Deelnemers Marathon Zeeuws-Vlaanderen 2022
Deelnemers Marathon

NaamWoonplaatsCategorie
Leendert van der LugtCapelle aan den IJsselHsen
Gerrit den BroederRijswijk ZhH40
Harold de MaatTerneuzenH50
Henri BolkAmersfoortH50
Robbert NeveKloosterzandeHsen
Patrick PielaatTerneuzenH50
Pieter HeggenBredaH50
Omar RoelsHulstH50
Raphaela SchaeferBergheimD40
Bastian SchaeferBergheimH40
Jurgen ZohlandtWestdorpeH40
Piet OvaaMeliskerkeH50
Tianda Donker CurtiusMiddelburgDsen
Stefhan RegeerBreskensH40
Albert KlerkDordrechtHsen
Nancy Koch-SuikerbuikTholenD40
Gerben SoethaertTerneuzenH40
Margo HermansOssenisseD50
Gert van RoekelEde GldHsen
Bennie HeijmansHulstH50
Edward MolenaarGoudaHsen
Tom SchauwaertHulstH50
Natasja de booijWalsoordenD50
Wanda ZegersTerneuzenD40
Alfons TanisEde GldH40
Jan GeersSteenbergen NbH60
Theo CombeeAmsterdamH50
Tom van RemoortereHulstH40
René den OtterBruchemH50
Peter MeeuwsenKrabbendijkeHsen
Karel HagemanSon en BreugelH40
Michiel LippensMoerbeke -waasHsen
Lydia SpruytHoekDsen
Edwin de JaegerZuiddorpeH50
Jan-Niek BoeijeTerneuzenHsen
Patrick GauweZuiddorpeH50
Bertina GerritsenBarneveldD40
Gunther de cockSint gillis waasH40
Maartje KasteleinVlissingenDsen
Didier VerleeHeikantHsen
Chris van AntwerpenGoesH40
Grietje PoelmanMoerbeke-WaasD40
Roel VerschoorDen HelderH50
Martijn HoosemansVlissingenH40
Marleen Ter MatenBarneveldD50
Guido van HeelEikenH50
Jaime Gomez LozanoNielH40
Rene Ter MatenBarneveldH50
Marcel VeldhuizenVlissingenH50
Christl FoekemaSoestD50
Bart van der SalmTilburgHsen
Marian PonsenGruitrodeD40
Gertjan SmalbruggeRijssenH50
Eliny diakakisTerneuzenDsen
Alexander VerberkmoesTerneuzenH40
Marion WittenbergMeerDsen
Heidi DeclercqKuurneD40
Karin van NoordenVlissingenD50
Willem BoermaMilsbeekH40
Ad RooversHulstH60
Alita WielandZaamslagD50
Kristof MasureHulstH40
Carlo BuijsVeldhovenH50
Barthelemy GeldofHeverleeHsen
Andre BosWaddinxveenH60
Bart van RemoorteleKoewachtHsen
Dennie KnolSint JansteenH40
Michael LipsIJzendijkeH40
Corne Den otterNieuwerkerkHsen
Siegfried PalflietRoosbeekH40
Tom RensHeverleeH40
Roland Van BraakTerneuzenH40
Stephan SchoutenHulstHsen
Ramon van de GriftKamperlandHsen
Caroline HeyeHammeD40
Evert de RijkeHoekHsen
Marleen PijpelinkBredaD40
Melissa ten KateAxelDsen
Thorvald De SaegerDendermondeHsen
Nicole SpruitVeldhovenD50
Stijn de vosHulstHsen
Douwe ScheeleTerneuzenHsen
Jan NoomScherpenisseHsen
Jan van LeestLage ZwaluweH50
André VerdurmenKloosterzandeH50
Frank van SantvoordEindhovenH40
Stef MaternéRotselaarH50
Lion BaasVlissingenH40
Anika RiemensTerneuzenDsen
Kelly Van EykenMeensel-kiezegemDsen
Marco RiemensIJzendijkeH50
Arik BurghoutMeeuwenHsen
Ilse RoetsMoerbeke-WaasD40
Kurt CopWijnegemHsen
Bram TorreborreOostendeHsen
Derk Jan van den BoogertHoekHsen
Johan BruijnoogeYersekeHsen
Karin VerheijdenEindhovenD50
Lineke van der SneppenBredaD40
Nicolas ClaeysBasseveldeHsen
Jan VanvuchelenTienenH40
Frank EeckmanSint NiklaasHsen
