Deelnemers NK 35 km snelwandelen mannen en 20 km vrouwen 2022

Deelnemers NK 35 km snelwandelen mannen

NaamWoonplaats/LandVereniging
Rob TersteegNieuwkoopRWV
Wilfried van BremenPernis RotterdamRWV
André van SlootenWillemstad NbRWV
Michiel TameriusBoxtelDAK
Arjan LukkenHardinxveld-GiessendamDAK
Paul JansenRosmalenDAK
Aantal deelnemers: 6

Deelnemers NK 20 km snelwandelen vrouwen

NaamWoonplaats/LandVereniging
Loes van BremenPernis RotterdamRWV
Sandra MaasWoudrichemRWV
Anne van AndelDrunenDAK
Larissa DroogendijkDordrechtRWV
Jacqueline van DrongelenPuttershoekDAK
Aantal deelnemers: 5

Deelnemers BK 35 km snelwandelen mannen

NaamWoonplaats/LandVereniging
Peter Van HoveBelgiëACHL (AC Herentals)
Benjamin LeroyBelgiëRoyal Athetic Club Louvierois
Olivier ColetteBelgië
Aantal deelnemers: 3

Deelnemers 35 km snelwandelen

NaamWoonplaats/LandVereniging
Anett TormaHongarije
Agnieszka EllwardPolenWKS FLOTA GDYNIA
Nathaniel SeilerDuitslandTV Bühlertal
Bianca Maria DittrichDuitsland
Dick van Peerhart van brabant
Rinus Meijershart van brabant
Katrin SchustersDuitslandPolizei SV Berlin
Aantal deelnemers: 7

Deelnemers

NaamWoonplaats/LandVereniging
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers 20 km snelwandelen

NaamWoonplaats/LandVereniging
Reinhard KrügerDuitslandPolizei SV Berlin
Antje KöhlerDuitslandDroste Running Team
Bauke te NijenhuisVoorburgRWV
Stefan LehmannDuitslandPSV Berlin
Theo KoenisHoorn NhHollandia
Pascal ArtusDuitslandEintracht Frankfurt
Aantal deelnemers: 6

Deelnemers 10 km snelwandelen

NaamWoonplaats/LandVereniging
Helga DrägerDuitslandLG Esslingen
Bernd Ocker HöltersDuitslandPolizei SV Berlin
Norbert TothHongarije
Renate KöhlerDuitslandTV Jahn Delmenhorst
Otmar SeulDuitsland
Han HoltslagLeendeAVV
Kate VealeIerland
Anna Maria GabrielDuitslandEintracht Frankfurt
Tabea KieferDuitslandEintracht Frankfurt
Henk PlasmanBestGeneraal Michaelis
Aantal deelnemers: 10

Deelnemers 5 km snelwandelen

NaamWoonplaats/LandVereniging
Jasper Van HoveBelgiëACHL (AC Herentals)
Hans van WakerenStein LbUnitas
Nell Kollmeyer CoelhoDuitsland
Lasse RohrssenDuitslandVfL Altenstadt
Eabha de FaoiteIerlandKenmare AC
Aantal deelnemers: 5

Deelnemers 3 km snelwandelen

NaamWoonplaats/LandVereniging
Robin Van HoveBelgiëACHL (AC Herentals)
Katrien Van AmmelBelgiëACHL (AC Herentals)
Florentine SchmidtDuitslandTG Zeilsheim
Ranomi RijntjesWeertAV Weert
Lusai de FaoiteIerlandKenmare AC
Luise BrzoskaDuitslandEintracht Frankfurt
Aantal deelnemers: 6

Deelnemers 1 km snelwandelen

NaamWoonplaats/LandVereniging
Mick van BremenPernis RotterdamRWV
Marit van BremenPernis RotterdamRWV
Aantal deelnemers: 2

Deelnemers BK 20 km snelwandelen vrouwen

NaamWoonplaats/LandVereniging
Ellen PiedfortBelgiëACHL (AC Herentals)
Liesbet De SmetBelgiëDUFF (Duffel AC)
Muriel OgerBelgiëSMAC
Myriam NicolasBelgiëSMAC
Aantal deelnemers: 4

Deelnemers 4.5 uur prestatiewandelen

NaamWoonplaats/LandVereniging
Ronnie TimmermansMaarheezeRWV
Anita de RooDordrecht
Aantal deelnemers: 2
© 2022 Inschrijven.nl