Referenties www.inschrijven.nl

Evenementen
De volgende evenementen hebben een inschrijfformulier op
www.inschrijven.nl gebruikt:

2019
24-02:  Trailruns, Zwolle

2018
29-12:  StrandRide for the Roses, Renesse
22-12:  Rondje Bussloo wintereditie, Bussloo
15-12:  Ameland Adventurerun, Nes - Ameland
08-12:  Koude Polderloop, Nijkerk
07-12:  Steven Pig's Santa Run, Vriezenveen
01-12:  Sint Nicolaasloop, Bleiswijk
01-12:  Zeijer Strubbenloop, Zijen
25-11:  KLM Curaçao Marathon, Willemstad
18-11:  De Ronde Venen marathon, Abcoude
11-11:  VOV run Vries, Vries
10-11:  Devil's Trail Schiermonnikoog, Schiermonnikoog
10-11:  2-daagse Herfstwandeling 'de Zilte Zoen', Bergen aan Zee
10-11:  51e Mosselloop, Burgh-Haamstede
10-11:  Zandenplasloop, Nunspeet
04-11:  Hermans Assurantiën Duatlon, Reusel
04-11:  Berenloop Terschelling, Terschelling-West
04-11:  Maasduinenloop, Bergen Lb.
04-11:  Parnassia Laan van Meerdervoort Loop, Den Haag (Kijkduin)
04-11:  Trail by the Sea, Renesse
04-11:  Najaarscross, Bleiswijk
04-11:  Holapress Valkenloop, Valkenswaard
04-11:  Randerodecross, Ugchelen
04-11:  Alphense Bergen Trail, Alphen
03-11:  Kleintje Berenloop, West-Terschelling
28-10:  Diepe Hel Holterbergloop, Holten
28-10:  Devil's Trail Rijk van Nijmegen, Nijmegen
27-10:  Diepe Hel Holterbergloop, Holten
26-10:  Nightrun Goes Citytrail by night, Goes
22-10:  Wandel4daagse Schoorlse Duinen, Schoorl
21-10:  TCS Amsterdam Marathon + Trainingslopen, Amsterdam
21-10:  Rondje Bussloo herfsteditie, Bussloo
20-10:  Tussen Slik en Zand, Ameland
20-10:  Vikingoutdoor Trailrun, Dieren
20-10:  TCS Amsterdam Marathon Trainingslopen, Amsterdam
20-10:  30e Typhoonloop, Gorinchem
14-10:  Op Naar Marathon Eindhoven, Eindhoven
14-10:  83e Sloterplasloop, Amsterdam
14-10:  Devil's Trail DAK Drunense Duinen, Drunen
13-10:  Landgoed Twente Marathon, De Lutte (ov)
13-10:  Beach Obstacle Run Texel, De Koog
07-10:  Herfstloop Liemers, Babberich
07-10:  50e Langs de Gouwe loop, Waddinxveen
07-10:  Hoge Veluwe Loop, Hoenderloo
07-10:  Najaarsloop, Heerhugowaard
07-10:  Devil's Trail Utrechtse Heuvelrug, Doorn
07-10:  Amgen Singelloop Breda, Breda
06-10:  Walk & Run IJlst, IJlst
06-10:  Westerkwartier Marathon, Leek
06-10:  4e Molenloop, Alblasserdam
30-09:  Almelo Allee, Almelo
30-09:  Utrechtse Heuvelrugestafette, Amersfoort
30-09:  Fysio Fitness Belfeld Kermisloop, Belfeld
30-09:  Maasrun Lanaken, Kerkplein Lanaken
30-09:  Como Obstacle Run, Noordwijkerhout
30-09:  Rottemerenloop, Bleiswijk
30-09:  Geopark Hondsrug Classic, Gasselte
30-09:  TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 30k, Amsterdam
30-09:  Posbankloop, Velp (Gld)
29-09:  Hospice Spinning Marathon, Wassenaar
29-09:  Fjoertoer Renesse, Renesse
29-09:  KlimClinic Posbank met Aart Vierhouten, Rheden
23-09:  Oersoep Klim Classic Nijmegen, Nijmegen
23-09:  Dam tot Damloop Lawyers for Lawyers, Amsterdam
23-09:  Dam tot Dam arrangement AV Zaanland, Zaandam
23-09:  Kiwanis Duo Marathon, Horst
23-09:  Dam tot Damloop (Niños de Guatemala), Amsterdam
23-09:  Gipmans planten Kwaakerrun, Venlo
23-09:  Franeker City Wall Cross, Franeker
23-09:  Raamvallei Duomarathon, Land van Cuijk
23-09:  Smokkelaarstrail, Goirle
22-09:  Holtingerveld Obstacle Funrun, Havelte
22-09:  Gipmans planten Kwaakerrun, Venlo
22-09:  Tijdrit Zurich XL (OFK TT #7), Zurich
21-09:  Nedmag Moonlightwalk Veendam, Veendam
21-09:  32e Kennedymars Haaksbergen, Haaksbergen
16-09:  De Tien van 't Aogje, Breda
16-09:  Wielerronde van Wolvega, Wolvega
16-09:  ViaSana Groesbeeks Gruwelijkste, Groesbeek
16-09:  Maasstadloop, Rotterdam
15-09:  Appelstap, Appelscha
15-09:  Werkhoven loopt, Werkhoven
15-09:  NATHAN Montferland Trail, Braamt
15-09:  Kluun veuruut dur 't Kruud Marathon, Oude Wetering
15-09:  Heideloop, Ermelo
09-09:  Menzis Singelloop Enschede, Enschede
09-09:  Quikrun, Roosendaal
09-09:  Tri-Ambla, Ameland
09-09:  Ladies Ride, Rotterdam
09-09:  30 van Amsterdam Noord, Amsterdam
09-09:  Loop Fiets Proef Marathon Drenthe, Westerbork
09-09:  TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 30k, Amsterdam
09-09:  Bootcamp Obstacle Run, Noord Scharwoude
09-09:  Crazy River Run, Gorinchem
09-09:  Markenbinnenrun, Markenbinnen
08-09:  Run2Day Meerhovenloop, Eindhoven
08-09:  Wandelen in Groet, Groet
08-09:  Tri-Ambla, Ameland
08-09:  Berkenstein Run, Veenendaal
08-09:  The Chariot Triathlon Eibergen, Eibergen
08-09:  Bootcamp Obstacle Family Run, Noord Scharwoude
07-09:  Wielerronde Hallum, Hallum
07-09:  8e Leiden Ladiesrun, Leiden
07-09:  Bootcamp Obstacle Run, Noord Scharwoude
06-09:  Limburg Fietsvierdaagse, Lanaken
06-09:  Trailrunfestival, Sent (Zwitserland)
05-09:  Hulckesteijnloop, Nijkerk
02-09:  Boekenmarkt Oud-Rekem, Rekem
02-09:  Bert Timmer Memorial Loop, Duiven
02-09:  Wisenttrail, Apeldoorn
02-09:  Triatlon Abbekerk, Abbekerk
02-09:  Polderchallenge Standdaarbuiten, Standdaarbuiten
02-09:  Triathlon Stroombroek, Doetinchem
02-09:  Haarlemmermeer Run, Hoofddorp
02-09:  N70 trail, Nijmegen
02-09:  Enza Zaden Vooroeverloop, Medemblik
02-09:  19e DijkenLoop, Beneden-Leeuwen
02-09:  Urban Culture Run Utrecht, Utrecht
02-09:  19e Skeeleren over Dijken, Beneden-Leeuwen
02-09:  2e Rabo Ploegentijdrit, Beneden-Leeuwen
01-09:  Zeeuwse Obstacle Run, Goes
01-09:  Green Race Heuvelrug Tweedaagse, Doorn
01-09:  Kustloop Vrouwenpolder, Vrouwenpolder
01-09:  Colorrun en MTB tijdrit, Beneden-Leeuwen
01-09:  8e Loop naar de Pomp, Noordeloos
01-09:  Bourgondisch Fruitwandelen/Fruitfietsen, Beneden-Leeuwen
31-08:  Criterium van Harlingen, Harlingen
31-08:  Int Oldtimertreffen Lanaken, Lanaken
29-08:  Tijdrit Oudemirdum XL (OFK TT #6), Oudemirdum
29-08:  Alkeloop, Alteveer-Kerkenveld
28-08:  Vechtloop, Maarssen
27-08:  Gramsbergen Lichtstadloop, Gramsbergen
26-08:  Hardloopevent Harmelen, Harmelen
26-08:  De Wassenaarse zwemloop, Wassenaar
26-08:  Triatlon Experience NL, Oosterhout NB
26-08:  Dorpsloop Teteringen, Teteringen
26-08:  B&C Bommen Berendloop, Groningen
25-08:  Berkel kanorally, Borculo
25-08:  Renkumse Rijntocht & Crosstriathlon, Renkum
25-08:  Sportfestival Maarsseveen, Maarssen
25-08:  6e Weidselandtocht, Ten Boer
25-08:  Keizerloop, Doorn
25-08:  Diekirch-Valkenswaard, Valkenswaard
25-08:  Run Bike Run Borne, Borne
25-08:  32e Hyundai Halve Marathon, Burgh-Haamstede
25-08:  De Loop naar de Pomp, Schijndel
24-08:  Boer'n Drek Run, Nieuw Wehl
23-08:  Nijmeegse Fiets4daagse, Nijmegen
19-08:  De Vrije Slag Door Zutphen - IJSSEL, Zutphen, Zutphen, Ge
19-08:  TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 25k, Amsterdam
18-08:  Duo 1/2 Marathon Putten, Putten
18-08:  Ermeloop, Ermelo
18-08:  De Vrije Slag Door Zutphen BERKEL, Zutphen
18-08:  Runnersworldloop, Apeldoorn
16-08:  De Wiekenloop, Hulshorst
15-08:  Vakantieloop, Biest-Houtakker
12-08:  Stortemelk Halve Marathon, Vlieland
05-08:  Giro di Schouwen-Duiveland, Zierikzee
04-08:  Triatlon De Bres, Sint-Jozef Rijkevors
29-07:  TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 20k, Amsterdam
28-07:  Halve Marathon Lauwersoog-Ulrum, Ulrum
25-07:  Westerbergen Summer Trail, Echten
21-07:  Snikkerun, Haulerwijk
18-07:  Tijdrit Zurich (OFK TT #5), Zurich
15-07:  10 van Noordwijk, Noordwijk
14-07:  Singelloop, Hollandscheveld
14-07:  WFN NK tijdrijden voor vrije renners, Nijeveen
14-07:  EasterSimmer Mud Run, Oosterzee
14-07:  Turfloop Schijf, Schijf
14-07:  35e Dorpsloop De Lutte, De Lutte
14-07:  MCO Zomer Trophy, Oss
14-07:  Pedaleurs Ploegen Tijdrit, Gennep
14-07:  Voorthuizen Loopt, Voorthuizen
13-07:  Parelloop Vasse, Vasse
08-07:  Appelternloop, Appeltern
08-07:  Rondje Bussloo Zomereditie, Bussloo
08-07:  Streetrace Norg, Norg
08-07:  KardingeRun, Groningen
08-07:  RUNFORESTRUN Cross Triathlon, Gasselte
07-07:  Ultrafestival Deventer, Deventer
07-07:  Olde Wierdenloop, Opende
07-07:  Ditec 2 wielers Beachcriterium, Hargen
07-07:  Viking Extreme Trail, Dieren
07-07:  Berenkuil Omloop Grolloo, Grolloo
07-07:  Rotterdam Ekiden, Rotterdam
07-07:  4e Oosterhoutse trail, Oosterhout Nb
07-07:  Omloop Workum, Workum
07-07:  8e Knooppunt Baarlo Loop, Baarlo
07-07:  KardingeRun, Groningen
07-07:  Tot de Nek in de Drek Obstacle Mud Run, Vriezenveen
06-07:  Midzomerloop, Leiderdorp
06-07:  De 6e Ronde van De Blesse, De Blesse
06-07:  Zwartewaterlandloop, Zwartsluis
05-07:  Wiekloop, De Wijk
04-07:  van der Straatenloop, Werkendam
04-07:  22e Mijn Fysio Klepperstadloop, Hardenberg
02-07:  4e Luxemburgische 4 Tage Wanderung, Echternach
01-07:  KAB Midzomerrun Westervoort, Westervoort
01-07:  de ronde van Kralingen, Rotterdam
01-07:  11-DorpenTocht, Waspik
01-07:  Rondje Ka, Roelofarendsveen
01-07:  Bemels Beste Boeren Bergloop, Bemelen
01-07:  Tour d'Utrecht, Utrecht
30-06:  HT MudRace, Hempens
30-06:  Midzomermarathon Apeldoorn, Apeldoorn
30-06:  Amerongse Bosloop, Veenendaal
30-06:  Univé Stadsloop Appingedam, Appingedam
30-06:  Steeds Beter Run, Eelde
29-06:  Memorial Fons Brydenbach, Rijkevorsel
29-06:  Gorcum City Run, Gorinchem
29-06:  Triathlon Holten, Holten
28-06:  Criterium Bolsward, Bolsward
25-06:  Streetrace Ruinerwold, Ruinerwold
24-06:  De hardloopwinkel Bentwoudrun, Boskoop
24-06:  Coevorder Grachtenloop, Coevorden
24-06:  KLM Curacao Scheveningen Beach Run, Scheveningen
24-06:  Run2GO Toertocht Elliptigo, Putten
24-06:  Galgenloop, Berkel-Enschot
24-06:  Tata Steel Marquetteloop, Heemskerk
24-06:  Halve Marathon van Roosendaal, Roosendaal
24-06:  Run-Bike-Run Deurningen, Deurningen
24-06:  Zeewolde Endurance 10EM, Zeewolde
24-06:  ObstakelSlag, Slagharen
23-06:  De Vrije Slag door Grolle, Groenlo
23-06:  PK Dijkrunners Loopdag, Dodewaard
23-06:  Nijstad Run, Hoogeveen
23-06:  Trailrunning Clinics MudSweattrails, Doorwerth
23-06:  The Longest Day, Udenhout
23-06:  RaboZomerAvondloop, Glanerbrug
23-06:  Prominententoer Montferland, Didam
23-06:  Criterium Berlikum, Berlikum
23-06:  Zeewolde Endurance, Zeewolde
23-06:  Mar-athon Rond Sneek en meer, Sneek
23-06:  Clinic 4 Mijl van Sneek/Starteiland Run, Sneek
23-06:  Veldhoven 10 Miles, Veldhoven
23-06:  17e Lingewaalloop, Herwijnen
22-06:  Clinics Triathlon Holten, Holten
22-06:  Banthumloop, Bergentheim
22-06:  Zeewolde Endurance Junior Challenge, Zeewolde
22-06:  Mediweert Singelloop, Weert
22-06:  Clinic Mar-athon Rond Sneek en Meer, Sneek
22-06:  8e Intersport Ten Miles, Zierikzee
20-06:  Munnikenslagloop, Rouveen
20-06:  Woudagemaalloop, Lemmer
20-06:  Wandelvierdaagse het Gooi, Laren Nh
19-06:  Trimloopcyclus 3, Geldrop
19-06:  Bergrace Avondwandel 4 daagse, Wageningen
19-06:  Staete Makelaars Jeroen Boschloop, 's-Hertogenbosch
19-06:  Avondvierdaagse Velden, Velden
19-06:  Avondvierdaagse Leidsche Rijn, Utrecht
19-06:  Willem Visser Memorial A-cat, Sneek
18-06:  Willem Visser Memorial B-cat, Sneek
18-06:  Streetrace Nijeveen, Nijeveen
17-06:  Ekiden Run Amsterdam, Amsterdam
17-06:  Lindenholt RUN, Nijmegen
17-06:  TuurTorenTocht, Zeewolde
17-06:  Vaderdaglopen, Sint-Oedenrode
17-06:  Peelandmars, Wissenkerke
17-06:  8e MHB Overbetuweloop, Elst
17-06:  Ultimate Buffalo, Enschede
16-06:  Deurne City Run, Deurne
16-06:  Molen tot Molenloop, Garderen
16-06:  Genneperhuysloop, Gennep
16-06:  10K2018 Krimpenerwaard, Krimpen aan den Lek
16-06:  Obstaclerun de Waterlelie, Zuidwolde
16-06:  Midzomer Trail Dorst, Dorst
16-06:  Nieuwlandse Wallenloop, Amersfoort
16-06:  Kragten Avondloop Herten, Herten
16-06:  Bavoloop, Rijsbergen
16-06:  Bootcamp Games, Veenendaal
16-06:  20e Groot Ginkelse Loop, Wekerom (gem. Ede)
16-06:  Ekiden Oisterwijk, Oisterwijk
16-06:  Wiezoloop, Wierden
16-06:  Triatlon Nijmegen-Lent, Nijmegen
16-06:  Veluwezoomtrail, Dieren
16-06:  Koos Moerenhout Classic, Steenbergen
16-06:  Maasmeander Wandeling, Oss
16-06:  De Maasdijk, Oss
16-06:  Rondje Vlieland, Vlieland
16-06:  Heuvelrugloop Maarn, Maarn
16-06:  Billie Turf Tocht, Zevenhuizen GN
16-06:  12e Hernense Stratenloop, Hernen
15-06:  Leerdam City Run, Leerdam
15-06:  Nimma, Nijmegen
15-06:  Haastrechtloop, Haastrecht
15-06:  Beach Run, Den Haag
15-06:  Businessloop Amersfoort, Amersfoort
14-06:  Potrozenloop, Brielle
14-06:  XRun, Harkstede
13-06:  Global-e Runnersworld Hardloopgala Gilze, Gilze
13-06:  Bernhoven loopt warm!, Uden
13-06:  Midzomeravondloop, Bleiswijk
13-06:  Tijdrit Luinjeberd (OFK TT #4), Luinjeberd
13-06:  Zomeravondcup 4, Utrecht
12-06:  HarkemaRun, Harkema
12-06:  DELTA Ride for the Roses Zw-Vlaand clubs, Terneuzen
10-06:  WodanRun, Wolfheze
10-06:  Keppelrun, Hoog-Keppel
10-06:  8 van Drachten, Drachten
10-06:  Zwemtocht Oude IJssel, Ulft
10-06:  Gaasperplasrun, Amsterdam
10-06:  City Swim Meppel, Meppel
10-06:  Triathlon Huizen, Huizen
10-06:  City Triathlon Weert Sunday, Weert
10-06:  Triatlon Terheijden, Terheijden
10-06:  Running Center City Hanzeloop, Zutphen
10-06:  Marathon Amersfoort, Amersfoort
10-06:  Engelen run, Engelen
10-06:  DELTA Ride for the Roses Zw-Vlaanderen, Terneuzen
09-06:  10veneloop, Tiendeveen
09-06:  Beweegdag senioren, Bergen op zoom
09-06:  Feanster 40 triathlon, Surhuisterveen
09-06:  Scania Zwolse Halve Marathon, Zwolle
09-06:  Triathlon Terneuzen, Terneuzen
09-06:  Schuiteman Valley Run, Veenendaal
09-06:  KroondomeinTrail, Apeldoorn
09-06:  City Triathlon Weert, Weert
09-06:  36e Nationale Lenteloop, Papendrecht
09-06:  DELTA Ride for the Roses Midden-Zeeland, Goes
09-06:  DSV VenloStormt, Venlo
08-06:  Assist Verzuim Rijsserbergloop, Rijssen
08-06:  City Triathlon Weert, Weert
08-06:  NachtSwalkerstocht, Nieuwehorne
08-06:  LadiesNightRide, Goes
07-06:  Streetrace Ruinen, Ruinen
05-06:  Avondvierdaagse Rijen, Rijen
05-06:  Avond4Daagse Venlo, Venlo
04-06:  41e Singelloop Woerden, Woerden
03-06:  Menzis Samengezond Kidsrun, Hengelo
03-06:  Esterun, Escharen
03-06:  Waterland Halve Marathon, Monnickendam
03-06:  Culture Trail - The Walkthrough, Groningen
03-06:  Self Transcendence 100/50 km, Amstelveen
03-06:  Zwitserloot Dakrun, Groesbeek
03-06:  Vijfhuizenbergloop, Roosendaal
03-06:  Mooi Ruinen Run, Ruinen
03-06:  Rabobank Drie Dorpenloop, Kortenhoef
03-06:  GPX Nature Run, Hoenderloo
03-06:  De Asserstadsloop, Assen
03-06:  SurvivalRunVlaardingen, Vlaardingen
03-06:  Brabantse Wal Marathon, Bergen op Zoom
03-06:  Trailrun Leudal, Heythuysen
03-06:  Quintusloop, Hengelo
03-06:  De Loop van Leidsche Rijn, Vleuten/De Meern
03-06:  Rietplasloop, Emmen
03-06:  Schutz Marathon Hoorn, Hoorn
03-06:  Over de IJssel Landgoed Marathon, Deventer
02-06:  Osseloop, Ottersum
02-06:  Enveloop, Dinxperlo
02-06:  Ronde van Nijkerk, Nijkerk
02-06:  24e LONU Van Goghloop, Nuenen
02-06:  19e Albert Heijn Rondje Rijen, Rijen
02-06:  ROPA-wandeltocht, Nijmegen
02-06:  Citogala, Oss
02-06:  Criterium Balk, Balk
02-06:  BaarloBattert, Baarlo
02-06:  Twentse Smokkel Trail, Losser
02-06:  Cuneraloop, Rhenen
02-06:  4 mijl van Papendrecht, Papendrecht
02-06:  NK Lakebike24, Best
02-06:  Van Goghloop Zundert, Zundert
01-06:  BTS Polderrun Klaaswaal, Klaaswaal
01-06:  16e Twenterand Run, Vriezenveen
31-05:  Wärtsilä Power Run, Kampen
31-05:  Uilenstede VU Polderloop, Amstelveen
31-05:  FBK Dubbele Mijl, Hengelo (O)
30-05:  33ste Stratenloop Hoogstraten, Hoogstraten
30-05:  Jeugd avond vierdaagse Waalwijk, Waalwijk
30-05:  Zomeravondcup 3, Utrecht
30-05:  Station tot Station Loop, Dalfsen
29-05:  Avondvierdaagse BOW, Bunnik
29-05:  Avondvierdaagse Hoogland, Hoogland
29-05:  Avond4daagse Roden, Roden
29-05:  Rond Uit Dordrecht, Dordrecht
28-05:  Zwemvierdaagse, Holten
28-05:  Avond4daagse Harkstede, Harkstede
28-05:  De Groene Vlinder Avondvierdaagse, Etten-Leur
27-05:  Spring Season Trail Genneper Parken, Eindhoven
27-05:  Park Nauerna Run, Assendelft
27-05:  35e Wallenloop, Naarden
27-05:  Klaverblad Voetstappenpad Wandelrally, Hilversum
27-05:  Eiberrun, Eibergen
27-05:  Haagse Beemden Loop, Breda
27-05:  Oerparcours, Mill
27-05:  Hago Limburgs Mooiste Loopevenement, Heerlen
27-05:  Wefitness ReitdiephavenRun, Groningen
27-05:  Loopfietsproefgrunn, Groningen
27-05:  Ron for Run Maasvalleiloop, Maastricht
27-05:  Vlagheideloop, Eerde
27-05:  Classico Giro Utrecht, Utrecht
27-05:  Marikenloop, Nijmegen
27-05:  Ketelwaldtrail, Milsbeek
27-05:  Vissenloop, IJmuiden
27-05:  Triathlon Hengelo Gld, Hengelo Gld
27-05:  BrandLoyalty Vestingloop 'sHertogenbosch, 's-Hertogenbosch
27-05:  Halve van Renesse, Renesse
27-05:  The Royal Ten, Den Haag
26-05:  Master Trail Sessie, Bergen
26-05:  15e Rivierenhofloop, Deurne
26-05:  Rondje Sprundel, Sprundel
26-05:  Langedijker Walk, Noord-Scharwoude
26-05:  Brooklandrun, Bornerbroek
26-05:  Kleef Run Apeldoorn, Apeldoorn
26-05:  De 8 van Boveneind, Boven-Leeuwen
26-05:  PUUR Loop, Berkel-Enschot
26-05:  Gemert City Run, Gemert
26-05:  Stuwwalloop, Oosterbeek
26-05:  Zeebodemloop, Lelystad
26-05:  Ameronger Koploop, Amerongen
26-05:  CONTOUR Run op Velden, Velden
26-05:  CLAFIS Ingenieus Triathlon Heerenveen, Heerenveen
26-05:  35e Drenthe Loopfestijn, Klazienaveen
26-05:  Midden Drenthe Loop, Zwiggelte
26-05:  Summernightrun, Sittard
26-05:  Triathlon Staphorst, Staphorst
25-05:  Globalrize - contour run, Oldebroek
25-05:  Aalandenloop, Zwolle
25-05:  23e Bouwbedrijf Beverwijkloop, Balkbrug
25-05:  4Parken City Night Trail, Arnhem
23-05:  Zwemloop De Waterlelie, Zuidwolde
22-05:  Avondvierdaagse Maastricht, Maastricht
21-05:  Ooyse Landloop, Oud Zevenaar
21-05:  De N'oop loop, Nispen
21-05:  Lelieloop, Etten-Leur
21-05:  Abdijloop, Aduard
20-05:  Wandele naor Schandele, Velden
20-05:  Nobel Run, Almere
20-05:  Kleipikkersrun, St-Lenaarts
20-05:  Heel Steenwijkerwold Rent, Steenwijkerwold
20-05:  Lopers Company Harry Driessen Heidetrail, Landgraaf
20-05:  Bommelasloop, Enschede
19-05:  Wekerun, Wekerom
19-05:  NightRun Helmond, Helmond
19-05:  14e Vrieling Hardenberg City Run, Hardenberg
19-05:  14e Krakelingenloop, Heukelum
18-05:  Mortsel loopt!, Mortsel
18-05:  MEER-run, Meerstad
18-05:  CIONET IT Leaders Cycling Challenge, Arnhem
17-05:  Lopers Company Wallenloop, Hellevoetsluis
17-05:  23e Cebustaloop, Heerlen
16-05:  Wisentloop Dronten, Dronten
16-05:  Amsterdam zwemloop/Flevoparkbadloop, Amsterdam
16-05:  Hooglandse Dorpsloop, Hoogland
16-05:  Tijdrit Zurich (OFK TT #3), Zurich
16-05:  Erflandenrun, Hoogeveen
15-05:  Trimloopcyclus 2, Geldrop
15-05:  TTM Clinics, Tilburg
15-05:  Zomeravondcup 2, Utrecht
14-05:  Penders Voetzorg Leudal Wandelvierdaagse, Heythuysen
14-05:  AETV Roparun Run, Heel Nederland
14-05:  Hardloopavond4daagse, Amsterdam
13-05:  Bouchier Park Expericence, Hoorn
13-05:  Reuzenloop Borgerhout, Borgerhout
13-05:  KorrewegRun, Groningen
13-05:  Mijzenpolderloop, Avenhorn
13-05:  Van de Venneloop, Maastricht
13-05:  Rondehoeploop, Ouderkerk a/d Amstel
13-05:  ZandmotorRun, s-Gravenhage
13-05:  Zwemloop Rucphen, Rucphen
13-05:  Ronde van Nijmegen, Nijmegen
12-05:  Runfest Hertlopen voor Roparun, Arnhem
12-05:  Geuldalloop, Berg en Terblijt
12-05:  Oirschotse Stoelloop, Oirschot
12-05:  Race to the Top, Amsterdam
12-05:  Kronos Ekiden Enschede, Enschede
12-05:  BAX 5x5 estafetteloop, Doetinchem
12-05:  16e van Mossel OPC Kaaienloop, Oosterhout Nb
12-05:  Guus Wokke opticien loop, Panningen
12-05:  Run van Gieten, Gieten
12-05:  Trailrun, Wezep
11-05:  Open Beker MX, Rhenen
10-05:  36e Gebr. Swinkels Dreefloop, Deurne
10-05:  15 km van Smaal Standdaarbuiten, Standdaarbuiten
10-05:  6e PH-trail, Vught
10-05:  31e Trompper Optiek Golden Tenloop, Delft
10-05:  Battle4Life, Hoorn
10-05:  Smulbosloop, Dordrecht
10-05:  Wandel4daagse Haarlem, Haarlem
09-05:  18e Germano Veldwijkloop, Ermelo
09-05:  Drentse Wandel-4-Daagse, Odoorn
08-05:  Start to Skate, Vught
08-05:  Voorjaarsloop, Epe
08-05:  11 Steden Wandeltocht, Wommels
06-05:  Bloeiend Zijpe Wandeltocht, 't Zand
06-05:  Slach om e Sûd, Leeuwarden
06-05:  Salomon Koning van Spanje Trail, Gulpen
05-05:  Hunebedloop, Borger
05-05:  Bevrijdingsloop, Holten
05-05:  Liberty Run, Waalwijk
05-05:  Lexis Crossloop Zuidwolde, Zuidwolde
05-05:  Criterium Sneek - De Domp, Sneek
05-05:  The Hague City Walk, Den Haag
05-05:  Freedomride, 's-Hertogenbosch
05-05:  Salomon Koning van Spanje Trail, Gulpen
04-05:  Koning van Spanje Trail, Gulpen
29-04:  Natte Neuzen Trail Veluwezoom, Velp
29-04:  41e Treechloop, Maastricht
29-04:  Groene Woud Lentetrail, Oirschot
29-04:  4Mijl van Diever, Diever
29-04:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
28-04:  Run to the Start Uden, Uden
28-04:  Regiocross Zuidoost, Overloon
28-04:  TulpenCross, 't Zand Nh
28-04:  4e Dorp met Vaart-Loop, Nieuw-Amsterdam
28-04:  Steven Rooks Challenge, Valkenburg
28-04:  Rundje um ut Hundje, Horst
28-04:  Zwemloop Reynaertland Hulst, Hulst
27-04:  Koningsmijl Vlaardingen, Vlaardingen
27-04:  Koningsloop, Harderwijk
27-04:  Koningsloop Hasselt, Hasselt
27-04:  Oranjeloop, Hoge Hexel
27-04:  Koningsloop, Wassenaar
27-04:  Orange Obstacle Run, Den Ham
27-04:  Oranjerun, Oldehove
27-04:  Wijboschloop, Wijbosch
27-04:  Bavaria Kings & Queens run, Lieshout
27-04:  Streetrace Oldebroek, Oldebroek
27-04:  Beiler Koningsloop, Beilen
27-04:  Singelloop, Wijk bij Duurstede
27-04:  Wallenloop, Elburg
26-04:  Kollumerkatloop, Kollum
26-04:  5e Koningsloop Raamsdonksveer, Raamsdonksveer
26-04:  Koningsnachtrun, Amersfoort
24-04:  Zomeravondcup 1, Utrecht
22-04:  Run for Freedom, Tilburg
22-04:  Bloemenwandelingen Noordwijkerhout, Noordwijkerhout
22-04:  11e Oranjeloop, Ter Aar
22-04:  Westeinderloop, Aalsmeer
22-04:  1A Zwemloop Delft, Delft
22-04:  Rondje Nuenen West, Nuenen
22-04:  Amerena Zwemloop, Amersfoort
22-04:  Honderd Duizend Klimrit, Malden
22-04:  Hitlandrun, Nieuwerkerk ad IJsse
22-04:  Vuurtorenloop, Vlieland
22-04:  Roermond City Run, Roermond
22-04:  Enschede Marathon, Enschede
21-04:  Tulpenloop Swifterbant, Swifterbant
21-04:  RegioBank Schapendriftrun Elspeet, Elspeet
21-04:  Taxandria Vennenloop, Oisterwijk
21-04:  OCK Run, Den Haag
21-04:  Ladies' Run for Charity, Stellendam
21-04:  Jan van de Pol voorjaarsloop, Rhenen
21-04:  Pyramide Duathlon en Trail, Woudenberg
21-04:  Vuurtorenloop, Vlieland
21-04:  Marathon Zeeuws-Vlaanderen, Terneuzen
20-04:  Go4Fit Run Team Edition, Wijchen/Beuningen
20-04:  De Koningsloop, Heerde
20-04:  Unicef Loop Breukelen, Breukelen
20-04:  Omloop Folsgare, Folsgare
18-04:  De Hypotheker Beekloop, Eindhoven
18-04:  Tijdrit Oudemirdum (OFK TT #2), Oudemirdum
17-04:  Trimloopcyclus 1, Geldrop
15-04:  6e OLAT voorjaarstocht, Bladel
15-04:  Recreatieloop Lonnekerberg, Enschede
15-04:  PCC MaalwaterRun & MaalwaterWalk, Heiloo
15-04:  Kloetloop, Grootebroek
15-04:  Voorjaarsloop Goirle, Goirle
15-04:  SNS Oss City Run, Oss
15-04:  Zier Running Lenteloop, Den Haag
15-04:  AVON Emma-cross, Heerlen
15-04:  PLUS Kleffenloop, Overloon
15-04:  Skutsje kuier, Langweer
15-04:  Braassemloop, Roelofarendsveen
15-04:  DRV Bergse Monumentenloop, Bergen op Zoom
15-04:  Gert-Jan Theunisse Classic, De Rips
15-04:  Nomen race, Beekbergen
15-04:  Kastelenloop Diepenheim, Diepenheim
15-04:  Kivo 10 Engelse Mijl, Edam
15-04:  Zwemloop Breda, Breda
15-04:  Hoogeveense Cascaderun, Hoogeveen
15-04:  Unicef kinderloop, Hoogeveen
15-04:  Trailtour Ahrtal, Altenahr
14-04:  Skûtsjerun, Langweer
14-04:  VeluwseBronRun, Emst
14-04:  Slach om é Mar, Burgum
14-04:  Putten Power Run, Putten
14-04:  Klein Vaarwater Wandeltocht Ameland, Ameland
14-04:  Woldbergtrail, Steenwijk
14-04:  Semslinieloop en Lutje Turfje loop, Annerveenschekanaal
14-04:  15e SecureRun, Ameide
14-04:  3e Lageveldloop, Wierden
11-04:  8e Global-e Leemputtenloop, Rijen
08-04:  Scholierenloop, Sint-Oedenrode
08-04:  Uithoorns Mooiste de Wandeling, Uithoorn
08-04:  Ronde van Súdwest Fryslân, Sneek
08-04:  Bouwgroep Van Schijndel Molenbroek triml, Gemert
08-04:  FORTE10vanAssen, Assen
08-04:  Hel van Groesbeek Marathon, Groesbeek
08-04:  Ronde van Arnhem, Arnhem
08-04:  Rondje Millingen, Millingen a/d Rijn
08-04:  Duin en Kruid Lenteloop, Santpoort Noord
08-04:  100 dagen Sportrusten voorjaars Marathon, Haarzuilens
08-04:  Klifloop, Nijmegen-Noord
08-04:  Nescioloop, Amsterdam
08-04:  Lochemse Bergloop, Barchem
08-04:  12e Drutenloop, Druten
08-04:  Halve van Den Helder, Den Helder
08-04:  IJsselloop, Deventer
08-04:  Hollen door de Bollen, Lisse
07-04:  11e RaitdaipRun, Sauwerd
07-04:  3e Brakelse lenteloop, Brakel
07-04:  IMANTS GRENSLOOP Grenzeloos, Grandioos!, Reusel - Arendonk
07-04:  Rebel Run, Kaatsheuvel
07-04:  Moba Kippenren, Barneveld
07-04:  35e Kraaijenbergse Plassenloop, Linden (Cuijk)
07-04:  Hel van Groesbeek Festival, Groesbeek
07-04:  Bike&Run BoZ, Bergen op Zoom
07-04:  Rondje Zegveld, Zegveld
07-04:  Hubo Heitse Leudalloop, Heythuysen
07-04:  Fjoertoer, Terschelling
07-04:  Wandel Bootcamp Tocht, Schoorl
07-04:  Wandelen langs Kunst & Cultuur, Den Helder
07-04:  Halve Marathon van Nunspeet, Nunspeet
07-04:  Runnersworld Halve Marathon Ommen, Ommen
06-04:  7e Boulevardloop Nieuweroord, Nieuweroord
06-04:  Omloop Goënga, Goënga
04-04:  ZAC en NZAC, Leeuwarden
04-04:  NK Veldloop ambtenaren, Breda
03-04:  Primera de Haan 4 mijlrun, Hoogeveen
02-04:  Heel Haaren Wandelt, Haaren
02-04:  Obstaclerun Amersfoort, Amersfoort
02-04:  Helly Hansen Bolswarder Paasloop, Bolsward
02-04:  Zjwamer Paosloup, Swalmen
02-04:  54e Drie molenloop, Aarlanderveen
02-04:  42e Paasloop, Boxtel
02-04:  De Wielenloop Rosmalen, Rosmalen
02-04:  Culemborg City Run, Culemborg
02-04:  HazenRun, Groningen
02-04:  Klein Zwitserland Trail, Velp
02-04:  De Bestorming van Alden Biesen, Bilzen
02-04:  Paasloop IJsvereniging Pijnacker, Pijnacker
02-04:  Ronde van Park 16Hoven, Rotterdam
02-04:  Rabobank Klap tot klaploop, Stadskanaal
02-04:  Hardloop clinic De Halve van de Haar, Haarzuilens
02-04:  Paasloop - Kilder, Kilder
02-04:  Lions Heuvelloop, Overveen
02-04:  De Halve van de Haar, Haarzuilens
01-04:  RUNNERSWORLD Wintercup, Lelystad
01-04:  Paasloop Lichtenvoorde, Lichtenvoorde
31-03:  45e Rivierenland Parkloop, Schoonhoven
31-03:  Condensloop, Leeuwarden
31-03:  13e Rondje Vrachelen, Oosterhout
31-03:  Essense paasloop en 29e 10 mijl, Essen
31-03:  LEGiO-run, Grootegast
31-03:  Trailtour Ninglinspo, Ninglinspo
31-03:  Astrea Paas Run, Groningen
31-03:  Cauberg Trail Run Valkenburg, Valkenburg a/d Geul
30-03:  De 5 van Schoorl, Schoorl
29-03:  Beginners Clinic, De Lutte
29-03:  Sportplein Eindhoven Dommelloop, Eindhoven
28-03:  Kronos Campusloop, Enschede
26-03:  Voorjaarsloop, Helmond
25-03:  Run Bike Walk, Etten-Leur
25-03:  Brijderloop, Alkmaar
25-03:  Green Race Spring Time, Amerongen
25-03:  10 van Halsteren, Halsteren
25-03:  Kruisberg Trailrun, Doetinchem
25-03:  7e Optiek Tom. Lenteloop Albrandswaard, Rhoon
25-03:  24e Haaksbergse Engelse Mijlenloop, Haaksbergen
25-03:  Beers 10 van Tiengemeten, Tiengemeten
25-03:  IJsselTrail, IJsselstein
25-03:  25e Ekiden Zwolle, Zwolle
25-03:  Annerbos Cross, Annen
25-03:  Rondje Boerpad, Ruinerwold
25-03:  Lenteloop Eerbeek, Eerbeek
25-03:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
25-03:  Weir Venloop, Venlo
24-03:  AV Hanzesport Clubkamp. Veldloop, Warnsveld
24-03:  Bos- en Heideloop, Garderen
24-03:  Tijdrit Warns (OFK TT #1), Warns
24-03:  Zuudwoldiger Viaductenloop, Zuidwolde
24-03:  Ladies Park Run, Rijssen
24-03:  Univé Leekster Lente Loop, Leek
24-03:  Ruitenburg Halve Westland, Naaldwijk
24-03:  Ronde van Bruinisse, Bruinisse
24-03:  Klim-Daalclinic Limburg, Vaals
24-03:  MTB Marathon Oldebroek, Oldebroek
24-03:  Vertical K Serie NL, Austerlitz
24-03:  17e Monnikenloop, Schiermonnikoog
24-03:  Venloop Wandeltocht, Venlo
22-03:  Seniorendag, Venlo
21-03:  Clinics4running, Eibergen
18-03:  Sultanaloop, Zaandam
18-03:  OLAT 51e Winterserietocht, Den Dungen
18-03:  Parnassia Groep Loop, Castricum
18-03:  De Voorschotenloop, Voorschoten
18-03:  KION Kinderloop, Nijmegen
18-03:  30e Parelloop, Brunssum
18-03:  Internationale Zwinstedenloop, Sluis
18-03:  Lenteloop Almere, Almere
18-03:  Kempen Run, Hapert
18-03:  Ooievaarstrail, Goirle
18-03:  Hollandia's Dijkenloop, Hoorn
18-03:  Rondje Nederland, Arnhem
18-03:  Stevensloop, Nijmegen
17-03:  Apeldoorn Cross, Apeldoorn
17-03:  Lenteloop, Emmen
17-03:  Gerwen Nederwetten Loop, Nuenen
17-03:  Kroeg tot Kroegloop, Ruinen
17-03:  Euroma Kruidenloop, Wapenveld
17-03:  Halve Marathon van Sint Anthonis, Sint Anthonis
17-03:  66e Reeuwijkse Plassenloop, Reeuwijk
17-03:  Sfinx Ekiden, Gent
17-03:  Vuurtorentrail, Hollum Ameland
17-03:  17e Dokkum Bonifatiusloop, Dokkum
17-03:  Joop Zoetemelk Classic, Leiden
17-03:  Zwemloop Kapelle, Kapelle
17-03:  2e Lageveldloop, Wierden
14-03:  Roetersrun, Amsterdam
11-03:  Teteringse Ladiesrun, Teteringen
11-03:  Munnikloop, Purmerend
11-03:  Halve Marathon en 4 EM Clinic PEC 1910, Zwolle
11-03:  Bike. Test. Ride. - Mantel, Arnhem
11-03:  Omloop Tom Schouten Wielersport, Den Haag
11-03:  Rondje Bussloo Lenteeditie, Bussloo
11-03:  Voorjaarsloop, Heerhugowaard
11-03:  Louis Vinkloop, Amsterdam
11-03:  City Trail Vlissingen, Vlissingen
11-03:  Halve van Oostvoorne, Oostvoorne
11-03:  Trainingsgroepen HAAG Atletiek CPC, Den Haag
11-03:  Gulbergencross, Mierlo
11-03:  48e Merenloop, Grou
11-03:  NK Cross / Phanos Boscross, Amstelveen
11-03:  Elverloop, Wehl
11-03:  AttilaRun, Tilburg
11-03:  Mokumse Vrouwenloop, Amsterdam
10-03:  iRun076, Breda
10-03:  Lisse Loop, Lisse
10-03:  Lichtjesloop, Assendelft
10-03:  Veluwepoortloop, Nijkerk
10-03:  Veneboerloop, Drachten
10-03:  Toerversie Ronde van Drenthe, Hoogeveen
10-03:  Bovenbergcross, Markelo
10-03:  Ren voor hun leven cross, Heerde
10-03:  Halve marathon De Waal, De Waal-Texel
10-03:  PiterRun & PiterWalk, Lippenhuizen
10-03:  Pannekoekenmolenloop, Burgh-Haamstede
10-03:  Halve Marathon van Haren, Haren
10-03:  3bergenLOOP, Driebergen
10-03:  De Boscross / NK Cross, Amstelveen
10-03:  42e Dordtse Biesbosch halve marathon, Dordrecht
10-03:  MTB Ameland, Ameland
10-03:  38e Broekhuis Halve Marathon Harderwijk, Harderwijk
10-03:  Scratchdag Matthäus Passion, Beverwijk
10-03:  Om Odijk, Odijk
04-03:  Oriëntatieloop, Oirschot
04-03:  RUNNERSWORLD Wintercup, Lelystad
04-03:  25e Bemmelloop, Bemmel
04-03:  Rondje Goutum, Leeuwarden
04-03:  Runnersworld Spaarnwoudeloop, Velsen-Zuid
04-03:  Schaats-Loop Tilburg, Tilburg
04-03:  Rabobank Trappenbergloop, Huizen
04-03:  Rico Salvetti Loop, Moergestel
04-03:  Vink Baggerloop, Didam
04-03:  Den Helder - Schagen, Den Helder
04-03:  Trailrunning Clinics MudSweattrails, Utrechtse Heuvelrug
04-03:  Achtkastelenloop, Vorden
04-03:  Twiskemolenloop, Landsmeer
04-03:  Runnersworld-Polderloop, Obdam
04-03:  Berden Voorjaarsloop, Venlo
04-03:  20 van Alphen, Alphen aan den Rijn
04-03:  Oefenwandeltocht 15 km+25 km, Venlo
03-03:  Night Trail Run Zombie Edition, Genk
03-03:  Spa-Francorchamps Run, Stavelot
03-03:  5e HUMAN-CARE~run, Putten
03-03:  KlimClinic Posbank met Aart Vierhouten, Rheden
01-03:  Grote Rivieren Loopcircuit, Alblasserwaard
25-02:  Sportplein Eindhoven Karpencross, Eindhoven
25-02:  Classique D'Alphen, Alphen
25-02:  Engbergenloop, Gendringen
25-02:  27e MARESIA Cross Duathlon&ATB evenement, Waalwijk
25-02:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
25-02:  Trailruns, Zwolle
24-02:  Slangenburgse Trailrun, IJzevoorde
24-02:  Zwemloop Bergen op Zoom, Bergen op Zoom
18-02:  51e OLAT winterserie Soerendonk, Soerendonk
18-02:  157e Zegerplasloop, Alphen aan den Rijn
18-02:  Runnersworld Mooie Nel Cross, Haarlem
18-02:  Wintercross Groesbeek, Groesbeek
18-02:  Parcoursverkenning NB MR18, Rotterdam
18-02:  Wintercup (3e van 3 wedstrijden), Baarn
18-02:  Beers 'de Banaan' Cross, Willemstad
18-02:  Bergrace Wageningse Berg, Wageningen-Rhenen
18-02:  Danikerbosloop, Geleen
18-02:  Amersfoortse Bergcross, Amersfoort
18-02:  55e Commanderije Bosloop, De Mortel
18-02:  PK Sport Bosdijkloop, Vinkeveen
18-02:  Wedertcross, Valkenswaard
18-02:  Buitenhoutcross, Almere
17-02:  Rietplasrun, Emmen
17-02:  Aarcross, Alphen aan den Rijn
17-02:  De zwaarste 10 van Zeeland, Burgh-Haamstede
17-02:  BEEsports baanultra, Steenwijk
17-02:  Voorjaarswandeling 'de Zilte Zoen', Bergen aan Zee
17-02:  4e cross GOK cross competitie, Emmeloord
17-02:  TexelTrail, Texel
11-02:  Hardloopwinkel Road Runners Loop, Leiden
11-02:  DiemerCross, Diemen
11-02:  Leestencross, Ugchelen (Apeldoorn)
11-02:  Noord-Aa Polderloop, Zoetermeer
11-02:  LOKO Loopcompetitie, Zeewolde
11-02:  Super Sunday Texel, Texel
10-02:  Valentijnscross, Wierden
10-02:  Kruikenloop, Tilburg
10-02:  Hardloop clinics IJsselloop 2018, Deventer
10-02:  44e Februariloop, Bennekom
10-02:  Petzl Night Trail, Bergschenhoek
10-02:  Gelre Jutbergtrail, Dieren
04-02:  Season Trail, Eindhoven
04-02:  RUNNERSWORLD Wintercup, Lelystad
04-02:  Leeuwarden-Marsum-Leeuwarden, Leeuwarden
04-02:  Groenhovenloop, Gouda
04-02:  Ballentent strandloop, Hoek van Holland
04-02:  Arnoud Magnin Wintercross, Schipborg
04-02:  Van den Noort Atledo Cross, Dongen
04-02:  Twiskemolenloop, Landsmeer
04-02:  Mammoet Midwinter Halve Marathon, Cadzand-Bad
04-02:  LOGO Midwinter Trail, Geldrop
04-02:  MOS cross duathlon Etten-Leur, Etten-Leur
04-02:  Leudal Cross, Haelen
04-02:  AVC Strand- & Duinloop, Castricum
04-02:  Centraal Beheer Midwinter Marathon, Apeldoorn
04-02:  Oefenwandeltocht 15 km+20 km, Venlo
03-02:  Voorwinden Heinenoordtunnelloop, Oud-Beijerland
03-02:  AV Zeewolde Wintercross, Zeewolde
03-02:  Blaauwbekmarathon, Oostwold
03-02:  Kroondomein Het Loo Marathon, Apeldoorn
01-02:  AETV Mid-Winter Run, Heel Nederland
28-01:  Mastboscross, Breda
28-01:  61e Joe Mann Bosloop, Best
28-01:  Rondje Oeken, Brummen
28-01:  Run2Day Trail clinic Berg en Dal, Berg en Dal
28-01:  Cross Duathlon Ameland, Ameland
28-01:  Uithoorns Mooiste, de Loop, Uithoorn
28-01:  Puinduinrun, Den Haag
28-01:  Zac Freudenburg Cross, Groningen
28-01:  Vlakwatercross, Venray
28-01:  Safari Run, Arnhem
28-01:  Rokkeveense Dekkerloop, Zoetermeer
28-01:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
27-01:  FS Hondsrugcross, Emmen
27-01:  Mastboscross, Breda
27-01:  Zwemloop Vlissingen, Vlissingen
27-01:  Sri Chinmoy Inspiration Marathon, Amsterdam
27-01:  Havelter Hunebedloop, Havelte
27-01:  29e Physio.Fit Dirk IV-loop, Hoornaar
27-01:  De Tol Trailrun, Nunspeet
27-01:  Safari Trail, Arnhem
27-01:  Pierewaai Trail, IJmuiden
26-01:  Dutch Coast Ultra Run by Night, Den Helder
21-01:  Nightrun Runnersworld Oss, Oss
21-01:  51e OLAT winterserie Diessen, Diessen
21-01:  Natte Neuzen Trail Beekhuizen, Beekhuizen
21-01:  Ruitenburg Halve Maassluis, Maassluis
21-01:  THOR Winter Challenge, Roosendaal
21-01:  Leemkuilcross, Berg en Dal
21-01:  Beers Binnenmaas Cross, Mijnsheerenland
21-01:  Hulsbeekcross, Oldenzaal
21-01:  Run2Day Trail clinic Hollandsche Rading, Hollandsche Rading
21-01:  54ste Abdijcross, Kerkrade
21-01:  Bosmarathon en minder, Assen
21-01:  Heldense Bossen Cross, Helden
21-01:  Global-e Spiridoncross, Rijen
21-01:  Annendaalloop, Posterholt
21-01:  Vondelparkloop, Amsterdam
21-01:  Wintercup (2e van 3 wedstrijden), Baarn
21-01:  de GROENE 4 MIJL, Eelderwolde
21-01:  Cirkelboscross, Almere
20-01:  FORTIUS Merwelandencross, Dordrecht
20-01:  Mantel Mountainbike Clinic, Den Bosch
20-01:  Zuurbergcross, Holten
20-01:  54ste Abdijcross, Kerkrade
20-01:  Kwintelooyen WinterRun, Rhenen
20-01:  Vondelparkloop Light the Night, Amsterdam
20-01:  Atlantisdata Zwolse Bos Loop, Heerde
19-01:  54ste Abdijcross Ladies Night Run, Kerkrade
19-01:  4e Hulst by Lightrun, Hulst
15-01:  Runnersworld Cascade Clinics, Hoogeveen
14-01:  Clinic voor de beginnende loper, Zwolle
14-01:  BK Cross - Witvencross en Wandel Event, Veldhoven
14-01:  156e Zegerplasloop, Alphen aan den Rijn
14-01:  Rings Veldtoertocht, Goirle
14-01:  Runnersworld Bentinckspark Run, Hoogeveen
14-01:  Wilkin Sports Cross Goirle, Goirle
14-01:  Kroese Wevers cross, Winterswijk
14-01:  LOKO Loopcompetitie, Zeewolde
14-01:  Teuge runs for life, Teuge
14-01:  Busreis Egmond, Eindhoven
13-01:  Plus van der Horst Bosloop, Elspeet
13-01:  Winterclinic 10 km AV-pec 1910, Zwolle
13-01:  Gaasperplascross, Amsterdam
13-01:  Snertloop, Nijkerk
13-01:  3e Cross GOK cross comp, Kampen / Dronten
13-01:  Nieuwjaarsloop Aalden Rondomme, Zweeloo
13-01:  Hollen met Han, Leiden
10-01:  Run2Day Trail clinic - Bergschenhoek, Bergschenhoek
08-01:  Hardloopclinics voor Utrecht Marathon, Utrecht
08-01:  iRun Stevensloop, Nijmegen
07-01:  37e Olympia'18 Oliebollen Omloop, Boxmeer
07-01:  RUNNERSWORLD Wintercup, Lelystad
07-01:  Oefenwandeltocht 10 km+15 km, Venlo
07-01:  Douwe Kleefstraloop, Leeuwarden
07-01:  Accent-Covebo Nieuwjaarsloop, Venlo Boekend
07-01:  Run2Day Trail clinic - Drunense Duinen, Drunen
07-01:  Halve van Westvoorne, Westvoorne
07-01:  Rutbeekcross, Enschede
07-01:  Nieuwjaarsloop, Hoek van Holland
07-01:  Genneper parken loop, Eindhoven
07-01:  Jaspercross, Asten
07-01:  Lunettencross, Vught
07-01:  Nijmeegse Nieuwjaarsloop, Nijmegen
07-01:  AVC Strand- & Duinloop, Castricum
06-01:  Wintercross VVOP, Voorthuizen
06-01:  c.s.v. VIOS Midwinterloop, Vaassen
06-01:  Winterloop Enter, Enter
06-01:  WinterFireRun, Vuren
06-01:  Nieuwjaarswandeling Schoorlse Duinen, Schoorl
06-01:  Mourik Nieuwjaarsloop, Oud-Beijerland
06-01:  31e Florijnwinterloop, Woudenberg

2017
31-12:  Oliebollenveldloop, Vught
31-12:  Sisu Bosma Beste Advies Oudejaarscross, Almelo
31-12:  Oliebollenrun, Tiel
31-12:  Oliebollenloop, Weert
31-12:  Rabobank Auwjaorscross, Oirschot
31-12:  35e Rabobank oliebollenloop, Schoonhoven
31-12:  Wisent Wintertrail, Apeldoorn
31-12:  Rabobank Sylvestercross, Soest
31-12:  Eindejaarscorrida, Leuven
31-12:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
31-12:  33e Oudejaarsloop, Hilvarenbeek
31-12:  Fanloper Venloop, Venlo
30-12:  Oliebollen loop, Vlaardingen
30-12:  Schapenkoppen Sportpark Cross, Dordrecht
30-12:  Vaarderhoogt Sylvester By Night, Soest
30-12:  Papegaaij en Tegelaar Oudejaarsloop, Kampen
30-12:  Turvenloop, Langeveen
30-12:  6 uurs loop, Epe
30-12:  Oudejaars Crossloop Vorden, Vorden
29-12:  Runnersworld Haarlem Nightrun, Haarlem
29-12:  Night Run Bergen op Zoom, Bergen op Zoom
29-12:  Runnersworld Breda Nightrun, Breda
29-12:  Boekbestelling Ik, de wielrenner, Amsterdam
28-12:  Verlichte Cross, Oldebroek
28-12:  KlimClassic Kleding, Amsterdam
28-12:  StrandRide for the Roses, Renesse
27-12:  Kerstschaatsen Vughtse IJs Club, Den Bosch
27-12:  Schaatsnacht van Eindhoven, Eindhoven
27-12:  27e Derde Kerstdagloop, Arnhem
26-12:  Kerstcross Haag Atletiek, Den Haag
26-12:  Kerstcross AVON Heerlen, Heerlen
26-12:  Rotary kerstcorrida Tielt, Tielt
26-12:  Riemersma Leasing Kangoeroeloop, Vught
26-12:  23e Kerstloop, Amstelveen
26-12:  TOF Kerstcross, Breda
26-12:  TOPVORM Kerstloop, Gemert
26-12:  Kasteelloop, Horst
26-12:  38e Kerstloop Gennep, Gennep
24-12:  Verhoeve Groen Cross, Appelscha
24-12:  Kerstloop, Barendrecht
24-12:  37e Winterloop De Willy's, Wilbertoord
24-12:  Keiloop Meddo, Winterswijk-Meddo
23-12:  Santa Night Run by Nadine, Dongen
23-12:  Avondkerstloop Nispen, Nispen
23-12:  Neelder Veldloop, Roermond
23-12:  Lightrun, Klazienaveen
22-12:  Klaucke Nightride voor Energy4All, Assen
22-12:  De Lange Nacht van Deventer, Deventer
22-12:  Santa Run Apeldoorn, Apeldoorn
21-12:  Santa Run Nijmegen, Nijmegen
17-12:  Kleine Noord Kerstloop, Hoorn
17-12:  Runnersworld Zaanlandcross, Zaandam
17-12:  Kerstloop Rotary Veendam, Veendam
17-12:  Natte Neuzen Trail Doorwerth, Doorwerth
17-12:  Run2Day Trail clinic - Ommen, Ommen
17-12:  BattleRun, Drachten
17-12:  51e OLAT winterserie Mierlo, Mierlo
17-12:  Snertloop AV Lycurgus, Assendelft
17-12:  X-masrun Lanaken, Lanaken
17-12:  51e Lidocross, Waalwijk
17-12:  Winter Step-One Loop, Borne
17-12:  Runnersworld Night Run, Nederland
17-12:  Wintercup (2e van 3 wedstrijden), Baarn
17-12:  Rabo Mescherbergloop, Eijsden
17-12:  Leisure World Kerstloop Dronten, Dronten
17-12:  Venloop Kerstloop, Venlo
17-12:  Spijkenisse-Spark Marathon, Spijkenisse
16-12:  Polar Express Fun Run, Rijen
16-12:  Aagtekerkerun, Aagtekerke
16-12:  Ugly Sweater Run, Amsterdam
16-12:  Nieuw Runningpoint cross challenge, Vlaardingen
16-12:  Longest Night Trail, Vught
16-12:  RUNFORESTRUN Besthemerberg, Ommen
16-12:  Coop Dorpsloop, De Krim
16-12:  Ameland Adventurerun, Nes - Ameland
15-12:  X-MAS City Trail Vlissingen, Vlissingen
15-12:  NSK Trappenloop, Nijmegen
15-12:  Kerstmannenloop, Amersfoort
14-12:  Selfie Run, Breda
10-12:  Purmerbosmarathon, Purmerend
10-12:  Loop van Hein Wendel, Vleuten/De Meern
10-12:  Duinrellcross, Wassenaar
10-12:  Scharenborg Crossloop, Lievelde
10-12:  AV Haarlemmermeer cross, Hoofddorp
10-12:  Cees Clement Cross, Sneek
10-12:  L'Avant Sylvestre Cross loop, Reusel
10-12:  Wintrloipe Middelbørg, Middelburg
10-12:  Hoge Lage Torenloop, Enschede
10-12:  Engelermeer veldloop, 's-Hertogenbosch
10-12:  SPADO Cross, Bergen op Zoom
10-12:  Bosbaanrun, Amsterdam
10-12:  De Bestorming van Alden Biesen, Bilzen
10-12:  Almeerderstrandcross, Almere
10-12:  Twiskemolenloop, Landsmeer
09-12:  Schuler Snertloop, Nieuw-Schoonebeek
09-12:  SantaFunRun, Harderwijk
09-12:  2e Cross GOK cross comp, Epe
09-12:  Wilgenweard Nijverdalse bergcross, Nijverdal
09-12:  Scheveningen Light Walk, Scheveningen
09-12:  Koude Polderloop, Nijkerk
03-12:  11e Specifiek Stratenloop Waspik, Waspik
03-12:  RUNNERSWORLD Wintercup, Lelystad
03-12:  Mardenkro Enclavecross, Baarle-Nassau
03-12:  De Mispelhoefloop, Eindhoven
03-12:  De 34e Sjef van Ooyen Kapellerbosloop, Landgraaf
03-12:  Kempen Trail, Bladel
03-12:  AV Horror Winterlopen 2017/2018, Sneek
03-12:  34e DSD Zandboscross, Deurne
03-12:  AVC Strand- & Duinloop, Castricum
03-12:  Pfixx Solar Montferland Run, 's-Heerenberg
03-12:  33e Snertloop De Lutte, De Lutte
03-12:  Voorne's Duin Trail, Oostvoorne
02-12:  Pepernotenrun, Franeker
02-12:  Rob Prooi Memorial Cross, Barendrecht
02-12:  AV Fortuna Halve marathon, Vlaardingen
02-12:  Henk Bijker Bovenboerloop, Nijeveen
02-12:  Sint Nicolaasloop, Bunschoten
02-12:  Eurozorg Sintloop, Heerde
02-12:  1e Lageveldloop, Wierden
01-12:  AETV Sinterklaas Run, Heel Nederland
26-11:  Testloop Leisure World Kerstloop, Dronten
26-11:  Duinstrandloop, Den Haag
26-11:  Bovenbergloop, Markelo
26-11:  Runnersworld Parkloop, Heiloo
26-11:  Sint Nicolaasloop, Monnickendam
26-11:  Hoorneboegse cross, Hilversum
26-11:  Driedorpencross, Sint-Oedenrode
26-11:  Ringvaartloop, Aalsmeer
26-11:  De Werfheegde Run ATB Run Haaksbergen, Haaksbergen
26-11:  Spelderholtloop, Beekbergen
26-11:  Keiencrossen, Uden
26-11:  8e Sinterklaasloop, Vlaardingen
26-11:  Loket.nl Warandeloop (zondag), Tilburg
26-11:  Sint Nicolaasloop, Zwolle
26-11:  Pietenloop, Bemmel
26-11:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
26-11:  Dickie Klooscross, Rotterdam
26-11:  SUBARU Beach Battle Wijk aan Zee, Wijk aan Zee
26-11:  De Halve van Ell, Ell
26-11:  Rondje Bussloo herfsteditie, Bussloo
25-11:  FORTIUS Wantijparkloop, Dordrecht
25-11:  RUNwayRUN, Lelystad
25-11:  Run Rondje Rhenoy, Beesd
25-11:  Herfst Cross Norg, Norg
25-11:  Loket.nl Warandeloop (zaterdag), Tilburg
25-11:  3 Bruggen Ultra, Kampen
25-11:  Sans Goldrush Survivalrace, Nijverdal
25-11:  50e Horaloop, Ede
25-11:  Sint Nicolaasloop, Bleiswijk
24-11:  Tonproat avond Eindhoven Atletiek, Eindhoven
24-11:  Warande by Night, Tilburg
24-11:  TRAIL Trainingsweekend SPA (Be), Spa
19-11:  Urgent Run Kerkrade, Kerkrade
19-11:  52e Scorpiocross, Oosterhout
19-11:  Morra Run voor KiKa, Hemelum
19-11:  Baggelhuizercross, Assen
19-11:  Bommelasloop, Enschede
19-11:  NN Zevenheuvelenloop, Nijmegen
19-11:  De Ronde Venen marathon, Abcoude
18-11:  Omkleden 7Heuvelenloop, Nijmegen
18-11:  Mini Zevenheuvelenloop, Nijmegen
18-11:  Zwarte Dennen Cross, Staphorst
18-11:  Zevenheuvelennacht, Nijmegen
18-11:  RUNFORESTRUN Holtingerveld, Havelte
12-11:  DES Dieprijt Cross, Eersel
12-11:  LOKO Loopcompetitie, Zeewolde
12-11:  Herfst Run, Beek Montferland
12-11:  Dinkelloop (TCC), Losser
12-11:  Wielen Trail, Leeuwarden
12-11:  Theehuis Oosterbosrun, Klazienaveen
12-11:  8erhoektrail, Hummelo
12-11:  Molenvencross, Helmond
12-11:  36e Runnersworld AV DEM Strand-Cross, Wijk aan Zee
12-11:  29e MARESIA Cross, Kaatsheuvel
12-11:  20e Eenhoornloop, Hoorn
12-11:  Natte Neuzen Trail Rosendael, Rozendaal
12-11:  Klaverbladloop, Zoetermeer
12-11:  Wintercup (1e van 3 wedstrijden), Baarn
12-11:  Bokrijk Run, Bokrijk
12-11:  TrechoTEAMrun, Vleuten
12-11:  155e Zegerplasloop, Alphen aan den Rijn
12-11:  Jekerdalwandelmarathon, Maastricht
12-11:  Olympisch Stadionloop voor Unicef, Amsterdam
12-11:  Kromslootparkcross, Almere
12-11:  het Ooijs ommetje, Ooij
12-11:  Trailrun Weert, Weert
12-11:  Triple A Molenloop, Edam-Volendam
12-11:  VOV run Vries, Vries
11-11:  1e Cross GOK cross comp, Harderwijk
11-11:  2-daagse Herfstwandeling 'de Zilte Zoen', Bergen aan Zee
11-11:  Brix CRM Crosloop, Rijssen
11-11:  Voorwinden Heinenoordtunnelloop, Oud-Beijerland
11-11:  Schoonhovencross, Hollandscheveld
11-11:  48e Bennekomse Bosloop, Bennekom
11-11:  Devil's Trail Schiermonnikoog, Schiermonnikoog
11-11:  Zandenplasloop, Nunspeet
11-11:  50e Mosselloop, Burgh-Haamstede
10-11:  P-services Run by Night Barneveld, Barneveld
05-11:  Drunense Duinen Cross, Drunen
05-11:  Holapress Doggy Run, Valkenswaard
05-11:  Nea Cross, Purmerend
05-11:  RUNNERSWORLD Wintercup, Lelystad
05-11:  Spark Loop Circuit, Spijkenisse
05-11:  2e Maalbeekcross, Belfeld
05-11:  ENCI bergloop, Maastricht
05-11:  Green Orientering Run, Soest
05-11:  Switch-IT Twentse Cross Competitie, Haaksbergen
05-11:  Runnersworld KAV Holland Cross, Spaarndam
05-11:  Maple Leaf Cross, Hilversum
05-11:  Maiscross Peelrijders, Handel
05-11:  De Zilveren Turfloop, Mijdrecht
05-11:  Clinic Berenloop, Sneek
05-11:  Bosloop, Malden
05-11:  Parnassia Laan van Meerdervoort Loop, Den Haag (Kijkduin)
05-11:  Hermans Assurantiën Duatlon, Reusel
05-11:  Boerenkoolloop, Warmenhuizen
05-11:  Krollenloop, Veghel
05-11:  StartbaanRun, Soesterberg
05-11:  Maasduinenloop, Bergen Lb.