Johan SlagtLeidschendamH40
Arnold ColijnNieuwegeinH50
Wouter Van AsscheEdegemH40
Riltn De MeyBruggeHsen
Theo van der leeDrunenH60
Ali khan bhattiMachelenHsen
Guy Van DriesscheGraauwH50
Kurt DufourBinkomH50
Leonard SimonseWaardeHsen
Robert van LakwijkOssendrechtH50
Doreen van LakwijkOssendrechtD40
Gertjan van BroekhovenBergen op ZoomH50
Youri de GrooteEindhovenHsen
Colin Harmsen van der VlietTholenH40
Ellen Van den DurpelWachtebekeDsen
Jordi Van GuyseWachtebekeHsen
Jeroen Van de KerkhoveVeltem-BeisemH40
Age BaltHulstH50
Annemei SelisGilzeDsen
Emanuela BrackeAxelD50
Tina CauwenberghBornemDsen
Heidi MorisseStekeneD50
Marjan de SchipperMiddelburgD40
Ruben MartensKoewachtHsen
Sander van DoornVogelwaardeHsen
Coen GoethalsMiddelburgHsen
Yann van den BergeBarendrechtHsen
Noël RoegiestTerneuzenH50
Bart VerhoevenLokerenH50
Bart Wijkmans's-HertogenboschH60
Masja Van Loy's-HertogenboschD50
Debbie de Wit-NoormanAmerongenD50
Bianca ReyniersStekeneDsen
Caroline de VaanZuiddorpeD50
Rosette VerkaartVlissingenD40
Marc van der MaleAxelH50
Mario de BakkerHulstH50
Boudewijn JansenHulstH50
Wim De HouwerKapellenH50
Robin van LiereKloosterzandeH40
Joel ANDRIANANTOANDROBovesH60
Eelke de JongMiddelburgH40
Peter SuijkerbuijkSteenbergen NbH60
Ann MaesStekeneD40
Ann Van SamangBruggeD50
Tom CappaertBeerseH40
Edwjn RiemensAxelH50
Eric PlatteDoornspijkH40
Marc DekeyserMoerebeke-waasH50
Peter KoopmanKrabbendijkeH40
Edgar SwagersPhilippineHsen
Wilko BroekhovenKloosterzandeH40
Rien moelekerOostdijkHsen
Yannick VissersTessenderloHsen
Mirjam JanssenKwadendammeD40
René goetheerWolphaartsdijkH50
Pol VandemoorteleIzegemH50
Ronny weytjensOudsbergenH40
Kris MeerschaertSint-Gillis-WaasH40
Nico BilterijstGeraardsbergenH50
Rob SchreutelkampHeverleeH50
René van der LindeZeistH40
Geert VanstraelenTemseH50
Helmer van WezelDelftH40
Kaj De vriesDelftH40
Marian van DammeMeerdonkD50
Nicholas FlikweertSint-MaartensdijkHsen
Bert verbekeSint-laureinsHsen
Fons de RijckeKloosterzandeH50
Vincent RigoutsMorkhovenHsen
Chris DhoogeZaffelareH50
Ronan Van MalcotMerelbekeH40
Dennis Van AelstNoorderwijkH40
Maarten van KaamYersekeHsen
Johan de JonghOud-AlblasH40
Peter MeijaardKloetingeH50
Mike van HulstKloosterzandeHsen
Bart van BelleVlissingenHsen
Wim FlipseTerneuzenH50
Sebastiaan PostAmsterdamHsen
Peter van GelderenVlissingenH50
Pieter StaphorstBroek in WaterlandH40
Françoise LuteijnVlissingenD40
Sebastiaan SchelfautBorgerhoutHsen
Rob van 't VeenGoesH40
Leon VerlindeTerneuzenH40
Steffan Vande veldeMiddelburgHsen
Arne den ToonderOvezandeH50
Herman van HoevenHardinxveld-GiessendamHsen
Pieter PladdetTerneuzenH50
Linda DekkerMiddelburgD40
Erik GoossenTerneuzenH50
Marion GoossenTerneuzenD40
Monica SanderseVlissingenD40
Hilde HoremansMortselD40
Robin de KrijgerGeldropH50
Jurgen BourgoisGistelH40
Patrick BroekhuisMiddelburgH40
Mathias Van AckerZuiddorpeHsen
Dirk MertensHerenthoutH50
Ad den DekkerKapelleH60
