Deelnemers Tijdrit Zurich (Kalas Tijdritcompetitie #3) 12 juni 2019


Deelnemers Tijdrit - Leden WV Snits (vanaf 15 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Wessel HorlingsHeegH2
Johannes de GrootJubbegaH4
Janette de Groot-BronJubbegaD4
Martin SwartFranekerH5
Siem HomsmaOppenhuizenH5
Larissa DrysdaleHeerenveenD4
Bertijn BrijderHeerenveenH4
Gerben OldenkampZandhuizenH7
Laurens TaekemaSneekH4
Sandor WalingaBolswardH3
Bert BakkerZaandamH6
Werner van der MeerWoudsendH2
Timo VlagsmaBolswardH2
Manon de BoerLeeuwardenD4
Dineke NijmeijerLemmerD4
Tsjomme OzingaHeerenveenH7
Gerben GerbrandijNijlandH2
Aron de JongLeeuwardenH7
Siemen ZeldenrustHeerenveenH3
Piet van der schaarMidlumH5
Henk KooijJoureH4
Aantal deelnemers: 21

Deelnemers Tijdrit - WFN/KNWU Licentie (vanaf 15 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Klaas BolksHardenbergH6
Chris Pieter VeenstraWergeaH3
Stef JonkerRodenH5
Miriam LasscheMarknesseD4
Sjaak van halDeventerH6
Guus ThijssenDalenH4
Wout MarinusSurhuisterveenH3
Ron AardenburgHeemskerkH5
Fred de GrootWaarlandH6
Melissa WijfjeOudeschootD4
Loes AdegeestEnschedeD4
Jordy MeermanBredaH4
Axel van der TuukAssenH2
Lars MulderijPesseH2
Marnix van der ScheerGroningenH4
Johan NeevelWezepH5
Vincent van DorpElburgH2
Jan FennemaFeanwaldenH3
Mathea NeijmeijerDrachtenD4
Tom GoedeLandsmeerH6
Rene man StolwijkOostwold gem LeekH7
Lammert HaverkampElburgH4
Valerie SteffensAmersfoortD4
Gert MulderijElimH7
Guus OlijerhoekPeizeH5
Nico BakkerHattemH4
Bert SmildaGroningenH7
Hartthijs de VriesKollumH7
Bastiaan van der KraanHoogeveenH4
Sytze BrouwersGroningenH3
Leon EllermannEmmenH2
Melissa de HaanFranekerD2
Rob WielinkPeizeH7
Jan WesterinkNunspeetH3
Wieger van der WierMarumH7
Wilco TimmermanEmmeloordH3
Remco GrasmanEmmeloordH7
Jelle-Wytze de GrootGroningenH4
Marco DoetsMonnickendamH7
Tijs DekkerOosthuizenH7
Wim van TriestElburgH5
Gilbert van CampenKraggenburgH4
Laurens van EmbdenDwingelooH7
Rob HellerGroningenH6
Jan Wessel HovinghJonkersvaartH4
Aantal deelnemers: 45

Deelnemers Tijdrit - Dagkaart (vanaf 15 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Sanne in t HofHeerenveenD3
Meriam BaumanJonkersvaartD3
Sandra van DiemenGroningenD3
Wiep FolkertsHeerenveenD3
Christiaan de BoonGroningenH3
Marcel GoosenHurdegarypH4
Bas ZwakenbergIJsselmuidenH4
Peter ZijlstraWorkumH5
Dirk de HaanFranekerH4
Maaike VerweijVeenhuizenD2
Luna JonkersEmmenD2
Klaas BullemaNieuw ScheemdaH6
Thirza SierdsmaTer IdzardD2
Aantal deelnemers: 13

Deelnemers Tijdrit - Jeugd Leden WV Snits (12 t/m 14 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Twan VlagsmaBolswardH1
Aantal deelnemers: 1

Deelnemers Tijdrit - Jeugd Niet Leden (12 t/m 14 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Eke van der MeulenStiensD1
Jurgen ZomermaandFranekerH1
Aantal deelnemers: 2

© 2019 Inschrijven.nl