Deelnemers DSV VenloStormt 2020


Deelnemers za - 2-5 jaar - 10.00 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - 2-5 jaar - 10.15 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Giel van BrakelGrubbenvorstza - 2-5 jaar - 10.15 uur
Iva van BrakelGrubbenvorstza - 2-5 jaar - 10.15 uur
Joes brugginkVenloza - 2-5 jaar - 10.15 uur
Lenn BrugginkVenloza - 2-5 jaar - 10.15 uur
Melanie DerksBelfeldza - 2-5 jaar - 10.15 uur
Meike Van DijnenAmericaza - 2-5 jaar - 10.15 uur
Jila FleurenVenloza - 2-5 jaar - 10.15 uur
Simo GerritzenGrubbenvorstza - 2-5 jaar - 10.15 uur
Zara GerritzenGrubbenvorstza - 2-5 jaar - 10.15 uur
Isaiah HattuVenloza - 2-5 jaar - 10.15 uur
Finn HegerGrubbenvorstza - 2-5 jaar - 10.15 uur
Tess HegerGrubbenvorstza - 2-5 jaar - 10.15 uur
Dewi HenVenloza - 2-5 jaar - 10.15 uur
Zoëy van IjzendoornVenloza - 2-5 jaar - 10.15 uur
Lana JanssenVeldenza - 2-5 jaar - 10.15 uur
Selina JanssenVenloza - 2-5 jaar - 10.15 uur
Sjuul JanssenVenloza - 2-5 jaar - 10.15 uur
Nino KouwenbergVenloza - 2-5 jaar - 10.15 uur
Kai MeensVenloza - 2-5 jaar - 10.15 uur
Julie MoutonBelfeldza - 2-5 jaar - 10.15 uur
Nina PeetersGrubbenvorstza - 2-5 jaar - 10.15 uur
Benno PetersRheinbergza - 2-5 jaar - 10.15 uur
Amée RoufsEchtza - 2-5 jaar - 10.15 uur
Vesper RoufsEchtza - 2-5 jaar - 10.15 uur
Demy SandersTegelenza - 2-5 jaar - 10.15 uur
Alisha SchaeferVenloza - 2-5 jaar - 10.15 uur
Siem SchutsVeldenza - 2-5 jaar - 10.15 uur
Bér SonnemansBeringeza - 2-5 jaar - 10.15 uur
Miep SonnemansBeringeza - 2-5 jaar - 10.15 uur
Ivo vonkBelfeldza - 2-5 jaar - 10.15 uur
Aantal deelnemers: 30

Deelnemers za - 2-5 jaar - 10.30 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Luna BierstekersVenloza - 2-5 jaar - 10.30 uur
Ruben DuijsTegelenza - 2-5 jaar - 10.30 uur
Djenna fritsVeldenza - 2-5 jaar - 10.30 uur
Gino FritsVeldenza - 2-5 jaar - 10.30 uur
Aukje HuysVenloza - 2-5 jaar - 10.30 uur
Donna JacobsVeldenza - 2-5 jaar - 10.30 uur
Lewis JacobsVeldenza - 2-5 jaar - 10.30 uur
Jolie JanssenVenloza - 2-5 jaar - 10.30 uur
Romy JanssenRoermondza - 2-5 jaar - 10.30 uur
Quinten JennissenTegelenza - 2-5 jaar - 10.30 uur
Riley KruitVenloza - 2-5 jaar - 10.30 uur
Roxy MeijersVenloza - 2-5 jaar - 10.30 uur
Liza NijholtVenloza - 2-5 jaar - 10.30 uur
Revi RuttenVenloza - 2-5 jaar - 10.30 uur
Noé SchourenVenloza - 2-5 jaar - 10.30 uur
Joah smedtsTegelenza - 2-5 jaar - 10.30 uur
Vayèn smedtsTegelenza - 2-5 jaar - 10.30 uur
Justin TrommelenTegelenza - 2-5 jaar - 10.30 uur
Semmy VercoulenVenloza - 2-5 jaar - 10.30 uur
Milo vosSteylza - 2-5 jaar - 10.30 uur
Aantal deelnemers: 20

Deelnemers za - 2-5 jaar - 10.45 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Finn JanssenTegelenza - 2-5 jaar - 10.45 uur
Lynn LamersBelfeldza - 2-5 jaar - 10.45 uur
Jaxx MartensVenloza - 2-5 jaar - 10.45 uur
Fem SchoesterVenloza - 2-5 jaar - 10.45 uur
Jolie SchoesterVenloza - 2-5 jaar - 10.45 uur
Quinn WitteveenNeerpeltza - 2-5 jaar - 10.45 uur
Aantal deelnemers: 6

Deelnemers za - 2-5 jaar - 11.00 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - 2-5 jaar - 11.15 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Sem FaessenVenloza - 2-5 jaar - 11.15 uur
Aantal deelnemers: 1

Deelnemers za - 2-5 jaar - 11.30 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - 2-5 jaar - 11.45 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - 2-5 jaar - 12.00 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Julian SchellVenloza - 2-5 jaar - 12.00 uur
Aantal deelnemers: 1

Deelnemers za - 2-5 jaar - 12.15 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - 6-9 jaar - 10.00 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Danae BraatVenloza - 6-9 jaar - 10.00 uur
Gwen DerksVenloza - 6-9 jaar - 10.00 uur
Mara DerksVenloza - 6-9 jaar - 10.00 uur
Jovi MartensVenloza - 6-9 jaar - 10.00 uur
Kenzo VonkBelfeldza - 6-9 jaar - 10.00 uur
Aantal deelnemers: 5

