Deelnemers Criterium van Harlingen 1 september 2017


Deelnemers 55 km criterium - leden WV Snits

NaamWoonplaatsCategorie
Dennie van der KooiFranekerA- en B-categorie
Tsjomme OzingaHeerenveenA- en B-categorie
Martijn EttemaBolswardA- en B-categorie
Guillaume VisserHeerenveenA- en B-categorie
Jens NieuwenburgHarlingenA- en B-categorie
Hidde PunterSneekA- en B-categorie
Waling SmedingaMidlumA- en B-categorie
Arjen BosBolswardA- en B-categorie
Janco LukkesSneekA- en B-categorie
Boyan BakhuizenLeeuwardenA- en B-categorie
Michelle PootTzumA- en B-categorie
Bauke BouwstraWorkumA- en B-categorie
Mathijs SteenhuisSneekA- en B-categorie
Frank van het ReveWorkumA- en B-categorie
Philip SijbrandiBolswardA- en B-categorie
Laurens TaekemaSneekA- en B-categorie
Sierd SteigengaExmorraA- en B-categorie
Nicole SteigengaExmorraA- en B-categorie
Rein SchiphofSt.-AnnaparochieA- en B-categorie
Miente SteensmaDrachtenA- en B-categorie
Jobbe KrijnsenBolswardA- en B-categorie
Erwin WiersmaHeegA- en B-categorie
Aantal deelnemers: 22

Deelnemers 55 km criterium - WFN- of KNWU-licentie

NaamWoonplaatsCategorie
Gerard WijmaSurhuisterveenA- en B-categorie
Cor VisserGytsjerkA- en B-categorie
Bauke HylkemaBakhuizenA- en B-categorie
Paul VeldhuisUreterpA- en B-categorie
Jesse KlabbersGorredijkA- en B-categorie
Tako KlabbersGorredijkA- en B-categorie
Eelke de JongGroningenA- en B-categorie
Martin de VriesHeerenveenA- en B-categorie
Anne van der MeerLeeuwardenA- en B-categorie
Harmen BaasWageningenA- en B-categorie
Sebastiaan VerbreeLeeuwardenA- en B-categorie
Marten BullemaToornwerdA- en B-categorie
Paul BijlsmaFranekerA- en B-categorie
Matthijs DijkstraGroningenA- en B-categorie
Sjaak EijgenhuijsenLeeuwardenA- en B-categorie
Herman LuimesEricaA- en B-categorie
Hemmo BovenSchildwoldeA- en B-categorie
Arjan PrinsenHeerenveenA- en B-categorie
Thijs JansenSexbierumA- en B-categorie
Bertelt BraaksmaGroningenA- en B-categorie
Matthijs de VriesLeeuwardenA- en B-categorie
Erwin BeckersJulianadorpA- en B-categorie
Martijn de JongeBarger-CompascuumA- en B-categorie
Bouwe KuinBlesdijkeA- en B-categorie
Anton WiersmaHallumA- en B-categorie
Martijn KlopUtrechtA- en B-categorie
Janieke KalsbeekLeeuwardenA- en B-categorie
Hylke WijnsmaLeeuwardenA- en B-categorie
Willem van der VlugtMedemblikA- en B-categorie
Wilco van der MadeMedemblikA- en B-categorie
Gerwin VeltmanEnschedeA- en B-categorie
Hidde de LangeHurdegarypA- en B-categorie
Mart MengerGroningenA- en B-categorie
Rene StolwijkOostwold gem LeekA- en B-categorie
Nathan JansenWirdum FrA- en B-categorie
Robert KruijfLeeuwardenA- en B-categorie
Tjipke BosmaKollumerzwaagA- en B-categorie
Arjan DoumaBuitenpostA- en B-categorie
Felix KokGroningenA- en B-categorie
Aldert van der VeenWijnjewoudeA- en B-categorie
Aantal deelnemers: 40

Deelnemers 55 km criterium - dagkaart

NaamWoonplaatsCategorie
Sander SchilstraGroningenA- en B-categorie
Aantal deelnemers: 1

© 2017 Inschrijven.nl