05-11:  Trail by the Sea, Renesse
05-11:  Berenloop Terschelling, Terschelling-West
05-11:  Twiskemolenloop, Landsmeer
05-11:  Holapress Valkenloop, Valkenswaard
05-11:  Randerodecross, Ugchelen
05-11:  Alphense Bergen Trail, Alphen
05-11:  Marathon van Rooi, Sint-Oedenrode
04-11:  AV Passaat cross, Papendrecht
04-11:  Raboloop, Mill
04-11:  Pop-Up Run blubber, Amsterdam
04-11:  Halve Marathon Renswoude, Renswoude
04-11:  De Gerrit Voortman Lemelerbergloop, Lemele
04-11:  Najaarsloop, Epe
04-11:  Oosterparkrun, Ridderkerk
04-11:  Kleintje Berenloop, West-Terschelling
04-11:  VestingstadRun, Woudrichem
03-11:  Bergrace by Night Xperience XL, Wageningen-Rhenen
29-10:  Generale Zevenheuvelenloop, Nijmegen
29-10:  Testloop Leisure World Kerstloop, Dronten
29-10:  1 v.d. 4 loop Zuiderpark, Den Haag
29-10:  Najaarscross, Bleiswijk
29-10:  De IJzeren Man Cross, Weert
29-10:  AVC Strand- & Duinloop, Castricum
29-10:  Wielerpassie Fanride, Rosmalen
29-10:  Runnersworld Hoorn Crosscircuit, Hoorn
29-10:  BlubberRun, Vorden
29-10:  Genneperheiloop, Gennep
29-10:  Peelrandrit quaddeelnemers, Handel
29-10:  Drekrace, Mijnsheerenland
29-10:  Najaarscross, Rotterdam
29-10:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
29-10:  50ste Don Quichotte Sparrenbosloop, Boxtel
29-10:  Vlasakkerloop, Amersfoort
29-10:  Herfstloop van Spijkenisse, Spijkenisse
29-10:  AV23 Middenmeerloop, Amsterdam
29-10:  de Meierijloop, Vught
29-10:  Axia Kuitenbijtersrun, Naaldwijk
29-10:  Zeemijlenloop Delfzijl, Delfzijl
29-10:  Tiedkwietloop, Hoogeveen
29-10:  BUFF Duinentrail Schoorl, Schoorl
29-10:  Lidl Wolfskamerloop, Huizen
29-10:  unicefrun West-Friesland, Bovenkarspel
29-10:  Diepe Hel Holterbergloop, Holten
29-10:  Devil's Trail - Rijk van Nijmegen, Nijmegen
28-10:  AVD Cross / Dwingelderveld-loop, Dwingeloo
28-10:  36e Snertcross, Tilburg
28-10:  Sudersé Marathon 15k, Urk
28-10:  Dallirun (voorheen Klokloop), Heerde
28-10:  42e Dijkloop, Schoonhoven
28-10:  Off Road Duathlon Weert, Weert
28-10:  Halloween Glow Walk & Run, Bussloo
27-10:  Halloweenrun Middelburg, Middelburg
22-10:  Blauwe Meer Cross, Loon op Zand
22-10:  4Parken City Trail, Arnhem
22-10:  Gebr. vd Laar Bridge to Bridge Run, Blerick - Venlo
22-10:  Kluiskenshof 10 van AVR, Rucphen
22-10:  Trailtour Ahrtal, Altenahr
22-10:  Haarrijn Trailrun, Vleuten
21-10:  Boszichtrun, Beilen
21-10:  Derp Bikers Beachrace, Egmond aan Zee
21-10:  Vechtdal crosscompetitie, Vroomshoop
21-10:  Leisure World Regio Oost, Nijmegen
21-10:  13e Oldemeijercross, Hardenberg
21-10:  Stadshagen Run, Zwolle
21-10:  Tussen Slik en Zand, Ameland
21-10:  29e Typhoonloop, Gorinchem
21-10:  Vikingoutdoor Trailrun, Dieren
21-10:  RUNFORESTRUN Indian Summer, Anloo
21-10:  Indian Summer Ultra, Anloo
20-10:  Bentinckspark Triatlon, Hoogeveen
19-10:  Wandel4daagse Schoorlse Duinen, Schoorl
15-10:  Clinic Trail Groene Ster, Leeuwarden
15-10:  OLAT Winterserie Helenaveen, Helenaveen
15-10:  Wim Lebbink Herfstlopen, Wehl
15-10:  LochemTrail, Barchem
15-10:  Stadsloop, Kerkrade
15-10:  Molenhoeks Makkie, Molenhoek
15-10:  Bork Stuifzand loop, Stuifzand
15-10:  33e Accountor Maliebaanloop, Utrecht
15-10:  100 dagen Sportrusten Marathon Amsterdam, Haarzuilens
15-10:  Devil's Trail DAK Drunense Duinen, Drunen
15-10:  Klaverrun, Sleen
15-10:  TCS Amsterdam Marathon + Trainingslopen, Amsterdam
15-10:  Geopark Hondsrug Classic, Gasselte
14-10:  Run to the Start Uden, Uden
14-10:  Strandcross Zoutelande, Zoutelande
14-10:  Arkervaartloop, Nijkerk
14-10:  1e Lageveldloop, Wierden
14-10:  53e Athlos Cross, Harderwijk
14-10:  WandelMakkie, Molenhoek
14-10:  Zuidlaardermarktloop, Zuidlaren
14-10:  AH Kees Elzinga ReestRun, Meppel
14-10:  Run Bike Run, Harderwijk
14-10:  BJG Groep obstacle run Kampen, Kampen
14-10:  Landgoed Twente Marathon, De Lutte (ov)
14-10:  de 10 van de Kurenpolder, Hank
14-10:  Beach Obstacle Run Texel, De Koog
14-10:  Herfstloop, Lelystad
14-10:  TCS Amsterdam Marathon Trainingslopen, Amsterdam
08-10:  Noorder Fitrun, Leeuwarden
08-10:  LOKO Loopcompetitie, Zeewolde
08-10:  Wim Lebbink Herfstlopen, Wehl
08-10:  29e Kleine Haar Loop, Kring van Dorth
08-10:  GlibberTreel, Leiden
08-10:  Zaanse Schansloop, Zaandam
08-10:  DUO Run-Bike-Run, Spijkenisse
08-10:  49e Langs de Gouwe loop, Waddinxveen
08-10:  Pijnenburg Bosmarathon Soest, Soest
08-10:  9ste editie Loopzonderdope, Kessel-Lo
08-10:  Halve Marathon Oldenzaal, Oldenzaal
08-10:  Op Naar Marathon Eindhoven, Eindhoven
08-10:  Sterkip Volendam Vestingloop, Edam
08-10:  82e Sloterplasloop, Amsterdam
08-10:  9e Nadine OK Run, Scharwoude
08-10:  Hoge Veluwe Loop, Hoenderloo
08-10:  Najaarsloop, Heerhugowaard
08-10:  Wandelmarathon Zeeland, Burgh-H / Zoutelande
07-10:  Tijdrit opening N31, Harlingen
07-10:  Open Beker MX, Rhenen
07-10:  Opening N31 - 5KM, Harlingen Oostpoort
07-10:  Nachtkuier Holwerd, Holwerd
07-10:  Kloosterveste Run, Assen
07-10:  VeluwseBronRun, Emst
07-10:  Rondje om de Koepel, Lunteren
07-10:  Wilhelminaberg Trappenmarathon, Landgraaf
07-10:  Walk & Run IJlst, IJlst
07-10:  3e Molenloop, Alblasserdam
07-10:  4e OnderdijksRun, Kampen
07-10:  Obstakel in De Kwakel, De Kwakel
07-10:  Self Transcendence 6 uursloop, Amsterdam
07-10:  MTB toertocht Kustmarathon Zeeland, Burgh-Haamstede
07-10:  Kustmarathon Zeeland minimarathon, Burgh-Haamstede
07-10:  Kustmarathon Zeeland, Burgh-Haamstede
07-10:  Klaverblad van Noordenveld, Roden
06-10:  Asselse 2 mijl, Apeldoorn
06-10:  Light Kustrun Kustmarathon Zeeland, Zoutelande
06-10:  Kustmarathon Zeeland LADIES RUN, Zoutelande
01-10:  Testloop Leisure World Kerstloop, Dronten
01-10:  Agriport A7 1/2 marathon, Wieringerwerf
01-10:  RUNNERSWORLD Wintercup, Lelystad
01-10:  32e 7-loop, Zevenhoven
01-10:  MCD-run, Dwingeloo
01-10:  Knapperslagcross, Doetinchem
01-10:  Kaak Kanonsloop, Groenlo
01-10:  Mondriaan Run, Heerlen
01-10:  SterkselCityRun, Sterksel
01-10:  Echt'nRun, Echten
01-10:  Spark Estafette marathon, Spijkenisse
01-10:  Staddijkloop, Nijmegen
01-10:  De Maashorst Run, Nistelrode
01-10:  Wijckloop, Wijk aan Zee
01-10:  Alfa Trailrun, Schinnen
01-10:  Pink Walk & Run, Westerbork
01-10:  Schollebosloop Capelle, Capelle a/d IJssel
01-10:  Océ-Loop, Venlo
01-10:  Rondje Bergen, Bergen
01-10:  De Herfstloop Twente, Enschede
01-10:  Tempo Run, Bussum
01-10:  Herfstloop Liemers, Babberich
01-10:  Westfriesgasthuis Loop(t), Hoorn
01-10:  Twiskemolenloop, Landsmeer
01-10:  Rottemerenloop, Bleiswijk
01-10:  Devil's Trail Utrechtse Heuvelrug, Doorn
01-10:  Evink Run, Drachten
01-10:  Bikkelloop, Zuidwolde
01-10:  Amgen Singelloop Breda, Breda
30-09:  Hunze Outdoor Obstacle Run, Borger
30-09:  IJmuiden Kust Trail, IJmuiden
30-09:  Lingezegenloop, Elst
30-09:  High Mierd Run, Hooge Mierde
30-09:  Run for the Message Oldebroek, Oldebroek
30-09:  AR Drenthe, Wezuperbrug
30-09:  Schaats jij al?, Nijmegen
30-09:  Wielerkampioenschap R'dam Noord, Rotterdam
30-09:  Rondje Lindewijk, Wolvega
30-09:  Workx Stratenloop Rotterdam Noord, Rotterdam
30-09:  Halve van Katwijk, Katwijk
30-09:  4e Posbank Cross-Duathlon, Velp Gld
29-09:  Mrun Molenschot Face your Fears, Molenschot
24-09:  ZzinN's Memory Lane, Weesp
24-09:  Zilte Zoen Klimduinrun, Schoorl
24-09:  X-Bike, Callantsoog
24-09:  Contiweb Maasheggenloop, Boxmeer
24-09:  Almelo Allee, Almelo
24-09:  Kiwanis Duo Marathon, Horst
24-09:  Utrechtse Heuvelrugestafette, Amersfoort
24-09:  De 7 Kilometer van Martenshoek, Hoogezand
24-09:  Como Obstacle Run, Noordwijkerhout
24-09:  Geuzenloop Zoetermeer, Zoetermeer
24-09:  Auto Aaltink - CityRun Nijverdal, Nijverdal
24-09:  Gipmans planten Kwaakerrun, Venlo
24-09:  33e AMAKloop, Akersloot
24-09:  Fysio Fitness Belfeld Kermisloop, Belfeld
24-09:  Streetrace Franeker, Franeker
24-09:  Maasrun Lanaken, Kerkplein Lanaken
24-09:  Posbankloop, Velp (Gld)
24-09:  Bergrace Trail Kwintelooyen - Rhenen, Rhenen
24-09:  Raamvallei Duomarathon, Land van Cuijk
24-09:  Smokkelaarstrail, Goirle
24-09:  TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 30k, Amsterdam
24-09:  RoermondStormt, Roermond
24-09:  Parelrun, Eersel
23-09:  Bootcamp, Spijkenisse
23-09:  Koggenloop, Berkhout
23-09:  STAPloop, Brunssum
23-09:  De 24 Uur van Deventer, Deventer
23-09:  De vijf van Bavel, Bavel
23-09:  X-Run, Callantsoog
23-09:  Criterium van Wolvega, Wolvega
23-09:  MTB Lichtjestocht 'Cross the Border', Baarle-Nassau
23-09:  Thaisner DorpsRun, Thesinge
23-09:  Wielerkampioenschap Krimpen, Krimpen a/d IJssel
23-09:  Stuwwalloop, Oosterbeek
23-09:  Van Lier Schoenen Belfeld Kermis wandelt, Belfeld
23-09:  Gipmans planten Kwaakerrun, Venlo
23-09:  Workx Stratenloop Krimpen, Krimpen a/d IJssel
23-09:  Fjoertoer Renesse, Renesse
23-09:  KlimClinic Posbank met Aart Vierhouten, Rheden
23-09:  Wolderwijdloop, Zeewolde
23-09:  RUNFORESTRUN Springendal, Ootmarsum
22-09:  Run for Joyce, Oldebroek
22-09:  Moonlightwalk Veendam, Veendam
22-09:  Zorgmarathon, Arnhem
21-09:  Instuifwedstrijd (avondwedstrijd), Hengelo
21-09:  Ambtenarenmarathon, Arnhem
20-09:  Scholierenbaanloop, Harderwijk
20-09:  12e Bruggenloop Nijmegen, Nijmegen
17-09:  Vol gas in de plas, Veendam
17-09:  Graaf Obstacle Run, Lochem
17-09:  Twickelloop, Delden
17-09:  Sandurrun, Emmen
17-09:  Halve en Kwart Marathon van Cranendonck, Soerendonk
17-09:  HeteRUN, Heteren
17-09:  Profielloop, Gemonde
17-09:  39e Kok Wooncenter Halve van Hoogland, Hoogland
17-09:  BOL (Beuningse Oeverwal Loop), Beuningen
17-09:  Dam tot Damloop Lawyers for Lawyers, Amsterdam
17-09:  38e Bikse Natuurmarathon, Hilvarenbeek
17-09:  Ekoplazaloop, Uden
17-09:  De Tien van 't Aogje, Breda
17-09:  Dam tot Dam arrangement AV Zaanland, Zaandam
17-09:  Maasstadloop, Rotterdam
17-09:  Fit Bosloop, De Bilt / Zeist
17-09:  Dam tot Damloop (Niños de Guatemala), Amsterdam
17-09:  ViaSana Groesbeeks Gruwelijkste, Groesbeek
16-09:  Ronde van Ahoy, Rotterdam
16-09:  Bolloop Lunetten, Utrecht
16-09:  Hummel ZUIDHORuN, Zuidhorn
16-09:  SKS Sauerland Classic, Sundern
16-09:  Clinic Montferlandrun 's-Heerenberg, Beek
16-09:  Harry Groenenberg Jaarmarktloop, Mijnsheerenland
16-09:  Klenckeloop, Oosterhesselen
16-09:  RCN de Roggeberg Loop, Appelscha
16-09:  Padualoop, Boekel
16-09:  Zwaluwhoeverun, Hierden
16-09:  Streetrace Oosterwolde, Oosterwolde
16-09:  Berkenstein Run, Veenendaal
16-09:  HoenderRun, Hoenderloo
16-09:  Battlerun Maasbree, Maasbree
16-09:  All Terrain Challenge, Eindhoven
16-09:  Zonsopkomstloop, Holten
16-09:  NATHAN Montferland Trail, Braamt
16-09:  Werkhoven loopt, Werkhoven
16-09:  Zeijer Strubbenloop, Zijen
15-09:  Tropical Spirit, Oud-Beijerland
15-09:  Hoge Laarse MudRun, Zwolle
15-09:  Campus Trail, Groningen
15-09:  31e Kennedymars Haaksbergen, Haaksbergen
12-09:  27e Salverda Berkumloop, Zwolle (Berkum)
11-09:  Clinic Zevenheuvelenloop, Nijmegen
10-09:  WognumRun, Wognum
10-09:  Greunloop, Denekamp
10-09:  De Stugge veer cross, Wichmond
10-09:  32e Vescom Halve Marathon, Deurne
10-09:  Top Trailrun Sittard, Sittard
10-09:  Liberty Loop, Geldrop
10-09:  Christa Mensert Memorial Ride, Leiderdorp
10-09:  Bollekesloop, Berchem
10-09:  Albert Eising-loop, Dalen
10-09:  BurgumRun, Burgum
10-09:  Menzis Singelloop Enschede, Enschede
10-09:  Quikrun, Roosendaal
10-09:  Kijkduin Obstacle Run, Den Haag
10-09:  Omloop IJlst, IJlst
10-09:  Crazy River Run, Gorinchem
10-09:  30 van Amsterdam Noord, Amsterdam
10-09:  Loop Fiets Proef Marathon Drenthe, Westerbork
10-09:  Markenbinnenrun, Markenbinnen
10-09:  Bootcamp Obstacle Run, Noord Scharwoude
10-09:  N70 trail, Nijmegen
09-09:  Dahliarun, Valkenswaard
09-09:  Trail Run Peel en Maas, Panningen
09-09:  1/8 Triathlon Dwingeloo, Dwingeloo
09-09:  Ronde van Waalre, Waalre
09-09:  Bootcamp Obstacle Family Run, Noord Scharwoude
09-09:  Reuma Walk, Amerongen
09-09:  Heiderun, Ede
09-09:  Tri-Ambla, Ameland
09-09:  5e Weidselandtocht, Ten Boer
09-09:  Appelstap, Appelscha
09-09:  Run2Day Meerhovenloop, Eindhoven
08-09:  Pesserrun, Pesse
08-09:  Rabobank Midnightwalk, Assen
07-09:  De Veesser Run, Veessen
07-09:  BBQ compleetloop, Giessen
06-09:  Rozendaalse Veldloop, Rozendaal
06-09:  De Hypotheker Beekloop, Eindhoven
06-09:  Hulckesteijnloop, Nijkerk
05-09:  's Heerenloop, Ermelo
04-09:  Oranjeloop, Nieuwleusen
03-09:  Memorial Rik Clerckx, Lummen
03-09:  Kuilenloop, Mill/Langenboom
03-09:  31e Halve Marathon Nieuwkoop, Nieuwkoop
03-09:  HoRa Run-Bike-Run, Venlo-Boekend
03-09:  Enza Zaden Vooroeverloop, Medemblik
03-09:  Den Driesch Loop, Valkenburg a/d Geul
03-09:  Bert Timmer Memorial Loop, Duiven
03-09:  Wisenttrail, Apeldoorn
03-09:  Triatlon Abbekerk, Abbekerk
03-09:  Polderchallenge Standdaarbuiten, Standdaarbuiten
03-09:  18e DijkenLoop, Beneden-Leeuwen
03-09:  Lop Wah Los, Laren
03-09:  1e Rabo Ploegentijdrit, Beneden-Leeuwen
03-09:  18e Skeeleren over Dijken, Beneden-Leeuwen
03-09:  Urban Culture Run Utrecht, Utrecht
03-09:  Haarlemmermeer Run, Hoofddorp
02-09:  Triasrun, Harderwijk
02-09:  Aduard 825 wandeltocht, Aduard
02-09:  Egbert Hanenberg Memorial Run, Stevensbeek
02-09:  The Battle, Molenhoek
02-09:  Plinq Loopfestijn Dalfsen, Dalfsen
02-09:  Proef Rondje Stroe, Stroe
02-09:  Klompenfeest Minitriathlon, Twello
02-09:  ColorRun en Jeugdlopen, Beneden-Leeuwen
02-09:  Target Sprint Landjuweel, Soest
02-09:  4e TrailRun, Beneden-Leeuwen
02-09:  Bourgondisch Fruitwandelen/Fruitfietsen, Beneden-Leeuwen
02-09:  Streetrace Oldebroek, Oldebroek
02-09:  Bunniks Mooiste, Bunnik
02-09:  7e Loop naar de Pomp, Noordeloos
02-09:  Kustloop Vrouwenpolder, Vrouwenpolder
02-09:  Heideloop, Ermelo
02-09:  Dijkhuizenrun, Ruinerwold
02-09:  TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 30k, Amsterdam
01-09:  7e Leiden Ladiesrun, Leiden
01-09:  Criterium van Harlingen, Harlingen
01-09:  #derrrannn MTB Experience, Overberg
31-08:  OOG Edam Kermisloop, Edam
30-08:  Schaapskooirun, Heerde
30-08:  A.V. Triathlon Emiclaerloop, Amersfoort
30-08:  Molenweiloop, Heerjansdam
30-08:  Beet-It - Volendammer Kermis Tijdrit, Volendam/Katwoude
30-08:  Streetrace Havelte, Havelte
30-08:  Alkeloop, Alteveer-Kerkenveld
29-08:  Strabrechtseheideloop, Geldrop
29-08:  Clinic Stadshagen Run, Zwolle
29-08:  Ronde van Abcoude, Abcoude
29-08:  Vechtloop, Maarssen
28-08:  Kindervakantieweek Harkstede, Harkstede
28-08:  Gramsbergen Lichtstadloop, Gramsbergen
27-08:  Hemmeromloop, Hem
27-08:  Gooise Heideloop, Laren
27-08:  Technische Veren Twente Boeskoolloop, Oldenzaal
27-08:  7e Nazomerloop, Schoonhoven
27-08:  B&C Bommen Berendloop, Groningen
27-08:  Dorpsloop Teteringen, Teteringen
27-08:  Ronde van Terwolde, Terwolde
27-08:  Royal Run, Soestdijk
27-08:  Triathlon Stroombroek, Doetinchem
27-08:  22e Gicom Ketelhavenloop, Ketelhaven (Dronten)
27-08:  triatlonexperience.nl powered by ir, Oosterhout
26-08:  Loop voor Hoop, Wormer
26-08:  Van Oers BelsLijntjeLoop, Baarle-Nassau
26-08:  Wilminktheater Enschede Marathon Run, Enschede
26-08:  Sportfestival Maarsseveen, Maarssen
26-08:  Aquaklimcross, Sibculo
26-08:  Sneek Bolsward Sneek, Sneek
26-08:  Schenkelloop, Capelle aan den IJss
26-08:  Renkumse Rijntocht & Crosstriathlon, Renkum
26-08:  Keizerloop, Doorn
26-08:  Hiawatha City Swim Zwolle, Zwolle
26-08:  Run for Your Health, Amsterdam
26-08:  Diekirch-Valkenswaard, Valkenswaard
26-08:  Veldhoven 10 Miles, Veldhoven
26-08:  Top triatlon Middelburg, Middelburg
26-08:  Run Bike Run Borne, Borne
26-08:  De Loop naar de Pomp, Schijndel
25-08:  28e Dorpsloop Baambrugge, Baambrugge
25-08:  Zandstrooisterloop, Schoonebeek
24-08:  Nijmeegse Fiets4daagse, Nijmegen
23-08:  KemVeldloop, Tilligte
23-08:  42e Gildeloop, Soest
23-08:  4 mijl van Staphorst, Staphorst
23-08:  Stratenloop van Genderen, Genderen
22-08:  Wolfsvenloop, Geldrop-Mierlo
22-08:  WandelFit, Maastricht
20-08:  Saeftingherun, Paal
20-08:  De Wassenaarse zwemloop, Wassenaar
20-08:  Losserloop, Losser
20-08:  De Vrije Slag Door Zutphen - IJSSEL, Zutphen, Zutphen, Ge
19-08:  23ste Kermisloop Siebengewald, Siebengewald
19-08:  Wandeltocht Saeftinghe, Paal
19-08:  Wehls Cross Event, Nieuw Wehl
19-08:  Duo 1/2 Marathon Putten, Putten
19-08:  Runnersworldloop, Apeldoorn
19-08:  31e Hyundai Halve Marathon, Burgh-Haamstede
19-08:  De Vrije Slag Door Zutphen BERKEL, Zutphen
18-08:  Boer'n Drek Run, Nieuw Wehl
16-08:  Ermeloop, Ermelo
16-08:  De Wiekenloop, Hulshorst
15-08:  Warandeclinics, Tilburg
13-08:  Stortemelk Halve Marathon, Vlieland
13-08:  TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 25k, Amsterdam
09-08:  Groene Ster Avondloop, Leeuwarden
09-08:  Vakantieloop, Biest-Houtakker
06-08:  Koopman Bergrun, Winterswijk
06-08:  De 10km van België, België
06-08:  Giro di Schouwen-Duiveland, Zierikzee
05-08:  Triatlon De Bres, Sint-Jozef Rijkevors
03-08:  29e Kooyman Polderloop, de Kwakel
01-08:  Ronde van Dedemsvaart, Dedemsvaart
31-07:  5e Vrieling Varia Run, Dedemsvaart
29-07:  Halve marathon Lauwersoog-Ulrum, Ulrum
28-07:  Supercross Aagtekerke, Aagtekerke
24-07:  iRun Dam tot Damloop clinic, Nederland
23-07:  Oostermoer Run, Borger
23-07:  Coriotrail, Heerlen
23-07:  TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 20k, Amsterdam
22-07:  OostermoerHunze wandeltocht, Zuidlaren
22-07:  Streetrace Drachten, Drachten
21-07:  Lange Jan Challenge, Middelburg
20-07:  Rainbowrun, Amersfoort
18-07:  Fiat Winkelhorst Walfortloop, Aalten
15-07:  Woellust Run, Wildervank
15-07:  Bafloop, Baflo
15-07:  NK tijdrijden voor vrije renners, Nijeveen
15-07:  34e Dorpsloop De Lutte, De Lutte
14-07:  De Meander - Mondo Verde loop, Landgraaf
14-07:  Parelloop Vasse, Vasse
12-07:  Westerbergen Summer Trail, Echten
09-07:  Marathon Clinic AV PEC 1910, Zwolle
09-07:  Color Run Doetinchem, the Orange Edition, Doetinchem
09-07:  Streetrace Norg, Norg
09-07:  Maximapark Seizoensloop, Vleuten/De Meern
09-07:  RUNFORESTRUN Cross Triathlon, Gasselte
08-07:  Schaopenloop, Havelte
08-07:  Beachcriterium Hargen, Hargen
08-07:  De 5 mijl van Enter, Enter
08-07:  Appelternloop, Appeltern
08-07:  Jubileumfeest THOR, Roosendaal
08-07:  Ekiden Oisterwijk, Oisterwijk
08-07:  Summernightrun, Sittard
08-07:  Triathlon Terneuzen, Terneuzen
08-07:  Berenkuil Omloop Grolloo, Grolloo
08-07:  Singelloop, Hollandscheveld
08-07:  3e Oosterhoutse trail, Oosterhout Nb
08-07:  Midzomermarathon Apeldoorn, Apeldoorn
08-07:  Voorthuizen Loopt, Voorthuizen
08-07:  Kragten Avondloop Herten, Herten
08-07:  Vera's Vettige Vijf, Horst
07-07:  Zwartewaterlandloop, Zwartsluis
06-07:  Omloop Gaast, Gaast
05-07:  FUN triatlon trainingswedstrijd, Amersfoort
05-07:  van der Straatenloop, Werkendam
05-07:  21e Mijn Fysio Klepperstadloop, Hardenberg
04-07:  3e Luxemburgische 4 Tage Wanderung, Echternach
02-07:  De Hoef Sportief, De Hoef
02-07:  KAB Midzomerrun Westervoort, Westervoort
02-07:  Rûnom Mantgum, Mantgum
02-07:  Bemels Beste Boeren Bergloop, Bemelen
02-07:  Tour d'Utrecht, Utrecht
02-07:  KardingeRun, Groningen
01-07:  Chaamloop, Chaam
01-07:  7e Knooppunt Baarlo Loop, Baarlo
01-07:  Thorrun, Zwolle
01-07:  Tim Visser Jeugd Dag, Hilversum
01-07:  Van Bank tot Bank, Heerde
01-07:  Avondloop centrum Deurne, Deurne
01-07:  Rotterdam Ekiden, Rotterdam
01-07:  Olde Wierdenloop, Opende
01-07:  Color the Forest, Breda
01-07:  Alkmaarse City Swim, Alkmaar
01-07:  Steeds Beter Run, Eelde
01-07:  Tot de Nek in de Drek Obstacle Mud Run, Vriezenveen
01-07:  KardingeRun, Groningen
30-06:  Leerdam City Run, Leerdam
30-06:  BB-lopers Baan Classic, Zwolle
30-06:  NICA RUN, Nieuwerkerk
30-06:  Memorial Fons Brydenbach, Rijkevorsel
30-06:  MidZomerLoop Leiderdorp, Leiderdorp
30-06:  Eiland Run, Nijmegen
29-06:  Wiekloop, De Wijk
28-06:  Mantel Ladies Night, Arnhem
27-06:  GUV Zomeravondloop, Aalten
27-06:  Intersport Dijk tot Damloop, Edam-Volendam
26-06:  Streetrace Ruinerwold, Ruinerwold
25-06:  Oostvaarderstrailrun, Lelystad
25-06:  Galgenloop, Berkel-Enschot
25-06:  16e Mariken van Nieumeghentocht, Nijmegen
25-06:  Coevorder Grachtenloop, Coevorden
25-06:  Estafetteloop Vaals - Venlo, Venlo
25-06:  Zwemtocht Oude IJssel, Ulft
25-06:  Stoomtramloop, Medemblik-Hoorn
25-06:  Garden Plaza Bentwoud Run, Boskoop
25-06:  Wefitness ReitdiephavenRun, Groningen
25-06:  Univé Run van Roden, Roden
25-06:  AFAS Hamersveldloop, Leusden
25-06:  Run-Bike-Run Deurningen, Deurningen
25-06:  Halve Marathon van Roosendaal, Roosendaal
25-06:  Hel van Groesbeek Festival, Groesbeek
25-06:  Zeewolde Endurance 10EM, Zeewolde
25-06:  Triathlon Stein, Stein
25-06:  Groot Dochteren Loop, Laren
25-06:  Rondje Bussloo Zomereditie, Bussloo
24-06:  Highwood Streetcross, Hoogwoud
24-06:  De Vrije Slag door Grolle, Groenlo
24-06:  HT MudRace, Hempens
24-06:  7e Intersport Ten Miles, Zierikzee
24-06:  Omloop van de Engewormer, Zaanstreek
24-06:  Regge Survival, Nijverdal
24-06:  16e Lingewaalloop, Herwijnen
24-06:  Criterium Berlikum, Berlikum
24-06:  Clinic Mar-athon Rond Sneek en Meer, Sneek
24-06:  The Longest Day, Udenhout
24-06:  Univé Stadsloop Appingedam, Appingedam
24-06:  RUNFORESTRUN Gees - Meppen, Dwingeloo
24-06:  Zeewolde Endurance, Zeewolde
24-06:  Triathlon Stein, Stein
24-06:  Mar-athon Rond Sneek en meer, Sneek
24-06:  LRRC wandelmarathon, Leiden
24-06:  Cavemanrun, Valkenburg
23-06:  NK toertocht, 's Heerenberg
23-06:  Banthumloop, Bergentheim
23-06:  Clinics Triathlon Holten, holten
23-06:  Zeewolde Endurance Junior Challenge, Zeewolde
23-06:  Clinic 4 Mijl van Sneek/Starteiland Run, Sneek
22-06:  Criterium Bolsward, Bolsward
21-06:  Munnikenslagloop, Rouveen
21-06:  PotmargeRun, Leeuwarden
21-06:  Wandelvierdaagse het Gooi, Laren Nh
20-06:  Staete Makelaars Jeroen Boschloop, 's-Hertogenbosch
20-06:  Trimloopcyclus 3, Geldrop
19-06:  40e Singelloop Woerden, Woerden
19-06:  Streetrace Nijeveen, Nijeveen
18-06:  Wieringermeer Trail, Wieringerwerf
18-06:  Halve van Hoogvliet, Hoogvliet
18-06:  Survivalrun Boven-Leeuwen, Boven-Leeuwen
18-06:  Lekker Venloop, Venlo
18-06:  Rosorum Run, Zevenaar
18-06:  De 10 kilometer van Nederland, Nederland
18-06:  Vaderdaglopen, Sint-Oedenrode
18-06:  7e MHB Overbetuweloop, Elst
18-06:  Mooi Ruinen Run, Ruinen
18-06:  Spoorbuurtloop, Alkmaar
18-06:  Ron for Run Maasvalleiloop, Maastricht
18-06:  Veluwezoomtrail, Dieren
18-06:  Marathon Amersfoort, Amersfoort
18-06:  Hellrun, Helmond
18-06:  Ultimate Buffalo, Enschede
17-06:  Bijmanloop en helslootrun, Purmerend
17-06:  Rundeloop Zwartemeer, Zwartemeer
17-06:  Midzomerloop Goirle, Goirle
17-06:  Molen tot Molenloop, Garderen
17-06:  Genneperhuysloop, Gennep
17-06:  11e Hernense Stratenloop, Hernen
17-06:  Open Target Sprint, Baarn
17-06:  Haastrechtloop, Haastrecht
17-06:  19e Groot Ginkelse Loop, Wekerom (gem. Ede)
17-06:  Ladies Run Katwijk, Katwijk
17-06:  10K2017 Krimpenerwaard, Krimpen aan den Lek
17-06:  Wiezoloop, Wierden
17-06:  Triatlon Nijmegen, Nijmegen
17-06:  KroondomeinTrail, Apeldoorn
17-06:  Midzomer Trail Dorst, Dorst
17-06:  Heuvelrugloop Maarn, Maarn
17-06:  Rondje Vlieland, Vlieland
17-06:  Bavoloop, Rijsbergen
17-06:  Billie Turf Tocht, Zevenhuizen GN
17-06:  Veluwezoomtrail, Dieren
17-06:  BaarloStormt, Baarlo
16-06:  Beach Run, Den Haag
15-06:  Purmerbosloop, Purmerend
15-06:  Surhuizum Trail Run & Walk, Surhuizum
15-06:  Streetrace Ruinen, Ruinen
15-06:  Pré Curacao Marathon on Scheveningen, Scheveningen
14-06:  Avond 3 daagse, Haaren
14-06:  Woudagemaalloop, Lemmer
14-06:  Midzomeravondloop, Bleiswijk
14-06:  Global-e Runnersworld Hardloopgala Gilze, Gilze
14-06:  Bernhoven loopt warm!, Uden
14-06:  32ste Stratenloop Hoogstraten, Hoogstraten
13-06:  HarkemaRun, Harkema
12-06:  Zwemvierdaagse, Holten
12-06:  GasTerra Ladiesrun Groningen (invités), Groningen
12-06:  De Groene Vlinder Avondvierdaagse, Etten-Leur
11-06:  Pop-Up Run, Amsterdam
11-06:  Waterland Halve Marathon, Monnickendam
11-06:  City Swim Meppel, Meppel
11-06:  Brabantse Wal Marathon, Bergen op Zoom
11-06:  Zwitserloot Dakrun, Groesbeek
11-06:  Keppelrun, Hoog-Keppel
11-06:  Engelen run, Engelen
11-06:  8 van Drachten, Drachten
11-06:  Maasdijkmarathon, Oss
11-06:  City Triathlon Weert Sunday, Weert
11-06:  33e Oostermeent Triathlon Huizen, Huizen
11-06:  Gaasperplasrun, Amsterdam
11-06:  SPIE Rondje Voorne, Brielle
11-06:  Ladiesrun Rotterdam, Rotterdam
11-06:  GasTerra Ladiesrun Groningen, Groningen
11-06:  Ladiesrun Eindhoven, Eindhoven
11-06:  DELTA Ride for the Roses ZVL, Terneuzen
11-06:  Ladiesrun Utrecht, Utrecht
11-06:  Triatlon Terheijden, Terheijden
11-06:  VenloStormt, Venlo
10-06:  Vredesloop trainingen, Den Haag
10-06:  Wielerkampioenschap Rozenburg, Rozenburg
10-06:  Workx Stratenloop Rozenburg, Rozenburg
10-06:  Osseloop, Ottersum
10-06:  Positif Dwars Door Dongen, Dongen
10-06:  Enveloop, Dinxperlo
10-06:  SeniorenStorm, Venlo
10-06:  Maasmeander Wandeling, Oss
10-06:  Tijdrit Makkum, Makkum
10-06:  35e Nationale Lenteloop, Papendrecht
10-06:  Bike&Run BoZ, Bergen op Zoom
10-06:  Atrium Rondje om Ederveen, Ederveen
10-06:  Feanster 40 triathlon, Surhuisterveen
10-06:  Scania Zwolse Halve Marathon, Zwolle
10-06:  City Triathlon Weert, Weert
10-06:  DELTA Ride for the Roses Midden-Zeeland, Goes
10-06:  SprintStorm, Venlo
09-06:  Silentrun Amersfoort, Amersfoort
09-06:  Stratenloopcircuit 2017, Rotterdam e.o.
09-06:  Wielerkampioenschap R'dam Rijnmond, Rotterdam e.o.
09-06:  Scholentriathlon, Hoogvliet-Spijkeniss
09-06:  Mediweert Singelloop, Weert
09-06:  Gorcum City Run, Gorinchem
09-06:  NachtSwalkerstocht, Nieuwehorne
09-06:  City Triathlon Weert, Weert
09-06:  Assist Verzuim Rijsserbergloop, Rijssen
09-06:  Businessloop Amersfoort, Amersfoort
09-06:  Ladiesnightride, Goes
08-06:  Grachtenloop Bredevoort, Bredevoort
08-06:  XRun, Harkstede
07-06:  Bedriegertjesloop, Rozendaal
07-06:  Jeugd avond vierdaagse Waalwijk, Waalwijk
07-06:  Zomeravondcup 4, Utrecht
06-06:  Zomeravondcup, Albergen
06-06:  Avond4Daagse Venlo, Venlo
06-06:  Avondvierdaagse Rijen, Rijen
06-06:  Avondvierdaagse Velden, Velden
05-06:  Survivalrun Borgerswold, Veendam
05-06:  Vijfhuizenbergloop, Roosendaal
05-06:  Abdijloop, Aduard
05-06:  De N'oop loop, Nispen
05-06:  De Kroon Ooyse Landloop, Oud Zevenaar
05-06:  Streetrace Goirle, Goirle
05-06:  Lelieloop, Etten-Leur
05-06:  Vlagheideloop, Eerde
04-06:  De Sterkste van Twente, Enschede
04-06:  Cuisine Machine Singles Ride, Vlissingen
04-06:  Kleipikkersrun, St-Lenaarts
04-06:  Rabobank Drie Dorpenloop, Kortenhoef
04-06:  SurvivalRunVlaardingen, Vlaardingen
04-06:  Trailrun Leudal, Heythuysen
03-06:  18e Albert Heijn Rondje Rijen, Rijen
03-06:  Siebengebirge Trailrunning Tour, Konigswinter
03-06:  4 mijl van Papendrecht, Papendrecht
03-06:  23e LONU Van Goghloop, Nuenen
03-06:  Pinksterrun, Brummen
03-06:  Cuneraloop, Rhenen
03-06:  Van Goghloop Zundert, Zundert
03-06:  Triathlon Hengelo Gld, Hengelo Gld
03-06:  NK Lakebike24, Best
02-06:  The Walkthrough, Groningen
02-06:  15e Twenterand Run, Vriezenveen
01-06:  Runnersworld Wallenloop, Hellevoetsluis
01-06:  Uilenstede VU Polderloop, Amstelveen
01-06:  Wärtsilä Power Run, Kampen
31-05:  Station tot Station Loop, Dalfsen
30-05:  Avond4daagse Roden, Roden
30-05:  Avondvierdaagse Maastricht, Maastricht
30-05:  Rond Uit Dordrecht, Dordrecht
29-05:  Wandelavond4daagse, Harkstede
29-05:  Avondvierdaagse Leidsche Rijn, Utrecht
29-05:  Hardloopavond4daagse, Amsterdam
28-05:  2e OLAT Dauwtraptocht H. Eik, Oirschot
28-05:  Esterun, Escharen
28-05:  Survivalrun clinic, Emmeloord
28-05:  Langedijker Walk, Noord-Scharwoude
28-05:  Quintusloop, Hengelo
28-05:  Oerparcours, Mill
28-05:  Toolenburgerplas-run, Hoofddorp
28-05:  Eiberrun, Eibergen
28-05:  Haagse Beemden Loop, Breda
28-05:  34e Drenthe Loopfestijn, Klazienaveen
28-05:  The Royal Ten, Den Haag
27-05:  Mudrun Tzummarum, Tzummarum
27-05:  Ronde van Zaandijk, Zaandijk
27-05:  Contour stadium run, Oldebroek
27-05:  ROPA-wandeltocht, Nijmegen
27-05:  Citogala, Oss
27-05:  Self Transcendence 100/50 km, Amstelveen
27-05:  Trappistenloop PUUR pre event TTM, Berkel-Enschot
27-05:  Breakout Run, Schaijk
26-05:  Open Beker MX, Rhenen
26-05:  Putten Power Run, Putten
26-05:  22e Bouwbedrijf Beverwijkloop, Balkbrug
25-05:  15 km van Smaal Standdaarbuiten, Standdaarbuiten
25-05:  5e PH-trail, Vught
25-05:  35e Gebr. Swinkels Dreefloop, Deurne
25-05:  Battle4Life, Hoorn
25-05:  Medplus Smulbosloop, Dordrecht
25-05:  30e Trompper Optiek Golden Tenloop, Delft
25-05:  KlimClassic, Maastricht
25-05:  Drentse Wandel-4-Daagse, Odoorn
25-05:  Wandel4daagse Haarlem, Haarlem
24-05:  Wisentloop Dronten, Dronten
24-05:  Zomeravondcup 3, Utrecht
23-05:  11 Steden Wandeltocht, Wommels
21-05:  Klaverblad Voetstappenpad Wandelrally, Hilversum
21-05:  20e Veluwezoomloop, Dieren
21-05:  38e Mayk van Beek OOG & OOR Heideloop, Landgraaf
21-05:  Bommelasloop, Enschede
21-05:  34e Wallenloop, Naarden
21-05:  Wandele naor Schandele, Velden
21-05:  De Asserstadsloop, Assen
21-05:  RUNFORESTRUN, Gasselte
21-05:  Loopfestival LeidscheRijn, Vleuten/De Meern
21-05:  Marikenloop, Nijmegen
21-05:  BrandLoyalty Vestingloop 'sHertogenbosch, 's-Hertogenbosch
21-05:  Vissenloop, IJmuiden
21-05:  Rietplasloop, Emmen
21-05:  Schutz Marathon Hoorn, Hoorn
21-05:  Ketelwaldtrail, Milsbeek
21-05:  Classico Giro Utrecht, Utrecht
21-05:  Halve van Renesse, Renesse
21-05:  Barts Media Run, Hilversum
20-05:  De 10 van Katendrecht, Rotterdam
20-05:  Mini Marathon Zeewolde, Zeewolde
20-05:  MEERwandelen, Hoofddorp - Hrlmmeer
20-05:  14e Rivierenhofloop, Deurne
20-05:  DEM Citadel DEM - DCD Loop, Beverwijk
20-05:  Gerard Tebroke Memorialloop, Aalten
20-05:  Streetrace De Wijk, De Wijk
20-05:  CONTOUR Run op Velden, Velden
20-05:  Midden Drenthe Loop, Zwiggelte
20-05:  Wekeromse Hardloop 3-daagse, Wekerom
20-05:  13e Krakelingenloop, Heukelum
20-05:  CLAFIS Ingenieus Triathlon Heerenveen, Heerenveen
20-05:  Loopfestival LeidscheRijn, Vleuten/De Meern
20-05:  NightRun Helmond, Helmond
20-05:  Twentse Smokkel Trail, Losser
20-05:  Brooklandrun, Bornerbroek
20-05:  Schuiteman Valley Run, Veenendaal
20-05:  Ladies' Run for Charity, Stellendam
20-05:  Vliegende Vrouwen Run, Pijnacker
20-05:  Friese Waterlinie wandel2daagse, Kuinre
20-05:  Pyramide Duathlon en Trail, Woudenberg
19-05:  Mortsel loopt!, Mortsel
19-05:  Volkshuisvestersloop, Capelle a/d Ijssel
19-05:  MEER-run, Engelbert
19-05:  CIONET IT Leaders Cycling Challenge, Valkenburg
19-05:  Streetrace Steenwijkerwold, Steenwijkerwold
19-05:  Wekeromse Hardloop 3-daagse, Wekerom
19-05:  Aalandenloop, Zwolle
19-05:  TRAIL Trainingsweekend SPA (Be), Spa
18-05:  Jubileumloop 100 Jaar Nea Volhardin, Purmerend
18-05:  22e Cebustaloop, Heerlen
18-05:  Wekeromse Hardloop 3-daagse, Wekerom
17-05:  Hooglandse Dorpsloop, Hoogland
17-05:  Erflandenrun, Hoogeveen
16-05:  TTM Clinics, Tilburg
16-05:  Avond 4 Daagse Oog in Al, Utrecht
16-05:  Trimloopcyclus 2, Geldrop
16-05:  Bergrace Avondwandel 4 daagse, Wageningen
15-05:  Penders Voetzorg Leudal Wandelvierdaagse, Heythuysen
14-05:  Princenhage in beweging, Breda
14-05:  Reuzenloop Borgerhout, Borgerhout
14-05:  Rondehoeploop, Ouderkerk a/d Amstel
14-05:  Zwemloop Rucphen, Rucphen
14-05:  City Trail Vlissingen, Vlissingen
14-05:  Running Center City Hanzeloop, Zutphen
14-05:  Hitlandrun, Nieuwerkerk ad IJsse
14-05:  Kastelenloop Diepenheim, Diepenheim
14-05:  Over de IJssel Landgoed Marathon, Deventer
14-05:  Ronde van Nijmegen, Nijmegen
14-05:  Vuurtorenloop, Vlieland
13-05:  Geuldalloop, Berg en Terblijt
13-05:  Meidoornloop, Nisse
13-05:  Guus Wokke opticien loop, Panningen
13-05:  Eemmeerloop, Bunschoten
13-05:  De 8 van Boveneind, Boven-Leeuwen
13-05:  Asterix Eindhoven Ekiden/NSK Ekiden, Eindhoven
13-05:  Oirschotse Stoelloop, Oirschot
13-05:  15e van Mossel OPC Kaaienloop, Oosterhout Nb
13-05:  Color the Streets, Gilze
13-05:  Koos Moerenhout Classic, Steenbergen
13-05:  Ameronger Koploop, Amerongen
13-05:  Zeebodemloop, Lelystad
13-05:  Veluwse Ladies Ride, Nunspeet
13-05:  Run van Gieten, Gieten
13-05:  Kamerikse Weteringloop, Kamerik
13-05:  Kleef Run Apeldoorn, Apeldoorn
13-05:  Vuurtorenloop, Vlieland
13-05:  Trailrun, Wezep
12-05:  Go4Fit Run, Wijchen
10-05:  17e Germano Veldwijkloop, Ermelo
10-05:  Zwemloop De Waterlelie, Zuidwolde
09-05:  Start to Skate, Vught
09-05:  Zomeravondcup 2, Utrecht
09-05:  Voorjaarsloop, Epe
07-05:  Mijzenpolderloop, Avenhorn
07-05:  Rondje Nuenen West, Nuenen
07-05:  Spark Loop Circuit, Spijkenisse
07-05:  Triathlon Gorssel, Gorssel
07-05:  Zwemloop Delft, Delft
07-05:  Salomon Koning van Spanje Trail, Gulpen
06-05:  Hunebedloop, Borger
06-05:  Triathlon Staphorst, Staphorst
06-05:  Salomon Koning van Spanje Trail, Gulpen
06-05:  Lexis Crossloop Zuidwolde, Zuidwolde
06-05:  Jubileumeditie Classico Boretti, Rhenen
05-05:  Koning van Spanje NIGHTTRAIL, Gulpen
05-05:  Liberty Run, Waalwijk
05-05:  BTS Polderrun Klaaswaal, Klaaswaal
05-05:  Criterium Sneek - De Domp, Sneek
05-05:  Bevrijdingsloop, Holten
05-05:  Freedomride, Herkenbosch
03-05:  Amsterdam zwemloop/Flevoparkbadloop, Amsterdam
30-04:  Natte Neuzen Trail Veluwezoom, Velp
30-04:  De 4 mijl van Diever, Diever
30-04:  Bloeiend Zijpe Wandeltocht, 't Zand
30-04:  40e Treechloop, Maastricht
30-04:  Gert-Jan Theunisse Classic, De Rips
30-04:  HeerlenStormt, Heerlen
30-04:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
29-04:  Run2theStart Uden, Uden
29-04:  VeluwseBronRun, Emst
29-04:  Race to the Top, Amsterdam
29-04:  Klim-Daalclinic Limburg en Voerstreek, Maastricht
29-04:  OCK Run, Den Haag
29-04:  3e Dorp met Vaart-Loop, Nieuw-Amsterdam
29-04:  The Hague City Walk, Den Haag
29-04:  Rundje um ut Hundje, Horst
29-04:  Steven Rooks Challenge, Valkenburg
28-04:  Omloop Folsgare, Folsgare
28-04:  Kollumerkatloop, Kollum
27-04:  Koningsloop Aalten, Aalten
27-04:  Oranjeloop, Hoge Hexel
27-04:  Koningsloop, Wassenaar
27-04:  Oranjerun, Oldehove
27-04:  70 ste Havenloop, Vlaardingen
27-04:  Orange Obstacle Run, Den Ham
27-04:  Wijboschloop, Wijbosch
27-04:  Singelloop, Wijk bij Duurstede
27-04:  Beiler Koningsloop, Beilen
27-04:  Koningsloop, Harderwijk
27-04:  Wallenloop, Elburg
26-04:  Koningsloop Raamsdonksveer, Raamsdonksveer
26-04:  Koningsnachtrun, Amersfoort
26-04:  Dorpsloop Twello, Twello
23-04:  Kivo 10 Engelse Mijl, Edam
23-04:  10e Oranjeloop, Ter Aar
23-04:  Oranjeloop Lieshout, Lieshout
23-04:  PLUS Kleffenloop, Overloon
23-04:  Skutsje kuier, Langweer
23-04:  Zier Running Lenteloop, Den Haag
23-04:  Scarabee Groote Heide Trail, Valkenswaard
23-04:  Zwemloop Amersfoort, Amersfoort
23-04:  1e Nationale Wandel Bootcamp Dag, Hoorn
23-04:  Army Urban Run, Eindhoven
23-04:  Roermond City Run, Roermond
23-04:  Enschede Marathon, Enschede
22-04:  Tulpenloop Swifterbant, Swifterbant
22-04:  Scarabee Groote Heide Wandeltocht, Valkenswaard
22-04:  Skûtsjerun, Langweer
22-04:  Jan van de Pol voorjaarsloop, Rhenen
22-04:  Zwemloop Reynaertland Hulst, Hulst
21-04:  De Koningsloop, Heerde
21-04:  13e Vrieling Hardenberg City Run, Hardenberg
21-04:  Unicef Loop Breukelen, Breukelen
20-04:  RidderkerkCityRun, Ridderkerk
19-04:  Tijdrit Luinjeberd, Luinjeberd
19-04:  De Hypotheker Beekloop, Eindhoven
18-04:  Trimloopcyclus 1, Geldrop
18-04:  Zomeravondcup 1, Utrecht
17-04:  Heel Haaren Wandelt, Haaren
17-04:  53e Drie molenloop, Aarlanderveen
17-04:  Recreatieloop Lonnekerberg, Enschede
17-04:  Helly Hansen Bolswarder Paasloop, Bolsward
17-04:  DRV Bergse Monumentenloop, Bergen op Zoom
17-04:  41ste Rabobank Paasloop, Boxtel
17-04:  De Wielenloop Rosmalen, Rosmalen
17-04:  Zjwamer Paosloup, Swalmen
17-04:  Culemborg City Run, Culemborg
17-04:  Klein Zwitserland Trail, Velp
17-04:  Paasloop - Kilder, Kilder
17-04:  Rabobank Klap tot klaploop, Stadskanaal
17-04:  Lions Heuvelloop, Overveen
17-04:  Paasloop IJsvereniging Pijnacker, Pijnacker
17-04:  Honderd Duizend Klimrit, Malden
17-04:  Hardloop clinic De Halve van de Haar, Haarzuilens
17-04:  De Halve van de Haar, Haarzuilens
17-04:  14e De Zestig van Texel, Texel
16-04:  Zwemloop Breda, Breda
15-04:  Slach om 'e Mar, Burgum
15-04:  Siebengebirge Trailrunning Tour, Konigswinter
15-04:  Taxandria Vennenloop, Oisterwijk
15-04:  Sleenerzandcross, Schoonoord
15-04:  14e SecureRun, Ameide
15-04:  Essense paasloop en 28e 10 mijl, Essen
15-04:  Marathon Zeeuws-Vlaanderen, Terneuzen
15-04:  FunQtio bakenbosloop, Tegelen
14-04:  The Night Run Festival, Nijmegen
13-04:  Coopertest, 5km en 10km, Harderwijk
12-04:  7e Global-e Leemputtenloop, Rijen
10-04:  NN Marathon Rotterdam (marathon masters), Rotterdam
09-04:  Clinics Stuwwalltrail, Oosterbeek
09-04:  Kloetloop, Grootebroek
09-04:  OLAT 5e Voorjaarstocht, Milheeze
09-04:  PCC MaalwaterRun & MaalwaterWalk, Heiloo
09-04:  Ronde van Súdwest Fryslân, Sneek
09-04:  Molenbroek trimloop, Gemert
09-04:  Run for Freedom, Tilburg
09-04:  Nescioloop, Amsterdam
09-04:  Bergrace Trail Goudsberg/Wekeromse Zand, Lunteren
09-04:  Duin & Kruid Lenteloop, Santpoort Noord
09-04:  Hel van Groesbeek Marathon, Groesbeek
09-04:  Ronde van Arnhem, Arnhem
09-04:  Halve van Den Helder, Den Helder
09-04:  Rondje Millingen, Millingen a/d Rijn
09-04:  Hollen door de Bollen, Lisse
09-04:  IJsselloop, Deventer
09-04:  Hoogeveense Cascaderun, Hoogeveen
09-04:  Unicef kinderloop, Hoogeveen
09-04:  1/4 Marathon Rotterdam, Rotterdam
09-04:  NN Marathon Rotterdam, Rotterdam
08-04:  3uurs Cross Country Rilland, Rilland
08-04:  Gebr. de Nobel Asopos lustrum hardloopw, Leiderdorp
08-04:  MOBA Kippenren, Barneveld
08-04:  Bergrace Trail Goudsberg/Wekeromse Zand, Lunteren
08-04:  5de Zuiderzeestraatweg-run, Hoevelaken - Hattem
08-04:  Klein Vaarwater Wandeltocht Ameland, Ameland
08-04:  Woldbergtrail, Steenwijk
08-04:  Semslinieloop en Lutje Turfje loop, Annerveenschekanaal
08-04:  LEGiO-run, Grootegast
08-04:  Wandelen langs Kunst & Cultuur, Den Helder
08-04:  AD City Run Rotterdam, Rotterdam
08-04:  NN Kids Runs Rotterdam, Rotterdam
07-04:  Omloop Goenga OFK, Goenga
05-04:  NK Veldloop ambtenaren, Harderwijk
02-04:  Taxi Bakker (Trail) Run, Vlaardingen
02-04:  RUNNERSWORLD Wintercup, Lelystad
02-04:  ZWIEP TREK MTB Cup - Funklasse, Oldenzaal
02-04:  Nico De Witt Bergloop, Beek (Berg en Dal)
02-04:  Ronde van Park 16Hoven, Rotterdam
02-04:  Sponsorloop Alpe d'Huzes Team Regenboog, Aalten
02-04:  10 van Halsteren, Halsteren
02-04:  De10vanAssen, Assen
02-04:  ZandmotorRun, s-Gravenhage
02-04:  Klifloop, Nijmegen-Noord
02-04:  Nomen race, Beekbergen
02-04:  Lochemse Bergloop, Barchem
02-04:  29e Parelloop, Brunssum
02-04:  Brijderloop, Alkmaar
02-04:  11e Drutenloop, Druten
02-04:  Rondje Bussloo Lenteeditie, Bussloo
02-04:  Lentemarathon, Amstelveen
01-04:  Twentse Bedrijven MTB CUP, Oldenzaal
01-04:  2e Antesloop, Poortugaal
01-04:  Condensloop, Leeuwarden
01-04:  Tijdrit Warns, Warns
01-04:  44e Rivierenland Parkloop, Schoonhoven
01-04:  2e Brakelse lenteloop, Brakel
01-04:  12e Rondje Vrachelen, Oosterhout
01-04:  10e RaitdaipRun, Sauwerd
01-04:  IMANTS GRENSLOOP Grenzeloos, Grandioos!, Reusel - Arendonk
01-04:  Halve Marathon van Nunspeet, Nunspeet
01-04:  Runnersworld Halve Marathon Ommen, Ommen
01-04:  Rondje Zegveld, Zegveld
01-04:  34e Kraaijenbergse Plassenloop, Linden (Cuijk)
01-04:  Herpertz Kraanverhuur Leudalloop, Heythuysen
01-04:  Fjoertoer, Terschelling
31-03:  Busbaanloop, Santpoort-Noord
31-03:  Run4Nijmegen, Nijmegen
31-03:  6e Boulevardloop Nieuweroord, Nieuweroord
31-03:  Grote Rivieren Loopcircuit, Alblasserwaard
30-03:  Sportplein Eindhoven Dommelloop, Eindhoven
29-03:  Kronos Campusloop, Enschede
28-03:  Primera de Haan 4 mijlrun, Hoogeveen
27-03:  Trailruns, Zwolle
26-03:  Parnassia Groep Cross, Castricum
26-03:  Kruisberg Trailrun, Doetinchem
26-03:  Beers Tien van Tiengemeten, Korendijk
26-03:  23e Haaksbergse Engelse Mijlenloop, Haaksbergen
26-03:  IJsselTrail, IJsselstein
26-03:  Annerbos Cross, Annen
26-03:  Optiek Tom Lenteloop Albrandswaard, Rhoon
26-03:  Zwemloop Roosendaal, Roosendaal
26-03:  Lenteloop Eerbeek, Eerbeek
26-03:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
26-03:  Weir Venloop, Venlo
25-03:  Run Rondje Roparun, Rumpt
25-03:  Pop-Up Run Spring Edition, Amsterdam
25-03:  Kenya run 2017, Epe
25-03:  Run Bike Walk, Etten-Leur
25-03:  Gerwen Nederwetten Loop, Nuenen
25-03:  Univé Leekster Lente Loop, Leek
25-03:  Zuudwoldiger Viaductenloop, Zuidwolde
25-03:  Ronde van Bruinisse, Bruinisse
25-03:  16e Runnersworld Astrea Run, Groningen
25-03:  16e Monnikenloop, Schiermonnikoog
25-03:  Scratchdag Matthäus Passion, Beverwijk
25-03:  Venloop Wandeltocht, Venlo
23-03:  Beginners Clinic, De Lutte
23-03:  Seniorendag, Venlo
22-03:  Clinics4running, Eibergen
19-03:  OLAT 50e Winterserietocht, Riethoven
19-03:  1 v.d. 4 loop Zuiderpark, Den Haag
19-03:  Sultanaloop, Zaandam
19-03:  Bernhezeloop Koppelcross, Nistelrode
19-03:  Mini Stevensloop, Nijmegen
19-03:  AttilaRun, Tilburg
19-03:  Kempen Run, Hapert
19-03:  Rondje Nederland, Arnhem
19-03:  Internationale Zwinstedenloop, Sluis
19-03:  Lenteloop Almere, Almere
19-03:  Ooievaarstrail, Goirle
19-03:  Runnersworld Spaarnwoudeloop, Velsen-Zuid
19-03:  Stevensloop, Nijmegen
18-03:  Obstakelrun by Diz, Hardenberg
18-03:  65e Reeuwijkse Plassenloop, Reeuwijk
18-03:  Ladies Park Run, Rijssen
18-03:  Kroeg tot Kroegloop, Ruinen
18-03:  Halve Marathon van Sint Anthonis, Sint Anthonis
18-03:  Lenteloop, Emmen
18-03:  Euroma Kruidenloop, Wapenveld
18-03:  Vuurtorentrail, Hollum Ameland
18-03:  16e Dokkum Bonifatiusloop, Dokkum
18-03:  Joop Zoetemelk Classic, Leiden
18-03:  Lisse Loop, Lisse
18-03:  4e Lageveldloop, Wierden
12-03:  Munnikloop, Purmerend
12-03:  Halve Marathon en 4 EM Clinic PEC 1910, Zwolle
12-03:  Runnersworld Parkloop, Heiloo
12-03:  Voorjaarsloop, Heerhugowaard
12-03:  Westeinderloop, Aalsmeer
12-03:  Maximapark Seizoensloop, Vleuten/De Meern
12-03:  Bike. Test. Ride. - Mantel, Arnhem
12-03:  Louis Vinkloop, Amsterdam
12-03:  Elverloop, Wehl
12-03:  Westervelds Mooiste, Dwingeloo
12-03:  26e MARESIA Cross Duathlon&ATB evenement, Waalwijk
12-03:  Gulbergencross, Mierlo
12-03:  47e Merenloop, Grou
12-03:  Lokoloop competitie, Zeewolde
12-03:  Omloop Tom Schouten Wielersport, Den Haag
12-03:  NN CPC Loop Den Haag, Den Haag
12-03:  Berden Voorjaarsloop, Venlo
11-03:  Track & Field Run, Aalten
11-03:  Veluwepoortloop, Nijkerk
11-03:  Pannekoekloop, Burgh-Haamstede
11-03:  41e Dordtse Biesbosch halve marathon, Dordrecht
11-03:  Bovenbergcross, Markelo
11-03:  Otterlo Challenge Run, Otterlo
11-03:  High Tech Campus MTB&Run Challenge, Eindhoven
11-03:  Veneboerloop, Drachten
11-03:  BRS Reclame Toerversie Ronde van Drenthe, Hoogeveen
11-03:  3bergenLOOP, Driebergen
11-03:  Om Odijk, Odijk
11-03:  Halve marathon De Waal, De Waal-Texel
11-03:  MTB Ameland, Ameland
11-03:  Zwemloop Bergen op Zoom, Bergen op Zoom
11-03:  Halve Marathon Harderwijk, Harderwijk
11-03:  Halve van Oostvoorne, Oostvoorne
05-03:  RUNNERSWORLD Wintercup, Lelystad
05-03:  Rondje Goutum, Leeuwarden
05-03:  RunVisionloop, Winterswijk
05-03:  Lunettencross, Vught
05-03:  Bemmelloop, Bemmel
05-03:  AVON Emma-cross, Heerlen
05-03:  Rico Salvetti Loop, Moergestel
05-03:  Rabobank Trappenbergloop, Huizen
05-03:  Phanos Boscross / NK Cross 2017, Amstelveen
05-03:  Vink Baggerloop, Didam
05-03:  Achtkastelenloop, Vorden
05-03:  Mokumse Vrouwenloop, Amsterdam
05-03:  Twiskemolenloop, Landsmeer
05-03:  Den Helder - Schagen, Den Helder
05-03:  20 van Alphen, Alphen aan den Rijn
05-03:  Oefenwandeltocht 15 km+25 km, Venlo
04-03:  iRun clinics Beginnen met hardlopen, Nederland
04-03:  KlimClinic Posbank met Aart Vierhouten, Rheden
04-03:  Bos- en Heideloop, Garderen
04-03:  Boscross/Runnersworld NK Cross, Amstelveen
04-03:  Nacht van Groningen, Groningen
01-03:  Wandeltraining, Venlo
26-02:  DiemerCross, Diemen
26-02:  Duivelsberg Hoogtemeter Challenge, Nijmegen
26-02:  Runnersworld-Polderloop, Obdam
26-02:  Trail by the Sea Marathon, Renesse
26-02:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
25-02:  4e HUMAN-CARE~run, Putten
25-02:  Clinic Baanwielrennen, Amsterdam
25-02:  Kruikenloop, Tilburg
19-02:  154e Zegerplasloop, Alphen aan den Rijn
19-02:  OLAT Winterserie Zeeland (NB), Zeeland
19-02:  Runnersworld Zaanlandcross, Zaandam
19-02:  Beers Hellegat cross loop, Hellegatsplein
19-02:  Engbergenloop, Gendringen
19-02:  Classique D'Alphen, Alphen
19-02:  Cave Run, Riemst
19-02:  Wintermotocross, Groesbeek
19-02:  54e Commanderije Bosloop, De Mortel
19-02:  Run2Day Trail clinic - Hollandse Rading, Hollandse Rading
19-02:  Sportplein Eindhoven Karpencross, Eindhoven
19-02:  Van den Noort Atledo Cross, Dongen
19-02:  PK Sport Bosdijkloop, Vinkeveen
19-02:  Buitenhoutcross, Almere
18-02:  Rietplasrun, Emmen
18-02:  Slangenburgse Trailrun, IJzevoorde
18-02:  Voorjaarswandeling 'de Zilte Zoen', Bergen aan Zee
18-02:  Gelre Jutbergtrail, Dieren
18-02:  TexelTrail, Texel
12-02:  de Ballentent strandloop, Hoek van Holland
12-02:  Leestencross, Ugchelen (Apeldoorn)
12-02:  Hardloopwinkel Road Runners Loop, Leiden
12-02:  Run2Day Trail clinic - Drunen, Drunen
12-02:  Maastricht Urban Trail, Maastricht
12-02:  Dinkelloop & Canicross, Losser
12-02:  TWR Terlet Winter Run voor KiKa, Terlet, Arnhem
12-02:  Noord-Aa Polderloop, Zoetermeer
12-02:  Wedertcross, Valkenswaard
12-02:  Super Sunday Texel, Texel
12-02:  Leudal Cross, Haelen
12-02:  Lokoloop competitie, Zeewolde
12-02:  Hardloop clinics IJsselloop 2017, Deventer
12-02:  MOS cross duathlon Etten-Leur, Etten-Leur
11-02:  Heinenoordtunnelloop, Oud-Beijerland
11-02:  Volle Maan Wandeling de maanillusie, Hoorn - Bovenkarspel
11-02:  Valentijnscross, Wierden
11-02:  20ste Baden-Powelltocht, Heerenveen
11-02:  Aarcross, Alphen aan den Rijn
11-02:  Stedendriehoek Relay, Apeldoorn
11-02:  4e Crosscrosscompetitie, Oldebroek
11-02:  43e Februariloop, Bennekom
11-02:  Petzl Night Trail, Bergschenhoek
11-02:  RUNFORESTRUN Dwingelderveld, Dwingeloo
05-02:  RUNNERSWORLD Wintercup, Lelystad
05-02:  Leeuwarden-Marsum-Leeuwarden, Leeuwarden
05-02:  Run2Day Trail clinic - Dorst, Dorst
05-02:  Groenhovenloop, Gouda
05-02:  Twiskemolenloop, Landsmeer
05-02:  Mammoet Midwinter Halve Marathon, Cadzand-Bad
05-02:  Overmuntheloop, Urmond
05-02:  Potrozenloop, Brielle
05-02:  Midwinter Marathon, Apeldoorn
05-02:  Hivernaltrail, Landgraaf
05-02:  Oefenwandeltocht 15 km+20 km, Venlo
05-02:  AVC Strand- & Duinloop, Castricum
04-02:  De zwaarste 10 van Zeeland, Burgh-Haamstede
04-02:  Zwemloop Oosterhout, Oosterhout
04-02:  Staphorsterbos Nighttrail, Staphorst
04-02:  Blaauwbekmarathon, Oostwold
04-02:  Kroondomein Het Loo Marathon, Apeldoorn
29-01:  Run2Day Trail clinic - Belfeld, Belfeld
29-01:  Arnoud Magnin Wintercross, Schipborg
29-01:  Puinduinrun, Den Haag
29-01:  Runnersworld Beeckestijn Cross, Velsen-Zuid
29-01:  Uithoorns Mooiste, de Loop, Uithoorn
29-01:  60e Joe Mann Bosloop, Best
29-01:  Rondje Bussloo wintereditie, Bussloo
29-01:  Mastboscross, Breda
29-01:  Rondje Oeken, Brummen
29-01:  Amersfoortse Bergcross, Amersfoort
29-01:  Safari Run, Arnhem
29-01:  Vlakwatercross, Venray
29-01:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
28-01:  De Tol Trailrun, Nunspeet
28-01:  FS Hondsrugcross, Emmen
28-01:  28e Physio.Fit Dirk IV loop, Hoornaar
28-01:  Sri Chinmoy Marathon, Amsterdam
28-01:  AV Zeewolde Wintercross, Zeewolde
28-01:  Mastboscross, Breda
28-01:  Herikerbergloop, Markelo
28-01:  Havelter Hunebedloop, Havelte
28-01:  Safari Trail, Arnhem
28-01:  Pierewaai Trail, IJmuiden
27-01:  Dutch Coast Ultra Run by Night, Den Helder
22-01:  Wintercup (3e van 3 wedstrijden), Baarn
22-01:  Van Beers Cross 3 Luik Binnenmaas, Mijnsheerenland
22-01:  Run2Day Trail clinic - Klarenbeek, Mariëndal
22-01:  Natte Neuzen Trail Beekhuizen, Velp
22-01:  Hulsbeekcross, Oldenzaal
22-01:  Ruitenburg Halve, Maassluis
22-01:  Global-e Spiridoncross, Rijen
22-01:  Cirkelboscross, Almere
22-01:  de GROENE 4 MIJL, Eelderwolde
22-01:  Rokkeveense Dekkerloop, Zoetermeer
21-01:  Zwemloop Vlissingen, Vlissingen
21-01:  Atlantisdata Zwolse Bos Loop, Heerde
21-01:  Zac Freudenburg Cross, Groningen
21-01:  Winterloop Enter, Enter
21-01:  Kwintelooyenwinterrun, Veenendaal/Rhenen
20-01:  3e Hulst by Lightrun, Hulst
15-01:  Clinic voor de beginnende loper, Zwolle
15-01:  153e Zegerplasloop, Alphen aan den Rijn
15-01:  OLAT Winterserie Oirschot, Oirschot
15-01:  Run2Day Trail clinic - Wijster, Wijster
15-01:  DES Dieprijt Cross, Eersel
15-01:  Heldense Bossen Cross, Helden
15-01:  Leemkuilcross, Berg en Dal
15-01:  Wilkin Sports Cross Goirle, Goirle
15-01:  53ste Abdijcross, Kerkrade
15-01:  Rabobank Veldtoertocht, Goirle
15-01:  Annendaalloop, Posterholt
15-01:  Kroese Wevers cross, Winterswijk
15-01:  Vondelparkloop, Amsterdam
14-01:  Winterclinic 10 km AV-pec 1910, Zwolle
14-01:  Nieuwjaarswandeling Schoorlse Duinen, Schoorl
14-01:  ABH-Loop, Numansdorp
14-01:  Nieuwjaarsloop Aalden Rondomme, Zweeloo
14-01:  53ste Abdijcross, Kerkrade
14-01:  Hollen met Han, Leiden
14-01:  3e Crosscrosscompetitie, Epe
14-01:  Snertloop, Nijkerk
14-01:  Vondelparkloop Light the Night, Amsterdam
14-01:  3e Lageveldloop, Wierden
14-01:  RUNFORESTRUN Drents Friese Wold, Appelscha
13-01:  53ste Abdijcross Ladies Night Run, Kerkrade
09-01:  iRun Stevensloop, Nijmegen
08-01:  Douwe Kleefstraloop, Leeuwarden
08-01:  RUNNERSWORLD Wintercup, Lelystad
08-01:  R&R Grafische DienstverlenNieuwjaarsloop, Venlo Boekend
08-01:  Erima Jaspercross, Asten
08-01:  Indoorwedstrijd Ookmeerhal, Amsterdam
08-01:  36e Olympia'18 Oliebollen Omloop, Boxmeer
08-01:  Nieuwjaarsloop, Hoek van Holland
08-01:  Turvenloop, Langeveen
08-01:  Teuge runs for life, Teuge
08-01:  Lokoloop competitie, Zeewolde
08-01:  Halve van Westvoorne, Westvoorne
08-01:  Rabobank Nieuwjaarsloop, Glanerbrug
08-01:  Nijmeegse Nieuwjaarsloop, Nijmegen
08-01:  Busreis Egmond, Eindhoven
08-01:  Oefenwandeltocht 10 km+15 km, Venlo
07-01:  Wintercross VVOP, Voorthuizen
07-01:  iRun clinics Beginnen met hardlopen, Nederland
07-01:  WinterFireRun, Vuren
07-01:  c.s.v. VIOS Midwinterloop, Vaassen
07-01:  Mourik Nieuwjaarsloop, Oud-Beijerland
07-01:  30e Florijnwinterloop, Woudenberg
03-01:  Run to Start Rondje NL (beginners), Arnhem

2016
31-12:  Oliebollen loop, Vlaardingen
31-12:  Oliebollenloop, Weert
31-12:  100 dagen Sportrusten Marathon R'dam, Haarzuilens
31-12:  Genneper parken loop, Eindhoven
31-12:  Achilles'29 trimloop, Groesbeek
31-12:  Oudejaarscross SISU, Almelo
31-12:  Wisent Wintertrail, Apeldoorn
31-12:  Papegaaij en Tegelaar Oudejaarsloop, Kampen
31-12:  Rabobank Sylvestercross, Soest
31-12:  AVC Strand- & Duinloop, Castricum
31-12:  34e Rabobank oliebollenloop, Schoonhoven
31-12:  32e Oudejaarsloop, Hilvarenbeek
31-12:  KlimClinic, Rheden
30-12:  Night Run Bergen op Zoom, Bergen op Zoom
30-12:  Runnersworld Breda Nightrun, Breda
30-12:  Oudejaars Crossloop Vorden, Vorden
29-12:  Verlichte Cross, Oldebroek
29-12:  StrandRide for the Roses, Renesse
29-12:  Boekbestelling Ik, de wielrenner, Amsterdam
28-12:  De Zes Uur van Deventer, Deventer
27-12:  Kerstschaatsen Vughtse IJs Club, Den Bosch
27-12:  Schaatsnacht van Eindhoven, Eindhoven
27-12:  26e Derde Kerstdagloop, Arnhem
26-12:  Kerstcross Vlieland, Vlieland
26-12:  37e Kerstloop Gennep, Gennep
26-12:  TOPVORM Kerstloop, Gemert
26-12:  Kerstcross Haag Atletiek, Den Haag
26-12:  Keiloop Meddo, Winterswijk-Meddo
26-12:  Kerstcross AVON Heerlen, Heerlen
26-12:  22e Kerstloop, Amstelveen
26-12:  TOF Kerstcross, Breda
26-12:  Kasteelloop, Horst
26-12:  Rotary kerstcorrida Tielt, Tielt
26-12:  Eindejaarscorrida, Leuven
26-12:  Rabobank Auwjaorscross, Oirschot
26-12:  Riemersma Leasing Kangoeroeloop, Vught
22-12:  Santa Run Nijmegen, Nijmegen
18-12:  Verhoeve Groen Cross, Appelscha
18-12:  Run2Day Trail clinic - Heerde, Heerde
18-12:  Wintercup (2e van 3 wedstrijden), Baarn
18-12:  Kerstloop, Venlo
18-12:  X-masrun Lanaken, Lanaken
18-12:  Kerstloop Rotary Veendam, Veendam
18-12:  36e Winterloop De Willy's, Wilbertoord
18-12:  ParklopenXL, Arnhem
18-12:  Amsterdamse Heuvelloop, Amsterdam
18-12:  Maximapark Seizoensloop, Vleuten/De Meern
18-12:  50e Lidocross/Brabantse Kampioenschappen, Waalwijk
18-12:  Winter Step-One Loop, Borne
18-12:  Runnersworld Night Run, Nederland
18-12:  Neelder Veldloop, Roermond
18-12:  Mescherbergloop, Eijsden
18-12:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
18-12:  Spijkenisse-Spark Marathon, Spijkenisse
17-12:  SantaRun Leidsche Rijn, Vleuten
17-12:  Aagtekerkerun, Aagtekerke
17-12:  Run the World, Arnhem
17-12:  Ugly Sweater Run, Amsterdam
17-12:  3e Heerlense Kerstmannenloop, Heerlen
17-12:  Sportivity TrailRun, Werkendam
17-12:  Santa Run Groningen, Groningen
17-12:  Avondkerstloop Nispen, Nispen
17-12:  Longest Night Trail, Vught
17-12:  Lightrun, Klazienaveen
17-12:  Coop Dorpsloop, De Krim
17-12:  Leisure World Kerstloop Dronten, Dronten
17-12:  RUNFORESTRUN Besthemerberg, Ommen
17-12:  Ameland Adventurerun, Nes - Ameland
16-12:  Kerstmannenloop, Amersfoort
16-12:  X-MAS City Trail Vlissingen, Vlissingen
11-12:  Run2Day Trail clinic - Spaarnwoude, Spaarnwoude
11-12:  Indoorwedstrijd Ookmeerhal, Amsterdam
11-12:  Duinrellcross, Wassenaar
11-12:  Scharenborg Crossloop, Lievelde
11-12:  Cees Clement Cross, Sneek
11-12:  Lokoloop competitie, Zeewolde
11-12:  Bosbaanrun, Amsterdam
11-12:  Engelermeer veldloop, 's-Hertogenbosch
11-12:  AV Haarlemmermeer cross, Hoofddorp
11-12:  SPADO Cross, Bergen op Zoom
11-12:  Almeerderstrandcross, Almere
11-12:  Eindhoven Urban Trail, Eindhoven
11-12:  DSW Bruggenloop Rotterdam, Rotterdam
11-12:  De Bestorming van Alden Biesen, Bilzen
11-12:  L'Avant Sylvestre Cross loop, Reusel
10-12:  SantaFunRun, Harderwijk
10-12:  Schuler Snertloop, Nieuw-Schoonebeek
10-12:  2e Cross Crosscompetitie, Emmeloord
10-12:  Wilgenweard Nijverdalse bergcross, Nijverdal
10-12:  StuwwalTrail WINTER, Doorwerth
10-12:  Scheveningen Light Walk, Scheveningen
10-12:  6e Intersport Ten Miles, Zierikzee
10-12:  Koude Polderloop, Nijkerk
04-12:  Run2Day Trail clinic - Bergschenhoek, Bergschenhoek
04-12:  RUNNERSWORLD Wintercup, Lelystad
04-12:  Mardenkro Enclavecross, Baarle-Nassau
04-12:  De 33e Sjef van Ooyen Kapellerbosloop, Landgraaf
04-12:  Sinterklaasloop, Santpoort-Noord
04-12:  10e Stratenloop Waspik, Waspik
04-12:  AV Horror Winterlopen 2016/2017, Sneek
04-12:  32e Snertloop De Lutte, De Lutte
04-12:  Pfixx Solar Montferland Run, 's-Heerenberg
04-12:  AVC Strand- & Duinloop, Castricum
04-12:  Twiskemolenloop, Landsmeer
04-12:  De Mispelhoefloop, Eindhoven
03-12:  Eurozorg Sintloop, Heerde
03-12:  AV Fortuna Halve marathon, Vlaardingen
03-12:  Sint Nicolaasloop, Bunschoten
03-12:  Rob Prooi Memorial Cross, Barendrecht
03-12:  Henk Bijker Bovenboerloop, Nijeveen
03-12:  Sint Nicolaasloop, Bleiswijk
27-11:  7e Sinterklaasloop, Vlaardingen
27-11:  Ringvaartloop, Aalsmeer
27-11:  33e DSD Zandboscross, Deurne
27-11:  Keiencrossen, Uden
27-11:  Duinstrandloop, Den Haag
27-11:  Driedorpencross, Sint-Oedenrode
27-11:  Chocolademelkloop, De Bilt
27-11:  Bovenbergloop, Markelo
27-11:  Sint Nicolaasloop, Monnickendam
27-11:  Sint Nicolaasloop, Zwolle
27-11:  Forza Run-ATB-Run Haaksbergen, Haaksbergen
27-11:  Zwarte Pietenloop, Bemmel
27-11:  SUBARU Beach Battle Wijk aan Zee, Wijk aan Zee
27-11:  Loket.nl Warandeloop (zondag), Tilburg
27-11:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
27-11:  Halve Marathon Ell, Ell
27-11:  Hoge Lage Torenloop, Enschede
26-11:  Run Rondje Rhenoy, Beesd
26-11:  Herfst Cross Norg, Norg
26-11:  49e Horaloop, Ede
26-11:  Loket.nl Warandeloop (zaterdag), Tilburg
26-11:  Sans Goldrush Survivalrace, Nijverdal
26-11:  3 Bruggen Ultra, Kampen
25-11:  Warande by Night, Tilburg
25-11:  TRAIL Trainingsweekend SPA (Be), Spa
23-11:  The 7-Hills After-RUN-Party, Nijmegen
20-11:  OLAT Winterserie Someren-Heide, Someren-Heide
20-11:  Singelland Family Run, Drachten
20-11:  50e Thorcross, Roosendaal
20-11:  51e Scorpiocross, Oosterhout
20-11:  Baggelhuizercross, Assen
20-11:  Morra Run voor Kika, Hemelum
20-11:  Bommelasloop, Enschede
20-11:  Scholten Awater Zevenheuvelenloop, Nijmegen
19-11:  Spirit Goes British, Oud-Beijerland
19-11:  Mini Zevenheuvelenloop, Nijmegen
19-11:  RUNFORESTRUN Holtingerveld, Havelte
19-11:  Zevenheuvelennacht, Nijmegen
19-11:  Lommel Trail, Lommel
18-11:  P-services Run by Night Barneveld, Barneveld
16-11:  Trainers cafe Running Therapie, Eindhoven
13-11:  Wielen Trail, Leeuwarden
13-11:  Lokoloop competitie, Zeewolde
13-11:  Dickie Klooscross, Rotterdam
13-11:  8erhoektrail, Hummelo
13-11:  Witvencross en Wandel Event, Veldhoven
13-11:  Molenvencross, Helmond
13-11:  Jekerdalwandelmarathon, Maastricht
13-11:  Herfst Run, Beek Montferland
13-11:  152e Zegerplasloop, Alphen aan den Rijn
13-11:  Kromslootparkcross, Almere
13-11:  28e MARESIA Cross, Kaatsheuvel
13-11:  Wintercup (1e van 3 wedstrijden), Baarn
13-11:  Dinkelloop (TCC), Losser
13-11:  19e Eenhoornloop, Hoorn
13-11:  Spelderholtloop, Beekbergen
13-11:  Olympisch Stadionloop voor Unicef, Amsterdam
13-11:  Klaverbladloop, Zoetermeer
13-11:  't Ooijsommetje, Ooij
13-11:  Trailrun Weerterbos, Weert
13-11:  Triple A Molenloop, Edam-Volendam
13-11:  VOV run Vries, Vries
12-11:  1e Cross Crosscompetitie, Harderwijk
12-11:  Binnenmaas Halve Marathon, Mijnsheerenland
12-11:  Olde Maten Trail, Rouveen
12-11:  Vios Cross, Hollanscheveld
12-11:  2e Lageveldloop, Wierden
12-11:  47e Bennekomse Bosloop, Bennekom
12-11:  28e Typhoon-loop Gorinchem, Gorinchem
12-11:  49e Mosselloop, Burgh-Haamstede
12-11:  Zandenplasloop, Nunspeet
06-11:  Drunense Duinen Cross, Drunen
06-11:  RUNNERSWORLD Wintercup, Lelystad
06-11:  Theehuis Oosterbosrun, Klazienaveen
06-11:  NeaRun, Purmerend
06-11:  Spark Loop Circuit, Spijkenisse
06-11:  Maalbeekcross, Belfeld
06-11:  Switch Twentse Cross Competitie, Haaksbergen
06-11:  ENCI bergloop, Maastricht
06-11:  Oogstloop, Nijmegen Noord
06-11:  Runnersworld KAV Holland Cross, Spaarndam
06-11:  De ZilverenTurfloop, Mijdrecht
06-11:  Boerenkoolloop, Warmenhuizen
06-11:  Maiscross Peelrijders, Handel
06-11:  Krollenloop, Veghel
06-11:  Alphense Bergen Trail, Alphen
06-11:  Bosloop, Malden
06-11:  Maasduinenloop, Bergen Lb.
