Deelnemers Zwemloop Kapelle 2020
Deelnemers 1000m Z - 10km L (lang) M

NaamWoonplaatsCategorie
Mark van AertPrinsenbeekH20
Sander de BartBredaH20
Kobus BotmanMiddelburgH60
Jan CoolsWuustwezelH40
Sander d'HontBredaH20
Jurgen DanenOud GastelH20
Niels van DijkEtten-LeurH20
Nico ElenbaasGoesH40
Tom ErpelinckSint JansteenH20
Cees FrikkeeDrunenH50
Paul van GentGoesH40
Pieter GoudOostdijkH40
Mark den HollanderVeereH20
Guido JonkersBredaH20
Arno LambrechtKuurneH20
Erwin LangelerRoosendaalH40
Pieter MoelkerKloetingeH50
Kaey van RijVlaardingenH20
Frans RijpersRoosendaalH60
Jurgen SaurensWemeldingeH40
Ad SchoonderbeekWaalwijkH60
Chris Steenbakker's-HeerenhoekH20
Gert Van der VindenBiggekerkeH50
Willem de VoogdVlaardingenH50
Aantal deelnemers: 24

Deelnemers 1000m Z - 10km L (lang) V

NaamWoonplaatsCategorie
Samantha van AertPrinsenbeekV20
Annelotte van DierenDordrechtV20
Eva van HoekMiddelburgV20
Ellen JägerLievegemV40
Lynn LossieBergen op ZoomV20
Selena PooleVlissingenV20
Lotte de VetWuustwezelV20
Linda VinkAxelV20
Aantal deelnemers: 8

Deelnemers 500m Z - 5km L (kort) M

NaamWoonplaatsCategorie
Kees AkershoekOuddorp ZhH50
Rens van BeekElst GldH16
Jan BoonmanKapelleH50
Stef ConinxWuustwezelH20
Steven EyckmansEkerenH20
Wanny HaverkampHoevenH60
Marcel HereijgersBosschenhoofdH60
Stef KapteijnKapelleH18
Joeri KloostermanKapelleH16
Jarno KooijmanYersekeH20
Franky Van LangenhoveKalmthoutH40
Ioan Van LangenhoveKalmthoutH16
Sem LazaromsOud GastelH16
Tim MandersKapelleH18
René MeestersRucphenH50
Bereket PetersenGoesH18
Noah RoelsHulstH18
Marcel Traas's-Heer ArendskerkeH50
Koen VaertenSchelleH40
Paul WanrooyPutteH60
Aantal deelnemers: 20

Deelnemers 500m Z - 5km L (kort) V

NaamWoonplaatsCategorie
Lotte BakxRoosendaalV20
Christine BalkenendeGoesV50
Roos EnglebertOud GastelV18
Hasse FleerackersBrechtV16
Gemma HereijgersBosschenhoofdV50
Nicole JolyBerchemV60
Lenie van KlevenVlissingenV60
Manon KloostermanKapelleV20
Esther de KoningHeinkenszandV40
Chantal KooleZoutelandeV40
Dorien van LoenenSchijfV20
Sigrid PeetersWerchterV20
Yara RoelsBredaV20
Christl RozendaalKapelleV50
Alexandra RuijtersRotterdamV50
Tanja SpinhovenOosterhout NbV20
Eline VermueAmsterdamV20
Tamara WinnemullerEtten-LeurV20
Nicole WondergemMiddelburgV40
Naomi De WynHulshoutV14
Aantal deelnemers: 20

Deelnemers 250m Z - 2.5km L (Sprint) M

NaamWoonplaatsCategorie
Preben FleerackersBrechtH12
Thorsten HammerichKapellenH0
Olivier KlaverEssenH12
Stijn kooleZoutelandeH12
Kasper koopmanBiggekerkeH12
Arnoud Van LangenhoveKalmthoutH12
Stein RietbergOost-SouburgH12
Mats VaertenSchelleH12
Aantal deelnemers: 8

Deelnemers 250m Z - 2.5km L (Sprint) V

NaamWoonplaatsCategorie
Elien CoolsWuustwezelV12
Indy EngelsmaEtten-LeurV12
Hilde kooleZoutelandeV12
Fenna TheunissenKapelleV12
Kyra van de VoordeMiddelburgV12
Celine VrintsBrechtV12
Aantal deelnemers: 6

Deelnemers 100m Z - 1km L (Mini) M

NaamWoonplaatsCategorie
Raf BouwmanBredaH0
Noud DammerBredaH0
Boaz KommerBredaH0
Tijs Van de MieroopSCHOTEN (Belgie)H0
Kees WondergemMiddelburgH0
Aantal deelnemers: 5

Deelnemers 100m Z - 1km L (Mini) V

NaamWoonplaatsCategorie
Lisa KooleZoutelandeV0
Liva van de rietEtten-LeurV0
Sophie van de Waart's-HeerenhoekV0
Aantal deelnemers: 3

Deelnemers 1000m Z - 10km L (lang) duo's

NaamWoonplaatsCategorie
Jort & Jan GlerumKapelleDUO
Aantal deelnemers: 1

Deelnemers 500m Z - 5km L (kort) duo's

NaamWoonplaatsCategorie
Alexander Klaver & Nathalie BrysEssenDUO
Peter Dijkwel & Sjaak Dekker's-Heer ArendskerkeDUO
Mark schouten & Tim van den hovenWemeldingeDUO
Sanne Koopman & Maud RuitenbeekBiggekerkeDUO
Aantal deelnemers: 4

© 2021 Inschrijven.nl