Deelnemers Netl NK Cross 2019


NK onderdelen: Onder voorbehoud van screening door Atletiekunie

Deelnemers NK masters M50+ (8000 meter)

StNrNaamVereniging/WoonplaatsCategorie
5001Ruud BeerepootHeraMannen 50
5002Sjaak BetjesLycurgusMannen 50
5003Ton BosgoedSAVMannen 50
5004Paul de BrieSpirit LelystadMannen 50
5005Erik DambrinkDe SprinterMannen 50
5006Jan Willem DavidsePEC 1910Mannen 50
5008Dick ElzengaVeluweMannen 50
5009Frans FobbePACMannen 50
5010Jan de GrootLoopgroep HoutenMannen 50
5011Hans HendrickxNOPMannen 50
5012Martijn HienschPhanosMannen 50
5013Rien JanseNOPMannen 50
5014Frans JornaHellasMannen 50
5015Erik van LeeuwenLeiden AtletiekMannen 50
5016Peter MijsbergDe KeienMannen 50
5017Abdelhamid mohammadiRunning2000Mannen 50
5018Rachid MohammadiAtosMannen 50
5019Michiel OttenLeiden AtletiekMannen 50
5020Frank ReintjesDe LiemersMannen 50
5021Robert ReitsemaIsala '96Mannen 50
5022Doede TerluinNOPMannen 50
5023Peter van der VeldenEindhoven AtletiekMannen 50
5024Harry VeldkampCialfoMannen 50
5025Jan ZijderlaanAvantriMannen 50
5501Frank BoonSAVMannen 55
5502Rob van de GraafLoopgroep PKMannen 55
5503Jacques de GrootSpadoMannen 55
5504Henri HavingaAV '40Mannen 55
5505Nanne JagersmaLichtlopenMannen 55
5506Robbert JakSV SportlustMannen 55
5507Tim brouwer de KoningLeiden AtletiekMannen 55
5508Jan KortekaasLeiden AtletiekMannen 55
5509Kees LazeromsAchillesMannen 55
5510Jan-Pieter MondriaDe GemzenMannen 55
5511Willem MulderSV SportlustMannen 55
5512Chris van der NeutStartbaanMannen 55
5513Hans PaterHeraMannen 55
5514RenÚ van RavenzwaaijPhanosMannen 55
5515Stef RiemensBB lopersMannen 55
5516Jos RuijterNOPMannen 55
5517Maurits de RuiterGAC HilversumMannen 55
5518Fred SmitKAV HollandMannen 55
5519Roelof SondaarDe SprinterMannen 55
5520Stan SpangenbergPhanosMannen 55
5521Klaas TalmaImpalaMannen 55
5522Henri VeldmanAV HeerenveenMannen 55
5523Pieter jan vlamingNOPMannen 55
5524Henk WolfSpirit LelystadMannen 55
5525Peter van ZundertScorpioMannen 55
6001Gerard van de BovenkampavVNMannen 60
6002Kees GreidanusHellasMannen 60
6003Johan NeveKAV HollandMannen 60
6004Peter PelsmaTHORMannen 60
6005Wil PepelsCaesarMannen 60
6006Carl SasCiflaMannen 60
6007Jaap VlamingNOPMannen 60
6008Tjibbe de VriesBB lopersMannen 60
6009Ruud WoordTHORMannen 60
6501Ebe BlaauwScheldesportMannen 65
6502Cor HoebekeDe KoplopersMannen 65
6503Jan kreukSAVMannen 65
6504Leo van LeeuwenAV '40Mannen 65
6505Frans LooijerHilversumMannen 65
6506Ton van der MecheSV SportlustMannen 65
6507Albert PosthumusNOPMannen 65
6508Oscar SmitavVNMannen 65
6509Cees StolwijkAltisMannen 65
6510Nico VerstratenAtletiek HeldenMannen 65
7001Hein BodelierMarathonPlusMannen 70
7002Jan ElhorstSV SportlustMannen 70
7003Jan van HoeveDe WielingenMannen 70
7004Bauke de JongavVNMannen 70
7005Willem LandmanSpirit LelystadMannen 70
7006Ruud NieuwenhuisAV BadhoevedorpMannen 70
7007Peter NuyensAV EdamMannen 70
7008Kees SmetsersAtletiek OirschotMannen 70
7009Martien van de VenAtletiek OirschotMannen 70
7010Dirk VisseravVNMannen 70
Aantal deelnemers: 78

Deelnemers NK masters V35+ (8000 meter)

