Deelnemers Tijdrit Luinjeberd (OFK TT #4) 13 juni 2018


Deelnemers Tijdrit - Leden WV Snits (vanaf 15 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Wiecher VisserHarlingenH4
Gerben GerbrandyNijlandH2
Henk KooijJoureH4
Dirk de HaanFranekerH4
Marten NijmeijerLemmerH6
Dineke NijmeijerLemmerD3
Bertijn BrijderHeerenveenH4
Larissa DrysdaleHeerenveenD4
Bert BakkerZaandamH6
Thomas WobmaBolswardH4
Siem HomsmaOppenhuizenH4
Gerben GerbenZandhuizenH7
Philip SijbrandiBolswardH2
Jelmer RouweLangweerH4
Aron de JongLeeuwardenH7
Martin SwartFranekerH7
Bert MastLippenhuizenH5
Werner Van der MeerWoudsendH2
Hylke de BoerWeidumH2
Tjerk de BoerWeidumH2
Jelte KrijnsenBolswardH2
René KrijnsenBolswardH5
Boyan BakhuizenLeeuwardenH3
Piet van der SchaarMidlumH5
Aantal deelnemers: 24

Deelnemers Tijdrit - WFN/KNWU Licentie (vanaf 15 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Gilbert van CampenKraggenburgH4
Gerlof HofmanAduardH4
Klaas BolksHardenbergH6
Sjaak van HalDeventerH6
Pieter SmithGroningenH3
Patrick WoldingaGroningenH4
Chris Pieter VeenstraWergeaH3
Guus ThijssenDalenH4
Klaas SmitTynaarloH4
Luc EssinkAlmereH7
John VeermanVolendamH5
Shane MahonHaarlemH4
Armando van BruggenPurmerendH2
Rolf HendriksAlmereH4
Cees SnoekVolendamH4
Erik SlijverAnna PaulownaH3
Miriam LasscheMarknesseD4
Bettina ZijlstraGroningenD4
Nicole ClerxGroningenD4
Lammert HaverkampElburgH4
Ron AardenburgHeemskerkH5
Folkert OostraDuivendrechtH7
GH HuttenHardenbergH4
Peter SmalePeizeH3
Axel BolandHaarlemH4
Harriët KoornHoogmadeD3
Loes AdegeestEnschedeD4
Gert MulderijElimH7
Valerie SteffensAmersfoortD4
Anko SmildaLeekH3
Dingeman VinkHaarlemH3
Han van de WerfhorstOmmenH3
Carolien de BruinZuidbroekD2
Arne PetersBeekbergenH7
Bodi Del GrossoEeldeH2
Sven NijzinghZuidwolde DrH7
Gerard KoornLeidenH6
Remco GrasmanEmmeloordH7
Wilco TimmermanEmmeloordH3
Robert KruijfLeeuwardenH7
Jan EssersWolvegaH7
Zeger van PeltPuttenH7
Wilbert van het LooLierenH7
Wim van TriestElburgH5
Iris SchultingaZuidlarenD2
Natalie van GoghNieuw-VennepD4
Rob WielinkPeizeH7
Rixt MeijerHeerenveenD4
Sten HoekOosterstreekH2
Gerrit van Loo't HardeH5
Andrea van Loo't HardeD4
Wieger van der WierMarumH7
Bert SmildaGroningenH7
Hartthijs de VriesKollumH7
Nathalie ElzingaDe WestereenD2
Jelle-Wytze de GrootGroningenH4
Nico BakkerHattemH4
Laurens van EmbdenDwingelooH7
Lieske CoumansAmsterdam ZuidoostD4
Rick ZwakmanGroningenH3
Sytze BrouwersGroningenH3
Tibor Del GrossoEeldeH2
Jan FennemaDamwaldH3
Aantal deelnemers: 63

Deelnemers Tijdrit - Dagkaart (vanaf 15 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Jan-Joris van DijkHeerenveenH4
Lieke BalkemaUithuizenD2
Ytzen FaberSintjohannesgaH3
Eelco KooistraSchraardH3
Siemen ZeldenrustZweinsH3
Christiaan de BoonGroningenH3
Wiep FolkertsHeerenveenD3
Sonja KrouwelsHaarlemD3
Sander kikkertHoogeveenH3
Ralf de JongDrachtenH4
Bas ZwakenbergIJsselmuidenH3
Megan SokolovHeerenveenD2
Tjalling HuizingaPeizeH3
Sven SlikkerveerSneekH5
Wiebe Terwisscha van ScheltingaReahusH3
Aantal deelnemers: 15

Deelnemers Tijdrit - Jeugd Leden WV Snits (12 t/m 14 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Abe SantemaSneekH1
Timo VlagsmaBolswardH1
Lenthe WobmaBolswardD1
Aantal deelnemers: 3

Deelnemers Tijdrit - Jeugd Niet Leden (12 t/m 14 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Melissa de HaanFranekerD1
Björn HommesAppelschaH1
Aantal deelnemers: 2

© 2018 Inschrijven.nl