Deelnemers Omloop Folsgare 20 april 2018


Deelnemers 71 km Omloop A - Leden WV Snits

NaamWoonplaatsCategorie
Tsjomme OzingaHeerenveenA-Categorie
Adriaan BotmaDriezumA-Categorie
Rein SchiphofSt.-AnnaparochieA-Categorie
Sjoerd van AalzumScharnegoutumA-Categorie
Martijn EttemABolswardA-Categorie
Sipke ZijlstraBurgumA-Categorie
Lambertus KoopmansBolswardA-Categorie
Frank WierstraBurgumA-Categorie
Henk KooijJoureA-Categorie
Janco LukkesSneekA-Categorie
Arjan KramerSneekA-Categorie
Dennis HaanstraHeegA-Categorie
Gerben GerbrandyNijlandA-Categorie
Aron de JongLeeuwardenA-Categorie
Arjen BosBolswardA-Categorie
Andries WeeningKootstertilleA-Categorie
Ruben HoekstraHeerenveenA-Categorie
Hidde PunterSneekA-Categorie
Thomas WobmaBolswardA-Categorie
Bas WestraSneekA-Categorie
Bauke BouwstraWorkumA-Categorie
Laurens TaekemaSneekA-Categorie
Henk BosDrachtenA-Categorie
Jobbe KrijnsenBolswardA-Categorie
Thiemen SiemensmaKoudumA-Categorie
Martin BruiningSneekA-Categorie
Aantal deelnemers: 26

Deelnemers 71 km Omloop A - WFN / KNWU Licentie

NaamWoonplaatsCategorie
Cor VisserMuneinA-Categorie
Martin de VriesHeerenveenA-Categorie
Paul VeldhuisUreterpA-Categorie
Mart MengerGroningenA-Categorie
Martijn de JongeBarger-CompascuumA-Categorie
Mark ten CateGroningenA-Categorie
Bart van de WalleGroningenA-Categorie
Douwe de BoerGroningenA-Categorie
Kars EekemaDronrypA-Categorie
Brian Tamis't Zand NhA-Categorie
Jildert BoersmaScharnegoutumA-Categorie
Rene STolwijkOostwold gem LeekA-Categorie
Douwe DoorduinGroningenA-Categorie
Bauke HylkemaBakhuizenA-Categorie
Bonne AansDrachtenA-Categorie
Mark GjaltemaLeeuwardenA-Categorie
Bouwe KuinBlesdijkeA-Categorie
Robert van DamAdorpA-Categorie
Erwin BeckersJulianadorpA-Categorie
Gudo HartogGroningenA-Categorie
Eelke de JongGroningenA-Categorie
Gerdin BoelensGroningenA-Categorie
Hans GroenhoffGroningenA-Categorie
Niels HeijneAdorpA-Categorie
Jan Durk CanrinusHallumA-Categorie
Ruud SunderGroningenA-Categorie
Taeke OppewalSneekA-Categorie
Sicco-Matthijs HeeringaHurdegarypA-Categorie
Wieberen DuinstraStiensA-Categorie
Daniel ElzingaOpendeA-Categorie
Hendrik GroothofLeeuwardenA-Categorie
Jarno StokBoksumA-Categorie
Raymond BakkerJulianadorpA-Categorie
Harold PiersmaNoardburgumA-Categorie
Rob WielinkPeizeA-Categorie
Nathan JansenWirdum FrA-Categorie
Arjen ReinsmaRodenA-Categorie
Date BurgerjonLeeuwardenA-Categorie
Jasper WitteveenBurgumA-Categorie
Jappie SonnemaDokkumA-Categorie
Aantal deelnemers: 40

Deelnemers 71 km Omloop A - Dagkaart

NaamWoonplaatsCategorie
Bart van ZeilenGroningenA-Categorie
Aantal deelnemers: 1

Deelnemers 53 km Omloop B - Leden WV Snits

NaamWoonplaatsCategorie
Frans HettemaLeeuwardenB-Categorie
Bertus BeckersWommelsB-Categorie
Guillaume VisserHeerenveenB-Categorie
Gert-Jan BleekerWoudsendB-Categorie
Marco OttensEastereinB-Categorie
Arjen HoekstraOosthemB-Categorie
Sybolt KuipersSneekB-Categorie
Jacob HofstraBolswardB-Categorie
Lars StienstraYsbrechtumB-Categorie
Bram van BeemWommelsB-Categorie
Waling SmedingaMidlumB-Categorie
Jelle Wietze HogeterpOudega Sudwest-FryslanB-Categorie
Jurjen SweeringSneekB-Categorie
Wim de WitAkkrumB-Categorie
René KrijnsenBolswardB-Categorie
Melle DijkstraJoureB-Categorie
Aantal deelnemers: 16

Deelnemers 53 km Omloop B - WFN / KNWU Licentie

NaamWoonplaatsCategorie
Jan FennemaDamwaldB-Categorie
Remmelt BosklopperGroningenB-Categorie
Willem-Jan KuikWolvegaB-Categorie
Jan-Dick den DasLandsmeerB-Categorie
Henk FoekemaHippolytushoefB-Categorie
John BotBovenkarspelB-Categorie
Herman LuimesEricaB-Categorie
Anne van der MeerLeeuwardenB-Categorie
Bram kempkensHaren GnB-Categorie
René Mink Van Der WerfNieuw-AmsterdamB-Categorie
Rutger VosExlooB-Categorie
Mingko SunDen HelderB-Categorie
Jens NieuwenburgHarlingenB-Categorie
Arie de JongSt.-JacobiparochieB-Categorie
Jan Reinder KempenaarKollumB-Categorie
Hidde Erben de LangeHurdegarypB-Categorie
Paul van SchagenAlkmaarB-Categorie
Sten HoekOosterstreekB-Categorie
Peter de KosterPurmerendB-Categorie
Andries HoekstraHarkemaB-Categorie
Ruben MarinusZwagerboschB-Categorie
Aantal deelnemers: 21

Deelnemers 53 km Omloop B - Dagkaart

NaamWoonplaatsCategorie
Patrick van der KnaapWateringenB-Categorie
Klaas MeekmaWoudsendB-Categorie
Rob BontingEeldeB-Categorie
Marco BergmanGroningenB-Categorie
Yvar IJntemaWoudsendB-Categorie
Aantal deelnemers: 5

© 2018 Inschrijven.nl