Deelnemers Netl NK Cross 2019


NK onderdelen: Onder voorbehoud van screening door Atletiekunie

Deelnemers NK mannen (10000 meter)

StNrNaamVereniging/WoonplaatsCategorie
201Erwin AdanDynamicaMannen
202Jiaji AjoubMannen
203Remco AkseBB lopersMannen
204Said AmeqraneMannen
205Kalid AminCiflaMannen
206Moaad AttijaneMannen
207Pieter BakxRotterdam AtletiekMannen
208Niels BaljetRotterdam AtletiekMannen
209Ephrem BeenHAC '63Mannen
210Dominic BerseeOlympus '70Mannen
211Luc BeuckensNOPMannen
212Tom van BeusekomDe LiemersMannen
213Michael BeuwerEindhoven AtletiekMannen
214Niek BlikslagerGroningen AtletiekMannen
215Jasper BootLeiden AtletiekMannen
216Joris van den BoschStart '78Mannen
217Redouane BoulhilatMannen
218Mark te BrakeAVA '70Mannen
219Willard BredewoldBB lopersMannen
220Tim van den BroekeDynamicaMannen
221Bas ten DamLeiden AtletiekMannen
222Maarten van DijkHAC '63Mannen
223Tsjerk DijksmaAV HeerenveenMannen
224Wouter DillingCiflaMannen
225Jorik van EgdomVAVMannen
226Marco van ErpLeiden AtletiekMannen
227Marco van EttenRotterdam AtletiekMannen
228Ricardo FlorisAtletiek MaastrichtMannen
229Ricardo FlorisAtletiek MaastrichtMannen
230Mitchell FrankenSpadoMannen
231Zac FreudenburgAV '23Mannen
232Frank FutselaarDe LiemersMannen
233Jan van der GaagAV '34Mannen
234Max van GerrevinkLeiden AtletiekMannen
235Rik GoethalsTriathlonMannen
236Rob GoutbeekBB lopersMannen
237Wesley van der GouwPrins HendrikMannen
238Joshua GroenTriathlonMannen
239Jan Willem HagenAV '34Mannen
240Erwin HarmesGonzŠlez Running TeamMannen
241Henri HarmsenImpalaMannen
242Roeland van der HarstLeiden AtletiekMannen
243Abdi HassanCiflaMannen
244Wouter HeinrichPhanosMannen
245Tom hendrikseAAC '61Mannen
246Ton HettemaRotterdam AtletiekMannen
247Rick HeutinckArgoMannen
248Mark HogeboomBB lopersMannen
249Richard HolstegeAV '40Mannen
250Ramon HoltusPhanosMannen
251Niels van HoornBB lopersMannen
252Leon HuiszoonLeiden AtletiekMannen
253Kamiel JacobsNSAV 't HaasjeMannen
254Gertjan de JongAthlosMannen
255Geart JorritsmaLichtlopenMannen
256Bob van KasterenAtletiek MaastrichtMannen
257Soufiyan KharbouchiMannen
258Jordy KloetArgoMannen
259BjŲrn KoremanLeiden AtletiekMannen
260Tim KragtenEindhoven AtletiekMannen
261Pim LambregtsSwiftMannen
262Raymond LozekootAlmere '81Mannen
263Cas LutzGAC HilversumMannen
264Luuk MaasCiflaMannen
265Nelson MatembissaCiko '66Mannen
266Mathias MeijerClimaxMannen
267Wesley MolsCiflaMannen
268Arne MulderPEC 1910Mannen
269Stan NiestenDEMMannen
270Lucas NieuweboerKAV HollandMannen
271Mohammed OularbiMannen
272Niels te PasLAAC TwenteMannen
273Tim PleijteDynamicaMannen
274Erwin PoldervaartRotterdam AtletiekMannen
275Fred ReitsmaLichtlopenMannen
276Rens de RidderDynamicaMannen
277Jurre van RoodenPhanosMannen
278Ruben SansomAtletiek MaastrichtMannen
279Taco SchaafBB lopersMannen
280Henk SlagerBB lopersMannen
281Erik SlompBB lopersMannen
282Ferdy SmeetsCaesarMannen
283Imro van SoestHellasMannen
284Sten StoltenborgHaarlemmermeerMannen
285Thomas StraathofNOPMannen
286Vincent TasIlionMannen
287Mike TeekensHaag AtletiekMannen
288Anday TekleUnitasMannen
289Tom van TellingenHAC '63Mannen
290Evert TeunisACO Van ElderenMannen
291Remyo TielsemaPhanosMannen
292Cornť TimmerAV AalsmeerMannen
293Robert TonPhanosMannen
294Luc VelzeboerAlmere '81Mannen
295Rob VijverLionitasMannen
296Wilbert van VlietVenloop Running TeamMannen
297Ben VriendsEindhoven AtletiekMannen
298Jack van der walleU-TrackMannen
299Freek van de WeerdSprintMannen
300Piet WiersmaJahn IIMannen
301Ralph WiessnerDynamicaMannen
302Roel WijmengaAtletiek MaastrichtMannen
303Joeri WolfCiflaMannen
304Maarten ZeegersAtletiek MaastrichtMannen
Aantal deelnemers: 104