06-11:  Parnassia Laan van Meerdervoort Loop, Den Haag (Kijkduin)
06-11:  Trail by the Sea (25km), Burgh-Haamstede
06-11:  Berenloop Terschelling, Terschelling-West
06-11:  Holapress Valkenloop, Valkenswaard
06-11:  Randerodecross, Ugchelen
06-11:  Hermans Assurantiën Duatlon, Reusel
05-11:  AV Passaat cross, Papendrecht
05-11:  Boekeldercross, Aalten
05-11:  Strandrace Ouddorp, Ouddorp
05-11:  Raboloop, Mill
05-11:  Oosterparkrun, Ridderkerk
05-11:  De Gerrit Voortman Lemelerbergloop, Lemele
05-11:  Halve Marathon Renswoude, Renswoude
05-11:  Bike2run 10Miles, Middelburg
05-11:  Plantsoenloop, Groningen
05-11:  Najaarsloop, Epe
05-11:  VestingstadRun, Woudrichem
05-11:  Kleintje Berenloop, West-Terschelling
05-11:  Zwaluwhoeve Run, Hierden
04-11:  Bergrace by Night Xperience, Wageningen-Rhenen
30-10:  Najaarscross, Rotterdam
30-10:  Najaarscross, Bleiswijk
30-10:  Don Quichotte Sparrenbosloop, Boxtel
30-10:  De IJzeren Man Cross, Weert
30-10:  BlubberRun, Vorden
30-10:  Roele de Vries Crosscircuit, Hoorn
30-10:  Genneperheiloop, Gennep
30-10:  Peelrandrit quaddeelnemers, Handel
30-10:  Lidl Wolfskamerloop, Huizen
30-10:  AV23 Middenmeerloop, Amsterdam
30-10:  Halve Marathon Doetinchem, Doetinchem
30-10:  Vlasakkerloop, Amersfoort
30-10:  Herfstloop van Spijkenisse, Spijkenisse
30-10:  AVC Strand- & Duinloop, Castricum
30-10:  Zeemijlenloop Delfzijl, Delfzijl
30-10:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
30-10:  Marathon Brabant, Etten-Leur
30-10:  Asics Duinentrail Schoorl, Schoorl
30-10:  unicefrun West-Friesland, Bovenkarspel
30-10:  Twiskemolenloop, Landsmeer
30-10:  Klaas Vaak Droomtijdloop, Delft
30-10:  Devil's Trail - Rijk van Nijmegen, Nijmegen
29-10:  Run2theStart Uden, Uden
29-10:  Pop-Up Run blubber, Amsterdam
29-10:  35e Snertcross, Tilburg
29-10:  AVD Cross / Dwingelderveld-loop, Dwingeloo
29-10:  Dallirun (voorheen Klokloop), Heerde
29-10:  RUNFORESTRUN Indian Summer, Anloo
29-10:  Halloween Eerbeek, Eerbeek
29-10:  41e Dijkloop, Schoonhoven
29-10:  Diepe Hel Holterbergloop, Nijverdal
29-10:  Indian Summer Ultra, Anloo
29-10:  Off Road Duathlon Weert, Weert
28-10:  HALLOWEENRUN Middelburg, Middelburg
28-10:  Glowrun Apeldoorn, Apeldoorn
23-10:  4Parken City Trail, Arnhem
23-10:  Trail for Charity, Ouddorp
23-10:  Spektakeltocht Norg, Norg
23-10:  Blauwe Meer Cross, Loon op Zand
23-10:  Gebr. vd Laar Bridge to Bridge Run, Blerick - Venlo
23-10:  Kluiskenshof 10 van AVR, Rucphen
23-10:  Kempen Trail, Bladel
22-10:  8e RunningPoint Cross Event, Vlaardingen
22-10:  Zwarte Dennen Cross, Staphorst
22-10:  Derp Bikers Beachrace, Egmond aan Zee
22-10:  Halloween Run, Eerbeek
22-10:  Boszichtrun, Beilen
22-10:  Pegasus Wandeltocht, Ede/Renkum
18-10:  Herfstwandel5daagse, Schoorl
16-10:  50e OLAT Winterserie: tocht 1, Schijndel
16-10:  Drekrace Recreatieoord Binnenmaas, Mijnsheerenland
16-10:  LochemTrail, Barchem
16-10:  Stadsloop, Kerkrade
16-10:  Wim Lebbink Herfstlopen, Wehl
16-10:  Molenhoeks Makkie, Molenhoek
16-10:  Castle Running Experience, Lisse
16-10:  32e Accountor Maliebaanloop, Utrecht
16-10:  Devil's Trail DAK Drunense Duinen, Drunen
16-10:  TCS Amsterdam Marathon + Trainingslopen, Amsterdam
16-10:  Geopark Hondsrug Classic, Gasselte
16-10:  41e TCS Amsterdam Marathon, Amsterdam
15-10:  Leisure World Regio Oost, Nijmegen
15-10:  12e Oldemeijercross, Hardenberg
15-10:  Zuidlaardermarktloop, Zuidlaren
15-10:  Stadshagen Run, Zwolle
15-10:  Klaverrun, Sleen
15-10:  Tussen Slik en Zand, Ameland
15-10:  Isokin Loenermarktrial, Loenen Gld
15-10:  Glowrun Bussloo, Bussloo
15-10:  VeluwseBronRun, Emst
15-10:  Run Bike Run, Harderwijk
15-10:  52e Athlos Cross, Harderwijk
15-10:  Landgoed Twente Marathon, De Lutte (ov)
15-10:  TCS Amsterdam Marathon Trainingslopen, Amsterdam
15-10:  Herfstloop, Lelystad
09-10:  Lokoloop competitie, Zeewolde
09-10:  VTTI Loop, Hellevoetsluis
09-10:  Drachenfells Tour, Konigswinter
09-10:  Essen Village trail, Essen
09-10:  28e Kleine Haar Loop, Kring van Dorth
09-10:  8e Nadine OK Run, Scharwoude
09-10:  Kiwanis Duo Marathon, Horst
09-10:  Wim Lebbink Herfstlopen, Wehl
09-10:  Zaanse Schansloop, Zaandam
09-10:  Pijnenburg Bosmarathon Soest, Soest
09-10:  De Herfstloop Twente, Enschede
09-10:  DLL Marathon Eindhoven, Eindhoven
09-10:  4 Mijl van Groningen, Groningen
09-10:  Op Naar Marathon Eindhoven, Eindhoven
09-10:  Sterkip Volendam Vestingloop, Edam
09-10:  Devil's Trail Utrechtse Heuvelrug, Doorn
09-10:  8ste editie Loopzonderdope, Kessel-Lo
09-10:  Beach Obstacle Run Texel, De Koog
09-10:  Hoge Veluwe Loop, Hoenderloo
09-10:  Haarrijn Trailrun, Vleuten
09-10:  Najaarsloop, Heerhugowaard
09-10:  81e Sloterplasloop, Amsterdam
08-10:  Arkervaartloop, Nijkerk
08-10:  Vechtdal crosscompetitie, Vroomshoop
08-10:  Strandcross Zoutelande, Zoutelande
08-10:  Stroffeltocht Wandeltocht over de B, Sint Annaparochie
08-10:  IJlst 750 Walk & Run, IJlst
08-10:  Wandeldag, Otterlo
08-10:  4Mijl4You, Groningen
08-10:  Weever Fun Obstacle Run Kampen, Kampen
08-10:  AH Kees Elzinga ReestRun, Meppel
08-10:  de 10 van de Kurenpolder, Hank
08-10:  Klaverblad van Noordenveld, Roden
08-10:  15e Wim Hol Memorial, Papendrecht
07-10:  Asselse 2 mijl, Apeldoorn
02-10:  Spark Estafette marathon, Spijkenisse
02-10:  Proviloop, Sterksel
02-10:  Kaak Kanonsloop, Groenlo
02-10:  Agriport A7 1/2 Marathon, Wieringerwerf
02-10:  MCD-run, Dwingeloo
02-10:  Crazy River Run, Gorinchem
02-10:  Mondriaan Run, Heerlen
02-10:  RUNNERSWORLD Wintercup, Lelystad
02-10:  Westfriesgasthuis Loop(t), Hoorn
02-10:  Staddijkloop, Nijmegen
02-10:  Tempo Run, Bussum
02-10:  Bikkelloop, Zuidwolde
02-10:  Callantsoog On Wheels, Callantsoog
02-10:  Wijckloop, Wijk aan Zee
02-10:  INOV-8 posbanktrail, Velp (Gld)
02-10:  Evink Run, Drachten
02-10:  Herfstloop Liemers, Babberich
02-10:  de Meierijloop, Vught
02-10:  Alfa Trailrun, Schinnen
02-10:  Vrijwilligers Singelloop Utrecht, Utrecht
02-10:  Singelloop Utrecht, Utrecht
02-10:  Huttenkloasloop, Oldenzaal
02-10:  Océ-Loop, Venlo
02-10:  48e Langs de Gouwe loop, Waddinxveen
02-10:  Amgen Singelloop Breda, Breda
02-10:  Capelse Schollebosloop, Capelle a/d IJssel
02-10:  Rondje Bergen, Bergen
02-10:  Rottemerenloop, Bleiswijk
01-10:  Open Beker MX, Rhenen
01-10:  Noorder Fitrun, Leeuwarden
01-10:  Rondje om de Koepel, Lunteren
01-10:  Campus Obstacle Run, Enschede
01-10:  1e Lageveldloop, Wierden
01-10:  Lingezegenloop, Elst
01-10:  Grensland Mooiste, Arcen
01-10:  Kloosterveste Run, Assen
01-10:  Rondje Lindewijk, Wolvega
01-10:  3e OnderdijksRun, Kampen
01-10:  Wilhelminaberg Trappenmarathon, Landgraaf
01-10:  Self Transcendence 6 uursloop, Amsterdam
01-10:  Schaats jij al?, Nijmegen
01-10:  High Mierd Run, Hooge Mierde
01-10:  Stel Orthopedie Tynaarlo Cross Run, Tynaarlo
01-10:  MTB toertocht Kustmarathon Zeeland, Burgh-Haamstede
01-10:  Kustmarathon Zeeland, Burgh-Haamstede
30-09:  Light Kustrun Kustmarathon Zeeland, Zoutelande
30-09:  Kustmarathon Zeeland LADIES RUN, Zoutelande
28-09:  Trainers cafe Running Therapie, Apeldoorn
25-09:  Testloop Leisure World Kerstloop, Dronten
25-09:  32e AMAKloop, Akersloot
25-09:  31e 7-loop, Zevenhoven
25-09:  Knapperslagcross, Doetinchem
25-09:  Zilte Zoen Klimduinrun, Schoorl
25-09:  Ride & Run Loonse en Drunense Duine, Loon op Zand
25-09:  ZzinN's Memory Lane, Weesp
25-09:  Eventurun Twickelloop, Delden
25-09:  Parelrun, Eersel
25-09:  Posbankloop, Velp (Gld)
25-09:  Goss Contiweb Maasheggenloop, Boxmeer
25-09:  De 7 Kilometer van Martenshoek, Hoogezand
25-09:  Utrechtse Heuvelrugestafette, Amersfoort
25-09:  Maasrun Lanaken, Kerkplein Lanaken
25-09:  RoermondStormt, Roermond
25-09:  Smokkelaarstrail, Goirle
25-09:  Fysio Fitness Belfeld Kermisloop, Belfeld
25-09:  Geuzenloop Zoetermeer, Zoetermeer
25-09:  Twiskemolenloop, Landsmeer
25-09:  Gipmans planten Kwaakerrun, Venlo
25-09:  Vestingloop Willemstad, Willemstad
25-09:  Elysium Run, Bleiswijk
25-09:  Raamvallei Duomarathon, Land van Cuijk
25-09:  Texel Halve Marathon, Texel
25-09:  TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 30k, Amsterdam
24-09:  Run voor Hospice Berkenstein, Veenendaal
24-09:  Heiderun, Ede
24-09:  HardLoop voor Hoop, Sneek
24-09:  STAPloop, Brunssum
24-09:  Van Lier Schoenen Belfeld Kermis wandelt, Belfeld
24-09:  Halve van Katwijk, Katwijk
24-09:  RUNFORESTRUN Springendal, Ootmarsum
24-09:  Thaisner DorpsRun, Thesinge
24-09:  Centrale As Loop & Wandeltocht, Dokkum
24-09:  Hart van Brabantloop, Tilburg
24-09:  Vredesloop Den Haag (1,5 + 2,5 km), Den Haag
24-09:  Vredesloop Den Haag (5+10 km), Den Haag
24-09:  De vijf van Bavel, Bavel
24-09:  MTB Nightride 'Cross the Border', Baarle-Nassau
24-09:  Gipmans planten Kwaakerrun, Venlo
24-09:  Nazomerse wandeling 'de 3 Zilte Zoenen', Schoorl
24-09:  Wolderwijdloop, Zeewolde
24-09:  3e Posbankloop Cross-Duathlon, Velp Gld
23-09:  Run for Joyce, Oldebroek
23-09:  Zorgmarathon, Arnhem
22-09:  Lichtjesroute Run, Eindhoven
21-09:  11e Bruggenloop Nijmegen, Nijmegen
18-09:  1 van de 4 circuit HRR, Den Haag
18-09:  LOGO Testloop, Geldrop
18-09:  Sandurrun, Emmen
18-09:  Greunloop, Denekamp
18-09:  Dam tot Damloop Lawyers for Lawyers, Amsterdam
18-09:  BOL (Beuningse Oeverwal Loop), Beuningen
18-09:  De Tien van 't Aogje, Breda
18-09:  Rundje Räötje, Reutje - Odiliënberg
18-09:  Halve en Kwart Marathon van Cranendonck, Soerendonk
18-09:  Almelo Allee, Almelo
18-09:  37e Beekse Marathon, Hilvarenbeek
18-09:  38e Kok Wooncenter Halve van Hoogland, Hoogland
18-09:  Brummense Najaarsloop, Brummen
18-09:  Ekoplazaloop, Uden
18-09:  Dam tot Damloop (Ninos de Guatemala), Amsterdam
18-09:  Dam tot Dam arrangement AV Zaanland, Zaandam
18-09:  Maasstadloop, Rotterdam
18-09:  Groesbeek Liefste MTB tocht, Groesbeek
18-09:  Groesbeeks Gruwelijkste ATB Tocht, Groesbeek
18-09:  Dam tot Damloop voor Right To Play, Amsterdam
17-09:  SKS Sauerland Classic, Sundern
17-09:  Klenckeloop Oosterhesselen, Oosterhesselen
17-09:  NATHAN Montferland Trail, Braamt
17-09:  Jaarmarktloop Mijnsheerenland, Mijnsheerenland
17-09:  Padualoop, Boekel
17-09:  Battlerun Maasbree, Maasbree
17-09:  Hummel ZUIDHORuN, Zuidhorn
17-09:  Lions Run, Montfoort
17-09:  Roendjen van ut Haventjen, Urk
17-09:  2BFit Duathlon, Nijkerk
17-09:  Head First Race, Zevenhuizen
17-09:  Tri-Ambla, Ameland
17-09:  Werkhoven loopt, Werkhoven
17-09:  HoenderRun, Hoenderloo
17-09:  6e Geuzenloop, Vlaardingen
17-09:  Fjoertoer Renesse, Renesse
17-09:  Zeijer Strubbenloop, Zijen
16-09:  Balseputte Loop, Bergentheim
16-09:  30e Kennedymars Haaksbergen, Haaksbergen
14-09:  Hulckesteijnloop, Nijkerk
11-09:  Christa Mensert Memorial Ride, Leiderdorp
11-09:  Liberty Loop, Geldrop
11-09:  WognumRun, Wognum
11-09:  31e Vescom Halve Marathon, Deurne
11-09:  De Maashorst Run, Nistelrode
11-09:  Albert Eising-loop, Dalen
11-09:  Bollekesloop, Berchem
11-09:  Quikrun, Roosendaal
11-09:  Zeevangsloop, Middelie
11-09:  BurgumRun, Burgum
11-09:  Menzis Singelloop, Enschede
11-09:  Omloop IJlst, IJlst
11-09:  Bootcamp Obstacle Run, Noord Scharwoude
11-09:  Markenbinnenrun, Markenbinnen
11-09:  Loop Fiets Proef Marathon Drenthe, Westerbork
11-09:  11e Gerrie Knetemann Classic, Amsterdam
10-09:  1/8 Triathlon Dwingeloo, Dwingeloo
10-09:  Zwartewaterlandloop, Zwartsluis
10-09:  De Maashorst Wandeling, Nistelrode
10-09:  Egbert Hanenberg Memorial Run, Stevensbeek
10-09:  All Terrain Challenge, Eindhoven
10-09:  Ronde van Waalre, Waalre
10-09:  Proef Rondje Stroe, Stroe
10-09:  Appelstap, Appelscha
10-09:  Fish Potato Run, Emmeloord
10-09:  Reuma Walk, Wolfheze
10-09:  Run2Day Meerhovenloop, Eindhoven
09-09:  Pesserrun, Pesse
09-09:  Rabobank Midnightwalk, Assen
08-09:  BBQ compleetloop, Giessen
07-09:  De Hypotheker Beekloop, Eindhoven
06-09:  Molenvlietloop, Aalsmeer
06-09:  26e Salverda Berkumloop, Zwolle (Berkum)
06-09:  9e 's Heerenloop, Ermelo
05-09:  iRun clinics Beginnen met hardlopen, Nederland
04-09:  Memorial Rik Clerckx, Lummen
04-09:  Kuilenloop, Mill/Langenboom
04-09:  Lop Wah Los, Laren
04-09:  Urban Culture Run Utrecht, utrecht
04-09:  Westerparkrun, Amsterdam
04-09:  Crazy Fun Run Havelte, Havelte
04-09:  Den Driesch Loop, Valkenburg a/d Geul
04-09:  HoRa Run-Bike-Run, Venlo-Boekend
04-09:  Strongher Festival, Bunnik
04-09:  CZ Tilburg Ten Miles, Tilburg
04-09:  Bert Timmer Memorial Loop, Duiven
04-09:  Triatlon Abbekerk, Abbekerk
04-09:  Wisenttrail, Apeldoorn
04-09:  Gooische Run, Laren Nh
04-09:  Polderchallenge Standdaarbuiten, Standdaarbuiten
04-09:  30 van Amsterdam Noord, Amsterdam
04-09:  Enza Zaden Vooroeverloop, Medemblik
04-09:  Halve Marathon Oostland, Pijnacker
04-09:  17e Skeeleren over Dijken, Beneden-Leeuwen
04-09:  17e DijkenLoop, Beneden-Leeuwen
04-09:  Haarlemmermeer Run, Hoofddorp
04-09:  N70 trail, Nijmegen
04-09:  Fisherman's Friend StrongmanRun, Hellendoorn
03-09:  Klaverblad Arena Games, Hilversum
03-09:  RCN de Roggeberg Loop, Appelscha
03-09:  Dijkhuizenrun, Ruinerwold
03-09:  Criterium van Wolvega, Wolvega
03-09:  Ride for the Roses - MTB, Twente
03-09:  The Battle, Molenhoek
03-09:  Thebe Extra TTM-wandeltocht, Tilburg
03-09:  Univé Klompenfeest Minitriathlon, Twello
03-09:  Plinq Loopfestijn Dalfsen, Dalfsen
03-09:  Kill The Hill, Groningen
03-09:  Bunniks Mooiste, Bunnik
03-09:  Triasrun, Harderwijk
03-09:  Kustloop Vrouwenpolder, Vrouwenpolder
03-09:  3e TrailRun en ColorRun, Beneden-Leeuwen
03-09:  Bourgondisch Fruitwandelen/Fruitfietsen, Beneden-Leeuwen
03-09:  9e Rabo Wieler Classic, Beneden-Leeuwen
03-09:  6e Loop naar de Pomp, Noordeloos
03-09:  TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 30k, Amsterdam
03-09:  Heideloop, Ermelo
03-09:  FFSMROMC Hellendoorn, Hellendoorn
02-09:  Clinic Berenloop, Sneek
02-09:  5e Boulevardloop Nieuweroord, Nieuweroord
02-09:  Single-Run, Amsterdam
02-09:  Readhead Day Biesbosch, Drimmelen
02-09:  BD Spoorzone Trail Run, Tilburg
02-09:  6e Leiden Ladiesrun, Leiden
01-09:  10km Baanwedstrijd, Rotterdam
31-08:  A.V. Triathlon Emiclaerloop, Amersfoort
31-08:  Beet-It - Volendammer Kermis Tijdrit, Volendam/Katwoude
30-08:  WandelFit, Maastricht
30-08:  Strabrechtseheideloop, Geldrop
30-08:  Vechtloop, Maarssen
28-08:  Gooise Heideloop, Laren
28-08:  Tijdrit Makkum, Makkum
28-08:  Como Obstacle Run, Noordwijkerhout
28-08:  Hemmeromloop, Hem
28-08:  6e Nazomerloop, Schoonhoven
28-08:  Ronde van Terwolde, Terwolde
28-08:  Bommen Berendloop, Groningen
28-08:  Dorpsloop Teteringen, Teteringen
28-08:  triatlonexperience.nl powered by ir, Oosterhout
28-08:  Maas Running Masters, 's-Hertogenbosch
28-08:  Royal Run, Soestdijk
28-08:  21e Gicom Ketelhavenloop, Ketelhaven (Dronten)
28-08:  ULTIMATE Crossrun, Den Helder
27-08:  Run for Your Health, Amsterdam
27-08:  Loop voor Hoop, Wormer
27-08:  De Loop naar de Pomp, Schijndel
27-08:  Van Oers BelsLijntjeLoop, Baarle-Nassau
27-08:  Sneek Bolsward Sneek, Sneek
27-08:  Oranjeloop, Nieuwleusen
27-08:  Nationale C spelen, Amsterdam
27-08:  1e Graancirkel loop Oploo, Oploo
27-08:  Sportfestival Maarsseveen, Maarssen
27-08:  Loop & Leef mee bij GVAC!, Veldhoven
27-08:  Top triatlon Middelburg, Middelburg
27-08:  Diekirch-Valkenswaard, Valkenswaard
27-08:  Renkumse Rijntocht & Crosstriathlon, Renkum
27-08:  Raven Trails, Vledderveen
27-08:  Run Bike Run Borne, Borne
26-08:  Velserbroekloop, Velserbroek
26-08:  Zandstrooisterloop, Schoonebeek
26-08:  Criterium van Harlingen, Harlingen
25-08:  Wiekloop, De Wijk
25-08:  OOG Edam Kermisloop, Edam
25-08:  Nijmeegse Fiets4daagse, Nijmegen
25-08:  Havenloop, Zierikzee
24-08:  41e Gildeloop, Soest
24-08:  Alkeloop, Alteveer-Kerkenveld
24-08:  Stratenloop van Genderen, Genderen
23-08:  Wolfsvenloop, Geldrop-Mierlo
23-08:  Ronde van Abcoude, Abcoude
22-08:  Kindervakantieweek Harkstede, Harkstede
21-08:  Cityplazarun, Nieuwegein
21-08:  DB Schenker Boeskoolloop, Oldenzaal
21-08:  Kijkduin Obstacle Run, Den Haag
20-08:  Rondje Van Langen, Elst (Overbetuwe)
20-08:  22ste Kermisloop Siebengewald, Siebengewald
20-08:  6, 3 en 1 uurs loop van Den Helder, Den Helder
20-08:  Aquaklimcross, Sibculo
20-08:  Wehls Cross Event, Nieuw Wehl
20-08:  City Run Ede, Ede
20-08:  4e Weidselandtocht, Ten Boer
20-08:  Singelloop, Hollandscheveld
20-08:  Omloop Folsgare, Folsgare
20-08:  Runnersworldloop, Apeldoorn
20-08:  Duo 1/2 Marathon Putten, Putten
20-08:  30e Hyundai Halve Marathon, Burgh-Haamstede
20-08:  De Vrije Slag Door Zutphen, Zutphen
19-08:  27e Dorpsloop Baambrugge, Baambrugge
19-08:  Boer'n Drek Run, Nieuw Wehl
17-08:  KemVeldloop, Tilligte
17-08:  4 mijl van Staphorst, Staphorst
16-08:  Twee Bruggenloop, Winterswijk
14-08:  Stortemelk Halve Marathon, Vlieland
14-08:  TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 25k, Amsterdam
11-08:  Baancircuit 3000m PAC Rotterdam, Rotterdam
10-08:  Warandeclinics, Tilburg
10-08:  Dam tot Damloop trainingen, Amsterdam/Hilversum
10-08:  Vakantieloop, Biest-Houtakker
10-08:  Groene Ster Avondloop, Leeuwarden
07-08:  Koopman Bergrun, Winterswijk
07-08:  Giro di Schouwen-Duiveland, Zierikzee
06-08:  #werun040 hardloopclinics, Eindhoven
06-08:  Triatlon De Bres, Sint-Jozef Rijkevors
04-08:  28e Kooyman Polderloop, de Kwakel
02-08:  4e Vrieling Varia Run, Dedemsvaart
31-07:  Classico Boretti België, België
30-07:  Halve marathon Lauwersoog-Ulrum, Ulrum
29-07:  Supercross Aagtekerke, Aagtekerke
28-07:  5 km baanwedstrijd, Rotterdam
24-07:  TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 20k, Amsterdam
22-07:  De Meander - Mondo Verde loop, Landgraaf
21-07:  Rainbowrun, Amersfoort
19-07:  Fiat Winkelhorst Walfortloop, Aalten
19-07:  Drentse Fiets4Daagse, Diever
17-07:  Rotterdam Urban Trail, Rotterdam
16-07:  OostermoerHunze wandeltocht, Zuidlaren
16-07:  Wiezoloop, Wierden
15-07:  Parelloop Vasse, Vasse
14-07:  3km Baanwedstrijd, Rotterdam
10-07:  Walk & Run for KiKa, Zuidwolde/Hoogeveen
10-07:  H2O Zutphen, Zutphen
10-07:  Maximapark Seizoensloop, Vleuten/De Meern
10-07:  Coriotrail, Heerlen
09-07:  Weerribben Trail, Ossenzijl
09-07:  Appelternloop, Appeltern
09-07:  FAKRO's Gruwelijkste, Groesbeek
09-07:  33e Dorpsloop De Lutte, De Lutte
09-07:  Voorthuizen Loopt, Voorthuizen
09-07:  2e Oosterhoutse trail, Oosterhout Nb
08-07:  Summernightrun, Sittard
06-07:  FUN-triathlon, Amersfoort
06-07:  20e Rabo Klepperstadloop, Hardenberg
06-07:  van der Straatenloop, Werkendam
05-07:  2e Luxemburgische 4 Tage Wanderung, Echternach
03-07:  1e Sportwijk Nijlân Run, Leeuwarden
03-07:  Pop-Up Run, Amsterdam
03-07:  Vrijwilligers Den Haag Urban Trail, Rotterdam
03-07:  NN Den Haag Urban Trail, Den Haag
03-07:  M-Run Molenschot, Molenschot
03-07:  De Hoef Sportief, De Hoef
03-07:  Rûnom Mantgum, Mantgum
03-07:  De N'oop loop, Nispen
03-07:  KAB Midzomerrun Westervoort, Westervoort
03-07:  Bergrace Trail, Lunteren
03-07:  RUNFORESTRUN & Swim, Gieten
03-07:  Elite Off-Road Challenge, Weert
03-07:  Tour d'Utrecht, Utrecht
03-07:  KardingeRun, Groningen
02-07:  Chaamloop, Chaam
02-07:  Challenge108.nl, Yoga Challenge, Scheveningen
02-07:  Woerdense Estafetteloop, Woerden
02-07:  Midzomermarathon Apeldoorn, Apeldoorn
02-07:  Van Bank tot Bank, Heerde
02-07:  6e Knooppunt Baarlo Loop, Baarlo
02-07:  Ronde van de Kroon, Sneek
02-07:  Omloop Workum, Workum
02-07:  Giant Tour Ride, Arnhem
02-07:  Zwaluwhoeve Run, Hierden
02-07:  GrebbeVallei Wandeltocht, Rhenen
02-07:  Rotterdam Ekiden, Rotterdam
02-07:  Alkmaarse City Swim, Alkmaar
02-07:  Tot de Nek in de Drek Obstacle Mud Run, Vriezenveen
02-07:  Olde Wierdenloop, Opende
02-07:  Steeds Beter Run, Eelde
01-07:  Bafloop, Baflo
01-07:  Eiland Run, Nijmegen
01-07:  NK Atletiek Junioren, Breda
29-06:  Midzomeravondloop, Bleiswijk
28-06:  GUV Zomeravondloop, Aalten
28-06:  Intersport Dijk tot Damloop, Edam-Volendam
26-06:  Galgenloop, Berkel-Enschot
26-06:  Univé Run van Roden, Roden
26-06:  Univé Regge Survival, Nijverdal
26-06:  15e Mariken van Nieumeghentocht, Nijmegen
26-06:  Dochterense Volkscross, Laren
26-06:  Wefitness ReitdiephavenRun, Groningen
26-06:  AFAS Hamersveldloop, Leusden
26-06:  Estafetteloop Vaals - Venlo, Venlo
26-06:  Memorial Fons Brydenbach, Rijkevorsel
26-06:  Coevorder Grachtenloop, Coevorden
26-06:  Zwemtocht Oude IJssel, Ulft
26-06:  Dom Verdan Loop, Reutum
26-06:  Run-Bike-Run Deurningen, Deurningen
26-06:  Halve Marathon van Roosendaal, Roosendaal
26-06:  Bemels Beste Boeren Bergloop, Bemelen
26-06:  Ladiesrun Utrecht, Utrecht
26-06:  Stoomtramloop, Medemblik-Hoorn
26-06:  Zeewolde Endurance Halve Marathon, Zeewolde
25-06:  Activity Run, Sneek
25-06:  Avondloop centrum Deurne, Deurne
25-06:  Omloop van de Engewormer, Zaanstreek
25-06:  RUNFORESTRUN Gees - Meppen, Dwingeloo
25-06:  De Vrije Slag door Grolle, Groenlo
25-06:  Zeewolde Endurance, Zeewolde
25-06:  15e Lingewaalloop, Herwijnen
25-06:  Univé Stadsloop Appingedam, Appingedam
25-06:  LRRC wandelmarathon, Leiden
25-06:  Tour de Rotterdam, Rotterdam
25-06:  Cavemanrun, Valkenburg
24-06:  Vincent 's Bright Night, Etten-Leur
24-06:  Banthumloop, Bergentheim
24-06:  Midzomernachtcross, Amsterdam
24-06:  Beach Run, Den Haag
24-06:  Zeewolde Endurance Scholieren, Zeewolde
23-06:  Dronterland Triathlon, Dronten
23-06:  Criterium Bolsward, Bolsward
22-06:  PotmargeRun, Leeuwarden
22-06:  Munnikenslagloop, Rouveen
22-06:  Wandelvierdaagse het Gooi, Laren Nh
21-06:  Trimloopcyclus 3, Geldrop
21-06:  Staete Makelaars Jeroen Boschloop, 's-Hertogenbosch
19-06:  Vaderdaglopen, Sint-Oedenrode
19-06:  Lekker Venloop, Venlo
19-06:  D'Run, Doetinchem
19-06:  8 van Drachten, Drachten
19-06:  Rabo Molenloop, Voorburg
19-06:  Hellrun, Helmond
19-06:  6e MHB Overbetuweloop, Elst
19-06:  Bike2Run, Vlissingen
19-06:  Buff Veluwezoomtrail, Rheden
19-06:  Twentse vrouwenloop, Enschede
19-06:  Ocean Lava Halve van Stein, Stein
19-06:  Ultimate Buffalo, Enschede
19-06:  Zuiderparkloop, Rotterdam
19-06:  KAN Classic, Elst
18-06:  City Bootcamp Run, Nijmegen
18-06:  Mediq Apotheek Pykstra Rundeloop, Zwartemeer
18-06:  Midzomerloop Goirle, Goirle
18-06:  10e Hernense Stratenloop, Hernen
18-06:  ABH-Loop, Numansdorp
18-06:  Criterium Berlikum, Berlikum
18-06:  Ladies Run Katwijk, Katwijk
18-06:  Genneperhuysloop, Gennep
18-06:  Haastrechtloop, Haastrecht
18-06:  Wieringermeer Trail, Wieringerwerf
18-06:  18e Groot Ginkelse Loop, Wekerom (gem. Ede)
18-06:  The Longest Day, Udenhout
18-06:  Bavoloop, Rijsbergen
18-06:  Midzomer Trail Dorst, Dorst
18-06:  Heuvelrugloop Maarn, Maarn
18-06:  Buff Veluwezoomtrail, Dieren
18-06:  Billie Turf Tocht, Zevenhuizen GN
18-06:  Stichting Triathlon Limburg, Stein
17-06:  MidZomerLoop Leiderdorp, Leiderdorp
17-06:  StoneCityRun, Steenwijk
17-06:  Businessloop Amersfoort, Amersfoort
16-06:  Purmerbosloop, Purmerend
16-06:  ASICS NK atletiek, Amsterdam
15-06:  Global-e Runnersworld Hardloopgala Gilze, Gilze
15-06:  10e Plus Wandel4daagse Alkmaar, Alkmaar
14-06:  Wandelavond4daagse, Harkstede
13-06:  Singelloop Woerden, Woerden
12-06:  City Swim Meppel, Meppel
12-06:  Like2Swim, Rotterdam
12-06:  27e Goed Beter Best Loop, Best
12-06:  Engelen run, Engelen
12-06:  Keppelrun, Hoog-Keppel
12-06:  GasTerra Ladiesrun Groningen, Groningen
12-06:  SPIE Rondje Voorne, Brielle
12-06:  Gaasperplasrun, Amsterdam
12-06:  32e Oostermeent Triathlon Huizen, Huizen
12-06:  Triatlon Terheijden, Terheijden
11-06:  10K2016 Krimpenerwaard, Krimpen aan den Lek
11-06:  Capelse Dijkloop, Capelle a/d IJssel
11-06:  Nieuwland Hardloop, Amersfoort
11-06:  Berenkuil Omloop Grolloo, Grolloo
11-06:  Gouden Spike, Leiden
11-06:  Positif Dwars Door Dongen, Dongen
11-06:  Night Ride Venlo, Venlo
11-06:  Enveloop, Dinxperlo
11-06:  NK Masters, Amersfoort
11-06:  Posbankloop wandelen, Velp (Gld)
11-06:  Rondje Vlieland, Vlieland
11-06:  Ekiden Eindhoven, Eindhoven
11-06:  Scania Zwolse Halve Marathon, Zwolle
11-06:  Feanster 40 triathlon, Surhuisterveen
11-06:  Atrium Rondje om Ederveen, Ederveen
11-06:  KroondomeinTrail, Apeldoorn
11-06:  34e Nationale Lenteloop, Papendrecht
11-06:  City Triathlon Weert, Weert
11-06:  Maasmeander Wandeling, Oss
11-06:  DELTA Ride for the Roses, Goes
10-06:  Kleurenrun, Pesse
10-06:  Scholentriathlon, Spijkenisse
10-06:  Mediweert Singelloop, Weert
10-06:  Ter Steege Rijsserbergloop, Rijssen
10-06:  Ladiesnightride, Goes
09-06:  Grachtenloop Bredevoort, Bredevoort
09-06:  Uilenstede VU Polderloop, Amstelveen
09-06:  Bekkema Run, Harkstede
08-06:  Bernhoven loopt warm!, Uden
08-06:  Zomeravondcup 4, Utrecht
07-06:  Avondvierdaagse Rijen, Rijen
07-06:  Avond4daagse Roden, Roden
07-06:  Avondvierdaagse Leidsche Rijn, Utrecht
07-06:  INTERSPORT Boomsma Fish Potato Run clini, Emmeloord
07-06:  Avond4Daagse Venlo, Venlo
07-06:  Avondvierdaagse Velden, Velden
07-06:  Avondvierdaagse Maastricht, Maastricht
06-06:  Avondvierdaagse Aduard, Aduard
05-06:  Parkloop #6 Park Sonsbeek, Arnhem
05-06:  Toolenburgerplas-run, Hoofddorp
05-06:  Diemse Experience Run, Didam
05-06:  Toer de Dom, Utrecht
05-06:  Blauwe Plons Nijmegen, Nijmegen
05-06:  SurvivalRunVlaardingen, Vlaardingen
05-06:  Spoorbuurtloop, Alkmaar
05-06:  Mooi Ruinen Run, Ruinen
05-06:  Rabobank Drie Dorpenloop, Kortenhoef
05-06:  Ladiesrun Eindhoven, Eindhoven
05-06:  Halve van Renesse, Renesse
05-06:  ZuiderSterLOOP, Capelle a/d IJssel
05-06:  Zwitserloot Dakrun, Groesbeek
05-06:  Brabantse Wal Marathon, Bergen op Zoom
05-06:  Trailrun Leudal, Heythuysen
05-06:  De Asserstadsloop, Assen
05-06:  Over de IJssel Landgoed Marathon, Deventer
05-06:  Triathlon Hengelo Gld, Hengelo Gld
05-06:  Schutz Marathon Hoorn, Hoorn
05-06:  Bosloop voor een Kind, Rotterdam
05-06:  Marathon Amersfoort, Amersfoort
05-06:  19e Veluwezoomloop, Dieren
04-06:  Willem Visser memoriam - Wielerbaan, Sneek
04-06:  17e Albert Heijn Rondje Rijen, Rijen
04-06:  Osseloop, Ottersum
04-06:  22e LONU Van Goghloop, Nuenen
04-06:  Zeebodemloop, Lelystad
04-06:  Schuiteman Valley Run, Veenendaal
04-06:  Kragten Avondloop Herten, Herten
04-06:  Reünie 100 jaar nieuwe wisselse school, Epe
04-06:  Cuneraloop, Rhenen
04-06:  Van Goghloop Zundert, Zundert
04-06:  Color the Forest, Breda
04-06:  Rondje Ameland, Hollum
04-06:  NK Lakebike24, Best
04-06:  ROPA-wandeltocht, Nijmegen
04-06:  Slachtemarathon (hardlopen), Friesland
04-06:  BaarloStormt, Baarlo
03-06:  BB-lopers Baan Classic, Zwolle
03-06:  Gorcum City Run, Gorinchem
03-06:  The Walkthrough, Groningen
03-06:  Pepijnloop, Pey
03-06:  14e Twenterand Run, Vriezenveen
03-06:  Clinic Slachtemarathon, Sneek
02-06:  De Veesser Run, Veessen
02-06:  Wärtsilä Power Run, Kampen
01-06:  Avond 3 daagse, Haaren
31-05:  Zomeravondcup, Albergen
31-05:  Bergrace Avondwandel 4 daagse, Wageningen
31-05:  Runnersworld baancompetitie funrun, Amersfoort
31-05:  Rond Uit Dordrecht, Dordrecht
30-05:  Zwemvierdaagse, Holten
29-05:  1e OLAT Dauwtraptocht H. Eik, Oirschot
29-05:  Outdoor Cycle Event, Bemmel
29-05:  2e Groeistad Toertocht, Amersfoort
29-05:  151e Zegerplasloop, Alphen aan den Rijn
29-05:  Haagse Beemden Loop, Breda
29-05:  Tweestromenloop, Wijchen
29-05:  De ronde van Cothen, Cothen
29-05:  Quintusloop, Hengelo (gld)
29-05:  76e Run2Day Pim Mulierloop, Santpoort-Noord
29-05:  Oerparcours, Mill
29-05:  Waterland Halve Marathon, Monnickendam
29-05:  Clinic 4 Mijl van Sneek, Sneek
29-05:  Eiberrun, Eibergen
29-05:  Ladiesrun Rotterdam, Rotterdam
29-05:  BrandLoyalty Vestingloop 'sHertogenbosch, 's-Hertogenbosch
29-05:  LoopFestival LeidscheRijn, Vleuten/De Meern
29-05:  33e Drenthe Loopfestijn, Klazienaveen
29-05:  The Royal Ten, Den Haag
29-05:  VenloStormt, Venlo
28-05:  Self Transcendence 100/50 km, Amstelveen
28-05:  Boerenloop, Abbega
28-05:  Contour stadium run, Oldebroek
28-05:  #werun040 hardloopclinics, Eindhoven
28-05:  50 jarig jubileum, Arnhem
28-05:  Stuwwalloop, Oosterbeek
28-05:  Veluwse Ladies Ride, Nunspeet
28-05:  Trappistenloop PUUR pre event TTM, Berkel-Enschot
28-05:  CLAFIS Ingenieus Triathlon Heerenveen, Heerenveen
28-05:  De 8 van Boveneind, Boven-Leeuwen
28-05:  Saton Optiek Classic, Katwijk
28-05:  Ameronger Koploop, Amerongen
28-05:  Snikkerun, Haulerwijk
28-05:  SprintStorm, Venlo
26-05:  Runnersworld Wallenloop, Hellevoetsluis
25-05:  31ste Stratenloop Hoogstraten, Hoogstraten
25-05:  Nuijten & Donkers Loopschool, Tilburg
25-05:  Zomeravondcup 3, Utrecht
25-05:  Station tot Station Loop, Dalfsen
23-05:  Penders Voetzorg Leudal Wandelvierdaagse, Heythuysen
23-05:  Avond 4 Daagse Oog in Al, Utrecht
23-05:  Hardloopavond4daagse, Amsterdam
22-05:  Menzis SamenGezond Kids Run, Hengelo
22-05:  Klaverblad Voetstappenpad wandelrally, Hilversum
22-05:  Duo halve Marathon Lelystad, Lelystad
22-05:  Running Winterswijk, Winterswijk
22-05:  44e Terploop, Heumen
22-05:  Rondje Bussloo, Bussloo
22-05:  5 mijl van Tilburg, Tilburg
22-05:  Langedijker Run, Noord-Scharwoude
22-05:  33e Wallenloop, Naarden
22-05:  Loop Leeuwarden (wandelen), Leeuwarden
22-05:  Loop Leeuwarden (hardlopen), Leeuwarden
22-05:  City Hanzeloop, Zutphen
22-05:  Vissenloop, IJmuiden
22-05:  Marikenloop, Nijmegen
22-05:  Rietplasloop, Emmen
22-05:  Ketelwaldtrail, Milsbeek
21-05:  Tim Visser Jeugd Dag, Hilversum
21-05:  De 10 van Katendrecht, Rotterdam
21-05:  Mini Marathon Zeewolde, Zeewolde
21-05:  MEERwandelen, Hoofddorp - Hrlmmeer
21-05:  Oirschotse Stoelloop, Oirschot
21-05:  Eemmeerloop, Bunschoten
21-05:  13e Rivierenhofloop, Deurne
21-05:  Gerard Tebroke Memorialloop, Aalten
21-05:  Grebbelinie Wandeltocht, Scherpenzeel/Woudenb
21-05:  NightRun Helmond, Helmond
21-05:  Brooklandrun, Bornerbroek
21-05:  Midden Drenthe Loop, Zwiggelte
21-05:  Pyramidetrail, Woudenberg
21-05:  12e Krakelingenloop, Heukelum
21-05:  RUNFORESTRUN Hill Challenge, Ommen
21-05:  LOOP Leeuwarden Night Run, Leeuwarden
21-05:  Ladiesrun Oostland powered by VV, Pijnacker
21-05:  Langedijker Walk, Noord-Scharwoude
21-05:  Kleef Run Apeldoorn, Apeldoorn
20-05:  Running4Hope, Rouveen
20-05:  Tijdrit Nijland, Nijland
20-05:  Nacht van Groningen, Groningen
20-05:  CIONET IT Leaders Cycling Challenge, Valkenburg
20-05:  21e Bouwbedrijf Beverwijkloop, Balkbrug
20-05:  Aalandenloop, Zwolle
19-05:  FBK Dubbele Mijl, Hengelo (O)
19-05:  21e Cebustaloop, Heerlen
18-05:  Jeugd avond vierdaagse Waalwijk, waalwijk
18-05:  Trainers cafe Running Therapie, Assen
18-05:  Wisentloop Dronten, Dronten
18-05:  Volkshuisvestersloop, Nijmegen
18-05:  Hooglandse Dorpsloop, Hoogland
18-05:  Erflandenrun, Hoogeveen
17-05:  Trimloopcyclus 2, Geldrop
17-05:  TTM Clinics, Tilburg
16-05:  KolonieLoop, Frederiksoord
16-05:  Streetrace Goirle, Goirle
16-05:  De Kroon Ooyse Landloop, Oud Zevenaar
16-05:  Lelieloop, Etten-Leur
15-05:  Cityrun Apeldoorn, Apeldoorn
15-05:  37e Mayk van Beek OOG & OOR Heideloop, Landgraaf
15-05:  Vlagheideloop, Eerde
15-05:  Kleipikkersrun, St-Lenaarts
15-05:  Raamrun, Escharen
15-05:  Terheijdenloop, Terheijden
15-05:  Bommelasloop, Enschede
15-05:  Classico Giro Utrecht, Utrecht
14-05:  Geuldalloop, Berg en Terblijt
14-05:  Molen tot Molenloop, Garderen
14-05:  Guus Wokke opticien loop, Panningen
14-05:  Hollandia Recordwedstrijden, Hoorn
14-05:  Classico Boretti, Rhenen
14-05:  Run van Gieten, Gieten
14-05:  Trailrun, Wezep
13-05:  Pinksterrun, Brummen
13-05:  Hardloop4daagse, Apeldoorn
13-05:  TRAIL Trainingsweekend SPA (Be), Spa
11-05:  Zwemloop De Waterlelie, Zuidwolde
11-05:  16e Veldwijkloop, Ermelo
10-05:  Start to Skate, Vught
10-05:  Voorjaarsloop, Epe
10-05:  Zomeravondcup 2, Utrecht
09-05:  iRun clinics 10k, Nederland
08-05:  Reuzenloop Borgerhout, Borgerhout
08-05:  Rondehoeploop, Ouderkerk a/d Amstel
08-05:  Meidoornloop, Nisse
07-05:  Capitulatie Vrijheidstocht, Wageningen
07-05:  Trail Bussloo, Bussloo
07-05:  Ter Specke Bokaal, Lisse
07-05:  14e van Mossel OPC Kaaienloop, Oosterhout Nb
06-05:  Putten Power Run, Putten
05-05:  Bevrijdingsloop, Holten
05-05:  4e PH-trail, Vught
05-05:  15 km van Smaal Standdaarbuiten, Standdaarbuiten
05-05:  34e Gebr. Swinkels Dreefloop, Deurne
05-05:  Battle of the B's, Amsterdam
05-05:  Battle4Life, Hoorn
05-05:  Smulbosloop, Dordrecht
05-05:  29e Trompper Optiek Golden Tenloop, Delft
05-05:  Hunebedloop, Borger
05-05:  Wandel4daagse Haarlem, Haarlem
04-05:  Drentse Wandel-4-Daagse, Odoorn
03-05:  Criterium Sneek - De Domp, Sneek
03-05:  Liberty Run, Waalwijk
02-05:  8e Fiets4Daagse Hoorn, Hoorn
01-05:  Parkloop #5 Park Sonsbeek, Arnhem
01-05:  Spark Prestatielopen, Spijkenisse
01-05:  Bloeiend Zijpe Wandeltocht, 't Zand
01-05:  39e Treechloop, Maastricht
01-05:  Fisherman's Friend StrongmanRun, Rotterdam
01-05:  Zwemloop Rucphen, Rucphen
30-04:  Taxi Bakker Run, Vlaardingen
30-04:  2e Dorp met Vaart-Loop, Nieuw-Amsterdam
30-04:  Lexis Crossloop Zuidwolde, Zuidwolde
30-04:  StrongSisterRun, Rotterdam
29-04:  Obstakel in De Kwakel, De Kwakel
29-04:  Go4Fit Run 'Schuim Editie', Wijchen
27-04:  Koningsloop Aalten, Aalten
27-04:  Oranjeloop, Hoge Hexel
27-04:  Beiler Koningsloop, Beilen
27-04:  Singelloop, Wijk bij Duurstede
27-04:  Koningsdagloop, Apeldoorn - Zwolle
27-04:  Oranjerun, Oldehove
27-04:  Wijboschloop, Wijbosch
27-04:  69e Havenloop, Vlaardingen
27-04:  Wallenloop, Elburg
26-04:  Konings loop, Raamsdonksveer
26-04:  Mudrun Berltsum, Berltsum
26-04:  Koninginnenachrun, Amersfoort
26-04:  Dorpsloop Twello, Twello
24-04:  Bergsprint De Muur van Beek, Beek (Berg en Dal)
24-04:  Pop-Up Race to the Top, Amsterdam
24-04:  Oranjeloop Lieshout, Lieshout
24-04:  OCK Run, Den Haag
24-04:  Maximapark Seizoensloop, Vleuten/De Meern
24-04:  Run2Day Koning van Spanje Tour, Gulpen
24-04:  Salomon Koning van Spanje Trail, Gulpen
24-04:  Kastelenloop Diepenheim, Diepenheim
24-04:  Fit Bosloop, De Bilt / Zeist
24-04:  Roermond City Run, Roermond
24-04:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
23-04:  Run2theStart Uden, Uden
23-04:  Spa Sense Run, Geldrop
23-04:  Zwemloop Reynaertland Hulst, Hulst
23-04:  Jan van de Pol voorjaarsloop, Rhenen
23-04:  Salomon Koning van Spanje Trail, Gulpen
23-04:  Voorjaarswandeltocht Water & Duinen, Castricum
23-04:  Rundje um ut Hundje, Horst
22-04:  Ladies Run Arnhem, Arnhem
22-04:  FontysStormt, Venlo
22-04:  Kollumerkatloop, Kollum
22-04:  Salomon Koning van Spanje Night Trail, Gulpen
22-04:  12e Vrieling Hardenberg City Run, Hardenberg
20-04:  Tijdrit Lunjeberd, Lunjeberd
20-04:  De Hypotheker Beekloop, Eindhoven
19-04:  Trimloopcyclus 1, Geldrop
19-04:  Zomeravondcup 1, Utrecht
17-04:  Kivo 10 Engelse Mijl, Edam
17-04:  Sultanaloop, Zaandam
17-04:  Kloetloop, Grootebroek
17-04:  Omloop Blauwhuis, Blauwhuis
17-04:  Zwemloop Delft, Delft
17-04:  PLUS Kleffenloop, Overloon
17-04:  Bergse Monumententrail, Bergen op Zoom
17-04:  Zier Running Lenteloop, Den Haag
17-04:  Sisterrun, Vught
17-04:  PCC MaalwaterRun & MaalwaterWalk, Heiloo
17-04:  Honderd Duizend Klimrit, Malden
17-04:  Hilversum City Run, Hilversum
17-04:  Zwemloop Breda, Breda
17-04:  Run experience Sittard, Sittard
17-04:  Hoogeveense Cascaderun, Hoogeveen
17-04:  Unicef kinderloop, Hoogeveen
17-04:  Enschede Marathon, Enschede
16-04:  AV Zeewolde Trailrun De Stille Kern, Zeewolde
16-04:  VeluwseBronRun, Emst
16-04:  Skûtsjerun, Langweer
16-04:  DEM Citadel DEM - DCD Loop, Beverwijk
16-04:  Taxandria Vennenloop, Oisterwijk
16-04:  Slach om 'e Mar, Burgum
16-04:  Wekeromse Hardloop 3-daagse, Wekerom
16-04:  Ladies' Run for Charity, Stellendam
16-04:  Clinic 4 Engelse Mijlen van Zwolle, Zwolle
16-04:  Zwemloop Doetinchem, Doetinchem
16-04:  44e Ronde van Noord-Holland, Alkmaar
16-04:  Kamerikse Weteringloop, Kamerik
16-04:  Marathon Zeeuws-Vlaanderen, Terneuzen
16-04:  Funqtiobakenbosloop, Tegelen
15-04:  Wekeromse Hardloop 3-daagse, Wekerom
15-04:  Unicef Loop Breukelen, Breukelen
15-04:  The Night Run Festival, Nijmegen
14-04:  Wekeromse Hardloop 3-daagse, Wekerom
13-04:  6e Global-e Leemputtenloop, Rijen
10-04:  StiL Recreatieloop, Enschede
10-04:  Spinningmarathon Omnium, Goes
10-04:  Molenbroek trimloop, Gemert
10-04:  Klifloop, Nijmegen-Noord
10-04:  Rondje Millingen, Millingen a/d Rijn
10-04:  Nescioloop, Amsterdam
10-04:  Hollen door de Bollen, Lisse
10-04:  Toertocht 'door de Gelderse Poort', Arnhem
10-04:  Duin en Kruid Lenteloop, Santpoort-Noord
10-04:  Army Urban Run, Eindhoven
10-04:  IJsselloop, Deventer
10-04:  Halve van Den Helder, Den Helder
10-04:  1/4 Marathon Rotterdam, Rotterdam
10-04:  NN Marathon Rotterdam, Rotterdam
09-04:  Top van Limburg, Limburg
09-04:  Woldbergtrail, Steenwijk
09-04:  Natuurloop Siddeburen, Siddeburen
09-04:  Herpertz Kraanverhuur Leudalloop, Heythuysen
09-04:  Zuiderzeestraatweg-run, Hoevelaken - Hattem
09-04:  Klein Vaarwater Wandeltocht Ameland, Ameland
09-04:  Semslinieloop en Lutje Turfje loop, Annerveenschekanaal
09-04:  Steven Rooks Challenge, Valkenburg
09-04:  Wandelen langs Kunst & Cultuur, Den Helder
09-04:  AD Mini Marathon Rotterdam, Rotterdam
09-04:  NN Kids Runs Rotterdam, Rotterdam
09-04:  MOBA Kippenren, Barneveld
08-04:  Omloop Goenga OFK, Goenga
06-04:  Scholierenbaanloop, Harderwijk
06-04:  Kronos Campusloop, Enschede
05-04:  Primera de Haan 4 mijlrun, Hoogeveen
04-04:  Scholier en Sport, Noordenveld
03-04:  Parkloop #4 Park Sonsbeek, Arnhem
03-04:  Groningen Urban Trail, Groningen
03-04:  De10vanAssen, Assen
03-04:  Ronde van Súdwest Fryslân, Sneek
03-04:  Tempo Gooisemerenloop, GooiseMeren
03-04:  Nomen race, Beekbergen
03-04:  Brijderloop, Alkmaar
03-04:  10 van Halsteren, Halsteren
03-04:  Wintercup, Lelystad
03-04:  ZandmotorRun, s-Gravenhage
03-04:  Kofax Hel van Groesbeek, Groesbeek
03-04:  AV Triathlon Zwemloop Amersfoort, Amersfoort
03-04:  23ste Ekiden Zwolle, Zwolle
03-04:  Lochemse Bergloop, Barchem
03-04:  28e Parelloop, Brunssum
03-04:  Zwemloop Roosendaal, Roosendaal
03-04:  Ronde van Park 16Hoven, Rotterdam
03-04:  Eindhoven Airport Run, Eindhoven
03-04:  10e Drutenloop, Druten
02-04:  Tijdrit Warns, Warns
02-04:  Condensloop, Leeuwarden
02-04:  Elysium Run, Bleiswijk
02-04:  43e Rivierenland Parkloop, Schoonhoven
02-04:  Colorrun Gilze, Gilze
02-04:  Trainerscafe Natural en Bootcamp, Baarle Nassau
02-04:  11e Rondje Vrachelen, Oosterhout
02-04:  Runnersworld Halve Marathon Ommen, Ommen
02-04:  IMANTS GRENSLOOP Grenzeloos, Grandioos!, Reusel - Arendonk
02-04:  13e SecureRun Ameide, Ameide
02-04:  33e Kraaijenbergse Plassenloop, Linden (Cuijk)
02-04:  LEGiO-run, Grootegast
02-04:  9e RaitdaipRun, Sauwerd
02-04:  Halve Marathon van Nunspeet, Nunspeet
02-04:  Cauberg Trail Run Valkenburg, Valkenburg a/d Geul
31-03:  Sportplein Eindhoven Dommelloop, Eindhoven
31-03:  Grote Rivieren Loopcircuit, Alblasserwaard
29-03:  WandelFit, Maastricht
28-03:  Openingswedstrijd, Helmond
28-03:  Ziedewij Oude Maasloop, Barendrecht
28-03:  Paasloop IJsvereniging Pijnacker, Pijnacker
28-03:  52e Drie molenloop, Aarlanderveen
28-03:  40ste Rabobank Paasloop, Boxtel
28-03:  Culemborg City Run, Culemborg
28-03:  EI Wandeltocht langs het IJ, Amsterdam
28-03:  Paasloop - Kilder, Kilder
28-03:  Rabobank Klap tot klaploop, Stadskanaal
28-03:  3LandenLoopLosser, Losser
28-03:  Klein Zwitserland Trail, Velp
28-03:  Lions Heuvelloop, Overveen
28-03:  De Wielenloop Rosmalen, Rosmalen
28-03:  Peter Rusmanloop, Oirsbeek-Schinnen
28-03:  Zjwamer Paosloup, Swalmen
28-03:  De Halve van de Haar, Haarzuilens
27-03:  Trailruns, Zwolle
26-03:  Lansingerlandloop, Bleiswijk
26-03:  12e Jan Knippenberg Memorial, Den Helder (finish)
26-03:  North Sea Glow Run, Petten aan zee
26-03:  Sleenerzandcross, Schoonoord
26-03:  Lisse Loop, Lisse
26-03:  Landalloop, Haarle
26-03:  Zuudwoldiger Viaductenloop, Zuidwolde
26-03:  10 van BRU, Bruinisse
26-03:  Essense paasloop en 27e 10 mijl, Essen
26-03:  15e Runnersworld Astrea Run, Groningen
25-03:  De 5 van Schoorl, Schoorl
25-03:  Runnersworld AVH Nightrun, Hoofddorp
24-03:  Beginners Clinic, De Lutte
23-03:  Clinics4running Eiberrun, Eibergen
20-03:  Gert-Jan Theunisse Classic, De Rips
20-03:  22e RABO Haaksbergse Engelse Mijlenloop, Haaksbergen
20-03:  Geen Getrut Run, Zevenhuizen
20-03:  Rondje Nederland, Arnhem
20-03:  Hunzerun, Annen
20-03:  Brouwers Groenprojecten Koppelcross, Nistelrode
20-03:  Kempen Run, Hapert
20-03:  Lenteloop Almere, Almere
20-03:  Optiek Tom Lenteloop Albrandswaard, Rhoon
20-03:  Internationale Zwinstedenloop, Sluis
20-03:  9e Runner's World Zandvoort Circuit Run, Zandvoort
20-03:  4e Omloop van Zandvoort, Zandvoort
20-03:  Lenteloop Eerbeek, Eerbeek
20-03:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
20-03:  Weir Venloop, Venlo
19-03:  Obstakelrun by Diz, Hardenberg
19-03:  Skûtsjerun Clinics 2016, Langweer
19-03:  #werun040 Beginnersclinic, Eindhoven
19-03:  Waagh-ALS loop, Oldenzaal
19-03:  4e Lageveldloop, Wierden
19-03:  Univé Leekster Lente Loop, Leek
19-03:  64e Reeuwijkse Plassenloop, Reeuwijk
19-03:  Kruidenloop, Wapenveld
19-03:  Halve Marathon van Sint Anthonis, Sint Anthonis
19-03:  15e Dokkum Bonifatiusloop, Dokkum
19-03:  Sfinx Ekiden, Gent
19-03:  Lenteloop, Emmen
19-03:  Kroeg tot Kroegloop, Ruinen
19-03:  Joop Zoetemelk Classic, Leiden
19-03:  Vuurtorentrail, Hollum Ameland
19-03:  2e Zandvoort-Katwijk-Zandvoort, Zandvoort
19-03:  30 van Zandvoort, Zandvoort
19-03:  15e Monnikenloop, Schiermonnikoog
19-03:  Venloop Memory Walk, Venlo
17-03:  Seniorendag, Venlo
13-03:  Westervelds Mooiste, Dwingeloo
13-03:  Bike Challenge, Nijmegen
13-03:  Munnikloop, Purmerend
13-03:  Mini Stevensloop, Nijmegen
13-03:  AVON Emma-cross, Heerlen
13-03:  Westeinderloop, Aalsmeer
13-03:  Gulbergencross, Mierlo
13-03:  IAK Klokgebouwloop, Eindhoven
13-03:  Voorjaarsloop, Heerhugowaard
13-03:  Halve Marathon Clinic av PEC 1910, Zwolle
13-03:  NK Cross Oldenzaal, Oldenzaal
13-03:  46e Merenloop, Grou
13-03:  Runnersworld Spaarnwoudeloop, Velsen-Zuid
13-03:  Louis Vinkloop, Amsterdam
13-03:  AttilaRun, Tilburg
13-03:  Omloop Tom Schouten Wielersport, Den Haag
13-03:  Lokoloop competitie, Zeewolde
12-03:  Veluwepoortloop, Nijkerk
12-03:  Track & Field Run, Aalten
12-03:  SCA-1 wandeltocht, Balkbrug
12-03:  Bergrun Vijlen, Vijlen
12-03:  Veneboerloop, Drachten
12-03:  Hulsbeekcross, Oldenzaal
12-03:  Halve marathon De Waal, De Waal-Texel
12-03:  RopaTrail Almkerk, Almkerk
12-03:  Bootcamp Games, Veenendaal
12-03:  40e Halve van Hercules, Dordrecht
12-03:  BRS Reclame Toerversie Ronde van Drenthe, Hoogeveen
12-03:  NK Cross Oldenzaal, Oldenzaal
12-03:  Strongher MTB ride Heerde, Heerde
12-03:  Pannekoekenmolenloop, Burgh-Haamstede
12-03:  Halve Marathon van Haren, Haren
12-03:  MTB Ameland, Ameland
12-03:  Om Odijk, Odijk
12-03:  Halve Marathon Harderwijk, Harderwijk
12-03:  Halve van Oostvoorne, Oostvoorne
08-03:  Runnersworld Amersfoortse Baancompetitie, Amersfoort
07-03:  iRun clinics Beginnen met hardlopen, Nederland
06-03:  Rondje Goutum, Leeuwarden
06-03:  Parklopen Park Sonsbeek, Arnhem
06-03:  RunVisonloop, Winterswijk
06-03:  Runnersworld Parkloop, Heiloo
06-03:  Bemmelloop, Bemmel
06-03:  Bike. Test. Ride. - Mantel, Arnhem
06-03:  Wintercup, Lelystad
06-03:  Achtkastelenloop, Vorden
06-03:  10 van Tiengemeten, Tiengemeten
06-03:  Mokumse Vrouwenloop, Amsterdam
06-03:  Vink Baggerloop, Didam
06-03:  Rabobank Trappenbergloop, Huizen
06-03:  Rico Salvetti Loop, Moergestel
06-03:  Den Helder - Schagen, Den Helder
06-03:  Trailrun Brunssummerheide, Heerlen
06-03:  AA Drink 10 km Loop, Den Haag
06-03:  5 km Loop Den Haag, Den Haag
06-03:  Jeugdloop Den Haag, Den Haag
06-03:  Ernst & Bobbie Kinderloop, Den Haag
06-03:  NN CPC Loop Den Haag, Den Haag
06-03:  20 van Alphen, Alphen aan den Rijn
06-03:  Twiskemolenloop, Landsmeer
05-03:  Afsluiting Runamine Kempische Cross, Reusel
05-03:  DES Halve Marathon, Eersel
05-03:  Bovenbergcross, Wierden
05-03:  Dickninger Crossloop, De WIjk
05-03:  Staphorsterbos Trail, Staphorst
05-03:  3bergenLOOP, Driebergen
05-03:  Scratchdag Matthäus Passion, Beverwijk
05-03:  RUNFORESTRUN Neverest Nighttrail, Gasselte
02-03:  Trainerscafe Running Therapie, Culemborg
28-02:  Rondje Bussloo, Bussloo
28-02:  Classique D'Alphen, Alphen
28-02:  Atledo Cross, Dongen
28-02:  Smokkelaarstrail, Goirle
28-02:  Lunettencross, Vught
28-02:  KidsRun, Apeldoorn
28-02:  Runnersworld Phanos Boscross, Amstelveen
28-02:  Sportplein Eindhoven Karpencross, Eindhoven
28-02:  Oefenwandeltocht 15 km+25 km, Venlo
28-02:  Berden Voorjaarsloop, Venlo
28-02:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
27-02:  Stedendriehoek Relay, Apeldoorn
27-02:  NK Indoor, Apeldoorn
21-02:  de Ballentent strandloop, Hoek van Holland
21-02:  DiemerCross, Diemen
21-02:  25e MARESIA Cross Duathlon&ATB evenement, Waalwijk
21-02:  Danikerbosloop, Geleen
21-02:  PK Sport Bosdijkloop, Vinkeveen
21-02:  Avé Leudal Cross, Haelen
21-02:  Commanderije bosloop, De Mortel
21-02:  Trail by the Sea, Burgh Haamstede
21-02:  Vaartsluisboscross, Almere
20-02:  NK indoor junioren, Apeldoorn
20-02:  Slangenburgse Trailrun, IJzevoorde
20-02:  Otterlo Challenge Run, Otterlo
20-02:  Zwemloop Bergen op Zoom, Bergen op Zoom
20-02:  TexelTrail, Texel
20-02:  Gelre Jutbergtrail, Dieren
14-02:  150e Zegerplasloop, Alphen aan den Rijn
14-02:  Leestencross, Ugchelen (Apeldoorn)
14-02:  Noord-Aa Polderloop, Zoetermeer
14-02:  Heldense Bossen Cross, Helden
14-02:  Dinkelloop & Canicross, Losser
14-02:  ropa run loop, spijkenisse
14-02:  Wedertcross, Valkenswaard
14-02:  Lokoloop competitie, Zeewolde
14-02:  39e Groet uit Schoorl Run, Schoorl
13-02:  Valentijnscross, Wierden
13-02:  NK Indoor Masters, Apeldoorn
13-02:  Hardloop clinics IJsselloop 2016, Deventer
13-02:  Voorjaarswandeling 'de 3 Zilte Zoenen', Bergen aan Zee
13-02:  AA-Drink NK Indoor Meerkamp, Apeldoorn
13-02:  Rietplasrun, Emmen
13-02:  4e Cross G/O Crosscompetitie, Heerde
13-02:  Scopias Voorjaarswandeling, Venlo
13-02:  42e Februariloop, Bennekom
13-02:  RUNFORESTRUN Dwingelderveld, Dwingeloo
12-02:  Valentijnsloop Brummen, Brummen
07-02:  Wintercup, Lelystad
07-02:  Leeuwarden-Marssum-Leeuwarden, Leeuwarden
07-02:  Parklopen Park Sonsbeek, Arnhem
07-02:  Arnoud Magnin Wintercross, Schipborg
07-02:  Groenhovenloop, Gouda
07-02:  Potrozenloop voorheen Voorne 10EM, Brielle
07-02:  AVC Strand- & Duinloop, Castricum
07-02:  DPO Midwinter Halve Marathon, Cadzand-Bad
07-02:  Twiskemolenloop, Landsmeer
07-02:  Midwinter Marathon, Apeldoorn
06-02:  Heinenoordtunnelloop, Oud-Beijerland
06-02:  Clinic beginners DOL/OLYMPIA COMBINATIE, Nieuw Amsterdam
06-02:  De 10e Zwaarste 10 van Zeeland, Burgh-Haamstede
06-02:  Kruikenloop, Tilburg
06-02:  Petzl Night Trail, Bergschenhoek
31-01:  Schietbergencross, Geldrop
31-01:  Hivernaltrail, Landgraaf
31-01:  Rondje Oeken, Brummen
31-01:  Mastboscross, Breda
31-01:  Uithoorns Mooiste, de Loop, Uithoorn
31-01:  Puinduinrun, Den Haag
31-01:  59e Joe Mann Bosloop, Best
31-01:  MOS cross duathlon Etten-Leur, Etten-Leur
31-01:  Amersfoortse Bergcross, Amersfoort
31-01:  Runnersworld Beeckestijn Cross, Velsen-Zuid
31-01:  de GROENE 4 MIJL, Eelderwolde
31-01:  Oefenwandeltocht 15 km+20 km, Venlo
31-01:  Safari Run, Arnhem
31-01:  Vlakwatercross, Venray
31-01:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
30-01:  Trailrun Nunspeet, Nunspeet
30-01:  Openingsrun Reeuwijkse Randweg, Reeuwijk
30-01:  Mastboscross, Breda
30-01:  Safari Trail, Arnhem
30-01:  8ste AV PEC1910 Indoor, Apeldoorn
30-01:  FS Hondsrugcross, Emmen
30-01:  Havelter Hunebedloop, Havelte
24-01:  Wintercup (3e van 3 wedstrijden), Baarn
24-01:  ARWB-cross Roosendaal, Roosendaal
24-01:  Runnersworld Zaanlandcross, Zaandam
24-01:  Global-e Spiridoncross, Rijen
23-01:  Voorjaarsclinic Go4fit, Zwolle
23-01:  Kwintelooyenwinterrun, Veenendaal/Rhenen
23-01:  27e Physio.Fit Dirk IV loop, Hoornaar
23-01:  AV Zeewolde Wintercross, Zeewolde
23-01:  Pierewaai Trail, IJmuiden
23-01:  13e Egmond Wandel Marathon tegen reuma, Egmond aan Zee
22-01:  2e Hulst by Lightrun, Hulst
22-01:  Dutch Coast Ultra Run by Night, Den Helder
17-01:  Start to Trail, Ouddorp
17-01:  Leemkuilcross, Berg en Dal
17-01:  Broekstreker Veldloop, Ekehaar
17-01:  DES Dieprijt Cross, Eersel
17-01:  Ruitenburg Halve, Maassluis
17-01:  Wilkin Sports Cross Goirle, Goirle
17-01:  52ste Abdijcross, Kerkrade
17-01:  Veldtoertocht Schoorl, Schoorl
17-01:  Annendaalloop, Posterholt
17-01:  Rokkeveense Dekkerloop, Zoetermeer
17-01:  Stayokay Vondelparkloop, Amsterdam
17-01:  Pampushoutcross, Almere
16-01:  3e Lageveldloop, Wierden
16-01:  Udikloop, Klijndijk
16-01:  Winterclinic 10 km AV-pec 1910, Zwolle
16-01:  52ste Abdijcross, Kerkrade
16-01:  Atlantisdata Zwolse Bos Loop, Heerde
16-01:  Overbosch en Heideloop Garderen, Garderen
16-01:  RUNFORESTRUN Drents Friese Wold, Appelscha
14-01:  AV '56 Startersgroep januari 2016, Goes
10-01:  Den Haag Strandmarathon, Den Haag/Wassenaar
10-01:  Indoorwedstrijd Ookmeerhal, Amsterdam
10-01:  Rabobank Veldtoertocht, Goirle
10-01:  Teuge runs for life, Teuge
10-01:  Busreis Egmond, Eindhoven
10-01:  Lokoloop competitie, Zeewolde
10-01:  44e Saucony Egmond Halve Marathon, Egmond aan Zee
09-01:  #werun040 Beginnersclinic, Eindhoven
09-01:  Nieuwjaarsloop Aalden Rondomme, Zweeloo
09-01:  Zwemloop Vlissingen, Vlissingen
09-01:  4e RunningPoint cross loop, Vlaardingen
09-01:  c.s.v. VIOS Midwinterloop, Vaassen
09-01:  Winterloop Enter, Enter
09-01:  3e cross crosscompetitie 2015-2016, Emmeloord
09-01:  Hollen met Han, Leiden
09-01:  29e Florijnwinterloop, Woudenberg
09-01:  18e AGU Egmond-Pier-Egmond, Egmond aan Zee
03-01:  Nieuwjaarscross, Rotterdam
03-01:  Douwe Kleefstraloop, Leeuwarden
03-01:  Wintercup, Lelystad
03-01:  Parklopen Park Sonsbeek, Arnhem
03-01:  Maximapark Seizoensloop, Vleuten/De Meern
03-01:  R&R Grafische DienstverlenNieuwjaarsloop, Venlo Boekend
03-01:  Erima Jaspercross (en BK cross), Asten
03-01:  Nijmeegse Nieuwjaarsloop, Nijmegen
03-01:  Halve van Westvoorne, Westvoorne
03-01:  Nieuwjaarsloop, Hoek van Holland
03-01:  35e Olympia'18 Oliebollen Omloop, Boxmeer
03-01:  AVC Strand- & Duinloop, Castricum
03-01:  Oefenwandeltocht 10 km+15 km, Venlo
03-01:  Genneper Parken Nieuwjaarsloop, Eindhoven
03-01:  Rabo Nieuwjaarsloop, Glanerbrug
02-01:  Wintercross VVOP, Voorthuizen
02-01:  Mourik Nieuwjaarsloop, Oud-Beijerland
02-01:  Nieuwjaarswandeling Schoorlse Duinen, Schoorl

2015
31-12:  SISU Oudejaarsloop, Almelo
31-12:  Oliebollenveldloop, Vught
31-12:  Wisent Wintertrail, Apeldoorn
31-12:  Papegaaij en Tegelaar Oudejaarsloop, Kampen
31-12:  Oliebollenloop, Weert
31-12:  33e Rabobank oliebollenloop, Schoonhoven
31-12:  Rabobank Sylvestercross, Soest
31-12:  31e Oudejaarsloop, Hilvarenbeek
31-12:  KlimClinic, Rheden
30-12:  Oudejaars Crossloop Vorden, Vorden
29-12:  Cros/trailer loop, Oldebroek
29-12:  Boekbestelling Ik, de wielrenner, Amsterdam
27-12:  Turvenloop, Langeveen
27-12:  21e Kerstloop, Amstelveen
27-12:  De Meeuw Auwjaorscross, Oirschot
27-12:  Schaatsnacht van Eindhoven, Eindhoven
27-12:  25e Derde Kerstdagloop, Arnhem
27-12:  Runnersworld Breda Nightrun, Breda
27-12:  Eindejaarscorrida, Leuven
27-12:  Runnersworld Night Run, Nederland
27-12:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
26-12:  Kerstcross Vlieland, Vlieland
26-12:  36e Kerstloop Gennep, Gennep
26-12:  Kerstcross AVON Heerlen, Heerlen
26-12:  Kerstcross Opmeer, Spanbroek
26-12:  Kerstcross Haag Atletiek, Den Haag
26-12:  TOF Kerstcross, Breda
26-12:  Kerstloop, Gemert
26-12:  RiemersmaLeasing Kangoeroeloop, Vught
26-12:  Rotary kerstcorrida Tielt, Tielt
26-12:  Kasteelloop, Horst
26-12:  Midwinterhoornwandeling Westfriesland, Hoogkarspel
22-12:  2e Heerlense Kerstmannenloop, Heerlen
21-12:  Kerstschaatsen Vughtse IJs Club, Den Bosch
20-12:  Lidocross, Waalwijk
20-12:  Kerstmannenloop Goes, Goes
20-12:  Kerstloop, Barendrecht
20-12:  Neelder Veldloop, Roermond
20-12:  Zandvoort Loopt / Serious Request, Zandvoort
20-12:  Snertloop AV Lycurgus, Krommenie
20-12:  Winter Step-One Loop, Borne
20-12:  Extreme Cold Run, Schoonebeek
20-12:  Kerstloop Groningen, Groningen
20-12:  Mescherbergloop, Eijsden
20-12:  Deining Midwinterwandeltocht Castricum, Castricum
20-12:  35e Winterloop De Willy's, Wilbertoord
19-12:  Sponsorloop Serious Request AVON, Heerlen
19-12:  Santa Run Rijen, Rijen
19-12:  Ugly Xmas Sweater Run, Amsterdam
19-12:  Santa Run Apeldoorn, Apeldoorn
19-12:  De Schaapskooi KERST RUN, Bemmel
19-12:  Santa Run Groningen, Groningen
19-12:  Aagtekerkerun, Aagtekerke
19-12:  Coop Dorpsloop, De Krim
19-12:  Sportivity TrailRun, Werkendam
19-12:  Avondkerstloop Nispen, Nispen
19-12:  KWF Amsterdamse Heuvelloop, Amsterdam
19-12:  Longest Night Trail, Vught
19-12:  D-Day 100% Strandrace, Castricum aan Zee
19-12:  RUNFORESTRUN Besthemerberg, Ommen
19-12:  Leisure World Kerstloop Dronten, Dronten
18-12:  Santa Run Eindhoven, Eindhoven
18-12:  Kerstmannenloop, Amersfoort
17-12:  Santa Run Nijmegen, Nijmegen
13-12:  SPADO Cross, Bergen op Zoom
13-12:  Indoorwedstrijd Ookmeerhal, Amsterdam
13-12:  Wintercup (2e van 3 wedstrijden), Baarn
13-12:  Cees Clement Cross, Sneek
13-12:  Licht Loopje (Feest van Licht), Heilig Landstichting
13-12:  Scharenborg Crossloop, Lichtenvoorde
13-12:  Engelermeer veldloop, 's-Hertogenbosch
13-12:  L'Avant Sylvestre Cross loop, Reusel
13-12:  Bosbaanrun, Amsterdam
13-12:  X-Bionic StuwwalTrail WINTER, Doorwerth
13-12:  5e Krijnen Bouw SCHAATS-LOOP, Tilburg
13-12:  AV Haarlemmermeer cross, Hoofddorp
13-12:  Lokoloop competitie, Zeewolde
13-12:  LachRun, Bunnik
13-12:  DSW Bruggenloop Rotterdam, Rotterdam
13-12:  Almeerderstrandcross, Almere
12-12:  CLINIC NIGHT TRAIL - Veenendaal, Veenendaal
12-12:  Schuler Snertloop, Nieuw-Schoonebeek
12-12:  2e Cross G/O crosscompetitie, Epe
12-12:  Wilgenweard Nijverdalse bergcross, Nijverdal
12-12:  Ameland Adventurerun, Nes - Ameland
12-12:  Koude Polderloop, Nijkerk
12-12:  5e Intersport Ten Miles, Zierikzee
09-12:  CLINIC NIGHT TRAIL - Amsterdam, Amsterdam
07-12:  CLINIC NIGHT TRAIL - Zwolle, Zwolle
06-12:  56e Nationale Uurloop AV Lionitas, Leeuwarden
06-12:  Wintercup, Lelystad
06-12:  De 32e Sjef van Ooyen Kapellerbosloop, Landgraaf
06-12:  Kromslootparkloop, Almere
06-12:  AVC Strand- & Duinloop, Castricum
06-12:  De Mispelhoefloop, Eindhoven
06-12:  De Bestorming van Alden Biesen, Bilzen
06-12:  Twiskemolenloop, Landsmeer
06-12:  Oosterboscross, Klazienaveen
06-12:  Pfixx Solar Montferland Run, 's-Heerenberg
06-12:  Kempen Trail, Bladel
06-12:  Voorne's Duin Trail, Oostvoorne
06-12:  Spijkenisse-Spark Marathon, Spijkenisse
06-12:  31e Snertloop De Lutte, De Lutte
05-12:  Sint Nicolaasloop, Bunschoten
05-12:  Eurozorg Sintloop, Heerde
05-12:  Henk Bijker Bovenboerloop, Nijeveen
05-12:  AV Fortuna Halve marathon, Vlaardingen
02-12:  CLINIC NIGHT TRAIL - Breda, Breda
29-11:  Ringvaartloop, Aalsmeer
29-11:  Bovenbergloop, Markelo
29-11:  Keiencrossen, Uden
29-11:  32e DSD Zandboscross, Deurne
29-11:  Duinstrandloop, Den Haag
29-11:  Mardenkro Enclavecross, Baarle-Nassau
29-11:  Obstacle Run Zandpol, Zandpol
29-11:  ATB Tocht, Castricum
29-11:  Sint Nicolaasloop, Monnickendam
29-11:  6e Sinterklaasloop, Vlaardingen
29-11:  Chocolademelkloop, De Bilt
29-11:  Sint Nicolaasloop, Zwolle
29-11:  Dickie Klooscross, Rotterdam
29-11:  9e Stratenloop Waspik, Waspik
29-11:  Red Bull Knock Out, Scheveningen
29-11:  CONTOUR Run op Velden, Velden
29-11:  32e Zwarte Pietenloop, Bemmel
29-11:  Vlasakkerloop, Amersfoort
29-11:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
29-11:  mtb beachbattle Wijk aan Zee, Wijk aan Zee
29-11:  Rondje Bussloo, Bussloo
28-11:  Bootcamp, Spijkenisse
28-11:  Rob Prooi Memorial Cross, Barendrecht
28-11:  Run Rondje Rhenoy, Beesd
28-11:  Herfst Cross Norg, Norg
28-11:  48e Horaloop, Ede
28-11:  NK Waypoint Goldrush Survivalrace, Nijverdal
28-11:  3e Fjoertoer Egmond, Egmond
28-11:  3 Bruggen Ultra, Kampen
28-11:  Lommel Trail, Lommel
28-11:  Sint Nicolaasloop, Bleiswijk
26-11:  CLINIC NIGHT TRAIL - Eindhoven, Nuenen
24-11:  CLINIC NIGHT TRAIL - Bergschenhoek, Bergschenhoek
22-11:  Baggelhuizercross, Assen
22-11:  Forza Run-ATB-Run Haaksbergen, Haaksbergen
22-11:  Morra Run voor Kika, Hemelum
22-11:  Driedorpencross, Sint-Oedenrode
22-11:  Loket.nl Warandeloop (zondag), Tilburg
22-11:  Halve Marathon Ell, Ell
22-11:  Hoge Lage Torenloop, Enschede
21-11:  Zwaluwhoeve Run, Hierden
21-11:  Pop-Up Run, Amsterdam
21-11:  Brix CRM Crosloop, Rijssen
21-11:  RUNFORESTRUN Holtingerveld, Havelte
21-11:  Loket.nl Warandeloop (zaterdag), Tilburg
21-11:  3e RunningPoint cross loop, Vlaardingen
21-11:  Spirit Goes British, Oud-Beijerland
20-11:  P-services Run by Night Barneveld, Barneveld
20-11:  Warande by Night, Tilburg
15-11:  50e Scorpiocross, Oosterhout
15-11:  de Wielen Cross, Leeuwarden
15-11:  Bommelasloop, Enschede
15-11:  Mooijers Mode Molenloop, Edam-Volendam
15-11:  Twiskemolenloop, Landsmeer
15-11:  Narvik Run, Zutendaal
15-11:  Spelderholtloop, Beekbergen
15-11:  Scholten Awater Zevenheuvelenloop, Nijmegen
14-11:  2e Lageveldloop, Wierden
14-11:  1e cross crosscompetitie 2015-2016, Dronten
14-11:  Vios Cross, Hollanscheveld
14-11:  open WK strandrace Brouwersdam, Ouddorp
14-11:  Olde Maten Trail, Rouveen
14-11:  Binnenmaasloop, Mijnsheerenland
14-11:  Mini Zevenheuvelenloop, Nijmegen
14-11:  Zevenheuvelennacht, Nijmegen
14-11:  27e Typhoon-loop Gorinchem, Gorinchem
14-11:  48e Mosselloop, Burgh-Haamstede
08-11:  Molenvencross, Helmond
08-11:  SPARK van Buurenloop, Spijkenisse
08-11:  27e MARESIA Cross, Kaatsheuvel
08-11:  Witvencross en Wandel Event, Veldhoven
08-11:  Klaverbladloop, Zoetermeer
08-11:  Wintercup (1e van 3 wedstrijden), Baarn
08-11:  Dinkelloop (TCC), Losser
08-11:  Lokoloop competitie, Zeewolde
08-11:  Bastenrun, Ooij
08-11:  Clinic Berenloop, Sneek
08-11:  Lintloop MAX, Vleuten
08-11:  18e Eenhoornloop, Hoorn
08-11:  Olympisch Stadionloop voor Unicef, Amsterdam
08-11:  Kromslootparkcross, Almere
08-11:  Slingetrail, Winterswijk
08-11:  Krollenloop, Veghel
08-11:  TRAIL RUN Weert, Weert
07-11:  Boekeldercross, Aalten
07-11:  AV Passaat cross, Papendrecht
07-11:  Katwijk Fietst Strandrace, Katwijk
07-11:  Raboloop, Mill
07-11:  De Gerrit Voortman Lemelerbergloop, Lemele
07-11:  149e Zegerplasloop, Alphen aan den Rijn
07-11:  Najaarsloop Epe, Epe
07-11:  Plantsoenloop, Groningen
07-11:  Rabo Halve Marathon Renswoude, Renswoude
07-11:  VestingstadRun, Woudrichem
07-11:  Kleintje Berenloop, West-Terschelling
07-11:  Zandenplasloop, Nunspeet
07-11:  Urban Nature Run, Dordrecht
06-11:  Bergrace by Night, Wageningen-Rhenen
01-11:  AV Horror Winterlopen 2015/2016, Sneek
01-11:  NeaRun, Purmerend
01-11:  Wintercup, Lelystad
01-11:  AVC Strand- & Duinloop, Castricum
01-11:  Runnersworld KAV Holland Cross, Spaarndam
01-11:  ENCI bergloop, Maastricht
01-11:  Twentse Cross Competitie, Haaksbergen
01-11:  Blauwe Meer Cross, Loon op Zand
01-11:  Polluxrun, Klazienaveen
01-11:  Maple Leaf Cross, Hilversum
01-11:  Maiscross Peelrijders, Handel
01-11:  Boerenkoolloop, Warmenhuizen
01-11:  Run4Water, Soesterberg
01-11:  Rond d'n Ekker Duathlon, Reusel
01-11:  Maasduinenloop, Bergen Lb.