Gil CeulemansMortselHsen
Cornelis de SchipperHoutenHsen
Hans van TrierAmsterdamHsen
Marielle SimonseGoesD50
Merel van Hoeve's-GravenhageDsen
Bram van HoeveTerneuzenH60
Aad DhollanderBrasschaatH40
Samson WilleZelzateH40
Doris Van den BroeckBaalDsen
Lennert Van DammeStekeneHsen
Frans VerwilligenHulstH60
Hans LievenseMiddelburgH50
Flavio TeixeiraOevelHsen
Hugues BramsOttigniesH50
Françoise HockOttigniesD50
Herman KuijerTerneuzenH60
Kees PijnenburgDongenH60
Robrecht RaedtMerchtemH40
Bart Van KerkhoveGentH50
Ron de WitObbichtH50
Evie BogaertAalterD40
Stefan VerstraetenBottelareH50
Jessey KasandikromoTeteringenH40
Els ZweistraTerneuzenD50
Esther SaarloosRillandDsen
Serge NöthenArnemuidenH40
Geert VandercruysHalleH50
Jan JaarsmaVlaardingenH60
Sjaak VroonlandLamswaardeH60
Judith HerreweghHulstD50
Ferry GoedhartOost-SouburgH40
Tom du PuyIJzendijkeHsen
Dirk Van PuymbroeckSchriekH60
Gertjan SchmitzKapellenH40
Corine JanseGoesD40
Bram BruijnesGoesH40
Bart v NoordenYersekeH50
Jostein DecorteWolphaartsdijkH40
Thierry Van PuymbroeckHeverleeHsen
Jan VermeulenClingeH50
Ab van der RoestVeenendaalH60
Aschwin RoegiersTerneuzenH50
Maarten de CockClingeHsen
Henk van RoekelVeenendaalH50
Koen de TheijeMiddelburgHsen
Marcel Uitterhoeve's-Heer ArendskerkeH40
Ronald van HerculesSerooskerke WalcherenH60
Michael RelyveldHeinkenszandHsen
Justin EngelsHeinkenszandHsen
Richard van de WegeVlissingenH50
Lynn LossieBergen op ZoomDsen
Wim BoogertMiddelburgH50
Gertjan EeclooZedelgemHsen
Tom ErpelinckSint JansteenHsen
Rudy Vande VeldeWachtebekeH50
Pieter-Jan de BaarWolphaartsdijkH40
Peter VerschraegenHoegaardenH40
Jacquelien SmitHeinkenszandD50
Karen VerlindenKessel-LoD40
Patrick van IerselGoesH50
Benny ThuySint JansteenH50
Erwin van der MaasKortgeneH40
Piet PijpelinkTerneuzenH50
Sonja VerstraetenVeldhovenD50
Dirk WagenaerStekeneH50
Frank SchoofDestelbergenH50
Joris MaljaarsSerooskerke WalcherenHsen
Nathalie PaesenBocholtD40
Julie SerrarensLamswaardeD50
Bert VanderhoeftBooischotH40
Van Baelen JoMolHsen
Roy CapponTerneuzenH40
Debby PoulsNieuw-VossemeerD50
Gerben VonkSliedrechtH40
Patrice LefrancTieltH40
Kenny HaestIchtegemHsen
Eric de DeckereDe KlingeH50
Els De GrooteSint-NiklaasD40
Linda Van GoolSint-kruis-winkelD50
Joost LiefbroerOost-SouburgH40
Menno den DekkerTerneuzenH50
Peter Van LooGentH40
Abigail de JongeMaldegemD40
Charlotte BevernageAlkenD40
Jean-Antoin van de RijzenHuijbergenH50
Ben Van der HertenLokerenH40
Filip MeganckStekeneH50
Michiel MeganckZuiddorpeHsen
Kees van BelzenRitthemH60
Jean-François BOUDRYArlonH50
Michiel WillaertClingeH40
Luc EmaerOostkampH60
Peter SchouwenaarKoudekerkeH50
Rinus PaardekooperGoesH60
Nicolas Van RossemSint-Gillis-WaasH40
Chris Van de PoeleSint-Gillis-WaasH50
Freya GorisBreendonkD40
Patrick HartingKoudekerkeH50
Martin de JaegerTerneuzenH50
Gino Van BroeckTemseH40
Johan SpruitKapelleHsen
Ellie SpaansGoesD50
Mario SteelAxelH40
