Deelnemers Tijdrit Warns (OFK TT #1) 24 maart 2018


Deelnemers Tijdrit - Leden WV Snits (vanaf 15 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Wiecher VisserHarlingenH4
Dirk de HaanFranekerH4
Sandor WalingaBolswardH3
Siem HomsmaOppenhuizenH4
Martin SwartFranekerH4
Bertijn BrijderHeerenveenH4
Larissa DrysdaleHeerenveenD4
Fedde BergsmaSint NicolaasgaH4
Boyan BakhuizenLeeuwardenH3
Bert bakkerZaandamH6
Nicole steigengaExmorraD4
Henk KooijJoureH4
Johan LukkesSneekH5
Erwin WiersmaHeegH2
Janco LukkesSneekH3
Marten NijmeijerLemmerH6
Dineke NijmeijerLemmerD3
Laurens TaekemaSneekH7
Frank van het ReveWorkumH4
Wopko FaberSneekH4
Marten van DijkElahuizenH4
Jelmer RouweLangweerH4
Carl van EkelenburgMakkum FrH4
Jelte KrijnsenBolswardH2
René KrijnsenBolswardH5
Miente SteensmaDrachtenH5
Tamme PosthumusJoureH4
Rene HooghiemsterSneekH7
Ype VeldaJoureH4
Melle DijkstraJoureH4
Aantal deelnemers: 30

Deelnemers Tijdrit - WFN/KNWU Licentie (vanaf 15 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Sjaak van HalDeventerH6
Armando van BruggenPurmerendH2
Jan Durk CanrinusHallumH3
Lammert HaverkampElburgH4
Remco GrasmanEmmeloordH7
Gerlof HofmanAduardH4
Cees SnoekVolendamH4
John VeermanVolendamH5
Pieter SmithGroningenH3
Bettina ZijlstraGroningenD4
Gilbert van CampenKraggenburgH4
Luc EssinkAlmereH7
Shane MahonHaarlemH4
Mischa Hielkema (HandbikeStanddaarbuitenH4
Klaas BolksHardenbergH6
GH HuttenHardenbergH4
Harmen DijkstraGroningenH7
Bartosz SiwinskiDrunenH7
Arjan HulsebosAmsterdam ZuidoostH5
Robert-Jan BosAlmereH7
Gert MulderijElimH7
Johan BoonstraGasterenH5
Nico BakkerHattemH4
Roelof van der KlisNootdorpH5
Valerie SteffensAmersfoortD4
Jan SandersDrutenH3
Guus ThijssenDalenH4
Han van de WerfhorstOmmenH3
Leon EllermannEmmenH2
Dick commandeurSint PancrasH6
Marion GerssenDrutenD4
Laurens SnoekVolendamH4
Wilco TimmermanEmmeloordH3
Miriam LasscheMarknesseD3
Martin van de PolBarneveldH7
Bertil van DorpElburgH5
Sten HoekOosterstreekH2
Erik SlijverAnna PaulownaH3
Wim van TriestElburgH5
Tom AkkermanGroningenH3
Klaas SmitTynaarloH4
Rick ZwakmanGroningenH3
Huub DeelstraHoogeveenH2
Bert SmildaGroningenH7
Iwan SchutStadskanaalH7
Benjamin van ElburgDedemsvaartH3
David BrinkmanDe BlesseH2
Jelle-Wytze de GrootGroningenH4
Harriët KoornHoogmadeD3
Gerard KoornLeidenH6
Wilbert Van Het looLierenH7
Wieger van der WierMarumH7
Rob WielinkPeizeH7
Aafke SoetHeerenveenD4
Peter SchootstraBurgumH3
Aantal deelnemers: 55

Deelnemers Tijdrit - Dagkaart (vanaf 15 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Harm BuistZuidlarenH3
Hofstra jeroenFranekerH4
Rob van ZettenZeewoldeH5
Peter ZijlstraWorkumH5
Piet van der SchaarMidlumH5
Siemen ZeldenrustZweinsH3
Jos van BarneveldHeerenveenH5
Jan-Joris van DijkHeerenveenH4
Rein van der ZwaagJoureH4
Bert MastLippenhuizenH5
Wiep FolkertsHeerenveenD3
Remco van der ZwaanGroningenH3
Paulus FolmerWorkumH4
Peter SmalePeizeH3
Theunis WoudaWorkumH3
Geert-Dirk ZandstraHeerenveenH5
Aantal deelnemers: 16

Deelnemers Tijdrit - Jeugd WV Snits (12 t/m 14 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Keije solenZwolleH1
Aantal deelnemers: 1

Deelnemers Tijdrit - Jeugd Niet Leden (12 t/m 14 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Melissa de HaanFranekerD1
Vincent van DorpElburgH1
Björn HommesAppelschaH1
Aantal deelnemers: 3

© 2018 Inschrijven.nl