Deelnemers NK vrouwen (8000 meter)

StNrNaamVereniging/WoonplaatsCategorie
321Veerle BakkerLeiden AtletiekVrouwen
322Kristel van den BergFortunaVrouwen
323Tess BoekemaBB lopersVrouwen
324Andrea DeelstraAV HeerenveenVrouwen
325Sophie DielissenVenloop Running TeamVrouwen
326Kim DillenEindhoven AtletiekVrouwen
327Diane van EsPACVrouwen
328Hinde FokkemaStart '78Vrouwen
329Jacelyn GruppenGroningen AtletiekVrouwen
330Jennifer GulikersCaesarVrouwen
331Silke JonkmanVitalisVrouwen
332Ellen van der KolkTIONVrouwen
333Eline LangeveldZaanlandVrouwen
334Ilse LangevoortCialfoVrouwen
335Jasmijn LauCiko '66Vrouwen
336Monique LeentvaarFortunaVrouwen
337Susanne van LeeuwenAthlosVrouwen
338Anne LuijtenOlympus '70Vrouwen
339Ruth van der MeijdenCiflaVrouwen
340Sanne MooldijkRotterdam AtletiekVrouwen
341Marije PetersCiflaVrouwen
342Lotte van der PolNSAV 't HaasjeVrouwen
343Lesley SmitLAAC TwenteVrouwen
344Bo UmmelsUnitasVrouwen
345Marijke de VisserDolichosVrouwen
346Saskia WeinansDe LiemersVrouwen
347Eva van ZoonenAV CastricumVrouwen
Aantal deelnemers: 27

Deelnemers NK mannen korte cross (2500 meter)

StNrNaamVereniging/WoonplaatsCategorie
10Thijs DoornwaardDe GemzenMannen
11Youri DriessenVenloop Running TeamMannen
12William van EekenACO Van ElderenMannen
13Nissrine ElakraMannen
14Ruben GarretsenArgoMannen
15Tom de GelderOlympus '70Mannen
16Lars GerritsenPassaatMannen
17Robert GerritsenACO Van ElderenMannen
18Olivier GijbelsVenloop Running TeamMannen
19Puk van GoolAttilaMannen
1Lex van AartsenDynamicaMannen
20Bastiaan van GraafeilandRotterdam AtletiekMannen
21Hugo van den HaakRotterdam AtletiekMannen
22Milco HahuryRotterdam AtletiekMannen
23Martijn van HarenVitalisMannen
24Wout HendriksNederlandse TriathlonbondMannen
25Mark HerssevoortBB lopersMannen
26JurriŽn Voor in Ďt holtAACMannen
27Mervin van der HorstTriathlonMannen
28Dave hulzebosACO Van ElderenMannen
29Niels JacobsATHMannen
2Ruben AlbaHylasMannen
30Peter-Jan de JongHorrorMannen
31Bram KielmanAV HeerenveenMannen
32Twan KleijwegtPACMannen
33Sander KloosterzielPEC 1910Mannen
34Sam KraaijeveldPassaatMannen
35Ayoub LaroussiMannen
36Peter Jan LavermanHylasMannen
37Tom de LeeuwAlmere '81Mannen
38Paavo de LengVereniging Zeeland AtletiekMannen
39Thomas LewisPhanosMannen
3Mahadi Abdi AliUnitasMannen
40Jelmer van der LindenStatinaMannen
41Bob te LindertArgoMannen
42Ralf LoozePhanosMannen
43Yassine LoukiliHellasMannen
44Benjamin ManuelRotterdam AtletiekMannen
45Nick MarsmanACO Van ElderenMannen
47Youssef El MoujoudMannen
48Jeen NautaStart '78Mannen
49Ludo Van NieuwenhuizenAACMannen
4Bram AnderiessenAKUMannen
50Ralf NieuwenhuizenRotterdam AtletiekMannen
51Jorick NijenhuisVitalisMannen
52Mart Ruben NijhuisMarathon Pim MulierMannen
53Gian OerlemansNSAV 't HaasjeMannen
54Rick PaffenAtletiek MaastrichtMannen
55Yoram PolakPACMannen
56Twan PormesDOKEVMannen
57Casper van der PuttenAsterixMannen
58Daan ReintjesDe LiemersMannen
59Robin RietmanDe LiemersMannen
5Jeroen BakkerTriathlonMannen
60Terry RingleverFortunaMannen
61Bram RouwenHanzesportMannen
62Robin RuijterPrins HendrikMannen
63Yorben RuiterPACMannen
64Cain RutgersPhanosMannen
65Jorg SchellekensAttilaMannen
66Rens SimonsVenloop Running TeamMannen
67Edwin SjerosSAVMannen
68Joeri slagterTAS '82Mannen
69Yunis abu StitanHaag AtletiekMannen
6Pepijn BartelsCiflaMannen
70Stephan TheunissenUnitasMannen
71David TimpNSAV 't HaasjeMannen
72Michiel VeldmanACO Van ElderenMannen
73Brian VersluisAvantriMannen
74Wouter VerstraateVereniging Zeeland AtletiekMannen
75Kevin ViezeeAACMannen
76David VonkHAC '63Mannen
77Sam de VorGAC HilversumMannen
78Luuk WagenaarPhanosMannen
79Sjoerd WeijersNijmegen AtletiekMannen
7Ryan ClarkeAV CastricumMannen
80Victor van der WelPACMannen
81Tijke WentinkAttilaMannen
82Klaas Douwe YskaHorrorMannen
8Jordy DikkersTIONMannen
9Tom DisveldAACMannen
Aantal deelnemers: 81

