Deelnemers Tijdrit Warns (Kalas tijdritcompetitie #1) 23 maart 2019


Deelnemers Tijdrit - Leden WV Snits (vanaf 15 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Jan Durk CanrinusHallumH7
Tsjomme OzingaHeerenveenH7
Larissa DrysdaleHeerenveenD4
Bertijn BrijderHeerenveenH4
Valerie SteffensAmersfoortD4
Johannes de GrootJubbegaH4
Janette de Groot-BronJubbegaD4
Wiecher VisserHarlingenH4
Johan LukkesSneekH5
Martin SwartFranekerH5
Sandor WalingaBolswardH3
Jelmer RouwéLangweerH5
Siem HomsmaOppenhuizenH5
Dineke NijmeijerLemmerD4
Laurens TaekemaSneekH4
Siemen ZeldenrustHeerenveenH3
Nicole SteigengaExmorraD4
Timo VlagsmaBolswardH2
Henk KooijJoureH4
Bert MastLippenhuizenH5
Frank van het ReveWorkumH5
Piet van der SchaarMidlumH5
Abe SantemaSneekH2
Marten NijmeijerLemmerH6
Manon de boerLeeuwardenD4
Tamme PosthumusJoureH4
Ype VeldaJoureH4
Aantal deelnemers: 27

Deelnemers Tijdrit - WFN/KNWU Licentie (vanaf 15 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Sjaak van HalDeventerH6
Vincent van DorpElburgH2
Klaas BolksHardenbergH6
Henry KappertSleenH5
Chris Pieter VeenstraWergeaH3
Arjan HulsebosAmsterdam ZuidoostH5
Tom GoedeLandsmeerH6
Johan BoonstraGasterenH5
Jan-Wessel HovinghJonkersvaartH4
Jorryt OtterNieuwleusenH2
Maarten SchavemakerNieuw-VennepH3
Gerlof HofmanAduardH4
Guus ThijssenDalenH4
Jan FennemaFeanwaldenH3
Richard KoornHoogkarspelH3
Wout MarinusSurhuisterveenH3
Gert MulderijElimH7
Sander KikkertHoogeveenH3
John VeermanVolendamH5
Ruud SteeghsBemmelH4
Nico BakkerHattemH4
GH HuttenRheezeH4
Federico De MarcoAlmereH5
Miriam LasscheMarknesseD4
Arjan ZweersHardenbergH4
Lammert HaverkampElburgH4
Stef JonkerRodenH5
Tom AkkermanGroningenH3
Mike KuyperDrontenH7
Rene StolwijkOostwold gem LeekH7
Henk LunenborgHoogeveenH5
Christian VarwegHardenbergH7
Rick MetselaarHoogeveenH2
Louis GoudsblomAndijkH4
Harriët KoornHoogmadeD3
Gerard KoornLeidenH6
Wilco TimmermanEmmeloordH3
Jacco OvertoomEmmeloordH4
Ron AardenburgHeemskerkH5
Mike TemminkKraggenburgH3
Steven HeshusiusAlkmaarH3
René PaschaZuid-ScharwoudeH3
Bas RijsAlkmaarH3
Willemijn PrinsZwolleD2
Melissa de HaanFranekerD2
Wieger van der WierMarumH7
Sven Hagedoorn WeerstandTollebeekH2
Jordy MeermanBredaH4
Jelle-Wytze de GrootGroningenH4
Gilbert van CampenKraggenburgH4
Rob WielinkPeizeH7
Remco GrasmanEmmeloordH7
Maaike de VriesGroningenD4
Amber de VriesGrouD2
Manon de VriesGrouD2
Laurens van EmbdenDwingelooH7
Douwe DoorduinGroningenH7
Iwan SchutStadskanaalH7
Erjan KikkertVriezenveenH5
Lennard MeinemaAmersfoortH2
Leon EllermannEmmenH2
Tamara van der LindeElburgD4
Marc Van der lindeElburgH4
Emiel KunkelerZuidwolde DrH5
Sten HoekOosterstreekH2
Bram KoeweidenGroningenH3
Sven NijzinghZuidwolde DrH7
Aantal deelnemers: 67

Deelnemers Tijdrit - Dagkaart (vanaf 15 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Meriam BaumanJonkersvaartD3
Christiaan de BoonGroningenH3
Wiep FolkertsHeerenveenD3
Tjalling HuizingaPeizeH3
Susanne PathuisMarumD3
Wim van TriestElburgH5
Klaas BullemaNieuw ScheemdaH6
Lyke RotsHaren GnD3
Manfred ZweersHaren GnH4
Aantal deelnemers: 9

Deelnemers Tijdrit - Jeugd WV Snits (12 t/m 14 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Twan VlagsmaBolswardH1
Aantal deelnemers: 1

Deelnemers Tijdrit - Jeugd Niet Leden (12 t/m 14 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

© 2019 Inschrijven.nl