01-11:  Asics Duinentrail Schoorl, Schoorl
01-11:  Parnassia Laan van Meerdervoort Loop, Den Haag (Kijkduin)
01-11:  Holapress Valkenloop, Valkenswaard
01-11:  Randerodecross, Ugchelen
01-11:  Bosloop, Malden
01-11:  Najaarscross, Bleiswijk
01-11:  VOV run Vries, Vries
31-10:  Elysium Run, Bleiswijk
31-10:  Derp Bikers Beachrace, Egmond aan Zee
31-10:  RUNFORESTRUN Drentsche Aa, Anloo
31-10:  AVD Cross / Dwingelderveld-loop, Dwingeloo
31-10:  Dallirun (voorheen Klokloop), Heerde
31-10:  Bennekomse Bosloop (46e), Bennekom
31-10:  2e RunningPoint cross loop, Vlaardingen
31-10:  HoLaPress Wandeltocht, Valkenswaard
31-10:  Diepe Hel Holterbergloop, Holten
31-10:  Herfstwandelingen 'de Egmonden', Egmond aan Zee
30-10:  Glowrun Apeldoorn, Apeldoorn
25-10:  Najaarscross, Rotterdam
25-10:  De IJzeren Man Cross, Weert
25-10:  Veldtoertocht Schoorl, Schoorl
25-10:  Roele de Vries Crosscircuit, Hoorn
25-10:  Genneperheiloop, Gennep
25-10:  Peelrandrit quaddeelnemers, Handel
25-10:  Don Quichotte Sparrenbosloop, Boxtel
25-10:  Gebr. vd Laar Bridge to Bridge Run, Blerick - Venlo
25-10:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
25-10:  Halve Marathon Doetinchem, Doetinchem
25-10:  BlubberRun, Vorden
25-10:  AV23 Middenmeerloop, Amsterdam
25-10:  Zeemijlenloop Delfzijl, Delfzijl
25-10:  UnicefRun West-Friesland, Bovenkarspel
25-10:  Marathon Brabant, Etten-Leur
25-10:  Devil's Trail - Rijk van Nijmegen, Nijmegen
25-10:  Lidl Wolfskamerloop, Huizen
24-10:  Run2theStart Uden, Uden
24-10:  Snertcross, Tilburg
24-10:  Boszichtrun, Beilen
24-10:  40e Dijkloop, Schoonhoven
24-10:  Spektakeltocht Norg, Norg
24-10:  Nasty Night Trail, Oostvoorne
24-10:  Off Road Duathlon Weert, Weert
24-10:  Pegasus Wandeltocht, Ede/Renkum
24-10:  Glow in the Darkrun Bussloo, Bussloo
20-10:  Herfstwandel5daagse, Schoorl
18-10:  36ste Decathlon Stadsloop, Kerkrade
18-10:  Linker Oevert 1/2 Marathon, Antwerpen
18-10:  Wim Lebbink Herfstlopen, Wehl
18-10:  LochemTrail, Barchem
18-10:  31e Accountor Maliebaanloop, Utrecht
18-10:  Molenhoeks Makkie, Molenhoek
18-10:  10 van AVR, Rucphen
18-10:  Beach Obstacle Run Texel, De Koog, Texel
18-10:  TCS Amsterdam Marathon + Trainingslopen, Amsterdam
18-10:  40e TCS Amsterdam Marathon, Amsterdam
17-10:  Zwarte Dennen Cross, Staphorst
17-10:  Zuidlaardermarktloop, Zuidlaren
17-10:  Oldemeijercross, Hardenberg
17-10:  51e Athlos Cross, Harderwijk
17-10:  Stadshagen Run, Zwolle
17-10:  2e Amsterdam City Walk, Amsterdam
17-10:  Tussen Slik en Zand, Ameland
17-10:  Run Bike Run, Harderwijk
17-10:  Herfstloop, Lelystad
17-10:  TCS Amsterdam Marathon Trainingslopen, Amsterdam
11-10:  VTTI Loop, Hellevoetsluis
11-10:  Sterkip Volendam Vestingloop, Edam
11-10:  Lokoloop competitie, Zeewolde
11-10:  De Halve van Bergen, Bergen op Zoom
11-10:  7e Nadine OK Run, Scharwoude
11-10:  Wim Lebbink Herfstlopen, Wehl
11-10:  Parkzoomloop, Bergschenhoek
11-10:  Pijnenburg Bosmarathon Soest, Soest
11-10:  Runnersplaza on Marathon Eindhoven, Eindhoven
11-10:  Zaanse Schansloop, Zaandam
11-10:  Haarrijn Trailrun, Vleuten
11-10:  DijkenLoop, Wijk bij Duurstede
11-10:  Lingezegenloop, Elst
11-10:  Hoge Veluwe Loop, Hoenderloo
11-10:  7de editie Loopzonderdope, Kessel-Lo
11-10:  27e Kleine Haar Loop, Kring van Dorth
11-10:  De Herfstloop Twente, Enschede
11-10:  Mini Marathon Eindhoven (1.5 km), Eindhoven
11-10:  IAK City Run (5km), Eindhoven
11-10:  ED 10 km, Eindhoven
11-10:  Halve Marathon Eindhoven, Eindhoven
11-10:  DLL Marathon Eindhoven, Eindhoven
11-10:  80e Sloterplasloop, Amsterdam
11-10:  Najaarsloop, Heerhugowaard
11-10:  Geopark Hondsrug Classic, Gasselte
10-10:  Trailclinics Schoorl, Schoorl
10-10:  Vechtdal crosscompetitie, Vroomshoop
10-10:  Marathon Regio Oost, Nijmegen
10-10:  Bike for Lyme, Beek
10-10:  4Mijl4You, Groningen
10-10:  Rondje om de Koepel, Lunteren
10-10:  Arkervaartloop, Nijkerk
10-10:  Rotterdam Ekiden, Rotterdam
10-10:  Maxima sponsorloop, Harderwijk
10-10:  Reunie arsv THOR Roosendaal, Roosendaal
10-10:  Weever Fun Obstacle Run Kampen, Kampen
10-10:  1e RunningPoint cross loop, Vlaardingen
10-10:  Wandeldag, Otterlo
10-10:  ah Elzinga Reest Run, Meppel
10-10:  Isokin Loenermarktrial, Loenen Gld
10-10:  de 10 van de Kurenpolder, Hank
10-10:  Klaverblad van Noordenveld, Roden
10-10:  Erik Dekker Classic, Gasselte
10-10:  Landgoed Twente Marathon, De Lutte (ov)
10-10:  14e Wim Hol Memorial, Papendrecht
04-10:  H.A.C. Najaarsloop, Helmond
04-10:  Outdoor Madness, Bergschenhoek
04-10:  Kaak Kanonsloop, Groenlo
04-10:  Staddijkloop, Nijmegen
04-10:  Sportlandgoed Zwartemeerloop, Zwartemeer
04-10:  ABNAMRO Wintercup, Lelystad
04-10:  De Maashorst Run, Nistelrode
04-10:  Mondriaan Run, Heerlen
04-10:  47e Langs de Gouwe loop, Waddinxveen
04-10:  MCD-run, Dwingeloo
04-10:  Proviloop, Sterksel
04-10:  Bikkelloop, Zuidwolde
04-10:  Westfriesgasthuis Loop(t), Hoorn
04-10:  Herfstloop Liemers, Babberich
04-10:  Wijckloop, Wijk aan Zee
04-10:  Océ-Loop, Venlo
04-10:  Rondje Kuukstuuve, Cuijk
04-10:  Detron Meierijloop, Vught
04-10:  Capelse Schollebosloop, Capelle a/d IJssel
04-10:  Huttenkloasloop, Oldenzaal
04-10:  Rondje Bergen, Bergen
04-10:  Posbankloop Trail, Velp (Gld)
04-10:  Amgen Singelloop Breda, Breda
04-10:  Venrayse Singelloop, Venray
04-10:  Rottemerenloop, Bleiswijk
04-10:  Evink Run, Drachten
03-10:  AAA Jubileumloop, Alblasserdam
03-10:  VeluwseBronRun, Emst
03-10:  Noorder Fitrun, Leeuwarden
03-10:  De Maashorst Wandeling, Nistelrode
03-10:  High Mierd Run, HoogeMierde
03-10:  Wilhelminaberg Trappenmarathon, Landgraaf
03-10:  Markertoer, Purmerend
03-10:  Kloosterveste Run, Assen
03-10:  Schaats jij al?, Nijmegen
03-10:  Rondje Lindewijk, Wolvega
03-10:  Stel Orthopedie Tynaarlo Cross Run, Tynaarlo
03-10:  2e OnderdijksRun, Kampen
03-10:  Self Transcendence 6 uursloop, Amsterdam
02-10:  NK MTB Politie & Brandweer, Den Helder
02-10:  Asselse 2 mijl, Apeldoorn
28-09:  Singelloop tegen reuma (groepen), Utrecht
27-09:  Klimduinrun, Schoorl
27-09:  30e 7-loop, Zevenhoven
27-09:  Brakkensteinloop, Nijmegen
27-09:  Tempo Run, Bussum
27-09:  Westerparkrun, Amsterdam
27-09:  Brummense Najaarsloop, Brummen
27-09:  31e AMAKloop, Akersloot
27-09:  Goss Contiweb Maasheggenloop, Boxmeer
27-09:  JCI Run, Munstergeleen
27-09:  Maasrun Lanaken, Kerkplein Lanaken
27-09:  Fysio Fitness Belfeld Kermisloop, Belfeld
27-09:  De 7 Kilometer van Martenshoek, Hoogezand
27-09:  Utrechtse Heuvelrugestafette, Amersfoort
27-09:  Callantsoog On Wheels, Callantsoog
27-09:  Geuzenloop, Zoetermeer
27-09:  Singelloop tegen reuma, Utrecht
27-09:  Posbankloop, Velp (Gld)
27-09:  Raamvallei Duomarathon, Land van Cuijk
27-09:  Vestingloop Willemstad, Willemstad
27-09:  Texel Halve Marathon, Texel
27-09:  TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 30k, Amsterdam
27-09:  Twiskemolenjubileumloop, Landsmeer
26-09:  STAPloop, Brunssum
26-09:  1e Lageveldloop, Wierden
26-09:  Funklasse Rotterdam Noord, Rotterdam
26-09:  Nightride, Baarle-Nassau
26-09:  Hart van Brabantloop, Tilburg
26-09:  Workx Stratenloop Rotterdam Noord, Rotterdam
26-09:  Posbankloop wandelen, Velp (Gld)
26-09:  Posbankloop Cross-Duathlon, Velp Gld
26-09:  De vijf van Bavel, Bavel
26-09:  Fjoertoer Renesse, Renesse
26-09:  Wolderwijdloop, Zeewolde
26-09:  De Amsterdamse Bosbaan Triathlon, Amsterdam
25-09:  Zorgmarathon, Arnhem
24-09:  Lichtjesroute Run, Eindhoven
24-09:  Gemeentemarathon, Arnhem
20-09:  Rundje Räötje, Reutje - Odiliënberg
20-09:  The Walkthrough, Groningen
20-09:  EkoPlazaloop, Uden
20-09:  Venneper Run, Nieuw Vennep
20-09:  Halve en kwart marathon Cranendonck, Soerendonk
20-09:  De Tien van 't Aogje, Breda
20-09:  37e Kok Wooncenter Halve van Hoogland, Hoogland
20-09:  ZzinN's Memory Lane, Weesp
20-09:  36e Beekse Marathon, Hilvarenbeek
20-09:  Como Obstacle Run, Noordwijkerhout
20-09:  Dam tot Dam arrangement AV Zaanland, Zaandam
20-09:  Dam tot Damloop voor Right To Play, Amsterdam
20-09:  Groesbeeks Gruwelijkste ATB Tocht, Groesbeek
20-09:  Bergrace Your Challenge Trail & Obstacle, Lunteren
20-09:  9e Dam tot Dam FietsClassic, Amsterdam
20-09:  Almelo Allee, Almelo
20-09:  31e Dam tot Damloop, Amsterdam-Zaandam
20-09:  Rondje Bussloo, Bussloo
20-09:  BigBoss Run, Oldenzaal
20-09:  Den Haag Marathon, Den Haag
19-09:  Lighthouse Run, Aalten
19-09:  Kloostertocht Groningen-Aduard, Groningen
19-09:  Klenckeloop Oosterhesselen, Oosterhesselen
19-09:  5e Geuzenloop, Vlaardingen
19-09:  Thaisner DorpsRun, Thesinge
19-09:  Werkhoven loopt, Werkhoven
19-09:  Aerderun, Boekel
19-09:  Hummel ZUIDHORuN, Zuidhorn
19-09:  Vredesloop Den Haag (1,5 + 2,5 km), Den Haag
19-09:  Vredesloop Den Haag (5+10 km), Den Haag
19-09:  HoenderRun, Hoenderloo
19-09:  13e Dam tot Dam Wandeltocht, Amsterdam-Zaandam
19-09:  Zeijerstrtubbenloop, Zijen
18-09:  29e Kennedymars Haaksbergen, Haaksbergen
16-09:  Funklasse Krimpen, Krimpen a/d IJssel
16-09:  Workx Stratenloop Krimpen, Krimpen a/d IJssel
15-09:  GUV Zomeravondloop, Aalten
13-09:  Strandwalloop, Rijswijk
13-09:  Warandeclinics, Tilburg
13-09:  Omloop Ijlst, Ijlst
13-09:  30e Vescom Halve Marathon, Deurne
13-09:  Biketour.WYzorg.nl, Oisterwijk
13-09:  Liberty Loop, Geldrop
13-09:  Bollekesloop, Berchem
13-09:  Maasstadloop, Rotterdam
13-09:  Quikrun, Roosendaal
13-09:  Crazy River Run, Gorinchem
13-09:  Menzis Singelloop, Enschede
13-09:  BurgumRun, Burgum
13-09:  Albert Eising-loop, Dalen
13-09:  Zeevangsloop, Middelie
13-09:  Loop Fiets Proef Marathon Drenthe, Westerbork
13-09:  Markenbinnenrun, Markenbinnen
13-09:  10e Gerrie Knetemann Classic, Amsterdam
12-09:  Zwartewaterlandloop, Zwartsluis
12-09:  Gipmans planten Kwaakerrun, Venlo
12-09:  1K Ride, Bennekom
12-09:  Ronde van de Kroon, Sneek
12-09:  Van Oers BelsLijntjeLoop, Baarle-Nassau
12-09:  Balseputte Loop, Bergentheim
12-09:  Ronde van Waalre, Waalre
12-09:  De Ronde van Nedstaal, Alblasserdam
12-09:  Run2Day Meerhovenloop, Eindhoven
12-09:  Dirt Maniacs The Dirty Dancing Edition, Amsterdam
12-09:  Tri-Ambla, Ameland
12-09:  Proef Rondje Stroe, Stroe
12-09:  Dorpsloop Kesteren, Kesteren
12-09:  Reuma Walk, Baarn
12-09:  Fish Potato Run, Emmeloord
12-09:  Kramp run, Varsseveld
12-09:  25e Rabobank Pierloop Velsen, IJmuiden
11-09:  Cityrun Apeldoorn, Apeldoorn
11-09:  Pesserrun, Pesse
11-09:  Rabobank Midnightwalk, Assen
10-09:  BBQ compleetloop, Giessen
06-09:  Bevrijdingsloop, Deurne
06-09:  Polderchallenge Standdaarbuiten, Standdaarbuiten
06-09:  Koppel Tijdrit Zurich, Zurich
06-09:  OHB Loop, Groningen
06-09:  Memorial Rik Clerckx, Lummen
06-09:  Kuilenloop, Mill/Langenboom
06-09:  Just Aap Run, Almere
06-09:  Gooische Run, Laren Nh
06-09:  HoRa Run-Bike-Run, Venlo-Boekend
06-09:  Brabants Dagblad Tilburg Ten Miles, Tilburg
06-09:  Twentse vrouwenloop, Enschede
06-09:  Triatlon Abbekerk, Abbekerk
06-09:  16e DijkenLoop, Beneden-Leeuwen
06-09:  Halve Marathon Oostland, Pijnacker
06-09:  Enza Zaden Vooroeverloop, Medemblik
06-09:  16e Skeeleren over Dijken, Beneden-Leeuwen
06-09:  Wisenttrail, Apeldoorn
06-09:  30 van Amsterdam Noord, Amsterdam
06-09:  Bert Timmer Memorial Loop, Duiven
06-09:  Haarlemmermeer Run, Hoofddorp
06-09:  FortaRock Bruggenloop Nijmegen XL, Nijmegen
06-09:  Fisherman's Friend StrongmanRun, Hellendoorn
05-09:  Van der Veen & Kromhout Run, Applescha
05-09:  Voorprogramma Flame Games Amsterdam, Amsterdam
05-09:  Klimclinic Montferland, 's-Heerenberg
05-09:  Dijkhuizenrun, Ruinerwold
05-09:  De Loop naar de Pomp, Schijndel
05-09:  Univé Klompenfeest Minitriathlon, Twello
05-09:  Triasrun, Harderwijk
05-09:  Centrumloop, Schijndel
05-09:  Sponsorfietstocht Raalte-Mettingen, Raalte
05-09:  3e Weidselandtocht, Ten Boer
05-09:  2e TrailRun en ColorRun, Beneden-Leeuwen
05-09:  Plinq Loopfestijn Dalfsen, Dalfsen
05-09:  Bunniks Mooiste, Bunnik
05-09:  8e Rabo Wieler Classic, Beneden-Leeuwen
05-09:  Bourgondisch Fruitwandelen/Fruitfietsen, Beneden-Leeuwen
05-09:  StrongSisterRun, Hellendoorn
05-09:  5e Loop naar de Pomp, Noordeloos
05-09:  Heideloop, Ermelo
05-09:  TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 30k, Amsterdam
04-09:  Oranjeloop, Nieuwleusen
04-09:  11steden MTB marathon, Dokkum
04-09:  5e Leiden Ladiesrun, Leiden
03-09:  10km Baanwedstrijd, Rotterdam
03-09:  AV'56 Startersgroep september 2015, Goes
02-09:  Volendammer Kermis Tijdrit, Volendam/Katwoude
02-09:  De Hypotheker Beekloop, Eindhoven
01-09:  Dorpsloop Aalsmeer, Aalsmeer
01-09:  8e 's Heerenloop, Ermelo
30-08:  Gooise heideloop, Hilversum
30-08:  1/8e Triatlon Witmarsum, Witmarsum
30-08:  Rabobank Hemmeromloop, Hem
30-08:  Dorpsloop Teteringen, Teteringen
30-08:  Royal Run, Soestdijk
30-08:  De Wijnproeversloop, Genoelselderen
30-08:  Ronde van Terwolde, Terwolde
30-08:  Marktstadrun, Purmerend
30-08:  20e Gicom Ketelhavenloop, Ketelhaven (Dronten)
30-08:  Bommen Berendloop, Groningen
30-08:  N70 trail, Nijmegen
30-08:  Elite Off-Road Challenge, Weert
30-08:  Wandelrondje Texel, Den Hoorn
30-08:  Bootcamp Obstacle Run, Noord Scharwoude
30-08:  Corsorun Eelde, Eelde
30-08:  Den Driesch Loop, Valkenburg a/d Geul
30-08:  ULTIMATE Crossrun, Huisduinen
29-08:  Arrangement nazomer trainingen en evenem, Zaandam
29-08:  Loop voor Hoop, Wormer
29-08:  Egbert Hanenberg Memorial Run, Stevensbeek
29-08:  5 van Wijchen, Wijchen
29-08:  Rijntocht Crosstriatlon, Renkum
29-08:  XRCBernhezeloop, Heeswijk-Dinther
29-08:  Heemtuin Challenge, Muntendam
29-08:  Nationale C spelen, Amsterdam
29-08:  Rondje Stelling, Uithoorn
29-08:  NK Toerfietsen, Dieren
29-08:  Sportfestival Maarsseveen, Maarssen
29-08:  MarktstadWalk, Purmerend
29-08:  Raven Trails, Vledderveen
29-08:  Veldhoven 10 Miles, Veldhoven
29-08:  Sneek Bolsward Sneek, Sneek
29-08:  Omloop Folsgare, Folsgare
29-08:  Run Bike Run Borne, Borne
29-08:  Diekirch-Valkenswaard, Valkenswaard
29-08:  De Ouderkerkerplas Triathlon, Amsterdam
29-08:  29e Hyundai Halve Marathon, Burgh-Haamstede
28-08:  Zandstrooisterloop, Schoonebeek
28-08:  Street Run, Oldebroek
27-08:  Wiekloop, De Wijk
27-08:  OOG Edam Kermisloop, Edam
26-08:  A.V. Triathlon Emiclaerloop, Amersfoort
26-08:  40e Gildeloop, Soest
26-08:  Stratenloop van Genderen, Genderen
26-08:  Molenweiloop, Heerjansdam
25-08:  Twee Bruggenloop, Winterswijk
25-08:  Strabrechtseheideloop, Geldrop
25-08:  25e Salverda Berkumloop, Zwolle (Berkum)
25-08:  Ronde van Abcoude, Abcoude
25-08:  Vechtloop, Maarssen
25-08:  Super 5, Weert
25-08:  Tijdrit Makkum, Makkum
23-08:  D-spelen, Amsterdam
23-08:  5e Nazomerloop, Schoonhoven
23-08:  Maas Running Masters, 's-Hertogenbosch
22-08:  Najaarsclinic Go4fit, Zwolle
22-08:  Wehls Cross Event, Nieuw Wehl
22-08:  6, 3 en 1 uurs loop van Den Helder, Den Helder
22-08:  Aquaklimcross, Sibculo
22-08:  Singelloop, Hollandscheveld
22-08:  Runnersworldloop, Apeldoorn
22-08:  Duo 1/2 Marathon Putten, Putten
22-08:  De Gaasperplas Triathlon, Amsterdam
21-08:  Boer'n Drek Run, Nieuw Wehl
21-08:  26e Dorpsloop Baambrugge, Baambrugge
20-08:  Wärtsilä Power Run, Kampen
20-08:  Havenloop, Zierikzee
18-08:  Wolfsvenloop, Geldrop-Mierlo
16-08:  Rondom Schagen, Schagen
16-08:  TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 25k, Amsterdam
15-08:  De Vrije Slag Door Zutphen, Zutphen
15-08:  Wiezoloop, Wierden
13-08:  3km Baanwedstrijd, Rotterdam
12-08:  Groene Ster Avondloop, Leeuwarden
12-08:  Alkeloop, Alteveer-Kerkenveld
12-08:  Vakantieloop, Biest-Houtakker
11-08:  Gouden Pijl Loop, Emmen
09-08:  DB Schenker Boeskoolloop, Oldenzaal
09-08:  Bauke Mollema Tocht, Groningen
08-08:  Boomstam rollen Hoenderloo, Hoenderloo
08-08:  33e LBL Ardennen Classic, Luik (BEL)
05-08:  Staphorst Run, Staphorst
02-08:  Sunday Morning Run, Amsterdam
02-08:  Classico Boretti België, België
02-08:  Giro di Schouwen-Duiveland, Zierikzee
01-08:  Kidsrun 600m, Amsterdam
01-08:  Duinentocht, Castricum
01-08:  Halve marathon Lauwersoog-Ulrum, Ulrum
01-08:  Triatlon De Bres, Sint-Jozef Rijkevors
31-07:  Supercross Aagtekerke, Aagtekerke
30-07:  27e Kooyman Polderloop De Kwakel, De Kwakel
30-07:  ASICS NK atletiek, Amsterdam
30-07:  Rainbowrun, Amersfoort
28-07:  3e Vrieling Varia Run, Dedemsvaart
26-07:  TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 20k, Amsterdam
25-07:  triatlonexperience.nl powered by ir, Loon op Zand
21-07:  Fiat Winkelhorst Walfortloop, Aalten
19-07:  Coriotrail, Heerlen
19-07:  Ultimate Buffalo, Enschede
18-07:  Veluwesebron Run, Emst
14-07:  4Daagse Apeldoorn, Apeldoorn
13-07:  Fiets4daagse Veluwe/Vallei, Ede
12-07:  Marathon Clinic AV PEC 1910, Zwolle
12-07:  City2Beach, Vlissingen
12-07:  Den Haag Strandmarathon, Den Haag/Wassenaar
12-07:  We Own Yellow Festival, Bunnik
12-07:  Dochterense Volkscross, Laren
11-07:  Prutrace De Weere, De Weere
11-07:  Appelternloop, Appeltern
11-07:  Voorthuizen Loopt, Voorthuizen
11-07:  1e Oosterhoutse trail, Oosterhout Nb
10-07:  De Meander - Mondo Verde loop, Landgraaf
07-07:  GUV Zomeravondloop, Aalten
07-07:  Drentse Fiets4Daagse, Diever
05-07:  Klaverblad Arena Games, Hilversum
05-07:  KAB Midzomerrun Westervoort, Westervoort
05-07:  De Hoef Sportief, De Hoef
05-07:  Coevorder Grachtenloop, Coevorden
04-07:  Hollen in Hatert, Nijmegen
04-07:  Chaamloop, Chaam
04-07:  6e Knooppunt Baarlo Loop, Baarlo
04-07:  Kids Challenge, Den Haag
04-07:  Zeezwemprestatietocht, Den Haag
04-07:  Run for Joyce, Oldebroek
04-07:  Olde Wierdenloop, Opende
04-07:  GrebbeVallei Wandeltocht, Rhenen/Veenendaal
03-07:  Beach Run, Den Haag
01-07:  FUN-triathlon, Amersfoort
01-07:  19e Rabo Klepperstadloop, Hardenberg
01-07:  Midzomeravondloop, Bleiswijk
30-06:  1e Luxemburgische 4 Tage Wanderung, Echternach
29-06:  Estafetteloop Vaals - Venlo, Venlo
28-06:  Alive bootcamprun, Hilversum
28-06:  Pop-Up Run, Amsterdam
28-06:  Sintelrun, Budel Dorplein
28-06:  Rûnom Mantgum, Mantgum
28-06:  14e Mariken van Nieumeghentocht, Nijmegen
28-06:  AMSTERDAMSE RUN-BIKE-RUN, Amsterdam
28-06:  Goffertpark Breakfast Run, Nijmegen
28-06:  Zwemtocht Oude IJssel, Ulft
28-06:  2e AsRENdorp, Zwolle
28-06:  Runnersworld Run4Kika, Hoogeveen
28-06:  Memorial Fons Brydenbach, Rijkevorsel
28-06:  Wieringermeer Trail, Wieringerwerf
28-06:  AFAS Hamersveldloop, Leusden
28-06:  M-run, Molenschot
28-06:  Galgenloop, Berkel-Enschot
28-06:  de 100 van Spijkenisse, Spijkenisse
28-06:  Run-Bike-Run Deurningen, Deurningen
28-06:  Ladiesrun Eindhoven, Eindhoven
28-06:  Bemels Beste Boeren Bergloop, Bemelen
28-06:  Zeewolde Endurance Halve Marathon, Zeewolde
28-06:  Halve Marathon van Roosendaal, Roosendaal
28-06:  Stoomtramloop, Medemblik-Hoorn
28-06:  Bedrijfsteams Toerversie Utrecht, Utrecht
28-06:  Veluwezoomtrail, Rheden
28-06:  KardingeRun, Groningen
28-06:  Toerversie Utrecht 2015, Utrecht
28-06:  Dom Verdan Loop, Reutum
27-06:  Apeldoornse MTB Kampioenschappen, Apeldoorn
27-06:  Salland-Twentetunnelloop, Nijverdal
27-06:  1e kampioenschap vrouwe sjouwe in NL, Veldhoven
27-06:  Univé Stadsloop Appingedam, Appingedam
27-06:  Wandel Marathon Leiden, Leiden
27-06:  Van Bank tot Bank, Heerde
27-06:  32e Dorpsloop De Lutte, De Lutte
27-06:  Omloop Workum, Workum
27-06:  Zeewolde Endurance Triatlon, Zeewolde
27-06:  De IJburg Triathlon, Amsterdam
27-06:  Veluwezoomtrail, Rheden
27-06:  14e Lingewaalloop, Herwijnen
27-06:  Tough Ten Miles - Farmers Fun, Oisterwijk
27-06:  Tour de Rotterdam, Rotterdam
26-06:  NK Atletiek Junioren, Breda
26-06:  Run4Nijmegen, Nijmegen
26-06:  Zeewolde Endurance Scholieren, Zeewolde
26-06:  MidsummerNightRide B4K, Vlissingen
25-06:  Criterium Bolsward, Bolsward
24-06:  Munnikenslagloop, Rouveen
23-06:  Intersport Dijk tot Damloop, Edam-Volendam
23-06:  Staete Makelaars Jeroen Bosch loop, 's-Hertogenbosch
23-06:  29e Fiets4Daagse Schoorl, Schoorl
21-06:  Run4Ladies-FloraRun4Men, Boskoop
21-06:  Lekker Venloop, Venlo
21-06:  Elimse Dorpsloop, Elim
21-06:  Vaderdaglopen, Sint-Oedenrode
21-06:  Rabo Molenloop, Voorburg
21-06:  5e MHB Overbetuweloop, Elst
21-06:  D'run, Doetinchem
21-06:  Brooks Ladiesrun Utrecht, Utrecht
21-06:  KAN Classic, Elst
21-06:  Zuidas Run, Amsterdam
20-06:  Mediq Apotheek Pykstra Rundeloop, Zwartemeer
20-06:  Cycle vision, Venray
20-06:  R&R Midzomerloop Goirle, Goirle
20-06:  Genneperhuysloop, Gennep
20-06:  JGetFit Happy Run, Epe
20-06:  9e Hernense Stratenloop, Hernen
20-06:  The Longest Day, Udenhout
20-06:  Wielerronde/Halve van Hoogvliet, Hoogvliet
20-06:  Univé Regge Survival, Nijverdal
20-06:  Haastrechtloop, Haastrecht
20-06:  RUNFORESTRUN Dwingelderveld, Dwingeloo
20-06:  Midzomer Trail Dorst, Dorst
20-06:  Criterium Berlikum, Berlikum
20-06:  Falcon Walk, Schaarsbergen
20-06:  17e Groot Ginkelse Loop, Wekerom (gem. Ede)
20-06:  GP Groot reCycle, Alkmaar
20-06:  Heuvelrugloop Maarn, Maarn
20-06:  Mar-athon Rond Sneek en meer, Sneek
20-06:  Bavoloop, Rijsbergen
20-06:  XtremeBussloo, Bussloo
20-06:  Ladies Run Katwijk, Katwijk
20-06:  Cavemanrun, Valkenburg
20-06:  Rondje Vlieland, Vlieland
19-06:  Speedo Swim-in Leiden, Leiden
19-06:  MidZomerLoop Leiderdorp, Leiderdorp
19-06:  Banthumloop, Bergentheim
19-06:  StoneCityRun, Steenwijk
19-06:  Midzomernachtcross, Amsterdam
19-06:  Businessloop Amersfoort, Amersfoort
18-06:  Intratuinloop Bredevoort, Bredevoort
17-06:  Global-e Runnersworld Hardloopgala Gilze, Gilze
17-06:  9e Plus Wandel4Daagse Alkmaar, Alkmaar
17-06:  Wandelvierdaagse het Gooi, Laren Nh
15-06:  Zwem4daagse Zwolle, Zwolle
14-06:  Toer de Dom, Utrecht
14-06:  SPIE Rondje Voorne, Brielle
14-06:  Wandelrondje(s) Waterland, Volendam
14-06:  Nationale Ballonnenloop, Bussloo
14-06:  Keppelrun, Hoog-Keppel
14-06:  Hunzerun, Annen
14-06:  Ladiesrun Rotterdam, Rotterdam
14-06:  Gaasperplasrun, Amsterdam
14-06:  8 van Drachten, Drachten
14-06:  31e Oostermeent Triathlon Huizen, Huizen
14-06:  5e Cycle Tour Amsterdam, Amsterdam
14-06:  Triatlon Terheijden, Terheijden
14-06:  VenloStormt, Venlo
13-06:  ANBO e-bike toertocht, p/b Mantel, Arnhem
13-06:  NK Masters, Zierikzee
13-06:  Workx Stratenloop Rozenburg, Rozenburg
13-06:  Gouden Spike, Leiden
13-06:  Kragten Avondloop Herten, Herten
13-06:  Red Dress Run, Emmeloord
13-06:  Univé Run van Roden, Roden
13-06:  KroondomeinTrail, Apeldoorn
13-06:  Maasmeander Wandeling, Oss
13-06:  Dwars Door Dongen, Dongen
13-06:  10K2015 Krimpenerwaard, Krimpen aan de lek
13-06:  Feanster 40 triathlon, Surhuisterveen
13-06:  Atrium Rondje om Ederveen, Ederveen
13-06:  Billie Turf Tocht, Zevenhuizen GN
13-06:  Scania Zwolse Halve Marathon, Zwolle
13-06:  SprintStorm, Venlo
13-06:  DELTA Ride for the Roses, Goes
12-06:  Scholentriathlon, Hoogvliet
12-06:  Scania Zwolse Halve Marathon Kidseditie, Zwolle
12-06:  Ladiesnightride, Goes
12-06:  HIKE3D, diversen
12-06:  Tijdrit Oudemirdum, Oudemirdum
11-06:  Purmerbosloop, Purmerend
11-06:  Bekkema Run, Harkstede
10-06:  Bernhoven loopt warm!, Uden
10-06:  van der Straatenloop, Werkendam
09-06:  Zomeravond Hardloopsafari, Veluwezoom
09-06:  INTERSPORT Boomsma Fish Potato Run clini, Emmeloord
09-06:  Pingjum OFK, Pingjum
08-06:  Avond4daagse Nesselande, Rotterdam
07-06:  Toolenburgerplas-run, Hoofddorp
07-06:  Jubileumloop, Beek Montferland
07-06:  Waterland Halve Marathon, Monnickendam
07-06:  Clinic Loop Leeuwarden, Leeuwarden
07-06:  Rabobank Drie Dorpenloop, Kortenhoef
07-06:  GasTerra Ladiesrun Groningen, Groningen
07-06:  Mooi Ruinen Run, Ruinen
07-06:  Loop Leeuwarden (hardlopen), Leeuwarden
07-06:  Loop Leeuwarden (wandelen), Leeuwarden
07-06:  Zwitserloot Dakrun, Groesbeek
07-06:  Trailrun Leudal, Heythuysen
07-06:  Brabantse Wal Marathon, Woensdrecht
07-06:  ZuiderSterLOOP, Capelle a/d IJssel
07-06:  Triathlon Hengelo Gld, Hengelo Gld
07-06:  Schutz Marathon Hoorn, Hoorn
07-06:  De Asserstadsloop, Assen
06-06:  Diemse Torenloop, Didam
06-06:  BaarloStormt, Baarlo
06-06:  Osseloop, Ottersum
06-06:  Naaldhakkenrace Leidsche Rijn - Utr, Vleuten/De Meern
06-06:  Waterweg beweegt, Schiedam
06-06:  Berenkuil Omloop Grolloo, Grolloo
06-06:  16e Albert Heijn Rondje Rijen, Rijen
06-06:  Roendjen van ut Haventjen, Urk
06-06:  Geparo (Gelderse Papier Route), Eerbeek
06-06:  Gerard Tebroke Memorialloop, Aalten
06-06:  21e LONU Van Goghloop, Nuenen
06-06:  Self Transcendence 100/50 km, Amstelveen
06-06:  Lauwersmeermars, Zoutkamp
06-06:  Van Goghloop Zundert, Zundert
06-06:  MSM FUN RUN, Staphorst
06-06:  Willem Visser memoriam - Wielerbaan, Sneek
06-06:  Zeebodemloop, Lelystad
06-06:  Cuneraloop, Rhenen
06-06:  Rondje Ameland, Hollum
05-06:  BOOTCAMP 700, Vlissingen
05-06:  Achttienplus wandeltocht - A4D Venlo, Venlo
05-06:  Pepijnloop, Pey
04-06:  De Veesser Run, Veessen
04-06:  Iepenloftspul Langweer, Langweer
04-06:  Uilenstede VU Polderloop, Amstelveen
03-06:  Avonddriedaagse Haaren, Haaren
03-06:  Zomeravondcup 4, Utrecht
02-06:  Bergrace Avondwandel 4 daagse, Wageningen
02-06:  Avond 4 Daagse Oog in Al, Utrecht
02-06:  Avond4Daagse Venlo, Venlo
02-06:  Avondvierdaagse Rijen, Rijen
02-06:  Avond4daagse Roden, Roden
02-06:  TTM Clinics, Tilburg
02-06:  Avondvierdaagse Velden, Velden
02-06:  Rond Uit Dordrecht, Dordrecht
31-05:  Rondom Alkmaar, Alkmaar
31-05:  ABN AMRO Van der Voort 10 EM, Schagen
31-05:  Wielerfestival Montferland, 's Heerenberg
31-05:  75e Run2Day Pim Mulierloop, Santpoort-Noord
31-05:  Oerparcours, Mill
31-05:  Eiberrun, Eibergen
31-05:  Tweestromenloop, Wijchen
31-05:  26e Haagse Beemden Loop, Breda
31-05:  Running Winterswijk, Winterswijk
31-05:  Toertocht Middelburg - Utrecht, Middelburg
31-05:  Vissenloop, IJmuiden
31-05:  Toertocht Nijmegen, Nijmegen
31-05:  Running Center City Hanzeloop, Zutphen
31-05:  32e Drenthe Loopfestijn, Klazienaveen
31-05:  The Royal Ten, Den Haag
31-05:  Mud Masters Obstacle Run, Duitsland
30-05:  Raid the North Xperience, Kollumerpomp
30-05:  Langste Straatloop, St.-Jacobiparochie
30-05:  ROPA-wandeltocht, Nijmegen
30-05:  Contour stadium run, Oldebroek
30-05:  NK werpen masters, Amersfoort
30-05:  Estafettemarathon Eindhoven, Eindhoven
30-05:  Mountainbike marathon Wielerfestival Mon, 's Heerenberg
30-05:  Stuwwalloop, Oosterbeek
30-05:  Ladiesrun Oostland, Pijnacker
30-05:  City Triathlon Weert, Weert
30-05:  Snikkerun, Haulerwijk
30-05:  Mud Masters Obstacle Run, Duitsland
29-05:  Meisjes tegen de jongens run, Krommenie
29-05:  Wielercafe, 's-Heerenberg
29-05:  18e Veluwezoomloop, Dieren
29-05:  De AV Weert Singelloop, Weert
29-05:  13e Twenterand Run, Vriezenveen
29-05:  CIONET ICT Leaders Cycling Challenge, Valkenburg
27-05:  Nijmegen Global Athletics, Nijmegen
27-05:  Nuijten & Donkers Loopschool, Tilburg
26-05:  Avondvierdaagse Maastricht, Maastricht
25-05:  KolonieLoop, Frederiksoord
25-05:  Vlagheideloop, Eerde
25-05:  Streetrace Goirle, Goirle
25-05:  De Kroon Ooyse Landloop, Oud Zevenaar
25-05:  Lelieloop, Etten-Leur
24-05:  Cityrun Apeldoorn, Apeldoorn
24-05:  Kleipikkersrun, St-Lenaarts
24-05:  Raamrun, Escharen
24-05:  Rondje Oudorp, Alkmaar
24-05:  Rondje Bussloo, Bussloo
23-05:  Molen tot Molenloop, Garderen
23-05:  CLAFIS Ingenieus Triathlon Heerenveen, Heerenveen
23-05:  Grebbelinie Wandeltocht, Scherpenzeel/Woudenb
23-05:  20e Bouwbedrijf Beverwijkloop, Balkbrug
22-05:  ZLM DON Stadsloop Middelburg, Middelburg
22-05:  Pinksterrun, Brummen
22-05:  Hardloop4daagse, Apeldoorn
21-05:  20e Cebustaloop, Heerlen
21-05:  Runnersworld Wallenloop, Hellevoetsluis
21-05:  AA Drink FBK Dubbele Mijl, Hengelo (O)
20-05:  Wisentloop Dronten, Dronten
20-05:  PotmargeRun, Leeuwarden
20-05:  Hooglandse Dorpsloop, Hoogland
20-05:  Erflandenrun, Hoogeveen
20-05:  Verkerkloop, Zwijndrecht
20-05:  Zomeravondcup 3, Utrecht
18-05:  Penders Voetzorg Leudal Wandelvierdaagse, Heythuysen
18-05:  Avond4Daagse Holten, Holten
18-05:  Hardloopavond4daagse, Amsterdam
17-05:  32e Wallenloop, Naarden
17-05:  Reuzenloop Borgerhout, Borgerhout
17-05:  De ronde van Cothen, Cothen
17-05:  AH Kaatsheuvelse Pleinloop, Kaatsheuvel
17-05:  Voetstappenpad Wandelrally, Hilversum
17-05:  Terheijdenloop, Terheijden
17-05:  36e Mayk van Beek Heideloop, Landgraaf
17-05:  26e Goed Beter Best Loop, Best
17-05:  Quintusloop, Hengelo
17-05:  Langedijker Run, Noord-Scharwoude
17-05:  Bommelasloop, Enschede
17-05:  BrandLoyalty Vestingloop 'sHertogenbosch, 's-Hertogenbosch
17-05:  45e 7-Dorpentocht, Wormer
17-05:  Marikenloop, Nijmegen
17-05:  43e Terploop, Heumen
17-05:  Marathon Leiden (trainingslopen), Leiden
16-05:  Hollandia Recordwedstrijden, Hoorn
16-05:  Meerwandelen, Hoofddorp - Hrlmmeer
16-05:  Midden Drenthe Loop, Zwiggelte
16-05:  Kleef Run Apeldoorn, Apeldoorn
16-05:  Langedijker Walk, Noord-Scharwoude
16-05:  Run van Gieten, Gieten
16-05:  11e Krakelingenloop, Heukelum
16-05:  Breakout Run, Schaijk
15-05:  Putten Power Run, Putten
15-05:  Bike2run, Vlissingen
14-05:  FuturumShop.nl NSK Baan, Eindhoven
14-05:  Dauwtrappen, Barneveld
14-05:  33e Gebr. Swinkels Dreefloop, Deurne
14-05:  Battle of the B's, Amsterdam
14-05:  3e PH-trail, Vught
14-05:  Run4Ride, Kring van Dorth
14-05:  15 km van Smaal Standdaarbuiten, Standdaarbuiten
14-05:  Run voor Duchenne, Ede
14-05:  Nacht van Groningen, Groningen
14-05:  28e Trompper Optiek Golden Tenloop, Delft
14-05:  Smulbosloop, Dordrecht
14-05:  DeLoopVanLeidscheRijn, Vleuten/De Meern
14-05:  Wandel4daagse Haarlem, Haarlem
13-05:  Drentse Wandel-4-Daagse, Odoorn
12-05:  Start to Skate, Vught
12-05:  Cialfo 10 Engelse Mijl-5EM-5km, Epe
11-05:  Dikke Banden Race, Nijmegen
10-05:  5 mijl van Tilburg, Tilburg
10-05:  Clinic 4 Mijl van Sneek, Sneek
10-05:  Rondehoeploop, Ouderkerk a/d Amstel
10-05:  De Groene van Amsterdam, Amsterdam
10-05:  4 Mijl van Sneek, Sneek
10-05:  Rietplasloop, Emmen
10-05:  Beemster Erfgoed Marathon, Beemster
09-05:  Rietplasloopcross, Emmen
09-05:  Geuldalloop, Berg en Terblijt
09-05:  Eemmeerloop, Bunschoten
09-05:  Brooklandrun, Bornerbroek
09-05:  12e Rivierenhofloop, Deurne
09-05:  Guus Wokke opticien loop, Panningen
09-05:  De 8 van Boveneind, Boven-Leeuwen
09-05:  BAX 5x5 estafetteloop, Doetinchem
09-05:  33e Nationale Lenteloop, Papendrecht
09-05:  Ter Specke Bokaal, Lisse
09-05:  De Meeuw Oirschotse Stoelloop, Oirschot
09-05:  1e Molen en Meren Tweedaagse, Krommenie
09-05:  DEM Citadel DEM - DCD Loop, Beverwijk
09-05:  Capitulatie Vrijheidstocht, Wageningen
09-05:  Crossloop + Canicross Zuidwolde, Zuidwolde
09-05:  13e van Mossel OPC Kaaienloop, Oosterhout Nb
09-05:  Steven Rooks Challenge, Valkenburg
09-05:  Ameronger Koploop, Amerongen
08-05:  Tijdrit Nijland, Nijland
08-05:  Aalandenloop, Zwolle
06-05:  15e Veldwijkloop, Ermelo
05-05:  Bevrijdingsloop, Holten
05-05:  Criterium Sneek - De Domp, Sneek
05-05:  Liberty Run, Waalwijk
03-05:  Bloeiend Zijpe Wandeltocht, 't Zand
03-05:  Bemmelloop, Bemmel
03-05:  Salomon Koning van Spanje Trail, Gulpen
03-05:  Zwemloop Rucphen, Rucphen
02-05:  7e Fiets4Daagse Hoorn, Hoorn
02-05:  Brandwonden Obstacle Run, Crailo (Bussum)
02-05:  Halve van Renesse, Renesse
02-05:  Classico Boretti, Rhenen
01-05:  Obstakel in De Kwakel, De Kwakel
01-05:  11e Vrieling Hardenberg City Run, Hardenberg
28-04:  Zomeravondcup 2, Utrecht
27-04:  Oranjeloop, Hoge Hexel
27-04:  Oranjerun, Oldehove
27-04:  68e Havenloop, Vlaardingen
27-04:  Singelloop, Wijk bij Duurstede
27-04:  Beiler Koningsloop, Beilen
27-04:  Wijboschloop, Wijbosch
27-04:  Wallenloop, Elburg
26-04:  Kivo 10 Engelse Mijl, Edam
26-04:  Koningstoer, Apeldoorn
26-04:  Hurdles Special, Epe
26-04:  Pop-Up Run, Amsterdam
26-04:  Zuiderparkloop, Rotterdam
26-04:  Oranjeloop Lieshout, Lieshout
26-04:  Dorpsloop Twello, Twello
26-04:  Koninginnenachrun, Amersfoort
26-04:  Konings loop, Raamsdonksveer
26-04:  38e Treechloop, Maastricht
26-04:  Kastelenloop Diepenheim, Diepenheim
26-04:  Vuurtorenloop, Vlieland
26-04:  Roermond City Run, Roermond
26-04:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
26-04:  Altena Road Circuit, Land van Altena
25-04:  RttS Uden, Uden
25-04:  Fun DiscoRun, Roelofarendsveen
25-04:  Oranjeloop, Sleeuwijk
25-04:  1e DORP MET VAART-LOOP, Nieuw-Amsterdam
25-04:  Voorjaarswandeltocht Water & Duinen, Castricum
25-04:  Rundje um ut Hundje, Horst
25-04:  De Mirandabad Triathlon, Amsterdam
25-04:  3e Hitlandrun, Nieuwerkerk ad IJsse
25-04:  Halve marathon Ermelo, Ermelo
24-04:  FontysStormt, Venlo
24-04:  Go4Fit Run Lightning Edition, Wijchen
22-04:  Tijdrit Lunjeberd, Lunjeberd
22-04:  De Hypotheker Beekloop, Eindhoven
19-04:  Open twents kampioenschap MTB, Oldenzaal
19-04:  Omloop Blauwhuis, Blauwhuis
19-04:  Honderd Duizend Klimrit, Malden
19-04:  Zier Running Lenteloop, Den Haag
19-04:  PLUS Kleffenloop, Overloon
19-04:  PCC MaalwaterRun & MaalwaterWalk, Heiloo
19-04:  Hollen door de Bollen, Lisse
19-04:  Salland verzekeringen IJsselloop, Deventer
19-04:  Trainingsloop Leiden Marathon 35km, Leiden
19-04:  Hilversum City Run, Hilversum
19-04:  Unicef kinderloop, Hoogeveen
19-04:  Hoogeveense Cascaderun, Hoogeveen
19-04:  Enschede Marathon, Enschede
19-04:  DIS Familieloop Sittard, Sittard
18-04:  Klimtijdrit station Breda Centraal, Breda
18-04:  Kleurfunrun Surhuisterveen, Surhuisterveen
18-04:  Clinic 4 Engelse Mijl van Zwolle, Zwolle
18-04:  Herpertz Kraanverhuur Leudalloop, Heythuysen
18-04:  Funqtiobakenbosloop, Tegelen
18-04:  De Fitste van Nederland, Apeldoorn
18-04:  Taxandria Vennenloop, Oisterwijk
18-04:  Woldbergtrail, Steenwijk
18-04:  Skûtsjerun, Langweer
18-04:  Maastoren Challenge, Rotterdam
18-04:  Slach om 'e Mar, Burgum
18-04:  DES Halve Marathon, Eersel
18-04:  Kamerikse Weteringloop, Kamerik
18-04:  10 mijl van Zwolle Zuid, Zwolle
18-04:  43e Ronde van Noord-Holland, Alkmaar
18-04:  Yakult Ladies Run, Hilversum
18-04:  Marathon Zeeuws-Vlaanderen, Terneuzen
17-04:  Unicef Loop Breukelen, Breukelen
15-04:  Grote Rivieren Loopcircuit, Alblasserwaard
14-04:  Zomeravondcup 1, Utrecht
12-04:  Runnersworld 5 & 10 van Krommenie, Krommenie
12-04:  Sponsorloop Roparunteam 141, Tilburg
12-04:  Molenbroektrimloop, Gemert
12-04:  Terp d'Huzes, Wieringerwerf
12-04:  Klifloop, Nijmegen-Noord
12-04:  Rondje Millingen, Millingen a/d Rijn
12-04:  Brijderloop, Alkmaar
12-04:  Nomen race, Beekbergen
12-04:  Duin en Kruid Lenteloop, Santpoort-Noord
12-04:  Toertocht 'door de Gelderse Poort', Arnhem
12-04:  Lochemse Bergloop, Barchem
12-04:  Nescioloop, Amsterdam
12-04:  9e Drutenloop, Druten
12-04:  Army Urban Run, Eindhoven
12-04:  1/4 Marathon Rotterdam, Rotterdam
12-04:  Halve van Den Helder, Den Helder
12-04:  NN Marathon Rotterdam, Rotterdam
11-04:  Scholierenbaanloop, Harderwijk
11-04:  Strandcross Zoutelande, Zoutelande
11-04:  Zwemloop Doetinchem, Doetinchem
11-04:  Borgerder bevrijdingsloop, Borger
11-04:  Trainingslopen ½ MaasdijkMarathon, Oss
11-04:  Dronten City Run, Dronten
11-04:  Zuiderzeestraatweg-run, Hoevelaken - Hattem
11-04:  Klein Vaarwater Wandeltocht Ameland, Ameland
11-04:  Semslinieloop en Lutje Turfje loop, Annerveenschekanaal
11-04:  Natuurloop Siddeburen, Siddeburen
11-04:  Rabobank Kippenren, Barneveld
11-04:  Tough Ten Miles - Tough Safari, Hilvarenbeek
11-04:  ETU open EK Powerman Holland Duathlon, Horst
11-04:  Dirt Maniacs, Amsterdam
11-04:  AD Mini Marathon Rotterdam, Rotterdam
11-04:  Cauberg Trail Run Valkenburg, Valkenburg a/d Geul
11-04:  NN Kids Runs Rotterdam, Rotterdam
11-04:  Wandelen langs Kunst & Cultuur, Den Helder
10-04:  Omloop Goenga OFK, Goenga
10-04:  The Night Run Festival, Nijmegen
08-04:  5e Global-e Runnersworld Leemputtenloop, Rijen
07-04:  Primera de Haan 4 mijlrun, Hoogeveen
06-04:  51e Drie molenloop, Aarlanderveen
06-04:  EI Wandeltocht langs het IJ, Amsterdam
06-04:  Ziedewij Oude Maasloop, Barendrecht
06-04:  39ste Rabobank Paasloop, Boxtel
06-04:  Zjwamer Paosloup, Swalmen
06-04:  Univé Klap tot klaploop, Stadskanaal
06-04:  Transfer Solutions Culemborg City Run, Culemborg
06-04:  Peter Rusmanloop, Oirsbeek-Schinnen
06-04:  Paasloop - Kilder, Kilder
06-04:  Lint-Wurmpie Run, De Meern
06-04:  Lions Heuvelloop, Overveen
06-04:  Eindhoven Airport Run, Eindhoven
06-04:  Zwemloop Roosendaal, Roosendaal
06-04:  De Halve van de Haar, Haarzuilens
06-04:  13e De Zestig van Texel, Texel
04-04:  42e Rivierenland Parkloop, Schoonhoven
04-04:  8e RaitdaipRun, Sauwerd
04-04:  32e Kraaijenbergse Plassenloop, Linden (Cuijk)
04-04:  10e Rondje Vrachelen, Oosterhout
04-04:  IMANTS GRENSLOOP Grenzeloos, Grandioos!, Reusel - Arendonk
04-04:  12e Securelink 5EM Run, Ameide
04-04:  Halve Marathon van Nunspeet, Nunspeet
04-04:  Tijdrit Warns, Warns
04-04:  Runnersworld Halve Marathon Ommen, Ommen
04-04:  26e 10 mijl van Essen, Essen
03-04:  De 5 van Schoorl, Schoorl
02-04:  AV'56 Startersgroep april 2015, Goes
02-04:  Sportplein Eindhoven Dommelloop, Eindhoven
01-04:  Kronos Campusloop, Enschede
30-03:  Scholier en Sport, Noordenveld
29-03:  Sleenerzandcross, Schoonoord
29-03:  Wintercup, Lelystad
29-03:  Rotary Zuiderzeelandloop, Zeewolde
29-03:  PinkRUN voor KWF Kankerbestrijding, Brummen
29-03:  3LandenLoopLosser, Losser
29-03:  Dwars Door Dordt, Dordrecht
29-03:  Ronde van Súdwest Fryslân, Sneek
29-03:  27e Parelloop, Brunssum
29-03:  Zwemloop Breda, Breda
29-03:  Rondje Nederland, Arnhem
29-03:  Ronde van Park 16Hoven, Rotterdam
29-03:  8e Runner's World Zandvoort Circuit Run, Zandvoort
29-03:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
29-03:  Trailruns, Zwolle
28-03:  Hardloopsymposium Eindhoven, Eindhoven
28-03:  Condensloop, Leeuwarden
28-03:  Lansingerlandloop, Bleiswijk
28-03:  Lichtjestocht MTB-Esbeek, Esbeek
28-03:  Wielerclinic Joop Zoetemelk, Rheden
28-03:  10 van BRU, Bruinisse
28-03:  32 van Kampen, Kampen
28-03:  Landalloop, Haarle
28-03:  RopaTrail Almkerk, Almkerk
28-03:  Zuudwoldiger Viaductenloop, Zuidwolde
28-03:  14e Runnersworld Astrea Run, Groningen
28-03:  30 van Zandvoort, Zandvoort
28-03:  Fjoertoer, Terschelling
28-03:  14e Monnikenloop, Schiermonnikoog
28-03:  Tempress SolarRun, Vaassen
25-03:  Clinics4running Eiberrun, Eibergen
22-03:  Sultanaloop, Zaandam
22-03:  Brettenloop, Amsterdam
22-03:  Spiegelplasloop, Nederhorst den Berg
22-03:  21e RABO Haaksbergse Engelse Mijlenloop, Haaksbergen
22-03:  Lenteloop Eerbeek, Eerbeek
22-03:  Bernhezeloop Koppelcross, Nistelrode
22-03:  Lenteloop Almere, Almere
22-03:  Trainingsloop Leiden Marathon 30km, Leiden
22-03:  Weir Minerals Venloop, Venlo
21-03:  Lenteloop, Emmen
21-03:  Kruidenloop, Wapenveld
21-03:  63e Reeuwijkse Plassenloop, Reeuwijk
21-03:  Univé Leekster Lente Loop, Leek
21-03:  Kroeg tot Kroegloop, Ruinen
21-03:  Sfinx Ekiden, Gent
21-03:  Halve Marathon van Sint Anthonis, Sint Anthonis
21-03:  14e Dokkum Bonifatiusloop, Dokkum
21-03:  Vuurtorentrail, Hollum Ameland
21-03:  Joop Zoetemelk Classic, Leiden
21-03:  Kersten Memory Walk, Venlo
20-03:  Vakantiepark `t Urkerbos by Night-run, Urk
20-03:  Runnersworld AVH Nightrun, Hoofddorp
19-03:  Seniorencafé, Venlo
19-03:  Beginners Clinic, De Lutte
17-03:  WandelFit, Maastricht
17-03:  Amersfoortse Baancompetitie, Amersfoort
15-03:  Westeinderloop, Aalsmeer
15-03:  Rabobank Veldtoertocht, Goirle
15-03:  De Krimpenerwaard halve natuurmarathon, Lekkerkerk
15-03:  Runnersworld Spaarnwoudeloop, Velsen-Zuid
15-03:  AV Triathlon Zwemloop Amersfoort, Amersfoort
15-03:  Mijlen van Zeist, Zeist / De Bilt
15-03:  Voorjaarsloop, Heerhugowaard
15-03:  Gulbergencross, Mierlo
15-03:  Kempen Run, Hapert
15-03:  AVON Emma-cross, Heerlen
15-03:  Optiek Tom Lenteloop Albrandswaard, Rhoon
15-03:  Int. Rabobank Zwinstedenloop, Sluis
15-03:  Louis Vinkloop, Amsterdam
15-03:  Stevensloop, Nijmegen
15-03:  Omloop Tom Schouten Wielersport, Den Haag
14-03:  Veluwepoortloop 2015, Nijkerk
14-03:  Lisse Loop, Lisse
14-03:  Open Fries Crosskampioenschap, Appelscha
14-03:  SportvoedingWebshop-Lageveldlopen, Wierden
14-03:  Toerversie Ronde van Drenthe, Hoogeveen
14-03:  Voorjaarswandeling 'de 3 Zilte Zoenen', Bergen aan Zee
14-03:  Halve van Oostvoorne, Oostvoorne
14-03:  39e Halve van Hercules, Dordrecht
14-03:  Halve marathon De Waal, De Waal-Texel
14-03:  Pannekoekenmolenloop, Burgh-Haamstede
14-03:  Bork stuifzandcross, Stuifzand
14-03:  Halve Marathon Harderwijk, Harderwijk
08-03:  ARNHEM LOOPT TRAIL, Velp
08-03:  Stadion-cross, Uden
08-03:  Munnikloop, Purmerend
08-03:  Mokumse Vrouwenloop, Amsterdam
08-03:  Runnersworld Parkloop, Heiloo
08-03:  Bunkercross, Deventer-Olst
08-03:  Lunettencross, Vught
08-03:  45e Merenloop, Grou
08-03:  Sportplein Eindhoven Karpencross, Eindhoven
08-03:  Ernst & Bobbie Kinderloop, Den Haag
08-03:  Jeugdloop Den Haag, Den Haag
08-03:  5 km Loop Den Haag, Den Haag
08-03:  AA Drink 10 km Loop, Den Haag
08-03:  NN CPC Loop Den Haag, Den Haag
08-03:  30 van Tilburg, Tilburg
08-03:  Lokoloop competitie, Zeewolde
08-03:  Amersfoortse Bergcross, Amersfoort
07-03:  RUNFORESTRUN Neverest Nighttrail, Gasselte
07-03:  Halve Marathon Clinic av PEC 1910, Zwolle
07-03:  Bovenbergcross, Markelo
07-03:  Dickninger Crossloop, De Wijk
07-03:  Veneboerloop, Drachten
07-03:  3bergenLOOP, Driebergen
07-03:  MTB Ameland, Ameland
06-03:  Voorjaarsclinic Go4fit, Zwolle
01-03:  Holland Beach Challenge, Noordwijk
01-03:  Wintercup, Lelystad
01-03:  Rondje Goutum, Leeuwarden
01-03:  b.o.d. 'De Sprinters'-Voorjaarsloop, Bemmel
01-03:  58e Joe Mann Bosloop, Best
01-03:  Achtkastelenloop, Vorden
01-03:  Twiskemolenloop, Landsmeer
01-03:  Baggerloop, Didam
01-03:  Rabobank Trappenbergloop, Huizen
01-03:  Rico Salvetti Loop, Moergestel
01-03:  Den Helder - Schagen, Den Helder
01-03:  Oefenwandeltocht 20 km+30 km, Venlo
01-03:  Berden Voorjaarsloop, Venlo
01-03:  20 van Alphen, Alphen aan den Rijn
28-02:  Pop-Up Run, Amsterdam
28-02:  Otterlo Challenge Run, Otterlo
28-02:  Scopias Voorjaarswandeling, Venlo
28-02:  NK indoor junioren, Apeldoorn
28-02:  Kralingse Bos Cross, Rotterdam
28-02:  Begin de Lente Wandeling, Egmond aan Zee
28-02:  Zwemloop Bergen op Zoom, Bergen op Zoom
22-02:  Commanderije bosloop, De Mortel
22-02:  Rondje Bussloo, Bussloo
22-02:  DiemerCross, Diemen
22-02:  Classique D'Alphen, Alphen
22-02:  24e MARESIA Cross Duathlon&ATB evenement, Waalwijk
22-02:  Trainingsloop Leiden Marathon 25km, Leiden
22-02:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
21-02:  148e Zegerplasloop, Alphen aan den Rijn
21-02:  NK Indoor, Apeldoorn
21-02:  Slangenburgse Trailrun, IJzevoorde
21-02:  Hardloop clinics IJsselloop 2015, Deventer
21-02:  Trail by the Sea, Westenschouwen
15-02:  Runnersworld Zaanlandcross, Zaandam
15-02:  Hulsbeekcross, Oldenzaal
15-02:  Leestencross, Ugchelen (Apeldoorn)
15-02:  PK Sport Bosdijkloop, Vinkeveen
15-02:  Vaartsluisboscross, Almere
14-02:  Valentijnsloop, Krommenie
14-02:  Valentijnscross, Wierden
14-02:  Rietplasrun, Emmen
14-02:  AA-Drink NK Indoor Meerkamp, Apeldoorn
14-02:  NK Indoor Masters, Apeldoorn
14-02:  Kruikenloop, Tilburg
14-02:  Valentijnsloop, Amsterdam
14-02:  TexelTrail, Texel
13-02:  Valentijnsloop Brummen, Brummen
08-02:  Voorne 10 Engelse Mijlen, Brielle
08-02:  Dinkelloop & Canicross, Losser
08-02:  de Ballentent strandloop, Hoek van Holland
08-02:  Wedertcross, Valkenswaard
08-02:  Atledo Cross, Dongen
08-02:  Avé Leudal Cross, Haelen
08-02:  Noord-Aa Polderloop, Zoetermeer
08-02:  Lokoloop competitie, Zeewolde
08-02:  38e Groet uit Schoorl Run, Schoorl
07-02:  Van Splunder-Heinenoordtunnelloop, Oud-Beijerland
07-02:  Blaauwbekmarathon, Winschoten
07-02:  De 9e Zwaarste 10 van Zeeland, Burgh-Haamstede
07-02:  Gelre Jutberg Trail, Dieren
07-02:  4e Cros G/O Crosscompetitie, Harderwijk
07-02:  Petzl Night Trail, Bergschenhoek
07-02:  41e Februariloop, Bennekom
01-02:  Leeuwarden-Marssum-Leeuwarden, Leeuwarden
01-02:  Heuvelrug-cross, Uden
01-02:  Wintercup, Lelystad
01-02:  Indoorwedstrijd Ookmeerhal, Amsterdam
01-02:  Twiskemolenloop, Landsmeer
01-02:  Arnoud Magnin Wintercross, Schipborg
01-02:  Wilkin Sports Cross Goirle, Goirle
01-02:  Groenhovenloop, Gouda
01-02:  Hivernaltrail, Landgraaf
01-02:  Artifice Cross in de Heldense Bossen, Helden
01-02:  Oefenwandeltocht 20 km+25 km, Venlo
01-02:  Trainingsloop Leiden Marathon 20km, Leiden
01-02:  DPO Midwinter Halve Marathon, Cadzand-Bad
01-02:  Midwinter Marathon, Apeldoorn
01-02:  AVC Strand- & Duinloop, Castricum
31-01:  FS Hondsrugcross, Emmen
31-01:  RUNFORESTRUN Drentsche Aa, Anloo
31-01:  Nimberg Hunebedloop, Havelte
25-01:  THORCROSS, Roosendaal
25-01:  Wintercup (3e van 3 wedstrijden), Baarn
25-01:  Runnersworld Beeckestijn Cross, Velsen-Zuid
25-01:  Schietbergencross, Geldrop
25-01:  Vlakwatercross, Venray
25-01:  25e Global-e Runnersworld Spiridoncross, Rijen
25-01:  Safari Run, Arnhem
25-01:  MOS cross duathlon Etten-Leur, Etten-Leur
25-01:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
24-01:  AV Zeewolde Wintercross, Zeewolde
24-01:  Holterbergcross, Holten
24-01:  Mondea Traploop, Emmen
24-01:  JGetFit Nieuwjaarsrun, Epe
24-01:  26e Physio.Fit Dirk IV loop, Hoornaar
24-01:  7e AV PEC 1910 indoor, Apeldoorn
24-01:  12e PWN Egmond Wandel Marathon, Egmond aan Zee
18-01:  DES Dieprijt Cross, Eersel
18-01:  Leemkuilcross, Berg en Dal
18-01:  Rondje Oeken, Brummen
18-01:  51e Abdijcross en NK Cross, Kerkrade
18-01:  Ruitenburg Halve, Maassluis
18-01:  Annendaalloop, Posterholt
18-01:  IAK Klokgebouwloop, Eindhoven
18-01:  Stayokay Vondelparkloop, Amsterdam
18-01:  Veldtoertocht Schoorl, Schoorl
18-01:  Pampushoutcross, Almere
17-01:  Capelse Dijkloop, Capelle a/d IJssel
17-01:  Overbosch en Heideloop Garderen, Garderen
17-01:  Zwemloop Vlissingen, Vlissingen
17-01:  3e SportvoedingWebshop-Lageveldloop, Wierden
17-01:  51e Abdijcross en Trail Run, Kerkrade
17-01:  Atlantisdata Zwolse Bos Loop, Heerde
17-01:  Stayokay Vondelparkloop Light the Night, Amsterdam
11-01:  Indoorwedstrijd Ookmeerhal, Amsterdam
11-01:  De Wielenloop Rosmalen, Rosmalen
11-01:  Marathonclinic AV-PEC 1910, Zwolle
11-01:  Impala Cross, Bakkeveen
11-01:  Kadobon Schaatslessen Vughtse IJsclub, 's-Hertogenbosch
11-01:  Kuijkse Stratenloop, Nieuwkuijk
11-01:  Den Haag Strandmarathon, Den Haag/Wassenaar
11-01:  Lokoloop competitie, Zeewolde
11-01:  43e PWN Egmond Halve Marathon, Egmond aan Zee
10-01:  Enter Winterloop, Enter
10-01:  147e Zegerplasloop, Alphen aan den Rijn
10-01:  iRun clinics Beginnen met hardlopen, Nederland
10-01:  Nieuwjaarsloop Aalden Rondomme, Zweeloo
10-01:  Winterclinic 10 km AV-pec 1910, Zwolle
10-01:  3e Cross G/O crosscompetitie, Epe
10-01:  RUNFORESTRUN Drents Friese Wold, Appelscha
10-01:  4e RunningPoint cross loop, Vlaardingen
10-01:  17e AGU Egmond-Pier-Egmond, Egmond aan Zee
09-01:  Dutch Coast Ultra Run by Night, Den Helder
08-01:  AV '56 Startersgroep januari 2015, Goes
04-01:  34e Olympia'18 Oliebollen Omloop, Boxmeer
04-01:  Wintercup, Lelystad
04-01:  Nieuwjaarsloop, Hoek van Holland
04-01:  Bedaf-cross, Uden
04-01:  Douwe Kleefstraloop, Leeuwarden
04-01:  Rabo Nieuwjaarsloop, Glanerbrug
04-01:  R&R Grafische DienstverlenNieuwjaarsloop, Venlo Boekend
04-01:  Jaspercross, Asten
04-01:  Runnersworld Phanos Boscross, Amstelveen
04-01:  Halve van Westvoorne, Westvoorne
04-01:  Genneper Parken Nieuwjaarsloop, Eindhoven
04-01:  Nijmeegse Nieuwjaarsloop, Nijmegen
04-01:  Oefenwandeltocht 15 km+25 km, Venlo
04-01:  AVC Strand- & Duinloop, Castricum
03-01:  Mourik Nieuwjaarsloop, Oud-Beijerland
03-01:  Hollen met Han, Leiden
03-01:  c.s.v. VIOS Midwinterloop, Vaassen
03-01:  New Year's Run, Giessen
03-01:  Nieuwjaarswandeling Schoorlse Duinen, Schoorl
03-01:  28e Florijnwinterloop, Woudenberg
02-01:  Centrumcross Run, Surhuisterveen

2014
31-12:  Oliebollenveldloop, Vught
31-12:  32e Rabobank oliebollenloop, Schoonhoven
31-12:  Papegaaij en Tegelaar Oudejaarsloop, Kampen
31-12:  Oliebollenloop, Weert
31-12:  Rabobank Sylvestercross, Soest
31-12:  30e Oudejaarsloop, Hilvarenbeek
31-12:  Klimclinic, Rheden
30-12:  Gerrie Knetemann Classic Kleding, Amsterdam
29-12:  Boekbestelling Ik, de wielrenner, Amsterdam
28-12:  De Meeuw Auwjaorscross, Oirschot
28-12:  20e Kerstloop, Amstelveen
28-12:  Runnersworld Night Run, Nederland
28-12:  Brink tot Brinkloop, Deventer
28-12:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
28-12:  Eindejaarscorrida Leuven, Leuven
27-12:  Santa Run Axel, Axel
27-12:  Schaatsnacht van Eindhoven, Eindhoven
27-12:  Coop Dorpsloop, De Krim
27-12:  Sportivity TrailRun, Werkendam
27-12:  Oudejaars Crossloop Vorden, Vorden
27-12:  24e Derde Kerstdagloop, Arnhem
26-12:  Kasteelloop, Horst
26-12:  Kerstcross Vlieland, Vlieland
26-12:  Kerstcross Haag Atletiek, Den Haag
26-12:  TOF Kerstcross, Breda
26-12:  Kerstcross Opmeer, Spanbroek
26-12:  Kerstloop, 's-Graveland
26-12:  RiemersmaLeasing Kangoeroeloop, Vught
26-12:  35e Kerstloop Gennep, Gennep
26-12:  Rotary kerstcorrida Tielt, Tielt
26-12:  Kerstloop, Gemert
26-12:  Kerstcross AVON Heerlen, Heerlen
26-12:  Midwinterhoornwandeling Streekbos, Bovenkarspel
22-12:  Kerstschaatsen Vughtse IJs Club, Den Bosch
21-12:  Indoorwedstrijd Ookmeerhal, Amsterdam
21-12:  34e Winterloop De Willy's, Wilbertoord
21-12:  Kerstloop, Barendrecht
21-12:  Lidocross, Waalwijk
21-12:  Winter Step-One Loop, Borne
21-12:  Extreme Cold Run, Schoonebeek
21-12:  Kerstmannenloop Goes, Goes
21-12:  Driedorpencross, Sint-Oedenrode
21-12:  Kerstloop Groningen, Groningen
20-12:  Santa Run Apeldoorn, Apeldoorn
20-12:  LONGEST NIGHT TRAIL, Vught
20-12:  Aagtekerkerun, Aagtekerke
20-12:  SantaRun Emmen, Emmen
20-12:  De Schaapskooi KERST RUN, Bemmel
20-12:  Avondkerstloop Nispen, Nispen
20-12:  Amsterdamse Heuvelloop, Amsterdam
20-12:  Leisure World Kerstloop Dronten, Dronten
19-12:  Santa Run Maaspoort, 's-Hertogenbosch
18-12:  Masterclass Kerst bloemschikken, Poeldijk
18-12:  Santa Run Eindhoven, Eindhoven
18-12:  Kerstmannenloop, Amersfoort
14-12:  Meinwegcross, Roermond
14-12:  Wintercup (2e van 3 wedstrijden), Baarn
14-12:  Kerstmannenloop, Elst
14-12:  Opening De Haak om Leeuwarden, Leeuwarden
14-12:  Engelermeer veldloop, 's-Hertogenbosch
14-12:  Bosbaanrun, Amsterdam
14-12:  L'Avant Sylvestre Cross loop, Reusel
14-12:  8e Stratenloop Waspik, Waspik
14-12:  Lokoloop competitie, Zeewolde
14-12:  Snertloop, Krommenie
14-12:  Mescherbergloop, Eijsden
14-12:  Almeerderstrandcross, Almere
14-12:  Spijkenisse-Spark Marathon, Spijkenisse
13-12:  Snertloop, Nieuw-Schoonebeek
13-12:  SantaRun Rozenburg, Rozenburg
13-12:  Licht Loopje (Feest van Licht), Heilig Landstichting
13-12:  2e cross crosscompetitie 2014-2015, Emmeloord
13-12:  D-Day 100% Strandrace, Castricum aan Zee
13-12:  Nijverdalse bergcross, Nijverdal
13-12:  RUNFORESTRUN Besthemerberg, Ommen
13-12:  Ameland Adventurerun, Nes - Ameland
13-12:  4e Sport2000 Ten Miles, Zierikzee
07-12:  SPADO Cross, Bergen op Zoom
07-12:  Wintercup, Lelystad
07-12:  31e Nobis Zandboscross, Deurne
07-12:  Mardenkro Enclavecross, Baarle-Nassau
07-12:  AV Haarlemmermeer cross, Hoofddorp
07-12:  De 31e Sjef van Ooyen Kapellerbosloop, Landgraaf
07-12:  De Mispelhoefloop, Eindhoven
07-12:  Oefenwandeltocht 20 km, Venlo
07-12:  Kromslootparkloop, Almere
07-12:  Voorne's Duin Trail, Oostvoorne
07-12:  Snertloop De Lutte, De Lutte
07-12:  mtb beachbattle Wijk aan Zee, Wijk aan Zee
07-12:  Pfixx Solar Montferland Run, 's-Heerenberg
07-12:  AVC Strand- & Duinloop, Castricum
07-12:  Oosterboscross, Klazienaveen
07-12:  DSW Bruggenloop Rotterdam, Rotterdam
07-12:  Twiskemolenloop, Landsmeer
06-12:  Henk Bijker Bovenboerloop, Nijeveen
06-12:  AV Fortuna Halve marathon, Vlaardingen
06-12:  Koude Polderloop, Nijkerk
30-11:  5e Sinterklaasloop, Vlaardingen
30-11:  Duinstrandloop, Den Haag
30-11:  Ringvaartloop, Aalsmeer
30-11:  Bovenbergloop, Markelo
30-11:  Sint Nicolaasloop, Monnickendam
30-11:  Morra Run voor Kika, Hemelum
30-11:  No-Limits Najaarscross, Bladel
30-11:  Chocolademelkloop, De Bilt
30-11:  CONTOUR Run op Velden, Velden
30-11:  31e Zwarte Pietenloop, Bemmel
30-11:  Veldtoertocht Schoorl, Schoorl
30-11:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
30-11:  KLM Curaçao Marathon, Willemstad
30-11:  Vlasakkerloop, Amersfoort
29-11:  Intersport Superstore Roden Cross, Norg
29-11:  Rob Prooi Memorial Cross, Barendrecht
29-11:  Sint Nicolaasloop, Bunschoten
29-11:  Eurozorg Sintloop, Heerde
29-11:  47e Horaloop, Ede
29-11:  Run Rondje Rhenoy, Beesd
29-11:  Strandrace Brouwersdam, Ouddorp
29-11:  NK Waypoint Goldrush Survivalrace, Nijverdal
29-11:  2e Fjoertoer Egmond, Egmond
29-11:  Sint Nicolaasloop, Bleiswijk
23-11:  Crossloop Zeewolde Endurance, Zeewolde
23-11:  PNEM-cross, Uden
23-11:  Forza Run ATB Run Haaksbergen, Haaksbergen
23-11:  Vogelwijk Lanenloop, Den Haag
23-11:  Sint Nicolaasloop, Zwolle
23-11:  Loket.nl Warandeloop (zondag), Tilburg
23-11:  2Charity Run & Walk, Hilversum
23-11:  Halve Marathon Ell, Ell
23-11:  Estafette Marathon Nieuwegein, Nieuwegein
23-11:  Rondje Bussloo, Bussloo
22-11:  Run-Atb-Run Winter Endurance, Zeewolde
22-11:  Spirit Goes British, Oud-Beijerland
22-11:  RUNFORESTRUN Holtingerveld, Havelte
22-11:  Loket.nl Warandeloop (zaterdag), Tilburg
22-11:  Rabo Beach Challenge, Scheveningen
22-11:  3e RunningPoint cross loop, Vlaardingen
21-11:  P-services Run by Night Barneveld, Barneveld
16-11:  Mooijers Mode Molenloop, Edam-Volendam
16-11:  49e Scorpiocross, Oosterhout
16-11:  Witven Cross, Veldhoven
16-11:  Spektakeltocht Norg, Norg
16-11:  Pop-Up Run, Amsterdam
16-11:  Bommelasloop, Enschede
16-11:  Scholten Awater Zevenheuvelenloop, Nijmegen
15-11:  Mo Your Way! Movember Bikeride, Amersfoort
15-11:  Polybouw Aluminium Crossloop, Rijssen
15-11:  Mini Zevenheuvelenloop, Nijmegen
15-11:  Zevenheuvelennacht, Nijmegen
09-11:  VOV run Vries, Vries
09-11:  Molenvencross, Helmond
09-11:  Dinkelloop (TCC), Losser
09-11:  26e MARESIA Cross, Kaatsheuvel
09-11:  Narvik Run, Zutendaal
09-11:  Wintercup (1e van 3 wedstrijden), Baarn
09-11:  Oefenwandeltocht 15 km, Venlo
09-11:  TRAIL RUN Weert, Weert
09-11:  Lokoloop competitie, Zeewolde
09-11:  Krollenloop, Veghel
09-11:  Spark Loop Circuit, Spijkenisse
09-11:  Bastenrun, Ooij
09-11:  17e Eenhoornloop, Hoorn
09-11:  Rond d'n Ekker Duathlon, Reusel
09-11:  Kromslootparkcross, Almere
09-11:  Lintloop MAX, Vleuten
09-11:  Klaverbladloop, Zoetermeer
09-11:  Hoge Lage Torenloop, Enschede
09-11:  Twiskemolenloop, Landsmeer
09-11:  Olympisch Stadionloop voor Unicef, Amsterdam
08-11:  146e Zegerplasloop, Alphen aan den Rijn
08-11:  2e SportvoedingWebshop-Lageveldloop, Wierden
08-11:  Vios Cross, Hollandscheveld
08-11:  Urban Nature Run, Dordrecht
08-11:  47e Mosselloop, Burgh-Haamstede
08-11:  Zandenplasloop, Nunspeet
08-11:  26e Typhoon-loop Gorinchem, Gorinchem
08-11:  Bennekomse Bosloop (45e), Bennekom
02-11:  Wintercup, Lelystad
02-11:  42e Drunense Duinen Cross, Drunen
02-11:  Runnersworld KAV Holland Cross, Spaarndam
02-11:  NeaRun, Purmerend
02-11:  ENCI bergloop, Maastricht
02-11:  Boerenkoolloop, Warmenhuizen
02-11:  Maiscross Peelrijders, Handel
02-11:  Twentse Cross Competitie, Haaksbergen
02-11:  Maple Leaf Cross, Hilversum
02-11:  Maasduinenloop, Bergen Lb.
