Deelnemers Tijdrit Zurich (OFK TT #3) 16 mei 2018


Deelnemers Tijdrit - Leden WV Snits (vanaf 15 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Dirk de HaanFranekerH4
Wiecher VisserHarlingenH4
Gerben GerbrandyNijlandH2
Gerben OldenkampZandhuizenH7
Jelmer RouweLangweerH4
Sandor WalingaBolswardH3
Bert BakkerZaandamH6
Werner van der MeerWoudsendH2
Henk KooijJoureH4
René KrijnsenBolswardH5
Richard KremerGroningenH5
Bert MastLippenhuizenH5
Laurens TaekemaSneekH7
Sytse de VriesWarnsH3
Geert Jan StenvertIJlstH3
Lars StienstraYsbrechtumH2
Frank van het ReveWorkumH4
Dineke NijmeijerLemmerD3
Marten NijmeijerLemmerH6
Tamme PosthumusJoureH4
Martin SwartFranekerH7
Hidde PunterSneekH7
Aron de JongLeeuwardenH7
Jurjen SweeringSneekH5
Fedde BergsmaSint NicolaasgaH4
Boyan BakhuizenLeeuwardenH3
Friso JukemaHeegH2
Aantal deelnemers: 27

Deelnemers Tijdrit - WFN/KNWU Licentie (vanaf 15 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Gilbert van CampenKraggenburgH4
Gerlof HofmanAduardH4
Klaas BolksHardenbergH6
Guus ThijssenDalenH4
Alicja VerhagenWoerdenD4
Sjaak van HalDeventerH6
Pieter SmithGroningenH3
Ronald HeringaGroningenH7
Miriam LasscheMarknesseD4
John VeermanVolendamH5
Stef JonkerRodenH5
Erik SlijverAnna PaulownaH3
Fabian de Wolf (tandem)BeilenH7
Sytze BrouwersGroningenH3
Pieter VerhoevenGroningenH7
Cees SnoekVolendamH4
Gert MulderijElimH7
Chris Pieter VeenstraWergeaH3
Bettina ZijlstraGroningenD4
Luc EssinkAlmereH7
Johan BoonstraGasterenH5
Marthijs wegdamDalenH4
Ron AardenburgHeemskerkH5
Wilbert van het LooLierenH7
Sterre JonkersEmmenD4
Rick ZwakmanGroningenH3
Klaas SmitTynaarloH4
Armando van BruggenPurmerendH2
Jan FennemaDamwaldH3
Rixt MeijerHeerenveenD4
Lammert HaverkampElburgH4
Loes AdegeestEnschedeD4
Gerard KoornLeidenH6
Eva JonkersStaphorstD2
Roelof van der KlisNootdorpH5
Harmen DijkstraGroningenH7
Iris TonWaskemeerD2
Arjen BosBolswardH7
Wilco TimmermanEmmeloordH3
GH HuttenHardenbergH4
Jan EssersWolvegaH7
Valerie SteffensAmersfoortD4
Robert KruijfLeeuwardenH7
Hartthijs de VriesKollumH7
Laurens van EmbdenDwingelooH7
Bert SmildaGroningenH7
Klaas PoortingaBurdaardH2
Rob WielinkPeizeH7
Jim KesVolendamH2
Mike KesVolendamH2
Harriët KoornHoogmadeD3
Anko SmildaLeekH3
Martijn DijkstraDe KnipeH7
Wieger van der WierMarumH7
Jelle-Wytze de GrootGroningenH4
Wim van TriestElburgH5
Lysbet de BoerAmsterdamD3
Rick OttemaLeeuwardenH7
Aantal deelnemers: 58

Deelnemers Tijdrit - Dagkaart (vanaf 15 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Jan-Joris van DijkHeerenveenH4
Corine VisserLeeuwardenD3
Roeland KampGroningenH3
Jos van BarneveldHeerenveenH5
Christiaan de BoonGroningenH3
Megan SokolovHeerenveenD2
Ids BoumaOudehaskeH2
Wiep FolkertsHeerenveenD3
Sander KikkertHoogeveenH3
Wessel HorlingsHeegH2
Shane MahonHaarlemH4
Eelco KooistraSchraardH3
Jeroen hofstraFranekerH4
Mike DogteromHallumH2
Thirza SierdsmaTer IdzardD2
Sven SlikkerveerSneekH5
Peter SmalePeizeH3
Piet van der SchaarMidlumH5
Siemen ZeldenrustZweinsH3
Maaike VerweijVeenhuizenD2
Debby behrAssenD2
Aantal deelnemers: 21

Deelnemers Tijdrit - Jeugd Leden WV Snits (12 t/m 14 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Timo VlagsmaBolswardH1
Aantal deelnemers: 1

Deelnemers Tijdrit - Jeugd Niet Leden (12 t/m 14 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Melissa de HaanFranekerD1
Vincent van DorpElburgH1
Björn HommesAppelschaH1
Manon de VriesGrouD1
Aantal deelnemers: 4

© 2018 Inschrijven.nl