Deelnemers za - 6-9 jaar - 10.05 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - 6-9 jaar - 10.10 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - 6-9 jaar - 10.20 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - 6-9 jaar - 10.25 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - 6-9 jaar - 10.30 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - 6-9 jaar - 10.40 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - 6-9 jaar - 10.45 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - 6-9 jaar - 10.50 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Sian FleurenVenloza - 6-9 jaar - 10.50 uur
Puk van GeynDiepenbeekza - 6-9 jaar - 10.50 uur
Josje janssenVenloza - 6-9 jaar - 10.50 uur
Alyssa PeetersVeldenza - 6-9 jaar - 10.50 uur
Aantal deelnemers: 4

Deelnemers za - 10-15 jaar - 11.15 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Caine BurhenneVenloza - 10-15 jaar - 11.15 uur
Diego BurhenneVenloza - 10-15 jaar - 11.15 uur
Jada GubbelsVenloza - 10-15 jaar - 11.15 uur
Sterre GubbelsVenloza - 10-15 jaar - 11.15 uur
Sjuulke HeinrichsTegelenza - 10-15 jaar - 11.15 uur
Gwen JanssenVenloza - 10-15 jaar - 11.15 uur
Roy MöckelVenloza - 10-15 jaar - 11.15 uur
Victor SchillingsVenloza - 10-15 jaar - 11.15 uur
Maxime ThijssenVenloza - 10-15 jaar - 11.15 uur
Myrthe ThijssenVenloza - 10-15 jaar - 11.15 uur
Stan de WindenVenloza - 10-15 jaar - 11.15 uur
Aantal deelnemers: 11

Deelnemers za - 10-15 jaar - 11.20 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - 10-15 jaar - 11.25 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - 10-15 jaar - 11.35 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - 10-15 jaar - 11.40 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - 10-15 jaar - 11.45 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - 10-15 jaar - 11.55 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - 10-15 jaar - 12.00 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Boy CoppusVenloza - 10-15 jaar - 12.00 uur
Bryan GielenVenloza - 10-15 jaar - 12.00 uur
Don ter haarVenloza - 10-15 jaar - 12.00 uur
Kay ter haarVenloza - 10-15 jaar - 12.00 uur
Ivo KistersMaasbreeza - 10-15 jaar - 12.00 uur
Laura KistersMaasbreeza - 10-15 jaar - 12.00 uur
Thomas PetersVenloza - 10-15 jaar - 12.00 uur
Benjamin TheulenVenloza - 10-15 jaar - 12.00 uur
Veranique TheulenVenloza - 10-15 jaar - 12.00 uur
Aantal deelnemers: 9

Deelnemers za - 10-15 jaar - 12.05 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - 10-15 jaar - 12.15 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - 10-15 jaar - 12.20 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - 10-15 jaar - 12.25 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - 10-15 jaar - 12.35 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - 10-15 jaar - 12.40 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - 10-15 jaar - 12.45 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - FamilieStorm - 12.55 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Tristan BoshofVenloza - FamilieStorm - 12.55 uur
Dominic DuckersVenloza - FamilieStorm - 12.55 uur
Dennis van EijkArcenza - FamilieStorm - 12.55 uur
Jolanda van EijkArcenza - FamilieStorm - 12.55 uur
Lynn HeldensTienrayza - FamilieStorm - 12.55 uur
Quincy HeldensTienrayza - FamilieStorm - 12.55 uur
Rob HeldensTienrayza - FamilieStorm - 12.55 uur
Yfke HeldensTienrayza - FamilieStorm - 12.55 uur
Bram van IJzendoornMeldersloza - FamilieStorm - 12.55 uur
Daan van IJzendoornMeldersloza - FamilieStorm - 12.55 uur
Marcel van IJzendoornMeldersloza - FamilieStorm - 12.55 uur
Petra van IJzendoornMeldersloza - FamilieStorm - 12.55 uur
Gina JanssenVenloza - FamilieStorm - 12.55 uur
Jip JanssensVenloza - FamilieStorm - 12.55 uur
Marco JanssensVenloza - FamilieStorm - 12.55 uur
Jayden jennissenTegelenza - FamilieStorm - 12.55 uur
Maddy jennissenTegelenza - FamilieStorm - 12.55 uur
Han JoostenTienrayza - FamilieStorm - 12.55 uur
Lisa JoostenTienrayza - FamilieStorm - 12.55 uur
Luc JoostenTienrayza - FamilieStorm - 12.55 uur
Sandra JoostenTienrayza - FamilieStorm - 12.55 uur
Ciske SmitAmsterdamza - FamilieStorm - 12.55 uur
Silver SmitAmsterdamza - FamilieStorm - 12.55 uur
Jaukje van SummerenTienrayza - FamilieStorm - 12.55 uur
Sydney van SummerenTienrayza - FamilieStorm - 12.55 uur
Suzanne VendelVenloza - FamilieStorm - 12.55 uur
Tanja WargerAmsterdamza - FamilieStorm - 12.55 uur
Aantal deelnemers: 27

Deelnemers za - FamilieStorm - 13.00 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Ciny BendersReuverza - FamilieStorm - 13.00 uur
Henry FakenVenloza - FamilieStorm - 13.00 uur
Mara FakenVenloza - FamilieStorm - 13.00 uur
Youri FakenVenloza - FamilieStorm - 13.00 uur
Jonas FortuinVenloza - FamilieStorm - 13.00 uur
Nancy FortuinVenloza - FamilieStorm - 13.00 uur
Ruud FortuinVenloza - FamilieStorm - 13.00 uur
Inge HouwersReuverza - FamilieStorm - 13.00 uur
David JansenVenloza - FamilieStorm - 13.00 uur
Sandra JanssenVenloza - FamilieStorm - 13.00 uur
Angelo SchaeferVenloza - FamilieStorm - 13.00 uur
Keano SchaeferVenloza - FamilieStorm - 13.00 uur
Daan SchellVenloza - FamilieStorm - 13.00 uur
Dennis SchellVenloza - FamilieStorm - 13.00 uur
Chantal SijbersVenloza - FamilieStorm - 13.00 uur
Lucas SijbersVenloza - FamilieStorm - 13.00 uur
Tygo SijbersVenloza - FamilieStorm - 13.00 uur
Noortje TeeuwenReuverza - FamilieStorm - 13.00 uur
Marian TobeVenloza - FamilieStorm - 13.00 uur
Aantal deelnemers: 19