02-11:  Polluxrun, Klazienaveen
02-11:  Clinic Berenloop, Sneek
02-11:  Bosloop, Malden
02-11:  Berenloop Terschelling, Terschelling-West
02-11:  Holapress Valkenloop, Valkenswaard
02-11:  Parnassia Laan van Meerdervoort Loop, Den Haag (Kijkduin)
02-11:  Najaarscross, Bleiswijk
01-11:  AV Passaat cross, Papendrecht
01-11:  1e cross crosscompetitie 2014-2015, Dronten
01-11:  Raboloop, Mill
01-11:  De Gerrit Voortman Lemelerbergloop, Lemele
01-11:  Rabo Halve Marathon Renswoude, Renswoude
01-11:  2e RunningPoint cross loop, Vlaardingen
01-11:  Devil's Trail - Amsterdamse Bos, Amsterdam
01-11:  HoLaPress Wandeltocht, Valkenswaard
01-11:  Erasmusronde, Rotterdam
01-11:  Kleintje Berenloop, West-Terschelling
01-11:  VestingstadRun, Woudrichem
01-11:  Najaarsloop Epe, Epe
01-11:  Herfstwandelingen 'de Egmonden', Egmond aan Zee
26-10:  Don Quichotte Sparrenbosloop, Boxtel
26-10:  De IJzeren Man Cross, Weert
26-10:  Safe2Lock Veldloop, Afferden lb
26-10:  Roele de Vries Crosscircuit, Hoorn
26-10:  Tiedkwietloop, Steenwijk
26-10:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
26-10:  Halve Marathon Doetinchem, Doetinchem
26-10:  ATB Tocht, Castricum
26-10:  Peelrandrit quaddeelnemers, Handel
26-10:  ATB Classic: Scherpenheuvel-Hapert, Hapert
26-10:  AV23 Middenmeerloop, Amsterdam
26-10:  Gebr. vd Laar Bridge to Bridge Run, Blerick - Venlo
26-10:  Lidl Wolfskamerloop, Huizen
26-10:  UnicefRun West-Friesland, Bovenkarspel
26-10:  Zeemijlenloop Delfzijl, Delfzijl
26-10:  Marathon Brabant, Etten-Leur
26-10:  BlubberRun, Vorden
26-10:  Devil's Trail - Rijk van Nijmegen, Nijmegen
25-10:  Run to the Start Uden, Uden
25-10:  39e Dijkloop, Schoonhoven
25-10:  32e Snertcross, Tilburg
25-10:  Derp Bikers Beachrace, Egmond aan Zee
25-10:  Nasty Night Trail, Oostvoorne
25-10:  AVD Cross / Dwingelderveld-loop, Dwingeloo
25-10:  Off Road Duathlon Weert, Weert
25-10:  Halloween Eerbeek, Eerbeek
25-10:  Dallirun (voorheen Klokloop), Heerde
25-10:  Diepe Hel Holterbergloop, Nijverdal
25-10:  Pegasus Wandeltocht, Ede/Renkum
21-10:  Bernhoven fietst!, Uden
19-10:  10 van AVR, Rucphen
19-10:  Bike Motion Challenge, Utrecht
19-10:  Blauwe Meer Cross, Loon op Zand
19-10:  35ste Decathlon Stadsloop, Kerkrade
19-10:  Linker Oevert 1/2 Marathon, Antwerpen
19-10:  Molenhoeks Makkie, Molenhoek
19-10:  LochemTrail, Barchem
19-10:  30e Maliebaanloop, Utrecht
19-10:  TCS Amsterdam Marathon + Trainingslopen, Amsterdam
18-10:  Zwarte Dennen Cross, Staphorst
18-10:  50e Athlos Cross, Harderwijk
18-10:  Leisure World Jeugd Oost (Gld/Ov), Nijmegen
18-10:  Oldemeijercross, Hardenberg
18-10:  Zuidlaardermarktloop, Zuidlaren
18-10:  Leisure World Regio Oost, Nijmegen
18-10:  Run Bike Run, Harderwijk
18-10:  1e Amsterdam City Walk, Amsterdam
18-10:  Noorder Fitrun, Leeuwarden
18-10:  Unicef Stadshagen Run, Zwolle
18-10:  Tussen Slik en Zand, Ameland
18-10:  TCS Amsterdam Marathon Trainingslopen, Amsterdam
18-10:  Herfstloop, Lelystad
14-10:  Herfstwandel5daagse, St. Maartensvlotbrug
12-10:  Simon Kroon Vestingloop, Edam
12-10:  Lokoloop competitie, Zeewolde
12-10:  DijkenLoop, Wijk bij Duurstede
12-10:  AVC Strand- & Duinloop, Castricum
12-10:  Zaanse schansloop, Zaandam
12-10:  Bergse Havenloop, Bergen op Zoom
12-10:  Lingezegenloop, Elst
12-10:  26e Kleine Haar Loop, Kring van Dorth
12-10:  Asics Duinentrail Schoorl, Schoorl
12-10:  6e Nadine OK Run, Scharwoude
12-10:  Pijnenburg Bosmarathon Soest, Soest
12-10:  Lopen Tegen Kanker, Warmond
12-10:  79e Sloterplasloop, Amsterdam
12-10:  Runnersplaza Op Naar Marathon Eindhoven, Eindhoven
12-10:  De Herfstloop Twente, Enschede
12-10:  Najaarsloop, Heerhugowaard
12-10:  Marathon Eindhoven, Eindhoven
11-10:  Loenermarkloop, Loenen Gld
11-10:  Herfst Run, Amstelveen
11-10:  Down Under Obstacle Run, Nieuwegein
11-10:  1e RunningPoint cross loop, Vlaardingen
11-10:  Fun Obstacle Run Kampen, Kampen
11-10:  Arkervaartloop, Nijkerk
11-10:  Rondje om de Koepel, Lunteren
11-10:  C1000 Kees Elzinga Halve marathon, Meppel
11-10:  de 10 van de Kurenpolder, Hank
11-10:  Klaverblad van Noordenveld, Roden
11-10:  13e Wim Hol Memorial, Papendrecht
11-10:  Landgoed Twente Marathon, Rossum
05-10:  Oefenwandeltocht 15 km, Venlo
05-10:  Rondje Kuukstuuve, Cuijk
05-10:  Kaak Kanonsloop, Groenlo
05-10:  Wintercup, Lelystad
05-10:  Staddijkloop, Nijmegen
05-10:  Sportlandgoed Zwartemeerloop, Zwartemeer
05-10:  Westfriesgasthuis Loop(t), Hoorn
05-10:  6de editie Loopzonderdope, Kessel-lo
05-10:  Mondriaan Run, Heerlen
05-10:  Proviloop, Sterksel
05-10:  Bikkelloop, Zuidwolde
05-10:  Océ-Loop, Venlo
05-10:  46e Langs de Gouwe loop, Waddinxveen
05-10:  MCD-run, Dwingeloo
05-10:  Capelse Schollebosloop, Capelle a/d IJssel
05-10:  Wijckloop, Wijk aan Zee
05-10:  Venrayse Singelloop, Venray
05-10:  Huttenkloasloop, Oldenzaal
05-10:  Rondje Bergen, Bergen
05-10:  AMGEN Singelloop Breda, Breda
05-10:  Hoge Veluwe Loop, Hoenderloo
05-10:  Detron Meierijloop, Vught
05-10:  Rottemerenloop, Bleiswijk
05-10:  IJsseldeltaRun, Zwolle
05-10:  10 van Drachten, Drachten
04-10:  Schaats jij al?, Nijmegen
04-10:  Markertoer, Purmerend
04-10:  13e Otterberg-Blinkerdloop, Wijster
04-10:  Self Transcendence 6 uursloop, Amsterdam
04-10:  Men of Steel Run, Scheveningen
04-10:  Rescue Run, Crailo (Bussum)
04-10:  Wandeldag, Otterlo
04-10:  Tough Dirt Run, Woudenberg
03-10:  Electric run kustmarathon Zeeland, Zoutelande
03-10:  Asselse 2 mijl, Apeldoorn
28-09:  Promenadeloop, Tiel
28-09:  OHB Loop, Groningen
28-09:  WNF Veluwse Herfsttocht, Driebergen
28-09:  MPL Stappenbelt MTB Trophy, Apeldoorn
28-09:  Fiets-Fit Race vervolg, Castricum
28-09:  30e AMAKloop, Akersloot
28-09:  Park Spoor Noord, Antwerpen
28-09:  Goss Contiweb Maasheggenloop, Boxmeer
28-09:  Klimduinrun, Schoorl
28-09:  Vestingloop Willemstad, Willemstad
28-09:  Schutrups Run en Bike dag, Exloo
28-09:  Utrechtse Heuvelrugestafette, Amersfoort
28-09:  De 7 Kilometer van Martenshoek, Hoogezand
28-09:  Maasrun, Lanaken
28-09:  Posbankloop, Velp (Gld)
28-09:  Geuzenloop, Zoetermeer
28-09:  JCI Run, Munstergeleen
28-09:  Mud Masters Obstacle Run, Nederland
28-09:  Singelloop tegen reuma, Utrecht
28-09:  RUNFORESTRUN, Gasselte
28-09:  Twiskemolenloop, Landsmeer
28-09:  Texel Halve Marathon, Texel
28-09:  Fysio Fitness Belfeld Kermisloop, Belfeld
28-09:  TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop, Amsterdam
28-09:  Rondje Bussloo, Bussloo
27-09:  STAPloop, Brunssum
27-09:  Twentse vrouwenloop, Enschede
27-09:  Workx Stratenloop Rotterdam Noord, Rotterdam
27-09:  Proef Rondje Stroe, Stroe
27-09:  1e SportvoedingWebshop-Lageveldloop, Wierden
27-09:  GreensRun, Barendrecht
27-09:  1e OnderdijksRun, Kampen
27-09:  De Amsterdamse Bosbaan Triathlon, Amsterdam
27-09:  Funklasse Rotterdam Noord, Rotterdam
27-09:  Thaisner DorpsRun, Thesinge
27-09:  Fjoertoer Renesse, Renesse
27-09:  Hart van Brabantloop, Tilburg
27-09:  Mud Masters Obstacle Run, Nederland
27-09:  Wolderwijdloop, Zeewolde
25-09:  Lichtjesroute loop, Eindhoven
25-09:  CEO Cycling, De Steeg
21-09:  Spark Estafette marathon, Spijkenisse
21-09:  Almelo Allee, Almelo
21-09:  Twents kampioenschap mountainbike, Oldenzaal
21-09:  29e Vescom Halve Marathon, Deurne
21-09:  Ronde van Terwolde, Terwolde
21-09:  Twente Atletiek Hengelo, Hengelo (O)
21-09:  Gipmans planten Kwaakerrun, Venlo
21-09:  5e Biesloop, Landgraaf
21-09:  Halve en kwart marathon Cranendonck, Soerendonk
21-09:  36e Kok Wooncenter Halve van Hoogland, Hoogland
21-09:  Workx Stratenloop Vreewijk, Rotterdam
21-09:  De Tien van 't Aogje, Breda
21-09:  Brakkensteinloop, Nijmegen
21-09:  35e Beekse Marathon, Hilvarenbeek
21-09:  Trail by the Sea Short Distance, Burgh-Haamstede
21-09:  Dam tot Dam arrangement AV Zaanland, Zaandam
21-09:  Dam tot Damloop, Amsterdam
21-09:  8e Dam tot Dam FietsClassic, Amsterdam
21-09:  Triathlon Maastricht, Maastricht
21-09:  Callantsoog On Wheels, Callantsoog
21-09:  Bergrace Trail-Obstacle-Survival Event, Lunteren
21-09:  Euregio Vrijheidswandeling, Groesbeek
21-09:  Groesbeeks Gruwelijkste ATB Tocht, Groesbeek
21-09:  Den Haag Marathon, Den Haag
21-09:  N70 trail, Nijmegen
21-09:  Rundje Räötje, Reutje - Odiliënberg
20-09:  Lighthouse Run, Aalten
20-09:  Werkhoven loopt, Werkhoven
20-09:  Padua trimloop Boekel, Boekel
20-09:  Klenckeloop Oosterhesselen, Oosterhesselen
20-09:  Regenboogrun, Numansdorp
20-09:  Hummel ZUIDHORuN, Zuidhorn
20-09:  Loopcongres, Eindhoven
20-09:  HoenderRun, Hoenderloo
20-09:  Vredesloop Den Haag (1,5 + 2,5 km), Den Haag
20-09:  Sluizenloop, Nieuwegein
20-09:  Vredesloop Den Haag (5+10 km), Den Haag
20-09:  Roendjen van ut Haventjen, Urk
20-09:  12e Dam tot Dam Wandeltocht, Amsterdam-Zaandam
20-09:  25e Rabo Oosterparkloop, Ridderkerk
20-09:  Triathlon Maastricht, Maastricht
20-09:  Onderwijsmarathon, Arnhem
20-09:  Head First Race, Rotterdam
19-09:  28e Kennedymars Haaksbergen, Haaksbergen
19-09:  SDB Zorgmarathon, Arnhem
18-09:  Gemeentemarathon, Arnhem
18-09:  Warandeclinics, Tilburg
14-09:  Strandwalloop, Rijswijk
14-09:  Park Run Den Bosch, Den Bosch
14-09:  Haarse Prutrace, Haarzuilens
14-09:  Bootcamp Obstacle Run, Noord Scharwoude
14-09:  Liberty Loop Geldrop-Mierlo, Geldrop-Mierlo
14-09:  Bollekesloop, Berchem
14-09:  4e Geuzenloop, Vlaardingen
14-09:  Maasstadloop, Rotterdam
14-09:  BurgumRun, Burgum
14-09:  EkoPlaza Keienloop, Uden
14-09:  Albert Eising-loop, Dalen
14-09:  Zeevangsloop, Middelie
14-09:  Menzis Singelloop, Enschede
14-09:  Crazy River Run, Gorinchem
14-09:  Markenbinnenrun, Markenbinnen
14-09:  Marathon Meerssen, Meerssen
14-09:  9e Gerrie Knetemann Classic, Amsterdam
14-09:  Rabo Bridge to Bridge, Arnhem
13-09:  Reuma Walk, Den Dolder
13-09:  Kermisloop Heythuysen, Heythuysen
13-09:  Ronde van Waalre, Waalre
13-09:  Men of Steel Run, Rotterdam
13-09:  Kardingerun, Groningen
13-09:  Bunniks Mooiste, Bunnik
13-09:  Kramp run, Varsseveld
13-09:  Rabobank Pierloop Velsen, IJmuiden
13-09:  Tri-Ambla, Ameland
13-09:  Fish Potato Run, Emmeloord
13-09:  De Meeuw Oirschotse Stoelloop, Oirschot
13-09:  Wandelrondje Texel, Den Hoorn
12-09:  Senior Challenge Almere, Almere
12-09:  Rabobank Midnightwalk, Assen
11-09:  BBQ compleetloop, Giessen
10-09:  FortaRock Bruggenloop Nijmegen, Nijmegen
10-09:  Funklasse Krimpen, Krimpen a/d IJssel
10-09:  Workx Stratenloop Krimpen, Krimpen a/d IJssel
07-09:  Oefenwandeltocht 10 km, Venlo
07-09:  Slach om Reahus, Reahus
07-09:  Quikrun, Roosendaal
07-09:  Euregioloop Maasmechelen, Maasmechelen
07-09:  Just Aap Run, Almere
07-09:  Memorial Rik Clerckx, Lummen
07-09:  Westerparkrun, Amsterdam
07-09:  Kuilenloop, Mill/Langenboom
07-09:  HoRa Run-Bike-Run, Venlo-Boekend
07-09:  Haarlemmermeer Run, Hoofddorp
07-09:  15e Skeeleren en Steppen over Dijken, Beneden-Leeuwen
07-09:  30 van Amsterdam Noord, Amsterdam
07-09:  Marktstadrun, Purmerend
07-09:  15e DijkenLoop, Beneden-Leeuwen
07-09:  Brabants Dagblad Tilburg Ten Miles, Tilburg
07-09:  Halve Marathon Oostland, Pijnacker
06-09:  RUN VOOR KIKA, Spijkenisse
06-09:  Triasrun, Harderwijk
06-09:  iRun clinics Beginnen met hardlopen, Nederland
06-09:  Dorpsloop Aalsmeer, Aalsmeer
06-09:  Dijkhuizenrun, Ruinerwold
06-09:  Loopfestijn Dalfsen, Dalfsen
06-09:  Vathorstrun, Amersfoort
06-09:  Dorpsloop Kesteren, Kesteren
06-09:  MarktstadWalk, Purmerend
06-09:  Bourgondisch Fruitwandelen/Fruitfietsen, Beneden-Leeuwen
06-09:  Uit®waarde TrailRun, Beneden-Leeuwen
06-09:  7e Rabo Wieler Classic, Beneden-Leeuwen
06-09:  TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 30k, Amsterdam
06-09:  Heideloop, Ermelo
06-09:  4e Loop naar de Pomp, Noordeloos
05-09:  Eindhoven Atletiek Lange Looponder, Eindhoven
05-09:  Corsorun Eelde, Eelde
05-09:  Oranjeloop, Nieuwleusen
05-09:  11steden MTB marathon, Dokkum
05-09:  Leiden Ladiesrun, Leiden
04-09:  AV '56 Startersgroep augustus 2014, Goes
03-09:  Schaapskooirun, Heerde
02-09:  7e 's Heerenloop, Ermelo
31-08:  Tempo Run, Bussum
31-08:  Joost Posthuma Münsterland Mooiste, Horstmar
31-08:  Den Driesch Loop, Valkenburg a/d Geul
31-08:  Royal Run, Soestdijk
31-08:  Rabobank Hemmeromloop, Hem
31-08:  DMM goes Ultimate Crossrun, Huisduinen
31-08:  Dorpsloop Teteringen, Teteringen
30-08:  City Swim Zwolle, Zwolle
30-08:  Egbert Hanenberg Memorial Run, Stevensbeek
30-08:  4 mijl van Zweeloo, Zweeloo
30-08:  BelsLijntjeLoop, Baarle-Nassau
30-08:  Loop voor Hoop, Wormer
30-08:  De Ouderkerkerplas Triathlon, Amsterdam
30-08:  Rijntocht, Renkum
30-08:  XRCBernhezeloop, Heeswijk-Dinther
30-08:  Rondje Stelling, Uithoorn
30-08:  C-spelen, Amsterdam
30-08:  5 van Wijchen, Wijchen
30-08:  19e Solcon Ketelhavenloop, Ketelhaven (Dronten)
30-08:  Sneek Bolsward Sneek, Sneek
30-08:  Diekirch-Valkenswaard, Valkenswaard
30-08:  28e Hyundai Halve Marathon, Burgh-Haamstede
30-08:  Veldhoven 10 Miles, Veldhoven
30-08:  Runnersworldloop, Apeldoorn
30-08:  Tough Ten Miles - Tough Safari, Hilvarenbeek
30-08:  Color Obstacle Run, Wijchen
29-08:  Zandstrooisterloop, Schoonebeek
29-08:  De Meander - Mondo Verde loop, Landgraaf
29-08:  Single-Run, Vleuten
29-08:  Street-run, Oldebroek
28-08:  OOG Edam Kermisloop, Edam
28-08:  Stratenloop van Genderen, Genderen
28-08:  Wiekloop, De Wijk
27-08:  Gildeloop, Soest
27-08:  Molenweiloop, Heerjansdam
27-08:  A.V. Triathlon Emiclaerloop, Amersfoort
27-08:  De Hypotheker Beekloop, Eindhoven
26-08:  Strabrechtse heideloop, Geldrop
26-08:  24e Salverda Berkumloop, Zwolle (Berkum)
26-08:  Vechtloop, Maarssen
26-08:  Ronde van Abcoude, Abcoude
24-08:  Ultimate Buffalo, Weerselo
24-08:  Bert Timmer Memorial Loop, Duiven
24-08:  Dirt Maniacs, Amsterdam
23-08:  Go4Fit najaars clinic, Zwolle
23-08:  Runnersworld Ronde van Naastenbest, Best
23-08:  Singelloop, Hollandscheveld
23-08:  Duo 1/2 Marathon Putten, Putten
23-08:  BeachEvent Balk, Balk
23-08:  De Gaasperplas Triathlon, Amsterdam
23-08:  Aquaklimcross, Sibculo
23-08:  Tolkamerkadeloop, Tolkamer
22-08:  Flame Games Open, Amsterdam
22-08:  25e Dorpsloop Baambrugge, Baambrugge
22-08:  Arnhem-Veenendaal Tour Classic, Veenendaal
22-08:  Arnhemse Meisjes Loop, Arnhem
21-08:  Havenloop, Zierikzee
19-08:  Wolfsvenloop, Geldrop-Mierlo
17-08:  Maas running Masters, Den Bosch
17-08:  De Leyetocht, Helvoirt
17-08:  Elite Off-Road Challenge, Grens Weert/Budel
17-08:  TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 25k, Amsterdam
16-08:  De Vrije Slag Door Zutphen, Zutphen
16-08:  A Local Swim Westland, De Lier
16-08:  ATB Leyetocht, Helvoirt
13-08:  Super 5, Weert
13-08:  Alkeloop, Alteveer-Kerkenveld
13-08:  Vakantieloop, Biest-Houtakker
12-08:  Gouden Pijl Loop, Emmen
10-08:  Recreatlon, Meise
10-08:  DB Schenker Boeskoolloop, Oldenzaal
10-08:  Vooroeverloop Enkhuizen-Medemblik, Medemblik
09-08:  De Bauke Mollema Tocht, Groningen
09-08:  32e LBL Ardennen Classic, Luik (BEL)
06-08:  Staphorst Run, Staphorst
06-08:  7 van Santpoort, Santpoort Noord
03-08:  Classico Boretti België, België
03-08:  TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 20k, Amsterdam
03-08:  Giro di Schouwen-Duiveland, Renesse
02-08:  Duinentocht, Castricum
02-08:  9e Recreatieve Triatlon De Bres, St-Jozef Rijkevorsel
02-08:  Aemstie Run, Burgh-Haamstede
31-07:  Rainbowrun, Amersfoort
29-07:  2e Vrieling Varia Run, Dedemsvaart
27-07:  Sunday Morning Run, Amsterdam
26-07:  ASICS NK atletiek, Amsterdam
26-07:  Halve marathon Lauwersoog-Ulrum, Ulrum
23-07:  Henschotermeer Games zomereditie, Woudenberg
22-07:  Drentse Fiets4Daagse, Diever
21-07:  Fiets4daagse Veluwe/Vallei, Ede
20-07:  Rondom Schagen, Schagen
20-07:  Proloog Drentse Fiets4Daagse, Assen
13-07:  Klaverblad Arena Games, Hilversum
13-07:  Den Haag Strandmarathon, Den Haag/Wassenaar
13-07:  Ronde van de Westfriese Omringdijk, Alkmaar
12-07:  Ronde van de Kroon, Sneek
12-07:  Appelternloop, Appeltern
12-07:  Voorthuizen Loopt, Voorthuizen
10-07:  Funklasse Ridderkerk, Ridderkerk
10-07:  Workx Stratenloop Ridderkerk, Ridderkerk
08-07:  4Daagse Apeldoorn, Apeldoorn
06-07:  De Hoef Sportief, De Hoef
06-07:  Coevorder Grachtenloop, Coevorden
05-07:  5e Knooppunt Baarlo Loop, Baarlo
05-07:  Chaamloop, Chaam
05-07:  Giant Tour Ride, Amsterdam
05-07:  Rotterdam Ekiden, Rotterdam
05-07:  GrebbeVallei Wandeltocht, Rhenen/Veenendaal
05-07:  Wiezoloop, Wierden
05-07:  Run for Joyce, Oldebroek
05-07:  Spavo Olde Wierdenloop, Opende
04-07:  NK junioren A/B, Amsterdam
02-07:  Midzomeravondloop, Bleiswijk
02-07:  FUN-triathlon, Amersfoort
02-07:  18e Rabo Klepperstadloop, Hardenberg
29-06:  M-run, Molenschot
29-06:  Hamersveldloop, Leusden
29-06:  Mom in Balance Family Run, Amstelveen
29-06:  Streetrace Berkel-Enschot, Berkel-Enschot
29-06:  Runnersworld Run for Kika, Hoogeveen
29-06:  Kampinaloop, Boxtel
29-06:  Memorial Fons Brydenbach, Rijkevorsel
29-06:  Bushbikers Time Trial, Sleen
29-06:  1e AsRENdorp, Zwolle
29-06:  Ladies First Run / Ten4Men, Winterswijk
29-06:  Wandelrondje(s) Waterland, Volendam
29-06:  Wateringse Veld Loopfestijn, Den Haag
29-06:  Run 4 Ladies, Boskoop
29-06:  Dom Verdan Loop, Reutum
29-06:  Galgenloop, Berkel-Enschot
29-06:  de 100 van Spijkenisse, Spijkenisse
29-06:  Bemels Beste Boeren Bergloop, Bemelen
29-06:  INOV-8 Wieringermeertrail, Wieringerwerf
29-06:  1/2 marathon Zeewolde Endurance, Zeewolde
28-06:  Van Bank tot Bank, Heerde
28-06:  31e Dorpsloop De Lutte, De Lutte
28-06:  Wandel Marathon Leiden, Leiden
28-06:  Erasmus MC Tour de Rotterdam, Rotterdam
28-06:  1/6 triathlon Zeewolde Endurance, Zeewolde
28-06:  13e Lingewaalloop, Herwijnen
28-06:  Tough Ten Miles Farmers Fun, Oisterwijk
27-06:  Haarlems Dagblad - LifeFit Grachtenloop, Haarlem
27-06:  De Burgh Karpenrun, Eindhoven
27-06:  MidsummerNightRide B4K, Vlissingen
27-06:  Businessloop Amersfoort, Amersfoort
27-06:  Zeewolde Endurance Scholieren, Zeewolde
26-06:  Uilenstede VU Polderloop, Amstelveen
24-06:  Intersport Dijk tot Damloop, Edam-Volendam
24-06:  28e Fiets4Daagse Schoorl, Schoorl
22-06:  Lekker Venloop, Venlo
22-06:  Hoge Hakken Bingo, Utrecht
22-06:  ZOEV & Jerry's Langste Dag Loop, Amsterdam
22-06:  Rondom Alkmaar, Alkmaar
22-06:  13e Mariken van Nieumeghentocht, Nijmegen
22-06:  Midzomerloop, Goirle
22-06:  Rabo Molenloop, Voorburg
22-06:  KAB Midzomerrun Westervoort, Westervoort
22-06:  Halve Marathon van Roosendaal, Roosendaal
22-06:  City Hanzeloop Zutphen, Zutphen
22-06:  Run-Bike-Run Deurningen, Deurningen
22-06:  Triathlon Stein, Stein
22-06:  Stoomtramloop, Medemblik-Hoorn
22-06:  Flow, de Ladiesrun Eindhoven, Eindhoven
22-06:  De Slaapfabriek Runs for KIKA, Teuge
22-06:  D'run, Doetinchem
22-06:  Veluwezoomtrail, Rheden
21-06:  Hunzerun, Annen
21-06:  Rundeloop, Zwartemeer
21-06:  Artemisrun, Winsum
21-06:  de Acht van Horst, Horst
21-06:  Cavemanrun, Valkenburg
21-06:  Univé Run van Roden, Roden
21-06:  16e Groot Ginkelse Loop, Wekerom (gem. Ede)
21-06:  Triathlon Stein, Stein
21-06:  Jan Janssen Classic, Wageningen
21-06:  Haastrechtloop, Haastrecht
21-06:  Rondje Vlieland, Vlieland
21-06:  Heuvelrugloop Maarn, Maarn
21-06:  Mar-athon rond Sneek en meer (wandelen), Sneek
21-06:  Mar-athon rond Sneek en meer (hardlopen), Sneek
21-06:  Midzomeravondrun, Beekbergen
20-06:  Banthumloop, Bergentheim
20-06:  Midzomernachtcross, Amsterdam
20-06:  StoneCityRun, Steenwijk
20-06:  MidZomerLoop Leiderdorp, Leiderdorp
20-06:  Run4Nijmegen, Nijmegen
18-06:  8e Plus Wandel4Daagse Alkmaar, Alkmaar
18-06:  Wandelvierdaagse het Gooi, Laren Nh
17-06:  Staete Makelaars Jeroen Bosch loop, 's-Hertogenbosch
17-06:  Hardloopclinic Fish Potato Run, Emmeloord
15-06:  Gooise heideloop, Hilversum
15-06:  Oranjekermisloop, Nieuw Vennep
15-06:  De Ronde, Eindhoven
15-06:  Elimse Dorpsloop, Elim
15-06:  RBR Tilburg, Tilburg
15-06:  SPIE Rondje Voorne, Brielle
15-06:  4e Cycle Tour Amsterdam, Amsterdam
15-06:  Gaasperplasrun, Amsterdam
15-06:  4e Overbetuweloop, Elst
15-06:  30e AH Halve Marathon, Gennep
15-06:  Letterenloop, Haarlem
15-06:  Ster ZLM Toertocht, 's-Hertogenbosch
15-06:  8 van Drachten, Drachten
15-06:  Maastrichts Mooiste, Maastricht
15-06:  KAN Classic, Elst
15-06:  30e Oostermeent Triathlon Huizen, Huizen
15-06:  Marathon Amersfoort, Amersfoort
15-06:  Vaderdaglopen, Sint-Oedenrode
14-06:  Mini Marathon Zeewolde, Zeewolde
14-06:  Workx Stratenloop Rozenburg, Rozenburg
14-06:  Gouden Spike, Leiden
14-06:  Dwars Door Dongen, Dongen
14-06:  Midsummer Night Trail by the Sea, Westenschouwen
14-06:  8e Hernense Stratenloop, Hernen
14-06:  Menzis Regge Survival, Nijverdal
14-06:  Waterweg beweegt, Schiedam
14-06:  Kragten Avondloop Herten, Herten
14-06:  Falcon Walk, Schaarsbergen
14-06:  Bavoloop, Rijsbergen
14-06:  Cuneraloop, Rhenen
14-06:  Vael Ouwe, Dieren
14-06:  Maasmeander Wandeling, Oss
14-06:  Atrium Rondje om Ederveen, Ederveen
14-06:  Scania Zwolse Halve Marathon 2014, Zwolle
14-06:  Billie Turf Tocht, Zevenhuizen GN
14-06:  Flexpoint Limburgs Mooiste, Heerlen
14-06:  Ride BEFORE the Roses, Goes
14-06:  Rondje Ameland, Hollum
14-06:  Strong Viking water edition, Wijchen
12-06:  CampusRun, Delft
12-06:  Bekkema Run, Harkstede
11-06:  PotmargeRun, Leeuwarden
11-06:  Bernhoven loopt warm!, Uden
11-06:  Nijmegen Global Athletics, Nijmegen
11-06:  Zomeravondcup 4, Utrecht
09-06:  Venco Groep Pinksterloop, Eersel
09-06:  Lelieloop, Etten-Leur
09-06:  KolonieLoop, Frederiksoord
09-06:  Vlagheideloop, Eerde
09-06:  T-Meeting, Tilburg
09-06:  Streetrace Goirle, Goirle
09-06:  De Kroon Ooyse Landloop, Oud Zevenaar
08-06:  Kleipikkersrun, St-Lenaarts
08-06:  Tweestromenloop, Wijchen
08-06:  Battle of the B's, Amsterdam
08-06:  Raamrun, Escharen
08-06:  Parijs - Roubaix, Frankrijk
08-06:  Keppelrun, Hoog-Keppel
08-06:  Triatlon Terheijden, Terheijden
07-06:  Berenkuil Omloop Grolloo, Grolloo
07-06:  Molen tot Molenloop, Garderen
07-06:  Gerard Tebroke Memorialloop, Aalten
07-06:  Wielerfestival Montferland, 's Heerenberg
07-06:  15e Albert Heijn Rondje Rijen, Rijen
07-06:  20e LONU Van Goghloop, Nuenen
07-06:  Theo de Rooij Classic, Rijssen
07-06:  Feanster 40 triathlon, Surhuisterveen
07-06:  Survival Challenge Zeewolde, Zeewolde
06-06:  Pepijnloop, Pey
06-06:  ZLM DON Stadsloop Middelburg, Middelburg
06-06:  Hardloop4daagse, Apeldoorn
05-06:  FBK-Dubbele Mijl van Hengelo, Hengelo (O)
04-06:  Global-e Hardloopgala Gilze, Gilze
04-06:  van der Straatenloop, Werkendam
03-06:  Avondvierdaagse Velden, Velden
03-06:  Avondvierdaagse Rijen, Rijen
03-06:  Rond Uit Dordrecht, Dordrecht
02-06:  Avond4daagse Nesselande, Rotterdam
01-06:  Ruiner Dorpsloop, Ruinen
01-06:  1e Mathildeloop, De Bilt
01-06:  Reuzenloop Borgerhout, Borgerhout
01-06:  Grote Prijs Vijfhuizen, Vijfhuizen
01-06:  De Asserstadsloop, Assen
01-06:  Cityplazarun, Nieuwegein
01-06:  Brabantse Wal Marathon, Woensdrecht
01-06:  Rabobank Drie Dorpenloop, Kortenhoef
01-06:  DirtKings Amsterdam, Amsterdam
01-06:  Tuin van Brabantloop, Haaren
01-06:  Waterland Halve Marathon, Monnickendam
01-06:  Zwitserloot Dakrun, Groesbeek
01-06:  Ladiesrun Rotterdam, Rotterdam
01-06:  Toertocht Nijmegen, Nijmegen
01-06:  Halve van Renesse, Renesse
31-05:  Marianne Vos Classic, Wijk en Aalburg
31-05:  ROPA-wandeltocht, Nijmegen
31-05:  NK werpen masters, Eindhoven
31-05:  Self Transcendence 100/50 km, Amstelveen
31-05:  Contour stadium run, Oldebroek
31-05:  LIJFSTIJL RUNAWAY Bride RUN, Huisduinen
31-05:  Open Brab. Kampioenschappen Meerkamp, Gemert
31-05:  Langste Straatloop, St.-Jacobiparochie
31-05:  Stuwwalloop, Oosterbeek
31-05:  Erbens Vechtdaltoer, Dalfsen
31-05:  SVWS Tecklenburg Rundfahrt, Ibbenbüren
31-05:  Diemse Torenloop, Didam
30-05:  17e Veluwezoomloop, Dieren
30-05:  Putten Power Run, Putten
30-05:  Bike2run, Vlissingen
29-05:  2e PH-trail, Vught
29-05:  15 km van Smaal Standdaarbuiten, Standdaarbuiten
29-05:  32e Gebr. Swinkels Dreefloop, Deurne
29-05:  Smulbosloop, Dordrecht
29-05:  De Drie van Workum, Workum
29-05:  Run voor Duchenne, Ede
29-05:  DeLoopVanLeidscheRijn Clinic's, Vleuten/De Meern
29-05:  27e Trompper Optiek Golden Tenloop, Delft
29-05:  DeLoopVanLeidscheRijn, Vleuten/De Meern
29-05:  Walk for Infinity, Groningen
29-05:  Wandel4daagse Haarlem, Haarlem
28-05:  Nuijten & Donkers Loopschool, Tilburg
28-05:  2e Alkmaar City Run by Night, Alkmaar
28-05:  Drentse Wandel-4-Daagse, Odoorn
25-05:  1e FietsToerTocht033, Amersfoort
25-05:  Pim Mulierloop, Santpoort-Noord
25-05:  ABN AMRO Van der Voort 10 EM, Schagen
25-05:  Eiberrun, Eibergen
25-05:  AMC-Loop, Amsterdam
25-05:  25e Haagse Beemden Loop, Breda
25-05:  Zuidas Run, Amsterdam
25-05:  DierenLoopFestival, Eerbeek
25-05:  31e Drenthe Loopfestijn, Klazienaveen
25-05:  Ricoh Vestingloop 's-Hertogenbosch, 's-Hertogenbosch
25-05:  Ultimate City Challenge, Almere Buiten
25-05:  VenloStormt, Venlo
25-05:  DirtKings Drenthe, Assen
25-05:  The Royal Ten, Den Haag
24-05:  Osseloop, Ottersum
24-05:  Tunnelloop, Nijverdal
24-05:  11e Rivierenhofloop, Deurne
24-05:  Grebbelinie Wandeltocht, Scherpenzeel/Woudenb
24-05:  Trappistenloop PUUR pre event TTM, Berkel-Enschot
24-05:  Zeebodemloop, Lelystad
24-05:  Ladiesrun Oostland, Pijnacker
24-05:  19e Bouwbedrijf Beverwijkloop, Balkbrug
24-05:  Elfmerenfietstocht, Sneek
24-05:  CLAFIS Ingenieus Triathlon Heerenveen, Heerenveen
24-05:  Twirls ladiesrun, Amersfoort
24-05:  Strong Viking Hills Edition, Velsen
24-05:  Heuvel- en Valleitocht, Bennekom
24-05:  12de Jean Nelissen Classic, Vianden
23-05:  Zaanse Meidenloop, Krommenie
23-05:  CIONET IT Leaders Cycling Challenge, Valkenburg
23-05:  De AV Weert Singelloop, Weert
23-05:  12e Twenterand Run, Vriezenveen
22-05:  19e Cebustaloop, Heerlen
22-05:  Ronde van Woudrichem, Woudrichem
21-05:  Zomeravondcup 3, Utrecht
21-05:  Zwiers wonen Erflandenrun, Hoogeveen
20-05:  Avond 4 Daagse Oog in Al, Utrecht
20-05:  Bergrace Avondwandel 4 daagse, Wageningen
19-05:  Penders voetzorg Leudal Wandelvierdaagse, Heythuysen
18-05:  Run-bike-run training, Renesse
18-05:  Plantentuinjogging, Meise
18-05:  NSV Skeeler- en Wielertocht, Ooij
18-05:  Terheijdenloop, Terheijden
18-05:  31e Wallenloop, Naarden
18-05:  Ekiden Eindhoven Atletiek, Eindhoven
18-05:  Spoorbuurtloop, Alkmaar
18-05:  35e Mayk van Beek Heideloop, Landgraaf
18-05:  Bommelasloop, Enschede
18-05:  Voetstappenpad Wandelrally, Hilversum
18-05:  AH Kaatsheuvelse Pleinloop, Kaatsheuvel
18-05:  Quintusloop, Hengelo
18-05:  Loop Leeuwarden (hardlopen), Leeuwarden
18-05:  Loop Leeuwarden (wandelen), Leeuwarden
18-05:  Ketelwald Trail, Milsbeek
18-05:  Omloop for the Roses, Bemmel
18-05:  ZorgSpecialistLoop, Velsen-Zuid
18-05:  42e Terploop, Heumen
18-05:  Marikenloop, Nijmegen
18-05:  ZuiderSterLOOP, Capelle a/d IJssel
18-05:  Schutz Marathon Hoorn, Hoorn
17-05:  Eemmeerloop, Bunschoten
17-05:  Flynth Recordwedstrijden, Hoorn
17-05:  Run van Gieten, Gieten
17-05:  City Triathlon Weert Saturday, Weert
17-05:  Mud Masters Obstacle Run, Duitsland
17-05:  10e Krakelingenloop, Heukelum
17-05:  Nationale Ballonnenloop, Bussloo
17-05:  Breakout Run, Schaijk
16-05:  1ste AAlandenloop, Zwolle
16-05:  City triathlon Weert Vrijdag, Weert
14-05:  Hooglandse Dorpsloop, Hoogland
14-05:  Wisentloop Dronten, Dronten
14-05:  Verkerkloop, Zwijndrecht
13-05:  Rabobank 10 Engelse Mijl-5EM-5km, Epe
12-05:  Hardloopavond4daagse, Amsterdam
11-05:  De Groene van Amsterdam, Amsterdam
11-05:  Rondehoeploop, Ouderkerk a/d Amstel
11-05:  Maliskampse Bosloop, Rosmalen
11-05:  Fietstocht Nijmegen, Nijmegen
11-05:  Clinic 4 Mijl van Sneek, Sneek
11-05:  Vuurtorenloop, Vlieland
11-05:  7-Dorpentocht, Wormer
11-05:  Trailrun Leudal, Heythuysen
11-05:  4 Mijl van Sneek, Sneek
11-05:  Rietplasloop, Emmen
11-05:  Beemster Erfgoed Marathon, Beemster
10-05:  Capitulatie Vrijheidstocht, Wageningen
10-05:  De 8 van Boveneind, Boven-Leeuwen
10-05:  Guus Wokke opticien loop, Panningen
10-05:  DEM Citadel DEM - DCD Loop, Beverwijk
10-05:  Ter Specke Bokaal, Lisse
10-05:  32e Nationale Lenteloop, Papendrecht
10-05:  Klassiekerweekend, Frankrijk en België
10-05:  Ameronger Koploop, Amerongen
10-05:  Crossloop + Canicross Zuidwolde, Zuidwolde
10-05:  12e KaaienLoop, Oosterhout Nb
10-05:  2e Hitlandrun, Nieuwerkerk ad IJsse
10-05:  Midden Drenthe Loop, Zwiggelte
09-05:  10e Vrieling Hardenberg City Run, Hardenberg
07-05:  14e Veldwijkloop, Ermelo
06-05:  Zomeravondcup 2, Utrecht
05-05:  Bevrijdingsloop, Holten
05-05:  Liberty Run, Waalwijk
04-05:  Bemmelloop, Bemmel
04-05:  Kastelenloop Diepenheim, Diepenheim
04-05:  Salomon Koning van Spanje Trail, Gulpen
03-05:  Fun DiscoRun, Roelofarendsveen
03-05:  Kleef Run Apeldoorn, Apeldoorn
03-05:  Classico Boretti, Rhenen
02-05:  6e Fiets4Daagse Hoorn, Hoorn
30-04:  De Hypotheker Beekloop, Eindhoven
27-04:  Zier Running Lenteloop, Den Haag
27-04:  Bloeiend Zijpe Wandeltocht, 't Zand
27-04:  Hurdles Special, Epe
27-04:  Koningstoer, Apeldoorn
27-04:  Zwemloop Rucphen, Rucphen
27-04:  Hollen door de Bollen, Lisse
27-04:  Oranjeloop Lieshout, Lieshout
27-04:  37e Treechloop, Maastricht
27-04:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
27-04:  Roermond City Run, Roermond
27-04:  Enschede Marathon, Enschede
26-04:  Singelloop, Wijk bij Duurstede
26-04:  Oranjerun, Oldehove
26-04:  Oranjeloop, Hoge Hexel
26-04:  Wijboschloop, Wijbosch
26-04:  Beiler Koningsloop, Beilen
26-04:  67e Havenloop, Vlaardingen
26-04:  Wallenloop, Elburg
26-04:  Halve marathon Ermelo, Ermelo
25-04:  RttS Uden, Uden
25-04:  Koningnachtrun, Amersfoort
21-04:  Runnersworld 10 van Krommenie, Krommenie
21-04:  AD Mini Marathon Rotterdam Erasmus MC, Rotterdam
21-04:  Ziedewij Oude Maasloop, Barendrecht
21-04:  38ste Rabobank Paasloop, Boxtel
21-04:  Honderd Duizend Klimrit, Malden
21-04:  Peter Rusmanloop, Oirsbeek-Schinnen
21-04:  Zjwamer Paosloup, Swalmen
21-04:  Univé Klap tot klaploop, Stadskanaal
21-04:  Transfer Solutions Culemborg City Run, Culemborg
21-04:  Extreme Running, Utrecht
21-04:  Lions Heuvelloop, Overveen
21-04:  Paasloop - Kilder, Kilder
21-04:  Rijwielpaleis Bilthoven Bultentocht, Driebergen
21-04:  Lint-Wurmpie Run, De Meern
20-04:  Mud Hero Survival Run, Goes
20-04:  Biketour.WYzorg.nl, Oisterwijk
20-04:  Bergse Monumentenloop, Bergen op Zoom
20-04:  Rondje Bussloo Speciaal!, Bussloo
19-04:  Natuurloop Siddeburen, Siddeburen
19-04:  Sponsorloop Hockeyclub Xenios, Amsterdam
19-04:  Vijfmorgenloop, Sleeuwijk
19-04:  Trainingsloop MaasdijkMarathon, Oss
19-04:  Taxandria Vennenloop, Oisterwijk
19-04:  Woldbergtrail, Steenwijk
19-04:  25e 10 mijl van Essen, Essen
19-04:  42e Ronde van Noord-Holland, Alkmaar
19-04:  De Fitste van Nederland, Apeldoorn
19-04:  Funqtio Bakenbosloop, Tegelen
19-04:  Marathon Zeeuws-Vlaanderen, Terneuzen
19-04:  11e Jan Knippenberg Memorial, Den Helder
15-04:  TTM Clinics, Tilburg
15-04:  Zomeravondcup 1, Utrecht
13-04:  Klifloop, Nijmegen-Noord
13-04:  Duin en Kruid Lenteloop, Santpoort-Noord
13-04:  PLUS Kleffenloop, Overloon
13-04:  Molenbroektrimloop, Gemert
13-04:  Toertocht 'door de Gelderse Poort', Arnhem
13-04:  PCC MaalwaterRun & MaalwaterWalk, Heiloo
13-04:  Rondje Millingen, Millingen a/d Rijn
13-04:  DIS Familieloop Sittard, Sittard
13-04:  Nomen race, Beekbergen
13-04:  Army Urban Run, Eindhoven
13-04:  Teutoburgerwaldtocht, Ibbenbüren
13-04:  Zwemloop Breda, Breda
13-04:  Unicef Kidsrun, Hoogeveen
13-04:  ETU open EK Powerman Holland Duathlon, Horst
13-04:  10 km Loop Rotterdam, Rotterdam
13-04:  Hoogeveense Cascaderun, Hoogeveen
13-04:  ABN AMRO Marathon Rotterdam, Rotterdam
13-04:  Salland verzekeringen IJsselloop, Deventer
12-04:  Scholierenbaanloop, Harderwijk
12-04:  Skûtsjerun, Langweer
12-04:  BeneFIETSevenement, Zierikzee
12-04:  Semslinieloop en Lutje Turfje loop, Annerveenschekanaal
12-04:  Countryrun, Gilze
12-04:  Zuiderzeestraatweg-run, Hoevelaken - Hattem
12-04:  Rabobank Kippenren, Barneveld
12-04:  Steinakkerloop, Stramproy
12-04:  Cauberg Trail - Zwemloop Valkenburg, Valkenburg a/d Geul
12-04:  Kamerikse Weteringloop, Kamerik
12-04:  Toerklassieker Veenendaal - Veenendaal, Veenendaal
12-04:  11e Securelink 5EM Run, Ameide
12-04:  38e Geinloop, Driemond
12-04:  10 mijl van Zwolle Zuid, Zwolle
12-04:  Tour de Haute Veluwe, Bennekom
12-04:  Stormloop, Zandvoort
12-04:  AD Mini Marathon Rotterdam, Rotterdam
12-04:  ABN AMRO Kids Runs, Rotterdam
11-04:  The Night Run Festival, Nijmegen
11-04:  Unicef Loop Breukelen, Breukelen
09-04:  4e Leemputtenloop, Rijen
06-04:  Wintercup, Lelystad
06-04:  Brijderloop, Alkmaar
06-04:  21ste Ekiden Zwolle, Zwolle
06-04:  26e Parelloop, Brunssum
06-04:  DirtKings Achterhoek, Varsseveld
06-04:  Dwars Door Dordt, Dordrecht
06-04:  Nescioloop, Amsterdam
06-04:  Eindhoven Airport Run, Eindhoven
06-04:  Lochemse Bergloop, Barchem
06-04:  3 LandenLoopLosser, Losser
06-04:  8e Drutenloop, Druten
06-04:  Spieren voor Spieren City Run, Hilversum
06-04:  Rokjesdagloop, Amsterdam
05-04:  Stratenloop van Almkerk, Almkerk
05-04:  Klimclinic, Valkenburg a/d Geul
05-04:  9e Rondje Vrachelen, Oosterhout
05-04:  7e RaitdaipRun, Sauwerd
05-04:  10 van BRU, Bruinisse
05-04:  Condensloop, Leeuwarden
05-04:  Vuurtorentrail, Hollum Ameland
05-04:  Runnersworld Halve Marathon Ommen, Ommen
05-04:  IMANTS GRENSLOOP Grenzeloos, Grandioos!, Reusel - Arendonk
05-04:  31e Kraaijenbergse Plassenloop, Linden (Cuijk)
05-04:  De Halve Marathon van Nunspeet, Nunspeet
05-04:  Voorjaarswandeling 'Zilte Zoen', Bergen aan Zee
04-04:  Run4Freedom, Haarlem
03-04:  Sportplein Eindhoven Dommelloop, Eindhoven
02-04:  Kronos Campusloop, Enschede
01-04:  Primera de Haan 4 mijlrun, Hoogeveen
31-03:  Scholier en Sport, Noordenveld
30-03:  Ronde van Littenseradeel, Sneek
30-03:  Beetskoogkadeloop, Oudendijk
30-03:  Selfkantlauf, Gangelt
30-03:  Ladiesrun Goes, Goes
30-03:  AV Triathlon Zwemloop Amersfoort, Amersfoort
30-03:  Terug over de Heuvelrug, Driebergen
30-03:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
30-03:  7e Runner's World Zandvoort Circuit Run, Zandvoort
30-03:  Weir Minerals Venloop, Venlo
30-03:  Strong Viking passe-partout, Wijchen
30-03:  Trainingslopen, Zwolle
29-03:  Lansingerlandloop, Bleiswijk
29-03:  Trimenzoloop TWELLO, Twello
29-03:  Landalloop, Haarle
29-03:  Lichtjestocht MTB-Esbeek, Esbeek
29-03:  Klein Vaarwater Wandeltocht Ameland, Ameland
29-03:  Tempress SolarRun, Vaassen
29-03:  13e Univé Astrea Run, Groningen
29-03:  30 van Zandvoort, Zandvoort
29-03:  Kersten Memory Walk, Venlo
29-03:  Strong Viking mud edition, Wijchen
25-03:  Amersfoortse Baancompetitie, Amersfoort
23-03:  Achmea 1-2-3 Mijl Run 4 't vergeten kind, Hoogeveen
23-03:  Sultanaloop, Zaandam
23-03:  Oerpolderloop, It Heidenskip
23-03:  Brettenloop, Amsterdam
23-03:  Goed Beter Best Loop, Best
23-03:  IAK Klokgebouwloop, Eindhoven
23-03:  20e RABO Haaksbergse Engelse Mijlenloop, Haaksbergen
23-03:  Mijlen van Zeist, Zeist / De Bilt
23-03:  Lenteloop Eerbeek, Eerbeek
23-03:  Spiegelplasloop, Nederhorst den Berg
23-03:  Rondje Nederland, Arnhem
23-03:  Lenteloop Almere, Almere
23-03:  Volendam Dijkloop, Volendam
23-03:  Bernhezeloop Koppelcross, Nistelrode
22-03:  Hardloop Symposium Van top tot teen, Eindhoven
22-03:  Strongrun Zoetermeer, Zoetermeer
22-03:  Univé Leekster Lente Loop, Leek
22-03:  3e Testloop AV Fortuna, Vlaardingen
22-03:  32 van Kampen, Kampen
22-03:  13e Monnikenloop, Schiermonnikoog
22-03:  Sfinx Ekiden, Gent
22-03:  Zuudwoldiger Viaductenloop, Zuidwolde
21-03:  Runnersworld AVH Nightrun, Hoofddorp
19-03:  Clinics4running Eiberrun, Eibergen
16-03:  Voorjaarsloop, Heerhugowaard
16-03:  AVON Emma-cross, Heerlen
16-03:  Westeinderloop, Aalsmeer
16-03:  Gulbergencross, Neunen
16-03:  Trainingsloop Voorjaarsmarathons, Amsterdam
16-03:  Optiek Tom Lenteloop Albrandswaard, Rhoon
16-03:  Runnersworld Spaarnwoudeloop, Velsen-Zuid
16-03:  De Krimpenerwaard halve natuurmarathon, Lekkerkerk
16-03:  De Baggerloop, Didam
16-03:  Kempen Run, Hapert
16-03:  ScheveningenZandvoort Marathon, Zandvoort
16-03:  Berden Voorjaarsloop, Venlo
16-03:  Int. Rabobank Zwinstedenloop, Sluis
15-03:  Clubindoor Sprint, Dordrecht
15-03:  iRun clinics Beginnen met hardlopen, Nederland
15-03:  SportvoedingWebshop-Lageveldlopen, Wierden
15-03:  Veluwepoortloop, Nijkerk
15-03:  62e Reeuwijkse Plassenloop, Reeuwijk
15-03:  Kruidenloop, Wapenveld
15-03:  Toerversie Ronde van Drenthe, Hoogeveen
15-03:  GGN Lenteloop, Emmen
15-03:  Halve Marathon van Sint Anthonis, Sint Anthonis
15-03:  Zwemloop Bergen op Zoom, Bergen op Zoom
15-03:  Joop Zoetemelk Classic, Leiden
15-03:  13e Dokkum Bonifatiusloop, Dokkum
09-03:  Munnikloop, Purmerend
09-03:  Runnersworld Parkloop, Heiloo
09-03:  Eerbeekse Veldtoertocht, Eerbeek
09-03:  Sportplein Eindhoven Karpencross, Eindhoven
09-03:  Bunkercross, Deventer-Olst
09-03:  44e Merenloop, Grou
09-03:  Mokumse Vrouwenloop, Amsterdam
09-03:  Louis Vinkloop, Amsterdam
09-03:  Lokoloop competitie, Zeewolde
09-03:  Zwemloop Roosendaal, Roosendaal
09-03:  30 van Tilburg, Tilburg
09-03:  Ernst & Bobbie Kinderloop, Den Haag
09-03:  ABN AMRO Jeugdloop, Den Haag
09-03:  Ontwakingstocht, Driebergen
09-03:  ABN AMRO CPC Loop Den Haag, Den Haag
09-03:  Dunea 10 km Loop, Den Haag
09-03:  5 km Loop Den Haag, Den Haag
09-03:  Mud Masters Obstacle Run, Nederland
09-03:  Oefentocht Venloop - maart, Venlo
08-03:  Bork stuifzandcross, Stuifzand
08-03:  Pannekoekenmolenloop, Burgh-Haamstede
08-03:  38e Halve van Hercules, Dordrecht
08-03:  3bergenLOOP, Driebergen
08-03:  Halve Marathon van Haren, Haren
08-03:  Strandrace Ameland, Ameland
08-03:  Halve Marathon Harderwijk, Harderwijk
08-03:  Halve marathon De Waal, De Waal-Texel
08-03:  Hatertse Vennentocht, Bennekom
08-03:  Omloop Tom Schouten Wielersport, Den Haag
08-03:  Mud Masters Obstacle Run, Nederland
08-03:  Begin de Lente Wandeling, Egmond aan Zee
02-03:  Wintercup, Lelystad
02-03:  Rondje Goutum, Leeuwarden
02-03:  b.o.d. 'De Sprinters'-Voorjaarsloop, Bemmel
02-03:  Nieuwegeinse Veldloopkampioenschap, Nieuwegein
02-03:  Achtkastelenloop, Vorden
02-03:  Trappenbergloop, Huizen
02-03:  Amersfoortse Bergcross, Amersfoort
02-03:  Den Helder - Schagen, Den Helder
02-03:  Ronde van Park 16Hoven, Rotterdam
02-03:  20 van Alphen, Alphen aan den Rijn
02-03:  Twiskemolenloop, Landsmeer
01-03:  Voorjaarstocht, Veenendaal
01-03:  Beginners Clinic, De Lutte
01-03:  Koude Spierentocht, Emmen
01-03:  Veneboerloop, Drachten
01-03:  Bovenbergcross, Markelo
01-03:  Kruikenloop, Tilburg
23-02:  Commanderije bosloop, De Mortel
23-02:  Trainingsloop Voorjaarsmarathons, Amsterdam
23-02:  23e MARESIA Cross Duathlon&ATB evenement, Waalwijk
23-02:  Lunettencross, Vught
23-02:  DiemerCross, Diemen
23-02:  Classique D'Alphen, Alphen
23-02:  57e Joe Mann Bosloop, Best
23-02:  Rondje Bussloo, Bussloo
23-02:  Rico Salvetti Loop, Moergestel
23-02:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
23-02:  Trail by the Sea, Renesse
22-02:  Scopias Voorjaarswandeling, Venlo
22-02:  AA-Drink NK Indoor, Apeldoorn
19-02:  Tour of Tenerife, Tenerife
16-02:  Amerongse Berg ATB tocht, Elst (Utr.)
