De inschrijving voor de Strandvijfdaagse van 2021 is geopend. De kosten voor de Strandvijfdaagse 2021 bedragen 210 euro.
Wij bieden u de mogelijkheid om op zondag 4 juli 2021 (de dag vóór de start) uw auto te parkeren op het parkeerterrein bij de finish in Rockanje. U reist dan met onze bus naar Vlissingen. De kosten hiervoor zijn 15 euro per persoon.
Indien u in Zeeland, West-Brabant of België woont bieden wij de mogelijkheid om, na afloop van de Strandvijfdaagse op vrijdag 9 juli, vanuit Rockanje met onze bus via een tussenstop bij NS-station Goes naar NS-station Vlissingen te reizen. De kosten hiervoor zijn 14 euro per persoon.
Velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.
Krijgt u een melding "Dubbele inschrijving voor dit evenement is niet mogelijk"? Neem dan contact met ons op per e-mail of per telefoon: 0613764703.