Deelnemers De Boscross / NK Cross 2018


Deelnemers Ouder- en Kind Cross

NaamVereniging/WoonplaatsCategorie
Olivier BorAmsterdamJongens
Luna BuismanAmsterdamMeisjes
Luana DiepenhorstAmsterdamMeisjes
Fenne DriessenAmsterdamMeisjes
Louisa FloorAmsterdamMeisjes
Finn GeerlingAalsmeerJongens
Loek GeerlingAalsmeerJongens
Malesela van GeldereAmsterdamJongens
Stijn HenrichsAmsterdamJongens
Mees HerlÚAmstelveenJongens
Lars LakemanAmsterdamJongens
Milena MatronaAmsterdamMeisjes
Mason MiddendorpAmstelveenJongens
Julie MorikAmstelveenMeisjes
Wouter van RielAmsterdamJongens
Silvan SchaapAmstelveenJongens
Camilo SchaartAmsterdamJongens
Magali SchaartAmsterdamMeisjes
Cosmo ScheepmakerWaterlandJongens
Roman StoterAmsterdamJongens
Elin van TolBadhoevedorpMeisjes
Jesse van der VeenAmsterdamJongens
Ari van WeezendonkAmsterdamJongens
Lo´s van WeezendonkAmsterdamMeisjes
Vera van WesterlooAV '23Meisjes
Mitchell van der WielenAmsterdamJongens
Serena van der WielenAmsterdamMeisjes
Cadey van WijkAmsterdamMeisjes
Veere WillemsPhanosMeisjes
Ilja WissinkAmsterdamJongens
Meike WissinkAmsterdamMeisjes
Jippe van ZantenAmsterdamJongens
Aantal deelnemers: 32

Deelnemers Scholierencross voortgezet onderwijs

NaamVereniging/WoonplaatsCategorie
Robin de HaanSC ReeuwijkJongens
Aantal deelnemers: 1

Deelnemers NK Masters vrouwen

NaamVereniging/WoonplaatsCategorie
Fa AddaFeniksVrouwen 45
Kirsten BijkerSV SportlustVrouwen 45
Audrey BreurNoordkopVrouwen 45
Lucienne GroenendijkSV SportlustVrouwen 45
Cinta GroosDutch Gay & Lesbian AthleticsVrouwen 55
Marleen HaakmaAtosVrouwen 45
Paddy HerijgersDJAVrouwen 40
AugŘsta van HoogdalemFortunaVrouwen 40
Nathalie KlaassenAAV '36Vrouwen 45
Marjon de KokPrins HendrikVrouwen 40
Ineke KossePhanosVrouwen 55
Mariette v. Laar-GroenendSV SportlustVrouwen 50
JosÚ van der LindenAchillesVrouwen 50
Hester LingsmaRotterdam AtletiekVrouwen 35
Yvonne MeijerACO Van ElderenVrouwen 35
Annie MichielsAVR '69Vrouwen 50
Marja MulderSV SportlustVrouwen 60
Agnes OlgersNOPVrouwen 45
Carla OphorstOlympus '70Vrouwen 55
Chantal van OudheusdenSprintVrouwen 40
Jeanine van OverveldTHORVrouwen 55
Els RaapAV BadhoevedorpVrouwen 60
Florence van RijsbergenTHORVrouwen 50
Marloes RoetgerinkSV SportlustVrouwen 40
Trees RuttenNijmegen AtletiekVrouwen 60
Agnes SchipperHellasVrouwen 45
Sandra UlleZaanlandVrouwen 40
Linda ValentLoopgroep Aart StigterVrouwen 45
Saskia Verijzer-SlekingSV SportlustVrouwen 40
Saskia de Vries-van VugtPhoenixVrouwen 35
Nicolet ZwaanSuomiVrouwen 50
Aantal deelnemers: 31