16-02:  de Ballentent strandloop, Hoek van Holland
16-02:  Atledo Cross, Dongen
16-02:  PK Sport Bosdijkloop, Vinkeveen
16-02:  TataSteel/Runnersworld/Zaanlandcross, Zaandam
16-02:  Tough Dirt Run, Woudenberg
16-02:  Vaartsluisboscross, Almere
15-02:  38e Jutbergloop, Dieren
15-02:  DES Halve Marathon, Eersel
15-02:  Rietplasrun, Emmen
15-02:  AA-Drink NK Indoor meerkamp, Apeldoorn
15-02:  NK indoor masters, Apeldoorn
15-02:  Lageveldcross, Wierden
15-02:  2e Testloop AV Fortuna, Vlaardingen
15-02:  Hardloop clinics IJsselloop 2014, Deventer
15-02:  Tough Dirt Run, Woudenberg
15-02:  TexelTrail, Texel
14-02:  Valentijnsloop, Amsterdam
09-02:  Voorne 10 Engelse Mijlen, Brielle
09-02:  Lokoloop competitie, Zeewolde
09-02:  Hulsbeekloop, Oldenzaal
09-02:  3e Dinkelloop, Losser
09-02:  Leestencross, Ugchelen (Apeldoorn)
09-02:  Avé Leudal Cross, Haelen
09-02:  Noord-Aa Polderloop, Zoetermeer
09-02:  Wedertcross, Valkenswaard
09-02:  37e Groet Uit Schoorl Run, Schoorl
08-02:  De 9e Zwaarste 10 van Zeeland, Burgh-Haamstede
08-02:  Van Splunder-Heinenoordtunnelloop, Oud-Beijerland
08-02:  NK indoor junioren AB, Apeldoorn
08-02:  Tough Ten Miles - Winter Challenge, Oisterwijk
08-02:  Night Trail Bergschenhoek, Bergschenhoek
08-02:  40e Februariloop, Bennekom
02-02:  Wintercup, Lelystad
02-02:  Leeuwarden-Marssum-Leeuwarden, Leeuwarden
02-02:  Indoorwedstrijd Ookmeerhal, Amsterdam
02-02:  Artifice Cross in de Heldense Bossen, Helden
02-02:  Loopgroep Goirle cross, Goirle
02-02:  Sprint Mastboscross, Breda
02-02:  Groenhovenloop, Gouda
02-02:  Arnoud Magnin Wintercross, Schipborg
02-02:  Twiskemolenloop, Landsmeer
02-02:  Midwinter Halve Marathon, Cadzand-Bad
02-02:  AVC Strand- & Duinloop, Castricum
02-02:  Oefentocht Venloop - februari, Venlo
02-02:  Midwinter Marathon, Apeldoorn
01-02:  Henschotermeer Games Wintereditie, Woudenberg
01-02:  4e cross G/O Cross comp, Heerde
26-01:  Kralingse Bos Cross, Rotterdam
26-01:  Runnersworld Beeckestijn Cross, Velsen-Zuid
26-01:  LOGO Schietbergencross, Geldrop
26-01:  Safari Run, Arnhem
26-01:  Vlakwatercross, Venray
26-01:  Trail Xperience, Den Helder
26-01:  MOS cross duathlon Etten-Leur, Etten-Leur
26-01:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
26-01:  24e Spiridoncross, Rijen
26-01:  SNEL Tweewielers ATB-tocht, Driebergen
25-01:  FS Hondsrugcross, Emmen
25-01:  SportvoedingWebshop-Lageveldlopen, Wierden
25-01:  1e Testloop AV Fortuna, Vlaardingen
25-01:  25e Physio.Fit Dirk IV loop, Hoornaar
25-01:  6e AV PEC 1910 indoor, Apeldoorn
25-01:  Nimberg Hunebedloop, Havelte
25-01:  11e PWN Egmond Wandel Marathon, Egmond aan Zee
19-01:  DES Dieprijt Cross, Eersel
19-01:  Wintercup (3e van 3 wedstrijden), Baarn
19-01:  THORCROSS, Roosendaal
19-01:  Leemkuilcross, Berg en Dal
19-01:  Vondelparkloop, Amsterdam
19-01:  Ruitenburg Halve, Maassluis
19-01:  Pampushoutcross, Almere
19-01:  Annendaalloop, Posterholt
19-01:  Abdijcross, Kerkrade
19-01:  Drameco Veldloop, Dalen
18-01:  Holterbergcross, Holten
18-01:  Overbosch en Heideloop Garderen, Garderen
18-01:  Stayokay Vondelparkloop, Amsterdam
18-01:  Rock and Run, Groningen
18-01:  Abdijcross/ Trail, Kerkrade
18-01:  Atlantisdata Zwolse Bos Loop, Heerde
12-01:  Indoorwedstrijd Ookmeerhal, Amsterdam
12-01:  Indoor Jeugd Attila, Tilburg
12-01:  Impala Cross, Bakkeveen
12-01:  Den Haag Strandmarathon, Den Haag/Wassenaar
12-01:  Lokoloop competitie, Zeewolde
12-01:  De Wielenloop Rosmalen, Rosmalen
12-01:  42e PWN Egmond Halve Marathon, Egmond aan Zee
11-01:  Nieuwjaarsloop Aalden Rondomme, Zweeloo
11-01:  4e RunningPoint cross loop, Vlaardingen
11-01:  iRun clinics Beginnen met hardlopen, Nederland
11-01:  3e Cross G/O crosscomp, Harderwijk
11-01:  16e AGU Egmond-Pier-Egmond, Egmond aan Zee
05-01:  33e Olympia'18 Oliebollen Omloop, Boxmeer
05-01:  Verenigingenloop Goor 750, Goor
05-01:  Douwe Kleefstraloop, Leeuwarden
05-01:  Wintercup, Lelystad
05-01:  Nieuwjaarsloop, Hoek van Holland
05-01:  Jaspercross, Asten
05-01:  Nijmeegse Nieuwjaarsloop, Nijmegen
05-01:  Runnersworld Phanos Boscross, Amstelveen
05-01:  Oefentocht Venloop - januari, Venlo
05-01:  Halve Marathon van Rockanje, Rockanje
05-01:  Drukkerij Knoops Nieuwjaarsloop, Venlo Boekend
05-01:  Rabo Nieuwjaarsloop, Glanerbrug
05-01:  Genneper Parken Nieuwjaarsloop, Eindhoven
05-01:  AVC Strand- & Duinloop, Castricum
04-01:  Mourik Nieuwjaarsloop, Oud-Beijerland
04-01:  c.s.v. VIOS Midwinterloop, Vaassen
04-01:  27e Florijnwinterloop, Woudenberg
04-01:  Nieuwjaarswandeling Schoorlse Duinen, Schoorl
01-01:  Glit & Glammer Nieuwjaarsduik, Den Helder

2013
31-12:  Papegaaij en Tegelaar Oudejaarsloop, Kampen
31-12:  Oliebollenveldloop, Vught
31-12:  Oliebollenloop, Weert
31-12:  Sylvestercross, Soest
31-12:  29e Oudejaarsloop, Hilvarenbeek
31-12:  Klimclinic, Rheden
30-12:  Clinic Baanwielrennen, Amsterdam
29-12:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
29-12:  Runnersworld Night Run, Nederland
29-12:  19e Kerstloop, Amstelveen
29-12:  De Meeuw Auwjaorscross, Oirschot
29-12:  Eindejaarscorrida Leuven, Leuven
29-12:  Brink tot Brinkloop, Deventer
29-12:  Boekbestelling Ik, de wielrenner, Amsterdam
28-12:  Sportivity TrailRun, Werkendam
28-12:  Coop Dorpsloop, De Krim
28-12:  Oudejaars Crossloop Vorden, Vorden
28-12:  KlimClassic Wielerkleding, Amsterdam
27-12:  Schaatsnacht van Eindhoven, Eindhoven
27-12:  23e Derde Kerstdagloop, Arnhem
26-12:  Kerstloop, 's-Graveland
26-12:  Kerstcross Haag Atletiek, Den Haag
26-12:  Kerstcross AVON Heerlen, Heerlen
26-12:  TOF kerstcross, Breda
26-12:  Kerstcorrida Tielt, Tielt
26-12:  RiemersmaLeasing Kangoeroeloop, Vught
26-12:  Kerstcross Opmeer, Spanbroek
26-12:  Traditionele Kerstloop, Enschede
26-12:  34e Kerstloop Gennep, Gennep
26-12:  Midwinterhoornwandeling Streekbos, Bovenkarspel
26-12:  Kerstloop, Gemert
22-12:  Indoorwedstrijd Ookmeerhal, Amsterdam
22-12:  2e Dinkelloop, Losser
22-12:  Winterloop De Willy's, Wilbertoord
22-12:  Kerstmannenloop Goes, Goes
22-12:  Kerstloop Groningen, Groningen
21-12:  SantaRun, Harderwijk
21-12:  Santa Run Helmond, Helmond
21-12:  Amsterdamse Heuvelloop, Amsterdam
21-12:  De Schaapskooi KERST RUN, Bemmel
21-12:  Avondkerstloop Nispen, Nispen
21-12:  SantaRun Emmen, Emmen
21-12:  Houtwijk Kerstloop, Dronten
21-12:  Serious Request Gaasterlan-Run, Balk
19-12:  Santa Run 4 Unicef, Nijmegen
19-12:  Maastrichter Kerstmannen Stadsloop, Maastricht
19-12:  Kerstmannenloop, Amersfoort
15-12:  Wintercup (2e van 3 wedstrijden), Baarn
15-12:  Kerstloop, Barendrecht
15-12:  Meinwegcross, Herkenbosch
15-12:  Bosbaanrun, Amsterdam
15-12:  Driedorpencross, Sint-Oedenrode
15-12:  Mescherbergloop, Eijsden
15-12:  Spijkenisse-Spark Marathon, Spijkenisse
14-12:  Snertloop, Nieuw-Schoonebeek
14-12:  D-Day 100% Strandrace, Castricum aan Zee
14-12:  SportvoedingWebshop-Lageveldlopen, Wierden
14-12:  Santa Run Tilburg, Tilburg
14-12:  2e Cross G/O cross competitie, Emmeloord
14-12:  Loopsymposium "Coaching in de sport, Eindhoven
14-12:  Ameland Adventurerun, Nes - Ameland
13-12:  SantaRun Hoogeveen, Hoogeveen
08-12:  SPADO Cross, Bergen op Zoom
08-12:  Kerstboom-challenge, Den Helder
08-12:  Engelermeer veldloop, 's-Hertogenbosch
08-12:  Oefentocht Venloop - december, Venlo
08-12:  L'Avant Sylvestre Cross loop, Reusel
08-12:  Morra Kika Run, Hemelum
08-12:  Waspikse stratenloop, Waspik
08-12:  30e Nooyen Zandboscross, Deurne
08-12:  Voorne's Duin Trail, Oostvoorne
08-12:  Lokoloop competitie, Zeewolde
08-12:  AV Haarlemmermeer cross, Hoofddorp
08-12:  3e Krijnen Bouw SCHAATS-LOOP, Tilburg
08-12:  Run2Day Klinkenvlierseplas Veldloop, Coevorden
08-12:  Almeerderstrandcross, Almere
08-12:  Zilveren Kruis Bruggenloop Rotterdam, Rotterdam
08-12:  Twiskemolenloop, Landsmeer
07-12:  Henk Bijker Bovenboerloop, Nijeveen
07-12:  DSW Zorgverzekeraar Halve marathon, Vlaardingen
07-12:  Nijverdalse bergcross, Nijverdal
07-12:  Koude Polderloop, Nijkerk
07-12:  3e Sport2000 Ten Miles, Zierikzee
01-12:  55e Nationale Uurloop AV Lionitas, Leeuwarden
01-12:  4e Sinterklaasloop, Vlaardingen
01-12:  Endurance weekend, Zeewolde
01-12:  De Mispelhoefloop, Eindhoven
01-12:  Kromslootparkloop, Almere
01-12:  Wintercup, Lelystad
01-12:  Duinstrandloop, Den Haag
01-12:  Mardenkro Enclave Cross, Baarle-Nassau
01-12:  St.Nicolaasloop, Zwolle
01-12:  De kapellerbosloop, Landgraaf
01-12:  Pfixx Solar Montferland Run, 's-Heerenberg
01-12:  Oosterboscross, Klazienaveen
01-12:  Snertloop De Lutte, De Lutte
01-12:  AVC Strand- & Duinloop, Castricum
30-11:  Rob Prooi Memorial Cross, Barendrecht
30-11:  Sint Nicolaasloop, Bunschoten
30-11:  Endurance weekend, Zeewolde
30-11:  46e Horaloop, Ede
30-11:  Eurozorg Sintloop, Heerde
30-11:  Fjoertoer Egmond, Egmond
30-11:  NK GOLDRUSH Survivalrace, Nijverdal
30-11:  St. Nicolaasloop, Bleiswijk
24-11:  2e Baggelhuizercross, Assen
24-11:  Sint Nicolaasloop, Monnickendam
24-11:  Wintercup (1e van 3 wedstrijden), Baarn
24-11:  Ringvaartloop, Aalsmeer
24-11:  Chocolademelkloop, De Bilt
24-11:  Bovenbergloop, Markelo
24-11:  Run Rondje Rhenoy, Beesd
24-11:  Veldtoertocht Schoorl, Schoorl
24-11:  30e Zwarte Pietenloop, Bemmel
24-11:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
24-11:  Loket.nl Warandeloop (zondag), Tilburg
24-11:  Notariaat 't Suydeveltrit, Valthe
24-11:  Halve Marathon Ell, Ell
24-11:  CONTOUR Run op Velden, Velden
23-11:  Indoorwedstrijd Ookmeerhal, Amsterdam
23-11:  Super Prestige Veldloop Gieten, Gieten
23-11:  Boerskotten Benefietloop, Oldenzaal
23-11:  3e RunningPoint cross loop, Vlaardingen
23-11:  Loket.nl Warandeloop (zaterdag), Tilburg
23-11:  Maastoren Challenge, Rotterdam
23-11:  Rabo Beach Challenge, Scheveningen
23-11:  Starshoe Breda Binnenmaasloop, Mijnsheerenland
23-11:  Rein Veenendaal ATB tocht, Ede
17-11:  48e Scorpiocross, Oosterhout
17-11:  Get Running Witven Cross, Veldhoven
17-11:  Narvik Run, Zutendaal
17-11:  Rondje Bussloo, Wilp
17-11:  SNEL Tweewielers ATB tocht, Driebergen
17-11:  Bommelasloop, Enschede
17-11:  Ahlers Poort van Drenthe Veldloop, Coevorden
17-11:  24e 10 mijl van Essen, Essen
17-11:  Scholten Awater Zevenheuvelenloop, Nijmegen
16-11:  Polybouw Aluminium Crossloop, Rijssen
16-11:  Zevenheuvelennacht, Nijmegen
10-11:  Heide en Duinentocht, Nieuwkuyk
10-11:  Molenvencross, Helmond
10-11:  de Wielen Cross, Leeuwarden
10-11:  1e Dinkelloop, Losser
10-11:  25e MARESIA Cross, Kaatsheuvel
10-11:  Lokoloop competitie, Zeewolde
10-11:  Almere DEZE WEEK MTB Classic, Almere
10-11:  Run4Water, Soesterberg
10-11:  Klaverbladloop, Zoetermeer
10-11:  Rond d'n Toren Duathlon, Reusel
10-11:  16e Eenhoornloop, Hoorn
10-11:  Olympisch Stadionloop voor Unicef, Amsterdam
10-11:  Bastenrun, Ooij
10-11:  Lintloop MAX, Vleuten
10-11:  Holapress Valkenloop, Valkenswaard
10-11:  Twiskemolenloop, Landsmeer
09-11:  6e Weerter Mizuno Bergloop, Altweerterheide
09-11:  11Bergen MTB-cyclo, Apeldoorn
09-11:  1e cross Gelders/Overijsselse cross, Kampen
09-11:  Vios Cross, Hollandscheveld
09-11:  SportvoedingWebshop-Lageveldlopen, Wierden
09-11:  Dokters en zustersloop, Amersfoort
09-11:  25e Poort6-loop, Gorinchem
09-11:  Zandenplasloop, Nunspeet
09-11:  46e Mosselloop, Burgh-Haamstede
09-11:  44e Bennekomse Bosloop, Bennekom
03-11:  41e Drunense Duinen Cross, Drunen
03-11:  Wintercup, Lelystad
03-11:  NeaRun, Purmerend
03-11:  Pingelloop - 1e TCC, Haaksbergen
03-11:  Runnersworld KAV Holland Cross, Spaarndam
03-11:  No-Limits Najaarscross, Bladel
03-11:  ENCI bergloop, Maastricht
03-11:  5km Run Operatie NL Fit, Rotterdam
03-11:  Polluxrun, Klazienaveen
03-11:  Kromslootparkcross, Almere
03-11:  VEZET Boerenkoolloop, Warmenhuizen
03-11:  Maple Leaf Cross, Hilversum
03-11:  Kibbelkoele Veldrit, Schoonoord
03-11:  Run2day Uilenstedeloop, Amstelveen
03-11:  Maiscross Peelrijders, Handel
03-11:  Oefentocht Venloop - november, Venlo
03-11:  av Horror najaarsclinic 2013, Sneek
03-11:  Wandelmarathon Wieringen, Den Oever
03-11:  Berenloop Terschelling, Terschelling-West
03-11:  Bosloop, Malden
03-11:  Parnassia Laan van Meerdervoort Loop, Den Haag (Kijkduin)
03-11:  Najaarscross, Bleiswijk
02-11:  AV Passaat cross, Papendrecht
02-11:  2e RunningPoint cross loop, Vlaardingen
02-11:  Raboloop, Mill
02-11:  Maxima Sponsorloop, Harderwijk
02-11:  Kleine Berenloop, West-Terschelling
02-11:  De Gerrit Voortman Lemelerbergloop, Lemele
02-11:  Rabo Halve Marathon Renswoude, Renswoude
02-11:  VestingstadRun, Woudrichem
02-11:  Najaarsloop Epe Puur! Sport, Epe
02-11:  Erasmusronde, Rotterdam
27-10:  VOV run Vries, Vries
27-10:  Safe2Lock Veldloop, Afferden lb
27-10:  De IJzeren Man Cross, Weert
27-10:  AV23 Middenmeerloop, Amsterdam
27-10:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
27-10:  ATB Classic: Scherpenheuvel-Hapert, Hapert
27-10:  Don Quichotte Sparrenbosloop, Boxtel
27-10:  Roele de Vries Crosscircuit, Hoorn
27-10:  Halve Marathon Doetinchem, Doetinchem
27-10:  Veldtoertocht Schoorl, Schoorl
27-10:  Ladies tocht Eerbeek, Eerbeek
27-10:  Peelrandrit quaddeelnemers, Handel
27-10:  Zeemijlenloop Delfzijl, Delfzijl
27-10:  Drechtstadloop, Dordrecht
27-10:  LifeFit Heemstede Loop, Heemstede
27-10:  Lidl Wolfskamerloop, Huizen
27-10:  Wintertijd Challenge, Nederland
27-10:  Marathon Brabant, Etten-Leur
27-10:  Tiedkwietloop, Steenwijk
27-10:  BlubberRun, Vorden
27-10:  Herfstwandelingen de Egmonden, Egmond aan Zee
26-10:  Vacansoleil-DCM Fanclubdag, Utrecht
26-10:  Snertcross, Tilburg
26-10:  Hallowiejetocht, Wijhe
26-10:  Nasty Night Trail, Oostvoorne
26-10:  Off Road Duathlon Weert, Weert
26-10:  Frank Van Stekelenburg Nightbike, Asten
26-10:  Negende VUmc gebouwenloop, Amsterdam
26-10:  Klokloop, Heerde
26-10:  AVD Cross / Dwingelderveld-loop, Dwingeloo
26-10:  NK NTFU Mountainbike, Musselkanaal
26-10:  Diepe Hel Holterbergloop, Holten
26-10:  Pegasus Wandeltocht, Ede/Renkum
26-10:  Herfstwandelingen de Egmonden, Egmond aan Zee
20-10:  Apeldoornse MTB Kampioenschappen, Apeldoorn
20-10:  10 van AVR, Rucphen
20-10:  SchutrupsRun, Exloo
20-10:  Blauwe Meer Cross, Loon op Zand
20-10:  34ste Decathlon Stadsloop, Kerkrade
20-10:  Gebr. vd Laar Bridge to Bridge Run, Blerick - Venlo
20-10:  29e Maliebaanloop, Utrecht
20-10:  Molenhoeks Makkie, Molenhoek
20-10:  TCS Amsterdam Marathon + Trainingslopen, Amsterdam
20-10:  38e TCS Amsterdam Marathon, Amsterdam
19-10:  Zwarte Dennen Cross, Staphorst
19-10:  RttS Uden, Uden
19-10:  Oldemeijercross, Hardenberg
19-10:  Leisure World Regio Oost, Deventer
19-10:  RTC Atletiek, Breda/Vught
19-10:  49e Athlos Cross, Harderwijk
19-10:  Unicef Stadshagen Run, Zwolle
19-10:  Harbour Run, Rotterdam
19-10:  Tussen Slik en Zand, Ameland
19-10:  Run Bike Run, Harderwijk
19-10:  TCS Amsterdam Marathon Trainingslopen, Amsterdam
19-10:  Herfstloop, Lelystad
19-10:  Gisola Emsterveldtoertocht, Emst
17-10:  JWF City Challenge, Leeuwarden
15-10:  Herfstwandel 5-Daagse, Wijk aan Zee
13-10:  Lokoloop competitie, Zeewolde
13-10:  Berlaar Loopt, Berlaar
13-10:  5de editie Loopzonderdope, Kessel-lo
13-10:  AVC Strand- & Duinloop, Castricum
13-10:  Men’s Health Urbanathlon, Amsterdam
13-10:  DijkenLoop, Wijk bij Duurstede
13-10:  25e Kleine Haar Loop, Kring van Dorth
13-10:  Herfstloop, Enschede
13-10:  5e Nadine OK Run, Scharwoude
13-10:  Bergse Havenloop, Bergen op Zoom
13-10:  Zaanse schansloop, Zaandam
13-10:  MaraThOON, Eindhoven
13-10:  Pijnenburg Bosmarathon Soest, Soest
12-10:  Loenermarkloop, Loenen Gld
12-10:  Districts-training Midden Brabant, Tilburg
12-10:  1e RunningPoint cross loop, Vlaardingen
12-10:  Zuidlaardermarktloop, Zuidlaren
12-10:  Rondje om de Koepel, Lunteren
12-10:  2Charity Walk 's-Graveland, 's-Graveland
12-10:  C1000 Kees Elzinga Halve marathon, Meppel
12-10:  Noorder Fitrun, Leeuwarden
12-10:  de 15 van de Kurenpolder, Hank
12-10:  Landgoed Twente Marathon, Rossum
12-10:  12e Wim Hol Memorial, Papendrecht
12-10:  Klaverblad van Noordenveld, Roden
11-10:  Camping Marathon Eindhoven, Eindhoven
06-10:  Wintercup, Lelystad
06-10:  Sportlandgoed Zwartemeerloop, Zwartemeer
06-10:  29e Stedenloop, Genk
06-10:  Wijckloop, Wijk aan Zee
06-10:  Staddijkloop, Nijmegen
06-10:  Oefentocht Venloop - oktober, Venlo
06-10:  Mondriaan Run, Heerlen
06-10:  Westfriesgasthuis Loop(t), Hoorn
06-10:  Capelse Schollebosloop, Capelle a/d IJssel
06-10:  Bikkelloop, Zuidwolde
06-10:  Proviloop, Sterksel
06-10:  Océ-Loop, Venlo
06-10:  78e Sloterplasloop, Amsterdam
06-10:  45e Langs de Gouwe loop, Waddinxveen
06-10:  Detron Meierijloop, Vught
06-10:  AMGEN Singelloop Breda, Breda
06-10:  Huttenkloasloop, Oldenzaal
06-10:  Rondje Bergen, Bergen
06-10:  Hoge Veluwe Loop, Hoenderloo
06-10:  Najaarsloop, Heerhugowaard
06-10:  Marathon Zwolle, Zwolle
06-10:  Lopen Tegen Kanker, Warmond
06-10:  10 van Drachten, Drachten
06-10:  Rottemerenloop, Bleiswijk
06-10:  Wandelmarathon van Westfriesland, Bovenkarspel
05-10:  Hoge Veluwe Wandeldag, Otterlo
05-10:  12e Otterberg-Blinkerdloop, Wijster
05-10:  PowerClinic Makkum, Makkum
05-10:  Schaats jij al?, Nijmegen
05-10:  2Charity Walk Heerlen, Heerlen
05-10:  Self Transcendence 6 uursloop, Amsterdam
05-10:  Tough Dirt Run, Woudenberg
05-10:  Kustmarathon Zeeland minimarathon, Burgh-Haamstede
05-10:  MTB toertocht Kustmarathon Zeeland, Burgh-Haamstede
05-10:  Kustmarathon Zeeland, Burgh-Haamstede
04-10:  Asselse 2 mijl, Apeldoorn
29-09:  Rondje Bussloo, Bussloo
29-09:  Sjaak Arts Herfstloop, Nijmegen
29-09:  Promenadeloop, Tiel
29-09:  KlimduinRun, Schoorl
29-09:  Ik Fiets Ladies Ride, Amsterdam Nieuw West
29-09:  Utrechtse Heuvelrugestafette, Amersfoort
29-09:  De 7 Kilometer van Martenshoek, Hoogezand
29-09:  Zilveren Kruis Achmea Loop, Haarlem
29-09:  Singelloop tegen reuma, Utrecht
29-09:  Mud Masters Obstacle Run, Nederland
29-09:  Twiskemolenloop, Landsmeer
29-09:  Posbankloop, Velp (Gld)
29-09:  Texel Halve Marathon, Texel
29-09:  TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop, Amsterdam
29-09:  Fysio Fitness Belfeld Kermisloop, Belfeld
29-09:  AMAKloop, Akersloot
28-09:  Hart van Brabantloop, Tilburg
28-09:  Workx Stratenloop Rotterdam Noord, Rotterdam
28-09:  Open Wielerkampioenschap Rotterdam Noord, Rotterdam
28-09:  STAPloop, Brunssum
28-09:  Gaasperplasrun, Amsterdam
28-09:  GreensRun, Barendrecht
28-09:  Twirls ladiesrun, Amersfoort
28-09:  Mud Masters Obstacle Run, Nederland
28-09:  Wolderwijdloop, Zeewolde
23-09:  7e Dam tot Dam FietsClassic (shirts), Amsterdam
22-09:  N70 trail, Nijmegen
22-09:  Brakkensteinloop, Nijmegen
22-09:  Bergrace MTB Events, Lunteren
22-09:  Workx Stratenloop Vreewijk, Rotterdam
22-09:  Achmea 1-2-3 Mijl Run 4 KiKa, Hoogeveen
22-09:  Veluwezoom E-bike Nazomertoertocht, Rheden
22-09:  Bike 4 Kids, Vlissingen
22-09:  Rundje Räötje, Reutje - Odiliënberg
22-09:  35e Kok Wooncenter Halve van Hoogland, Hoogland
22-09:  Goss Contiweb Maasheggenloop, Boxmeer
22-09:  Liberty Loop Geldrop-Mierlo, Geldrop-Mierlo
22-09:  4e Biesloop, Landgraaf
22-09:  De Tien van 't Aogje, Breda
22-09:  7e Dam tot Dam FietsClassic, Amsterdam
22-09:  Triathlon Maastricht, Maastricht
22-09:  Groesbeeks Gruwelijkste ATB Tocht, Groesbeek
22-09:  Twentse vrouwenloop, Enschede
22-09:  Trail by the Sea Short Distance, Burgh-Haamstede
22-09:  Veluwse Herfsttocht, Driebergen
22-09:  Den Haag Marathon, Den Haag
21-09:  Zeijerstrubbenloop, Zeijen
21-09:  Bergrace Trail Obstacle Event, Lunteren
21-09:  Regenboogrun, Numansdorp
21-09:  Klenckeloop Oosterhesselen, Oosterhesselen
21-09:  Onderwijsmarathon, Arnhem
21-09:  Color Obstacle Run, Wijchen
21-09:  Hummel ZUIDHORuN, Zuidhorn
21-09:  Thaisner DorpsRun, Thesinge
21-09:  Sluizenloop, Nieuwegein
21-09:  11e Dam tot Dam Wandeltocht, Amsterdam-Zaandam
21-09:  Brabantse Parel, Oisterwijk
21-09:  Triathlon Maastricht, Maastricht
21-09:  Head First Race, Rotterdam
21-09:  24e Rabo Oosterparkloop, Ridderkerk
21-09:  Rabo Lingetocht, Ochten
21-09:  Vredesloop Den Haag (1,5 + 2,5 km), Den Haag
21-09:  Vredesloop Den Haag (5+10 km), Den Haag
20-09:  SDB Zorgmarathon, Arnhem
20-09:  Kennedymars Haaksbergen, Haaksbergen
19-09:  Lichtjesroute loop, Eindhoven
19-09:  Clinics Duinentrail, Oosterbeek
19-09:  CEO Cycling, Garderen
15-09:  Canicross Edingen, Edingen
15-09:  Oosterbos Veldrit, Emmen
15-09:  TWC Ladies Day, Asten
15-09:  JCI Run, Munstergeleen
15-09:  Muddy Mates Challenge, Amsterdam - Houtrak
15-09:  3e Geuzenloop, Vlaardingen
15-09:  LochemTrail, Barchem
15-09:  Makro-Johan vd Velde toertocht, Breda
15-09:  Halve en kwart marathon Cranendonck, Soerendonk
15-09:  Crazy River Run, Gorinchem
15-09:  Beuningse Oeverwal Loop, Beuningen
15-09:  Gipmans planten Kwaakerrun, Venlo
15-09:  Zeevangsloop, Middelie
15-09:  Euregio Vrijheidswandeling, Groesbeek
15-09:  Callantsoog On Wheels, Callantsoog
15-09:  8e Gerrie Knetemann Classic, Alkmaar
15-09:  34e Beekse Marathon, Hilvarenbeek
15-09:  Marathon Nationaal Landschap Winterswijk, Winterswijk
14-09:  Bachi Amaa Bosrun, Amstelveen
14-09:  Trailrun, Hattem
14-09:  Harderrun, Harderwijk
14-09:  Ronde van Waalre, Waalre
14-09:  Open Wielerkamioenschap Krimpen, Krimpen a/d IJssel
14-09:  Workx Stratenloop Krimpen, Krimpen a/d IJssel
14-09:  Breakout Run, Schaijk
14-09:  Avondloop Heythuysen, Heythuysen
14-09:  Sponsorfietstocht Raalte-Mettingen, Raalte
14-09:  Fish Potato Run, Emmeloord
14-09:  Ladies Run Katwijk, Katwijk
14-09:  Rein Veenendaal Huchiestocht, Veenendaal
14-09:  Challenge Almere-Amsterdam, Almere
14-09:  Wandelmarathon/Wandelrondje Texel, Den Hoorn
13-09:  Rabobank Midnightwalk, Assen
13-09:  De Goudse Nationale Singelloop, Gouda
12-09:  BBQ compleetloop, Giessen
11-09:  FortaRock Bruggenloop Nijmegen, Nijmegen
10-09:  Dorpsloop Aalsmeer, Aalsmeer
10-09:  Bernhoven fietst!, Uden
08-09:  Baanwedstrijd Athlos (masters/G-atleten), Harderwijk
08-09:  Thermae Son Duorace, Son en Breugel
08-09:  D-spelen, Amsterdam
08-09:  Bollekesloop, Berchem
08-09:  Maasstadloop, Rotterdam
08-09:  Albert Eising-loop, Dalen
08-09:  EkoPlaza Keienloop, Uden
08-09:  Menzis Singelloop, Enschede
08-09:  30 van Amsterdam Noord, Amsterdam
08-09:  BurgumRun, Burgum
08-09:  28e Vescom Halve Marathon, Deurne
08-09:  Marktstadrun, Purmerend
08-09:  Halve Marathon Oostland, Pijnacker
08-09:  Marathon Meerssen, Meerssen
08-09:  Rabo Bridge to Bridge, Arnhem
07-09:  Eef Kamerbeek Games, Eindhoven
07-09:  Gelre ziekenhuizen Fietstocht, Apeldoorn
07-09:  Purmerend bootcamp, Purmerend
07-09:  Triasrun, Harderwijk
07-09:  Fit2Move Vathorstrun, Amersfoort
07-09:  HastaLaPasta Party, Eindhoven
07-09:  iRun clinics Beginnen met hardlopen, Nederland
07-09:  Dijkhuizenrun, Ruinerwold
07-09:  Bunniks Mooiste, Bunnik
07-09:  Furness Car Halve Marathon Dalfsen, Dalfsen
07-09:  Rondje Stelling, Uithoorn
07-09:  De Meeuw Oirschotse Stoelloop, Oirschot
07-09:  Rabobank Pierloop Velsen, IJmuiden
07-09:  Kramp run, Varsseveld
07-09:  3e Loop naar de Pomp, Noordeloos
07-09:  TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 30k, Amsterdam
07-09:  Heideloop, Ermelo
06-09:  Oranjeloop, Nieuwleusen
06-09:  Univé Stad en Land loop, Twello
06-09:  Leiden Ladiesrun, Leiden
06-09:  11steden MTB marathon, Dokkum
04-09:  10e Keesloop, Bergschenhoek
03-09:  6e 's Heerenloop, Ermelo
01-09:  Oefentocht Venloop - september, Venlo
01-09:  Memorial Rik Clerckx, Lummen
01-09:  38e Vlietloop, Voorschoten
01-09:  Kuilenloop, Mill/Langenboom
01-09:  Tempo-Run, Bussum
01-09:  Emslandtocht, Emmen
01-09:  Gooische Run, Laren Nh
01-09:  Haarlemmermeer Run, Hoofddorp
01-09:  Brabants Dagblad Tilburg Ten Miles, Tilburg
01-09:  14e Skeeleren en Steppen over Dijken, Beneden-Leeuwen
01-09:  14e DijkenLoop, Beneden-Leeuwen
01-09:  Heuvelrug Kromme Rijn tocht, Driebergen
31-08:  EAP Amsterdam Open, Amsterdam
31-08:  Loop voor Hoop, Wormer
31-08:  Sneek Bolsward Sneek, Sneek
31-08:  18e Ketelhavenloop, Ketelhaven (Dronten)
31-08:  Diekirch-Valkenswaard, Valkenswaard
31-08:  6e Rabo Wieler Classic, Beneden-Leeuwen
31-08:  NK Toerfietsen, Asten-Ommel
31-08:  Veldhoven 10 Miles, Veldhoven
31-08:  Bernhezeloop, Dinther
30-08:  Corsorun Eelde, Eelde
30-08:  De Amsterdamse Bosbaan Triathlon, Amsterdam
30-08:  Single-Run, Vleuten
29-08:  Stratenloop van Genderen, Genderen
28-08:  Molenweiloop, Heerjansdam
28-08:  A.V. Triathlon Emiclaerloop, Amersfoort
27-08:  John Vermeulen Strabrechtse Heide Loop, Geldrop/Heeze
27-08:  23e Salverda Berkumloop, Zwolle (Berkum)
27-08:  Vechtloop, Maarssen
27-08:  Ronde van Abcoude, Abcoude
25-08:  SevenaerRun, Zevenaar
25-08:  Dorpsloop Teteringen, Teteringen
25-08:  Rabobank Hemmeromloop, Hem
25-08:  Eddy Merckx Classic, Roermond
25-08:  Triathlon Stroombroek, Doetinchem
24-08:  Runnersworld Ronde van Naastenbest, Best
24-08:  Bels Lijntje Loop, Baarle-Nassau
24-08:  Aquaklimcross, Sibculo
24-08:  Singelloop, Hollandscheveld
24-08:  Run Bike Run Borne, Borne
24-08:  C-spelen, Amsterdam
24-08:  Slachtedijktocht, Roordahuizum
24-08:  27e Hyundai Halve Marathon, Burgh-Haamstede
23-08:  Arnhemse Meisjes Loop, Arnhem
21-08:  Gildeloop, Soest
21-08:  De Hypotheker Beekloop, Eindhoven
20-08:  Get Running Wolfsvenloop, Geldrop-Mierlo
18-08:  De Leyetocht, Helvoirt
18-08:  TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 25k, Amsterdam
17-08:  18e Pannenkoekentocht, Bellingwolde
17-08:  Runnersworldloop, Apeldoorn
17-08:  ATB Leyetocht, Helvoirt
14-08:  Alkeloop, Alteveer-Kerkenveld
14-08:  Vakantieloop, Biest-Houtakker
13-08:  Training CityRun en Minimarathon, Eindhoven
11-08:  Elite Off-Road-Challenge, Grens Weert/Budel
11-08:  Bert Timmer Memorial Loop, Duiven
11-08:  WBO Wonen Boeskoolloop, Oldenzaal
11-08:  Stortemelk Halve Marathon, Vlieland
11-08:  Vooroeverloop Enkhuizen - Medemblik, Medemblik
10-08:  Tolkamerkadeloop, Tolkamer
10-08:  Rabo Rivierendal Klimtocht, Ochten
10-08:  31e LBL Ardennen Classic, Luik (BEL)
09-08:  De Meander Mondo Verde Midzomerloop, Landgraaf
06-08:  Gouden Pijl Loop, Emmen
06-08:  Koopman Bergrun, Winterswijk
04-08:  De Bauke Mollema Tocht, Groningen
04-08:  Giro di Schouwen-Duiveland, Renesse
04-08:  Rabobank Hel van de Heuvelrug, Driebergen
03-08:  8e Recreatieve Triatlon De Bres, St-Jozef Rijkevorsel
01-08:  Rainbowrun, Amersfoort
31-07:  7 van Santpoort, Santpoort Noord
30-07:  1e Dedemsvaartse Variarun, Dedemsvaart
29-07:  Zuidlimburgse Fietsvierdaagse, Heerlen
28-07:  TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 20k, Amsterdam
28-07:  Ardennentrip, Heerlen
27-07:  Loopmeerkamp, Amsterdam
27-07:  Flipje's Verrassingstocht, Tiel
27-07:  Menzis West-Betuwe Toer, Tiel
27-07:  Halve marathon Lauwersoog-Ulrum, Ulrum
24-07:  Henschotermeer Games, Woudenberg
23-07:  Drentse Fiets4Daagse, Diever
21-07:  RTL TDJ Toertocht Utrechtse Heuvelrug, Utrecht
21-07:  Proloog Drentse Fiets4Daagse, Assen
20-07:  ASICS NK atletiek, Amsterdam
15-07:  Fiets4daagse Veluwe/Vallei, Ede
14-07:  Den Haag Strandmarathon, Den Haag/Wassenaar
14-07:  Ronde van de Westfriese Omringdijk, Alkmaar
13-07:  Drenthe's Mooiste, Assen
13-07:  Appelternloop, Appeltern
13-07:  Voorthuizen Loopt, Voorthuizen
10-07:  Wallenloop, Steenwijk
07-07:  Volendam in Beweging, Volendam
07-07:  Cityplazarun, Nieuwegein
07-07:  Coevorder Grachtenloop, Coevorden
07-07:  Klimtourtocht over de Veluwe, Heelsum
07-07:  Wandelmarathon Haarlem, Haarlem
06-07:  Running Academy zomertrainingen, Venlo
06-07:  Rundeloop, Zwartemeer
06-07:  4e Knooppunt Baarlo Loop, Baarlo
06-07:  Wiezoloop, Wierden
06-07:  Chaamloop, Chaam
06-07:  GrebbeVallei Wandeltocht, Rhenen/Veenendaal
06-07:  Spavo Olde Wierdenloop, Opende
03-07:  FUN-triathlon, Amersfoort
03-07:  17e Rabo Klepperstadloop, Hardenberg
03-07:  Midzomeravondloop, Bleiswijk
01-07:  Aemstie Run, Burgh-Haamstede
30-06:  Canicross Enghien, Enghien
30-06:  Streetrace Berkel-Enschot, Berkel-Enschot
30-06:  ZOEV & Jerry's Langste Dag Loop, Amsterdam
30-06:  Galgenloop, Berkel-Enschot
30-06:  GP Groot reCycle, Alkmaar
30-06:  1/2 marathon Zeewolde Endurance, Zeewolde
30-06:  Bemels Beste Boeren Bergloop, Bemelen
30-06:  Sallands Mooiste, Haarle Gem. Hellendo
30-06:  32e Vechtloop, Weesp
30-06:  Grunnens Alternatief, Scheemda
30-06:  Wieringermeertrail, Wieringerwerf
30-06:  Moving Comfort Meidenloop, Utrecht
30-06:  Run-Bike-Run Deurningen, Deurningen
30-06:  Ultimate City Challenge, Almere
29-06:  DirtKings Mudrace/Obstaclerun, Varsseveld
29-06:  Workx Stratenloop Capelle, Capelle a/d IJssel
29-06:  Haren-Haren, Haren
29-06:  Jan Driegen Loop, Steenwijk
29-06:  30e Dorpsloop De Lutte, De Lutte
29-06:  Van Bank tot Bank, Heerde
29-06:  Tour Ride, Amsterdam
29-06:  7e Marathon der Noorderkempen, Rijkevorsel
29-06:  MountainBike Cyclo Midden Nederland, Amerongen
29-06:  12e Lingewaalloop, Herwijnen
29-06:  1/6 triathlon Zeewolde Endurance, Zeewolde
26-06:  PotmargeRun, Leeuwarden
26-06:  Start PZC Stratenloopcircuit 2013, divers
25-06:  27e Fiets4Daagse Schoorl, Schoorl
23-06:  Canicross Engsbergen, Engsbergen
23-06:  Wateringse Veld Loopfestijn, Den Haag
23-06:  ZLM Stratenloop Goirle, Goirle
23-06:  Color Boost, Amsterdam
23-06:  12e Mariken van Nieumeghentocht, Nijmegen
23-06:  Stratenloop 750 jaar Goor, Goor
23-06:  de 100 van Spijkenisse, Spijkenisse
23-06:  Bergrace MTB Events, Lunteren
23-06:  Mom In Balance Family Run, Amsterdam
23-06:  De Zomerklassieker van Brabant, Roosendaal
23-06:  Klimtocht voor Right To Play, Driebergen
23-06:  Midzomerrun Westervoort, Westervoort
23-06:  Stoomtramloop, Medemblik-Hoorn
23-06:  Triathlon Stein, Stein
23-06:  Holtmühleloop, Tegelen
22-06:  1e Diemer Sponsorloop, Diemen
22-06:  Rabobank Ambachtsheerlijkheidsloop, Numansdorp
22-06:  PZC Familieloop, Vlissingen
22-06:  Midzomeravondrun, Beekbergen
22-06:  Survival Challenge Zeewolde, Zeewolde
22-06:  Jan Janssen Classic, Wageningen
22-06:  Triathlon Stein, Stein
21-06:  de Acht van Horst, Horst
21-06:  Midzomernachtcross, Amstelveen
21-06:  De Burgh Karpenrun, Eindhoven
21-06:  Haarlems Dagblad - LifeFit Grachtenloop, Haarlem
21-06:  Banthumloop, Bergentheim
20-06:  Oranjekermisloop, Nieuw Vennep
20-06:  Bolidt Inner Circle Run, Hendrik-Ido-Ambacht
19-06:  PotmargeRun, Leeuwarden
19-06:  7e Plus Wandel4Daagse Alkmaar, Alkmaar
19-06:  Wandelvierdaagse het Gooi, Laren Nh
18-06:  Staete Makelaars Jeroen Bosch loop, 's-Hertogenbosch
18-06:  Hart van Holland Loop, Kockengen
17-06:  14e Rabobank Fiets-4-daagse, Almere
16-06:  Canicross Oudenaarde, Oudenaarde
16-06:  RTL TDJ Toertocht Rijk van Nijmegen, Nijmegen eo
16-06:  Rabo Molenloop, Voorburg
16-06:  Almere City Run, Almere
16-06:  Wandelevenement 'Rondje Helmond', Helmond
16-06:  Zuidersterloop, Capelle a/d IJssel
16-06:  29e AH Halve Marathon, Gennep
16-06:  3e Overbetuweloop, Elst
16-06:  16e Internationale Rondje Voorne, Brielle
16-06:  Vaderdaglopen, Sint-Oedenrode
16-06:  8 van Drachten, Drachten
16-06:  KAN Classic, Elst
16-06:  Army Urban Run, Eindhoven
15-06:  Mini Marathon Zeewolde, Zeewolde
15-06:  Hunzerun, Annen
15-06:  Omloop Het Nieuwsblad, Gent
15-06:  7e Hernense Stratenloop, Hernen
15-06:  St. Bavoloop, Rijsbergen
15-06:  Tough Ten Miles, Oisterwijk
15-06:  Jubileumwandeltocht AV Athlos, Harderwijk
15-06:  Run for Joyce loop, Oldebroek
15-06:  Menzis Regge Survival, Nijverdal
15-06:  Turfroute Fietstocht, Gorredijk
15-06:  15e Groot Ginkelse Loop, Wekerom (gem. Ede)
15-06:  Rondje Vlieland, Vlieland
15-06:  Nationale Ballonnenloop, Bussloo
15-06:  Heuvelrugloop Maarn, Maarn
15-06:  Vael Ouwe, Dieren
15-06:  Triatlon Zeeland Vlissingen, Vlissingen
14-06:  Run4Nijmegen, Nijmegen
12-06:  Global-e Hardloopgala Gilze, Gilze
12-06:  Nijmegen Global Athletics, Nijmegen
11-06:  John Vermeulen Trimloop Cyclus, Geldrop en Heeze
11-06:  Avond 4 Daagse Oog in Al, Utrecht
11-06:  Rond Uit Dordrecht, Dordrecht
09-06:  Bever Trailrunning dag, Doorwerth
09-06:  G-Toppers wandeltocht, Venlo
09-06:  Gouden Spike, Leiden
09-06:  41e Terploop, Heumen
09-06:  Dom Verdan Loop, Reutum
09-06:  Waterland Halve Marathon, Monnickendam
09-06:  Vuurtorenloop, Vlieland
09-06:  Keppelrun, Hoog-Keppel
09-06:  Ster ZLM Toertocht, 's-Hertogenbosch
09-06:  Ladiesrun Rotterdam, Rotterdam
09-06:  Amersfoort City Run, Amersfoort
09-06:  Maasdijkmarathon, Oss
09-06:  Greenrun Gelderland, Twello
09-06:  Maastrichts Mooiste, Maastricht
09-06:  Triatlon Terheijden, Terheijden
08-06:  Workx Stratenloop Rozenburg, Rozenburg
08-06:  Steinakkerloop, Stramproy
08-06:  26e Ronde Fan Fryslân, Wirdum/Wijnjewoude
08-06:  Strong Viking Run, Wijchen
08-06:  Ter Steege Rijsserbergloop, Rijssen
08-06:  Dwars door Dongen, Dongen
08-06:  Atrium Rondje om Ederveen, Ederveen
08-06:  Feanster 40 triathlon, Surhuisterveen
08-06:  Zwolse Halve Marathon Festival, Zwolle
08-06:  Maasmeander Wandeling, Oss
08-06:  Billie Turf Tocht, Zevenhuizen GN
08-06:  Open Brabantse Kampioenschappen Meerkamp, Gemert
08-06:  29e Oostermeent Triathlon Huizen, Huizen
08-06:  DELTA Ride for the Roses Zeeland, Goes
08-06:  11de Jean Nelissen Classic, Vianden
07-06:  Pepijnloop, Pey
07-06:  FBK-Dubbele Mijl van Hengelo, Hengelo (O)
06-06:  Bekkema Run, Harkstede
05-06:  Lustrumloop Gezelschap Leeghwater, Delft
05-06:  van der Straatenloop, Werkendam
05-06:  Zomeravondcup 4, Utrecht
04-06:  Wandel4daagse Zuidwolde, Zuidwolde
04-06:  Avondvierdaagse Rijen, Rijen
02-06:  Bergrace MTB Event, Oosterbeek
02-06:  Run 4 Ladies, Boskoop
02-06:  Ruiner Dorpsloop, Ruinen
02-06:  Flow, de Ladiesrun Eindhoven, Eindhoven
02-06:  Spoorbuurtloop, Alkmaar
02-06:  Tuin van Brabantloop, Haaren
02-06:  Rabobank Drie Dorpenloop, Kortenhoef
02-06:  Tweestromenloop, Wijchen
02-06:  Letterenloop, Haarlem
02-06:  Loop Leeuwarden (wandelen), Leeuwarden
02-06:  Rock and Run, Amsterdam
02-06:  Loop Leeuwarden (hardlopen), Leeuwarden
02-06:  Zuidas Run, Amsterdam
02-06:  Toertocht Nijmegen, Nijmegen
02-06:  Schutz Marathon Hoorn, Hoorn
02-06:  Brabantse Wal Marathon, Woensdrecht
01-06:  Diemse Torenloop, Didam
01-06:  Gert Jakobs Classic, Scherpenzeel
01-06:  14e Albert Heijn Rondje Rijen, Rijen
01-06:  Falcon Walk, Schaarsbergen
01-06:  15e Rabobank Omloop Flevoland, Almere/Lelystad
01-06:  Gerard Tebroke Memorialloop, Aalten
01-06:  Kragten Avondloop Herten, Herten
01-06:  19e LONU Van Goghloop, Nuenen
01-06:  Waterweg beweegt, Schiedam
01-06:  Stuwwalloop, Oosterbeek
01-06:  Zeebodemloop, Lelystad
01-06:  De halve van Nijkerk 600, Nijkerk
01-06:  VanGoghLoopZundert, Zundert
01-06:  Toyota Van Gent Tocht, Veenendaal
01-06:  Theo de Rooij Classic, Rijssen
01-06:  Asserstadsloop, Assen
01-06:  Cuneraloop, Rhenen
01-06:  Halve van Renesse, Renesse
31-05:  16e Veluwezoomloop, Dieren
31-05:  11e Twenterand Run, Vriezenveen
31-05:  Businessloop Amersfoort, Amersfoort
29-05:  Dorpsloop Leusden, Leusden
26-05:  23e Ronde van het Eindhovens Dagblad, Eindhoven
26-05:  Dwars door de Reeshof, Tilburg
26-05:  ABN AMRO Van der Voort loop, Schagen
26-05:  Nederduitse Heuveltocht, Schoonebeek
26-05:  Pim Mulier Run2day loop, Santpoort-Noord
26-05:  Eiberrun, Eibergen
26-05:  33e Lokhorst Dubbele Lus, Castricum
26-05:  TWC Ladies Day, Asten
26-05:  AMC-Loop, Amsterdam
26-05:  City Hanzeloop Zutphen, Zutphen
26-05:  AVH RoadRun, Hoofddorp
26-05:  Vestingloop 's-Hertogenbosch, 's-Hertogenbosch
26-05:  Omloop for the Roses, Bemmel
26-05:  7 Dorpentocht, Wormer
26-05:  2Charity Run, Hilversum
26-05:  30e Univé Drenthe Loopfestijn, Klazienaveen
26-05:  Wandelmarathon Hoorn, Hoorn
26-05:  Sdu Royal Ten, Den Haag
25-05:  De AV Weert Singelloop, Weert
25-05:  Molen tot Molenloop, Garderen
25-05:  Self Transcendence 100/50 km, Amstelveen
25-05:  Eemmeerloop, Bunschoten
25-05:  Reünie Agnes College, Leiden
25-05:  10e Rivierenhofloop, Deurne
25-05:  Gelderse Papier Route, Doetinchem
25-05:  Grebbelinie Wandeltocht, Scherpenzeel/Woudenb
25-05:  Erben's Vechtdaltoer, Dalfsen
25-05:  Nesseloop, Rotterdam Nesselande
25-05:  Heuvel- en Valleitocht, Bennekom
25-05:  CLAFIS Ingenieus Triathlon Heerenveen, Heerenveen
25-05:  Flexpoint Limburgs Mooiste, Heerlen
24-05:  EkoPlaza testloop, Uden
24-05:  CIONET IT Leaders Cycling Challenge, Valkenburg
23-05:  18e Cebustaloop, Heerlen
23-05:  Ronde van Woudrichem, Woudrichem
23-05:  VU Polderloop, Amstelveen
22-05:  Wisentloop Dronten, Dronten
22-05:  Open Wielerkampioenschap Ridderkerk, Ridderkerk
22-05:  Workx Stratenloop Ridderkerk, Ridderkerk
22-05:  Zwiers wonen Erflandenrun, Hoogeveen
22-05:  Zomeravondcup 3, Utrecht
21-05:  Penders voetzorg Leudal Wandelvierdaagse, Heythuysen
20-05:  De Lelieloop, Etten-Leur
20-05:  Venco Groep Pinksterloop, Eersel
20-05:  Vlagheideloop, Eerde
20-05:  De Kroon Ooyse Landloop, Oud Zevenaar
20-05:  Bokkenrijders Run, Landgraaf
20-05:  Streetrace Goirle, Goirle
20-05:  T-Meeting, Tilburg
20-05:  Tour over de Heuvelrug, Driebergen
19-05:  NK Meerkamp, Apeldoorn
19-05:  Kleipikkersrun, St-Lenaarts
19-05:  30e Wallenloop, Naarden
19-05:  Terheijdenloop, Terheijden
19-05:  AH Kaatsheuvelse Pleinloop, Kaatsheuvel
19-05:  34e Mayk van Beek Heideloop, Landgraaf
19-05:  Bommelasloop, Enschede
19-05:  Battle of the B's, Amsterdam
19-05:  Raamrun, Escharen
18-05:  Midden Drenthe Loop, Zwiggelte
18-05:  Flynth Recordwedstrijden, Hoorn
18-05:  Waterschap-Rivierenlandtocht, Ochten
18-05:  Run van Gieten, Gieten
18-05:  De 8 van Boveneind, Boven-Leeuwen
18-05:  31e Nationale Lenteloop, Papendrecht
18-05:  18e Bouwbedrijf Beverwijkloop, Balkbrug
17-05:  ZLM DON Stadsloop Middelburg, Middelburg
17-05:  EmmaRAIrun 2013, Amsterdam
17-05:  Hardloop4daagse, Apeldoorn
16-05:  Start-2-Sport, Leeuwarden
15-05:  Hooglandse Dorpsloop, Hoogland
15-05:  Hel van Twente, Almelo
15-05:  Verkerkloop, Zwijndrecht
14-05:  Bergrace Avondwandel 4 daagse, Wageningen
14-05:  Circuit 14, Eindhoven
14-05:  John Vermeulen Trimloop Cyclus, Geldrop en Heeze
14-05:  Rabobank 10 Engelse Mijl-5EM-5km, Epe
12-05:  Stappenbelt Rabobank MTB Trophy, Apeldoorn
12-05:  Voetstappenpad Wandelrally, Hilversum
12-05:  Rondehoeploop, Ouderkerk a/d Amstel
12-05:  Rondje Bussloo, Bussloo
12-05:  Maliskampse Bosloop, Rosmalen
12-05:  Salomon Koning van Spanje Trail, Gulpen
12-05:  3e Rabo Cycle Tour Amsterdam, Amsterdam
12-05:  Rietplasloop, Emmen
12-05:  Ronde van Nijmegen, Nijmegen
11-05:  Rabocup Noord Drenthe TynaarloRun, Tynaarlo
11-05:  Guus Wokke opticien loop, Panningen
11-05:  SVWS Tecklenburg Rundfahrt, Ibbenbüren
11-05:  DEM Citadel DEM - DCD Loop, Beverwijk
11-05:  Ter Specke Bokaal, Lisse
11-05:  Capitulatie Vrijheidstocht, Wageningen
11-05:  11e KaaienLoop, Oosterhout Nb
10-05:  GGZ inGeestloop, Bennebroek
09-05:  Open Zeeuwse Kampioenschappen, Vlissingen
09-05:  31e Gebr. Swinkels Dreefloop, Deurne
09-05:  15 km van Smaal Standdaarbuiten, Standdaarbuiten
09-05:  Harry Schulting Games, Vught
09-05:  26e Trompper Optiek Golden Tenloop, Delft
09-05:  DeLoopvanLeidscheRijn, Vleuten/De Meern
09-05:  Noorderrondrit op de Fiets, Loppersum
09-05:  KlimClassic, Maastricht
09-05:  Wandel4daagse Haarlem, Haarlem
08-05:  13e Veldwijkloop, Ermelo
08-05:  Alkmaar City Run by Night, Alkmaar
07-05:  Clinics StuwwalTrail, Oosterbeek
07-05:  Zomeravondcup 2, Utrecht
05-05:  Ladiesrun Goes, Goes
05-05:  Genk Loopt, Genk
05-05:  Bemmelloop, Bemmel
05-05:  Trailrun Leudal, Heythuysen
05-05:  4 Mijl van Sneek, Sneek
05-05:  Liberty Run, Waalwijk
05-05:  24e Haagse Beemden Loop, Breda
05-05:  Classico Boretti, Hoofddorp
05-05:  Rondje Tilburg, Tilburg
04-05:  Congres Free Your Feet, Tilburg
04-05:  NK werpen masters, Eindhoven
04-05:  Crossloop + Canicross Zuidwolde, Zuidwolde
02-05:  5e Fiets4daagse Hoorn, Hoorn
30-04:  Oranjeloop, Hoge Hexel
30-04:  Koninginneloop Beilen, Beilen
30-04:  Singelloop, Wijk bij Duurstede
30-04:  Princenhoftocht, Eernewoude/Bakkeveen
30-04:  32e Torenloop, Hilvarenbeek
30-04:  Wallenloop, Elburg
30-04:  Breakfastrun, Hendrik-Ido-Ambacht
30-04:  Roermond City Run, Roermond
29-04:  Dorpsloop Twello, Twello
29-04:  Koninginnenachrun, Amersfoort
28-04:  Hurdles Special, Epe
28-04:  Canicross Antwerpen, Antwerpen
28-04:  Bloeiend Zijpe Wandeltocht, 't Zand
28-04:  Oranjeloop Lieshout, Lieshout
28-04:  Utrechtse Heuvelrugtocht, Driebergen
28-04:  36e Treechloop, Maastricht
28-04:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
27-04:  Lauwersmeermars, Zoutkamp
27-04:  9e Krakelingenloop, Heukelum
27-04:  Halve Marathon Ermelo, Ermelo
24-04:  De Hypotheker Beekloop, Eindhoven
21-04:  Canicross Genk, Genk
21-04:  2e Zaanse Jubileumloop 2013, Krommenie/Zaandam
21-04:  PCC MaalwaterRun & MaalwaterWalk 2013, Heiloo
21-04:  Nomen race, Beekbergen
21-04:  Quintusloop, Hengelo
21-04:  Zier Running Lenteloop, Den Haag
21-04:  Teutoburgerwaldtocht, Ibbenbüren
21-04:  PLUS Kleffenloop, Overloon
21-04:  Bergse Monumentenloop, Bergen op Zoom
21-04:  1e Hitlandrun, Nieuwerkerk ad IJsse
21-04:  DIS Familieloop Sittard, Sittard
21-04:  Zwemloop Hoeven, Hoeven
21-04:  ZorgSpecialistLoop, Velsen-Zuid
21-04:  Honderd Duizend Klimrit, Malden
21-04:  Open EK/NK Powerman Holland Duathlon, Horst
21-04:  Unicef Kidsrun, Hoogeveen
21-04:  Hoogeveense Cascaderun, Hoogeveen
21-04:  Spieren voor Spieren City Run, Hilversum
21-04:  Enschede Marathon, Enschede
20-04:  TTM Clinics, Tilburg
20-04:  BikeFestival, Utrecht
20-04:  Voorjaarsrun Beesel, Beesel
20-04:  Taxandria Vennenloop, Oisterwijk
20-04:  37e Geinloop, Driemond
20-04:  Amazing Koploop, Amerongen
20-04:  Kamerikse Weteringloop, Kamerik
20-04:  41e Ronde van Noord-Holland, Alkmaar
20-04:  Horster Night Run, Horst
20-04:  Marathon Zeeuws-Vlaanderen, Terneuzen
19-04:  Bergrace by Night, Wageningen-Rhenen
19-04:  9e Vrieling Hardenberg City Run, Hardenberg
19-04:  Unicef Loop Breukelen, Breukelen
16-04:  Zomeravondcup 1, Utrecht
14-04:  Nescioloop, Amsterdam
14-04:  Mediweert Halve Marathon, Weert
14-04:  Klifloop, Nijmegen-Noord
14-04:  Rondje Millingen, Millingen a/d Rijn
14-04:  MeentRun, Amstelveen
14-04:  Zwemloop Breda, Breda
14-04:  Molenbroektrimloop, Gemert
14-04:  Salland verzekeringen IJsselloop, Deventer
14-04:  Wandelmarathon Waterland, Volendam
14-04:  Halve van Den Helder, Den Helder
14-04:  10 km Loop Rotterdam, Rotterdam
14-04:  ABN AMRO Marathon Rotterdam, Rotterdam
13-04:  Hardloop Symposium Fitter naar de Finish, Eindhoven
13-04:  Stratenloop van Almkerk, Almkerk
13-04:  Zuiderzeestraatweg-run, Hoevelaken - Hattem
13-04:  Rabobank Kippenren, Barneveld
13-04:  Tour de Haute Veluwe, Bennekom
13-04:  10 van Bru, Bruinisse
13-04:  10 mijl van Zwolle Zuid, Zwolle
13-04:  Halve van Den Helder wandelen, Den Helder
13-04:  ABN AMRO Kids Runs, Rotterdam
13-04:  AD 5 km Loop, Rotterdam
11-04:  Start Running cursus april 2013, Vlissingen
10-04:  3e Leemputtenloop, Rijen
09-04:  John Vermeulen Trimloop Cyclus, Geldrop en Heeze
09-04:  Primera de Haan 4 mijlrun, Hoogeveen
07-04:  Endura Classic, Middelburg
07-04:  Dwars Door Dordt, Dordrecht
07-04:  25e Parelloop, Brunssum
07-04:  7e Drutenloop, Druten
07-04:  Lochemse Bergloop, Barchem
07-04:  Wintercup, Lelystad
06-04:  8e Rondje Vrachelen, Oosterhout
06-04:  Scholierenbaanloop, Harderwijk
06-04:  IMANTS GRENSLOOP Grenzeloos, Grandioos!, Reusel - Arendonk
06-04:  30e Kraaijenbergse Plassenloop, Linden (Cuijk)
06-04:  Condensloop, Leeuwarden
06-04:  Toerklassieker Veenendaal - Veenendaal, Veenendaal
06-04:  6e RaitdaipRun, Sauwerd
06-04:  De Halve van Nunspeet, Nunspeet
06-04:  Tempress SolarRun, Vaassen
06-04:  Volvo Furness Car halve marathon, Ommen
05-04:  TRIMENZO Loop, Twello
03-04:  Campusloop, Enschede
02-04:  Roetersrun, Amsterdam
01-04:  Kidney-Run, Roosendaal
01-04:  Ziedewij Oude Maasloop, Barendrecht
01-04:  Heel Haaren Wandelt, Haaren
01-04:  RegioBank Culemborg City Run, Culemborg
01-04:  Peter Rusmanloop, Oirsbeek-Schinnen
01-04:  Lions Heuvelloop, Overveen
01-04:  Univé Klap tot klaploop, Stadskanaal
01-04:  Rijwielpaleis Bilthoven Bultentocht, Driebergen
01-04:  Paasloop - Kilder, Kilder
01-04:  37 ste Rabobank Paasloop, Boxtel
01-04:  16e Drielandenloop, Losser
01-04:  12e De Zestig van Texel, Texel
31-03:  Merida Flanders Cup, Pepingen
31-03:  Run into the Sea, Renesse
31-03:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
31-03:  Trainingslopen, Zwolle
30-03:  Vijfmorgenloop, Sleeuwijk
30-03:  Lansingerlandloop, Bleiswijk
30-03:  Landalloop, Haarle
30-03:  Rabo Bergtoer, Ochten
30-03:  12e Univé Astrea Run, Groningen
28-03:  Sportplein Eindhoven Dommelloop, Eindhoven
24-03:  Beetskoogkadeloop, Oudendijk
24-03:  Mijlen van Zeist, Zeist
24-03:  Ronde van Littenseradiel, Sneek
24-03:  Ladiesrun Goes, Goes
24-03:  19e RABO Haaksbergse Engelse Mijlenloop, Haaksbergen
24-03:  36e Brielse Maasloop, Brielle
24-03:  1e Omloop van Zandvoort, Zandvoort
24-03:  Bergrace MTB Events, Wageningen
24-03:  Zwemloop Roosendaal, Roosendaal
24-03:  Rabobank, Goed, Beter, Best - loop, Best
24-03:  Lenteloop Almere, Almere
24-03:  Wandelmarathon Den Helder, Den Helder
24-03:  Lenteloop Eerbeek, Eerbeek
24-03:  6e Runner's World Zandvoort Circuit Run, Zandvoort
24-03:  Venloop, Venlo
23-03:  Gaasperplasrun, Amsterdam
23-03:  3e marathontestl. en prestatieloop, Vlaardingen
23-03:  PowerClinic, Amersfoort
23-03:  37e Halve van Hercules, Dordrecht
23-03:  Univé Leekster Lente Loop, Leek
23-03:  Lichtjestocht MTB-Esbeek, Esbeek
23-03:  32 van Kampen, Kampen
23-03:  Zuudwoldiger Viaductenloop, Zuidwolde
23-03:  30 van Zandvoort, Zandvoort
23-03:  Venloop wandeltocht, Venlo
17-03:  Sultanaloop, Zaandam
17-03:  Gulbergencross, Neunen
17-03:  De Krimpenerwaard halve marathon, Lekkerkerk
17-03:  Mud Masters Obstacle Run, Haarlemmermeer
17-03:  Louis Vinkloop, Amsterdam
17-03:  Runnersworld Spaarnwoudeloop, Velsen-Zuid
17-03:  Rondje Nederland, Arnhem
17-03:  AV Triathlon Zwemloop Amersfoort, Amersfoort
17-03:  Terug over de Heuvelrug, Driebergen
17-03:  Kempen Run, Hapert
17-03:  Zwinstedenloop, Sluis
17-03:  Brettenloop, Amsterdam
17-03:  ScheveningenZandvoort Marathon, Zandvoort
16-03:  Veluwepoortloop, Nijkerk
16-03:  Halve Marathon van Sint Anthonis, Sint Anthonis
16-03:  12e Dokkum Bonifatiusloop, Dokkum
16-03:  Mud Masters Obstacle Run, Haarlemmermeer
16-03:  Kruidenloop, Wapenveld
16-03:  61e Reeuwijkse Plassenloop, Reeuwijk
16-03:  GGN Lenteloop, Emmen
16-03:  Sfinx Ekiden, Gent
12-03:  Amersfoortse Baancompetitie, Amersfoort
10-03:  Canicross Booischot, Booischot
10-03:  Munnikloop, Purmerend
10-03:  Voorjaarsloop, Heerhugowaard
10-03:  Lente Hardlopersdag, Bussloo
10-03:  Sportmax Karpencross, Eindhoven
10-03:  Venloop oefentocht 20km, Venlo
10-03:  Rabobank wielertoertocht Coevorden, Coevorden
10-03:  Bunkercross, Deventer-Olst
10-03:  Mokumse Vrouwenloop, Amsterdam
10-03:  30 van Tilburg, Tilburg
10-03:  Azivo 5 km Loop, Den Haag
10-03:  Dunea 10 km Loop, Den Haag
10-03:  ABN AMRO Jeugdloop, Den Haag
10-03:  Ernst & Bobbie Kinderloop, Den Haag
10-03:  ABN AMRO CPC Loop Den Haag, Den Haag
10-03:  Lokoloop competitie, Zeewolde
09-03:  iRun clinics Beginnen met hardlopen, Nederland
09-03:  MTB-marathontraining 2013, Amerongen
09-03:  Hatertse Vennentocht, Bennekom
09-03:  Pannekoekenmolenloop, Burgh-Haamstede
09-03:  Toerversie Ronde van Drenthe, Hoogeveen
09-03:  10e Securelink 5EM Run, Ameide
09-03:  Halve marathon De Waal, De Waal-Texel
09-03:  Bork stuifzandcross, Stuifzand
09-03:  MTB Ameland, Ameland
09-03:  Witte Kruis Classic TT, Den Haag
09-03:  Halve Marathon Harderwijk, Harderwijk
03-03:  Westeinderloop, Aalsmeer
03-03:  Voorjaarsloop, Bemmel
03-03:  Tata Steel / Runnersworld Parkloop, Heiloo
03-03:  Spin 4 Life - Ooms Sport Tilburg, Tilburg
03-03:  Rondje Goutum, Leeuwarden
03-03:  Amersfoortse Bergcross, Amersfoort
03-03:  Achtkastelenloop, Vorden
03-03:  De Baggerloop, Didam
03-03:  Trappenbergloop, Huizen
03-03:  Den Helder - Schagen, Den Helder
03-03:  Nico de Witt Marathon, Beek-Ubbergen
03-03:  Begin de Lente Wandeling, Egmond aan Zee
03-03:  Rico Salvetti Loop, Moergestel
03-03:  20 van Alphen, Alphen aan den Rijn
03-03:  Wintercup, Lelystad
03-03:  Berden Voorjaarsloop, Venlo
03-03:  Twiskemolenloop, Landsmeer
02-03:  Koude Spierentocht, Emmen
02-03:  Bovenbergloop, Markelo
02-03:  DES Halve Marathon, Eersel
02-03:  Voorjaarstocht, Veenendaal
02-03:  Veneboerloop, Drachten
02-03:  Engelse Mijlenloop, Winterswijk
02-03:  3bergenLOOP, Driebergen
02-03:  Begin de Lente Wandeling, Egmond aan Zee
24-02:  Oerpolderloop, It Heidenskip
24-02:  Classique D'Alphen, Alphen
24-02:  56e Joe Mann Bosloop, Best
24-02:  22e MARESIA Cross Duathlon&ATB evenement, Waalwijk
24-02:  Commanderijecross, De Mortel
24-02:  Ontwakingstocht, Driebergen
24-02:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
24-02:  Trail by the Sea, Renesse
23-02:  Pupillenindoor Ookmeerhal, Amsterdam
23-02:  AA-Drink NK indoor junioren AB, Apeldoorn
23-02:  Zwemloop Bergen op Zoom, Bergen op Zoom
23-02:  Rabo Zuid Veluwetocht, Ochten
17-02:  Rondje Bussloo, Wilp
17-02:  Venloop oefentocht 15km, Venlo
17-02:  Avé Leudal Cross, Haelen
17-02:  Atledo Cross, Dongen
17-02:  TataSteel/Runnersworld/Zaanlandcross, Zaandam
17-02:  Wedertcross, Valkenswaard
17-02:  Hulsbeekloop, Oldenzaal
17-02:  PK Sport Bosdijkloop, Vinkeveen
17-02:  Ultra-Trailrunning dag, Rheden
16-02:  2e Testloop AV Fortuna, Vlaardingen
16-02:  Jutbergloop, Dieren
16-02:  AA-Drink NK Indoor, Apeldoorn
15-02:  AV Horror voorjaarsclinic 2013, Sneek
10-02:  Voorne 10 Engelse Mijlen, Brielle
10-02:  DiemerCross, Diemen
10-02:  Leestencross, Ugchelen (Apeldoorn)
10-02:  3e Dinkelloop, Losser
10-02:  Lokoloop competitie, Zeewolde
10-02:  36e Groet Uit Schoorl Run, Schoorl
09-02:  De 8e Zwaarste 10 van Zeeland, Burgh-Haamstede
09-02:  NK indoor masters, Apeldoorn
09-02:  AA-Drink NK Indoor meerkamp, Apeldoorn
09-02:  Van Splunder-Heinenoordtunnelloop, Oud-Beijerland
09-02:  Kruikenloop, Tilburg
09-02:  39e Februariloop, Bennekom
09-02:  Petzl Night Trail, Bergschenhoek
03-02:  Indoorwedstrijd Ookmeerhal, Amsterdam
03-02:  Arnoud Magnin Wintercross, Schipborg
03-02:  Loopgroep Goirle cross, Goirle
03-02:  44e Mastboscross Breda, Breda
03-02:  Groenhovenloop, Gouda
03-02:  Overmuntheloop, Urmond
03-02:  Midwinter Halve Marathon, Cadzand-Bad
03-02:  Midwinter Marathon, Apeldoorn
03-02:  Wintercup, Lelystad
03-02:  Tatasteel/Runnersworld Duincross, Castricum
03-02:  Twiskemolenloop, Landsmeer
02-02:  Leeuwarden-Marssum-Leeuwarden, Leeuwarden
02-02:  44e Mastboscross Breda, Breda
02-02:  4e cross IJsseldelta Crosscompetitie, Epe
27-01:  TataSteel/Runnersworld Beeckestijn cross, Velsen-Zuid
27-01:  PAC Keehnen Strandloop, Hoek van Holland
27-01:  SNEL Tweewielers ATB-tocht, Driebergen
27-01:  Safari Run, Arnhem
27-01:  Lijfstijl Centrum Trail Xperience, Den Helder
27-01:  Run2Day Schietbergencross, Geldrop
27-01:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
27-01:  23e Spiridoncross, Rijen
26-01:  Open Westlands Crosskampioenschap, Honselersdijk
26-01:  1e Testloop AV Fortuna, Vlaardingen
26-01:  24e Physio.Fit Dirk IV loop, Hoornaar
26-01:  FS Hondsrugcross, Emmen
26-01:  Hunebedloop, Havelte
26-01:  4e Editie Hop-eest Run, Putten
26-01:  10e PWN Egmond Wandel Marathon, Egmond aan Zee
24-01:  Noorder Rondtochten, Groningen
20-01:  DES Dieprijt Cross, Eersel
20-01:  THORCROSS, Roosendaal
20-01:  Venloop oefentocht 10km, Venlo
20-01:  Leemkuilcross, Berg en Dal
20-01:  Rondje Oeken, Brummen
20-01:  Veldtourtocht 'De Hel van Rhenoy', Rhenoy
20-01:  49ste Abdijcross, Kerkrade
20-01:  Ruitenburg Halve, Maassluis
20-01:  Vondelparkloop, Amsterdam
20-01:  Zilveren Kruis Achmea Grootveld Cross, Dalen
20-01:  Kids First Crosscup Almere, Almere
20-01:  Annendaalloop, Posterholt
19-01:  Overbosch en Heideloop Garderen, Garderen
19-01:  Puur! Zwolse Bos Loop, Heerde
19-01:  49ste Abdijcross, Kerkrade
13-01:  Wintercup (3e van 3 wedstrijden), Baarn
13-01:  Indoorwedstrijd Ookmeerhal, Amsterdam
13-01:  Indoor Jeugd Attila, Tilburg
13-01:  De Wielenloop Rosmalen, Rosmalen
13-01:  Artifice Cross in de Heldense Bossen, Helden
13-01:  Lokoloop competitie, Zeewolde
13-01:  Den Haag Strandmarathon, Den Haag/Wassenaar
13-01:  41e PWN Egmond Halve Marathon, Egmond aan Zee
12-01:  Nieuwjaarsloop Aalden Rondomme, Aalden - Zweeloo
12-01:  iRun Januari, Nederland
12-01:  Certhon Spinningmarathon, Honselersdijk
12-01:  3e cross IJsseldelta crosscompetiti, Harderwijk
12-01:  4e RunningpOint cross competitie, Vlaardingen
12-01:  15e AGU Egmond-Pier-Egmond, Egmond aan Zee
07-01:  Vividus-Sport Running Academy 5 km, Venlo
06-01:  Douwe Kleefstraloop, Leeuwarden
06-01:  Nieuwjaarswandeling Schoorl, Schoorl
06-01:  KroeseWevers Cross, Winterswijk
06-01:  Genneper Parken Nieuwjaarsloop, Eindhoven
06-01:  32e Olympia'18 Oliebollen Omloop, Boxmeer
06-01:  Halve Marathon van Rockanje, Rockanje
06-01:  Tata Steel/Runnersworld Phanos Boscross, Amsterdamse Bos
06-01:  Nijmeegse Nieuwjaarsloop, Nijmegen
06-01:  Jaspercross (vh Donckcross), Asten
06-01:  Nieuwjaarsloop, Hoek van Holland
06-01:  Drukkerij Knoops Nieuwjaarsloop, Venlo Boekend
06-01:  Rabo Nieuwjaarsloop, Glanerbrug
06-01:  Wintercup, Lelystad
06-01:  AVC Strand- & Duinloop, Castricum
05-01:  GK marathon jeugd Gld en Ov, Dronten
05-01:  Nieuwjaarswandeling Schoorl, Schoorl
05-01:  5e AV PEC 1910 indoor, Apeldoorn
05-01:  C.s.v. Midwinterloop, Vaassen
05-01:  Sunteam Nieuwjaarsloop, Oud-Beijerland
05-01:  26e Florijnwinterloop, Woudenberg
04-01:  WinterStudentRun, Amsterdam

2012
31-12:  Reinier v. Arkel Oliebollenveldloop, Vught
31-12:  Oliebollenloop, Weert
31-12:  Papegaaij en Tegelaar Oudejaarsloop, Kampen
31-12:  Oudejaarsloop Heerlen, Heerlen
31-12:  Sylvestercross, Soest
31-12:  28e Oudejaarsloop, Hilvarenbeek
31-12:  Klimclinic, Rheden
30-12:  18e Kerstloop, Amstelveen
30-12:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
30-12:  De Meeuw Auwjaorscross, Oirschot
30-12:  Eindejaarscorrida Leuven, Leuven
30-12:  Brink tot Brinkloop, Deventer
30-12:  Clinic Baanwielrennen, Amsterdam
29-12:  Coop Dorpsloop, De Krim
29-12:  Oudejaars Crossloop Vorden, Vorden
29-12:  Boekbestelling Ik, de wielrenner, Amsterdam
27-12:  Schaatsnacht van Eindhoven, Eindhoven
27-12:  22e Derde Kerstdagloop, Arnhem
26-12:  Kerstloop, 's-Graveland
26-12:  Traditionele Kerstloop, Enschede
26-12:  Kerstloop, Gemert
26-12:  Kerstcorrida Tielt, Tielt
26-12:  Kerstcross Opmeer, Spanbroek
26-12:  33e Kerstloop Gennep, Gennep
26-12:  Midwinterhoornwandeling Streekbos, Bovenkarspel
23-12:  Indoorwedstrijd Ookmeerhal, Amsterdam
23-12:  Kerstmannenloop Goes, Goes
23-12:  Meinwegcross, Herkenbosch
23-12:  12e Kerstcross van Oranjewoud, Oranjewoud
22-12:  SantaRun, Harderwijk
22-12:  Santa Run Tilburg, Tilburg
22-12:  Amsterdamse Heuvelloop, Amsterdam
21-12:  City Run Apeldoorn, Apeldoorn
20-12:  Q-santa run, IJsselstein
20-12:  Maastrichter Kerstmannen Stadsloop, Maastricht
20-12:  Santarun, Nijmegen
20-12:  Kerstmannenloop, Amersfoort
16-12:  Wintercup (2e van 3 wedstrijden), Baarn
16-12:  Winterloop De Willy's, Wilbertoord
16-12:  Kerstloop, Barendrecht
16-12:  2e Dinkelloop, Losser
16-12:  Mescherbergloop, Eijsden
16-12:  Driedorpencross, Sint-Oedenrode
16-12:  Kids First Crosscup Almere, Almeerderstrand
16-12:  Spijkenisse-Spark Marathon, Spijkenisse
15-12:  Spelderholtloop, Beekbergen
15-12:  5e Winteravondronde WTC Cafe Wilhelmina, Eindhoven
15-12:  Houtwijk Kerstloop, Dronten
15-12:  Ameland Adventurerun, Nes - Ameland
14-12:  Santarun Capelle West, Capelle a/d IJssel
09-12:  SPADO Cross, Bergen op Zoom
09-12:  Pedaleurscross, Malden
09-12:  29e Nooyen Zandboscross, Deurne
09-12:  Engelermeer veldloop, 's-Hertogenbosch
09-12:  Galamadammen Kika Run, Koudum
09-12:  Run2Day Klinkenvlier Cross, Coevorden
09-12:  Rondje Bussloo, Bussloo
09-12:  AV Haarlemmermeer cross, Hoofddorp
09-12:  Voorne's Duin Trail, Oostvoorne
09-12:  Waspikse stratenloop, Waspik
09-12:  Lokoloop competitie, Zeewolde
09-12:  Zilveren Kruis Bruggenloop Rotterdam, Rotterdam
09-12:  L'Avant Sylvestre Cross loop, Reusel
09-12:  Twiskemolenloop, Landsmeer
08-12:  Run 4 serious request de winterse 5, Eibergen
08-12:  2e cross IJsseldelta Crosscompetitie, Emmeloord
08-12:  De halve van AV Fortuna, prestatieloop, Vlaardingen
08-12:  Koude Polderloop, Nijkerk
07-12:  Ambtenarentoertocht Oss, Oss
02-12:  3e Sinterklaasloop, Vlaardingen
02-12:  De kapellerbosloop, Landgraaf
02-12:  Duinstrandloop, Den Haag
02-12:  Mardenkro Enclave Cross, Baarle-Nassau
02-12:  54e Nationale Uurloop AV Lionitas, Leeuwarden
02-12:  Wintercup, Lelystad
02-12:  Pfixx Solar Montferland Run, 's-Heerenberg
02-12:  Snertloop De Lutte, De Lutte
02-12:  AVC Strand- & Duinloop, Castricum
02-12:  St.Nicolaasloop, Zwolle
01-12:  Sportivity Cross, Werkendam
01-12:  Eurozorg Sintloop, Heerde
01-12:  Nijverdalse bergcross, Nijverdal
01-12:  Henk Bijker Bovenboerloop, Nijeveen
01-12:  Sint Nicolaasloop, Bunschoten
01-12:  Sint Nicolaasloop, Bleiswijk
01-12:  2e Sport2000 Ten Miles, Zierikzee
25-11:  Lengkeek Kruininger Gorscrossen, Oostvoorne
25-11:  De 29e Zwarte Pietenloop, Bemmel
25-11:  Chocolademelkloop, De Bilt
25-11:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
25-11:  Sint Nicolaasloop, Monnickendam
25-11:  Florimex Ringvaartloop, Aalsmeer
25-11:  Notariaat ‘t Suydeveltrit, Valthe
25-11:  Winter Wandeltocht Btk, Leidschendam
25-11:  Run Rondje Rhenoy, Beesd
25-11:  Halve Marathon Ell, Ell
