Deelnemers Stratenloop Waspik 2022

Deelnemers GO Familierun 600 m

StNrNaamWoonplaatsCategorie
310Novi AkkermansWaspikMG1-4
363Bruce BerendseWaspikJG1-4
364Tess BerendseWaspikMG1-4
362Krijn BoleniusKaatsheuvelJG1-4
351Emme BraaksmaWaspikJG1-4
350Kik BraaksmaWaspikJG1-4
356Emilie de CloeWaspikMG1-4
355Julienne de CloeWaspikMG1-4
318Evy van DeventerWaspikMG1-4
315Eva DonksWaspikMG1-4
354Givano van EerselWaspikJG1-4
361Surya MaheshwariWaalwijkJG1-4
314Eva MelsenWaspikMG1-4
313Norah MelsenWaspikMG1-4
353Ties PrinsWaspikJG1-4
359Laura RabinekWaalwijkJG1-4
360Thijs ScherdersDordrechtJG1-4
352Maud SchoenmakersRaamsdonksveerMG1-4
358Luuk van SeetersWaspikJG1-4
357Mitch van SeetersWaspikJG1-4
320Merle SpoorEethenMG1-4
319Sepp WagemakersWaspikJG1-4
Aantal deelnemers: 22

Deelnemers GO Familierun 1300 m

StNrNaamWoonplaatsCategorie
375Anna BalemansRaamsdonksveerMG5-8
376Bart BalemansRaamsdonksveerMG5-8
377Sabrina BalemansRaamsdonksveerMG5-8
323Cas BeerensDongenJG5-8
322Sem BeerensDongenJG5-8
311Kim van BeurdenPoppelJG5-8
312Quinn van BeurdenPoppelJG5-8
390Daan BloemendalWaalwijkJG5-8
378Fedde BraaksmaWaspikJG5-8
382Bink BriggenWaspikJG5-8
316Anne DonksWaspikMG5-8
317Lotte DonksWaspikMG5-8
383Teun de LaatWaspikJG5-8
388Teun de LaatWaspikJG5-8
379Simone LangermansWaspikJG5-8
386Noor LangerwerfWaspikMG5-8
387Jasmijn LaurijsenDongenMG5-8
381Brett van der LindenWaspikJG5-8
384Loek van LoonWaspikJG5-8
380Luuk PrinsWaspikJG5-8
389Evalie RomboutsWaalwijkMG5-8
326Daniëlle de RooijWaspikJG5-8
325Djaylen SimonsWaspikJG5-8
327Joey SimonsWaspikJG5-8
321Roos SpoorEethenMG5-8
324Zara VerhoeffTilburgMG5-8
385Olle WalravenWaspikJG5-8
Aantal deelnemers: 27

Deelnemers Jeugd- en Startersloop 2500 m

StNrNaamWoonplaatsCategorie
303Saar BerkersDrunenGo Running
302Mink BoleniusKaatsheuvelGo Running
305Harm NieuwenhuizenWaspikGo Running
306Xavie PotKaatsheuvelGo Running
304Sara VerschureWaalwijkGo Running
300Jacky VinkWaspikGo Running
Aantal deelnemers: 6