Deelnemers za - FamilieStorm - 13.05 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - FamilieStorm - 13.15 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Erik KleuskensHaelenza - FamilieStorm - 13.15 uur
Jelte KleuskensHaelenza - FamilieStorm - 13.15 uur
Kim KleuskensHaelenza - FamilieStorm - 13.15 uur
Robyn KleuskensHaelenza - FamilieStorm - 13.15 uur
Anouck MigchelsVenloza - FamilieStorm - 13.15 uur
Lise MigchelsVenloza - FamilieStorm - 13.15 uur
Nine MigchelsVenloza - FamilieStorm - 13.15 uur
Tijn MigchelsVenloza - FamilieStorm - 13.15 uur
Aantal deelnemers: 8

Deelnemers za - FamilieStorm - 13.20 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Dirk de VliegerReuverza - FamilieStorm - 13.20 uur
Liam de VliegerReuverza - FamilieStorm - 13.20 uur
Aantal deelnemers: 2

Deelnemers za - FamilieStorm - 13.25 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - FamilieStorm - 13.35 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Lucas ottenheijmBaarlo Lbza - FamilieStorm - 13.35 uur
Marco ottenheijmBaarlo Lbza - FamilieStorm - 13.35 uur
Mathijs ottenheijmBaarlo Lbza - FamilieStorm - 13.35 uur
Aantal deelnemers: 3

Deelnemers za - FamilieStorm - 13.40 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - FamilieStorm - 13.45 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - FamilieStorm - 13.55 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - FamilieStorm - 14.00 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Ciel EngelsSevenumza - FamilieStorm - 14.00 uur
Loek EngelsSevenumza - FamilieStorm - 14.00 uur
Teun EngelsSevenumza - FamilieStorm - 14.00 uur
Ilse HoeijmakersHorstza - FamilieStorm - 14.00 uur
Marlie HoeijmakersVenloza - FamilieStorm - 14.00 uur
Mirjam HoeijmakersBroekhuizen Lbza - FamilieStorm - 14.00 uur
Piet HoeijmakersMeldersloza - FamilieStorm - 14.00 uur
Steffie HoeijmakersVenloza - FamilieStorm - 14.00 uur
Paul RousVenloza - FamilieStorm - 14.00 uur
Koen SpreeuwenbergHorstza - FamilieStorm - 14.00 uur
Geert ZegersBroekhuizen Lbza - FamilieStorm - 14.00 uur
Aantal deelnemers: 11

Deelnemers za - FamilieStorm - 14.05 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - FamilieStorm - 14.15 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Etienne DauvenVenloza - FamilieStorm - 14.15 uur
Alina ThijssenVenloza - FamilieStorm - 14.15 uur
Rosanna ThijssenVenloza - FamilieStorm - 14.15 uur
Aantal deelnemers: 3

Deelnemers za - FamilieStorm - 14.20 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - FamilieStorm - 14.25 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - FamilieStorm - 14.35 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Meike van AarssenTegelenza - FamilieStorm - 14.35 uur
Linda GeraedsTegelenza - FamilieStorm - 14.35 uur
Luka GeraedsTegelenza - FamilieStorm - 14.35 uur
Tanja Van HamTegelenza - FamilieStorm - 14.35 uur
Bart MulderTegelenza - FamilieStorm - 14.35 uur
Lara MulderTegelenza - FamilieStorm - 14.35 uur
Levi MulderTegelenza - FamilieStorm - 14.35 uur
Sylvia MulderTegelenza - FamilieStorm - 14.35 uur
Melanie PelzerTegelenza - FamilieStorm - 14.35 uur
Fleur RijbroekTegelenza - FamilieStorm - 14.35 uur
Iris RijbroekTegelenza - FamilieStorm - 14.35 uur
Daan TackenTegelenza - FamilieStorm - 14.35 uur
Marcel TackenTegelenza - FamilieStorm - 14.35 uur
Tim TackenTegelenza - FamilieStorm - 14.35 uur
Aantal deelnemers: 14

Deelnemers za - FamilieStorm - 14.40 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - FamilieStorm - 14.45 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - FamilieStorm - 14.55 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - FamilieStorm - 15.00 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Jonna BerghausenWillichza - FamilieStorm - 15.00 uur
Max GebauerWillichza - FamilieStorm - 15.00 uur
Lucy PimpertzWillichza - FamilieStorm - 15.00 uur
Hannah RüttenWillichza - FamilieStorm - 15.00 uur
Heike RüttenWillichza - FamilieStorm - 15.00 uur
Lukas RüttenWillichza - FamilieStorm - 15.00 uur
Marco RüttenWillichza - FamilieStorm - 15.00 uur
Simon ScheerersWillichza - FamilieStorm - 15.00 uur
Jens StockerWillichza - FamilieStorm - 15.00 uur
Miriam StockerWillichza - FamilieStorm - 15.00 uur
Barbara TerhoevenWillichza - FamilieStorm - 15.00 uur
Aantal deelnemers: 11

Deelnemers za - FamilieStorm - 15.05 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - FamilieStorm - 15.15 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - FamilieStorm - 15.20 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - FamilieStorm - 15.25 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - FamilieStorm - 15.35 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - FamilieStorm - 15.40 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - FamilieStorm - 15.45 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - FamilieStorm - 15.55 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - FamilieStorm - 16.00 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - FamilieStorm - 16.05 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Diana LöllMoersza - FamilieStorm - 16.05 uur
Leonie LöllMoersza - FamilieStorm - 16.05 uur
Markus LöllMoersza - FamilieStorm - 16.05 uur
Aantal deelnemers: 3