Deelnemers NK vrouwen korte cross (2500 meter)

StNrNaamVereniging/WoonplaatsCategorie
101Aniek AperRotterdam AtletiekVrouwen
102Jasmijn BakkerTriathlonVrouwen
103Elsbeth CieslukHaag AtletiekVrouwen
104Lindsey FakenEnergieVrouwen
105Naomi HeidemaACO Van ElderenVrouwen
106Jeske HoogeboomPhanosVrouwen
107Julia JamesPhanosVrouwen
108Ellen JansenGroningen AtletiekVrouwen
109Eline de JongDe LiemersVrouwen
110Elisa de JongGroningen AtletiekVrouwen
111Jamie JongmanNOPVrouwen
112Jetske van KampenHylasVrouwen
113Fleur KoelingGVACVrouwen
114Aline KootstraACO Van ElderenVrouwen
115Lotte KrauseAKUVrouwen
116Nikita van LieropRotterdam AtletiekVrouwen
117Larissa MarsAltisVrouwen
118Ashley MelchertsEnergieVrouwen
119Ijke MouritsPhanosVrouwen
120Karin NieuwenhuijsenHellasVrouwen
121Robin NijholtAV HeerenveenVrouwen
122Mariska PoelDEMVrouwen
123Laura PrinsHAC '63Vrouwen
124Dinie RasNOPVrouwen
125Irene van der ReijkenRotterdam AtletiekVrouwen
126Sabine RuttenVAVVrouwen
127Seline ScherrerPhanosVrouwen
128Annemarie SlangewalAltisVrouwen
129Dagmar SmidAAV '36Vrouwen
130Britt UmmelsUnitasVrouwen
131Marleen van der walNOPVrouwen
132Tess WegmanLeiden AtletiekVrouwen
133Yorma WoltersRotterdam AtletiekVrouwen
Aantal deelnemers: 33

Deelnemers NK jongens A (8000 meter)

StNrNaamVereniging/WoonplaatsCategorie
401Rikjan BathoornGroningen AtletiekJongens A
402Zeb BeelenDe SpartaanJongens A
403Aimane BenchellalPACJongens A
404Jort BenzScorpioJongens A
405Tijmen BouwAV '34Jongens A
406Kick castricumAV CastricumJongens A
407Sander van ElkLeiden AtletiekJongens A
408Tom FobbePACJongens A
409Tjalling GalemaGAC HilversumJongens A
410DaniŽl van GinkelLeiden AtletiekJongens A
411Roel GorissenCaesarJongens A
412Koen GrandiekAV CastricumJongens A
413Bas de jongPEC 1910Jongens A
414Cas van kaauwenCiflaJongens A
415Ilias el KhattabiRotterdam AtletiekJongens A
416Cas KopmelsLeiden AtletiekJongens A
417Djoao LoblesNoordkopJongens A
418Illian MartensCiflaJongens A
419Bas van der MeuleLeiden AtletiekJongens A
420Tesfahiwet MichaelUnitasJongens A
421Abdirahman mohamedCiflaJongens A
422Lars MolGAC HilversumJongens A
423Manolito mustersAAC '61Jongens A
424Jan OldhoffLionitasJongens A
425Jens PeetersEindhoven AtletiekJongens A
426Bezuayehu PetersenAV '56Jongens A
427Max PolakPACJongens A
428Marlo PostLSV InvictusJongens A
429Rick van RielAttilaJongens A
430Robin van RielAttilaJongens A
431Rob RutjesRunning Team EindhovenJongens A
432Lars SchellekensAttilaJongens A
433Stan SchipperenScorpioJongens A
434Benjamin SchurinkCiflaJongens A
435Wybe SesinkCiflaJongens A
436Alex SmeetsCaesarJongens A
437Pepijn SmildaHeraJongens A
438Duncan SteenbakkerAV CastricumJongens A
439Timo SteginkAV CastricumJongens A
440Jarreau SuijkerbuijkScorpioJongens A
441Thijs Roeland TerlouwSpurt '88Jongens A
442Lars ThodeAV CastricumJongens A
443Daan van der VeldenEindhoven AtletiekJongens A
444Jonatan VenemaNOPJongens A
445Tim VerbaandertEindhoven AtletiekJongens A
446Stefan de VriesStart '78Jongens A
447Norbert WeijenbergSpadoJongens A
448Tomas van WijngaardenRotterdam AtletiekJongens A
449JaÔr van WinkelPrins HendrikJongens A
Aantal deelnemers: 49

