Deelnemers Tijdrit Lemmer (Kalas TT-comp.) 25 mei 2022

Deelnemers Tijdrit - Leden WV Snits (vanaf 15 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Pieter de VriesSneekH4
Bertijn BrijderHeerenveenH5
Larissa DrysdaleHeerenveenD4
Hilbrand VeenjeBurgumH3
Timo VlagsmaBolswardH2
Wiecher VisserHarlingenH4
Lenthe WobmaBolswardD2
Michiel KokHeerenveenH7
Twan VlagsmaBolswardH2
Laurens TaekemaSneekH4
Wopko FaberSneekH5
Abe SantemaSneekH2
Gerbrich de HaanOosterzeeD2
Peter VisscherDe WijkH5
Tijn BorstSint NicolaasgaD2
Aantal deelnemers: 15

Deelnemers Tijdrit - WFN/KNWU Licentie (vanaf 15 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Stephan SchipperVoorthuizenH3
Jan SandersDrutenH4
Bastiaan van der KraanHoogeveenH4
Klaas BolksHardenbergH6
Jordy BrouwerWesterborkH2
Sjaak hal VanDeventerH6
Paul SernťDe MeernH5
Erik SlijverBrantgumH4
Hedser van der VeenMarrumH4
Jord BaakDrontenH7
Meriam BaumanJonkersvaartD4
Karst HaymaPeizeH2
Pim FunkenAssenH7
GH HuttenHardenbergH4
Gert MulderijElimH7
Jeroen KrookZuidwolde DrH4
Gerben OldenkampLippenhuizenH7
Anna Linde van DorpElburgD2
Alfred KuiperLeekH5
Chris-Pieter VeenstraWergeaH3
Vincent van DorpElburgH2
Rijk TademaKraggenburgH3
Jordy MeermanBredaH7
Lammert HaverkampElburgH4
Atty DuijnEefdeH6
Wim van TriestElburgH5
Marnix van der ScheerGroningenH4
Ronald BrouwerLelystadH3
Sten HoekOosterstreekH7
Evert-Jan VeldkampRodenH4
Wieger van der WierMarumH7
Heini KoornbergZwolleH4
Jochem NijenkampWapseH7
Leon EllermannEmmenH7
Emma RusschenHemrikD4
Tom AkkermanGroningenH3
Lars KranenborgWeddeH2
Anneleen BosmaLondonD4
Maas van BeekBarneveldH6
Juup KuperusLeekH3
Remco GrasmanEmmeloordH7
Alan LoomsEextH5
Mike TemminkKraggenburgH3
Maarten BeuteAssenH2
Michael-Angelo RomanaVeenendaalH3
Douwe DoorduinGroningenH7
Jelmer BenjaminsNieuwlandeH7
Albert de VriesGroningenH7
Evelyn JeeningaHeerenveenD4
Peter SmalePeizeH4
Aantal deelnemers: 50

Deelnemers Tijdrit - Dagkaart (vanaf 15 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Luna JonkersEmmenD3
Sterre JonkersHeerenveenD3
Geery van HuisstedeJoureH5
Sytze BrouwersGroningenH4
Marc Van der lindeElburgH4
Jelle-Wytze de GrootGroningenH4
Stefan HuizingaSneekH2
Cor BorstSint NicolaasgaH2
Vera MinnemaSneekD2
Elbrich KooistraLoŽngaD2
Huub AdemaSneekH2
Jolien ScholtensKraggenburgD3
Ids van der MeulenStiensH2
Bart HuiskesZuidwolde DrH3
Aantal deelnemers: 14

Deelnemers Tijdrit - Jeugd Leden WV Snits (12 t/m 14 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Thijs WiersmaSint NicolaasgaH1
Assana de RuiterJoureD1
Mariska StegengaBalkD1
Aantal deelnemers: 3

Deelnemers Tijdrit - Jeugd Niet Leden (12 t/m 14 jaar)

NaamWoonplaatsCategorie
Johannes HoomansSneekH1
Eva-Sofie ElferinkVeenhuizenD1
Marit van der MeerScharnegoutumD1
Rozina VeldstraSmallebruggeD1
Aantal deelnemers: 4
© 2022 Inschrijven.nl