Deelnemers Tijdrit Oudemirdum (Kalas Tijdritcompetitie #5) 21 september 2019


Deelnemers Tijdrit - Leden WV Snits (vanaf 15 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Sandor WalingaBolswardH3
Martin SwartFranekerH5
Timo VlagsmaBolswardH2
Valerie SteffensAmersfoortD4
Dineke NijmeijerLemmerD4
Siem HomsmaOppenhuizenH5
Aron de JongLeeuwardenH7
Arjen BosBolswardH7
Laurens TaekemaSneekH4
Tsjomme OzingaHeerenveenH4
Werner van der MeerWoudsendH2
Hanno ZomermaandFranekerH5
Wiecher VisserHarlingenH4
Bert MastLippenhuizenH5
Henk KooijJoureH4
Piet van der SchaarMidlumH5
Gerben OldenkampZandhuizenH7
Jelmer RouwéLangweerH5
Abe santemaSneekH2
Manon de BoerLeeuwardenD4
Siemen ZeldenrustHeerenveenH3
Ype VeldaJoureH4
Jelle BokmaWorkumH2
Geert Jan StenvertIJlstH3
Aantal deelnemers: 24

Deelnemers Tijdrit - WFN/KNWU Licentie (vanaf 15 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Chris Pieter VeenstraWergeaH3
Klaas BolksHardenbergH6
Maarten SchavemakerNieuw-VennepH3
Stef JonkerRodenH5
Guus ThijssenDalenH4
Teun van RossumKortenhoefH5
Wout MarinusSurhuisterveenH3
Don FlohilGrootebroekH3
Robin van VurenNaardenH5
Bastiaan van der KraanHoogeveenH4
Mathea NeijmeijerDrachtenD4
Albert de VriesGroningenH3
Peter SmalePeizeH4
Sytze BrouwersGroningenH3
Arjen reinsmaRodenH4
Gerrit WonderBeilenH5
Gert MulderijElimH7
Richard BultemaWinschotenH4
Vincent van DorpElburgH2
Han van de WerfhorstVroomshoopH3
Henry KappertSleenH5
Tom GoedeLandsmeerH6
Wilco TimmermanEmmeloordH3
Marien BogerdKootwijkH7
Benjamin van ElburgOmmenH3
Erik SlijverAnna PaulownaH3
Lammert HaverkampElburgH4
Dhr. Johan BoonstraGasterenH5
Jelmer BenjaminsNieuwlandeH7
Rene StolwijkOostwold gem LeekH7
Marcel WebersMilsbeekH4
Amber de VriesGrouD2
Bert SmildaGroningenH7
Ruben MarinusZwagerboschH7
Sander kikkertHoogeveenH3
Iwan SchutStadskanaalH7
René PaschaZuid-ScharwoudeH7
Steven HeshusiusAlkmaarH3
Melissa de HaanFranekerD2
Rob HellerGroningenH6
Tijs DekkerOosthuizenH7
Timo SpijkstraLeeuwardenH2
Martijn DijkstraHoogeveenH7
Rob wielinkPeizeH7
Manon de VriesGrouD2
Egbert SchoemakerWapserveenH7
Wim van TriestElburgH5
Jelle-Wytze de GrootGroningenH4
Rik wielinkApeldoornH7
Jan fennemaFeanwaldenH3
Wieger van der WierMarumH7
Nathalie ElzingaDe WestereenD2
Jan-Wessel HovinghJonkersvaartH4
Liam PostmaLeeuwardenH2
Lisanne BuurmanHeerenveenD4
Paul BijlsmaFranekerH2
Aantal deelnemers: 56

Deelnemers Tijdrit - Dagkaart (vanaf 15 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Frank van der WielenEmmenH4
Meriam BaumanJonkersvaartD3
Thirza SierdsmaTer IdzardD2
Wiep FolkertsHeerenveenD3
Christiaan de BoonGroningenH3
Marjan AndringaMarrumD3
Susanne PathuisMarumD3
Tjalling HuizingaPeizeH3
Lyke RotsHaren GnD3
Manfred ZweersHaren GnH4
Anouk SmildeGroningenD3
Daphne AldertsSint NicolaasgaD3
Dirk de HaanFranekerH4
Rinze de HaanDronrypH4
Klaas BullemaNieuw ScheemdaH6
Ineke DeddenHeerenveenD3
Job HoekstraHeerenveenH3
Demi van BenthemEnsD3
Aantal deelnemers: 18

Deelnemers Tijdrit - Jeugd Leden WV Snits (12 t/m 14 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Twan VlagsmaBolswardH1
Aantal deelnemers: 1

Deelnemers Tijdrit - Jeugd Niet Leden (12 t/m 14 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

© 2019 Inschrijven.nl