25-11:  Loket.nl Warandeloop (zondag), Tilburg
25-11:  CONTOUR Run op Velden, Velden
24-11:  Indoorwedstrijd Ookmeerhal, Amsterdam
24-11:  4e RunningPoint cross competitie, Vlaardingen
24-11:  Loket.nl Warandeloop (zaterdag), Tilburg
24-11:  45e Horaloop, Ede
24-11:  Starshoe Binnenmaasloop, Mijnsheerenland
24-11:  Rein Veenendaal ATB tocht, Ede
23-11:  29-er testdagen, Amsterdam
18-11:  47e Scorpiocross, Oosterhout
18-11:  Ahlers Poort van Drenthe Cross, Coevorden
18-11:  Get running Campuscross, Veldhoven
18-11:  Bommelasloop, Enschede
18-11:  Mini Zevenheuvelenloop, Nijmegen
18-11:  23e 10 mijl van Essen, Essen
18-11:  ABN AMRO Zevenheuvelenloop, Nijmegen
17-11:  Polybouw Aluminium Crossloop, Rijssen
17-11:  Rabo Beach Challenge, Scheveningen
11-11:  Running Center Cross Circuit, Leeuwarden
11-11:  Wintercup (1e van 3 wedstrijden), Baarn
11-11:  1e Dinkelloop, Losser
11-11:  Molenvencross, Helmond
11-11:  24e MARESIA Cross, Kaatsheuvel
11-11:  Lokoloop competitie, Zeewolde
11-11:  Almere DEZE WEEK MTB Classic, Almere
11-11:  Kids First Crosscup Almere, Beginbos, Almere
11-11:  Klaverbladloop, Zoetermeer
11-11:  15e Eenhoornloop, Hoorn
11-11:  Rond d'n Toren Duathlon, Reusel
11-11:  Twiskemolenloop, Landsmeer
11-11:  Olympisch Stadionloop voor Unicef, Amsterdam
11-11:  Holapress Valkenloop, Valkenswaard
11-11:  Bastenrun, Ooij
10-11:  Canicross Halle, Halle
10-11:  AV Passaat cross, Papendrecht
10-11:  45ste Mosselloop, Burgh-Haamstede
10-11:  43e Bennekomse Bosloop, Bennekom
10-11:  1e cross ijsseldelta crosscompetite, Dronten
10-11:  Zandenplasloop, Nunspeet
09-11:  MX After Season Party, Reusel
04-11:  Canicross St-Katelijne-Waver, St-Katelijne-Waver
04-11:  Drunense Duinen Cross, Drunen
04-11:  Tata Steel Runnersworld KAV cross, Spaarndam
04-11:  No-Limits Najaarscross, Bladel
04-11:  Veluwezoom E-Bike Herfsttoertocht, Rheden
04-11:  Pingelloop - 1e TCC, Haaksbergen
04-11:  Kibbelkoele Veldrit, Schoonoord
04-11:  NeaRun, Purmerend
04-11:  Polluxrun, Klazienaveen
04-11:  Bosloop, Malden
04-11:  Wintercup, Lelystad
04-11:  Maiscross Peelrijders, Handel
04-11:  ENCI bergloop, Maastricht
04-11:  Maple Leaf Cross, Hilversum
04-11:  Marathon van Rooi, Sint-Oedenrode
04-11:  Parnassia Laan van Meerdervoort Loop, Den Haag (Kijkduin)
04-11:  Wandelmarathon Wieringen, Den Oever
04-11:  Najaarscross, Bleiswijk
04-11:  Berenloop Terschelling, Terschelling-West
03-11:  MTB Crossfit, Laren
03-11:  Erasmusronde, Rotterdam
03-11:  5e Weerter Mizuno Bergloop, Altweerterheide
03-11:  De Gerrit Voortman Lemelerbergloop, Lemele
03-11:  4e RunningPoint cross competitie, Vlaardingen
03-11:  Raboloop, Mill
03-11:  Najaarsloop Epe Puur! Sport, Epe
03-11:  Rabo Halve Marathon Renswoude, Renswoude
03-11:  Bergrace Kids Run, Wageningen
01-11:  LIV/giant - Ladies event, Amsterdam
28-10:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
28-10:  De IJzeren Man Cross, Weert
28-10:  AV23 Middenmeerloop, Amsterdam
28-10:  Safe2Lock Veldloop, Afferden lb
28-10:  Peelrandrit quaddeelnemers, Handel
28-10:  Don Quichotte Sparrenbosloop, Boxtel
28-10:  Tiedkwietloop, Steenwijk
28-10:  ATB Classic: Scherpenheuvel-Hapert, Hapert
28-10:  Roele de Vries Crosscircuit, Hoorn
28-10:  Zeemijlenloop Delfzijl, Delfzijl
28-10:  Halve Marathon Doetinchem, Doetinchem
28-10:  Lidl Wolfskamerloop, Huizen
28-10:  BlubberRun, Vorden
28-10:  Marathon Brabant, Etten-Leur
28-10:  LifeFit Heemstede Loop, Heemstede
27-10:  Snertcross, Tilburg
27-10:  Off Road Duathlon Weert, Weert
27-10:  Diepe Hel Holterbergloop, Nijverdal
27-10:  Klokloop, Heerde
27-10:  Wintertijd Challenge, Eindhoven
27-10:  Achtste VUmc gebouwenloop, Amsterdam
27-10:  Venlo4Life Nightrun, Venlo-Boekend
27-10:  AVD Cross / Dwingelderveld-loop, Diwngeloo
27-10:  24e Poort6-loop van Gorinchem, Gorinchem
26-10:  Nijmegen Jeugdloop, Nijmegen
23-10:  Herfstwandel 5-Daagse, Wijk aan Zee
21-10:  10e Apeldoornse MTB Kampioenschap, Apeldoorn
21-10:  4de editie Loopzonderdope, Kessel-lo
21-10:  Sponsorloop Mijn Duin, Schoorl
21-10:  Decathlon Stadsloop Kerkrade, Kerkrade
21-10:  SchutrupsRun, Exloo
21-10:  Molenhoeks Makkie, Molenhoek
21-10:  10 van Cuijk aan de Maas, Cuijk
21-10:  Gebr. vd Laar Bridge to Bridge Run, Blerick Venlo
21-10:  28e Maliebaanloop, Utrecht
21-10:  Running (to) the TCS Amsterdam Marathon, Amsterdam
21-10:  TCS Amsterdam Marathon + Trainingslopen, Amsterdam
21-10:  10 van AVR, Rucphen
21-10:  24e Kleine Haar Loop, Kring van Dorth
21-10:  Blauwe Meer Cross, Loon op Zand
21-10:  WAKZ-loop, Leiden
21-10:  37e TCS Amsterdam Marathon, Amsterdam
20-10:  Vacansoleil-DCM Fanclubdag, Valkenburg
20-10:  7e AG´85 Zwarte Cross, Staphorst
20-10:  Leisure World Jeugd Oost (Gld/Ov), Enschede
20-10:  Emsterveldtoertocht, Emst
20-10:  Leisure World Regio Oost, Enschede
20-10:  Cross der Jongeren, Westerlo
20-10:  48e Athlos Cross, Harderwijk
20-10:  Oldemeijercross, Hardenberg
20-10:  Unicef Stadshagen Run, Zwolle
20-10:  11e Monnikenloop, Schiermonnikoog
20-10:  Pegasus wandeltocht, Wekerom (Ede)
20-10:  Run Bike Run, Harderwijk
20-10:  TCS Amsterdam Marathon Trainingslopen, Amsterdam
20-10:  Tussen Slik en Zand, Ameland
20-10:  Herfstloop, Lelystad
14-10:  Lokoloop competitie, Zeewolde
14-10:  Herfstloop, Enschede
14-10:  Zaanse schansloop, Zaandam
14-10:  Landgoedloop, Roosendaal
14-10:  Bergse Plasloop, Rotterdam
14-10:  4e Nadine OK Run, Scharwoude
14-10:  Pijnenburg Bosmarathon Soest, Soest
14-10:  Bergse Havenloop, Bergen op Zoom
14-10:  Marathoon, Eindhoven
14-10:  Marathon Eindhoven, Eindhoven
14-10:  AVC Strand- & Duinloop, Castricum
13-10:  Districts-training Midden Brabant, Tilburg
13-10:  Noorder Fitrun, Leeuwarden
13-10:  Narvik Run, Zutendaal
13-10:  4e RunningPoint cross competitie, Vlaardingen
13-10:  Loenermarkloop, Loenen Gld
13-10:  Zuidlaardermarktloop, Zuidlaren
13-10:  Fortius - Arkervaartloop, Nijkerk
13-10:  11e Wim Hol Memorial, Papendrecht
13-10:  Klaverblad van Noordenveld, Roden
13-10:  Landgoed Twente Marathon, Rossum
13-10:  T.I.B. Ravijnloop, Nijverdal
07-10:  Sportlandgoed Zwartemeerloop, Zwartemeer
07-10:  Sjaak Arts Herfstloop, Nijmegen
07-10:  Wintercup, Lelystad
07-10:  Mondriaan Run, Heerlen
07-10:  Wijckloop, Wijk aan Zee
07-10:  Kids First Crosscup Almere, Kotterbos, Almere
07-10:  Najaarsloop HERA, Heerhugowaard
07-10:  Staddijkloop, Nijmegen
07-10:  Schollebosloop, Capelle a/d IJssel
07-10:  Lopen Tegen Kanker, Warmond
07-10:  44e Langs de Gouwe loop, Waddinxveen
07-10:  Huttenkloasloop, Oldenzaal
07-10:  Océ-Loop, Venlo
07-10:  Westfriesgasthuis Loop(t), Hoorn
07-10:  Sloterplasloop, Amsterdam
07-10:  Detron Meierijloop, Vught
07-10:  AMGEN Singelloop Breda, Breda
07-10:  Rondje Bergen, Bergen
07-10:  Bikkelloop, Zuidwolde
07-10:  Hoge Veluwe Loop, Hoenderloo
07-10:  Rottemerenloop, Bleiswijk
07-10:  10 van Drachten, Drachten
06-10:  11e Otterberg-Blinkerdloop, Wijster
06-10:  Rondje om de Koepel, Lunteren
06-10:  Mud Masters Obstacle Run, Haarlemmermeer
06-10:  MTB toertocht MarathonZeeland, Burgh-Haamstede
05-10:  Asselse 2 mijl, Apeldoorn
01-10:  ABN AMRO Singelloop Utrecht #, Utrecht
01-10:  Runnersplaza Op Naar Marathon Eindhoven, Eindhoven
30-09:  Callantsoog On Wheels, Callantsoog
30-09:  Goss Contiweb Maasheggenloop, Boxmeer
30-09:  Twiskemolenloop, Landsmeer
30-09:  7e Drechtstedenloop, Dordrecht
30-09:  Run-Bike-Run / 5 van de Reeshof, Tilburg
30-09:  de 30 van Almere, Almere
30-09:  Utrechtse Heuvelrugestafette, Amersfoort
30-09:  AMAKloop, Akersloot
30-09:  Waterlinieloop, Culemborg/Gorinchem
30-09:  Trainingslopen+30 van Amsterdam-Noord, Amsterdam
30-09:  De 7 Kilometer van Martenshoek, Hoogezand
30-09:  ABN AMRO Singelloop Utrecht, Utrecht
30-09:  TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop, Amsterdam
30-09:  Texel Halve Marathon, Texel
30-09:  Zilveren Kruis Achmea Loop, Haarlem
30-09:  ATAG Posbankloop, Velp (Gld)
30-09:  Marathon Zwolle, Zwolle
30-09:  Kermisloop Belfeld, Belfeld
29-09:  STAPloop, Brunssum
29-09:  Self Transcendence 6 uursloop, Amsterdam
29-09:  Zilveren Kruis Achmea CrossLoop Festival, Ommen
29-09:  Thaisner DorpsRun, Thesinge
28-09:  Mountainbikeweekend Ardennen, Maboge
26-09:  Workx Stratenloop Rotterdam Noord, Rotterdam
23-09:  Canicross Noorderkempen, Noorderkempen
23-09:  Open NK Drafbike, Alkmaar
23-09:  Groesbeeks Gruwelijkste ATB Tocht, Groesbeek
23-09:  3e Biesloop, Landgraaf
23-09:  De Tien van 't Aogje, Breda
23-09:  28e Dam tot Damloop, Amsterdam-Zaandam
23-09:  6e Dam tot Dam FietsClassic, Amsterdam
23-09:  Wandelmarathon Streekbos, Bovenkarspel
23-09:  Euregio Vrijheidswandeling, Groesbeek
23-09:  Twentse vrouwenloop, Enschede
22-09:  Ploegentijdloop Lauwersland, Zoutkamp
22-09:  10e Dam tot Dam Wandeltocht, Amsterdam-Zaandam
22-09:  Wolderwijdloop, Zeewolde
20-09:  Lichtjesroute loop, Eindhoven
19-09:  Kids4kidzzz, Rotterdam
16-09:  Oosterbos Veldrit, Emmen
16-09:  Canicross Neder-Over-Heembeek, Neder-Over-Heembeek
16-09:  Brakkensteinloop, Nijmegen
16-09:  Zeevangsloop, Middelie
16-09:  Liberty Loop Geldrop-Mierlo, Geldrop-Mierlo
16-09:  27e Vescom Halve Marathon, Deurne
16-09:  Rundje Räötje, Reutje - Odiliënberg
16-09:  2e Geuzenloop, Vlaardingen
16-09:  Halve en kwart marathon Cranendonck, Soerendonk
16-09:  Gipmans planten Kwaakerrun, Venlo
16-09:  34e Kok Wooncenter Halve van Hoogland, Hoogland
16-09:  Testlopen Marathon Eindhoven, Eindhoven / Tilburg
16-09:  Marathon Nationaal Landschap Winterswijk, Winterswijk
16-09:  33e Beekse Marathon, Hilvarenbeek
16-09:  Johan van der Velde Toertocht, Breda
16-09:  Workx Stratenloop Vreewijk, Rotterdam
15-09:  Zwartewaterlandloop, Zwartsluis
15-09:  Klenckeloop Oosterhesselen, Oosterhesselen
15-09:  Dwars Door Lienden, Lienden
15-09:  Halve van Hattem, Hattem
15-09:  Sluizenloop, Nieuwegein
15-09:  Harderrun, Harderwijk
15-09:  23e Rabo Oosterparkloop, Ridderkerk
14-09:  Rabobank Midnightwalk, Assen
14-09:  De Goudse Nationale Singelloop, Gouda
12-09:  Bruggenloop Nijmegen, Nijmegen
11-09:  22e Salverda Berkumloop, Zwolle (Berkum)
09-09:  Maasstadloop, Rotterdam
09-09:  Oosterbosrun, Emmen
09-09:  EkoPlaza Keienloop, Uden
09-09:  Vogelwijk Lanenloop, Den Haag
09-09:  Thermae Son Duorace, Son en Breugel
09-09:  Albert Eising-loop, Dalen
09-09:  Menzis Singelloop, Enschede
09-09:  Bollekesloop, Berchem
09-09:  BurgumRun, Burgum
09-09:  30 van Amsterdam Noord, Amsterdam
09-09:  Marktstadrun, Purmerend
09-09:  Bridge to Bridge, Arnhem
09-09:  7e Gerrie Knetemann Classic, Alkmaar
09-09:  Marathon Meerssen, Meerssen
08-09:  Glazenstadloop, Berlikum
08-09:  Univé Stad en Land loop, Twello
08-09:  BK Meerkamp voor pupillen, Tilburg
08-09:  Ronde van Waalre, Waalre
08-09:  Rabobank Pierloop Velsen, IJmuiden
08-09:  Fish Potato Run, Emmeloord
08-09:  Ladies Run Katwijk, Katwijk
08-09:  De Meeuw Oirschotse Stoelloop, Oirschot
08-09:  TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 30k, Amsterdam
08-09:  Kramp run, Varsseveld
08-09:  Almere Holland Triathlon, Almere
08-09:  Rein Veenendaal Huchiestocht, Veenendaal
08-09:  Workx Stratenloop Krimpen, Krimpen a/d IJssel
07-09:  Oranjeloop, Nieuwleusen
05-09:  9e Keesloop, Bergschenhoek
05-09:  De Wolden Duatlon, Zuidwolde
04-09:  Dorpsloop Aalsmeer, Aalsmeer
04-09:  5e 's Heerenloop, Ermelo
02-09:  D-spelen, Amsterdam
02-09:  Merida Flanders Cup, Langdorp
02-09:  Kuilenloop, Mill/Langenboom
02-09:  Memorial Rik Clerckx, Lummen
02-09:  Tempo-Run, Bussum
02-09:  Emslandtocht, Emmen
02-09:  HoRa Run-Bike-Run, Venlo-Boekend
02-09:  13e DijkenLoop, Beneden-Leeuwen
02-09:  37e Vlietloop, Voorschoten
02-09:  13e Skeeleren over Dijken, Beneden-Leeuwen
02-09:  Haarlemmermeer Run, Hoofddorp
02-09:  LIJFSTIJL Ultimate Crossrun, Den Helder
02-09:  Brabants Dagblad Tilburg Ten Miles, Tilburg
02-09:  Rabo Triatlon/Duatlon, Drachten
02-09:  Omloop van Midden-Nederland, Utrecht
01-09:  Deerns op de Fietse, Keijenborg
01-09:  Vividus-Sport Running Academy 2012-2013, Venlo
01-09:  Triasrun, Harderwijk
01-09:  Bunniks Mooiste, Bunnik
01-09:  Rabobank Kids Ride for the Roses Westl., Naaldwijk
01-09:  Dijkhuizenrun, Ruinerwold
01-09:  Rondje Stelling, Uithoorn
01-09:  17e Pannenkoekentocht, Bellingwolde
01-09:  5e Rabo Wieler Classic, Beneden-Leeuwen
01-09:  17e Ketelhavenloop, Ketelhaven (Dronten)
01-09:  Fit2Move Vathorstrun, Amersfoort
01-09:  Wandelmarathon/Wandelrondje Texel 2dagen, Den Hoorn
01-09:  Bourgondisch Fruitwandelen, Beneden-Leeuwen
01-09:  2e Loop naar de Pomp, Noordeloos
01-09:  Heideloop, Ermelo
31-08:  Sportyf de simmer ut, Garyp
31-08:  Leiden Ladiesrun, Leiden
31-08:  11steden MTB marathon, Dokkum
29-08:  Molenweiloop, Heerjansdam
29-08:  Runnersworld Emiclaerloop, Amersfoort
29-08:  Alkeloop, Alteveer-Kerkenveld
28-08:  Vechtloop, Maarssen
28-08:  John Vermeulen Strabrechtse Heide, Geldrop/Heeze
28-08:  Training CityRun en Minimarathon, Eindhoven
28-08:  Ronde van Abcoude, Abcoude
26-08:  Mijn Duin Wandeltocht, Schoorl
26-08:  SevenaerRun, Zevenaar
26-08:  Rabobank Hemmeromloop, Hem
26-08:  Triathlon Stroombroek, Doetinchem
26-08:  Dorpsloop Teteringen, Teteringen
26-08:  Gooische Run, Laren Nh
25-08:  Tolkamerkadeloop, Tolkamer
25-08:  5 van Wijchen, Wijchen
25-08:  Aquaklimcross, Sibculo
25-08:  Loop voor Hoop, Wormer
25-08:  C-spelen, Amsterdam
25-08:  Bels Lijntje Loop, Baarle-Nassau
25-08:  Diekirch-Valkenswaard, Valkenswaard
25-08:  NK Toerfietsen 2012, Nunspeet
25-08:  Run Bike Run Borne, Borne
25-08:  26ste Hyundai Halve Marathon, Burgh-Haamstede
25-08:  Bernhezeloop, Dinther
25-08:  Slachtedijktocht, Roordahuizum
24-08:  Arnhemse Meisjes Loop, Arnhem
22-08:  Hop-eest Run, Putten
22-08:  De Hypotheker Beekloop, Eindhoven
21-08:  Get Running Wolfsvenloop, Geldrop-Mierlo
19-08:  WBO Wonen Boeskoolloop, Oldenzaal
19-08:  De Leyetocht, Helvoirt
19-08:  TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 25k, Amsterdam
18-08:  Runnersworldloop, Apeldoorn
18-08:  Runnersworld Ronde van Naastenbest, Best
18-08:  Singelloop, Hollandscheveld
18-08:  ATB Leyetocht, Helvoirt
17-08:  De Meander Mondo Verde Midzomerloop, Landgraaf
14-08:  Ronde van West, Capelle a/d IJssel
12-08:  Stortemelk Halve Marathon, Vlieland
11-08:  Tour de Rotterdam, Rotterdam
11-08:  Feest Open Dag Sparta Nijkerk, Nijkerk
11-08:  30e LBL Ardennen Classic, Luik (BEL)
08-08:  Vakantieloop, Biest-Houtakker
06-08:  Aemstie Run 4, Burgh-Haamstede
05-08:  MTB Merida Flanders Cup 2012, Kessel
05-08:  Giro di Schouwen-Duiveland, Renesse
05-08:  Rabobank Hel van de Heuvelrug, Driebergen
04-08:  7e Recreatieve Triatlon De Bres, St-Jozef Rijkevorsel
03-08:  Furness Car Halve Marathon Dalfsen, Dalfsen
01-08:  7 van Santpoort, Santpoort Noord
30-07:  MTB Merida Flanders Cup 2012, Hechtel-Eksel
30-07:  Aemstie Run 3, Burgh-Haamstede
30-07:  Zuidlimburgse Fietsvierdaagse, Heerlen
29-07:  Bosloop Tessenderlo, Tessenderlo
29-07:  TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 20k, Amsterdam
29-07:  Ardennentrip, Heerlen
28-07:  Loopmeerkamp, Amsterdam
28-07:  Halve marathon Lauwersoog-Ulrum, Ulrum
24-07:  Drentse Fiets 4Daagse, Diverse locaties
21-07:  EAP Amsterdam Open, Amsterdam
21-07:  Wiezoloop, Wierden
21-07:  Drenthe's Mooiste, Assen
18-07:  Wallenloop, Steenwijk
16-07:  Aemstie Run 2, Burgh-Haamstede
15-07:  Eef Kamerbeek Games, Eindhoven
15-07:  Volendam in Beweging, Volendam
14-07:  29e Dorpsloop De Lutte, De Lutte
14-07:  MX-Opstapdag, Boekel
13-07:  International Youth Weekend, Boekel
11-07:  Avondloop, Leeuwarden
11-07:  Loopfestijn Voorthuizen, Voorthuizen
09-07:  Aemstie Run 1, Burgh-Haamstede
08-07:  32e Lokhorst Dubbele Lus, Castricum
08-07:  Arena Games, Hilversum
08-07:  Net-voor-de-vakantie-partner-loop, Enschede
08-07:  Ronde van de Westfriese Omringdijk, Alkmaar
08-07:  Wandelmarathon Haarlem, Haarlem
08-07:  Den Haag Strandmarathon, Den Haag/Wassenaar
07-07:  Rundeloop, Zwartemeer
07-07:  Appelternloop, Appeltern
07-07:  Rotterdam Ekiden, Rotterdam
07-07:  3e Knooppunt Baarlo Loop, Baarlo
07-07:  6e Marathon der Noorderkempen, Rijkevorsel
07-07:  Grebbe Vallei wandeltocht, Rhenen
07-07:  Chaamloop, Chaam
07-07:  International Triathlon Holten, Holten
04-07:  16e Rabo Klepperstadloop, Hardenberg
04-07:  Midzomeravondloop, Bleiswijk
01-07:  MTB Merida Flanders Cup 2012, Paal
01-07:  Coevorder Grachtenloop, Coevorden
01-07:  Bemels Beste Boeren Bergloop, Bemelen
01-07:  Ronde van Wolder, Maastricht
01-07:  Run-Bike-Run Deurningen, Deurningen
30-06:  Tour Ride, Amsterdam
30-06:  Jan Driegen Loop, Steenwijk
30-06:  5 & 10 Engelse mijl Prestatieloop, Apeldoorn
30-06:  PZC Familieloop, Vlissingen
30-06:  Kermismeerkampen, Best
30-06:  Van Bank tot Bank, Heerde
30-06:  Utregse Meidenloop, Utrecht
26-06:  Fiets4Daagse Schoorl, Schoorl
26-06:  Start PZC Stratenloopcircuit 2012, divers
24-06:  Canicross Engsbergen, Engsbergen
24-06:  Streetrace Berkel-Enschot, Berkel-Enschot
24-06:  ZOEV & Jerry's Langste Dag Loop, Amsterdam
24-06:  Oss on Classic Wheels, Oss
24-06:  Holtmühleloop, Tegelen
24-06:  Galgenloop, Berkel-Enschot
24-06:  De Zomerklassieker van Brabant, Roosendaal
24-06:  31e Vechtloop, Weesp
24-06:  Grunnens Alternatief, Scheemda
24-06:  Veluwezoomtrail, Rheden
24-06:  Midzomerrun Westervoort, Westervoort
24-06:  Triathlon Stein, Stein
23-06:  Menzis Regge Survival, Nijverdal
23-06:  Midzomeravondrun, Beekbergen
23-06:  Hel van Ede-Wageningen, Wageningen
23-06:  Jan Janssen Classic, Wageningen
23-06:  11e Lingewaalloop, Herwijnen
23-06:  Triathlon Stein, Stein
22-06:  De Burgh Karpenrun, Eindhoven
22-06:  Bedrijven/vriendenrace, Bladel
22-06:  de Acht van Horst, Horst
22-06:  Midzomernachtcross, Amstelveen
22-06:  Banthumloop, Bergentheim
21-06:  Inner Circle Run, Hendrik-Ido-Ambacht
20-06:  6e Plus Wandel4Daagse Alkmaar, Alkmaar
20-06:  Wandelvierdaagse het Gooi, Laren (N.H.)
19-06:  10e Staete Ballonnenloop, 's-Hertogenbosch
18-06:  Rabobank Avondfiets-4-daagse, Almere
17-06:  ZLM Stratenloop Goirle, Goirle
17-06:  Rabo Molenloop, Voorburg
17-06:  Vaderdaglopen, Sint-Oedenrode
17-06:  Ladiesrun Breda, Breda
17-06:  28e AH Halve Marathon, Gennep
17-06:  AMC-Loop, Amsterdam
17-06:  2e Overbetuweloop, Elst
17-06:  8 van Drachten, Drachten
17-06:  PCC MaalwaterRun, Heiloo
17-06:  Clinic marathon Zwolle, Zwolle
16-06:  Prestatieloop 3-5-10km en 10EM, Vlaardingen
16-06:  5e van der Straatenloop, Werkendam
16-06:  Falcon Walk, Schaarsbergen
16-06:  Mini Marathon Zeewolde, Zeewolde
16-06:  Open Brabantse Kampioenschappen Meerkamp, Gemert
16-06:  Asics NK atletiek, Amsterdam
16-06:  Rabobank Ambachtsheerlijkheidsloop, Numansdorp
16-06:  St. Bavoloop, Rijsbergen
16-06:  6e Hernense Stratenloop, Hernen
16-06:  Wateringse Veld Loopfestijn, Den Haag
16-06:  14e Groot Ginkelse Loop, Wekerom / gem. Ede
16-06:  Heuvelrugloop Maarn, Maarn
16-06:  Rondje Vlieland, Vlieland
16-06:  Triatlon Zeeland Vlissingen, Vlissingen
16-06:  MountainBike Cyclo Midden Nederland, Amerongen
16-06:  Vael Ouwe, Dieren
16-06:  Asserstadsloop, Assen
16-06:  Slachtemarathon (hardlopen), Friesland
16-06:  DELTA Ride for the Roses Zeeland, Goes
15-06:  Run4Nijmegen, Nijmegen
15-06:  TRIMLOOP Triatlon Zeeland, Vlissingen
15-06:  Haarlems Dagblad - LifeFit Grachtenloop, Haarlem
13-06:  Hardloopgala Gilze, Gilze
10-06:  Self Transcendence 100/50 km, Amstelveen
10-06:  Ster ZLM Toertocht, 's-Hertogenbosch
10-06:  Keppelrun, Hoog-Keppel
10-06:  Ladiesrun Rotterdam, Rotterdam
10-06:  Zuidas Run, Amsterdam
10-06:  Stoomtramloop, Medemblik-Hoorn
10-06:  Greenrun Gelderland, Twello
10-06:  Triatlon Terheijden, Terheijden
10-06:  Marathon Amersfoort, Amersfoort
10-06:  Maastrichts Mooiste, Maastricht
09-06:  Workx Stratenloop Rozenburg, Rozenburg
09-06:  Gouden Spike, Leiden
09-06:  Ter Steege Rijsserbergloop, Rijssen
09-06:  Steinakkerloop, Stramproy
09-06:  Heuvelrugloop - Van Dijk Projecten, Veenendaal
09-06:  Boerenloop, Abbega
09-06:  NK Masters, Terneuzen
09-06:  Tour de Force, Barneveld
09-06:  Feanster 40 triathlon, Surhuisterveen
09-06:  Zuidas Run Traineeship Just Running, Amsterdam
09-06:  Zwolse Halve Marathon Festival, Zwolle
09-06:  13e Ooievaarsloop, Groot-Ammers
09-06:  Billie Turf Tocht, Zevenhuizen GN
09-06:  25e Ronde Fan Fryslân, Wirdum/Wijnjewoude
09-06:  Maasmeander Wandeling, Oss
09-06:  Atrium Rondje om Ederveen, Ederveen
09-06:  10de Jean Nelissen Classic, Vianden
09-06:  28e Oostermeent Triathlon Huizen, Huizen
06-06:  Zomeravondcup 4, Utrecht
05-06:  Wandel4daagse Zuidwolde, Zuidwolde
03-06:  Canicross Genk, Genk
03-06:  Ladies Ride for the Roses, Naaldwijk
03-06:  Waterland Halve Marathon, Monnickendam
03-06:  Wijchense Urndorferloop, Wijchen
03-06:  22e Ronde vh Eindhovens Dagblad, Eindhoven
03-06:  Wandelevenement 'Rondje Helmond', Helmond
03-06:  Nationale Ballonnenloop, Bussloo
03-06:  Run 4 Ladies, Boskoop
03-06:  Megaloop, Landgraaf
03-06:  Lintloop MAX, Vleuten
03-06:  Zwitserloot Dakrun, Groesbeek
03-06:  Rabobank Drie Dorpenloop, Kortenhoef
03-06:  Tuin van Brabantloop, Haaren
03-06:  Kempen Run powered by Venco Groep, Hapert
03-06:  Loop Leeuwarden, Leeuwarden
03-06:  Loop Leeuwarden, Leeuwarden
03-06:  Letterenloop, Haarlem
03-06:  Erik Dekker Classic, Hoogeveen
03-06:  Brabantse Wal Marathon, Woensdrecht
03-06:  Woonbedrijf Ieder1 City-Hanzeloop, Zutphen
02-06:  Jubileumloop Sportclub Brummen, Brummen
02-06:  Albert Heijn Rondje Rijen, Rijen
02-06:  Kragten Avondloop Herten, Herten
02-06:  Waterweg beweegt, Schiedam
02-06:  11e Recreatieve Duatlon, Rijkevorsel
02-06:  Gerard Tebroke Memorialloop, Aalten
02-06:  VanGoghLoopZundert, Zundert
02-06:  18e LONU Van Goghloop, Nuenen
02-06:  Theo de Rooij Classic, Rijssen
02-06:  Zeebodemloop, Lelystad
02-06:  Flexpoint Limburgs Mooiste, Heerlen
02-06:  Toyota Van Gent Tocht, Veenendaal
02-06:  Cuneraloop, Rhenen
02-06:  Halve van Renesse, Renesse
02-06:  14e Rabobank Omloop Flevoland, Almere/Lelystad/Zeew
02-06:  WTT 12-uurs marathon, Heesch
01-06:  Workx Stratenloop Capelle, Capelle a/d IJssel
01-06:  15e Veluwezoomloop, Dieren
01-06:  NK junioren AB, Breda
01-06:  10e Twenterand Run, Vriezenveen
01-06:  Pepijnloop, Pey
31-05:  Bekkema Run, Harkstede
30-05:  Bernhoven loopt warm, Uden
30-05:  Dorpsloop Leusden, Leusden
29-05:  Avond 4 Daagse Oog in Al, Utrecht
28-05:  Lelieloop, Etten-Leur
28-05:  Venco Groep Pinksterloop, Eersel
28-05:  Vlagheideloop, Eerde
28-05:  T-Meeting, Tilburg
28-05:  De Kroon Ooyse Landloop, Oud Zevenaar
28-05:  Specialized Klimtocht voor Right to Play, Driebergen
28-05:  29e Univé Drenthe Loopfestijn, Klazienaveen
27-05:  Gran Fondo Eddy Merckx, Rotterdam
27-05:  Dwars door de Reeshof, Tilburg
27-05:  Kleipikkersrun, St-Lenaarts
26-05:  Molen tot Molenloop, Garderen
26-05:  Langste Straat van Nederland loop, St.-Jacobiparochie
26-05:  Bennekom-Loenen-Bennekom, Bennekom
26-05:  Erben's Vechtdaltoer, Dalfsen
26-05:  Stuwwalloop, Oosterbeek
26-05:  Montferland Walk, 's-Heerenberg
26-05:  7 Dorpentocht, Wormer
26-05:  Dwars door Dongen, Dongen
25-05:  Loopgala Tilburg, Tilburg
25-05:  ZLM DON Stadsloop Middelburg, Middelburg
25-05:  Hardloop4daagse, Apeldoorn
24-05:  FBK-Dubbele Mijl van Hengelo, Hengelo (O)
23-05:  Workx Stratenloop Ridderkerk, Ridderkerk
23-05:  Wisentloop Dronten, Dronten
23-05:  Zomeravondcup 3, Utrecht
22-05:  Bergrace Avondwandel 4 daagse, Wageningen
21-05:  Penders voetzorg Leudal Wandelvierdaagse, Heythuysen
20-05:  Canicross Meldert, Meldert
20-05:  Nederduitse Heuveltocht, Schoonebeek
20-05:  Army Urban Run, Eindhoven
20-05:  De Heideloop, Landgraaf
20-05:  MM Wandeltocht Jeker / Geer, Maastricht
20-05:  Wallenloop, Naarden
20-05:  Eiberrun, Eibergen
20-05:  10 Engels Mijlen, Schagen
20-05:  AH Kaatsheuvelse Pleinloop, Kaatsheuvel
20-05:  Bommelasloop, Enschede
20-05:  Voetstappenpad Wandelrally, Hilversum
20-05:  Pim Mulier Run2day loop, Santpoort-Noord
20-05:  Wandelmarathon Hoorn, Hoorn
20-05:  Mom in Balance Family Run, Amsterdamse Bos
20-05:  Terheijdenloop, Terheijden
20-05:  3e Stadstriathlon Weert, Weert
20-05:  Marikenloop, Nijmegen
20-05:  Marathon Het Genieten Oisterwijk, Oisterwijk
20-05:  Vestingloop 's-Hertogenbosch, 's-Hertogenbosch
19-05:  Run van Gieten, Gieten
19-05:  Trappistenloop PUUR pre event TTM, Berkel-Enschot
19-05:  Overmuntheloop, Urmond
19-05:  De AV Weert Singelloop, Weert
19-05:  17e Bouwbedrijf Beverwijkloop, Balkbrug
19-05:  Gelderse Papier Route, Doetinchem
17-05:  30e Gebr. Swinkels Dreefloop, Deurne
17-05:  NK 10.000 meter, Emmeloord
17-05:  25e Trompper Optiek Golden Tenloop, Delft
17-05:  Dauwtrappen op het Strand, Camperduin
17-05:  KlimClassic, Maastricht
13-05:  Guus Wokke opticien loop, Panningen
13-05:  Schutz Marathon Hoorn, Hoorn
13-05:  Free Nature Cross -- Run Beuningen Run, Beuningen
13-05:  2e Rabo Cycle Tour Amsterdam, Amsterdam
13-05:  Rietplasloop, Emmen
13-05:  Sdu Royal Ten, Den Haag
12-05:  Hunzerun, Annen
12-05:  Capitulatie Vrijheidstocht, Wageningen
12-05:  Flynth Recordwedstrijden, Hoorn
12-05:  9e Rivierenhofloop, Deurne
12-05:  Roparunloop, Ermelo
12-05:  DCD Loop, Beverwijk
12-05:  30e Nationale Lenteloop, Papendrecht
12-05:  Jubileum Halve Marathon, Elburg
12-05:  De 8 van Boveneind, Boven-Leeuwen
12-05:  10e KaaienLoop, Oosterhout Nb
12-05:  Marathon Zeeuws-Vlaanderen, Terneuzen
12-05:  Nesseloop, Rotterdam Nesselande
11-05:  GGZ inGeestloop, Bennebroek
11-05:  Businessloop Amersfoort, Amersfoort
11-05:  IT Leaders Cycling Challenge, Valkenburg
09-05:  Hooglandse Dorpsloop, Hoogland
09-05:  Hel van Twente, Almelo
09-05:  Verkerkloop, Zwijndrecht
09-05:  12e Veldwijkloop, Ermelo
08-05:  Rabobank 10 Engelse Mijl-5EM-5km, Epe
08-05:  Zomeravondcup 2, Utrecht
08-05:  Wandel4daagse Haarlem, Haarlem
06-05:  Stappenbelt Rabobank MTB Trophy, Apeldoorn
06-05:  Bemmelloop, Bemmel
06-05:  23e Haagse Beemden Loop, Breda
06-05:  Salomon Koning van Spanje Trail, Gulpen
06-05:  Omloop for the Roses, Bemmel
06-05:  Rondje Tilburg, Tilburg
05-05:  Katwijkse Beach Cross, Katwijk aan zee
05-05:  Liberty Run, Waalwijk
05-05:  NK werp5kamp/kogelslingeren/gewichtwerp, Veldhoven
05-05:  Ter Specke Bokaal, Lisse
05-05:  Classico Boretti, Hoofddorp
05-05:  Crossloop Zuidwolde, Zuidwolde
05-05:  Voorjaarsrun Beesel, Beesel
02-05:  4e Plus Fiets4daagse Hoorn W-Friesland, Hoorn
30-04:  Oranjeloop, Hoge Hexel
30-04:  Singelloop, Wijk bij Duurstede
30-04:  Koninginneloop Beilen, Beilen
30-04:  66e Havenloop met jeugdloop, Vlaardingen
30-04:  Stadsloop, Hattem
30-04:  Wallenloop, Elburg
30-04:  31e Torenloop, Hilvarenbeek
30-04:  Singelloop, Amersfoort
30-04:  Breakfastrun, Hendrik-Ido-Ambacht
30-04:  Princenhoftocht, Eernewoude/Bakkeveen
30-04:  Roermond City Run, Roermond
29-04:  Elderveldloop, Arnhem
29-04:  Hurdles Special, Epe
29-04:  Dorpsloop Twello, Twello
29-04:  Henk den Boer Koninginnenachtloop, Hoorn
29-04:  Bloeiend Zijpe Wandeltocht, 't Zand
29-04:  ZorgSpecialistLoop, Haarlem
29-04:  25e Extran-Oranjeloop, Lieshout
29-04:  Flanderijn Utrechtse Heuvelrugtocht, Driebergen
29-04:  TelstarRabo Bosloopcompetitie, Harderwijk
29-04:  Open EK/NK Powerman Holland Duathlon, Horst
29-04:  KiKa-Startwave, Horst aan de Maas
28-04:  Horster Night Run, Horst
25-04:  De Hypotheker Beekloop, Eindhoven
22-04:  Zier Running Lenteloop, Den Haag
22-04:  Canicross Wenduine, Wenduine
22-04:  Vaarwel Groot JBZ loop, 's-Hertogenbosch
22-04:  Groepswijzer.nl LadiesWalk, Leiden
22-04:  Nomen race, Beekbergen
22-04:  PLUS Kleffenloop, Overloon
22-04:  DIS Familieloop Sittard, Sittard
22-04:  Zwemloop Hoeven, Hoeven
22-04:  35e Treechloop, Maastricht
22-04:  Honderd Duizend Klimrit, Malden
22-04:  Spieren voor Spieren City Run, Hilversum
22-04:  Enschede Marathon, Enschede
21-04:  BikeFestival, Utrecht
21-04:  36e Geinloop, Driemond
21-04:  Taxandria Vennenloop, Oisterwijk
21-04:  8e Krakelingenloop, Heukelum
21-04:  Kamerikse Weteringloop, Kamerik
21-04:  40e Ronde van Noord-Holland, Alkmaar
21-04:  10 mijl van Zwolle Zuid, Zwolle
21-04:  Ermelose Halve Marathon, Ermelo
21-04:  Clinic 4engelemijl avPEC1910, zwolle
20-04:  Unicef Loop Breukelen, Breukelen
20-04:  8e Vrieling Hardenberg City Run, Hardenberg
18-04:  Avondloop Heythuysen, Heythuysen
17-04:  Seminar Verbeter je Loopprestaties, Eindhoven
17-04:  Zomeravondcup 1, Utrecht
15-04:  Canicross Oudenaarde, Oudenaarde
15-04:  Teutoburgerwaldtocht, Ibbenbüren
15-04:  MeentRun, Amstelveen
15-04:  Wandelmarathon Waterland, Volendam
15-04:  AVH RoadRun, Hoofddorp
15-04:  Nescioloop, Amsterdam
15-04:  Rokjesdagloop, Amsterdam
15-04:  Salland verzekeringen IJsselloop, Deventer
15-04:  Halve van Den Helder, Den Helder
15-04:  ABN AMRO Marathon Rotterdam, Rotterdam
15-04:  10 km Loop Rotterdam, Rotterdam
15-04:  AD 5 km Loop, Rotterdam
15-04:  Unicef Kidsrun, Hoogeveen
15-04:  Hoogeveense Cascaderun, Hoogeveen
15-04:  Bergse Monumentenloop, Bergen op Zoom
14-04:  Tour de Haute Veluwe, Bennekom
14-04:  10 van Bru, Bruinisse
14-04:  Ricoh Kippenren, Barneveld
14-04:  Halve van Den Helder wandelen, Den Helder
14-04:  ABN AMRO Kids Runs, Rotterdam
14-04:  Volvo Furness Car Halve Marathon, Ommen
13-04:  26e Volkshuisvestersloop, Sassenheim
11-04:  2e Leemputtenloop, Rijen
09-04:  Kidney-Run, Roosendaal
09-04:  Posno-Sport Halve Marathon, Weert
09-04:  34e Ziedewij Oude Maasloop, Barendrecht
09-04:  Heel Haaren Wandelt, Haaren
09-04:  Paasloop - Kilder, Kilder
09-04:  36 ste Rabobank Paasloop, Boxtel
09-04:  Lions Heuvelloop, Overveen
09-04:  Peter Rusmanloop, Oirsbeek-Schinnen
09-04:  Rijwielpaleis Bilthoven Bultentocht, Driebergen
09-04:  Univé Klap tot klaploop, Stadskanaal
09-04:  Jaarbeurs Utrecht Marathon, Utrecht
09-04:  Spinning Marathon t.b.v. St. A.L.S., Aalsmeer
08-04:  Endura Classic, Middelburg
07-04:  7e Rondje Vrachelen, Oosterhout
07-04:  Scholierenbaanloop, Harderwijk
07-04:  Reuselse Stratenloop, Reusel
07-04:  29e Kraaijenbergse Plassenloop, Linden (Cuijk)
07-04:  Zwemloop Breda, Breda
07-04:  Toerklassieker Veenendaal - Veenendaal, Veenendaal
03-04:  Primera de Haan 4 mijlrun, Hoogeveen
01-04:  Wintercup, Lelystad
01-04:  15e THG Drielandenloop, Losser
01-04:  3e marathontestl. en prestatieloop, Vlaardingen
01-04:  Molenbroektrimloop, Gemert
01-04:  Lochemse Bergloop, Barchem
01-04:  6e DrutenLoop, Druten
01-04:  Dwars Door Dordt, Dordrecht
01-04:  31e Drunense Duinenloop, Drunen
01-04:  Parelloop, Brunssum
01-04:  De 8 van Assen, Assen
31-03:  Drents FamielieWeekend op Fietse, Dalen
31-03:  Lansingerlandloop, Bleiswijk
31-03:  Condensloop, Leeuwarden
31-03:  Landalloop, Haarle
31-03:  Nordic Walk Ameland, Ameland
31-03:  Tempress SolarRun, Vaassen
31-03:  11e Univé Astrea Run, Groningen
25-03:  Culpepper 100% Beach Run, Den Haag
25-03:  Beetskoogkadeloop, Oudendijk
25-03:  Almere DEZE WEEK MTB Classic, Almere
25-03:  Zwemloop Roosendaal, Roosendaal
25-03:  Merida Flanders Cup, Pepingen
25-03:  Lenteloop Almere, Almere
25-03:  Fietsshop de Berg Zwemloop, Amersfoort
25-03:  18e Haaksbergse Engelse Mijlenloop, Haaksbergen
25-03:  TelstarRabo Bosloopcompetitie, Harderwijk
25-03:  5e Runner's World Zandvoort Circuit Run, Zandvoort
25-03:  ING Venloop, Venlo
25-03:  Trainingslopen, Zwolle
24-03:  Univé Leekster Lente Loop, Leek
24-03:  Lichtjestocht MTB-Esbeek, Esbeek
24-03:  32 van Kampen, Kampen
24-03:  30 van Zandvoort, Zandvoort
22-03:  Roetersrun, Amsterdam
18-03:  LOGO-Bergloopkampioenschap, Bunde
18-03:  Wandelmarathon Den Helder, Den Helder
18-03:  Mijlen van Zeist, Zeist
18-03:  Runnersworld Spaarnwoudeloop, Velsen-Zuid
18-03:  Zwinstedenloop, Sluis
18-03:  Rondje Nederland, Arnhem
18-03:  Lenteloop Eerbeek, Eerbeek
17-03:  Veluwepoortloop, Nijkerk
17-03:  60e Reeuwijkse Plassenloop, Reeuwijk
17-03:  Zwemloop Bergen op Zoom, Bergen op Zoom
17-03:  Halve Marathon van Sint Anthonis, Sint Anthonis
17-03:  Kruidenloop, Wapenveld
17-03:  GGN Lenteloop, Emmen
17-03:  Sfinx Ekiden, Gent
17-03:  11e Dokkum Bonifatiusloop, Dokkum
14-03:  Clinics4running, Eibergen
13-03:  Amersfoortse Baancompetitie, Amersfoort
11-03:  clinic halve marathon avPEC1910, Zwolle
11-03:  Euregio Run, Sittard e.o
11-03:  Voorjaarsloop HERA, Heerhugowaard
11-03:  Munnikloop, Purmerend
11-03:  Sportmax Karpencross, Eindhoven
11-03:  30 van Tilburg, Tilburg
11-03:  VGZ Halve Marathon, Dordrecht
11-03:  Den Helder - Schagen, Den Helder
11-03:  Bunkercross, Deventer-Olst
11-03:  Louis Vinkloop, Amsterdam
11-03:  Lokoloop competitie, Zeewolde
11-03:  42e Merenloop, Grou
11-03:  ABN AMRO Jeugdloop, Den Haag
11-03:  Ernst & Bobbie Kinderloop, Den Haag
11-03:  West 5 km Loop, Den Haag
11-03:  Dunea 10 km Loop, Den Haag
11-03:  ABN AMRO CPC Loop Den Haag, Den Haag
11-03:  ScheveningenZandvoort Marathon, Zandvoort
11-03:  Rabobank wielertoertocht Coevorden, Coevorden
11-03:  Canicross Booischot, Booischot
10-03:  Begin de Lente Wandeling, Egmond aan Zee
10-03:  Pannekoekenmolenloop, Burgh-Haamstede
10-03:  9e Securelink 5 EM Run, Ameide
10-03:  Hatertse Vennentocht, Bennekom
10-03:  Halve marathon De Waal, De Waal
10-03:  Toerversie Ronde van Drenthe, Hoogeveen
10-03:  Witte Kruis Classic TT, Den Haag
10-03:  32ste Halve Marathon, Harderwijk
10-03:  MTB Ameland, Ameland
10-03:  Bork stuifzandcross, Stuifzand
04-03:  Wintercup, Lelystad
04-03:  Tata Steel / Runnersworld Parkloop, Heiloo
04-03:  35ste Brielse Maasloop, Brielle
04-03:  Rondje Goutum, Leeuwarden
04-03:  Westeinderloop, Aalsmeer
04-03:  NK indoor masters, Apeldoorn
04-03:  De Baggerloop, Didam
04-03:  55e Joe Mann Bosloop, Best
04-03:  Atag Achtkastelenloop, Vorden
04-03:  Nico de Witt Marathon, Beek-Ubbergen
04-03:  Trappenbergloop, Huizen
04-03:  Twiske Molenloop, Landsmeer
04-03:  Rico Salvetti Loop, Moergestel
04-03:  Amersfoortse Bergcross, Amersfoort
04-03:  Carrier 20 van Alphen, Alphen aan den Rijn
04-03:  Berden Voorjaarsloop, Venlo
03-03:  Veneboerloop, Drachten
03-03:  3bergenLOOP, Driebergen
03-03:  Voorjaarstocht, Veenendaal
03-03:  Koude Spierentocht, Emmen
26-02:  DiemerCross, Diemen
26-02:  Commanderijecross, De Mortel
26-02:  Oerpolderloop, It Heidenskip
26-02:  TelstarRabo Bosloopcompetitie, Harderwijk
26-02:  21e MARESIA Cross Duathlon & ATB wedstr, Waalwijk
26-02:  Trailrun by the Sea, Renesse
25-02:  DES Halve Marathon, Eersel
25-02:  AA-Drink NK Indoor, Apeldoorn
19-02:  Tata Steel/Runnersworld Phanos boscross, Amstelveen
19-02:  ABC Judo Circuit I, Haarlem
19-02:  Snertloop, Leeuwarden
19-02:  PKSport Bosdijkloop, Vinkeveen
18-02:  AA-Drink NK Indoor meerkamp, Apeldoorn
18-02:  2e Testloop AV Fortuna, Vlaardingen
18-02:  Kruikenloop, Tilburg
16-02:  Symposium, Tilburg
12-02:  Avé Leudal Cross, Haelen
12-02:  3e Dinkelloop (finale TCC), Losser
12-02:  Voorne 10 Engelse Mijlen, Brielle
12-02:  Lokoloop competitie, Zeewolde
12-02:  Atledo Cross, Dongen
12-02:  Leestencross, Ugchelen (Apeldoorn)
12-02:  PAC Keehnen Strandloop, Hoek van Holland
12-02:  Wedertcross, Valkenswaard
12-02:  35e Groet Uit Schoorl Run, Schoorl
11-02:  NK indoor junioren AB, Apeldoorn
11-02:  De 7de Zwaarste 10 van Zeeland, Burgh-Haamstede
11-02:  NK indoor studenten, Amsterdam
11-02:  36e Jutbergloop, Dieren
11-02:  Napoleon Marie Antoinette Loop, Loozen
11-02:  38e Februariloop, Bennekom
11-02:  5e cross Regio IJsseldelta, Heerde
11-02:  Van Splunder-Heinenoordtunnelloop, Oud-Beijerland
05-02:  Wintercup, Lelystad
05-02:  Hulsbeekloop, Oldenzaal
05-02:  Loopgroep Goirle cross, Goirle
05-02:  Twiske Molenloop, Landsmeer
05-02:  43e Mastboscross Breda, Breda
05-02:  Arnoud Magnin Wintercross, Schipborg
05-02:  Overmuntheloop, Urmond
05-02:  Midwinter Marathon, Apeldoorn
05-02:  Tatasteel/Runnersworld Duinloop, Castricum
05-02:  Groenhovenloop, Gouda
04-02:  Leeuwarden-Marssum-Leeuwarden, Leeuwarden
04-02:  43e Mastboscross Breda, Breda
29-01:  Tata Steel/Runnersworld Beeckestijn, Velsen-Zuid
29-01:  Athletic Shop Schietbergencross, Geldrop
29-01:  Lijfstijl Centrum Trail Xperience, Den Helder
29-01:  TelstarRabo Bosloopcompetitie, Harderwijk
29-01:  22e Spiridoncross, Rijen
29-01:  Winterwandeling Schoorl, Schoorl
28-01:  FS Hondsrugcross, Emmen
28-01:  Winterwandeling Schoorl, Schoorl
22-01:  Indoorwedstrijd Ookmeerhal, Amsterdam
22-01:  THORCROSS, Roosendaal
22-01:  Blauwe Meer Cross, Loon op Zand
22-01:  48ste Rabo Abdijcross, Kerkrade
22-01:  Rabobank, Goed, Beter, Best - loop, Best
22-01:  Safari Run, Arnhem
22-01:  Kids First Crosscup Almere, Almere
22-01:  Zilveren Kruis Achmea Grootveld Cross, Dalen
21-01:  23e Dirk IV Loop, Hoornaar
21-01:  1e Testloop AV Fortuna, Vlaardingen
21-01:  Puur! Zwolse Bos Loop, Heerde
21-01:  DRW Run-Bike-Run + DRW Kidsrun, Nijverdal
21-01:  9e PWN Egmond Wandel Marathon, Egmond aan Zee
15-01:  Smokkelaar Cross, Eersel
15-01:  Veldtourtocht 'De Hel van Rhenoy', Rhenoy
15-01:  Wintercup (3e van 3 wedstrijden), Baarn
15-01:  Ruitenburg Halve, Maassluis
15-01:  Ebuddy Vondelparkloop, Amsterdam
15-01:  Leemkuilcross, Berg en Dal
15-01:  Artifice Cross in de Heldense Bossen, Helden
15-01:  TataSteel/Runnersworld/Zaanlandcross, Zaandam
15-01:  Annendaalloop, Posterholt
14-01:  Nieuwjaarsloop Aalden Rondomme, Zweeloo / Aalden
14-01:  4e cross Regio IJsseldelta, Harderwijk
14-01:  Grand Prix Masters 2012, FlevOnice/Weissensee
08-01:  Douwe Kleefstraloop, Leeuwarden
08-01:  Lokoloop competitie, Zeewolde
08-01:  Halve Marathon van Rockanje, Rockanje
08-01:  Wintercup, Lelystad
08-01:  Drukkerij Knoops Nieuwjaarsloop, Boekend, Venlo
08-01:  31e Olympia'18 Oliebollen Omloop, Boxmeer
08-01:  Busreis Egmond, Eindhoven
08-01:  Rabo Nieuwjaarsloop, Glanerbrug
08-01:  Brink tot Brinkloop, Deventer
08-01:  40e PWN Egmond Halve Marathon, Egmond aan Zee
08-01:  Den Haag Strandmarathon, Den Haag/Wassenaar
07-01:  Sunteam-Nieuwjaarsloop, Oud-Beijerland
07-01:  de Wilde Midwinterloop, Vaassen
07-01:  3e RunningPoint cross competitie, Vlaardingen
07-01:  25e Florijnwinterloop, Woudenberg
07-01:  ATB strandrace Egmond-Pier-Egmond, Egmond aan Zee
07-01:  Preclinic 10 km avPEV1910 2012, Zwolle

2011
31-12:  Genneper parken Nieuwjaarsloop, Eindhoven
31-12:  Oliebollenloop, Weert
31-12:  Sylvestercross, Soest
31-12:  Eindejaarscorrida Stad Leuven, Leuven (Vlaams-Braba
31-12:  AVC Strand- & Duinloop, Castricum
31-12:  Clinic Baanwielrennen, Amsterdam
31-12:  27e Oudejaarsloop, Hilvarenbeek
30-12:  Oudejaars Crossloop Vorden, Vorden
30-12:  6-Uursloop, Epe
27-12:  21e Derde Kerstdagloop, Arnhem
26-12:  Traditionele Kerstloop, Boekelo/Enschede
26-12:  17e Kerstloop, Amstelveen
26-12:  Kerstcross Opmeer, Spanbroek
26-12:  De Meeuw Auwjaorscross / BK Cross, Oirschot
26-12:  Kerstcorrida Tielt, Tielt
26-12:  32e Kerstloop Gennep, Gennep
26-12:  Midwinterhoornwandeling Streekbos, Bovenkarspel
26-12:  Kerstloop, 's-Graveland
22-12:  Maastrichter Kerstmannen Stadsloop, Maastricht
22-12:  Kerstmannenloop, Amersfoort
18-12:  Eindejaarsloop, Zwolle
18-12:  Glazen Huis Loop, Leiden
18-12:  Driedorpencross, Veghel
18-12:  TelstarRabo Bosloopcompetitie, Harderwijk
18-12:  Meinwegcross, Herkenbosch
18-12:  Kerstmannenloop Goes, Goes
18-12:  Kerstloop, Barendrecht
18-12:  Winterloop v.v De Willy's, Wilbertoord
18-12:  Spijkenisse-Spark Marathon, Spijkenisse
18-12:  11e Kerstcross van Oranjewoud, Oranjewoud
18-12:  3de open twents crosskampioenschap, Losser
17-12:  4e Winteravondronde WTC Cafe Wilhelmina, Eindhoven
17-12:  Henschotermeer Games Wintereditie, Woudenberg
17-12:  ZOEV & Jerry's Kortste Dag Loop, Amsterdam
17-12:  Houtwijk Kerstloop, Dronten
17-12:  Ameland Adventurerun, Nes - Ameland
16-12:  Santa Run Reeshof, Tilburg
15-12:  Santarun, Nijmegen
11-12:  Lokoloop competitie, Zeewolde
11-12:  Twiske Molenloop, Landsmeer
11-12:  Galamadammen Kika Run, Koudum
11-12:  28e Nooyen Zandboscross, Deurne
11-12:  L'Avant Sylvestre Cross loop, Reusel
11-12:  Wintercup (2e van 3 wedstrijden), Baarn
11-12:  Waspikse stratenloop, Waspik
11-12:  1e Krijnen Bouw SCHAATS-LOOP, Tilburg
11-12:  AV Haarlemmermeer cross, Hoofddorp
11-12:  Mescherbergloop, Eijsden
11-12:  Run2Day Veldloop Coevorden, Coevorden
11-12:  Zilveren Kruis Bruggenloop R'dam, Rotterdam
11-12:  Kids First Crosscup Almere, Almeerderstrand
10-12:  Santa Run, IJsselstein
10-12:  De halve van AV Fortuna, prestatiel, Vlaardingen
10-12:  3e cross crosscomp Regio IJsseldelta, Emmeloord
10-12:  Kerstmannenloop, Harderwijk
10-12:  Koude Polderloop, Nijkerk
09-12:  Santarun Capelle West, Capelle a/d IJssel
09-12:  Ambtenarentoertocht Oss, Oss
04-12:  Wintercup, Lelystad
04-12:  2e Sinterklaasloop, Vlaardingen
04-12:  53e Nationale Uurloop AV Lionitas, Leeuwarden
04-12:  Duinstrandloop, Den Haag
04-12:  JCL Montferland Run, 's-Heerenberg
04-12:  Snertloop De Lutte, De Lutte
04-12:  St.Nicolaasloop, Zwolle
04-12:  AVC Strand- & Duinloop, Castricum
04-12:  Mardenkro Enclave Cross, Baarle-Nassau
04-12:  De 28e kapellerbosloop, Landgraaf
03-12:  Henk Bijker Bovenboerloop, Nijeveen
03-12:  Nijverdalse bergcross, Nijverdal
03-12:  1ste Sport2000 Ten Miles, Zierikzee
03-12:  Sintloop, Heerde
03-12:  Sint Nicolaasloop, Bleiswijk
29-11:  FlevObokaal, Biddinghuizen
27-11:  TelstarRabo Bosloopcompetitie, Harderwijk
27-11:  Zuidenveldrit, Valthe
27-11:  Sint Nicolaasloop, Monnickendam
27-11:  Bommelasloop, Enschede
27-11:  Ringvaartloop, Aalsmeer
27-11:  CONTOUR Run op Velden, Velden
27-11:  NK Cross (zondag), Tilburg
27-11:  Loket.nl Warandeloop (zondag), Tilburg
27-11:  Halve Marathon Ell, Ell
27-11:  Rondje Bussloo, Bussloo
27-11:  Lengkeek Kruininger Gorscrossen, Oostvoorne
26-11:  Rein Veenendaal MTB tocht, Ede
26-11:  Run Rondje Rhenoy, Beesd
26-11:  44e Horaloop, Ede
26-11:  NK Cross (zaterdag), Tilburg
26-11:  Loket.nl Warandeloop (zaterdag), Tilburg
26-11:  Binnenmaasloop, Mijnsheerenland
26-11:  3e RunningpOint cross competitie, Vlaardingen
20-11:  2 Bruggenloop, Zwolle
20-11:  Scorpiocross, Oosterhout
20-11:  Get running Campuscross, Veldhoven
20-11:  Mini Zevenheuvelenloop, Nijmegen
20-11:  22e 10 mijl van Essen, Essen
20-11:  ABN AMRO Zevenheuvelenloop, Nijmegen
20-11:  Ahlers Poort van Drenthe Cross, Coevorden
19-11:  Polybouw Aluminium Crossloop, Rijssen
19-11:  Bechterew Vierkamp, Utrecht
19-11:  Rabo Beach Challenge, Scheveningen
13-11:  Lokoloop competitie, Zeewolde
13-11:  Wintercup (1e van 3 wedstrijden), Baarn
13-11:  23e MARESIA Cross, Kaatsheuvel
13-11:  Molenvencross, Helmond
13-11:  1e Dinkelloop, Losser
13-11:  Twiske Molenloop, Landsmeer
13-11:  Klaverbladloop, Zoetermeer
13-11:  Lintloop MAX, Vleuten
13-11:  Rond d'n Toren Duathlon, Reusel
13-11:  Kids First Crosscup Almere, Beginbos, Almere
13-11:  Olympisch Stadionloop voor Unicef, Amsterdam
13-11:  Bastenrun, Ooij
13-11:  Holapress Valkenloop, Valkenswaard
13-11:  14e Eenhoornloop, Hoorn
13-11:  Running Center Cross Circuit, Leeuwarden
12-11:  4e Pallas Papendalcross, Arnhem
12-11:  42e Bennekomse Bosloop, Bennekom
12-11:  Rietveld-Bouw Cross, Papendrecht
12-11:  44ste Mosselloop, Burgh-Haamstede
12-11:  4e Weerter Mizuno Bergloop, Altweerterheide
12-11:  Zandenplasloop, Nunspeet
06-11:  Wintercup, Lelystad
06-11:  Twentse Cross Competitie, Twente
06-11:  Kibbelkoele Veldrit, Schoonoord
06-11:  No-Limits Najaarscross Bladel, Bladel
06-11:  Maiscross Peelrijders, Handel
06-11:  ENCI bergloop, Maastricht
06-11:  Bosloop, Malden
06-11:  Najaarscross, Bleiswijk
06-11:  Polluxrun, Klazienaveen
06-11:  Maple Leaf cross, Hilversum
06-11:  Laan van Meerdervoort Loop, Den Haag (Kijkduin)
06-11:  Berenloop Terschelling, West Terschelling
06-11:  WAKZ-loop, Leiden
06-11:  Tata Steel / Runnersworld KAV Holland, Spaarndam
06-11:  Drunense Duinen Cross, Drunen
05-11:  Raboloop, Mill
05-11:  De Gerrit Voortman Lemelerbergloop, Lemele
05-11:  Erasmusronde, Rotterdam
05-11:  Rabo Halve Marathon Renswoude, Renswoude
05-11:  Najaarsloop Epe Puur! Sport, Epe
30-10:  De IJzeren Man Cross, Weert
30-10:  BlubberRun, Vorden
30-10:  Peelrandrit quaddeelnemers, Handel
30-10:  Roele de Vries Crosscircuit, Hoorn
30-10:  TelstarRabo Bosloopcompetitie, Harderwijk
30-10:  Don Quichotte Sparrenbosloop, Boxtel
30-10:  ATB Classic: Scherpenheuvel-Hapert, Hapert
30-10:  Tiedkwietloop, Steenwijk
30-10:  Safe2Lock Veldloop, Afferden lb
30-10:  ASICS Ladiesrun Landgraaf, Landgraaf
30-10:  Wintertijd Challenge, Eindhoven
30-10:  Gebr vd Laar Bridge to Bridge Run, Blerick Venlo
30-10:  Wolfskamerloop, Huizen
30-10:  Halve Marathon Doetinchem, Doetinchem
30-10:  Marathon Brabant, Etten-Leur
30-10:  Krimpenerwaard natuurmarathon, Lekkerkerk
30-10:  Wandelmarathon Wieringen, Den Oever
30-10:  Klaas Vaak Droomtijdloop, Delft
30-10:  Wim Petersloop, Zwolle
29-10:  3e RunningpOint cross competitie, Vlaardingen
29-10:  Snertcross, Tilburg
29-10:  Leisure World Jeugd Oost, Nijmegen
29-10:  Leisure World Regio Oost, Nijmegen
29-10:  Off Road Duathlon Weert, Weert
29-10:  Klokloop, Heerde
29-10:  Diepe Hel Holterbergloop, Holten
29-10:  23e Poort6-loop, Gorinchem
23-10:  Vacansoleil- DCM Fanclubdag, Valkenburg
23-10:  Apeldoornse MTB Kampioenschappen, Apeldoorn
23-10:  10 van AVR, Rucphen
23-10:  10 van Cuijk aan de Maas, Cuijk
23-10:  Molenloop Leve de Molen!, Leidschendam
22-10:  Zevende VUmc gebouwenloop, Amsterdam
22-10:  10e Monnikenloop, Schiermonnikoog
22-10:  Tussen Slik en Zand, Ameland
22-10:  47e Athlos Cross, Harderwijk
22-10:  Herfstloop, Lelystad
22-10:  Pegasus Wandeltocht, Wekerom (Ede)
22-10:  Run Bike Run, Harderwijk
22-10:  Unicef StadshagenRun, Zwolle
18-10:  Herfstwandel 5-Daagse, Wijk aan Zee - St.Ma
16-10:  Herfstloop, Enschede
16-10:  27e Maliebaanloop, Utrecht
16-10:  Decathlon Stadsloop Kerkrade, Kerkrade
16-10:  23e kleine Haar Loop, Kring van Dorth
16-10:  Heemstede Loop, Heemstede
16-10:  Molenhoeks Makkie, Molenhoek
16-10:  Amsterdam Marathon + Trainingslopen, Amsterdam
16-10:  Running (to) the Amsterdam Marathon, Amsterdam
16-10:  36e TCS Amsterdam Marathon, Amsterdam
15-10:  1e Cross Regio IJsseldelta, Dronten
15-10:  Oldemeijercross, Hardenberg
15-10:  Zuidlaardermarktloop, Zuidlaren
15-10:  6e AG´85 Zwarte Cross, Staphorst
15-10:  Amsterdam Marathon Trainingslopen, Amsterdam
15-10:  T.I.B.Ravijnloop, Nijverdal
15-10:  3e RunningpOint cross competitie, Vlaardingen
09-10:  Bergse Havenloop, Bergen op Zoom
09-10:  Lokoloop competitie, Zeewolde
09-10:  Sjaak Arts Herfstloop, Nijmegen
09-10:  Hera's Najaarsloop, Heerhugowaard
09-10:  Landgoedloop, Roosendaal
09-10:  Marathoon, Eindhoven
09-10:  Lopen Tegen Kanker, Warmond
09-10:  Bergse Plasloop, Rotterdam
09-10:  Zaanse schansloop, Zaandam
09-10:  3e Nadine OK Run, Scharwoude
09-10:  Kids First Crosscup Almere, Kotterbos, Almere
09-10:  AVC Strandloop, Castricum
09-10:  Hoge Veluwe Loop, Hoenderloo
09-10:  Pijnenburg Bosmarathon Soest, Soest
09-10:  Marathon Eindhoven, Eindhoven
09-10:  Klein Brabant Classic Run, Sint-Amands
08-10:  Lunchloop, Eindhoven
08-10:  Klaverblad van Noordenveld, Roden
08-10:  Loenermarkloop, Loenen Gld
08-10:  Fortius - Arkervaartloop, Nijkerk
08-10:  Science Park Run, Amsterdam
08-10:  10e Wim Hol Memorial, Papendrecht
08-10:  Landgoed Twente Marathon, de Lutte
07-10:  Asselse 2 mijl, Apeldoorn
06-10:  Symposium, Tilburg
02-10:  76e Sloterplasloop, Amsterdam
02-10:  Mondriaan Run, Heerlen
02-10:  Sportlandgoed loop, Zwartemeer
02-10:  Schollebosloop, Capelle aan den Ijss
02-10:  Rottemerenloop, Bleiswijk
02-10:  Wijckloop, Wijk aan Zee
02-10:  OHB Loop, Groningen
02-10:  Huttenkloasloop, Oldenzaal
02-10:  43e Langs de Gouwe loop, Waddinxveen
02-10:  Rondje Bergen, Bergen
02-10:  Océ-Loop, Venlo
02-10:  AMGEN Singelloop Breda, Breda
02-10:  Westfriesgasthuis Loop(t), Hoorn
02-10:  20 van Drachten, Drachten
02-10:  Wandelmarathon Zeeland, Burgh-H / Zoutelande
02-10:  Bikkelloop, Zuidwolde
02-10:  Wintercup, Lelystad
01-10:  Rondje om de Koepel, Lunteren
01-10:  10e Otterberg-Blinkerdloop, Wijster
01-10:  STAPloop, Brunssum
01-10:  Self Transcendence 6 uursloop, Amsterdam
01-10:  19° Knoeselloop, Broechem
01-10:  MarathonZeeland, Burgh-Haamstede
01-10:  MarathonZeeland minimarathon, Burgh-Haamstede
01-10:  MTB toertocht MarathonZeeland, Burgh-Haamstede
30-09:  MarathonZeeland LADIES RUN, Zoutelande
25-09:  2e Biesloop, Landgraaf
25-09:  Twiske Molenloop, Landsmeer
25-09:  Drafbike, Alkmaar
25-09:  Sint-Pietersbergloop, Maastricht
25-09:  1e Geuzenloop, Vlaardingen
25-09:  10e Maasheggenloop, Boxmeer
25-09:  De Meierijloop, Vught
25-09:  Zilveren Kruis CrossLoop Festival, Ommen
25-09:  Utrechtse Heuvelrug Estafette, Amersfoort
25-09:  6e Drechtstedenloop, Dordrecht
25-09:  De 7 Kilometer van Martenshoek, Hoogezand
25-09:  De 30 van Almere, Almere
25-09:  ABN AMRO Singelloop Utrecht, Utrecht
25-09:  Amsterdam Marathon Trainingsloop, Amsterdam
25-09:  Santar Twentse vrouwenloop, Enschede
25-09:  Wandelmarathon Streekbos, Bovenkarspel
25-09:  Texel Halve Marathon, Texel
25-09:  Atag Posbankloop, Velp (Gld)
25-09:  Zilveren Kruis Achmea Loop, Haarlem
25-09:  Kermisloop Belfeld, Belfeld
25-09:  Maasrun, Lanaken
24-09:  Venlo4Life Nightrun, Venlo-Boekend
24-09:  29e Joustermerkeloop, Joure
24-09:  Wolderwijdloop, Zeewolde
24-09:  Thaisner DorpsRun, Thesinge
23-09:  Pluk Innovatie Festival, Delft
18-09:  Klim Clinic, Arnhem-Nijmegen-Beek
18-09:  26e De Groene Campus Halve Marathon, Deurne
18-09:  Brakkensteinloop, Nijmegen
18-09:  Halve en kwart marathon Cranendonck, Soerendonk
18-09:  Kok Wooncenter Halve van Hoogland, Hoogland
18-09:  Euregio Vrijheidswandeling, Groesbeek
18-09:  Testlopen Marathon Eindhoven, Eindhoven / Tilburg
18-09:  27e Dam tot Damloop, Amsterdam-Zaandam
18-09:  5e Dam tot Dam FietsClassic, Amsterdam
18-09:  32e Beekse Marathon, Hilvarenbeek
18-09:  De Tien van 't Aogje, Princenhage (Breda)
18-09:  Johan van der Velde Medifit Classic, Breda
18-09:  Gipmans planten Kwaakerrun, Venlo
18-09:  Jubileumloop 75 Jaar AV Unitas, Munstergeleen
18-09:  Rabobank Oosterbos Veldrit, Emmen
17-09:  NK Meerkamp B junioren, Gemert
17-09:  Etonic Halve marathon Hattem, Hattem
17-09:  9e Dam tot Dam Wandeltocht, Amsterdam-Zaandam
17-09:  Tri-Ambla, Ameland
17-09:  22e Rabo Oosterparkloop, Ridderkerk
16-09:  Derde Vrijdag in September, Garderen
16-09:  25e Kennedymars Haaksbergen, Haaksbergen
14-09:  WORKX Stratenloop Krimpen, Krimpen a/d IJssel
14-09:  Bruggenloop Nijmegen, Nijmegen
13-09:  21e Salverda Berkumloop, Zwolle (Berkum)
12-09:  Vividus Sport Running Academy, Venlo
11-09:  Arena Games, Hilversum
11-09:  WORKX Stratenloop Vreewijk, Rotterdam
11-09:  Keienloop, Uden
11-09:  Kuilenloop, Mill/Langenboom
11-09:  Vogelwijk Lanenloop, Den Haag
11-09:  Bollekesloop, Berchem
11-09:  Menzis Singelloop, Enschede
11-09:  Maasstadloop, Rotterdam
11-09:  Electrabel Burgum Run, Burgum
11-09:  Albert Eising-loop, Dalen
11-09:  VGZ Marathon Meerssen, Meerssen
11-09:  6e Gerrie Knetemann Classic, Alkmaar
11-09:  Rondje Bussloo, Bussloo
11-09:  Thermae Son Duorace, Son
10-09:  Libertyloop Geldrop-Mierlo, Geldrop-Mierlo
10-09:  Glazenstadloop, Berlikum
10-09:  Ronde van Waalre, Waalre
10-09:  Kramp run, Varsseveld
10-09:  Harderrun, Harderwijk
10-09:  Rabobank Pierloop Velsen, IJmuiden
10-09:  Fish Potato Run, Emmeloord
10-09:  Huchiestocht, Veenendaal
09-09:  De Van Gorcum Midnightwalk, Assen
09-09:  De Goudse Nationale Singelloop, Gouda
07-09:  WORKX Stratenloop Bergpolder, Rotterdam
05-09:  Clinics Bridge to Bridge, Arnhem
04-09:  Emslandtocht, Emmen
04-09:  Oosterbosrun, Klazienaveen
04-09:  Memorial Rik Clerckx, Lummen
04-09:  MM Wandeltocht Jeker / Geer, Maastricht
04-09:  D-spelen, Amsterdam
04-09:  36e Vlietloop, Voorschoten
04-09:  Tempo-Run, Bussum
04-09:  Bergrace Off the Road, Lunteren
04-09:  Run for the Roses, Aalsmeer
04-09:  HoRa Run-Bike-Run, Venlo-Boekend
04-09:  Brabants Dagblad Tilburg Ten Miles, Tilburg
04-09:  Haarlemmermeer Run, Hoofddorp
04-09:  AalsmeerFietst Ride for the Roses, Aalsmeer
04-09:  30 van Amsterdam Noord, Amsterdam
04-09:  12e Maas en Waalse DijkenLoop, Beneden-Leeuwen
04-09:  Rabo Triatlon/Duatlon, Drachten
04-09:  Marktstadrun, Purmerend
03-09:  Unive Stad en Land Hanzeloop, Warnsveld
03-09:  Zwartewaterlandloop, Zwartsluis
03-09:  Bunniks Mooiste, Bunnik
03-09:  Amsterdam Marathon Trainingsloop, Amsterdam
03-09:  Heideloop, Ermelo
03-09:  1e Loop naar de Pomp, Noordeloos
03-09:  Bourgondisch Fruitwandelen, Beneden-Leeuwen
03-09:  4e Maas en Waalse DijkenWielertocht, Beneden-Leeuwen
03-09:  Wandelmarathon Texel, Den Hoorn
02-09:  Fit2Move Vathorstrun, Amersfoort
02-09:  8e Keesloop, Bergschenhoek
31-08:  Alkeloop, Alteveer-Kerkenveld
31-08:  Van der Straatenloop, Werkendam
31-08:  De Hypotheker Beekloop, Eindhoven
31-08:  Emiclaerloop, Amersfoort
30-08:  John Vermeulen Strabrechtse Heide, Geldrop/Heeze
28-08:  't Laarloop, Julianadorp
28-08:  Zoev & Jerry's Zomer Loop, Amsterdam
28-08:  Mom in Balance Pink Ribbon Run, Amsterdamse Bos
28-08:  Riesewijk Midzomer Trimloop, Schalkhaar
28-08:  SevenaerRun, Zevenaar
28-08:  Rabobank Hemmeromloop, Hem
28-08:  Dorpsloop Teteringen, Teteringen
28-08:  Gooische Run, Laren Nh
28-08:  Ronde van Midden-Nederland, Utrecht
28-08:  Triathlon Stroombroek, Doetinchem
27-08:  Aqua Klimcross, Sibculo
27-08:  C-spelen, Amsterdam
27-08:  Stratenloop "Het Bels Lijntje", Baarle-Nassau
27-08:  Clinic Duinrand S, Schoorl
27-08:  Meermarathon, Amsterdam
27-08:  25ste Hyundai Halve Marathon, Burgh-Haamstede
27-08:  Run Bike Run Borne, Borne
27-08:  Bernhezeloop, Dinther
27-08:  Diekirch-Valkenswaard, Valkenswaard
27-08:  Almere Holland Triathlon, Almere
27-08:  16e Ketelhavenloop, Ketelhaven (Dronten)
27-08:  Loop voor Hoop, Wormer
27-08:  42e Sneek-Bolsward-Sneek, Sneek
26-08:  Arnhemse Meisjes Loop, Arnhem
26-08:  Leidenladiesrun, Leiden
24-08:  Get Running Wolfsvenloop, Geldrop-Mierlo
23-08:  Ronde van Abcoude, Abcoude
21-08:  WBO Wonen Boeskoolloop, Oldenzaal
21-08:  De Leyetocht, Helvoirt
21-08:  Karsten Kroon Classic, Coevorden
21-08:  Boerenlandtocht, Ysselsteyn
20-08:  Runnersworld Ronde van Naastenbest, Best
20-08:  Singelloop Hollandscheveld, Hollandscheveld
18-08:  Aemstie Run 4, Burgh-Haamstede
14-08:  Amsterdam Marathon Trainingsloop, Amsterdam
14-08:  Stortemelk Halve Marathon, Vlieland
13-08:  Runnersworldloop, Apeldoorn
10-08:  Henschotermeer Games, Woudenberg
10-08:  Vakantieloop, Biest-Houtakker
09-08:  Ronde van West, Capelle a/d IJssel
07-08:  Rabobank Hel van de Heuvelrug, Driebergen
06-08:  EAP Amsterdam Open, Amsterdam
06-08:  6° Recreatieve Triatlon De Bres, St-Jozef Rijkevorsel
05-08:  Furness Car Halve Marathon Dalfsen, Dalfsen
04-08:  Aemstie Run 3, Burgh-Haamstede
03-08:  7 van Santpoort, Santpoort Noord
01-08:  Zuidlimburgse Fietsvierdaagse, Landgraaf
31-07:  Toertocht de Ardennentrip, Landgraaf
30-07:  NK atletiek, Amsterdam
30-07:  29e Luik-Bastenaken-Luik, Luik (BEL)
30-07:  Halve marathon Lauwersoog-Ulrum, Ulrum
26-07:  Drentse Fiets 4Daagse, Diverse locaties
24-07:  Amsterdam Marathon Trainingsloop, Amsterdam
23-07:  Trainingslopen+30 van Amsterdam-N, Amsterdam
23-07:  Wiezoloop, Wierden
23-07:  Drenthe's Mooiste, Assen/Hoogeveen
21-07:  Aemstie Run 2, Burgh-Haamstede
20-07:  Wallenloop, Steenwijk
17-07:  Boerderijen Fietstocht ED, Helmond
16-07:  28e Dorpsloop De Lutte, De Lutte
13-07:  Loopfestijn Voorthuizen, Voorthuizen
10-07:  Open Eindhovense, Eindhoven
10-07:  Den Haag Strandmarathon, Den Haag/Wassenaar
10-07:  Net-voor-de-vakantie-partner-loop, Enschede
10-07:  Wandelmarathon Haarlem, Haarlem
10-07:  Boerderijen Fietstocht Brab Dagblad, 's-Hertogenbosch
09-07:  Voettocht het licht tegemoet, Maastricht
09-07:  Swim Challenge Almere, Almere
09-07:  International Triathlon Holten, Holten
09-07:  Appelternloop, Appeltern
08-07:  NK junioren AB, Alphen aan den Rijn
07-07:  Aemstie Run 1, Burgh-Haamstede
06-07:  Henschotermeer Games, Woudenberg
06-07:  15e Rabo Klepperstadloop, Hardenberg
03-07:  Bemels Beste Boeren Bergloop, Bemelen
03-07:  8e Coevorder Grachtenloop, Coevorden
03-07:  Midzomerrun Westervoort, Westervoort
03-07:  Run-Bike-Run Deurningen, Deurningen
03-07:  Boerderijen Fietstocht BN De Stem, Bergen op Zoom
02-07:  MONDO Keien Meeting, Uden
02-07:  Rundeloop, Zwartemeer
02-07:  Kermismeerkampen, Best
02-07:  2e Knooppunt Baarlo Loop, Baarlo (Lb)
02-07:  Alve Marren, Sneek Stavoren
02-07:  (h)Alve Marrenthon Sneek-Workum, Sneek
02-07:  Ronde van de Westfriese Omringdijk, Alkmaar
02-07:  Chaamloop, Chaam
02-07:  5° Marathon der Noorderkempen, Rijkevorsel
02-07:  Van Bank tot Bank, Heerde
02-07:  Triatlon Zeeland Vlissingen, Vlissingen
02-07:  Grebbe-Vallei wandeltocht, Rhenen
02-07:  Asserstadloop, Assen
01-07:  TRIMLOOP Triatlon Zeeland, Vlissingen
29-06:  Midzomeravondloop, Bleiswijk
26-06:  Zutphen City Run, Zutphen
26-06:  Oss on Classic Wheels, Oss
26-06:  Galgenloop, Berkel-Enschot
26-06:  30e Vechtloop, Weesp
26-06:  De Zomerklassieker van Brabant, Roosendaal
25-06:  Menzis Regge Survival, Nijverdal
25-06:  Rabobank-Ambachtsheerlijkheidsloop, Numansdorp
25-06:  Jan Driegen Halve Marathon, Steenwijk
25-06:  Kinderdijk Run, Alblasserdam
25-06:  Runner's World Utregse Meidenloop, Utrecht
25-06:  Flexpoint Limburgs Mooiste, Heerlen
25-06:  10e Lingewaalloop, Herwijnen
24-06:  Banthumloop, Bergentheim
24-06:  Bedrijven/vriendenrace, Bladel
24-06:  Midzomernachtcross, Amstelveen
23-06:  Staete Ballonnenloop, 's-Hertogenbosch
22-06:  Wandelvierdaagse het Gooi, Laren (N.H.)