Deelnemers za - FamilieStorm - 16.15 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - FamilieStorm - 16.20 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - FamilieStorm - 16.25 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - FamilieStorm - 16.35 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - FamilieStorm - 16.40 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers za - FamilieStorm - 16.45 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - MarathonStorm - 10.00 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Kjell billekensTegelenzo - MarathonStorm - 10.00 uur
Daniël ClassenVenlozo - MarathonStorm - 10.00 uur
Sanya KosterVenlozo - MarathonStorm - 10.00 uur
Daniel PetersRheinbergzo - MarathonStorm - 10.00 uur
Aantal deelnemers: 4

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 10.05 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Katja AmericaSwalmen7.5-10-20 km - 10.05 uur
Peter BloeminkZwolle7.5-10-20 km - 10.05 uur
Chantal BongaartsReuver7.5-10-20 km - 10.05 uur
Marc BransVenlo7.5-10-20 km - 10.05 uur
Joost BrauerBelfeld7.5-10-20 km - 10.05 uur
Jaleesa castanheiraVenlo7.5-10-20 km - 10.05 uur
Rene coxReuver7.5-10-20 km - 10.05 uur
Sharon CoxReuverzo - 7.5-10-20 km - 10.05 uur
Mike DuckersVenlo7.5-10-20 km - 10.05 uur
Dennis van EijkArcen7.5-10-20 km - 10.05 uur
Jolanda van EIjkArcen7.5-10-20 km - 10.05 uur
Jones EwaldsVenlo7.5-10-20 km - 10.05 uur
Joost gerritsVenlo7.5-10-20 km - 10.05 uur
Erwin GrommenMaasbree7.5-10-20 km - 10.05 uur
Rene GrommenMaasbree7.5-10-20 km - 10.05 uur
Robin GrommenMaasbree7.5-10-20 km - 10.05 uur
Ton GrommenMaasbree7.5-10-20 km - 10.05 uur
Saskia van grunsvenReuver7.5-10-20 km - 10.05 uur
Ruthje HeinrichsTegelen7.5-10-20 km - 10.05 uur
Richard HendrixTegelen7.5-10-20 km - 10.05 uur
David JansenVenlo7.5-10-20 km - 10.05 uur
Jacky JansenGrubbenvorstzo - 7.5-10-20 km - 10.05 uur
Gina janssenVenlo7.5-10-20 km - 10.05 uur
Peter JanssenReuver7.5-10-20 km - 10.05 uur
Sonja JanssenMelderslo7.5-10-20 km - 10.05 uur
Joyce LoupattyVenlo7.5-10-20 km - 10.05 uur
Patricia loupattyVenlo7.5-10-20 km - 10.05 uur
Ruud MartensTegelen7.5-10-20 km - 10.05 uur
Reggie van NulandMaasbree7.5-10-20 km - 10.05 uur
Simone PelzerVenlo7.5-10-20 km - 10.05 uur
Andreas PiferBonn7.5-10-20 km - 10.05 uur
Leon PiferBonnzo - 7.5-10-20 km - 10.05 uur
Tanja PiferBonn7.5-10-20 km - 10.05 uur
Mareike PiontekBonn7.5-10-20 km - 10.05 uur
Mirjam SampersVenlo7.5-10-20 km - 10.05 uur
Jan SandersTegelen7.5-10-20 km - 10.05 uur
Nick SavelkoulVenlo7.5-10-20 km - 10.05 uur
Angelo SchaeferVenlo7.5-10-20 km - 10.05 uur
Michiel schrageZwolle7.5-10-20 km - 10.05 uur
Martin SchutzVenlo7.5-10-20 km - 10.05 uur
Petra SchutzVenlo7.5-10-20 km - 10.05 uur
Jakob SchöninghBonn7.5-10-20 km - 10.05 uur
Deborah SevriensVenlo7.5-10-20 km - 10.05 uur
Iris SimonsSteyl7.5-10-20 km - 10.05 uur
Laurens SmeetsSint Odilienberg7.5-10-20 km - 10.05 uur
Jimmy TrienekensBaarlo Lb7.5-10-20 km - 10.05 uur
Daan vd VenVenlozo - 7.5-10-20 km - 10.05 uur
John VerhaeghHorst7.5-10-20 km - 10.05 uur
Anouk van de VinneSteyl7.5-10-20 km - 10.05 uur
Arthur van de vinneSteyl7.5-10-20 km - 10.05 uur
Christine van de VinneSteyl7.5-10-20 km - 10.05 uur
Jan-Paul WesterbeekHorst7.5-10-20 km - 10.05 uur
Cynthia WijnenMaasbree7.5-10-20 km - 10.05 uur
Aantal deelnemers: 53