Deelnemers NK Masters mannen >=50

NaamVereniging/WoonplaatsCategorie
Edwin AardenburgDEMMannen 55
Arjen AkkermansAV EdamMannen 55
Paul BiermanAACMannen 55
Ton BosgoedSAVMannen 50
Gerard van de BovenkampavVNMannen 60
Michel EekhofGAC HilversumMannen 60
Joost van GalenZaanlandMannen 50
Martin GeerdersAV EdamMannen 50
Rob van de GraafHAC '63Mannen 55
Willem de GraafOlympus '70Mannen 55
Peter GroenAV '23Mannen 65
Henri HavingaAV '40Mannen 55
Rob van HeerdenavVNMannen 55
Martijn HienschPhanosMannen 50
Rien JanseNOPMannen 50
Bauke de JongavVNMannen 70
Wim de JongeAV '56Mannen 65
Piet JonkerTriasMannen 60
Dick van der KaaijavVNMannen 55
Cees KerstenTAS '82Mannen 50
Tim brouwer de KoningLeiden AtletiekMannen 55
RenÚ KorpershoekNOVAMannen 50
Harry KraakNoordkopMannen 60
Jan KreukSAVMannen 65
Ko van KuijkSprintMannen 70
Kees LazeromsAchillesMannen 55
Jeroen MachielsenAtletics NijverdalMannen 50
Ton van der MecheSV SportlustMannen 60
Cees MeijerSAVMannen 65
Peter MijsbergDe KeienMannen 50
Abdelhamid MohammadiRunning2000Mannen 50
Rachid MohammadiAtosMannen 50
Willem MulderSV SportlustMannen 55
Chris van der NeutStartbaanMannen 55
Johan NeveKAV HollandMannen 60
Ruud NieuwenhuisAV BadhoevedorpMannen 70
Richard van OosterhoutAVR '90Mannen 50
Peter PelsmaTHORMannen 60
Auke PostmaLionitasMannen 65
Koos RademakerTriathlonMannen 70
RenÚ van RavenzwaaijPhanosMannen 55
Frank ReintjesDe LiemersMannen 50
Oscar SmitavVNMannen 60
Klaas TalmaImpalaMannen 55
Doede TerluinNOPMannen 50
Her TesselaarHeraMannen 60
Gerrit ValenteijnZaanlandMannen 70
Pim VeegerNederlandse TriathlonbondMannen 55
Dirk VisseravVNMannen 70
Jaap VlamingNOPMannen 60
Pieter jan vlamingNOPMannen 55
Rene van VlietVeluweMannen 60
Ronald WieringZaanlandMannen 50
Ruud WoordTHORMannen 60
Gerard WoutersSpiridonMannen 65
Aantal deelnemers: 55