StNrNaamVereniging/WoonplaatsCategorie
4051Annemiek DekkerNOPVrouwen 40
4052Paddy HerijgersDJAVrouwen 40
4053Maureen HoutmanDe GemzenVrouwen 40
4054Yvonne MeijerACO Van ElderenVrouwen 40
4055Janneke MolenhuisDe SprinterVrouwen 40
4056Krista van OsBB lopersVrouwen 40
4057Hannelore van der SpekDe SprinterVrouwen 40
4058Claudia van TellingenHAC '63Vrouwen 40
4551Judy van den BergSV SportlustVrouwen 45
4552Marion HofenkCialfoVrouwen 45
4553Sandra de JongeCiko '66Vrouwen 45
4554Nathalie KlaassenAAV '36Vrouwen 45
4555Ilonka Betjes - LangebergLycurgusVrouwen 45
4556Saskia SchutteCialfoVrouwen 45
5051Christien BreukinkCaesarVrouwen 50
5052Annet BuitenhuisDe GemzenVrouwen 50
5053Annet BultmanDe GemzenVrouwen 50
5054Liesbeth HillebrandDe SprinterVrouwen 50
5055Renee LigteringenLoopgroep Aart StigterVrouwen 50
5056JosÚ van der LindenAchillesVrouwen 50
5057Annie MichielsAVR '69Vrouwen 50
5058Agnes OlgersNOPVrouwen 50
5551Petra HasperDe SprinterVrouwen 55
5552Marian KoolhaasCialfoVrouwen 55
5553Jeanine van OverveldTHORVrouwen 55
5554Florence van Rijsbergen.THORVrouwen 55
5555Anne Van SchuppenCialfoVrouwen 55
5556JosÚ StuivenvoltNOPVrouwen 55
5557Sylvia TalenDe SprinterVrouwen 55
6051Jannet Vermeulen-StulenPhoenixVrouwen 60
6052Wilma ZukrowskiUnitasVrouwen 60
6054Els RaapAV BadhoevedorpVrouwen 70
3551Corien van der BijlVeluweVrouwen 35
3552Nynke Bremer-HiemstraFlevo DeltaVrouwen 35
3553Monique FibbeDe GemzenVrouwen 35
3554Ingrid KlaassenRunning Holland verenigingVrouwen 35
3555Marja KramerNOPVrouwen 35
3556Hester LingsmaRotterdam AtletiekVrouwen 35
3557Jacolien RuizendaalNOPVrouwen 35
3558Lieve TolletBB lopersVrouwen 35
3559Tiny de VriesNOPVrouwen 35
Aantal deelnemers: 41

Deelnemers NK masters M35-40-45 (8000 meter)

