JansenVenloHeren senioren
Nicole vrehenEchtDames masters
Cristel Tacken-JanssenSevenumDames masters
Karin FleurenSevenumDames masters
Abel van BeekVenloHeren senioren
Ralf DiederenHaelenHeren masters
Emma DorssersSevenumDames senioren
Kay ThijssenSevenumHeren senioren
Lizette KlompenOspelDames masters
Maikel JanssenHertenHeren senioren
Marco van BergenBaarlo LbHeren masters
Pieternel van BeekVenloDames senioren
Bianca TeuwsenGriendtsveenDames masters
Danny BoskemperBaarlo LbHeren masters
Roel RoumenThornHeren senioren
Rik SchulpenSittardHeren senioren
Niek VerkoelenBaarlo LbHeren masters
Daniel KleinjansNieuwstadtHeren senioren
Lars BerkvensKessel LbHeren masters
Audrey SmitsBelfeldDames masters
Bas BastenVeldenHeren senioren
Irus RondeelVeldenDames masters
Audrey JacobsOspelDames masters
Raymond PeetersVenloHeren masters
Jules van HensbergHeythuysenHeren masters
Loes MeevissenEchtDames senioren
Jozef KovacVenloHeren senioren
Tessa PeetersKessel LbDames senioren
Wil SmedtsBaarlo LbHeren masters
Bart BosVenloHeren senioren
Yanett K. Macedo SoteloWeertDames senioren
Michel GrijseelsTegelenHeren masters
Lily-Anne SmeetsRoermondDames masters
Jan 't HoenHeldenHeren masters
Wouter den TeulingLeunenHeren senioren
John de RooijVenrayHeren masters
Rinie EbischMaasbreeDames masters
Peter van lieropWeertHeren masters
Jozet TomassenRoggelDames masters
Anita VerbeekVenrayDames masters
Aantal deelnemers: 54

Deelnemers 10 kilometer (geboren vr 2003)

NaamWoonplaatsCategorie
Chanika van GoolVenloDames senioren
Joost BoveeVenrayHeren senioren
John van LanghBaarlo LbHeren masters
Rene peetersBaarlo LbHeren senioren
Rien PeulenBaarlo LbHeren masters
Wim WijnenMaasbreeHeren masters
Inge PustjensMelickDames senioren
Suzanna Zwiers - van NunenDoenradeDames masters
Ton DirksGrubbenvorstHeren senioren
Urdter HerreboutBaarlo LbDames senioren
Jhonny van RheeBaarlo LbHeren masters
Perry MeijerBaarlo LbHeren senioren
Bert NobelBroekhuizen LbHeren masters
Yvonne NobelBroekhuizen LbDames masters
Ralph ScherjonVenloHeren senioren
Diana LematBelfeldDames senioren
Ron spreeuwebergMaasbreeHeren senioren
Matthieu HoubenHeerlenHeren masters
Frits GsgensOostrum LbHeren masters
Eric van der AaGeldropHeren masters
Kaj VosVenloHeren senioren
Jan OehlenTegelenHeren masters
Rudy van GervenTegelenDames masters
Wiel BrouwersHorstHeren masters
Ton GrommenMaasbreeHeren masters
Hans PeetersKessel LbHeren masters
Roel SmedtsMaasbreeHeren senioren
Joris WijnenMaasbreeHeren senioren
Lieke PeetersBaexemDames senioren
Tim van der HoogtVenloHeren senioren
Johan van GageldonkVenloHeren masters
Piet JaspersSomerenHeren masters
Sip van der ZweepKessel LbHeren senioren
Guus UmmenthunSevenumHeren senioren
Albert van WelieBaarlo LbHeren masters
Wim EbischMaasbreeHeren masters
Lotte Pomp - van WelieArnhemDames senioren
Arjan PompArnhemHeren senioren
Wiel van LierPanningenHeren masters
Aantal deelnemers: 39

© 2018 Inschrijven.nl