Deelnemers Renkumse Rijntocht & Crosstriathlon 2021
Deelnemers Kwart Crosstriathlon LICENTIEHOUDERS

NaamWoonplaatsCategorie
Arjen AdriaanseLeekMannen senioren
Bart AlbertsNijmegenMannen senioren
Debbie AmmerlaanAmersfoortVrouwen senioren
Ronny angelierApeldoornMannen senioren
Mireille BaartWageningenVrouwen senioren
Ingrid BakkerAmsterdamVrouwen senioren
Jaap BakkerWageningenMannen senioren
Kai van BeekPittsburghMannen senioren
Christiaan van den BergBennekomMannen senioren
John van BerneRosmalenMannen senioren
Berjan BolksHengelo OvMannen senioren
Hugo BosscherMuneinMannen senioren
Pieter BoumeesterEllecomMannen senioren
Kees BoxmaUtrechtMannen senioren
Jasper van den BrinkUtrechtMannen senioren
Melissa de BruinRotterdamVrouwen senioren
Thomas Cordier's-GravenhageMannen senioren
Carlo van DijkOldebroekMannen senioren
Wouter DijkshoornAmsterdamMannen senioren
Gerwin Dijksterhuis's-GravenhageMannen senioren
Harco DraaijerDeventerMannen senioren
Frans DulferOssMannen senioren
Michael EmmerikAlkmaarMannen senioren
Colin FlemingMaastrichtMannen senioren
Martijn van GemerdenVlaardingenMannen senioren
Ron GriepGorsselMannen senioren
Eddy van der HeidenAmersfoortMannen senioren
Gerrit HeijkoopLeersumMannen senioren
Gerard HeijnenDidamMannen senioren
Eugène HendrikxOosterbeekMannen senioren
Frank HengeveldNootdorpMannen senioren
Erwin den HoedHeelsumMannen senioren
Sten IsegerAmsterdamMannen senioren
Machiel IttmannHilversumMannen senioren
Dirk A. JansenHoltenMannen senioren
Matijs JansenZwolleMannen senioren
Loek de JongNijmegenMannen senioren
Casper vande KampVelp GldMannen senioren
Christiaan KiffenDeventerMannen senioren
Arie Klop's-GravenhageMannen senioren
Suzanne KokHeusden gem HeusdenVrouwen senioren
Corné KoolRhenenMannen senioren
Tjarco KoppenaalArnhemMannen senioren
Erwin KroezeArnhemMannen senioren
Dieske KruisselbrinkWestendorpVrouwen senioren
Bart van der KrukMonsterMannen senioren
Mariska LagerweijAmersfoortVrouwen senioren
Nico van LangenSchagenMannen senioren
Andries LangendijkApeldoornMannen senioren
Gert-Jan LiefersApeldoornMannen senioren
Simon LiseArnhemMannen senioren
Feike LootsRenkumMannen senioren
Sander LuitenBorculoMannen senioren
Rutger LuxwoldaHilversumMannen senioren
Frank MaasdamEnschedeMannen senioren
Jantine MarmarinosVlaardingenVrouwen senioren
Henk MoerdijkPurmerendMannen senioren
Ferdinand OldemanMoordrechtMannen senioren
Gerjan van OmmeZevenaarMannen senioren
Herman OostraHarkstedeMannen senioren
Martijn PhylipsenWolfhezeMannen senioren
Diederik ScheltingaOosterbeekMannen senioren
Ivar SchenkZutphenMannen senioren
Daan SchoutenAlmeloMannen senioren
Rorik SchoutenHoogwoudMannen senioren
Richard SchrijverRuttenMannen senioren
Benno SchurinkZutphenMannen senioren
Sven SlootsApeldoornJunioren jongens
Henk SlotboomWageningenMannen senioren
Mark SlotboomEde GldMannen senioren
Rylana SoepenbergOhe en LaakVrouwen senioren
Romy SpoelderAlmereVrouwen senioren
Noël SterkBarsingerhornJunioren jongens
Rens SterkBarsingerhornMannen senioren
Femke TabakMaarnVrouwen senioren
Jurgen van TeeffelenDriebergen-RijsenburgMannen senioren
Sjoerd VeltmanEde GldMannen senioren
Jeroen van der VlistEeldeMannen senioren
Mark WaaijenbergDierenMannen senioren
Edwin WentinkEnschedeMannen senioren
Susanne Wentink-NijhuisEnschedeVrouwen senioren
Gerard van WissenNieuw-BeijerlandMannen senioren
Lars WissinkOosterbeekJunioren jongens
Rob van ZantenRijswijk ZhMannen senioren
Piet van der ZwaagRhenenMannen senioren
Aantal deelnemers: 85