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 10.10 uur - gereserveerd

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 10.20 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Naniek AbenGrubbenvorst7.5-10-20 km - 10.20 uur
Mark AertsGrubbenvorst7.5-10-20 km - 10.20 uur
Charina BeerkensVenlo7.5-10-20 km - 10.20 uur
Ischa van den BogaardVenlo7.5-10-20 km - 10.20 uur
Ricardo BosmanVenlo7.5-10-20 km - 10.20 uur
Sil BoutenVenlo7.5-10-20 km - 10.20 uur
Jesper van BrakelGrubbenvorst7.5-10-20 km - 10.20 uur
Karin van BrakelGrubbenvorst7.5-10-20 km - 10.20 uur
Maximiliane BrockmannTegelen7.5-10-20 km - 10.20 uur
Alicia DammParis7.5-10-20 km - 10.20 uur
Joyce DeneerVenlo7.5-10-20 km - 10.20 uur
Gerald DoesborgKessel Lb7.5-10-20 km - 10.20 uur
Martin DreherDüsseldorf7.5-10-20 km - 10.20 uur
Renee FalizeSwolgen7.5-10-20 km - 10.20 uur
Bas FleurenKessel Lb7.5-10-20 km - 10.20 uur
Joyce FleurenKessel Lb7.5-10-20 km - 10.20 uur
Gijs FrenckenVenlo7.5-10-20 km - 10.20 uur
Ron GerritzenGrubbenvorst7.5-10-20 km - 10.20 uur
Sandy GerritzenGrubbenvorst7.5-10-20 km - 10.20 uur
Philipp HanischKorschenbroich7.5-10-20 km - 10.20 uur
Marco HegerGrubbenvorst7.5-10-20 km - 10.20 uur
Bert HeggerVenlo7.5-10-20 km - 10.20 uur
Donny HeggerVenlo7.5-10-20 km - 10.20 uur
Dirk HeggersBaarlo Lb7.5-10-20 km - 10.20 uur
Rob HeldensTienray7.5-10-20 km - 10.20 uur
Ruud HendrikxVenlo7.5-10-20 km - 10.20 uur
Marcel van IJzendoornMelderslo7.5-10-20 km - 10.20 uur
Marc JanssenVenlo7.5-10-20 km - 10.20 uur
Robin KnarrenVenlo7.5-10-20 km - 10.20 uur
Rianne KoningVenlo7.5-10-20 km - 10.20 uur
David MorgenthalerKöln7.5-10-20 km - 10.20 uur
Youp MoutonBelfeld7.5-10-20 km - 10.20 uur
Ruud van OijenVenlo7.5-10-20 km - 10.20 uur
Niek PeetersBaarlo Lb7.5-10-20 km - 10.20 uur
Martijn PeulenVenlo7.5-10-20 km - 10.20 uur
Martijn van RijswijckGrubbenvorst7.5-10-20 km - 10.20 uur
Jeroen schellVenlo7.5-10-20 km - 10.20 uur
Marit SchuuringZwolle7.5-10-20 km - 10.20 uur
Rob SimonsSwolgen7.5-10-20 km - 10.20 uur
Kelly SmetsGrubbenvorst7.5-10-20 km - 10.20 uur
Tom SonnemansBeringe7.5-10-20 km - 10.20 uur
Toby SteegsVenlo7.5-10-20 km - 10.20 uur
Danny StratenGrubbenvorst7.5-10-20 km - 10.20 uur
Hans velmansVenlo7.5-10-20 km - 10.20 uur
Bat WeijmanPanningen7.5-10-20 km - 10.20 uur
Ruud WeijmanPanningen7.5-10-20 km - 10.20 uur
Aantal deelnemers: 46

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 10.25 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Tim BurhenneVenlozo - 7.5-10-20 km - 10.25 uur
Wesley BurhenneVenlo7.5-10-20 km - 10.25 uur
Bart hagemanVenlo7.5-10-20 km - 10.25 uur
John van HeldenReuver7.5-10-20 km - 10.25 uur
Ton SpeeBelfeld7.5-10-20 km - 10.25 uur
Tom VerlaekReuver7.5-10-20 km - 10.25 uur
Iris WillemsHegelsomzo - 7.5-10-20 km - 10.25 uur
Lisa WillemsHegelsom7.5-10-20 km - 10.25 uur
Aantal deelnemers: 8

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 10.30 uur - gereserveerd

NaamWoonplaatsCategorie
Jeroen bierstekersVenlo7.5-10-20 km - 10.30 uur
Jiska bierstekersVenlo7.5-10-20 km - 10.30 uur
Megg bierstekersVelden7.5-10-20 km - 10.30 uur
Vincent BierstekersVenlo7.5-10-20 km - 10.30 uur
Aantal deelnemers: 4

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 10.40 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Serena de bruijnTegelen7.5-10-20 km - 10.40 uur
Tiemke ClaessensSevenum7.5-10-20 km - 10.40 uur
Hans DingsHeythuysen7.5-10-20 km - 10.40 uur
Elmy EbischGrashoek7.5-10-20 km - 10.40 uur
Ylse HoeijmakersHelden7.5-10-20 km - 10.40 uur
Kim LeyssenMaasbree7.5-10-20 km - 10.40 uur
Marissa van den MunckhofHorst7.5-10-20 km - 10.40 uur
Ruud van NinhuijsEgchel7.5-10-20 km - 10.40 uur
Daphne ParrenHelden7.5-10-20 km - 10.40 uur
Jill PeetersSevenum7.5-10-20 km - 10.40 uur
Annelies Plass-HolthuijseHorst7.5-10-20 km - 10.40 uur
Inge van RijswickUtrecht7.5-10-20 km - 10.40 uur
Lisa SmedtsVenlo7.5-10-20 km - 10.40 uur
Anne SonnemansNeerkant7.5-10-20 km - 10.40 uur
Eva stapelTegelen7.5-10-20 km - 10.40 uur
Piet WilmsHelden7.5-10-20 km - 10.40 uur
Aantal deelnemers: 16

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 10.45 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Tamara ClaessenBeegden7.5-10-20 km - 10.45 uur
Emmy CoxHorst7.5-10-20 km - 10.45 uur
Jacky van den EertweghMeterik7.5-10-20 km - 10.45 uur
Robin EwalsTegelen7.5-10-20 km - 10.45 uur
Rijan FleurenHelden7.5-10-20 km - 10.45 uur
Luuk FlosVenlo7.5-10-20 km - 10.45 uur
Sylvia HendrickxVenlo7.5-10-20 km - 10.45 uur
Rob HermansRotterdam7.5-10-20 km - 10.45 uur
Ilse HoeijmakersHorst7.5-10-20 km - 10.45 uur
Nadine KurstjensReuver7.5-10-20 km - 10.45 uur
Martijn LenssenHegelsom7.5-10-20 km - 10.45 uur
Loes LindersUtrecht7.5-10-20 km - 10.45 uur
Bart MeijersMeterik7.5-10-20 km - 10.45 uur
Stefan MintenHorst7.5-10-20 km - 10.45 uur
Emmy van NinhuijsHelden7.5-10-20 km - 10.45 uur
Bram ReijndersArnhem7.5-10-20 km - 10.45 uur
Koen SpreeuwenbergHorst7.5-10-20 km - 10.45 uur
Jan VerfürthReuver7.5-10-20 km - 10.45 uur
Kelly VullingsVenlo7.5-10-20 km - 10.45 uur
Aantal deelnemers: 19