Deelnemers NK meisjes A (6000 meter)

StNrNaamVereniging/WoonplaatsCategorie
451Ynte BiemansTartlťtosMeisjes A
452Roos BlokhuisPassaatMeisjes A
453Anouk van GilsSpadoMeisjes A
454Marije HijmanPACMeisjes A
455Lotte JacobsenPijnenburgMeisjes A
456Cheryl KonijnAV CastricumMeisjes A
457Noor KuilboerHeraMeisjes A
458Evelien KuiperGroningen AtletiekMeisjes A
459Robin van LeijsenPrins HendrikMeisjes A
460Vivienne MorssinkhofFitMeisjes A
461Eline RunderkampAV EdamMeisjes A
462Iris VeltingHAC '63Meisjes A
463Noa ZoonNoordkopMeisjes A
Aantal deelnemers: 13

Deelnemers NK jongens B (6000 meter)

StNrNaamVereniging/WoonplaatsCategorie
501Wouter van den AkkerATC '75Jongens B
502Noah BaltusSAVJongens B
503Ernson van den BosScorpioJongens B
504Matthijs BuijsenCaesarJongens B
505Twan DeumersLycurgusJongens B
506Luca van diepenHylasJongens B
507Sven DruijffTriathlonJongens B
508Yordi DruijffTriathlonJongens B
509Fabio DudinkSpadoJongens B
510Jesse FokkenroodU-TrackJongens B
511Jacob van der galienAV HeerenveenJongens B
512Robert de GraafAV '56Jongens B
513Kjell de GrootFlevo DeltaJongens B
514Teun ter HaarNijmegen AtletiekJongens B
515Archie hallU-TrackJongens B
516Martijn HealySpadoJongens B
517Mischa HermansUnitasJongens B
518Niels van den HeuvelAV RijssenJongens B
519Geert van der HulstCialfoJongens B
520Jip JanissenVenloop Running TeamJongens B
521Nick KerkhofHAC '63Jongens B
522Connor KluiversHanzesportJongens B
523Soufian KoraichiCaesarJongens B
524Ids van KorvenRunning Team EindhovenJongens B
525Lars LarosScorpioJongens B
526Aike van der LeiAV EdamJongens B
527Max van LiempdtAlmere '81Jongens B
528Axel LindersSpadoJongens B
529Florian LŲwikCiko '66Jongens B
530Natnael MeijAvantriJongens B
531Rob nijssenHylasJongens B
532Stefan NillessenCiflaJongens B
533Jing OldhoffLionitasJongens B
534Karsten van OmmenIsala '96Jongens B
535Pepijn OronHellasJongens B
536Gjalt PanjerVeluweJongens B
537Niels PeetersVenloop Running TeamJongens B
538Marnix PrinsHAC '63Jongens B
539Hakim RiadiSISUJongens B
540Jesse ScheltemaAV CastricumJongens B
541Jurre SoonsCaesarJongens B
542Bas StamRotterdam AtletiekJongens B
543Lars van der ValkIlionJongens B
544Merlijn van der VeldenEindhoven AtletiekJongens B
545Per VelraedsCaesarJongens B
546Pablo VeltAtverniJongens B
547Luuk VerbaandertEindhoven AtletiekJongens B
548Stijn verheijU-TrackJongens B
549William WebsterGVACJongens B
550Michiel WellinkAVA '70Jongens B
551Gijs van de WeteringDe GemzenJongens B
552Alex van Buttingha WicherGAC HilversumJongens B
553Tim de WildHellasJongens B
554Yafet YewhanesTriathlonJongens B
555Tijn van ZijlKAV HollandJongens B
556Thijs ZoonFlevo DeltaJongens B
Aantal deelnemers: 56