Kees van HelmondMadeH50
Dominique ApersHulstH60
Wim SchelfhoutSint-PauwelsH40
Geert De SaegherSint NiklaasH50
Katrien RogiersRoeselareD50
Rinus ReijngoudtDordrechtH60
Tiago Cardoso da SilvaMoerbeke waasHsen
Wijnand VetteMiddelburgH60
Michel BarbeTerneuzenH40
Henk PostZaamslagH60
Kevin SchoovaertsBooischotH40
Yolanda KrombeenKruiningenD50
Haike langeraertMoerbekeDsen
Hans BuisMidwoudH60
Dirk VerwulgenStekeneH60
Peter Van HoyeWaasmunsterH50
Simon WielemakerVlissingenH40
Benoit Chamot's-GravenhageHsen
Remke van BelzenArnemuidenD50
Frank VerbeetVeghelH50
Erik MaranusWestkapelleH40
Astrid KettenisNieuwstadtD50
Ronald WillemsenKamperlandH50
Guillaume de JongeOost-SouburgH50
Bianca van den KieboomHoogerheideD50
Alco BrinkTerneuzenH40
Wouter GoedegebuureOud-VossemeerHsen
Joost GoedePurmerlandH60
Gert HamelinkSteenbergen NbH40
Rory ComberCorkH40
Gert-Jan VerbruggeGoesH50
Aad VerveldApeldoornH50
Tony MismanWatervlietH50
Aaron De PoortereMelseleHsen
Eric WolfertSommelsdijkHsen
Tobias WoelfleTerneuzenHsen
Erik TangeAmstelveenH40
Philip GoossensMiddelkerkeH60
David DefourKachtemH40
Wendy van der Linden van der HeideVlissingenD40
Marc SteemanSint Gillis WaasH50
Hedwig Van BeverenMoerbekeH50
Elsbeth DingemanseGapingeD50
Tim VanermenKessel-LoHsen
Thibault ReichlingLiègeHsen
Guillaume DeprezLiègeHsen
Jordy LeenknechtHulstH40
Werner VollemanHulstH50
David ScheeleKloetingeH40
Paul de BruijckereOostburgH60
Judith GoetheerKloetingeD40
Hans TramperGoesH50
Kevin DillisStekeneHsen
Frank molsArendonkH60
Yves MaesAsperH40
Hanneke DukeloEindhovenDsen
Joris WeerlinkBredaH40
Vincent LangeMiddelburgH40
Berry SimonseGoesH50
Martijn de VriesMiddelburgH40
Marcel TundermanDen BommelH50
Daniel WalhoutVeereH40
Jaap WoutersOostkapelleHsen
Jill WuytsGierleD40
Etienne KouijzerHulstH50
Marc OvereemMiddelburgH50
Cathy PoppeTerneuzenD40
Martijn De LetterKoewachtH40
Bernard van den BergLeusdenH60
Olivier MagotteOttigniesH40
Wilko van AsseldonkEindhovenH60
Michael VerstraetenMoerbeke-WaasH40
Wim de NeveDe HeenHsen
Maite JaspersOostendeDsen
Peter BelfroidTerneuzenH60
Angela VisscherDen HelderDsen
Fatima de Sousa Coelho-NootDen HelderD40
Marcel JansenSomerenH50
Etiën FerketHeikantH60
Erwin NachtegaelHeikantH50
Michiel BleyenberghMiddelburgH40
Jack FolkersmaTerneuzenH50
Dennis FlorussenTerneuzenH40
Ton SwolfsGilzeH50
Bert MisplonGentbruggeHsen
Ruud OotesSoestH40
Hans DufoerStekeneH40
Thomas CalleTerneuzenHsen
Tom RothRotterdamHsen
Ruud HoosemansVlissingenHsen
Marije BesuijenMiddelburgD40
Rob HoudijkRotterdamH50
Edwin de NeijsTilburgH40
Camiel Rentmeester's-HeerenhoekH50
Ellen BroekaartHulstDsen
Jacqueline van de VoordeHulstD50
Jamie Mc CormackEindhovenH50
Jan DucaatGroedeH50
Nelleke BaldéGrijpskerkeD40
Henk VermaasRotterdamH60
Ton HoogakkerHoofddorpH60
Reggy HeijensVogelwaardeH50
Wendy Wijnstra-SlabbekoornKapelleDsen
Leonard G BoekestijnDe LierH60
Gert Van der VindenBiggekerkeH50
Jurgen LernoutOverslagH50