Deelnemers Kwart Crosstriathlon NIET-LICENTIEHOUDERS

NaamWoonplaatsCategorie
Jill AalderingBunnikVrouwen senioren
Michiel AncherHeilig LandstichtingMannen senioren
Stefan backerNijmegenMannen senioren
Tom van de BeltHuissenMannen senioren
Sven van den BergNijmegenMannen senioren
Adrie van BijsterveldtEde GldMannen senioren
Jort BlanksmaArnhemMannen senioren
Edwin BordesDeventerMannen senioren
Gerjohn BosRenkumMannen senioren
Olger BosPrinsenbeekMannen senioren
Sander BosOosterbeekMannen senioren
Tobias BosEerbeekMannen senioren
Joost Van den bulkWageningenMannen senioren
Sofie BäckerNijmegenJunioren meisjes
Steven CasteleinBeek-UbbergenMannen senioren
Mark CortenraadBundeMannen senioren
Maarten DalhuisenBathmenMannen senioren
José Koumans-van DiepenWageningenVrouwen senioren
Gian DorsthorstEpeMannen senioren
Stijn van DuinhovenRenkumMannen senioren
Koen EijsinkDrielMannen senioren
Marcel ErnesVughtMannen senioren
Bart EversBladelMannen senioren
Kiem Van gendtArnhemVrouwen senioren
Tomas Van HaasterechtEde GldMannen senioren
Henry HeemskerkRijnsburgMannen senioren
Jorrit HeikampRenkumMannen senioren
Thijs HendriksEwijkMannen senioren
Erik HofmanHilversumMannen senioren
Joep HollandHuissenMannen senioren
Kees van ‘t HoogRenkumMannen senioren
Hendrik HospesRoldeMannen senioren
Edward JacobsWageningenMannen senioren
Riny JansenOosterbeekMannen senioren
Christoph JanzingWageningenMannen senioren
Arie de JongOosterwolde FrMannen senioren
Lucas kenterNijmegenMannen senioren
Henri KlijnDrunenMannen senioren
Ronny KolenbranderWageningenMannen senioren
Rob KruiswijkMijdrechtMannen senioren
Sjaak KruiswijkDrunenMannen senioren
Sjoerd KunnenMeppelMannen senioren
Arno van LambalgenUtrechtMannen senioren
Ronald LantersWageningenMannen senioren
Annelore van der LintAmsterdamVrouwen senioren
Philip MarmarinosVlaardingenMannen senioren
Eildert MeeterTielMannen senioren
Hans Michael MeeterTielMannen senioren
Ronald MeierEeldeMannen senioren
José Meijboom's-GravenhageVrouwen senioren
T'Sjoen MichaelTesteltMannen senioren
Pieter MoelkerKloetingeMannen senioren
Wouter MoestGoudaMannen senioren
Mark MunroBennekomMannen senioren
Richard MüllerDoesburgMannen senioren
Bart NautaZeistMannen senioren
Gieny van NiejenhuisAlmereVrouwen senioren
Ernest NoltenHeelsumMannen senioren
Leonard NoordhofGroningenMannen senioren
Robert Noorlander's-GravenhageMannen senioren
Keesjan OttoEde GldMannen senioren
Dave PaulVoorburgMannen senioren
Gerben PinkertBathmenMannen senioren
Dennis van de PolHoevelakenMannen senioren
Rogier PoorthuisHilversumMannen senioren
Nathan RemeeusRhedenMannen senioren
Betty RijnbergGasselteVrouwen senioren
Casper RoetmanZwolleMannen senioren
Hans RosierWageningenMannen senioren
Yvette van RossenAmstelveenVrouwen senioren
Pim RutgersRenkumMannen senioren
Joris SchaapBennekomMannen senioren
Marijn Van schuijlenborghArnhemMannen senioren
Gijsbrecht SiesLexmondMannen senioren
Mathieu SteenAmstelveenMannen senioren
Anne stokerBorneMannen senioren
Marlise SturzeneggerDrunenVrouwen senioren
Camiel SwartKockengenMannen senioren
Jan SwillensArnhemMannen senioren
Bas TijmstraArnhemMannen senioren
Rick TuinmanZutphenMannen senioren
Eva VeermanWageningenVrouwen senioren
Christian VenmansSint-MichielsgestelMannen senioren
Peter VinkElst GldMannen senioren
Alex van de VosseZwolleMannen senioren
Thijs de VriesHeusden gem HeusdenMannen senioren
Ronald WalhoutEde GldMannen senioren
Ton WaremanHeelsumMannen senioren
Mark van de WegIJsselmuidenMannen senioren
Paul van de WegIJsselmuidenMannen senioren
Freek weijersArnhemMannen senioren
Michael WesselLeidenMannen senioren
Bendiks WesterinkHeterenMannen senioren
Wiebe WesterterpVeenendaalMannen senioren
Isa van WoerdenNijmegenJunioren meisjes
Zeger ZeilemakerGietenMannen senioren
Ronald ZomWageningenMannen senioren
Aantal deelnemers: 97

