Deelnemers Tijdrit Harich 1 (Kalas Tijdritcompetitie #2) 17 april 2019


Deelnemers Tijdrit - Leden WV Snits (vanaf 15 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Tsjomme OzingaHeerenveenH7
Janette de Groot-BronJubbegaD4
Wiecher VisserHarlingenH4
Aron de JongLeeuwardenH7
Valerie SteffensAmersfoortD4
Bertijn BrijderHeerenveenH4
Larissa DrysdaleHeerenveenD4
Martin SwartFranekerH5
Laurens TaekemaSneekH4
Jennette JansenWesterhaar-Vriezenv WijkD4
Werner van der MeerWoudsendH2
Timo VlagsmaBolswardH2
Gerben OldenkampZandhuizenH7
Siemen ZeldenrustHeerenveenH3
Jelte KrijnsenBolswardH2
René KrijnsenBolswardH5
Sandor WalingaBolswardH3
Xander van StratenWolvegaH2
Dineke NijmeijerLemmerD4
Jelle BokmaWorkumH2
Johan LukkesSneekH5
Siem HomsmaOppenhuizenH5
Henk KooijJoureH4
Bert MastLippenhuizenH5
Aantal deelnemers: 24

Deelnemers Tijdrit - WFN/KNWU Licentie (vanaf 15 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Sjaak van HalDeventerH6
Klaas BolksHardenbergH6
Henry KappertSleenH5
Chris Pieter VeenstraWergeaH3
Johan BoonstraGasterenH5
Wout MarinusSurhuisterveenH3
Miriam LasscheMarknesseD4
Stef JonkerRodenH5
Guus ThijssenDalenH4
Jacco OvertoomEmmeloordH4
Jordy MeermanBredaH4
Rene StolwijkOostwold gem LeekH7
Johan NeevelWezepH5
Gert MulderijElimH7
Bettina ZijlstraGroningenD4
Jelle-Wytze de GrootGroningenH4
Vincent van DorpElburgH2
Jan EssersWolvegaH7
Gerlof HofmanAduardH4
Ron AardenburgHeemskerkH5
Berjan den HartogZoetermeerH3
Marien BogerdKootwijkH7
Lennart BultZeistH2
Martijn DijkstraHoogeveenH7
Tom AkkermanGroningenH3
Peter SmalePeizeH4
GH HuttenRheezeH4
Martha MalthaSneekD4
Bert SmildaGroningenH7
Bastiaan van der KraanHoogeveenH4
Hugo HeijerHoutenH2
Marc van der LindeElburgH4
Tamara van der LindeElburgD4
Henk LunenborgHoogeveenH5
Martin HoefakkerMiddenmeerH5
Lammert HaverkampElburgH4
Remco GrasmanEmmeloordH7
Tjitske EppingaSmildeD2
Rob WielinkPeizeH7
Melissa de HaanFranekerD2
Sytze BrouwersGroningenH3
Han van de WerfhorstOmmenH7
Rose KloeseEmmenD2
Nathalie ElzingaDe WestereenD2
Wieger van der WierMarumH7
Sven NijzinghZuidwolde DrH7
Erjan KikkertVriezenveenH5
Jan-Wessel HovinghJonkersvaartH4
Laurens van EmbdenDwingelooH7
Robert KruijfLeeuwardenH3
Nico BakkerHattemH4
Amber de VriesGrouD2
Sten HoekOosterstreekH2
Jan FennemaFeanwaldenH3
Wilco TimmermanEmmeloordH3
Klaas SmitTynaarloH4
Eva JonkersStaphorstD2
Bram KoeweidenGroningenH3
Tom GoedeLandsmeerH6
Rob HellerGroningenH6
Bart HuiskesZuidwolde DrH7
Aantal deelnemers: 61

Deelnemers Tijdrit - Dagkaart (vanaf 15 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Christiaan de BoonGroningenH3
Klaas BullemaNieuw ScheemdaH6
Manfred ZweersHaren GnH4
Lyke RotsHaren GnD3
Tjibbe HoogstinsGroningenH3
Meriam BaumanJonkersvaartD3
Wiep FolkertsHeerenveenD3
Tjalling HuizingaPeizeH3
Peter ZijlstraWorkumH5
Wim van TriestElburgH5
Aantal deelnemers: 10

Deelnemers Tijdrit - Jeugd Leden WV Snits (12 t/m 14 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Twan VlagsmaBolswardH1
Aantal deelnemers: 1

Deelnemers Tijdrit - Jeugd Niet Leden (12 t/m 14 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

© 2019 Inschrijven.nl