Deelnemers Wielerronde van Folsgare 15 april 2022

Deelnemers 71 km Amateurs - Leden WV Snits

NaamWoonplaatsCategorie
Cor VisserGytsjerkAmateurs
Paul VeldhuisUreterpAmateurs
Gaatze PostmaKollumerzwaagAmateurs
Joakim ZuidemaDrachtenAmateurs
Bonne AansDrachtenAmateurs
Martijn EttemaBolswardAmateurs
Hidde PunterSneekAmateurs
Bauke HylkemaBakhuizenAmateurs
Pieter DijkstraHallumAmateurs
Jan DijkstraDrachtenAmateurs
Bas BosmaWolvegaAmateurs
Laurens TaekemaSneekAmateurs
Frank VeenwijkLeensAmateurs
Mark GjaltemaBurgumAmateurs
Frank WierstraBurgumAmateurs
Martin BruiningSneekAmateurs
Aantal deelnemers: 16

Deelnemers 71 km Amateurs - WFN / KNWU Licentie

NaamWoonplaatsCategorie
Harko KievitLeekAmateurs
Evert-Jan veldkampRodenAmateurs
Dennis SteverinkAssenAmateurs
Mark BoonHoogeveenAmateurs
Mark ten CateOnnenAmateurs
Janco HogendorpDronrypAmateurs
Sander HoekstrGarypAmateurs
Jack KuperDokkumAmateurs
Eddy AriaansZuidhornAmateurs
Heini KoornbergZwolleAmateurs
Sipke CasteleinLeidenAmateurs
Wieger van der WierMarumAmateurs
Egon NannningaLelystadAmateurs
Richard KorsSteenwijkAmateurs
Alex LaanstraSteenwijkAmateurs
Rob WielinkPeizeAmateurs
Robin MeijerSneekAmateurs
Berend SlagterPeizeAmateurs
Hylke WijnsmaLeeuwardenAmateurs
Bauke BouwstraWorkumAmateurs
Egbert SchoemakerWapserveenAmateurs
Sander van GelderenTukAmateurs
Oene VeenwijkWinsum GnAmateurs
Ruben MarinusZwagerboschAmateurs
Aantal deelnemers: 24

Deelnemers 71 km Amateurs - Dagkaart

NaamWoonplaatsCategorie
Daniël ZuidemaDokkumAmateurs
Thiemen SiemensmaKoudumAmateurs
Aantal deelnemers: 2

Deelnemers 53 km Sportklasse - Leden WV Snits

NaamWoonplaatsCategorie
Miente SteensmaDrachtenSportklasse
Benny van der kooiNoardburgumSportklasse
Abe SantemaSneekSportklasse
Meinte OppedijkSneekSportklasse
Richard BloemsmaBlauwhuisSportklasse
Rene ZandstraHarlingenSportklasse
Thomas WobmaBolswardSportklasse
Twan VlagsmaBolswardSportklasse
Marco SwierstraGrouSportklasse
Dennie Van der KooiFranekerSportklasse
Björn SietzemaHarlingenSportklasse
Klaas Jan OostetbaanScharnegoutumSportklasse
Siemen ZeldenrustHeerenveenSportklasse
Hidde BosBolswardSportklasse
Otto DijkstraScharnegoutumSportklasse
Martin LantingSneekSportklasse
Jan TerpstraSneekSportklasse
Frank van het ReveWorkumSportklasse
Nico ademaSneekSportklasse
Marco OttensEastereinSportklasse
Aantal deelnemers: 20

Deelnemers 53 km Sportklasse - WFN / KNWU Licentie

NaamWoonplaatsCategorie
Jelmer VenemaLeeuwardenSportklasse
Jan SandersDrutenSportklasse
Wichard KwantGroningenSportklasse
Albert SchurerMarumSportklasse
Mike TemminkKraggenburgSportklasse
Klaas GraansmaUreterpSportklasse
Hans de BoerAdorpSportklasse
Michel van der MeulenHeerenveenSportklasse
Tymen BokAkkrumSportklasse
Ronald BoskerZuidhornSportklasse
Dave HuijsmanDe KoogSportklasse
Harry RuiterkampSlijk-EwijkSportklasse
Benji HulzingaOldeholtpadeSportklasse
Willem-Jan KuikJubbegaSportklasse
Liam PostmaLeeuwardenSportklasse
Arie de JongMenaamSportklasse
Nathan LootsmaLeeuwardenSportklasse
Arjen KraaijeveldKampenSportklasse
Paul TalensLaag ZuthemSportklasse
Dirk jan VellingaNoardburgumSportklasse
Rijk TademaKraggenburgSportklasse
Lars HornstraLeeuwardenSportklasse
Jan FennemaFeanwaldenSportklasse
Erwin ketellapperWolvegaSportklasse
Simon talsmaSt.-AnnaparochieSportklasse
Lieuwe Van der VeenTwijzelerheideSportklasse
Ronald BleiZwartsluisSportklasse
Emma RusschenHemrikSportklasse
Aantal deelnemers: 28

Deelnemers 53 km Sportklasse - Dagkaart

NaamWoonplaatsCategorie
Finn de VlasWergeaSportklasse
Servičn BerensenGorredijkSportklasse
Patrick de LangeFranekerSportklasse
Jelmer FerwerdaLeeuwardenSportklasse
Jesse VerhoeffGroningenSportklasse
Aantal deelnemers: 5
© 2022 Inschrijven.nl