Johan RoozemondGenderenH50
Michiel Pronk's-GravenhageH40
Marina Mol-Krijger's-Heer AbtskerkeD40
Maarten van ZettenZoetermeerHsen
Ruud SprongVlissingenH60
Steven HouwelingVrouwenpolderH50
Jolanda van DriesscheTerholeD50
Ed van de KooijMadeH50
Alain WerkersMeerdonkH40
Sjef GorisMiddelburgH50
Aantal deelnemers: 422

Deelnemers Estafettemarathon

NaamWoonplaatsCategorie
iRunners Breda Estafette
Firerunners 2 Estafette
Firerunners 1 Estafette
De loopjongens Estafette
Love4Run Estafette
De benen genomen Estafette
Thijs Estafette
Osteopathie Erpelinck Estafette
De Zussen Estafette
Flex Administratie Estafette
RegioBank 1 Estafette
Geen Brug te ver Estafette
Bij van Dijk 1 Estafette
Pallion 1 Estafette
Broekies Estafette
Bodyzoom 2 Estafette
Drunense Zandhazen Estafette
ChaniQ3 Estafette
De Appelaere/ Pluym ICT Estafette
Van der Poel Estafette
Gebroeders Martens Estafette
NiMiKaDa Estafette
RegioBank 2 Estafette
Kringlopers Estafette
Rapid runners Estafette
Pluym ICT - Appelaere Estafette
van Doeselaar Estafette
Rutten Family Estafette
Eurofins Estafette
Marscha & Daphne Estafette
De Rijckjes Estafette
Ulst Clingter Estafette
La Familia Estafette
loopneuzen Estafette
MarCor Estafette
Thokes Boys Estafette
Hairstyliste Ilse Estafette
Hatsaflats Estafette
Fc untappd Estafette
Ik en de Rest Estafette
Chaniq 2 Estafette
Manifit Estafette
Wammoet Dammoet Estafette
Flex Administratie II Estafette
Van der Kaatjes Estafette
Firerunners 4 Estafette
Happy Feet Estafette
Schelfhout Estafette
RegioBank 3 Estafette
Peter&Gertjan Estafette
De Zondaglopers Estafette
Vlaeynatie Estafette
ChaniQ4 Estafette
De zeeuwse meisjes Estafette
Eind in zicht? Estafette
Kidskoots 1 Estafette
Typisch Hulsterse meisjes Estafette
Brandweer Dow Terneuzen 1 Estafette
de Neefkes Estafette
Weer van ier naar daar Estafette
de Dekkertjes Estafette
de Zon 2 Estafette
Groeverij 1 Estafette
La Guillotine Estafette
RegioBank 4 Estafette
De Die Leefstijl Coaching 1 Estafette
Bij van Dijk 2 Estafette
Bodyzoom 1 Estafette
Heros Estafette
Ambulance 1 Estafette
Run4Fun Estafette
Toerclub Kloosterzande Estafette
Pallion 3 Estafette
Emergis ZeeuwsVlaanderen Estafette
Flex Administratie III Estafette
De Doorlopers Estafette
ChaniQ5 Estafette
The overdrives Estafette
WEAZeeland 1 Estafette
run4beer Estafette
RegioBank 5 Estafette
Beetje bij Beetje Estafette
De Kells Estafette
fysio den Dullaert Estafette
bolleke 1 Estafette
ChaniQ6 Estafette
BATtastic Estafette
Hermanwines 1 Estafette
De turbo slakken Estafette
de Zon 1 Estafette
Pallion 2 Estafette
Groeverij Estafette
De Roelsjes Estafette
Kidskoots 2 Estafette
Fusion Ladies Estafette
De Knos Estafette
De Die Leefstijl Coaching 2 Estafette
Ambulance 2 Estafette
WEA Zeeland 2 Estafette
Bolleke 2 Estafette
De Zeebra's Estafette
Hermanwines 2 Estafette
De Ouwe Rockers Estafette
AV Scheldesport 1 Estafette
Van Maren Estafette
