Deelnemers Omloop IJlst 10 september 2017


Deelnemers 70 km Omloop - Leden WV Snits

NaamWoonplaatsCategorie
Tsjomme OzingaHeerenveenA-Categorie
Hidde PunterSneekA-Categorie
Arjen BosBolswardA-Categorie
Henk KooijJoureA-Categorie
Janco LukkesSneekA-Categorie
Bas WestraSneekA-Categorie
Martijn EttemaBolswardA-Categorie
Arjan KramerSneekA-Categorie
Aron de JongLeeuwardenA-Categorie
Marc de BruinGroningenA-Categorie
Andries WeeningKootstertilleA-Categorie
Laurens TaekemaSneekA-Categorie
Atze hospesHemelumA-Categorie
Martin BruiningSneekA-Categorie
Jobbe krijnsenBolswardA-Categorie
Jelte KrijnsenBolswardA-Categorie
Rene HooghiemsterSneekA-Categorie
Gaatze PostmaMuneinA-Categorie
Jelle Wietze hogeterpOudega Sudwest-FryslanA-Categorie
Bauke bouwstraWorkumA-Categorie
Tamme PosthumusJoureA-Categorie
Aantal deelnemers: 21

Deelnemers 70 km Omloop - WFN / KNWU Licentie

NaamWoonplaatsCategorie
Cor VisserGytsjerkA-Categorie
Bauke HylkemaBakhuizenA-Categorie
Adriaan BotmaDriezumA-Categorie
Paul VeldhuisUreterpA-Categorie
Jesse KlabbersGorredijkA-Categorie
Tako KlabbersGorredijkA-Categorie
Jan Durk CanrinusHallumA-Categorie
Martin de VriesHeerenveenA-Categorie
Jan TerpstraDrachtenA-Categorie
Jorn BosmaUtrechtA-Categorie
Gert de VeenZuidbroekA-Categorie
Rene StolwijkOostwold gem LeekA-Categorie
Egon NanningaLelystadA-Categorie
Dennis SteverinkAssenA-Categorie
Berend SlagterPeizeA-Categorie
Mark GjaltemaLeeuwardenA-Categorie
Rogier HilbersVeeningenA-Categorie
Sipke ZijlstraBurgumA-Categorie
Siebe VrieswijkDeventerA-Categorie
René Mink Van Der WerfNieuw-AmsterdamA-Categorie
Harko KievitLeekA-Categorie
Niels HeijneAdorpA-Categorie
Jan HekmanNorgA-Categorie
Arno de KoningDeventerA-Categorie
Marcel WeinansRodenA-Categorie
Gerrie van LingenTwijzelerheideA-Categorie
Jesse van GorkumBurgumA-Categorie
Johnny de HarderLelystadA-Categorie
Robert KruijfLeeuwardenA-Categorie
Nathan JansenWirdum FrA-Categorie
Dion kootSteggerdaA-Categorie
Aantal deelnemers: 31

Deelnemers 70 km Omloop - Dagkaart

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers 52 km Omloop - Leden WV Snits

NaamWoonplaatsCategorie
Guillaume VisserHeerenveenB-Categorie
Miente SteensmaDrachtenB-Categorie
Jens NieuwenburgHarlingenB-Categorie
Friso JukemaHeegB-Categorie
Tim van der MeerIJlstB-Categorie
Sytse de VriesWarnsB-Categorie
Bertus BeckersWommelsB-Categorie
Jacob HofstraBolswardB-Categorie
Jurjen SweeringSneekB-Categorie
Waling SmedingaMidlumB-Categorie
René KrijnsenBolswardB-Categorie
Gert-Jan BleekerWoudsendB-Categorie
Van het ReveWorkumB-Categorie
Marco OttensEastereinB-Categorie
Marcel HovingSneekB-Categorie
Marcel HovingSneekB-Categorie
Dennie van der KooiFranekerB-Categorie
Philip SijbrandiBolswardB-Categorie
Philip SijbrandiBolswardB-Categorie
Aantal deelnemers: 19

Deelnemers 52 km Omloop - WFN / KNWU Licentie

NaamWoonplaatsCategorie
Sjaak EijgenhuijsenLeeuwardenB-Categorie
Ronnie PoelstraHaren GnB-Categorie
Geert van der VeenNoordbroekB-Categorie
Daan KoningMidwoldaB-Categorie
Steven HamstraZuidlarenB-Categorie
Alfred-Paul AlfersVleutenB-Categorie
Mingko SunDen HelderB-Categorie
Arjan KuiperMeedenB-Categorie
Riemer BosmaHaulerwijkB-Categorie
John BotBovenkarspelB-Categorie
Nathan LootsmaLeeuwardenB-Categorie
Sjaak van HalDeventerB-Categorie
Bram VertelmanMidwoudB-Categorie
Herman LuimesEricaB-Categorie
Jan FennemaDamwaldB-Categorie
Wilfred DrenthenVeenoordB-Categorie
Seine ZandbergenSleenB-Categorie
Wilco van der MadeMedemblikB-Categorie
Anton WiersmaHallumB-Categorie
Paul van SchagenAlkmaarB-Categorie
Jelmer KoehoornHeerenveenB-Categorie
David WestraBurgumB-Categorie
Sander SchilstraGroningenB-Categorie
Aantal deelnemers: 23

Deelnemers 52 km Omloop - Dagkaart

NaamWoonplaatsCategorie
Patrick van der KnaapWateringenB-Categorie
Ruud BreukerVleutenB-Categorie
Sander KikkertHoogeveenB-Categorie
Aantal deelnemers: 3

© 2017 Inschrijven.nl