Deelnemers Kwart Crosstriathlon DUO/TRIO

NaamWoonplaatsCategorie
Reitze BokHeerhugowaardKwart Crosstriathlon DUO/TRIO
Willemiek HoenderdosArnhemKwart Crosstriathlon DUO/TRIO
Jeroen LamEgmond aan den HoefKwart Crosstriathlon DUO/TRIO
Joost OorthuizenWageningenKwart Crosstriathlon DUO/TRIO
Poula ReinhoudRenkumKwart Crosstriathlon DUO/TRIO
Sanne RodenburgDrielKwart Crosstriathlon DUO/TRIO
Leendert VersluijsRenkumKwart Crosstriathlon DUO/TRIO
Lisanne WildekampArnhemKwart Crosstriathlon DUO/TRIO
Melanie WittDoetinchemKwart Crosstriathlon DUO/TRIO
Aantal deelnemers: 9

Deelnemers

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers Achtste Crosstriathlon

NaamWoonplaatsCategorie
Gerrien AchteropOosterbeekSenioren vrouwen
Jogchem BagijnDoornSenioren mannen
Christy van BeekWageningenSenioren vrouwen
Luc van BeekHeilooSenioren mannen
Paul van den BergNijmegenSenioren mannen
Rebecca van den BergEtten-LeurSenioren vrouwen
Yvonne BeumerAmsterdamSenioren vrouwen
Caspar BoerlageEindhovenSenioren mannen
Michiel BokkersGochSenioren mannen
Luc BontenWageningenSenioren mannen
Hilke BosRenkumSenioren vrouwen
Erik BrandsmaAmsterdamSenioren mannen
Jacqueline BrouwerBuren FrSenioren vrouwen
Lissy CornelissenHerveldSenioren vrouwen
Ruud van DongenZoetermeerSenioren mannen
Merijn EllenkampDoornSenioren mannen
Willemijn FuiteBerkel-EnschotJunioren meisjes
Jan GerritsenHeelsumSenioren mannen
Mischa HagerArnhemSenioren mannen
Laura HagreisRenkumSenioren vrouwen
Charles HelsperDriebergen-RijsenburgSenioren mannen
Peter alexander van t HofWillemstad NbSenioren mannen
Anne-Gies HollaarOosterbeekSenioren vrouwen
Pedro JanssenWageningenSenioren mannen
Jonas JolLisserbroekSenioren mannen
Timo KelderZeistSenioren mannen
Albert van KempenWageningenSenioren mannen
Allard KerkhovenMaasbommelSenioren mannen
Marieke KieboomDriebergen-RijsenburgSenioren vrouwen
Marco KlaassenGroenekanSenioren mannen
Annemieke KlarenMijnsheerenlandSenioren vrouwen
Alette KleinsmanDeventerSenioren vrouwen
Irma KolkHilversumSenioren vrouwen
Annabel KostenWageningenSenioren vrouwen
Sarian KostenHeelsumSenioren vrouwen
Eva KrosAmsterdamSenioren vrouwen
Christiaan KällerAmsterdamSenioren mannen
Tessa KönemannLeidenSenioren vrouwen
Oscar LangevoordHeelsumSenioren mannen
Dorien van LoenenSchijfSenioren vrouwen
Jaike LootsRenkumSenioren vrouwen
Jacko MarisRenkumSenioren mannen
Jaap MeijeringRodenSenioren mannen
Richard MelenhorstGorsselSenioren mannen
Tom van der MijnAmsterdamSenioren mannen
Pieter MostertHeelsumSenioren mannen
Mandy NagengastOosterbeekSenioren vrouwen
Yasmin NautaEnschedeJunioren meisjes
Karin NeutelArnhemSenioren vrouwen
Henk Van NiejenhuisAmsterdamSenioren mannen
Sanne NiemeijerRenkumSenioren vrouwen
Jan Pieter NijhofArnhemSenioren mannen
Henk NijmanHaaksbergenSenioren mannen
Soo Yin van NoorloosVeenJunioren meisjes
Henk OlijslagerEde GldSenioren mannen
Jacqueline OosterwegelDierenSenioren vrouwen
Willem OosterwegelAmstelveenSenioren mannen
Catharina PeekstokWaalwijkSenioren vrouwen
Lennart van de PeppelWageningenSenioren mannen
Karin PetersDoornSenioren vrouwen
Sjoerd PostZandvoortSenioren mannen
Hans PrinsHilversumSenioren mannen
Coen RikkenArnhemSenioren mannen
Jaap RikkenDuivenSenioren mannen
Lian RooversNijmegenSenioren vrouwen
Bjorn RosselSinderenSenioren mannen
Niels RutjesWormerSenioren mannen
André SchaapLeiderdorpSenioren mannen
Gaike SchadenbergArnhemSenioren mannen
Vera ScheepbouwerOosterbeekSenioren vrouwen
Peter de SchipperBunnikSenioren mannen
Bastiaan SchoenmakerWageningenSenioren mannen
Daniëlle ScholteWolfhezeSenioren vrouwen
Jan SchoolOssSenioren mannen
Marieke SchoonHilversumSenioren vrouwen
Johan SchuitemakerEde GldSenioren mannen
Hugo SchutArnhemSenioren mannen
Janine SchutteNunspeetSenioren vrouwen
Roel SiebelinkZutphenSenioren mannen
Lianne Smit-MartensRoldeSenioren vrouwen
Jonna SnoekBunnikSenioren vrouwen
Esther StrijkerBrummenSenioren vrouwen
Elien van SwietenOosterbeekSenioren vrouwen
Marjolein ThijssenEindhovenSenioren vrouwen
Huub TolidoVeghelSenioren mannen
Luuk TupkerRotterdamSenioren mannen
Stef TupkerZwolleSenioren mannen
Joep VerbaanderdRenkumSenioren mannen
Paulien VerhoefRenkumSenioren vrouwen
Rutger VerhoevenAmstelveenSenioren mannen
Moniek VesseurWageningenSenioren vrouwen
Marleen VinkElst GldSenioren vrouwen
Keete VoermanBennekomSenioren vrouwen
Geke WalpotOosterbeekSenioren vrouwen
Joop WeeninkEnschedeSenioren mannen
Annemieke WeijlingGietenSenioren vrouwen
Harmen WelgravenWageningenSenioren mannen
Freek van den WildenbergUtrechtSenioren mannen
Jacco WillemsBrummenSenioren mannen
Rob woestenenkMaldenSenioren mannen
Henry WortmanVeenendaalSenioren mannen
Jeroen van der ZeeSpijkenisseJunioren jongens
Aantal deelnemers: 102