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 10.50 uur - gereserveerd

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 11.00 uur

NaamWoonplaatsCategorie
John BeckersVenlo7.5-10-20 km - 11.00 uur
Renee BensdorpHeerenveen7.5-10-20 km - 11.00 uur
Aron BeurskensBelfeld7.5-10-20 km - 11.00 uur
Mandy CoopmansVenlo7.5-10-20 km - 11.00 uur
Resi DoornenbalVelden7.5-10-20 km - 11.00 uur
Roy DriessenSteyl7.5-10-20 km - 11.00 uur
Loes drouenVelden7.5-10-20 km - 11.00 uur
Rob DrouenVelden7.5-10-20 km - 11.00 uur
Rick GiesbertsVoerendaal7.5-10-20 km - 11.00 uur
Ron van der HaghenLomm7.5-10-20 km - 11.00 uur
Milou van HeldenVenlo7.5-10-20 km - 11.00 uur
Claire HendriksWanroij7.5-10-20 km - 11.00 uur
Rob HeunenVenlo7.5-10-20 km - 11.00 uur
Joel HodiamontVenlo7.5-10-20 km - 11.00 uur
Caroline van der HoekVenlo7.5-10-20 km - 11.00 uur
Robin HovensVenlo7.5-10-20 km - 11.00 uur
Pieter JanssenVenlo7.5-10-20 km - 11.00 uur
Rick JanssenVenlo7.5-10-20 km - 11.00 uur
Tom KahnVenlo7.5-10-20 km - 11.00 uur
Leonie KillaarsBeesel7.5-10-20 km - 11.00 uur
Maurice van KuijckVelden7.5-10-20 km - 11.00 uur
Mieke van Kuijck-RijkVelden7.5-10-20 km - 11.00 uur
Thomas KustersSteyl7.5-10-20 km - 11.00 uur
Thomas KösterKrefeld7.5-10-20 km - 11.00 uur
Helena LachKrefeld7.5-10-20 km - 11.00 uur
Waldemar LachKrefeld7.5-10-20 km - 11.00 uur
Annette LeipoldtVenlo7.5-10-20 km - 11.00 uur
Reffan LiefdeHaarlem7.5-10-20 km - 11.00 uur
Linda PeetersBelfeld7.5-10-20 km - 11.00 uur
Nora PeineKöln7.5-10-20 km - 11.00 uur
Bianca PingenVelden7.5-10-20 km - 11.00 uur
Tom ReijersVenlo7.5-10-20 km - 11.00 uur
Wendy van RijenMaastricht7.5-10-20 km - 11.00 uur
Marc rosselVenlo7.5-10-20 km - 11.00 uur
Twan SchoesterVenlo7.5-10-20 km - 11.00 uur
Joë SeegersVenlo7.5-10-20 km - 11.00 uur
Tim SeegersBeek-Ubbergen7.5-10-20 km - 11.00 uur
Paul SimonsBelfeld7.5-10-20 km - 11.00 uur
Thijs SimonsBelfeld7.5-10-20 km - 11.00 uur
Kenny StaaksVenlo7.5-10-20 km - 11.00 uur
Robin StevensBelfeld7.5-10-20 km - 11.00 uur
Ralf TheelenNeerkant7.5-10-20 km - 11.00 uur
Sanne Theelen-DonkersNeerkant7.5-10-20 km - 11.00 uur
Maureen TheunissenSteyl7.5-10-20 km - 11.00 uur
Wouter TosseramsBelfeld7.5-10-20 km - 11.00 uur
Angeliek Van der VeldenBelfeld7.5-10-20 km - 11.00 uur
Bart VerheijdenVelden7.5-10-20 km - 11.00 uur
Anna WeilandKrefeld7.5-10-20 km - 11.00 uur
Benjamin WoinowskiKrefeld7.5-10-20 km - 11.00 uur
Julian WoinowskiKöln7.5-10-20 km - 11.00 uur
Rick ZweedijkVenlo7.5-10-20 km - 11.00 uur
Aantal deelnemers: 51

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 11.05 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Anouk BergmansVenlo7.5-10-20 km - 11.05 uur
Sven BoonhofVenlo7.5-10-20 km - 11.05 uur
Richard BraatVenlo7.5-10-20 km - 11.05 uur
Shirley de brouwerVenlozo - 7.5-10-20 km - 11.05 uur
Hanneke JoostenVenlo7.5-10-20 km - 11.05 uur
Stephanie LommenVelden7.5-10-20 km - 11.05 uur
Jens NedelcuKöln7.5-10-20 km - 11.05 uur
Ilona PelzerVenlo7.5-10-20 km - 11.05 uur
Niek SchoesterVenlo7.5-10-20 km - 11.05 uur
Yannick SmeetsVenlo7.5-10-20 km - 11.05 uur
Ilse StevensNijmegenzo - 7.5-10-20 km - 11.05 uur
Max StevensReuverzo - 7.5-10-20 km - 11.05 uur
Britt ThoerVenlo7.5-10-20 km - 11.05 uur
Lonneke VostermansVenlo7.5-10-20 km - 11.05 uur
Marinho VostermansVenlo7.5-10-20 km - 11.05 uur
Eva-Maria WillingKöln7.5-10-20 km - 11.05 uur
Aantal deelnemers: 16

