Deelnemers Tijdrit Oudemirdum 26 september 2020
Deelnemers Tijdrit - Leden WV Snits (vanaf 15 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Aafke SoetHeerenveenD4
Sander HoekstraGarypH3
Werner van der MeerWoudsendH7
Manon de BoerLeeuwardenD4
René KrijnsenBolswardH5
Larissa DrysdaleHeerenveenD4
Bertijn BrijderHeerenveenH4
Aron de JongLeeuwardenH7
Valerie SteffensAmersfoortD4
Arjen BosBolswardH7
Pieter TerpstraHeerenveenH3
Erik SlijverBrantgumH4
Janco LukkesSneekH3
Laurens TaekemaSneekH4
Siem HomsmaOppenhuizenH5
Bert MastLippenhuizenH5
Marten NijmeijerLemmerH6
Dineke NijmeijerLemmerD4
Gerard WijmaSurhuisterveenH3
Nicole SteigengaExmorraD4
Wiecher VisserHarlingenH4
Martha MalthaSneekD4
Tsjomme OzingaHeerenveenH4
Jelte KrijnsenBolswardH7
Aantal deelnemers: 24

Deelnemers Tijdrit - WFN/KNWU Licentie (vanaf 15 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Iris TonWaskemeerD4
Wendy OosterwoudUreterpD4
Peter SmalePeizeH4
Danique BraamFeanwaldenD4
Guillaume VisserHeerenveenH7
Pieter ten KortenaarWageningenH7
Jorryt OtterNieuwleusenH3
Albert de VriesGroningenH7
Thom LangenNieuw-DordrechtH7
Douwe DoorduinGroningenH7
Chris Pieter VeenstraWergeaH3
Bastiaan van der KraanHoogeveenH4
Emiel KunkelerZuidwolde DrH5
Kees KunkelerZuidwolde DrH3
Jan EssersWolvegaH4
Sten HoekOosterstreekH7
Andrea van Loo't HardeD4
Mischa BredewoldHooglandD4
Ilse GritZwolleD2
Rob wielinkPeizeH7
Jan-Wessel HovinghJonkersvaartH4
Stef JonkerRodenH5
Gert MulderijElimH7
Lyke RotsHaren GnD4
Susanne PathuisMarumD4
Wieger van der WierMarumH7
Guus OlijerhoekPeizeH5
Bettina ZijlstraPeizeD4
Jelmer BenjaminsNieuwlandeH7
Lars MulderijPesseH7
Michiel KokHeerenveenH7
Wessel LangeGroningenH7
Sven de HaanZuidlarenH7
Pieter VerhoevenZwolleH7
Sytze BrouwersGroningenH4
Remco GrasmanEmmeloordH7
Joost BakkerGroningenH3
Elmar ReindersAssenH7
Niels van EkerenRijswijk GldH7
Robert SpoekWageningenH5
Robert BraamWageningenH4
Jan SandersDrutenH3
Gerlof HofmanAduardH4
Adne KosterRodenH7
Evert-Jan VeldkampRodenH7
Marco BergmanPeizeH4
Dirk janNoardburgumH4
Hartthijs de VriesAugsbuurtH7
Danny van der TuukAssenH7
Arjen DijkstraHaren GnH7
Lammert HaverkampElburgH4
Thomas Brusendorff NielseGroningenH7
Erik HagtingGroningenH7
Juup KuperusLeekH2
Daan de GrootUtrechtH3
Roos HoogeboomZeistD4
Peter ResZeistH4
Rixt HooglandEnschedeD4
Laurens van EmbdenDwingelooH7
Klaas BolksHardenbergH6
Alfred KuiperLeekH5
Lucile Klaasen BosHaarlemD4
Tom AkkermanGroningenH7
Sybren WellingGroningenH7
Bouke GerritsmaWageningenH7
Jan Willem BolderdijkGroningenH3
Hans de BoerAdorpH4
Koos ZutSlootdorpH4
Aantal deelnemers: 68

Deelnemers Tijdrit - Dagkaart (vanaf 15 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Rinze de HaanDronrypH4
Christiaan de BoonGroningenH3
Marjan AndringaMarrumD3
Manfred ZweersHaren GnH4
Jelmer PietersmaAssenH3
Jeroen HofstraFranekerH4
Wout MarinusSurhuisterveenH3
Marion GerssenDrutenD3
Jordy MeermanBredaH4
Bas NieuwenhuisPaterswoldeH5
Wim van TriestElburgH5
Theresia OffringaNijlandD3
Lennert ReindersJoureH4
Tineke SchukkenJoureD3
Jelle-Wytze de GrootGroningenH4
Harm van der MeulenStiensH4
Aantal deelnemers: 16

Deelnemers Tijdrit - Jeugd Leden WV Snits (12 t/m 14 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Aantal deelnemers: 0

Deelnemers Tijdrit - Jeugd Niet Leden (12 t/m 14 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Ids van der MeulenStiensH1
Aantal deelnemers: 1

© 2020 Inschrijven.nl