Deelnemers NK meisjes B (4000 meter)

StNrNaamVereniging/WoonplaatsCategorie
561Yasmine abbesCiflaMeisjes B
562Emmy van den BergPrins HendrikMeisjes B
563Ines van den BergU-TrackMeisjes B
564Nienke van DokAV AalsmeerMeisjes B
565Ellen van DoornCiflaMeisjes B
566Brecht FrenselAV HeerenveenMeisjes B
567Willemijn FuiteAttilaMeisjes B
568Mellani GoezinnenNEA VolhardingMeisjes B
569Mandy HansmaPEC 1910Meisjes B
570Selma HeijdraAV CastricumMeisjes B
571Anna HightowerCiko '66Meisjes B
572Janneke van HofslotTriathlonMeisjes B
573Jonine HofstraLSV InvictusMeisjes B
574Manjorie JanssenCiflaMeisjes B
575Richelle KanisAV CastricumMeisjes B
576Laura van LangenSAVMeisjes B
577Janne LemstraAchillesMeisjes B
578Amina MaatougLeiden AtletiekMeisjes B
579Anne van MillEindhoven AtletiekMeisjes B
580Parel van NieuwkoopEnergieMeisjes B
581Milou OplaatAV RijssenMeisjes B
582Sarah PeerikHanzesportMeisjes B
583Yara SchoenmakersRunning Team EindhovenMeisjes B
584Sanne schoutenAtverniMeisjes B
585Sara SchoutenAtverniMeisjes B
586Marit UilhoornFortiusMeisjes B
587Lotte de VisserEnergieMeisjes B
588Vera de VriesHorrorMeisjes B
589Elke WijkmansAstylosMeisjes B
590Jenna ZaagsmaSuomiMeisjes B
Aantal deelnemers: 30

Deelnemers 3000 meter Polderkampioenschap jongens C-14-15 jr

StNrNaamVereniging/WoonplaatsCategorie
601Falco AartsAtletiek MaastrichtJongens C 14/15
602Farhaan Abdi AliHanzesportJongens C 14/15
603Primo BeekhuisHaag AtletiekJongens C 14/15
604Twan BuijsHaag AtletiekJongens C 14/15
605Parker ConstenCiko '66Jongens C 14/15
606Rowan DekkerAV CastricumJongens C 14/15
607Koen DiepenPrins HendrikJongens C 14/15
608Mauro DietersAlmere '81Jongens C 14/15
609Pjotr DolfsmaVenloop Running TeamJongens C 14/15
610Jim van EmmerikCialfoJongens C 14/15
611Sam van EmmerikCialfoJongens C 14/15
612Tim van EsHAC '63Jongens C 14/15
613Jelle van GeelScorpioJongens C 14/15
614Eyoel HienschPhanosJongens C 14/15
615Yohannes HienschPhanosJongens C 14/15
616Wesley van HuijkslootSAVJongens C 14/15
617Witte JaspersPACJongens C 14/15
618Finn de KeizerGAC HilversumJongens C 14/15
619Timo KlompATHJongens C 14/15
620William KnolU-TrackJongens C 14/15
621Nando KramerGroningen AtletiekJongens C 14/15
622Wu Ping KuiperGroningen AtletiekJongens C 14/15
623Niels LarosScorpioJongens C 14/15
624Martijn van der LecqAV '34Jongens C 14/15
625Ioann LoblesNoordkopJongens C 14/15
626Niels NieuwenhuizenSpirit Oud BeijerlandJongens C 14/15
627Leroy OostmanGroningen AtletiekJongens C 14/15
628Wout PluggeAquiloJongens C 14/15
629Matthijs PultrumJongens C 14/15
630Finn RademakerAV AalsmeerJongens C 14/15
631Thomas ReiningPEC 1910Jongens C 14/15
632Jelmer RensingAAC '61Jongens C 14/15
633Wouter de RooHAC '63Jongens C 14/15
634Daan ScholteAthlosJongens C 14/15
635Bram SchumacherEnergieJongens C 14/15
636Tim SchusselNijmegen AtletiekJongens C 14/15
637Wesley SteenbakkerLycurgusJongens C 14/15
638Max swabedissenAV RijssenJongens C 14/15
639Lans TimmermansPrins HendrikJongens C 14/15
640Rafael TrompCiflaJongens C 14/15
641Sweder VisserAssenJongens C 14/15
642Sam Van der WerfHorrorJongens C 14/15
643Sven WildeboerVAVJongens C 14/15
644Tijmen WisselinkArgoJongens C 14/15
645Mick WolvekampUnitasJongens C 14/15
646Juan ZijderlaanAtverniJongens C 14/15
647Jaap ZoonFlevo DeltaJongens C 14/15
648Jurre BoeremaGroningen AtletiekJongens C 14/15
Aantal deelnemers: 48