family business Estafette
Rollende renners Estafette
Brandweer DOW Terneuzen 2 Estafette
Heros 2 Estafette
Potatolands Estafette
deDie LeefstijlCoaching 3 Estafette
Eurofins 2 Estafette
ChaniQ 7 Estafette
Bombero’s Estafette
Simone & Linda Estafette
ancana Estafette
WiSaMiMa Estafette
Jasperse Transport 1 Estafette
Jasperse Transport 2 Estafette
Risseeuw bakery runners Estafette
Josa sportmassage Estafette
Running Rupsen 🐛 Estafette
Yavis Estafette
Axelaars Estafette
oost west thuis best Estafette
Ik worstel en kom Boven Estafette
Karamel&Zeezout Estafette
De Juffies Estafette
firefighters Estafette
Familie vervaet Estafette
De Feijter Estafette
Loopgroep Zeeland runners Estafette
De Vretende Drinkertjes Estafette
Advando Estafette
Hamelink Estafette
T Steen Estafette
Loopgroep Zeeland Estafette
Eva van Hoek sportmassage Estafette
MMZVL Estafette
Team Koning Estafette
De man met de hamer Estafette
Plezier voorop! Estafette
Family guy and team 2.0 Estafette
Oost-west thuis best Estafette
Fytek pro Estafette
Jos & Freer Estafette
Runderground 1 Estafette
Loopgroep Mark Verhage Estafette
carpe appel ladys Estafette
Loopgroep Mark Verhage Estafette
Vlaeynatie 2 Estafette
Steense Ratten Estafette
Terloops Estafette
tillit code runners Estafette
Sambuca Estafette
Ruissen Estafette
Schouten 1 Estafette
Team RunNerds Estafette
Lichtrunners Estafette
lightrunners 2 Estafette
lightrunners 3 Estafette
Meeuwse Estafette
Runshop Greg van Hest Estafette
De Ducdalf Estafette
Tomate Estafette
WeitjeRock Estafette
Team Roels Estafette
WeitjRock !! Estafette
de bossepiellen Estafette
team bosmarathon Estafette
Demarage catastrophe CPG Estafette
Team Bobby Estafette
Wie is de mol? Estafette
Carpe Appel 1 Estafette
Carpe Appel 2 Estafette
De Zeeuwse 1 Estafette
De Smet Accountants Estafette
Linex Estafette
ICL-IP Terneuzen Estafette
Scheldestromen 1 Estafette
Scheldestromen 2 Estafette
Scheldestromen 3 Estafette
De Zeeuwse 2 Estafette
Vinnie 1 Estafette
Vinnie 2 Estafette
Gemeente Hulst 1 Estafette
Aantal deelnemers: 186

Deelnemers 1/4 Marathon (10 km)

NaamWoonplaatsCategorie
Michiel hopstakenRoosendaalHsen
Guust van LiereBreskensH60
Leen Van liereEnschedeHsen
Rien VlemmixVeldhovenH60
Martijn de BackTerneuzenHsen
Jordi RijkHulstHsen
Brenda van GraefschepeBreskensDsen
Femke BrouwerEindhovenD40
Annemiek LangiusAlmereD40
Lotte WitteAlmereDsen
Jurjen WitteAlmereHsen
Marianna Bunt-NijboerZaamslagD40
Edward OeleTerneuzenH40
Rob van der HeijdenEindhovenH40
Dennis bakkerTerneuzenHsen
Tarek MekkaouiTerneuzenHsen
Pien SchoonakkerUtrechtDsen
Laura ReijmTilburgDsen
Rachel DelzenneNijmegenDsen
Sanne de KortTerneuzenDsen
Arthur StijnsOudelandeH60
Jorgen UnemaMiddelburgH50
Aantal deelnemers: 22

Deelnemers 1/8 Marathon (5 km)

NaamWoonplaatsCategorie
Jaro SteelsKapellebrugHsen
Aantal deelnemers: 1

Deelnemers

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

© 2021 Inschrijven.nl