Deelnemers NK Masters <50

NaamVereniging/WoonplaatsCategorie
Erwin AkkermanHAC '63Mannen 35
Ralph ApeldoornDEMMannen 40
Dennis BastPallas '67Mannen 35
Ruud BeerepootHeraMannen 45
Retse van der BergBB lopersMannen 35
ROLAND Roland BesselinkVeluweMannen 45
Rens de BokRunning Holland verenigingMannen 40
Marcel van den BoschDe GemzenMannen 45
Bas de BruinLoopgroep Aart StigterMannen 45
Anton CosterisFrieslandMannen 35
Dirk Jan demkesPallas '67Mannen 45
Ronald DerksenVeluweMannen 45
Arthur van DijkOlympus '70Mannen 45
Rob DonkerSV SportlustMannen 45
Arjen DriesenNOPMannen 45
Erik DriesenNOPMannen 35
Joep EmmenBB lopersMannen 35
Murk FalkenaFlevo DeltaMannen 45
Maikel van GemertHaag AtletiekMannen 40
David HemstedeClimaxMannen 35
Mark HilbertsGAC HilversumMannen 40
Remco HoetmerGAC HilversumMannen 45
Ramon holtusPhanosMannen 35
Michiel HullemanNederlandse TriathlonbondMannen 35
Jos JacobsenZaanlandMannen 40
Gerard JagerAACMannen 45
Arie de JongLSV InvictusMannen 45
Pieter Jelle JongejansZaanlandMannen 40
Ron KosterAtletiek HeldenMannen 40
Marcel LarosScorpioMannen 45
Ramon LentinkVeluweMannen 40
Gert-Jan LiefersDe GemzenMannen 35
Ivo LustenhouwerPallas '67Mannen 35
Harm-Jan MartensHAC '63Mannen 35
Bas MekkingDe GemzenMannen 40
Mo MohammadiAACMannen 45
Maurice MulderNOPMannen 45
Evert van NigtevechtSprintMannen 35
Seran NijkampVeluweMannen 35
Michiel van NispenSprintMannen 35
Eugene OlgersNOPMannen 45
Falco OlivierBB lopersMannen 35
Dick Van OsBB lopersMannen 40
Wilbert PannekoekNederlandse TriathlonbondMannen 35
Johan te PeelleAmsterdamMannen 45
Mynko PeterinkVeluweMannen 45
Tjeerd PopkemaNOPMannen 35
Ronald RieuwersSV SportlustMannen 45
Robin RobartPassaatMannen 40
Ruben RomkesZaanlandMannen 45
Tariq van RooijenPallas '67Mannen 35
Shayne RookhuyzenVeluweMannen 40
Marc RotsaertDe KoplopersMannen 40
Henry RutgersHAC '63Mannen 40
Tycho ScholPallas '67Mannen 45
Vincent SloterwijkAltisMannen 45
Jasper StokmanLeiden AtletiekMannen 45
Erik StrikkerSV SportlustMannen 45
Robert van SusterenAV BadhoevedorpMannen 45
Ton SweepGAC HilversumMannen 45
Erik TangeAV AalsmeerMannen 40
Kas van VeenTilburg Road RunnersMannen 35
Peter van der VeldenEindhoven AtletiekMannen 45
Ruud van der WalAV '34Mannen 35
Rene WieringLoopgroep Aart StigterMannen 45
Raymond WitteveenAKUMannen 45
Jacob van der WulpSV SportlustMannen 45
Jeroen ZeinstraPallas '67Mannen 40
Aantal deelnemers: 68