Deelnemers 2000 meter Polderkampioenschap meisjes C-14-15 jr

StNrNaamVereniging/WoonplaatsCategorie
801Gwen AlewijnseAV AalsmeerMeisjes C 14/15
802Nora AssinkSpurt '88Meisjes C 14/15
803Yoni BasAV CastricumMeisjes C 14/15
804Indy de blaauwAquiloMeisjes C 14/15
805Ancia van den BosTHORMeisjes C 14/15
806Amber BosmanEnergieMeisjes C 14/15
807Tischa BraumCiflaMeisjes C 14/15
808Kyra BrouwerLoopgroep Hugo Veenker *Meisjes C 14/15
809Hebe ChadwickAV '40Meisjes C 14/15
810Anniek DraaistraNOPMeisjes C 14/15
811Veerle van ErpGeneraal MichaelisMeisjes C 14/15
812Indy FaassenFlevo DeltaMeisjes C 14/15
813Selina FrankenAV ZeewoldeMeisjes C 14/15
814Mare FrauenfelderCiflaMeisjes C 14/15
815Michelle FrowijnPACMeisjes C 14/15
816Nynke van der GeestEnergieMeisjes C 14/15
817Suze GipmansVenloop Running TeamMeisjes C 14/15
818Amy de GraafAV '56Meisjes C 14/15
819Marit GriepScorpioMeisjes C 14/15
820Danielle GrijpinkTempoMeisjes C 14/15
821Tinke GrotenhuisPrins HendrikMeisjes C 14/15
822Ilana HofstraLSV InvictusMeisjes C 14/15
823Franka HollandAV CastricumMeisjes C 14/15
824Roshwita HolsteinSpartaMeisjes C 14/15
825Lieke HoogsteenCiflaMeisjes C 14/15
826Robine HooiveldSAVMeisjes C 14/15
827Anne de JongAtledoMeisjes C 14/15
828Roos de JongAtledoMeisjes C 14/15
829Nila KnoesterSpartaMeisjes C 14/15
830Bridget KoningsCiko '66Meisjes C 14/15
831Demi KoningsCiko '66Meisjes C 14/15
832Emma LandmanTriathlonMeisjes C 14/15
833Debora van LangenSAVMeisjes C 14/15
834Eefke LeeuwisSpadoMeisjes C 14/15
835Marielle LensenHAC '63Meisjes C 14/15
836Froukje MonsEnergieMeisjes C 14/15
837Pipp PauzengaAV CastricumMeisjes C 14/15
838Kira ProoiEnergieMeisjes C 14/15
839Lieke RadsmaTriasMeisjes C 14/15
840Tess van RandtwijkAV '34Meisjes C 14/15
841Berber SchaapAV ZeewoldeMeisjes C 14/15
842Dione SchipperStart '78Meisjes C 14/15
843Bieke SchipperenScorpioMeisjes C 14/15
844Maud van SintmaartensdijkVoorne AtletiekMeisjes C 14/15
845Ruth SpijkerAV CastricumMeisjes C 14/15
846Celine SpinderMarathon Pim MulierMeisjes C 14/15
847Lisan StijnenCaesarMeisjes C 14/15
848Wieteke TerlouwSpurt '88Meisjes C 14/15
849Isa van der ValkIlionMeisjes C 14/15
850Merel VeltmanAlmere '81Meisjes C 14/15
851Anniek VissersNijmegen AtletiekMeisjes C 14/15
852Marlotte VlieseAV CastricumMeisjes C 14/15
853Suze de VriesHorrorMeisjes C 14/15
854Sativa WenkerCiko '66Meisjes C 14/15
855Sammy WolffOss '78Meisjes C 14/15
856Britte WulterkensNijmegen AtletiekMeisjes C 14/15
857Femke YskaHorrorMeisjes C 14/15
Aantal deelnemers: 57

