Deelnemers Wielerronde van Folsgare 19 april 2019


Deelnemers 71 km Amateurs - Leden WV Snits

NaamWoonplaatsCategorie
Guillaume VisserHeerenveenAmateurs
Sjoerd van AalzumScharnegoutumAmateurs
Gerben GerbrandijNijlandAmateurs
Wessel HorlingsHeegAmateurs
Janco LukkesSneekAmateurs
Sipke ZijlstraBurgumAmateurs
Jack KuperDokkumAmateurs
Andries WeeningKootstertilleAmateurs
Lambertus KoopmansBolswardAmateurs
Adriaan BotmaDriezumAmateurs
Arjen BosBolswardAmateurs
Jan Reinder KempenaarKollumAmateurs
Pieter DijkstraHallumAmateurs
Gerben OldenkampZandhuizenAmateurs
Taeke OppewalSneekAmateurs
Laurens TaekemaSneekAmateurs
Jobbe KrijnsenBolswardAmateurs
Frank WierstraBurgumAmateurs
Jildert BoersmaScharnegoutumAmateurs
Martijn EttemaBolswardAmateurs
Jelte de VriesOudega gem SmallingerlndAmateurs
Aantal deelnemers: 21

Deelnemers 71 km Amateurs - WFN / KNWU Licentie

NaamWoonplaatsCategorie
Rene StolwijkOostwold gem LeekAmateurs
Jappie SonnemaDokkumAmateurs
Erwin BeckersJulianadorpAmateurs
Bauke HylkemaBakhuizenAmateurs
Gert MulderijElimAmateurs
GH HuttenRheezeAmateurs
Bakker RaymondJulianadorpAmateurs
Roeland KampGroningenAmateurs
Klaas PoortingaBurdaardAmateurs
Gudo HartogGroningenAmateurs
Hero GoldhoornGroningenAmateurs
Jelmer BenjaminsNieuwlandeAmateurs
Aantal deelnemers: 12

Deelnemers 71 km Amateurs - Dagkaart

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers 53 km Sportklasse - Leden WV Snits

NaamWoonplaatsCategorie
Jacob HofstraBolswardSportklasse
Siemen ZeldenrustHeerenveenSportklasse
Wiecher VisserHarlingenSportklasse
Marco OttensEastereinSportklasse
Lars StienstraYsbrechtumSportklasse
Martijn KnevelbaardEchtenerbrugSportklasse
Gert Jan BleekerWoudsendSportklasse
Arjen HoekstraOosthemSportklasse
Jens NieuwenburgHarlingenSportklasse
Melle PoelsmaSneekSportklasse
René KrijnsenBolswardSportklasse
Tamme PosthumusJoureSportklasse
Aantal deelnemers: 12

Deelnemers 53 km Sportklasse - WFN / KNWU Licentie

NaamWoonplaatsCategorie
Bart van de WalleGroningenSportklasse
Willem-Jan KuikDrachtenSportklasse
Ronald BoskerZuidhornSportklasse
Benny vd KooiNoardburgumSportklasse
Gerard VerverGroningenSportklasse
Rolf KokRouveenSportklasse
Nathan LootsmaLeeuwardenSportklasse
Ming-Ko SunDen HelderSportklasse
Rutger VosApeldoornSportklasse
Herman LuimesEricaSportklasse
Daan KoningRuinenSportklasse
John BotBovenkarspelSportklasse
Wout MarinusSurhuisterveenSportklasse
Tom AkkermanGroningenSportklasse
Dirk jan VellingaNoardburgumSportklasse
Pelle van OnzenDen BurgSportklasse
Elmar de JongGroningenSportklasse
Arie de JongMenaamSportklasse
Matthijs DijkstraGroningenSportklasse
Paul BijlsmaFranekerSportklasse
Robert van DamAdorpSportklasse
Bart DijkKiel-WindeweerSportklasse
Jan-Wessel HovinghJonkersvaartSportklasse
Sjaak EijgenhuijsenStiensSportklasse
Joost HoogenboschDen BurgSportklasse
Lammert de JongHurdegarypSportklasse
Simon HooismaHengelo OvSportklasse
Jan WillemDe GroeveSportklasse
Gert de VeenZuidbroekSportklasse
Peter SchootstraBurgumSportklasse
Aantal deelnemers: 30

Deelnemers 53 km Sportklasse - Dagkaart

NaamWoonplaatsCategorie
Henk FoekemaHippolytushoefSportklasse
Stefan bij de WegBolswardSportklasse
Annejan PortijkDeinumSportklasse
Aantal deelnemers: 3

© 2019 Inschrijven.nl