Deelnemers Tijdrit Oudemirdum (OFK TT #2) 18 april 2018


Deelnemers Tijdrit - Leden WV Snits (vanaf 15 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Wiecher VisserHarlingenH4
Dirk de HaanFranekerH4
Sandor WalingaBolswardH3
Boyan BakhuizenLeeuwardenH3
Bert bakkerZaandamH6
Henk KooijJoureH4
Dennis HaanstraHeegH7
Bert MastLippenhuizenH5
Martin SwartFranekerH7
Laurens TaekemaSneekH7
Aron de JongLeeuwardenH7
Fedde BergsmaSint NicolaasgaH4
Sytse de VriesWarnsH3
Rene hooghiemsterSneekH7
Marten NijmeijerLemmerH6
Dineke NijmeijerLemmerD3
Frank van het ReveWorkumH4
Philip SijbrandiBolswardH2
Mathijs SteenhuisSneekH7
Jelmer RouweLangweerH4
Siem HomsmaOppenhuizenH4
Hanno ZomermaandFranekerH4
Peter VisscherDe WijkH5
Hidde PunterSneekH7
Jobbe KrijnsenBolswardH2
Thomas WobmaBolswardH4
Jelte KrijnsenBolswardH2
René KrijnsenBolswardH5
Tamme PosthumusJoureH4
Aantal deelnemers: 29

Deelnemers Tijdrit - WFN/KNWU Licentie (vanaf 15 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Armando van BruggenPurmerendH2
Sjaak van HalDeventerH6
Lammert HaverkampElburgH4
Gerlof HofmanAduardH4
Cees SnoekVolendamH4
John VeermanVolendamH5
Pieter SmithGroningenH3
Gilbert van CampenKraggenburgH4
Shane MahonHaarlemH4
Klaas BolksHardenbergH6
Johan BoonstraGasterenH5
Guus ThijssenDalenH4
Laurens SnoekVolendamH4
Miriam LasscheMarknesseD3
Erik SlijverAnna PaulownaH3
Wim van TriestElburgH5
Klaas SmitTynaarloH4
Sytze BrouwersGroningenH3
Valerie SteffensAmersfoortD4
Ronald HeringaGroningenH7
Mike kuyperDrontenH7
Wilco TimmermanEmmeloordH3
GH HuttenHardenbergH4
Gert MulderijElimH7
Patrick WoldingaGroningenH4
Rik WielinkApeldoornH7
Luc EssinkAlmereH7
Robert-Jan BosAlmereH7
Daniel ElzingaOpendeH7
David BrinkmanDe BlesseH2
Anko SmildaLeekH3
Nico BakkerHattemH4
Arne PetersBeekbergenH7
Harriët KoornHoogmadeD3
Gerard KoornLeidenH6
Marien BogerdKootwijkH7
Andrea van Loo't HardeD4
Gerrit van Loo't HardeH5
Jelle-Wytze de GrootGroningenH4
Rick ZwakmanGroningenH3
Jan EssersWolvegaH7
Robert KruijfLeeuwardenH7
Arnoud NijhuisBalkbrugH3
Mark MekenkampSaasveldH4
Rob WielinkPeizeH7
Bert SmildaGroningenH7
Jennette JansenWesterhaar-Vriezenv WijkD4
Wieger van der WierMarumH7
Wilbert van het LooLierenH7
Danique BraamFeanwaldenD4
Marleen StoelKampenD4
Marion GerssenDrutenD4
Jan SandersDrutenH3
Sten HoekOosterstreekH2
Laurens van EmbdenDwingelooH7
Aantal deelnemers: 55

Deelnemers Tijdrit - Dagkaart (vanaf 15 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Saskia OomenZwartsluisD3
Jan-Joris van DijkHeerenveenH4
Lieke BalkemaUithuizenD2
Paulus folmerWorkumH4
Jos van BarneveldHeerenveenH5
Sandra van DiemenGroningenD3
Peter SmalePeizeH3
Siemen ZeldenrustZweinsH3
Cor van LeeuwenBorgerH3
Sander KikkertHoogeveenH3
Jeroen HofstraFranekerH4
Sven SlikkerveerSneekH5
Wiep FolkertsHeerenveenD3
Tjalling HuizingaPeizeH3
Christiaan de BoonGroningenH3
Klaas BullemaNieuw ScheemdaH6
Peter ZijlstraWorkumH5
Remco van der ZwaanGroningenH3
Geert-Dirk ZandstraHeerenveenH5
Aantal deelnemers: 19

Deelnemers Tijdrit - Jeugd Leden WV Snits (12 t/m 14 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Timo VlagsmaBolswardH1
Aantal deelnemers: 1

Deelnemers Tijdrit - Jeugd Niet Leden (12 t/m 14 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Melissa de HaanFranekerD1
Vincent van DorpElburgH1
Bjorn HommesAppelschaH1
Manon de VriesGrouD1
Keije SolenZwolleH1
Aantal deelnemers: 5

© 2018 Inschrijven.nl