Deelnemers Stratenloop 5 kilometer

StNrNaamWoonplaatsCategorie
254Amber AartsenBredaVrouwen 5 km
277Arien AkkermansDongenVrouwen 5 km
263Ella AkkermansWaspikVrouwen 5 km
279Linda AlexandraDordrechtVrouwen 5 km
261Mariët ArendsIJsselstein UtVrouwen 5 km
243Maxwell BayerHuizenMannen 5 km
190Gonny BeaartWaspikVrouwen 5 km
200Joost van BeijsterveldDongenMannen 5 km
272Ellen BerendeRaamsdonkVrouwen 5 km
293Rita BergerKaatsheuvelVrouwen 5 km
202Maarten BesjesElst GldMannen 5 km
234Frens van der BijlWaalwijkMannen 5 km
244Danny BisschopPrinsenbeekMannen 5 km
219Cees van BlerckBredaMannen 5 km
221Martijn van BlerckTilburgMannen 5 km
194Dennis BloemendalWaalwijkMannen 5 km
270Tamara BoekholtOosterhout NbVrouwen 5 km
189Johanna BoekhoutWaspikVrouwen 5 km
235Ton BoumanWijk en AalburgMannen 5 km
285Maartje broedersWaalwijkVrouwen 5 km
282Annick van den BroekSprang-CapelleVrouwen 5 km
291Petra BruijsHoogerheideVrouwen 5 km
278Daphne CollignonSprang-CapelleVrouwen 5 km
181Jan CouwenbergKaatsheuvelMannen 5 km
275Jip van DeijckLoon op ZandVrouwen 5 km
225Jan van DijkMadeMannen 5 km
180Dick DijkshoornSprang-CapelleMannen 5 km
269Sandra DomenieGeertruidenbergVrouwen 5 km
249Kees van dongenHooge ZwaluweMannen 5 km
246Marcel DonksWaspikMannen 5 km
216Pieter DroogTilburgMannen 5 km
260Marie-Claire EngelsOosterhout NbVrouwen 5 km
207Frank FaesTilburgMannen 5 km
203Noud FrielinkBredaMannen 5 km
259Shama Frijters-SewlalBredaVrouwen 5 km
229Arno GabrielsOosterhout NbMannen 5 km
214Rawien GebbinkGorinchemMannen 5 km
257Xandra GerritseOosterhout NbVrouwen 5 km
240Ben GitzTilburgMannen 5 km
289Emma GitzTilburgVrouwen 5 km
196Arian in t GroenWaspikMannen 5 km
236Ivo in 't GroenWaspikMannen 5 km
217Ray GroothuisDeurneMannen 5 km
210Juan David GutierrezGorinchemMannen 5 km
241Robert HagenWaalwijkMannen 5 km
218Jasper HendriksTilburgMannen 5 km
206Arjan van den heuvelGeertruidenbergMannen 5 km
230Pim van den HovenOosterhout NbMannen 5 km
233Nick JansenBredaMannen 5 km
264Melanie JanssensOosterhout NbVrouwen 5 km
271Debbie JoosenWaspikVrouwen 5 km
295Hendrine KalkmanBredaVrouwen 5 km
250Lieke kantersRaamsdonkVrouwen 5 km
294Ingrid Van KastelMadeVrouwen 5 km
186Ruben KeersGoudaMannen 5 km
187Thijmen KeersGoudaMannen 5 km
258Mirte KerckhoffsBredaVrouwen 5 km
247Ad kieboomRaamsdonksveerMannen 5 km
287Yvonne KieboomRaamsdonkVrouwen 5 km
215Mick KlotzGeertruidenbergMannen 5 km
185Marjon de KokGoirleVrouwen 5 km
222Hans KuijstersWaspikMannen 5 km
274Lotte Kuijsters's-HertogenboschVrouwen 5 km
292Yeewah LeeMadeVrouwen 5 km
224Dion LeemansWaalwijkMannen 5 km
220Jan van LiemptDongenMannen 5 km
191Bente van loonEindhovenVrouwen 5 km
223Kees LooseOisterwijkMannen 5 km
231Arjan vd MaagdenbergMadeMannen 5 km
211Nout van maanenGorinchemMannen 5 km
195Bente MaartensWaspikVrouwen 5 km
288Laura MaessenGoirleVrouwen 5 km
251Sabine MeestersRaamsdonksveerVrouwen 5 km
242Michael MelsenWaspikMannen 5 km
281Claire MolsDrunenVrouwen 5 km
238François NootenOosterhout NbMannen 5 km
286Nellie OomensDongenVrouwen 5 km
192Thijn van oortGoirleMannen 5 km
188Peter van oosterhoutMadeMannen 5 km
201Sam van PoppelenTilburgMannen 5 km
256Debbie PottersGeertruidenbergVrouwen 5 km
262Marjolein RekkersIJsselstein UtVrouwen 5 km
232Bas RijkOosterhout NbMannen 5 km
255Monique den RondenBredaVrouwen 5 km
239Lucas RutjesTilburgMannen 5 km
284Wendy schellekensWaspikVrouwen 5 km
280Eugenie SchetsMadeVrouwen 5 km
212Cor SchoenmakersWaspikMannen 5 km
283Inge SchuimerWaspikVrouwen 5 km
184Kjell SegersVeldhovenMannen 5 km
245Henk SnoerenBredaMannen 5 km
252Joyce Van SteenovenGeertruidenbergVrouwen 5 km
226Stefan StokmanDordrechtMannen 5 km
205Guido TapOosterhout NbMannen 5 km
248Lucas TimmermansWaspikMannen 5 km
208Wilco TimmermansOosterhout NbMannen 5 km
182Frits van der VeldenDongenMannen 5 km
273Randy van der VeldenWaspikVrouwen 5 km
276Corry verschureWaspikVrouwen 5 km
265Ilse VerwijmerenEtten-LeurVrouwen 5 km
290Violet VisserKaatsheuvelVrouwen 5 km
268Marjolein VorspagetOosterhout NbVrouwen 5 km
183Miranda WagemakersWaspikVrouwen 5 km
267Lianne walbeekBredaVrouwen 5 km
209Paul van der WeijdenTeteringenMannen 5 km
204Corne van de WeijerOosterhout NbMannen 5 km
213Mark van de WestelakenVlijmenMannen 5 km
266Patricia van WestenbruggeTeteringenVrouwen 5 km
228Dave WijdemansTilburgMannen 5 km
237Colin WitteGeertruidenbergMannen 5 km
227Gerard WoutersWaspikMannen 5 km
253Patricia ZahradnikRaamsdonksveerVrouwen 5 km
193Cora ZijlmansTerheijdenVrouwen 5 km
Aantal deelnemers: 113