Deelnemers Phanos Boscross

NaamVereniging/WoonplaatsCategorie
Sergio anchesWormerveerMannen senioren
Tanja AntonijevicAmstelveenVrouwen 35
Silvia ApeldoornDEMVrouwen 45
Frits ArntzenAmsterdam ZuidoostMannen 55
Sander BakkerAmsterdamMannen senioren
Wiandy BalsterWeespVrouwen 35
Jimmy Van BemmelVoorschoten '97Mannen senioren
Sem BertramAmsterdamMannen senioren
Luuk BesamuscaAmsterdamMannen 35
Denise BeyneAalsmeerVrouwen 45
Solange beyneAmsterdamVrouwen 35
Judith BloemendaalPhanosVrouwen 35
Anton de BoerWeespMannen 55
Frenke BoltAmstelveenVrouwen 35
Ingeborg de BruynBerkel en RodenrijsVrouwen 45
Matthijs BuistLoopgroep Aart StigterMannen 35
Sonia Ripoll CarricondoHeerhugowaardVrouwen 35
Fong-Ping ChuPhanosVrouwen 35
Francine Comstock-SchenkAmsterdamVrouwen 35
Joyce CrawfurdAmsterdamVrouwen 45
Martijn DienaarAmsterdamMannen 45
Marleen van DusseldorpPhanosVrouwen senioren
Maria EkmanAmsterdamVrouwen 45
Jurien EntiusHollandiaMannen senioren
Tim FrijtersRunning Holland *Mannen senioren
Edgar GriffioenAmsterdamMannen 45
Rogier de GrootElburgMannen 35
Ruben HaalmeijerAmsterdam ZuidoostMannen 35
Steyn de HaasAmsterdamMannen senioren
Jochem van HalAV '23Mannen 55
Willem heemstraPhanosMannen 55
Johan van der HeijdenAmsterdamMannen 45
Hans HelslootOuderkerk aan de AmstelMannen 55
J÷rgen HofstraUitgeestMannen 35
Jisk HoogmaPhanosMannen 35
Guillaume HoskensAmstelveenMannen 55
Robert Frank HoubaerAmsterdamMannen 45
Rene HuitemaRotterdam AtletiekMannen 45
Peter IstaGroene SterMannen 35
Rob JansenAmsterdam ZuidoostMannen 45
Roald van KampenIJsselstein UtMannen 45
Sander KarstenLoopgroep VHS *Mannen 35
Ineke kerstenAmsterdamVrouwen 45
Giel KlankerUtrechtMannen 35
Marianne KlankerPhanosVrouwen senioren
Niels KlayHeemstedeMannen senioren
Hans van kleefZaanlandMannen 35
Marja KlijnAV '23Vrouwen 35
Jurrien KnibbeAmsterdamMannen senioren
Chris KoedooderAmsterdamMannen 35
Harm KolkAmsterdamMannen senioren
Jeroen KramerZaanlandMannen 35
Sandy KramerAmstelveenVrouwen 45
Petra van KranenburgZaandamVrouwen 45
Emile KuijvenhovenAV '23Mannen 35
Eline LamPhanosVrouwen senioren
Danny langbroekAmstelveenMannen 35
Eric LangbroekBadhoevedorpMannen 35
Faye de LangeAmstelveenVrouwen senioren
Eline LangeveldZaanlandVrouwen senioren
Robin LantingMiddenbeemsterMannen senioren
Michael de lieAmsterdamMannen 35
Joris van LieshoutAmstelveenMannen 35
Frank LindFeniksMannen 55
Paul Schim van der LoeffPhanosMannen 45
Paul Cees LoonDiemenMannen 45
Caro MallantAmsterdamVrouwen senioren
Stef MareeAmsterdamMannen senioren
Roy MarinusAmsterdamMannen senioren
Michael MeijerUithoornMannen senioren
Ramon MeijerDe KwakelMannen senioren
Lisanne MomAmsterdamVrouwen senioren
Fred moolenaarPhanosMannen 45
Ezra MulderHeemstedeMannen senioren
Jos MulderOuderkerk aan de AmstelMannen 45
Lieven MuldersAmsterdamMannen senioren
Sander NagtegaalAmsterdamMannen 35
Ulrike NaumannAmstelveenVrouwen 35
Preben OlsenAmstelveenMannen 45
Arjan OudOostzaanMannen 45
Nienke PaternottePhanosVrouwen senioren
Jose Miguel Monleon PerezHeerhugowaardMannen 35
Celeste perriAmsterdamVrouwen 35
Charisma PicalAmsterdamVrouwen senioren
Niels PouwAmsterdamMannen senioren
Dorette PronkAmsterdamVrouwen 45
Katja RoozendaalDe KwakelVrouwen senioren
Wim RoozendaalAmstelveenMannen 55
Kevin RossewijAmsterdamMannen senioren
Gerard RutteVelserbroekMannen 55
Sharon SandigHeemskerkVrouwen senioren
Caecile SchalkerPhanosVrouwen senioren
Carla SchenkWeespVrouwen 45
Rob SchneijdenbergHaarlemMannen 35
Ineke SchouwstraAmsterdam ZuidoostVrouwen 45
Henk van SchuppenPhanosMannen 45
Noemie SmitAmsterdamVrouwen 35
David SpaanAmsterdamMannen 45
Remco SpigtLoopgroep VHS *Mannen 35
Menno SteenbergenAmsterdamMannen senioren
Ivo SteunebrinkAACMannen senioren
Hong Ing TengAmstelveenMannen 45
Ineke TerpstraAmsterdamVrouwen 45
Jaap tolKAV HollandMannen 55
Sander TuinhofDe KwakelMannen senioren
Ted VeldkampAmsterdamVrouwen senioren
Wouter VerstegeRotterdamMannen senioren
Laura VetterPhanosVrouwen senioren
Isabel Torrent VillarHeerhugowaardVrouwen senioren
Bob VisserAmsterdamMannen 35
Ramon VroegopOostzaanMannen 45
Rene de WaalUithoornMannen 35
Machlon WatkinAmsterdamMannen senioren
Vincent WieringAV '23Mannen senioren
Annemieke WolffAmsterdamVrouwen 45
Martijn woutersHoofddorpMannen 35
Mirjam van ZaaneZaandamVrouwen 45
Aantal deelnemers: 117

© 2018 Inschrijven.nl