Deelnemers Achtste Crosstriathlon DUO/TRIO

NaamWoonplaatsCategorie
Merel KerstenElst GldAchtste Crosstriathlon DUO/TRIO
Sjon KortekaasHeveadorpAchtste Crosstriathlon DUO/TRIO
Juno NijhuisRenkumAchtste Crosstriathlon DUO/TRIO
Aantal deelnemers: 3

Deelnemers

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers Mini Crosstriathlon

NaamWoonplaatsCategorie
Marlies BrandtTerwoldeSenioren vrouwen
Marjoes van DoornHeelsumSenioren vrouwen
Jelmer de GraafWeespJeugd jongens
AZ van de haarMaurikSenioren vrouwen
Jolanda HafkampEde GldSenioren vrouwen
Chris van HalHeelsumJunioren meisjes
Britt van t HofWillemstad NbJeugd meisjes
Mads jacobiDrielJeugd jongens
Marcel JacobiDrielSenioren mannen
Lars jansenEde GldSenioren mannen
Kars van KempenWageningenJeugd jongens
Niels KistemakerHeelsumJeugd jongens
Olaf LootsRenkumJeugd jongens
Lieve VerschoorRenkumJeugd meisjes
Marit WestenengAmersfoortJeugd meisjes
Rick WortmanMaurikSenioren mannen
Aantal deelnemers: 16

