Deelnemers Ronde van Workum 7 juli 2018


Deelnemers 70 km Amateurs - Leden WV Snits

NaamWoonplaatsCategorie
Tsjomme OzingaHeerenveenAmateurs
Gerben GerbrandyNijlandAmateurs
Adriaan BotmaDriezumAmateurs
Dennis HaanstraHeegAmateurs
Arjan KramerSneekAmateurs
Janco LukkesSneekAmateurs
Bauke BouwstraWorkumAmateurs
Bas WestraSneekAmateurs
Sjoerd van AalzumScharnegoutumAmateurs
Arjen BosBolswardAmateurs
Lambertus KoopmansBolswardAmateurs
Thomas WobmaBolswardAmateurs
Jildert BoersmaScharnegoutumAmateurs
Peter BakkerBolswardAmateurs
Atze hospesHemelumAmateurs
Albert BouwstraReduzumAmateurs
Aantal deelnemers: 16

Deelnemers 70 km Amateurs - WFN / KNWU Licentie

NaamWoonplaatsCategorie
Bauke HylkemaBakhuizenAmateurs
Bart van de walleGroningenAmateurs
Raymond BakkerJulianadorpAmateurs
Martijn NagtegaalVeenendaalAmateurs
Gert MulderijElimAmateurs
Gerwin van DamGoutumAmateurs
Hendrik GroothofLeeuwardenAmateurs
Dion KootSteggerdaAmateurs
Aantal deelnemers: 8

Deelnemers 70 km Amateurs - Dagkaart

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers 50 km Sportklasse - Leden WV Snits

NaamWoonplaatsCategorie
Gert-Jan BleekerWoudsendSportklasse
Gerben HarkemaJoureSportklasse
Miente SteensmaDrachtenSportklasse
Jelle BokmaWorkumSportklasse
Guillaume VisserHeerenveenSportklasse
Frank van het ReveWorkumSportklasse
Waling SmedingaMidlumSportklasse
Bertus BeckersWommelsSportklasse
Wiecher VisserHarlingenSportklasse
Jacob HofstraBolswardSportklasse
Piet van der SchaarMidlumSportklasse
Bram van BeemWommelsSportklasse
Siemen ZeldenrustZweinsSportklasse
Johan LukkesSneekSportklasse
Jurjen SweeringSneekSportklasse
Jan TerpstraSneekSportklasse
Marco OttensEastereinSportklasse
Jelle Wietze HogeterpOudega Sudwest-FryslanSportklasse
Dennie van der KooiFranekerSportklasse
Boyan BakhuizenLeeuwardenSportklasse
Aantal deelnemers: 20

Deelnemers 50 km Sportklasse - WFN / KNWU Licentie

NaamWoonplaatsCategorie
Ed van der VeerRenswoudeSportklasse
Willem-Jan KuikWolvegaSportklasse
Herman LuimesEricaSportklasse
Wieberen DuinstraStiensSportklasse
Nathan LootsmaLeeuwardenSportklasse
Sjaak EijgenhuijsenStiensSportklasse
Pieter DijkstraHallumSportklasse
Marten VeenGroningenSportklasse
Anton WiersmaHallumSportklasse
Jesse van GorkumGroningenSportklasse
Sjon van VeenBakkeveenSportklasse
Jelmer KoehoornHeerenveenSportklasse
Dirk jan VellingaNoardburgumSportklasse
Aantal deelnemers: 13

Deelnemers 50 km Sportklasse - Dagkaart

NaamWoonplaatsCategorie
Theunis WoudaWorkumSportklasse
Peter ZijlstraWorkumSportklasse
Sander KikkertHoogeveenSportklasse
Eelco KooistraSchraardSportklasse
Aantal deelnemers: 4

© 2018 Inschrijven.nl