Deelnemers Stratenloop 10 kilometer

StNrNaamWoonplaatsCategorie
154Frank van den AkkerDongenMannen 55
11Mark AkkermansWaspikMannen 35
10Peter AkkermansWaspikMannen 65+
24Christ van AlthuisTeteringenMannen 55
23Louis van althuisBredaMannen 65+
92Marcel Van AndelTilburgMannen 45
22Peter van der ArkOosterhout NbMannen 65+
103Arlette ArletteBredaVrouwen 35
100Sabrina BalemansRaamsdonksveerVrouwen senioren
45Diederik Van BallegooijenVeenMannen 35
132Virgenie Vd bankRaamsdonksveerVrouwen 55+
3Corné Van BeekEtten-LeurMannen 45
120Anita BeekersOosterhout NbVrouwen 55+
85Henk BeijensRielMannen 65+
52Peter BerendeRaamsdonkMannen 45
130Loes BerendseWaspikVrouwen senioren
44Harry BiemansGeertruidenbergMannen 45
49Louis BiemansRaamsdonkMannen 65+
146Cees den BoerRaamsdonksveerMannen 45
157Margriet de Bont's-HertogenboschVrouwen 35
25Remco BontenDongenMannen senioren
16Ewout BorgWaspikMannen 35
75Frank van den BoschDongenMannen 65+
7Emile BrunstBredaMannen 35
33Han van BuerenOosterhout NbMannen 65+
78Sjaak BusRaamsdonksveerMannen 65+
30Harry BuyvoetsTilburgMannen 35
55Nico de CloeWaspikMannen 35
158Sem ColijnNieuwendijk NbMannen senioren
18Walter ColijnNieuwendijk NbMannen 55
118Brenda CornelissenOud-BeijerlandVrouwen 45
121Sandra DerksOssendrechtVrouwen 45
143Richard van DeventerWaspikMannen senioren
144Kirsten DonRaamsdonkVrouwen 45
136Kees van DongenWaspikMannen 65+
47Marc van den EndenBredaMannen 45
51Jan van ErpWaalwijkMannen 45
76Peter den ExterMadeMannen 45
53Eric ten FeldBredaMannen 55
12Corné FijnemanTilburgMannen 45
138Cees FrikkeeDrunenMannen 55
13Paul FunkeWaspikMannen 35
114Yolanda van GeloofSprang-CapelleVrouwen 45
61Toine Van GilsDongenMannen 55
17Wesley van der GouwWaalwijkMannen 35
87Nathan GriffioenRotterdamMannen senioren
124Jolanda in 't GroenWaspikVrouwen 45
31Leon GroenewegOosterhout NbMannen 45
2Frank GroenewoudBussumMannen 35
93Herman van HaarenTilburgMannen 65+
26Adrie van HaasterenTilburgMannen senioren
141Paul HaniferTilburgMannen 35
88Rick van Hemert's-HertogenboschMannen 35
126Ciska HensenKaatsheuvelVrouwen 45
60Johan van HerpenWell GldMannen 45
90Henk van den HeuvelHerwijnenMannen 55
145Sjaak hofmansDussenMannen 65+
113Dorine de HondWaspikVrouwen 55+
57Egbert HooijkaasZuilichemMannen 55
5Pierre HorstenWaalwijkMannen 55
35Roel IJpelaarDrunenMannen senioren
131Lianne IvensWaalwijkVrouwen 45
112Annie JansenDongenVrouwen 45
86Gerard JansenMadeMannen 65+
37Michiel de JongDrunenMannen senioren
139Dré KampWaspikMannen 65+
148David KeersGoudaMannen 45
97Marco KeijsersOosterhout NbMannen 35
108Jemaine KemmerenRaamsdonkVrouwen senioren
65Ton KemmerenDongenMannen 65+
14Bob KesselsOirschotMannen senioren
21Jarno van KeulenRaamsdonksveerMannen 35
32Gijs KlarenbeekWaspikMannen 45
152André KleeneBredaMannen 45
59Mark KleinloogWaspikMannen 45
77Robbert Van KolckTerheijdenMannen 45
48Hens KoremanDongenMannen 65+
84Hans KruisIJsselstein UtMannen 55
71Jeffrey KruisTilburgMannen senioren