StNrNaamVereniging/WoonplaatsCategorie
3501Jeroen van AkenHaag AtletiekMannen 35
3502Retse van der BergBB lopersMannen 35
3503Erik BoldingStart '78Mannen 35
3504Bram Van DongenHaag AtletiekMannen 35
3505Arjan DonkerbroekEindhoven AtletiekMannen 35
3506Joep EmmenBB lopersMannen 35
3507Dennis 't HoenVeluweMannen 35
3508Jeroen KramerZaanlandMannen 35
3509Richard KroonIsala '96Mannen 35
3510Ivo LustenhouwerPallas '67Mannen 35
3511Harm-Jan MartensHAC '63Mannen 35
3512Oscar MulderEindhoven AtletiekMannen 35
3513Maarten NieuwenhuisBB lopersMannen 35
3514Seran NijkampVeluweMannen 35
3515Falco OlivierBB lopersMannen 35
3516Jan SinkeNOPMannen 35
3517Chris SteunsSwiftMannen 35
3518Bas van SummerenDe KeienMannen 35
3519Leonard TersteegPhoenixMannen 35
3520Albert Pieter VenemaNOPMannen 35
3521Norbert VisPhanosMannen 35
3522Ard VlooswijkAV '34Mannen 35
3523Wiebe YpingaNOPMannen 35
4001Erwin AkkermanHAC '63Mannen 40
4002Ronald BassaPrins HendrikMannen 40
4003Eric CrombaghsEindhoven AtletiekMannen 40
4004Klaas DraaijerDe GemzenMannen 40
4005Erik DriesenNOPMannen 40
4006Wynand FokkertBB lopersMannen 40
4007Peter GnoddeNOPMannen 40
4008Mark HakbijlBB lopersMannen 40
4009Gerard HogeterpDe SprinterMannen 40
4010Bert KarssiesHAC '63Mannen 40
4011Joram KauwohSV SportlustMannen 40
4012Ron KosterAtletiek HeldenMannen 40
4013Mark van LieropDOKEVMannen 40
4014Jan loosmanNOPMannen 40
4015Bas MekkingDe GemzenMannen 40
4016Erik NegermanGAC HilversumMannen 40
4017Dick Van OsBB lopersMannen 40
4018Tjeerd PopkemaNOPMannen 40
4019Robin RobartPassaatMannen 40
4020Shayne RookhuyzenVeluweMannen 40
4021Marc RotsaertDe KoplopersMannen 40
4022Ruud van der WalAV '34Mannen 40
4023Rob Detert Oude WemeVeluweMannen 40
4024Edwin WissemaDe LiemersMannen 40
4025Wim WolfCialfoMannen 40
4501Christian BakkerCiflaMannen 45
4502Michel BlaauwgeersBB lopersMannen 45
4503Jurgen ClaassenNederlandse TriathlonbondMannen 45
4504Michel DeckersAtletiek MaastrichtMannen 45
4505Ronald DerksenVeluweMannen 45
4506Tjerk DijkstraNOPMannen 45
4507Christ DondersTilburg Road RunnersMannen 45
4508Arjen DriesenNOPMannen 45
4509Eddy ElsingaAV HeerenveenMannen 45
4510Murk FalkenaFlevo DeltaMannen 45
4511Fouad FertouteSpirit Oud BeijerlandMannen 45
4512Marco GielenScopiasMannen 45
4513Jan GrashuisVeluweMannen 45
4514Foppe van der HeideImpalaMannen 45
4515Jean-Pierre HoeboerDe KeienMannen 45
4516Joost JansenNOPMannen 45
4517Arie de JongLSV InvictusMannen 45
4518Najib KoraichiCaesarMannen 45
4519Gerard KroesDe GemzenMannen 45
4520Gertjan LahuisVeluweMannen 45
4521Dennis LambalkAV EdamMannen 45
4522Ron LegemaateIlionMannen 45
4523Maurice mulderNOPMannen 45
4524Johann-Frederick Te PeelePhanosMannen 45
4525Mynko PeterinkVeluweMannen 45
4526Dave RostNederlandse TriathlonbondMannen 45
4527Tycho ScholPallas '67Mannen 45
4528Berend SchotanusNOPMannen 45
4529Anjo SimonseNOPMannen 45
4530Roger SmeetsCaesarMannen 45
4531Patrick SmitPallas '67Mannen 45
4532Roel van der SteegeIsala '96Mannen 45
4533Jean-Paul StijnenCaesarMannen 45
4534Franc TomasouwSV SportlustMannen 45
4535Rob van der ValkIlionMannen 45
4536Bert VerboortCaesarMannen 45
4537Paco lamadrid VrolijkHaag AtletiekMannen 45
4538Jacob van der WulpSV SportlustMannen 45
4539Yke ZoetendalHorrorMannen 45
Aantal deelnemers: 87

Deelnemers 3000 meter Polderkampioenschap (meisjes 16-17 jr)

StNrNaamVereniging/WoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers 4000 meter Polderkampioenschap (jongens 16-17 jr)

StNrNaamVereniging/WoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers 4000 meter Polderkampioenschap (meisjes 18-19 jr)

StNrNaamVereniging/WoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers 6000 meter Polderkampioenschap (jongens 18-19 jr)

StNrNaamVereniging/WoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers 5000 meter Polderkampioenschap (vrouwen)

StNrNaamVereniging/WoonplaatsCategorie
161Julie FaiazzaHaag AtletiekVrouwen
162Anouk HagenNOPVrouwen
163Laurie RasNOPVrouwen
164Annemiek VlamingNageleVrouwen
Aantal deelnemers: 4

Deelnemers 7000 meter Polderkampioenschap (mannen)

StNrNaamVereniging/WoonplaatsCategorie
141Dennis BrandenburgSteenwijkMannen
142Joop DekkerNOPMannen
143Jochem EmmenUtrechtMannen
144Epko HaijerNOPMannen
145Michel van HoutEmmeloordMannen
146Freek koffemanNOPMannen
147Johan KommerijNOPMannen
148Michel van LiempdtAlmere '81Mannen
149Ronald LoofNOPMannen
150Harrie LoosNOPMannen
151Jorn MeijerNageleMannen
152Riekelt van UrkUrkMannen
153Remco Vd VeekenEmmeloordMannen
154Jeroen WoltingeEmmeloordMannen
155Tim ZeinstraNOPMannen
Aantal deelnemers: 15

© 2019 Inschrijven.nl