Deelnemers Omloop GoŽnga 6 april 2018


Deelnemers 75 km Omloop A - Leden WV Snits

NaamWoonplaatsCategorie
Gaatze PostmaMuneinA-Categorie
Bas WestraSneekA-Categorie
Tsjomme OzingaHeerenveenA-Categorie
Adriaan BotmaDriezumA-Categorie
Hylke WijnsmaLeeuwardenA-Categorie
Rein schiphofSt.-AnnaparochieA-Categorie
Bauke BouwstraWorkumA-Categorie
Jack KuperDokkumA-Categorie
Martin SwartFranekerA-Categorie
Selmar PiggeHeerenveenA-Categorie
Sjoerd van AalzumScharnegoutumA-Categorie
Martijn EttemaBolswardA-Categorie
Hidde PunterSneekA-Categorie
Laurens TaekemaSneekA-Categorie
Janco LukkesSneekA-Categorie
Sierd SteigengaExmorraA-Categorie
Lambertus KoopmansBolswardA-Categorie
Sipke ZijlstraBurgumA-Categorie
Dennis HaanstraSneekA-Categorie
Boyan BakhuizenLeeuwardenA-Categorie
Frank WierstraBurgumA-Categorie
Erwin WiersmaHeegA-Categorie
Andries WeeningKootstertilleA-Categorie
Taeke OppewalSneekA-Categorie
Ruben HoekstraHeerenveenA-Categorie
Henk KooijJoureA-Categorie
Jildert BoersmaScharnegoutumA-Categorie
Martin BruiningSneekA-Categorie
Thomas WobmaBolswardA-Categorie
Henk bosDrachtenA-Categorie
Henk bosDrachtenA-Categorie
Marc de BruinGroningenA-Categorie
Aantal deelnemers: 32

Deelnemers 75 km Omloop A - WFN / KNWU Licentie

NaamWoonplaatsCategorie
Cor VisserMuneinA-Categorie
Paul VeldhuisUreterpA-Categorie
Martin de VriesHeerenveenA-Categorie
Mark GjaltemaLeeuwardenA-Categorie
Jan Durk CanrinusHallumA-Categorie
Bonne AansDrachtenA-Categorie
Harold PiersmaNoardburgumA-Categorie
Joakim ZuidemaDokkumA-Categorie
Jan TerpstraDrachtenA-Categorie
Harko KievitLeekA-Categorie
Marcel WeinansRodenA-Categorie
Jan HekmanNorgA-Categorie
Egon NanningaLelystadA-Categorie
Mart MengerGroningenA-Categorie
Mark ten CateGroningenA-Categorie
Jasper WitteveenBurgumA-Categorie
Eelke de JongGroningenA-Categorie
Bas BosmaMeppelA-Categorie
Barry PorsiusLelystadA-Categorie
Dion kootSteggerdaA-Categorie
Jos BouwBovensmildeA-Categorie
Marco HagedoornEenA-Categorie
Johnny de HarderLelystadA-Categorie
Ricardo van WierenLelystadA-Categorie
Matthijs de VriesLeeuwardenA-Categorie
Sicco-Matthijs HeeringaLeeuwardenA-Categorie
Anne van der MeerLeeuwardenA-Categorie
Hendrik GroothofLeeuwardenA-Categorie
Date BurgerjonLeeuwardenA-Categorie
Mark PrinsenHeerenveenA-Categorie
Jappie SonnemaDokkumA-Categorie
Nathan JansenWirdum FrA-Categorie
Kars EekemaDronrypA-Categorie
Robert KruijfLeeuwardenA-Categorie
Jesse van GorkumGroningenA-Categorie
Bart van de WalleGroningenA-Categorie
Aantal deelnemers: 36

Deelnemers 75 km Omloop A - Dagkaart

NaamWoonplaatsCategorie
Arjen VeenstraLelystadA-Categorie
Aantal deelnemers: 1

Deelnemers 55 km Omloop B - Leden WV Snits

NaamWoonplaatsCategorie
Sandra HoekzemaHeerenveenB-Categorie
Sybolt KuipersSneekB-Categorie
Jelle Wietze HogeterpOudega Sudwest-FryslanB-Categorie
Wim de WitAkkrumB-Categorie
Miente SteensmaDrachtenB-Categorie
Tim van der MeerIJlstB-Categorie
Frank van het ReveWorkumB-Categorie
Frans HettemaLeeuwardenB-Categorie
Jurjen SweeringSneekB-Categorie
Marco OttensEastereinB-Categorie
Arjen HoekstraOosthemB-Categorie
Guillaume VisserHeerenveenB-Categorie
Aantal deelnemers: 12

Deelnemers 55 km Omloop B - WFN / KNWU Licentie

NaamWoonplaatsCategorie
Bram KempkensHaren GnB-Categorie
Anko SmildaLeekB-Categorie
Henk FoekemaHippolytushoefB-Categorie
Jan FennemaDamwaldB-Categorie
Joost HoogenboschDen BurgB-Categorie
Remmelt BosklopperGroningenB-Categorie
Rolf KokRouveenB-Categorie
Sebastiaan VerbreeLeeuwardenB-Categorie
Brian Tamis't Zand NhB-Categorie
Paul van SchagenAlkmaarB-Categorie
Renť Mink Van Der WerfNieuw-AmsterdamB-Categorie
Dirk jan VellingaNoardburgumB-Categorie
Sten HoekOosterstreekB-Categorie
Tom AkkermanGroningenB-Categorie
Freya ReitsmaLeeuwardenB-Categorie
Herman LuimesEricaB-Categorie
Willem-Jan KuikWolvegaB-Categorie
Erwin BeckersJulianadorpB-Categorie
Aantal deelnemers: 18

Deelnemers 55 km Omloop B - Dagkaart

NaamWoonplaatsCategorie
Patrick van der KnaapWateringenB-Categorie
Aantal deelnemers: 1

© 2018 Inschrijven.nl