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 11.10 uur - gereserveerd

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 11.20 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Rene van EerselVenlo7.5-10-20 km - 11.20 uur
Gerald FleurenVenlo7.5-10-20 km - 11.20 uur
Boy van GeffenVenlo7.5-10-20 km - 11.20 uur
Rob GeurtjensVenlo7.5-10-20 km - 11.20 uur
Roger GubbelsVenlo7.5-10-20 km - 11.20 uur
Jennie HeijmansVenlo7.5-10-20 km - 11.20 uur
Stefan HovensVenlo7.5-10-20 km - 11.20 uur
Loes JanssenVenlo7.5-10-20 km - 11.20 uur
Jeroen MeelenVeldhoven7.5-10-20 km - 11.20 uur
Mayke Minten-KnapenVenlo7.5-10-20 km - 11.20 uur
Chantal SijbersVenlo7.5-10-20 km - 11.20 uur
Stefan van StiphoutBeesel7.5-10-20 km - 11.20 uur
Tayco Stokkermans's-Hertogenbosch7.5-10-20 km - 11.20 uur
Huub SwagemakersVenlo7.5-10-20 km - 11.20 uur
Aantal deelnemers: 14

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 11.25 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Yvonne ArtsVenray7.5-10-20 km - 11.25 uur
Volker GurrathNettetal7.5-10-20 km - 11.25 uur
Anika JanssenNettetal7.5-10-20 km - 11.25 uur
Verena KarpowitzNettetal7.5-10-20 km - 11.25 uur
Benjamin MieruchNettetal7.5-10-20 km - 11.25 uur
Ans de MulderMerselo7.5-10-20 km - 11.25 uur
Harry de MulderMerselo7.5-10-20 km - 11.25 uur
Annerose PannwitzNettetal7.5-10-20 km - 11.25 uur
Anja RibbeckNettetal7.5-10-20 km - 11.25 uur
Thomas StruckenNettetal7.5-10-20 km - 11.25 uur
Alexander VervoortBelfeld7.5-10-20 km - 11.25 uur
Merlin VittKöln7.5-10-20 km - 11.25 uur
Aantal deelnemers: 12

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 11.30 uur - gereserveerd

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 11.40 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Patty AartsBelfeld7.5-10-20 km - 11.40 uur
Marco DohmenNettetal7.5-10-20 km - 11.40 uur
Peter GleßnerMönchengladbach7.5-10-20 km - 11.40 uur
Angela Hardt-AnochinNettetal7.5-10-20 km - 11.40 uur
Anton kochReuver7.5-10-20 km - 11.40 uur
Melissa RamadanovskiBrüggen7.5-10-20 km - 11.40 uur
Bianca SchildSchwalmtal7.5-10-20 km - 11.40 uur
Martin SchmidtWillich7.5-10-20 km - 11.40 uur
Manuela StoffersBrüggen7.5-10-20 km - 11.40 uur
Anja Vitt-DorsNettetal7.5-10-20 km - 11.40 uur
Maximilian WerresMönchengladbach7.5-10-20 km - 11.40 uur
Steven WestMoers7.5-10-20 km - 11.40 uur
Aantal deelnemers: 12

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 11.45 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Alexander FarberKoblenz7.5-10-20 km - 11.45 uur
Christian FarberDüsseldorf7.5-10-20 km - 11.45 uur
Evelyn FleuthDüsseldorf7.5-10-20 km - 11.45 uur
Aantal deelnemers: 3

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 11.50 uur - gereserveerd

NaamWoonplaatsCategorie
Rene WinterVenlo7.5-10-20 km - 11.50 uur
Aantal deelnemers: 1

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 12.00 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Konstantin AatzWillich7.5-10-20 km - 12.00 uur
Niels van den BroekEindhovenzo - 7.5-10-20 km - 12.00 uur
Bas CoopmansVelden7.5-10-20 km - 12.00 uur
Dominique cuijpersVenlo7.5-10-20 km - 12.00 uur
Emy CurversBelfeld7.5-10-20 km - 12.00 uur
Etienne DagniauxLomm7.5-10-20 km - 12.00 uur
Eef van GasselVenlo7.5-10-20 km - 12.00 uur
Lotte GoosenVenlo7.5-10-20 km - 12.00 uur
Daisy HeijnenVenlo7.5-10-20 km - 12.00 uur
Gerdina HeijnenVenlo7.5-10-20 km - 12.00 uur
Tim HermkesArcen7.5-10-20 km - 12.00 uur
Wolfgang HoltzWillich7.5-10-20 km - 12.00 uur
Sarah IxkesKrefeld7.5-10-20 km - 12.00 uur
Niek JansenVenlozo - 7.5-10-20 km - 12.00 uur
Janine KluykenWillich7.5-10-20 km - 12.00 uur
Andreas KreuelsGrevenbroich7.5-10-20 km - 12.00 uur
Robin KruitVenlo7.5-10-20 km - 12.00 uur
Joey NijsVelden7.5-10-20 km - 12.00 uur
Nicole NysWillich7.5-10-20 km - 12.00 uur
Christiane RippersGrevenbroich7.5-10-20 km - 12.00 uur
Franz RippersWillich7.5-10-20 km - 12.00 uur
Niki RoefsVelden7.5-10-20 km - 12.00 uur
Heike RüttenWillich7.5-10-20 km - 12.00 uur
Marco RüttenWillich7.5-10-20 km - 12.00 uur
Patricia Michelle SalvenWillichzo - 7.5-10-20 km - 12.00 uur
Boy SimonsVelden7.5-10-20 km - 12.00 uur
Inge SmeetsBelfeld7.5-10-20 km - 12.00 uur
Pim SteeghVelden7.5-10-20 km - 12.00 uur
Jens StockerWillich7.5-10-20 km - 12.00 uur
Miriam StockerWillich7.5-10-20 km - 12.00 uur
Barbara TerhoevenWillich7.5-10-20 km - 12.00 uur
Daniela TeschenWillich7.5-10-20 km - 12.00 uur
Katharina ThimmTönisvorst7.5-10-20 km - 12.00 uur
Ronald WetzelsVenlo7.5-10-20 km - 12.00 uur
Aantal deelnemers: 34