Deelnemers 2000 meter Polderkampioenschap jongens D-12-13 jr

StNrNaamVereniging/WoonplaatsCategorie
701Dennis AlbertsCialfoJongens D 12/13
702Colin AlewijnseAV AalsmeerJongens D 12/13
703Justin AlewijnseAV AalsmeerJongens D 12/13
704Leander van den BergAAC '61Jongens D 12/13
706Levi de BruijnPACJongens D 12/13
707Friso BruinsGAC HilversumJongens D 12/13
708Ate ClobusAAC '61Jongens D 12/13
709Jessey ConstenCiko '66Jongens D 12/13
710Enrico CossutoAlmere '81Jongens D 12/13
711Daan van DesselDJAJongens D 12/13
712Luca DooperTempoJongens D 12/13
713Jippe van DrogenbroekGAC HilversumJongens D 12/13
714Ruben EeftingHAC '63Jongens D 12/13
715Daan EggenkampPhanosJongens D 12/13
716Joey FaassenFlevo DeltaJongens D 12/13
717Tristan de HaanPEC 1910Jongens D 12/13
718Sem van der HeijdenDESJongens D 12/13
719Tijs HollanderGAC HilversumJongens D 12/13
720Milan van HolsteijnAV '40Jongens D 12/13
721Niels HulsmanAltisJongens D 12/13
722Rik JanissenVenloop Running TeamJongens D 12/13
723Julien JansenPEC 1910Jongens D 12/13
724Leif JaspersPACJongens D 12/13
725Matthijs de JongPACJongens D 12/13
726Tom de JongCaesarJongens D 12/13
727Mika keizerDe SprinterJongens D 12/13
728Julian KeunGroningen AtletiekJongens D 12/13
729Lucas KoelingGVACJongens D 12/13
730Abel Kovacs-BorbasATHJongens D 12/13
731Thom van der LeestAltisJongens D 12/13
732Jaro van der LugtSpartaJongens D 12/13
733Thijs ter MaatPEC 1910Jongens D 12/13
734Dani MeisenCaesarJongens D 12/13
735Vasco MosselmanSAVJongens D 12/13
736DaniŽl NegermanGAC HilversumJongens D 12/13
737Bram NusmeierAthlosJongens D 12/13
738Matthijs OninkNOPJongens D 12/13
739Davey OuwehandLeiden AtletiekJongens D 12/13
740Benjamin PostAltisJongens D 12/13
741Maikel potkampDe GemzenJongens D 12/13
742Max PreijerSAVJongens D 12/13
743Julius PropAV '34Jongens D 12/13
744Sven PultrumJongens D 12/13
745Aris RemmerdeGroningen AtletiekJongens D 12/13
746NariŮo RenfurmAlmere '81Jongens D 12/13
747Valenciano RoffelAAC '61Jongens D 12/13
748Lukas SmitPEC 1910Jongens D 12/13
749Boyd SteurPEC 1910Jongens D 12/13
750Twan vossebeltAV RijssenJongens D 12/13
751Twan van der WeidenAthlosJongens D 12/13
752Harm WelleweerdHellasJongens D 12/13
753Sam de WildHellasJongens D 12/13
Aantal deelnemers: 52

Deelnemers 1500 meter Polderkampioenschap meisjes D-12-13 jr

StNrNaamVereniging/WoonplaatsCategorie
351Emma AartsAtletiek MaastrichtMeisjes D 12/13
352Lotte AertsGeneraal MichaelisMeisjes D 12/13
353Jip BoeremaGroningen AtletiekMeisjes D 12/13
354Yzara van der BornAAV '36Meisjes D 12/13
355Vallicia BoumanPEC 1910Meisjes D 12/13
356Jinte BraasSAVMeisjes D 12/13
357Pippa ChadwickAV '40Meisjes D 12/13
358Layana ChrafihPACMeisjes D 12/13
359Kiira van DijkLeiden AtletiekMeisjes D 12/13
360Merlijne van DoornAtverniMeisjes D 12/13
361Sophie EikendalCiko '66Meisjes D 12/13
362Evi FalkenaFlevo DeltaMeisjes D 12/13
363Sanne GeurtsenHellasMeisjes D 12/13
364JaÔra GooijerPEC 1910Meisjes D 12/13
366Lotte GriepScorpioMeisjes D 12/13
367Yvon GrimmeNOPMeisjes D 12/13
368Isabella GurunianSpartaMeisjes D 12/13
369Tess HomanAV '40Meisjes D 12/13
370LoÔs HooiveldSAVMeisjes D 12/13
371Britt van den HovenAAC '61Meisjes D 12/13
372NaŽll HuijsmansIsala '96Meisjes D 12/13
373Jill HulsCiflaMeisjes D 12/13
374Milou KarssiesHAC '63Meisjes D 12/13
375Vera KruisNOPMeisjes D 12/13
376Cecilia LimaEnergieMeisjes D 12/13
377Sara MeijerPEC 1910Meisjes D 12/13
378Jana NagtegaalAAV '36Meisjes D 12/13
379Lila van NieuwkoopEnergieMeisjes D 12/13
380Isa OngLeiden AtletiekMeisjes D 12/13
381Maud te PasZuidwalMeisjes D 12/13
382Lenneke PettingaAV CastricumMeisjes D 12/13
383Jikke van der PloegTriathlonMeisjes D 12/13
384Eefke PluggeAquiloMeisjes D 12/13
385Jade PullensACW '66Meisjes D 12/13
386Noor ter RaheFitMeisjes D 12/13
387Kim RemijnFlevo DeltaMeisjes D 12/13
388Michelle van RoemburgFlevo DeltaMeisjes D 12/13
389Dianthe scherphofGoorMeisjes D 12/13
390Rosalie SchoutenGAC HilversumMeisjes D 12/13
391Julia VeltGAC HilversumMeisjes D 12/13
392Madelief VerweijPACMeisjes D 12/13
393Aafke WijkmansAstylosMeisjes D 12/13
394Laila YahyaouiAlmere '81Meisjes D 12/13
395Dilsahnur ÷zataSpartaMeisjes D 12/13
Aantal deelnemers: 44