Deelnemers Rijntocht Prestatiezwemtocht 5000m

NaamWoonplaatsCategorie
Rita Van AalderenDoetinchemRijntocht 5000m
Roel van der AartDoetinchemRijntocht 5000m
Willem AchterbergOosterbeekRijntocht 5000m
Maarten van AlphenVelp GldRijntocht 5000m
Luc AmbrosiusWijchenRijntocht 5000m
Lisanne AndewegDrontenRijntocht 5000m
Pieter ArdonKlundertRijntocht 5000m
Walter BaartCulemborgRijntocht 5000m
Rudi BachDidamRijntocht 5000m
Monica BakkerZwartsluisRijntocht 5000m
Adwin BarisDoetinchemRijntocht 5000m
Felice BarisDoetinchemRijntocht 5000m
Quinten BarisDoetinchemRijntocht 5000m
Maikel van BenthemDenekampRijntocht 5000m
Henri BeundersAmsterdamRijntocht 5000m
Anke de BoerAlmereRijntocht 5000m
Iris BolhuisEnschedeRijntocht 5000m
Will BongaertsMaldenRijntocht 5000m
Chantal BonnMeerloRijntocht 5000m
René BoschVordenRijntocht 5000m
Frank BrugmanPijnackerRijntocht 5000m
Angelique BultersVleutenRijntocht 5000m
Paul CommandeurAmstelhoekRijntocht 5000m
Marlenneke DemminkWolfhezeRijntocht 5000m
Geerhard DoggenaarCulemborgRijntocht 5000m
Ewoud DoldersumEnschedeRijntocht 5000m
Tom DonkerOosterbeekRijntocht 5000m
Sander EggenHeelsumRijntocht 5000m
Wouter Gerritsen's-GravenhageRijntocht 5000m
Sander GregoireEde GldRijntocht 5000m
Petra GuijtArnhemRijntocht 5000m
Joyce HagemanDoetinchemRijntocht 5000m
Hendrik-Jan HanningWageningenRijntocht 5000m
Taco HanouZevenaarRijntocht 5000m
Wanny HaverkampHoevenRijntocht 5000m
Malou HeidekampWageningenRijntocht 5000m
Gemma HereijgersBosschenhoofdRijntocht 5000m
Rian Van HerkEindhovenRijntocht 5000m
André HoebenDiepenheimRijntocht 5000m
Marcel HoffHeilig LandstichtingRijntocht 5000m
Suzanne den HollanderWageningenRijntocht 5000m
Grietje HoogerkampOdoornRijntocht 5000m
Martin HoogerkampOdoornRijntocht 5000m
Richard JansenNijmegenRijntocht 5000m
Arno KlabbersGennepRijntocht 5000m
Pien KnoesterGroesbeekRijntocht 5000m
Rob KramersDoetinchemRijntocht 5000m
Maaike KroezeArnhemRijntocht 5000m
Joost de KroonVlijmenRijntocht 5000m
Peter van der kruijsCulemborgRijntocht 5000m
Roel Van der KruijsCulemborgRijntocht 5000m
Harry LangevoortEpeRijntocht 5000m
Henri LankveldGaanderenRijntocht 5000m
Denise LeendersArnhemRijntocht 5000m
Jarmo van LentheDeventerRijntocht 5000m
Marcel ManshandenKockengenRijntocht 5000m
Coen MarijnissenHoevenRijntocht 5000m
Vera MartensRenkumRijntocht 5000m
Kelli McCarthyOosterbeekRijntocht 5000m