72Eddy van KuijkRaamsdonksveerMannen 35
95Jan van KuijkKaatsheuvelMannen 65+
127Agnes KuijstersWaspikVrouwen 55+
80Bas LammersOosterhout NbMannen senioren
79Ruud LammersOosterhout NbMannen 65+
104Simone LangermansWaspikVrouwen 35
63Jeroen LangerwerfWaspikMannen 35
15Mark LankhaarGenderenMannen 45
42Rens LaurijsenDongenMannen 35
147Angelo LeeggangersRaamsdonksveerMannen 55
43Bert LemmensSprang-CapelleMannen 65+
62Gerard LensveltDussenMannen 55
9Michel LinschotenSleeuwijkMannen 55
137Anja van LoonWaspikVrouwen 35
67Bart van LoonTilburgMannen 55
83Bart van LoonEindhovenMannen 45
135John MarijnissenBredaMannen 55
20Jan MichielsenUtrechtMannen 45
34Bas van MierloWaspikMannen senioren
155Harald MijnsbergenOosterhout NbMannen 45
50Broos muskensWaalwijkMannen 55
94Marijn nederveen's GravenmoerMannen senioren
27Hieu NguyenWaspikMannen 35
153Koen van NieuwburgDrunenMannen 45
107Ina van OtzelWouwVrouwen 45
19Daniel PeppelenbosGeertruidenbergMannen 35
89Kees PijnenburgDongenMannen 55
106Marleen PijpelinkBredaVrouwen 45
110Meike PrinsWaspikVrouwen 35
125Femke RaaijmakersBredaVrouwen 35
68Thony RaaijmakersBredaMannen 45
74Arno den RidderOosterhout NbMannen 55
150Pascal RingensDongenMannen 45
123Hanny RoksnoerWaspikVrouwen 55+
1Dirk-Jan RomboutsDongenMannen 35
64Maikel RomboutsWaalwijkMannen 35
122Petra ruttersRaamsdonkVrouwen 55+
117Dianne le SageRoosendaalVrouwen 55+
116Jacqueline le SageBredaVrouwen 45
46Jeroen le SageUtrechtMannen 35
119Leonie Le SageRotterdamVrouwen 45
109Kim van der SandenTilburgVrouwen senioren
36Richard van der SandenDrunenMannen 35
81Marcel ScherrenburgTilburgMannen 45
6Dirk SchoenmakersRaamsdonksveerMannen 35
159Rufano SiberieBredaMannen senioren
58Stefan SmeltDrunenMannen 35
40André SmitsWaspikMannen 45
133Monique SmitsWaspikVrouwen 45
38Roy SmitsWaalwijkMannen senioren
98Ronald SperberWaalwijkMannen 55
129Marielle SprangersKaatsheuvelVrouwen 55+
96Jan van StigtGiessenMannen 45
151Luuk StoversWaalwijkMannen 55
140Maarten StuijfzandGorinchemMannen 55
39Henk van SuntenmaartensdiWaspikMannen 65+
91Vincent SweepWaalwijkMannen 35
101Willeke TeklenburgVlijmenVrouwen 45
69Thijs ThijssenOosterhout NbMannen 35
66Joris van TilburgSprang-CapelleMannen 45
156Marit van TilburgBredaVrouwen senioren
111Floortje TimmermansKaatsheuvelVrouwen senioren
73Ron de VaanDrunenMannen 45
82Daan van der VeldenEerselMannen senioren
134André VerburgAmeideMannen 55
115Inge VerhoevenWaalwijkVrouwen 35
41Marco VerschureDongenMannen 45
28Arnoud van VlietWerkendamMannen senioren
70Herbert van VlietWerkendamMannen 35
8Rick van der VoetBredaMannen 35
102Lieke ten VoordeBredaVrouwen 35
105Madzy de VriesBestVrouwen 45
29Erik van WanrooijDongenMannen 45
149Robbie op de WeeghRijenMannen senioren
4Tom WetzelsOosterhout NbMannen 35
142Mar-Hein van de WielNieuwkuijkMannen 45
56Hans van WijkVeenMannen 55
54Roald ZomWerkendamMannen 35
99Mark ZoonWaspikMannen 45
Aantal deelnemers: 158
© 2023 Inschrijven.nl