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 12.05 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 12.10 uur - gereserveerd

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 12.20 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 12.25 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Demi AartsVenlo7.5-10-20 km - 12.25 uur
Robin AchtenVenlo7.5-10-20 km - 12.25 uur
Chris van de ArkVenlo7.5-10-20 km - 12.25 uur
Bart BackusVenlo7.5-10-20 km - 12.25 uur
Roy BackusVenlo7.5-10-20 km - 12.25 uur
Jos BoelhouwerVenlo7.5-10-20 km - 12.25 uur
Carlo BoomVenlo7.5-10-20 km - 12.25 uur
Ron DingsVenlo7.5-10-20 km - 12.25 uur
Rachid ElVenlo7.5-10-20 km - 12.25 uur
Remco FaassenVenlo7.5-10-20 km - 12.25 uur
Nidjeh GerritzenVenlo7.5-10-20 km - 12.25 uur
Gijs GeurtsVenlo7.5-10-20 km - 12.25 uur
Maikel GreskowiakVenlo7.5-10-20 km - 12.25 uur
Boy van den HamVenlo7.5-10-20 km - 12.25 uur
Thijs JansenVenlo7.5-10-20 km - 12.25 uur
Sanne JanssenVenlo7.5-10-20 km - 12.25 uur
Bas JoostenVenlo7.5-10-20 km - 12.25 uur
Nick JoostenVenlo7.5-10-20 km - 12.25 uur
Ruud JoostenVenlo7.5-10-20 km - 12.25 uur
Tim JostenVenlo7.5-10-20 km - 12.25 uur
Aleksandar JovanoskiVenlo7.5-10-20 km - 12.25 uur
Anna JovanoskiVenlozo - 7.5-10-20 km - 12.25 uur
Kevin KeunenVenlo7.5-10-20 km - 12.25 uur
Erik KleuskensVenlo7.5-10-20 km - 12.25 uur
Kim KleuskensVenlo7.5-10-20 km - 12.25 uur
Donny LitjensTegelen7.5-10-20 km - 12.25 uur
Amy NabbenVenlo7.5-10-20 km - 12.25 uur
Joep PetersVenlo7.5-10-20 km - 12.25 uur
Richard SandersVenlo7.5-10-20 km - 12.25 uur
Tristan SavelkoulsVenlo7.5-10-20 km - 12.25 uur
Jomi SchoonderbeekVenlozo - 7.5-10-20 km - 12.25 uur
Marieke SpanbroekVenlo7.5-10-20 km - 12.25 uur
Eric van StiphoutVenlo7.5-10-20 km - 12.25 uur
Stan van der WalVenlo7.5-10-20 km - 12.25 uur
Jitske WijnenVenlo7.5-10-20 km - 12.25 uur
Aantal deelnemers: 35

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 12.30 uur - gereserveerd

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 12.40 uur - gereserveerd

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 12.45 uur - gereserveerd

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 12.50 uur - gereserveerd

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 13.00 uur - gereserveerd

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 13.05 uur - gereserveerd

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 13.10 uur - gereserveerd

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 13.20 uur - gereserveerd

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 13.25 uur - gereserveerd

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 13.30 uur - gereserveerd

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 13.40 uur - gereserveerd

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 13.45 uur - gereserveerd

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 13.50 uur - gereserveerd

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 14.00 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aimee Bungalembun-WillemsMalden7.5-10-20 km - 14.00 uur
Suzan van EschBest7.5-10-20 km - 14.00 uur
Anne HeggerVelden7.5-10-20 km - 14.00 uur
Twan KeizerVenlo7.5-10-20 km - 14.00 uur
Marco KiesbrinkBaarlo Lb7.5-10-20 km - 14.00 uur
Petra Kurvers-SegersNeeritter7.5-10-20 km - 14.00 uur
Tamara MansTegelen7.5-10-20 km - 14.00 uur
Ger MevissenVenlo7.5-10-20 km - 14.00 uur
Goanita NijssenVenlo7.5-10-20 km - 14.00 uur
Paula VerkoelenNeeritter7.5-10-20 km - 14.00 uur
Aantal deelnemers: 10

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 14.05 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Wiljan GeurtsWellerlooi7.5-10-20 km - 14.05 uur
Cynthia JanssenWanssum7.5-10-20 km - 14.05 uur
Roy Loonen's-Hertogenbosch7.5-10-20 km - 14.05 uur
Geert MichelsEindhoven7.5-10-20 km - 14.05 uur
Sef MichelsHeidezo - 7.5-10-20 km - 14.05 uur
Michael van OschHelden7.5-10-20 km - 14.05 uur
Aantal deelnemers: 6

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 14.10 uur - gereserveerd

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 14.20 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 14.25 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 14.30 uur - gereserveerd

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 14.40 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 14.45 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 14.50 uur - gereserveerd

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 15.00 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 15.05 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 15.10 uur - gereserveerd

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 15.20 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 15.25 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 15.30 uur - gereserveerd

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 15.40 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 15.45 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Devin kramerVenlo7.5-10-20 km - 15.45 uur
Jaimy thijssenVenlozo - 7.5-10-20 km - 15.45 uur
Aantal deelnemers: 2

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 15.50 uur - gereserveerd

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 16.00 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 16.05 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 16.10 uur - gereserveerd

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 16.20 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 16.25 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 16.30 uur - gereserveerd

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 16.40 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 16.45 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 16.50 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 17.00 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 17.05 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers zo - 7.5-10-20 km - 17.10 uur

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

© 2019 Inschrijven.nl