Silvia van der MeerEmmeloordRijntocht 5000m
Imko meinenBredevoortRijntocht 5000m
Aaldert MellemaUtrechtRijntocht 5000m
Danielle Van der MeulenRenkumRijntocht 5000m
Wim MooiweerHoltenRijntocht 5000m
Niels MulderHeelsumRijntocht 5000m
Tinka MurkDoorwerthRijntocht 5000m
Harma MurmanDoesburgRijntocht 5000m
Arjan NeefZwijndrechtRijntocht 5000m
Bas NeelemanOosterbeekRijntocht 5000m
Johan NeevelWezepRijntocht 5000m
Ivo NijhuisVelp GldRijntocht 5000m
Jerry ottenMeerloRijntocht 5000m
Amber den OudenNijmegenRijntocht 5000m
Frank Overgoor's-HeerenbergRijntocht 5000m
Marco PolmanOosterbeekRijntocht 5000m
Eric QuakBennekomRijntocht 5000m
Babette RensZwolleRijntocht 5000m
Frans RijpersRoosendaalRijntocht 5000m
Karen RoordingBorculoRijntocht 5000m
Dennis RuttenRenkumRijntocht 5000m
Marjolein SalariCulemborgRijntocht 5000m
Frank SchasfoortCulemborgRijntocht 5000m
Janny SchokkerOosterbeekRijntocht 5000m
Jolanda SchoutenZutphenRijntocht 5000m
Arno van SchuijlenborghIJzendoornRijntocht 5000m
Harry schutteElst GldRijntocht 5000m
Merel SchüsslerRenkumRijntocht 5000m
Hilga SikmaMaarssenRijntocht 5000m
Erwin SnipArnhemRijntocht 5000m
Rens SpeksnijderFijnaartRijntocht 5000m
Mathieu SprosAmsterdamRijntocht 5000m
Maaike van SteenisRotterdamRijntocht 5000m
Laura ter StegeRenkumRijntocht 5000m
Albert StienezenZevenaarRijntocht 5000m
Rens StijfZelhemRijntocht 5000m
Wilco StijfZelhemRijntocht 5000m
Jan-Evert StraalmanWarnsveldRijntocht 5000m
Toine StraatmanArnhemRijntocht 5000m
Joost SwartDoornRijntocht 5000m
Daan TerraAmsterdamRijntocht 5000m
Henry TurkenburgBennekomRijntocht 5000m
Charl VandamDe KwakelRijntocht 5000m
Antoinette VermeulHoutenRijntocht 5000m
Hans VisVurenRijntocht 5000m
Wendy van der VlietWageningenRijntocht 5000m
Marit de VosEnschedeRijntocht 5000m
Kee de VrijeVeenendaalRijntocht 5000m
Ellen VrolijkArnhemRijntocht 5000m
Wim van VroonhovenEindhovenRijntocht 5000m
Luuk de VrughtWehlRijntocht 5000m
Eric WagelaarArnhemRijntocht 5000m
Bart van der WalOosterbeekRijntocht 5000m
Jeike WallingaArnhemRijntocht 5000m
John WalvoortAaltenRijntocht 5000m
Pomme WernerHeelsumRijntocht 5000m
Rene WienholtsBredaRijntocht 5000m
Evelien van WiggenCulemborgRijntocht 5000m
Rosanne WilkesDrontenRijntocht 5000m
Willem WilleboordseKlundertRijntocht 5000m
Fazli YildirimDeventerRijntocht 5000m
Janneke van zettenEde GldRijntocht 5000m
Aantal deelnemers: 121