Deelnemers 1500 meter Polderkampioenschap (jongens 10-11 jr)

StNrNaamVereniging/WoonplaatsCategorie
901Guus DoodemanAV '40Jongens 10/11
902Boris GriepScorpioJongens 10/11
903Lars HansmanIsala '96Jongens 10/11
904Florin de HeijAAV '36Jongens 10/11
905Josse KampenIsala '96Jongens 10/11
906Jorg KlompATHJongens 10/11
907Adam Kovacs-BorbasATHJongens 10/11
908Luuk OuwehandAAV '36Jongens 10/11
909Tomas PlatjeNOPJongens 10/11
910Giel ScholteAthlosJongens 10/11
Aantal deelnemers: 10

Deelnemers 1500 meter Polderkampioenschap (meisjes 10-11 jr)

StNrNaamVereniging/WoonplaatsCategorie
920Romy BendanonTriathlonMeisjes 10/11
921NoŽmi BlankvoortDe GemzenMeisjes 10/11
922Renťe BlokDe GemzenMeisjes 10/11
923Cheyenne van den BosGAC HilversumMeisjes 10/11
924ZoŽ van GilsPACMeisjes 10/11
925Jara de HeijAAV '36Meisjes 10/11
926Chamena hoekmanIsala '96Meisjes 10/11
927Julynn HuijsmansIsala '96Meisjes 10/11
928Selena de jongAV '40Meisjes 10/11
929Inez KeunGroningen AtletiekMeisjes 10/11
930Mente KommerDe GemzenMeisjes 10/11
931Tess KuhnenHAC '63Meisjes 10/11
932Anouk LangstraatATHMeisjes 10/11
933Sanne PultrumMeisjes 10/11
934Carlijn ScholteAthlosMeisjes 10/11
935Ellen SmitPEC 1910Meisjes 10/11
936Sannah de VriesPEC 1910Meisjes 10/11
937Zoey de VriesImpalaMeisjes 10/11
938Sofie van WouweATHMeisjes 10/11
Aantal deelnemers: 19

Deelnemers 1000 meter Polderkampioenschap (jongens 8-9 jr)

StNrNaamVereniging/WoonplaatsCategorie
950Noud AssinckStart '78Jongens 8/9
951Per BakkerPEC 1910Jongens 8/9
952Inigo ChadwickDelftJongens 8/9
953Niels EeftingHAC '63Jongens 8/9
954Joshua GooijerPEC 1910Jongens 8/9
955Jort GriepScorpioJongens 8/9
956Tijmen ImmerzeelAAV '36Jongens 8/9
957Fedde de JongPACJongens 8/9
958Aron Kovacs-BorbasATHJongens 8/9
959Brian de LangeEmmeloordJongens 8/9
960Robin de LangeEmmeloordJongens 8/9
961Ruben LuttikheddeAV HaaksbergenJongens 8/9
962Liam OngLeiden AtletiekJongens 8/9
963Pim OuwehandAAV '36Jongens 8/9
964Samuel PostAltisJongens 8/9
965Pelle de RaadAltisJongens 8/9
966Fenn SteurPEC 1910Jongens 8/9
967Koen de VriesIsala '96Jongens 8/9
968Eef WijkmansAstylosJongens 8/9
Aantal deelnemers: 19

Deelnemers 1000 meter Polderkampioenschap (meisjes 8-9 jr)

StNrNaamVereniging/WoonplaatsCategorie
980Lisa van DijkenEmmeloordMeisjes 8/9
981Arinya Van 't EndeIsala '96Meisjes 8/9
982Esmťe KrigerAKUMeisjes 8/9
983Kyara LankheetAltisMeisjes 8/9
984Pueblita RenfurmAlmere '81Meisjes 8/9
985Isa vossebeltAV RijssenMeisjes 8/9
986Valerie de VriesPEC 1910Meisjes 8/9
Aantal deelnemers: 7

© 2019 Inschrijven.nl