Deelnemers Rijntocht Prestatiezwemtocht 2500m

NaamWoonplaatsCategorie
Natasja Alsemgeest's-GravenhageRijntocht 2500m
Coen BebselerOosterbeekRijntocht 2500m
Frano BebselerOosterbeekRijntocht 2500m
Levin de BlaaijValburgRijntocht 2500m
Fm BoendermakerRenkumRijntocht 2500m
Pieter-Tjerk de BoerEnschedeRijntocht 2500m
Albert BoonstraNijmegenRijntocht 2500m
Nicolien BorsboomZettenRijntocht 2500m
Sandra BosEde GldRijntocht 2500m
Alef van BrakelHeelsumRijntocht 2500m
Vincent BronkhorstNijmegenRijntocht 2500m
Lucille ChretienLochesRijntocht 2500m
Rene van CorvenWageningenRijntocht 2500m
Hans CozijnWageningenRijntocht 2500m
Sanne DekkerNijmegenRijntocht 2500m
Jet DemminkDierenRijntocht 2500m
Bart DerksWijchenRijntocht 2500m
Ines van DeursenHeelsumRijntocht 2500m
Connie EttemaHeelsumRijntocht 2500m
Frits van EvertWageningenRijntocht 2500m
Ghitte van EvertUtrechtRijntocht 2500m
Wim van EvertUtrechtRijntocht 2500m
Kaj FolkertsWageningenRijntocht 2500m
Roy FranssenAndelstRijntocht 2500m
Martijn GerritsenWestervoortRijntocht 2500m
Geurt GeurtsenUlftRijntocht 2500m
Vivian GravemakerWageningenRijntocht 2500m
Eva GroenEde GldRijntocht 2500m
Michael GroenBennekomRijntocht 2500m
Rene GroenEde GldRijntocht 2500m
Jolanda HafkampEde GldRijntocht 2500m
Anika HamelynckHaarlemRijntocht 2500m
Rutger HamelynckHaarlemRijntocht 2500m
Kim van HarnRandwijkRijntocht 2500m
Linda HesAmsterdamRijntocht 2500m
Lieke van HofwegenWageningenRijntocht 2500m
Marco HoutArnhemRijntocht 2500m
Etje HulzebosGroningenRijntocht 2500m
Cok HuysmanRosmalenRijntocht 2500m
Thijs JansenArnhemRijntocht 2500m
Floor JanssenAndelstRijntocht 2500m
Merith JanssenEde GldRijntocht 2500m
Yvonne JanssenEde GldRijntocht 2500m
Jos KampsAmersfoortRijntocht 2500m
Gerda KeereweerAmsterdamRijntocht 2500m
Karen KlothArnhemRijntocht 2500m
Tom KoemansMolenhoek LbRijntocht 2500m
Robin KortekaasArnhemRijntocht 2500m
Callista KosterAmsterdamRijntocht 2500m
Addo KruizingaRenkumRijntocht 2500m
Evert KönnenSoestRijntocht 2500m
Moniek van LangeveldeVelp GldRijntocht 2500m
Dion LentingNieuw-VennepRijntocht 2500m
Maxime LookAmsterdamRijntocht 2500m
Hajo LoosArnhemRijntocht 2500m
David van MarenZettenRijntocht 2500m
Yvonne MartensRenkumRijntocht 2500m
Yara melsTilburgRijntocht 2500m
Marlijn MoeneWageningenRijntocht 2500m
Rifka MünninghoffAmsterdamRijntocht 2500m
Leo NautaEde GldRijntocht 2500m
Alda NeevelSinderenRijntocht 2500m
Eline NijeboerHeelsumRijntocht 2500m
Jasper OeiWageningenRijntocht 2500m
Lucy OverbeekArnhemRijntocht 2500m
Pieter PickhardtBathmenRijntocht 2500m
Bert PostRenkumRijntocht 2500m
Manon RavesteijnVeenendaalRijntocht 2500m
Patrick RödelVelp GldRijntocht 2500m
Mike SchelVelp GldRijntocht 2500m
Maarten van SchieWageningenRijntocht 2500m
Andries SchoneveldAndelstRijntocht 2500m
Amber SchüsslerHuizenRijntocht 2500m
Yamina van simpsenDiestRijntocht 2500m
Wessel SmitsUlftRijntocht 2500m
Remco SnippeVelp GldRijntocht 2500m
Marcel SnoekDordrechtRijntocht 2500m
Debbie spoorDrutenRijntocht 2500m
Tara SpuijWageningenRijntocht 2500m
Ben ter TelgteWerkhovenRijntocht 2500m
Jip TerpstraRenkumRijntocht 2500m
Inge TeunissenDierenRijntocht 2500m
Josan TielenArnhemRijntocht 2500m
Loes TurkAndelstRijntocht 2500m
Camila ValenciaWageningenRijntocht 2500m
Marianne VeltmanWageningenRijntocht 2500m
Petra VeltmanBussumRijntocht 2500m
Floor VerdeniusWageningenRijntocht 2500m
Marijn VerdeniusNijmegenRijntocht 2500m
Larissa VerhoeffBennekomRijntocht 2500m
Eline van der VlietOosterbeekRijntocht 2500m
Paulien van VredendaalWageningenRijntocht 2500m
Lammert de VriesArnhemRijntocht 2500m
Gertjan WeelWijchenRijntocht 2500m
Annelieve WernerHeelsumRijntocht 2500m
Flip WernerHeelsumRijntocht 2500m
Titia WernerHeelsumRijntocht 2500m
Rik WinsemiusWageningenRijntocht 2500m
Thom WinsemiusAmersfoortRijntocht 2500m
Marjolein Wolff van WulfiTerwoldeRijntocht 2500m
Aantal deelnemers: 100

Deelnemers Rijntocht Prestatiezwemtocht 750m

NaamWoonplaatsCategorie
Andre AaltenRenkumRijntocht 750m
Perry BensGasselRijntocht 750m
Marianne BruiningWageningenRijntocht 750m
Pascal KokRenkumRijntocht 750m
Jeanne Grandjean P.C.ZevenaarRijntocht 750m
Emiel van PuffelenWageningenRijntocht 750m
Lennert van PuffelenWageningenRijntocht 750m
Ingrid SchaeferRhenenRijntocht 750m
Arthur van SimpsenDiestRijntocht 750m
Willem van SimpsenDiestRijntocht 750m
Ilse SteverinkZevenaarRijntocht 750m
Gert TimmerVarsseveldRijntocht 750m
Hansje VonkOosterbeekRijntocht 750m
Inge WelgravenWageningenRijntocht 750m
Lonneke WelgravenWageningenRijntocht 750m
John van WilligenEde GldRijntocht 750m
Aantal deelnemers: 16

© 2021 Inschrijven.nl