22-06:  Hardloopgala Gilze, Gilze
22-06:  Dikke Banden Race Utrechtse Heuvelr, Leersum
20-06:  Rabobank Avondfiets-4-daagse, Almere
19-06:  Bergrace Off the Road, Oosterbeek
19-06:  21e Ronde v h Eindhovens Dagblad, Eindhoven
19-06:  PCC MaalwaterRun, Heiloo
19-06:  Rabo Molenloop, Voorburg
19-06:  ZLM Stratenloop Goirle, Goirle
19-06:  10 van Overbetuwe, Elst
19-06:  adidas Ladiesrun, Rotterdam
19-06:  CZ Megaloop, Landgraaf
19-06:  ASICS Ladiesrun Amsterdam, Amsterdam
19-06:  27e AH Halve Marathon, Gennep
19-06:  Rondje Vlieland, Vlieland
19-06:  K-Swiss Zandvoort Circuit Triathlon, Zandvoort
19-06:  8 van Drachten, Drachten
19-06:  Stoomtramloop, Medemblik-Hoorn
19-06:  Vaderdaglopen, Sint-Oedenrode
18-06:  Holtmühleloop, Tegelen
18-06:  St. Bavoloop, Rijsbergen
18-06:  Mini Marathon Zeewolde, Zeewolde
18-06:  10 van Bru, Bruinisse
18-06:  5e Hernense Stratenloop, Hernen
18-06:  Clinic Wavin 4EM, Zwolle
18-06:  MountainBike Cyclo Midden Nederland, Amerongen
18-06:  Heuvelrugloop Maarn, Maarn
18-06:  Midzomeravondrun, Beekbergen
18-06:  13e Groot Ginkelse Loop, Wekerom / gem. Ede
18-06:  NK Masters, Den Haag
18-06:  Halve Marathon Ermelo, Ermelo
18-06:  Zwolse Halve Marathon Festival, Zwolle
18-06:  12e Ooievaarsloop, Groot Ammers
18-06:  PZC Familieloop, Vlissingen
18-06:  Bergrace Mariëndaal loop, Oosterbeek
17-06:  de Acht van Horst, Horst
17-06:  HD - LF Grachtenloop, Haarlem
17-06:  Friday night run, Amersfoort
15-06:  1e TTM-Blaakloop, Tilburg
15-06:  5e Plus Wandel4daagse Alkmaar, Alkmaar
14-06:  Avond 4 Daagse Oog in Al, Utrecht
13-06:  T-Meeting, Tilburg
13-06:  46e Pinksterloop AV DES Eersel, Eersel
13-06:  Brabantse ABC-kampioenschappen, Best
13-06:  De Kroon Ooyse Landloop, Oud Zevenaar
13-06:  Klimtoertocht over de Veluwe, Heelsum
12-06:  Wateringse Veld Loop, Den Haag
12-06:  Battle of the B 's, Ookmeer te Amsterdam
12-06:  Keppelrun, Hoog-Keppel
12-06:  Maastrichts Mooiste, Maastricht
12-06:  Triatlon Terheijden, Terheijden
11-06:  ASICS Gouden Spike, Leiden
11-06:  Voor Afrika naar Volendam loop, Avenhorn
11-06:  Greenrun Gelderland, Twello
11-06:  Atrium Rondje om Ederveen, Ederveen
11-06:  Feanster 40 triathlon, Surhuisterveen
11-06:  27e Oostermeent Triathlon Huizen, Huizen
11-06:  DELTA Ride for the Roses Zeeland, Goes
11-06:  Oirschotse Stoelloop, Oirschot
11-06:  Ter Steege Rijsserbergloop, Rijssen
10-06:  ZLM DON Stadsloop Middelburg, Middelburg
10-06:  Steinakkerloop, Stramproy
10-06:  Profict Hardloop4daagse, Apeldoorn
08-06:  De Wolden Duatlon, Zuidwolde
08-06:  Zomeravondcup 4, Utrecht
05-06:  Waterland Halve Marathon, Monnickendam
05-06:  Kempen Run powered by Venco Groep, Hapert
05-06:  Brabantse Wal Marathon, Woensdrecht
05-06:  Zwitserloot Dakrun, Groesbeek
05-06:  Letterenloop, Haarlem
04-06:  Langste Straat van Nederland loop, St.-Jacobiparochie
04-06:  Self Transcendence 100/50 km, Amstelveen
04-06:  10° Recreatieve Duatlon, Rijkevorsel
04-06:  Waterweg beweegt, Schiedam
04-06:  Rabobank Omloop Flevoland, Almere
04-06:  Rondje Rijen, Rijen
04-06:  Toyota Van Gent Tocht, Veenendaal
04-06:  VanGoghLoopZundert, Zundert
04-06:  17e LONU Van Goghloop, Nuenen
04-06:  Zeebodemloop, Lelystad
04-06:  Halve van Renesse, Renesse
03-06:  Run4Nijmegen, Nijmegen
03-06:  3° Rekrutenloop, Turnhout
03-06:  Pepijnloop, Pey-Echt
02-06:  Harry Schulting Games, Vught
02-06:  De Burgh Hemelvaartloop, Eindhoven
02-06:  29e Gebr. Swinkels Dreefloop, Deurne
02-06:  Tuin van Brabantloop, Haaren
02-06:  Fietsen ohne Grenzen, Coevorden/Emlichheim
02-06:  24e Trompper Optiek Golden Tenloop, Delft
02-06:  8e Steven Rooks Classic, Maastricht
02-06:  Dauwtrappen op het Strand, Camperduin
29-05:  Natuurmarathon Goirle, Goirle
29-05:  Tour d'Amstel en Vecht, Abcoude
29-05:  Health City RPM Marathon, Eindhoven
29-05:  Bergrace Off the Road, Arnhem
29-05:  Dwars door de Reeshof, Tilburg
29-05:  Zuidas Run, Amsterdam
29-05:  Rabobank Drie Dorpenloop, Kortenhoef
29-05:  ASICS Ladiesrun Breda, Breda
29-05:  Guus Wokke opticien loop, Panningen
29-05:  Flynth Run 4 Ladies, Boskoop
29-05:  Almere City Run, Almere
29-05:  Rondje Bussloo, Bussloo
29-05:  Vestingloop 's-Hertogenbosch, 's-Hertogenbosch
29-05:  7 Dorpentocht, Wormer
29-05:  Erik Dekker Classic, Hoogeveen
28-05:  Prestatieloop 3-5-10km en 10EM, Vlaardingen
28-05:  Montferland Walk, 's-Heerenberg
28-05:  Zuidas Run Traineeship Just Running, Amsterdam
28-05:  DCD Loop, Beverwijk
28-05:  Theo de Rooij Classic, Rijssen
28-05:  Stuwwalloop, Oosterbeek
28-05:  Cuneraloop, Rhenen
28-05:  28e Univé Drenthe Marathon, Klazienaveen
28-05:  9de Jean Nelissen Classic, Vianden
28-05:  Erben's Vechtdaltoer, Dalfsen
28-05:  11e Gerard Tebroke Memorialloop, Aalten
28-05:  Bennekom-Loenen(Utr.)-Bennekom, Bennekom
27-05:  14e Veluwezoomloop, Dieren
27-05:  Parkstadrun, Amsterdam
27-05:  9e Twenterand Run, Vriezenveen
26-05:  FBK-Dubbele Mijl van Hengelo, Hengelo (O)
26-05:  Bekkema Run, Harkstede
25-05:  Nijmegen Global Athletics, Nijmegen
25-05:  Loko IT Wisentloop Dronten, Dronten
25-05:  Zomeravondcup 3, Utrecht
25-05:  Ronde van Ridderkerk, Ridderkerk
24-05:  Wandel4daagse Zuidwolde, Zuidwolde
23-05:  5e jeugdloop, Franeker
22-05:  Nederduitse Heuveltocht, Schoonebeek
22-05:  GMA estafette, Langedijk
22-05:  Pim Mulier Run2day loop, Santpoort-Noord
22-05:  De AV Weert Singelloop, Weert
22-05:  LifeFit Fietstocht, Haarlem
22-05:  Eiberrun, Eibergen
22-05:  Run Beuningen Run, Beuningen
22-05:  Loop Leeuwarden, Leeuwarden
22-05:  AMC-Loop, Amsterdam
22-05:  Schutz Marathon Hoorn, Hoorn
22-05:  Sdu Royal Ten, Den Haag
22-05:  Loop Leeuwarden, Leeuwarden
22-05:  Maasdijkmarathon, Oss
22-05:  2e Stadstriathlon Weert, Weert
21-05:  ED trainingsprogramma ONME, Noord-Brabant
21-05:  Trappistenloop PUUR pre event TTM, Berkel-Enschot
21-05:  Kragten Avondloop Herten, Herten
21-05:  Tynaarlo Wardenburg Toertocht, Zuidlaren
21-05:  Flynth Recordwedstrijden, Hoorn
21-05:  NK werp5kamp/kogelsl./gewichtw., Veldhoven
21-05:  16e Bouwbedrijf Beverwijkloop, Balkbrug
21-05:  Run van Gieten, Gieten
20-05:  IT Leaders Cycling Challenge, Valkenburg
19-05:  MiLa Testwedstrijden, Den Haag
18-05:  27e Hooglandse Dorpsloop, Hoogland
18-05:  Clinicprogramma Tilburg Ten Miles, Tilburg
18-05:  Verkerkloop, Zwijndrecht
18-05:  Hel van Twente, Almelo
17-05:  Bergrace Avondwandel 4 daagse, Wageningen
15-05:  Walk for Heroes, Maastricht
15-05:  AH Kaatsheuvelse Pleinloop, Kaatsheuvel
15-05:  FortressWallenloop, Naarden
15-05:  Mokum Twiske-loop, Landsmeer
15-05:  GGZ inGeestloop, Bennebroek
15-05:  Bommelasloop, Enschede
15-05:  Scan & Go - KMT - 80/125 km, Zevenhuizen (ZH)
15-05:  Terheijdenloop, Terheijden
15-05:  Voetstappenpad Wandelrally, Hilversum
15-05:  Wandelmarathon Hoorn, Hoorn
15-05:  1e Rabo Cycle Tour Amsterdam, Amsterdam
15-05:  Wandelrondje-Helmond, Helmond
15-05:  31e Lokhorst Dubbele Lus, Castricum
15-05:  Salomon Koning van Spanje Trail, Gulpen
15-05:  Flanderijn Utrechtse Heuvelrugtocht, Driebergen
15-05:  Marikenloop, Nijmegen
15-05:  Rietplasloop, Emmen
15-05:  GIBO-OLC Loop, Ootmarsum
14-05:  Gezondheidswandeling, Emmen
14-05:  8° Rivierenhofloop, Deurne
14-05:  12e VAV-Heuvelrugloop, Veenendaal
14-05:  Ter Specke Bokaal, Lisse
14-05:  Fietsen voor 'De Buurvrouw', Zevenhuizen (ZH)
14-05:  Hunzerun, Annen
14-05:  Voorjaarsrun Beesel, Beesel
14-05:  De 8 van Boveneind, Boven-Leeuwen
14-05:  Vitalcentre Halve Marathon Raalte, Raalte
14-05:  Kamerikse Weteringloop, Kamerik
13-05:  Businessloop Amersfoort, Amersfoort
12-05:  NK Wielrennen Politie, Amsterdam
11-05:  11e Veldwijkloop, Ermelo
10-05:  Zomeravondcup 2, Utrecht
10-05:  Rabobank 10 Engels Mijl-5EM-5km, Epe
08-05:  Rondje Tilburg, Tilburg
08-05:  Omloop for the Roses, Bemmel
08-05:  Ronde van Oranjewoud, Heerenveen
07-05:  Attila Clinics, Tilburg
07-05:  Crossloop Zuidwolde, Zuidwolde
07-05:  Capitulatietocht, Wageningen
07-05:  29e Nationale Lenteloop, Papendrecht
07-05:  9e KaaienLoop, Oosterhout Nb
07-05:  Classico Boretti, Amsterdam
05-05:  Liberty Run, Waalwijk
02-05:  3e Fiets4daagse Hoorn W-Friesland, Hoorn
01-05:  Hurdles Special, Epe
01-05:  Bloeiend Zijpe Wandeltocht, 't Zand
01-05:  22e Haagse Beemden Loop, Breda
30-04:  Oranjetocht, Horst
30-04:  65e Havenloop met jeugdloop, Vlaardingen
30-04:  Singelloop, Wijk bij Duurstede
30-04:  Wallenloop, Elburg
30-04:  Stadsloop, Hattem
30-04:  Koninginneloop Beilen, Beilen
30-04:  Oranjeloop, Hoge Hexel
30-04:  Singelloop, Amersfoort
30-04:  30e Torenloop, Hilvarenbeek
30-04:  Breakfastrun, Hendrik-Ido-Ambacht
30-04:  Roermond City Run, Roermond
29-04:  Dorpsloop Twello, Twello
27-04:  De Hypotheker Beekloop, Eindhoven
25-04:  Lions Heuvelloop, Overveen
25-04:  Peter Rusmanloop, Oirsbeek-Schinnen
25-04:  Wandelmarathon Waterland, Volendam
25-04:  33e Shell Ziedewij Oude Maasloop, Barendrecht
25-04:  Rijwielpaleis Bilthoven Bultentocht, Driebergen
25-04:  Univé klap tot klaploop, Stadskanaal
25-04:  Rabobank Paasloop, Boxtel
25-04:  Jaarbeurs Utrecht Marathon, Utrecht
25-04:  11e De Zestig van Texel, Texel
24-04:  Den Haag spint tegen kanker, Den Haag
24-04:  Teun van Vliet Classic, Maasland
23-04:  Vennenloop, Oisterwijk
23-04:  39e Ronde van Noord-Holland, Alkmaar
23-04:  33. Internationaler Eupener Osterlauf, Eupen
22-04:  Donnay Live Life Max Run, Piershil
21-04:  Seminar Verbeter je Loopprestaties, Eindhoven
20-04:  Avondloop Heythuysen, Heythuysen
19-04:  Zomeravondcup 1, Utrecht
17-04:  Bergse Monumentenloop, Bergen op Zoom
17-04:  Heel Haaren Wandelt, Haaren
17-04:  PLUS Kleffenloop, Overloon
17-04:  Honderd Duizend Klimrit, Malden
17-04:  Salland verzekeringen IJsselloop, Deventer
17-04:  ZorgSpecialistLoop, Haarlem
17-04:  Unicef Kidsrun, Hoogeveen
17-04:  Hoogeveense Cascaderun, Hoogeveen
17-04:  Open EK/NK Powerman Holland Duathl, Horst
17-04:  TelstarRabo bosloopcompetitie, Harderwijk
17-04:  Hilversum City Run, Hilversum
17-04:  Enschede Marathon, Enschede
17-04:  Treech ING Loop, Maastricht
17-04:  Rondje Millingen, Millingen a/d Rijn
17-04:  Zaanse Jubileumloop, Krommenie/Zaandam
16-04:  Ricoh Kippenren, Barneveld
16-04:  10mijlvanZwolleZuid, Zwolle
16-04:  35e Geinloop, Driemond
16-04:  7e Krakelingenloop, Heukelum
16-04:  Horster Night Run, Horst
16-04:  Marathon Zeeuws-Vlaanderen, Terneuzen
16-04:  Toerversie Ronde van Drenthe, Hoogeveen
15-04:  Bergrace by Night, Arnhem
15-04:  Unicef Loop Breukelen, Breukelen
15-04:  Vrieling Hardenberg City Run, Hardenberg
13-04:  Leemputtenloop, Rijen
10-04:  Endura Classic, Middelburg
10-04:  MeentRun, Amstelveen
10-04:  Kidney-Run, Roosendaal
10-04:  Nescioloop, Amsterdam
10-04:  Nomen race, Beekbergen
10-04:  Rokjesdagloop, Amsterdam
10-04:  DIS Familieloop Sittard, Sittard
10-04:  5e DrutenLoop, Druten
10-04:  10 km Loop Rotterdam, Rotterdam
10-04:  AD 5 km Loop, Rotterdam
10-04:  Omloop van Rotterdam, Zevenhuizen
10-04:  HAN-KAN Marathon & estafette, Arnhem
10-04:  ABN AMRO Marathon Rotterdam, Rotterdam
10-04:  Halve van Den Helder, Den Helder
09-04:  Tweede 50 plus run, Ede
09-04:  Halve van Den Helder wandelen, Den Helder
09-04:  Fjoertoer, Terschelling
09-04:  Volvo Furness Car Halve Marathon, Ommen
09-04:  10e Univé Astrea Run, Groningen
09-04:  Kids Runs, Rotterdam
06-04:  Primera de Haan 4 mijlrun, Hoogeveen
03-04:  LifeFit Wandeltocht, Haarlem
03-04:  Rhenus Logistics Run, Hoofddorp
03-04:  Parelloop, Brunssum
03-04:  76e Sloterplasloop, Amsterdam-Osdorp
03-04:  Dwars Door Dordt, Dordrecht
02-04:  28e Kraaijenbergse Plassenloop, Linden (Cuijk)
02-04:  Reuselse Stratenloop, Reusel
02-04:  Condensloop, Leeuwarden
02-04:  6e Rondje Vrachelen, Oosterhout
02-04:  Lansingerlandloop, Bleiswijk
02-04:  Landalloop, Haarle
02-04:  Nordic Walk Ameland, Ameland
02-04:  Scholierenbaanloop, Harderwijk
31-03:  Roetersrun, Amsterdam
27-03:  Culpepper 100% Beach Run, Den Haag
27-03:  3e marathontestl. en prestatieloop, Vlaardingen
27-03:  17e Haaksbergse Engelse Mijlenloop, Haaksbergen
27-03:  Clinic halve marathon Zwolle, Zwolle
27-03:  Rondje Nederland, Arnhem
27-03:  Fietsshop de Berg Zwemloop, Amersfoort
27-03:  Bergrace Off the Road, Wageningen
27-03:  TelstarRabo bosloopcompetitie, Harderwijk
27-03:  Runner's World Zandvoort CircuitRun, Zandvoort
27-03:  ING Venloop, Venlo
26-03:  Univé Leekster Lente Loop, Leek
26-03:  Lichtjestocht MTB-Esbeek, Esbeek
26-03:  Sfinx Ekiden, Gent
26-03:  4 Plassentocht, Zevenhuizen
26-03:  30 van Zandvoort, Zandvoort
20-03:  22e Runnersworld Spaarnwoudeloop, Velsen
20-03:  Posno-Sport Halve Marathon, Weert
20-03:  Wandelmarathon Den Helder, Den Helder
20-03:  Intersport vd Broek Halve Marathon, Veldhoven
20-03:  Zwinstedenloop, Sluis
20-03:  Lenteloop Almere, Almere
20-03:  Lenteloop Eerbeek, Eerbeek
20-03:  Mijlen van Zeist, Zeist
20-03:  Drunense Duinenloop, Drunen
20-03:  14e THG Drielandenloop, Losser
19-03:  MTB Clinic Beginners, Enschede
19-03:  Mazda Lenteloop, Emmen
19-03:  LOGO-Bergloopkampioenschap 2011, Bunde
19-03:  Halve Marathon van Sint Anthonis, Sint Anthonis
19-03:  59e Reeuwijkse Plassenloop, Reeuwijk
19-03:  Kruidenloop, Wapenveld
19-03:  10e Dokkum Bonifatiusloop, Dokkum
19-03:  Veluwepoortloop, Nijkerk
15-03:  Amersfoortse Baancompetitie, Amersfoort
13-03:  Voorjaarsloop Hera, Heerhugowaard
13-03:  Beetskoogkadeloop, Oudendijk
13-03:  Driedorpencross 2011, Veghel
13-03:  Louis Vinkloop, Amsterdam
13-03:  Trias Halve Marathon, Dordrecht
13-03:  ABN AMRO CPC Loop Den Haag, Den Haag
13-03:  Dunea 10 km Loop, Den Haag
13-03:  West 5 km Loop, Den Haag
13-03:  ABN AMRO Jeugdloop, Den Haag
13-03:  Ernst & Bobbie Kinderloop, Den Haag
13-03:  Lokoloop competitie, Zeewolde
13-03:  ScheveningenZandvoort Marathon, Zandvoort
13-03:  41e Merenloop, Grou
12-03:  Koude Spierentocht, Emmen
12-03:  Pannekoekenmolenloop, Burgh-Haamstede
12-03:  Halve marathon De Waal, De Waal
12-03:  30 van Tilburg, Tilburg
12-03:  8e Vijf Mijlenloop, Ameide
12-03:  de 32 van Kampen, Kampen
12-03:  31ste Halve Marathon, Harderwijk
12-03:  Witte Kruis Classic TT, Den Haag
06-03:  34e Brielse Maasloop, Brielle
06-03:  Westeinderloop, Aalsmeer
06-03:  Rondje Goutum, Leeuwarden
06-03:  Atag Achtkastelenloop, Vorden
06-03:  Trappenbergloop, Huizen
06-03:  Oerpolderloop, It Heidenskip
06-03:  Twiske Molenloop, Landsmeer
06-03:  Carrier 20 van Alphen, Alphen aan den Rijn
05-03:  Veneboerloop, Drachten
05-03:  Kruikenloop, Tilburg
05-03:  3bergenLOOP, Driebergen
05-03:  MTB Ameland, Ameland
04-03:  WieFietsThermae, Son en Breugel
27-02:  Open Trainingswedstrijd Hoenderloo, Hoenderloo
27-02:  Almere DEZE WEEK MTB Classic, Almere
27-02:  Tata Steel / Runnersworld Parkloop, Heiloo
27-02:  54e Joe Mann Bosloop, Best
27-02:  De Plok Baggerloop, Didam
27-02:  NK indoor masters + snelwandelen, Apeldoorn
27-02:  Rico Salvetti Loop, Moergestel
27-02:  Nico de Witt Marathon, Beek-Ubbergen
27-02:  Bunkercross, Olst-Deventer
27-02:  Berden Voorjaarsloop, Venlo
27-02:  TelstarRabo bosloopcompetitie, Harderwijk
26-02:  NK indoor studenten, Apeldoorn
26-02:  2e Testloop AV Fortuna, Vlaardingen
26-02:  N322-Loop, Beneden-Leeuwen
21-02:  3-daagse spoedcursus schaatsen, Biddinghuizen
20-02:  Rondje Bussloo, Bussloo
20-02:  20e MARESIA Cross Duathlon, Waalwijk
20-02:  Tata/Runnersworld/Phanos/NSK cross, Amstelveen
20-02:  SPAR NK Cross, Hellendoorn
20-02:  PK Sport Bosdijkloop, Vinkeveen
19-02:  DES Halve Marathon, Eersel
19-02:  Jutbergloop, Dieren
19-02:  AA-Drink NK Indoor meerkamp, Apeldoorn
19-02:  Toertocht FlevOnice, Biddinghuizen
19-02:  SPAR NK Cross, Hellendoorn
13-02:  Voorne 10 Engelse Mijlen, Brielle
13-02:  2e Open Twentsch Crosskampioenschap, Losser
13-02:  Atledo Cross, Dongen
13-02:  Avé Leudal Cross, Haelen
13-02:  Leestencross, Ugchelen (Apeldoorn)
13-02:  Wedertcross, Valkenswaard
13-02:  Lokoloop competitie, Zeewolde
13-02:  Groet Uit Schoorl Run, Schoorl
12-02:  De 6de Zwaarste 10 van Zeeland, Burgh-Haamstede
12-02:  37e Februariloop, Bennekom
12-02:  AA-Drink NK Indoor, Apeldoorn
12-02:  Van Splunder-Heinenoordtunnelloop, Oud Beijerland
12-02:  5e cross G/O crosscompetitie, Epe
12-02:  3e Winteravondronde WTC Cafe Wilhel, Eindhoven
06-02:  Pre clinic Halve Marathon Zwolle, Zwolle
06-02:  Arnoud Magnin Wintercross, Schipborg
06-02:  Brabants Kampioenschap Cross, Helmond
06-02:  Overmuntheloop, Urmond
06-02:  Amersfoortse Bergcross, Amersfoort
06-02:  Hulsbeekloop, Oldenzaal
06-02:  Midwinter Marathon, Apeldoorn
06-02:  Twiske Molenloop, Landsmeer
06-02:  Corus/Runnersworld Duinloop, Castricum
06-02:  Loopgroep Goirle cross, Goirle
05-02:  KPN natuurijs Grandprix 3, Biddinghuizen
05-02:  Leeuwarden-Marssum-Leeuwarden, Leeuwarden
05-02:  NK indoor junioren AB, Apeldoorn
30-01:  THORCROSS, Roosendaal
30-01:  Athletic Shop Schietbergencross, Geldrop
30-01:  Tata Steel/Runnersworld Beeckestijn, IJmuiden
30-01:  TelstarRabo bosloopcompetitie, Harderwijk
30-01:  21e Spiridoncross, Rijen
30-01:  ReusSportCenterLoop, Den Helder
29-01:  3e AV PEC 1910 indoor, Apeldoorn
29-01:  Annamarie Thomas Schaatsfestijn, Den Haag
23-01:  Winterloop v.v De Willy's, Wilbertoord
23-01:  Safari Run, Arnhem
23-01:  Rabobank Goed, Beter, Best - Loop, Best
23-01:  Kids First Crosscup AV Almere '81, Almere
23-01:  Grootveldcross, Dalen
23-01:  42e BN DeStem Mastboscross Breda, Breda
22-01:  1e Testloop AV Fortuna, Vlaardingen
22-01:  Nationale Junioren C&D Indoorwedstrijd, Apeldoorn
22-01:  Gorzencross, Ridderkerk
22-01:  22e Dirk IV-loop, Hoornaar
22-01:  42e BN DeStem Mastboscross Breda, Breda
22-01:  PWN Egmond Wandel Marathon, Egmond aan Zee
20-01:  5-weekse schaatscursus, Biddinghuizen
19-01:  5-weekse schaatscursus, Biddinghuizen
17-01:  5-weekse schaatscursus, Biddinghuizen
16-01:  30e Olympia'18 Oliebollen Omloop, Boxmeer
16-01:  Wintercup (3e van 3 wedstrijden), Baarn
16-01:  Smokkelaar DieprijtCross, Eersel
16-01:  Heldense Bossen Cross, Helden
16-01:  De Ruitenburg Halve Maassluis, Maassluis
16-01:  TataSteelRunnersworldZaanlandcross, Zaandam
16-01:  Annendaalloop, Posterholt
16-01:  37e eBuddy Vondelparkloop, Amsterdam
15-01:  DRW Run-Bike-Run + DRW Kidsrun, Nijverdal
15-01:  Puur! Zwolse Bos Loop, Heerde
09-01:  Halve Marathon van Rockanje, Rockanje
09-01:  Drukkerij Knoops Nieuwjaarsloop, Venlo (Boekend)
09-01:  Lokoloop competitie, Zeewolde
09-01:  Egmond Halve Marathon, Egmond aan Zee
08-01:  In training voor de 5 km of 10 km, Rotterdam
08-01:  Nieuwjaarsloop Aalden Rondomme, Zweeloo - Aalden
08-01:  Freeskate toertocht - FlevOnice, Biddinghuizen
08-01:  Road to Rotterdam Trainingslopen, Rotterdam
08-01:  24e Florijnwinterloop, Woudenberg
08-01:  4e cross G/O crosscompetitie, Aalten
08-01:  ATB strandrace Egmond-Pier-Egmond, Egmond aan Zee
08-01:  2e RunningPoint Veldloop 4e wedstr., Vlaardingen
08-01:  de Wilde Midwinterloop, Vaassen
02-01:  Douwe Kleefstraloop, Leeuwarden
02-01:  Nieuwjaarsloop, Eibergen
02-01:  de Genneper Parken Nieuwjaarsloop, Eindhoven
02-01:  Rabo Nieuwjaarsloop, Glanerbrug
02-01:  AVC Strandloop, Castricum
02-01:  Brink tot Brinkloop, Deventer

2010
31-12:  Oliebollenloop, Weert
31-12:  Sylvestercross, Soest
31-12:  26e Oudejaarsloop, Hilvarenbeek
30-12:  Oudejaars Crossloop Vorden, Vorden
27-12:  Nacht van Eindhoven, Eindhoven
27-12:  3-daagse spoedcursus schaatsen, Biddinghuizen
27-12:  20e Derde Kerstdagloop, Arnhem
26-12:  Traditionele Kerstloop, Boekelo, Enschede
26-12:  Kerstloop, 's-Graveland
26-12:  32e Kerstloop Gennep, Gennep
26-12:  Kerstcross Opmeer, Spanbroek
26-12:  Midwinterhoornwandeling, Bovenkarspel
26-12:  Kerstcorrida Tielt, Tielt
26-12:  De Meeuw Auwjaorscross, Oirschot
26-12:  Eindejaarscorrida Stad Leuven, Leuven
26-12:  17e Kerstloop, Amstelveen
22-12:  Kerstmannenloop, Amersfoort
20-12:  3-daagse spoedcursus schaatsen, Biddinghuizen
19-12:  Kerstcross van Oranjewoud, Oranjewoud
19-12:  2e Open Twentsch crosskampioenschap, Losser
19-12:  ED Glazenhuis Loop, Eindhoven
19-12:  Kruithof Optiek Kerstloop, Barendrecht
19-12:  Meinwegcross, Herkenbosch
19-12:  TelstarRabo bosloopcompetitie, Harderwijk
19-12:  Bruggenloop Rotterdam, Rotterdam
18-12:  Houtwijk Kerstloop, Dronten
18-12:  3e Winteravondronde, Eindhoven
16-12:  112 schaatsdag, Biddinghuizen
12-12:  Wintercup (2e van 3 wedstrijden), Baarn
12-12:  SPADO Cross, Bergen op Zoom
12-12:  De Ahlers Poort van Drenthe Cross, Coevorden
12-12:  Waspikse stratenloop, Waspik
12-12:  27e Nooyen Zandboscross, Deurne
12-12:  L'Avant Sylvestre Cross loop, Reusel
12-12:  Mescherbergloop, Eijsden
12-12:  AV Haarlemmermeer cross, Hoofddorp
12-12:  Lokoloop competitie, Zeewolde
12-12:  Kids First Crosscup Almeerderstrand, Almere
12-12:  Spijkenisse-Spark Marathon, Spijkenisse
11-12:  3e Pallas Papendalcross, Arnhem
11-12:  Weissensee Toertocht- FlevOnice, Biddinghuizen
11-12:  Ameland Adventurerun, Nes - Ameland
11-12:  Koude Polderloop, Nijkerk
11-12:  De halve van AV Fortuna, prestatiel, Vlaardingen
11-12:  3 Toertochten - FlevOnice, Biddinghuizen
10-12:  Kerstmannenloop, Harderwijk
05-12:  1e Sinterklaasloop, Vlaardingen
05-12:  De kapellerbosloop, Landgraaf
05-12:  St.Nicolaasloop, Zwolle
05-12:  Mardenkro Enclave Cross, Baarle-Nassau
05-12:  Snertloop De Lutte, De Lutte
05-12:  Wincanton Montferland Run, 's-Heerenberg
05-12:  AVC Duinloop, Castricum
04-12:  Sintloop, Heerde
04-12:  Henk Bijker Bovenboerloop, Nijeveen
04-12:  1e Sport2000 Ten Miles, Zierikzee
02-12:  11-weekse schaatscursus, Biddinghuizen
02-12:  5-weekse schaatscursus, Biddinghuizen
01-12:  11-weekse schaatscursus, Biddinghuizen
01-12:  5-weekse schaatscursus, Biddinghuizen
30-11:  FlevObokaal, Biddinghuizen
29-11:  11-weekse schaatscursus, Biddinghuizen
29-11:  5-weekse schaatscursus Volwassenen, Biddinghuizen
28-11:  24e Sint Nicolaasloop, Monnickendam
28-11:  Ringvaartloop, Aalsmeer
28-11:  Lengkeek Kruininger Gorscrossen, Oostvoorne
28-11:  Duinstrandloop, Den Haag
28-11:  Bovenbergloop, Markelo
28-11:  TelstarRabo bosloopcompetitie, Harderwijk
28-11:  Twiske Molenloop, Landsmeer
28-11:  CONTOUR Run op Velden, Velden
28-11:  RunForPolio, Soesterberg
28-11:  Loket.nl Warandeloop (zondag), Tilburg
28-11:  Bommelasloop, Enschede
28-11:  Sportmax Karpencross, Eindhoven
27-11:  43e Horaloop, Ede
27-11:  Loket.nl Warandeloop (zaterdag), Tilburg
27-11:  Rabo Beach Challenge, Scheveningen
27-11:  Halve Marathon Ell, Ell
27-11:  Zuiderzeemarathon, Zwolle
27-11:  Super Prestige Veldloop Gieten, Gieten
27-11:  Bechterew Vierkamp, Utrecht
27-11:  2e RunningPoint Veldloop 3e wedstr, Vlaardingen
21-11:  De Campus cross, Veldhoven
21-11:  Scorpiocross, Oosterhout
21-11:  Mini Zevenheuvelenloop, Nijmegen
21-11:  21e 10 mijl van Essen, Essen
21-11:  ABN AMRO Zevenheuvelenloop, Nijmegen
20-11:  Rietveld-Bouw Cross, Papendrecht
20-11:  3e Weerter Mizuno Bergloop, Altweerterheide
14-11:  Molenvencross, Helmond
14-11:  Wintercup (1e van 3 wedstrijden), Baarn
14-11:  Dinkelloop, Losser
14-11:  Lokoloop competitie, Zeewolde
14-11:  Kids First Crosscup Beginbos, Almere
14-11:  Rond d'n Toren Duathlon, Reusel
14-11:  22e MARESIA Cross, Kaatsheuvel
14-11:  13e Eenhoornloop, Hoorn
14-11:  Holapress Valkenloop, Valkenswaard
14-11:  Olympisch stadionloop voor Unicef, Amsterdam
14-11:  Bastenrun, Ooij
14-11:  Klaverbladloop - Dotterbloemloop, Zoetermeer
13-11:  43ste Mosselloop, Burgh-Haamstede
13-11:  Gelders-overijssels crosskampioen, Harderwijk
13-11:  Zandenplasloop, Nunspeet
07-11:  Oosterbosrun, Klazienaveen
07-11:  Drunense Duinen Cross, Drunen
07-11:  No-Limits Najaarscross Bladel, Bladel
07-11:  Rondje Bussloo, Bussloo
07-11:  Waterloop, Amsterdam
07-11:  Zilveren Turfloop, Mijdrecht
07-11:  Bosloop Malden, Malden
07-11:  Maple Leaf cross, Hilversum
07-11:  Terschelling Marathon Berenloop, West-Terschelling
07-11:  Laan van Meerdervoort Loop, Den Haag (Kijkduin)
06-11:  41e Bennekomse Bosloop, Bennekom
06-11:  Raboloop, Mill
06-11:  De Gerrit Voortman Lemelerbergloop, Lemele
06-11:  Najaarsloop Epe Puur! Sport, Epe
05-11:  Bergrace by Night, Wageningen-Rhenen
31-10:  AV23 Middenmeerloop, Amsterdam
31-10:  Corus Runnersworld KAV Cross, Spaarndam
31-10:  IJzeren man cross, Weert
31-10:  Twiske Molenloop, Landsmeer
31-10:  TelstarRabo bosloopcompetitie, Harderwijk
31-10:  Tiedkwietloop, Steenwijk
31-10:  ATB Classic: Scherpenheuvel-Hapert, Hapert
31-10:  Don Quichotte Sparrenbosloop, Boxtel
31-10:  Halve Marathon Doetinchem, Doetinchem
31-10:  Wolfskamerloop, Huizen
31-10:  Natuurmarathon Krimpenerwaard, Lekkerkerk
31-10:  Wandelmarathon Wieringen, Den Oever
31-10:  ASICS Ladiesrun Landgraaf, Landgraaf
31-10:  Marathon Brabant, Etten-Leur
31-10:  5e nationale Drechtstedenloop, Dordrecht
31-10:  Roele de Vries Crosscircuit, Hoorn
30-10:  Snertcross, Tilburg
30-10:  Venlo4Life Nightrun, Venlo-Boekend
30-10:  Klokloop, Heerde
30-10:  Off Road Duathlon Weert, Weert
30-10:  Diepe hel Holterbergloop, Nijverdal
30-10:  Landgoed Twente Marathon, de Lutte
30-10:  Dance 4 Live Life Max, Puttershoek
30-10:  2e RunningPoint Veldloop, Vlaardingen
26-10:  Herfstwandel 5-Daagse, Wijk aan Zee - St.Ma
24-10:  10 van AVR, Rucphen
24-10:  Bridge to Bridge Run, Blerick - Venlo
24-10:  Molenhoeks Makkie, Molenhoek
24-10:  Decathlon Stadsloop Kerkrade, Kerkrade
24-10:  Oirschotse Heidemarathon, Oirschot
23-10:  de Jong & Laan 46e Athlos Cros, Harderwijk
23-10:  Erasmusronde, Rotterdam
23-10:  22e Poort6-loop, Gorinchem
23-10:  Amerongse Koploop, Amerongen
23-10:  Zesde VUmc gebouwenloop, Amsterdam
23-10:  Herfstloop, Lelystad
23-10:  Pegasus Wandeltocht, Wekerom (Ede)
23-10:  Run Bike Run, Harderwijk
23-10:  Weijers Eikhout regio, Nijmegen
23-10:  Jeugdmarathoncompetitie Oost, Nijmegen
17-10:  Herfstloop, Enschede
17-10:  Apeldoornse MTB Kampioenschappen, Apeldoorn
17-10:  Marathon Gilze, Gilze
17-10:  Heemstede Loop, Heemstede
17-10:  Kokkiebike Cyclo Classic, Hellendoorn
17-10:  22e kleine Haar Loop, Kring van Dorth
17-10:  35e Amsterdam Marathon, Amsterdam
17-10:  26e Maliebaanloop, Utrecht
16-10:  1e cross g/o crosscompetitie, Dronten
16-10:  AG´85 Zwarte Cross, Staphorst
16-10:  Zuidlaardermarktloop, Zuidlaren
16-10:  Oldemeijercross, Hardenberg
16-10:  9e Monnikenloop, Schiermonnikoog
16-10:  Unicef Stadshagenrun, Zwolle
16-10:  2e RunningPoint Veldloop, Vlaardingen
10-10:  Sjaak Arts Herfstloop, Nijmegen
10-10:  Crosscup Almere, Almere
10-10:  Estafette marathon, Oud Beijerland
10-10:  Bergse Havenloop, Bergen op Zoom
10-10:  Bergse Plasloop, Rotterdam
10-10:  AVC Strandloop, Castricum
10-10:  Struinen door Bos en Duinen, Overveen
10-10:  Pijnenburg Bosmarathon Soest, Soest
10-10:  Mandemakers Stadion-loop, Waalwijk
10-10:  2e Nadine OK Run, Scharwoude
10-10:  Hoge Veluwe Loop, Hoenderloo
10-10:  Marathon Eindhoven, Eindhoven
10-10:  FlevOniceRUN, Biddinghuizen
10-10:  Najaarsloop, Heerhugowaard
10-10:  Lokoloop competitie, Zeewolde
09-10:  USC Science Park Run, Amsterdam
09-10:  Loenermarkloop, Loenen Gld
09-10:  Maasstadloop, Rotterdam
09-10:  9e Wim Hol Memorial, Papendrecht
09-10:  Fortius Arkervaartloop, Nijkerk
09-10:  Struinen door Bos en Duinen, Overveen
08-10:  Asselse 2 mijl, Apeldoorn
06-10:  4e jeugdwedstrijd, Franeker
03-10:  Polluxrun, Klazienaveen
03-10:  Achterhoek ATB-marathon, Borculo
03-10:  Centrumloop, Helmond
03-10:  Westfriesgasthuis Loop(t), Hoorn
03-10:  Capelse Schollebosloop, Capelle a/d IJssel
03-10:  Huttenkloasloop, Oldenzaal
03-10:  Océ-Loop, Venlo
03-10:  Parkstadrun, Amsterdam
03-10:  Wijckloop, Wijk aan Zee
03-10:  Langs de Gouweloop, Waddinxveen
03-10:  AMGEN Singelloop Breda, Breda
03-10:  Mondriaan Run, Heerlen
03-10:  Rondje Bergen, Bergen (NH)
03-10:  20 van Drachten, Drachten
03-10:  De Meierijloop, Vught
02-10:  Rondje om de Koepel, Lunteren
02-10:  9e Otterberg-Blinkerdloop, Wijster
02-10:  MarathonZeeland, Burgh-Haamstede
02-10:  MarathonZeeland minimarathon, Burgh-Haamstede
02-10:  MTB toertocht MarathonZeeland, Burgh-Haamstede
02-10:  15e Staploop, Brunssum
02-10:  Klim Clinic, Arnhem-Beek
01-10:  MarathonZeeland LADIES RUN, Zoutelande
26-09:  1e Biesloop, Landgraaf
26-09:  Drafbike, Alkmaar
26-09:  Twiske Molenloop, Landsmeer
26-09:  Trainingslopen Amsterdam Marathon, Amsterdam
26-09:  Utrechtse Heuvelrug-Estafette, Amersfoort
26-09:  Zilveren Kruis Achmea Loop, Haarlem
26-09:  Wandelmarathon Streekbos, Bovenkarspel
26-09:  Het Ommer Crossloop Festival, Ommen
26-09:  Texel Halve Marathon, Texel
26-09:  Singelloop Utrecht, Utrecht
26-09:  Santar Twentse vrouwenloop, Enschede
26-09:  Atag Posbankloop, Velp (Gld)
26-09:  De 30 van Almere, Almere
26-09:  9e Maasheggenloop, Boxmeer
26-09:  21e Geultechniekloop, Vlaardingen
25-09:  Self Transcendence 6 uursloop, Amsterdam
25-09:  Zwaluwse Zonzeel Loop, Hooge Zwaluwe
25-09:  Tocht om de Noord, Delfzijl-Zoutkamp
25-09:  28e Joustermerkeloop, Joure
25-09:  Wolderwijdloop, Zeewolde
25-09:  Thaisner DorpsRun, Thesinge
19-09:  Maaspoortloop, 's-Hertogenbosch
19-09:  Brakkensteinloop, Nijmegen
19-09:  Halve en kwart marathon Cranendonck, Soerendonk
19-09:  Johan van der Velde Medifit Classic, Breda
19-09:  25e De Groene Campus Halve Marathon, Deurne
19-09:  32e Saucony Halve van Hoogland, Hoogland
19-09:  Testlopen Marathon Eindhoven, Eindhoven / Tilburg
19-09:  Dam tot Dam FietsClassic, Amsterdam
19-09:  26e Dam tot Damloop, Amsterdam-Zaandam
19-09:  Euregio Vrijheidswandeling, Groesbeek
19-09:  31e Beekse Marathon, Hilvarenbeek
19-09:  De Tien van 't Aogje, Princenhage (Breda)
18-09:  Triathlon Staphorst, Staphorst
18-09:  Rundeloop, Zwartemeer
18-09:  NK Meerkamp B / C / D / junioren, Gemert
18-09:  8e Newline halve marathon, Hattem
18-09:  Dam tot Dam Wandeltocht, Amsterdam-Zaandam
18-09:  21e Rabo Oosterparkloop, Ridderkerk
17-09:  24e Kennedymars Haaksbergen, Haaksbergen
15-09:  Tilburg Ten Miles (Interpolis), Tilburg
15-09:  Appelloop, Olst
15-09:  Bruggenloop Nijmegen, Nijmegen
12-09:  Keienloop, Uden
12-09:  Christa Mensert Memorial Ride, Leiderdorp
12-09:  Arena Games, Hilversum
12-09:  Menzis singelloop, Enschede
12-09:  HoRa Run-Bike-Run, Venlo-Boekend
12-09:  Kranenbroeker Ommetje, Pey-Echt
12-09:  Albert Eising-loop, Dalen
12-09:  Electrabel Burgum Run, Burgum
12-09:  Thermae Son Duorace, Son en Breugel
12-09:  5e Gerrie Knetemann Classic, Alkmaar
12-09:  VGZ Marathon Meerssen, Meerssen
12-09:  Bridge to Bridge, Arnhem
12-09:  Bollekesloop, Berchem
12-09:  Kuilenloop, Mill/Langenboom
11-09:  Glazenstadloop, Berlikum
11-09:  Triatlon Ladies Circle, Oudenaarde
11-09:  Ronde van Waalre, Waalre
11-09:  Rabobank Pierloop Velsen, IJmuiden
11-09:  Fish Potato Run, Emmeloord
11-09:  Tri-Ambla, Ameland
10-09:  De Goudse Nationale Singelloop, Gouda
10-09:  De Van Gorcum Midnightwalk, Assen
08-09:  De Hypotheker Beekloop, Eindhoven
05-09:  Sportlandgoed loop, Zwartemeer
05-09:  Zuid Holland Mooiste, Wateringen
05-09:  Zuid Hollands Mooiste, Hoogmade
05-09:  Bergrace Off the Road, Lunteren
05-09:  Tempo-Run, Bussum
05-09:  PCC MaalwaterRun, Heiloo
05-09:  D-spelen, Amsterdam
05-09:  Jubileumloop Avanti Wilskracht, Glanerbrug
05-09:  Purmerend 600 Marktstad...RUN!, Purmerend
05-09:  Haarlemmermeer Marathon, Hoofddorp
05-09:  35e Vlietloop, Voorschoten
05-09:  11e Maas en Waalse DijkenLoop, Beneden-Leeuwen
05-09:  30 van Amsterdam Noord, Amsterdam
05-09:  Triathlon-Duatlon Drachten, Drachten
05-09:  Brabants Dagblad Tilburg Ten Miles, Tilburg
05-09:  Zuid Hollands mooiste, Zoetermeer
04-09:  Bunniks Mooiste, Bunnik
04-09:  Annermarktloop, Annen
04-09:  Unive Stad en Land Hanzeloop, Warnsveld
04-09:  AVV Scarabee 10 k stratenloop, Valkenswaard
04-09:  Wandelmarathon Texel, Den Hoorn
04-09:  Heideloop, Ermelo
04-09:  Bourgondisch Fruitwandelen, Beneden-Leeuwen
04-09:  3e Maas en Waalse DijkenWielertocht, Beneden-Leeuwen
01-09:  Vividus Sport Running Academy, Venlo
01-09:  Bikkelloop, Zuidwolde
01-09:  Training Marathon Eindhoven, Eindhoven / Tilburg
31-08:  John Vermeulen Strabrechtse Heide, Geldrop/Heeze
31-08:  20e Salverda Berkumloop, Zwolle (Berkum)
29-08:  Rondje Bussloo, Bussloo
29-08:  't Laar Loop, Julianadorp
29-08:  Guus Wokke opticien loop, Panningen
29-08:  SevenaerRun, Zevenaar
29-08:  Dorpsloop Teteringen, Teteringen
29-08:  Rabobank Hemmeromloop, Hem
29-08:  Tourversie Ronde van Midden-Ned., Utrecht
29-08:  Almere Premium European Cup, Almere
29-08:  Gooische Run, Laren Nh
28-08:  Sneek Bolsward Sneek, Sneek
28-08:  Aqua Klimcross, Sibculo
28-08:  Track Meeting Breda, Breda
28-08:  Hyundai Halve Marathon, Westenschouwen
28-08:  Meermarathon, Amsterdam
28-08:  Ronde van Naastenbest, Best
28-08:  Diekirch-Valkenswaard, Valkenswaard
28-08:  Run Bike Run Borne, Borne
28-08:  UPC Holland Triathlon, Almere
28-08:  15e Solcon Ketelhavenloop, Ketelhaven(Dronten)
28-08:  Bels Lijntje Loop, Baarle-Nassau
27-08:  Ambtenarenloop, Amstelveen
25-08:  Get Running Wolfsvenloop, Geldrop-Mierlo
25-08:  Emiclaerloop, Amersfoort
24-08:  Ronde van Abcoude, Abcoude
22-08:  Ronde van Baarn, Baarn
22-08:  Triathlon Doetinchem/Braamt, Doetinchem/ Braamt
21-08:  T.I.B. Ravijnloop, Nijverdal
21-08:  Singelloop Hollandscheveld, Hollandscheveld
18-08:  Alkeloop te Alteveer/Kerkenveld, Alteveer-Kerkenveld
15-08:  De Leyetocht, Helvoirt
15-08:  Brünen Boeskoolloop, Oldenzaal
15-08:  Karsten Kroon Classic, Coevorden
14-08:  28ste Luik-Bastenaken-Luik, Luik (BEL)
14-08:  Runnerworldloop, Apeldoorn
11-08:  Henschotermeer Games, Woudenberg
11-08:  Vakantieloop, Biest-Houtakker
10-08:  Gouden Pijlloop, Emmen
10-08:  Ronde van West, Capelle a/d IJssl
08-08:  Stortemelk Halve Marathon, Vlieland
07-08:  5° Recreatieve Triatlon De Bres, St-Jozef Rijkevorsel
06-08:  Furness Car Halve Marathon Dalfsen, Dalfsen
04-08:  7 van Santpoort, Santpoort Noord
31-07:  6-uurs van Utrecht, Nieuwegein
31-07:  Halve marathon Lauwersoog-Ulrum, Ulrum
25-07:  25e JSC Kermisloop, Broekland
18-07:  Midzomerrun Westervoort, Westervoort
17-07:  SPAR NK atletiek, Amsterdam
14-07:  Loopfestijn Voorthuizen, Voorthuizen
13-07:  Drentse Fiets 4Daagse, Diverse locaties
11-07:  Open Eindhovense, Eindhoven
11-07:  Drenthe's Mooiste, Assen/Hoogeveen
11-07:  Wandelmarathon Haarlem, Haarlem
11-07:  Bergrace Off the Road, Landgraaf
10-07:  Wiezoloop, Wierden
10-07:  International Triathlon Holten, Holten
10-07:  Rabobank Ledenfietstocht, Goes
10-07:  Bergrace Off the Road, Landgraaf
07-07:  Henschotermeer Games, Woudenberg
07-07:  14e Rabo Klepperstadloop, Hardenberg
04-07:  Bemels Beste Boeren Bergloop, Bemelen
04-07:  7e Coevorder Grachtenloop, Coevorden
03-07:  Halve Marathon van Ermelo, Ermel
03-07:  Rundeloop, Zwartemeer
03-07:  27e Dorpsloop De Lutte, De Lutte
03-07:  Tour de Rotterdam, Rotterdam
03-07:  Kragten Avondloop Herten, Herten
03-07:  Chaamloop, Chaam
03-07:  Grebbe-Vallei wandeltocht, Rhenen
03-07:  Rondje om de Koepel, Lunteren
03-07:  Van Bank tot Bank, Heerde
03-07:  4° Marathon der Noorderkempen, Rijkevorsel
30-06:  Rond de Linde loop, Wolvega
27-06:  Rondje Alkmaardermeer, Hoorn
27-06:  Bergrace Off the Road, Oosterbeek
27-06:  2° Recrutenloop, Turnhout
27-06:  29e Vechtloop, Weesp
27-06:  De Zomerklassieker van Brabant, Roosendaal
27-06:  Galgenloop, Berkel-Enschot
27-06:  Tour du Port, Rotterdam
27-06:  6de KNAUF Leie-Corrida, Lauwe
26-06:  N36 Run, Ommen
26-06:  Kinderdijk Run, Alblasserdam
26-06:  Jan Driegen Halve Marathon, Steenwijk
26-06:  34e Vael Ouwe Tocht, Dieren
26-06:  1e Knooppunt Baarlo Loop, Baarlo
26-06:  9e Lingewaalloop, Herwijnen
26-06:  Utregse Meidenloop, Utrecht
26-06:  Torsby Midsummer Marathon, Torsby
25-06:  NK junioren AB, Zwolle
25-06:  Banthumloop, Bergentheim
21-06:  Rabobank Almere Avondfiets-4-daagse, Almere
20-06:  Vaderdag lopen, Sint-Oedenrode
20-06:  Hamersveldloop, Leusden
20-06:  Fietsvakantie sportief (race), Briançon
20-06:  8 van Drachten, Drachten
20-06:  Rondje Vlieland, Vlieland
20-06:  26e AH Halve Marathon, Gennep
20-06:  ZLM Stratenloop, Goirle
19-06:  St. Bavoloop, Rijsbergen
19-06:  Rabobank-Ambachtsheerlijkheidsloop, Numansdorp
19-06:  12e Groot Ginkelse Loop, Wekerom / gem. Ede
19-06:  4e Hernense Stratenloop, Hernen
19-06:  Midzomeravondrun, Beekbergen
19-06:  MountainBike Cyclo Midden Nederland, Amerongen
19-06:  Alvemarren RondwegRun, Sneek
19-06:  Regge Survival, Nijverdal
18-06:  de Acht van Horst, Horst
18-06:  Alvemarren RondwegRun jeugdloop, Sneek
18-06:  Midzomernachtcross, Amstelveen
18-06:  Haarl Dagblad-Life Fit Grachtenloop, Haarlem
16-06:  Global-e Stratenloop Gilze, Gilze
16-06:  4e Plus Wandel4daagse, Alkmaar
16-06:  Wandelvierdaagse het Gooi, Laren (N.H.)
13-06:  Voor Afrika naar Volendam loop, Avenhorn
13-06:  15e Internationale Rondje Voorne, Brielle
13-06:  Oss on Classic Wheels, Oss
13-06:  Race Clinic (beg./gevorderden), Maastricht
13-06:  ASICS Ladiesrun Amsterdam, Amsterdam
13-06:  Keppelrun, Hoog-Keppel
13-06:  KiKarun, Spaarnwoude
13-06:  Asserstadsloop, Assen
13-06:  adidas Ladiesrun, Rotterdam
13-06:  Stoomtramloop, Medemblik-Hoorn
13-06:  Wandelevenement Rondje Helmond, Helmond
12-06:  ASICS Gouden Spike, Leiden
12-06:  Boerenloop, Abbega
12-06:  De Meeuw Oirschotse Stoelloop, Oirschot
12-06:  Feanster 40, Surhuisterveen
12-06:  11e Ooievaarsloop, Groot-Ammers
12-06:  NK Masters, Oosterhout (Nb)
12-06:  DELTA Ride for the Roses Zeeland, Goes
12-06:  26e Oostermeent Triathlon Huizen, Huizen
12-06:  Halve marathon Festival, Zwolle
12-06:  Jean Nelissen Classic, Vianden
12-06:  Atrium Rondje om Ederveen, Ederveen
12-06:  Prestatieloop 3-5-10km en 10EM, Vlaardingen
11-06:  Steinakkerloop, Stramproy
09-06:  Zomeravondcup 4, Utrecht
06-06:  Bergrace Off the Road, Arnhem
06-06:  Waterland Halve Marathon, Monnickendam
06-06:  Raamloop - Corry Bruijst!, Grave
06-06:  CZ Megaloop, Landgraaf
06-06:  Tuin van Brabantloop, Haaren
06-06:  Rabobank Drie Dorpenloop, Kortenhoef
06-06:  Zwitserloot Dakrun, Groesbeek
06-06:  Erik Dekker Classic, Hoogeveen
06-06:  Letterenloop, Haarlem-Bloemendaal
06-06:  Marathon van Leeuwarden, Leeuwarden
06-06:  Maasdijkmarathon, Oss
06-06:  Run-Bike-Run Deurningen, Deurningen
05-06:  Toyota Van Gent Tocht, Veenendaal
05-06:  Diversiteitsloop Ondiep, Utrecht
05-06:  Get Out Run, Exloo
05-06:  Rabobank Omloop Flevoland, Lelystad, Almere
05-06:  Van Goghloop Zundert, Zundert
05-06:  Zeebodemloop, Lelystad
05-06:  Limburgs Mooiste, Heerlen
05-06:  Cuneraloop, Rhenen
05-06:  Rondje Rijen, Rijen
05-06:  16e LONU Van Goghloop, Nuenen
04-06:  Pepijnloop, Pey
03-06:  Bekkema Run, Harkstede
02-06:  MiLa Testwedstrijd, Den Haag
01-06:  Instuifwedstrijd Nijmegen Atletiek, Nijmegen
01-06:  Wandel4daagse Zuidwolde, Zuidwolde
30-05:  GIBO-OLC Loop, Ootmarsum
30-05:  20e Ronde v h Eindhovens Dagblad, Eindhoven
30-05:  Flynth Run 4 Ladies, Hazerswoude-Dorp
30-05:  AMC-Loop, Amsterdam
30-05:  ASICS Ladiesrun Breda, Breda
30-05:  Almere City Run, Almere
30-05:  Vestingloop 's-Hertogenbosch, 's-Hertogenbosch
30-05:  Sdu Royal Ten, Den Haag
30-05:  7 Dorpentocht, Wormer
30-05:  Dwars door de Reeshof, Tilburg
29-05:  Clinic to the Bridge - Zevenaar, Zevenaar
29-05:  Theo de Rooij Classic, Rijssen
29-05:  10e Gerard Tebroke Memorialloop, Aalten
29-05:  Dwars Door Dongen, Dongen
29-05:  Race Clinic (beg./gevorderden), Maastricht
29-05:  Mini Marathon Zeewolde, Zeewolde
29-05:  27e Unive Drenthe Marathon, Klazienaveen
29-05:  Stuwwalloop, Oosterbeek
28-05:  8e Twenterand Run, Vriezenveen
28-05:  Veluwezoomloop, Dieren
27-05:  FBK-Dubbele Mijl van Hengelo, Hengelo (O)
26-05:  ODLO Nijmegen Global Athletics, Nijmegen
26-05:  Zomeravondcup 3, Utrecht
24-05:  Brabantse ABC-kampioenschappen, Best
24-05:  Lelieloop, Etten-Leur
24-05:  45e Pinksterloop AV DES Eersel, Eersel
24-05:  De Kroon Ooyse Landloop, Oud Zevenaar
24-05:  Run Beuningen Run, Beuningen (Gld)
23-05:  MTB Clinic gevorderden, Apeldoorn
23-05:  NK 10.000 meter, Helmond
23-05:  Den Haag spint tegen kanker, Den Haag
22-05:  Flynth Recordwedstrijden, Hoorn
21-05:  Profict Hardloop4daagse, Apeldoorn
21-05:  ZLM DON Stadsloop Middelburg, Middelburg
19-05:  Loko IT Wisentloop Dronten, Dronten
19-05:  26e Hooglandse Dorpsloop, Hoogland
19-05:  Hel van Twente, Almelo
19-05:  Verkerkloop, Zwijndrecht
18-05:  De Nacht van Nijmegen, Nijmegen
18-05:  Bergrace Avondwandel 4 daagse voor, Wageningen
16-05:  Fortress Wallenloop, Naarden
16-05:  Pim Mulier Run2day loop, Santpoort-Noord
16-05:  Bommelasloop, Enschede
16-05:  Energy4All Wandeltocht, Beneden Leeuwen
16-05:  Eiberrun, Eibergen
16-05:  GGZ inGeestloop, Bennebroek
16-05:  Wandelmarathon Hoorn, Hoorn
16-05:  Terheijdenloop, Terheijden
16-05:  Marikenloop, Nijmegen
16-05:  6e Marathon Hoorn, Hoorn
15-05:  Self Transcendence 100/50 km, Amstelveen
15-05:  Van Dijk Projecten Heuvelrugloop, Veenendaal
15-05:  Ter Specke Bokaal, Lisse
15-05:  15e Bouwbedrijf Beverwijkloop, Balkbrug
15-05:  28e Nationale Lenteloop, Papendrecht
14-05:  Zuidplas Jumelage fietstocht, Nieuwerkerk ad Yssel
13-05:  28e Gebr. Swinkels Dreefloop, Deurne
13-05:  Harry Schulting Games, Vught
13-05:  Dauwtrappen op het strand, Camperduin
13-05:  23e Trompper Optiek Golden Tenloop, Delft
13-05:  7e Steven Rooks Classic, Maastricht
13-05:  Fietsen ohne Grenzen, Coevorden/Emlichheim
13-05:  De Burgh Hemelvaartloop, Eindhoven
12-05:  10e Meerkantenloop, Ermelo
11-05:  Confesso Sponsorloop, Wijk aan Zee
11-05:  Rabobank 10 Engelse Mijl, 5EMen 5km, Epe
11-05:  Zomeravondcup 2, Utrecht
09-05:  RondjeBUSSLOO hardloopcompetitie, Bussloo
09-05:  Bergrace Off the Road, Oss
09-05:  Ronde van Oranjewoud, Heerenveen
09-05:  Mokum Twiske-loop, Landsmeer
09-05:  HAN-KAN Marathon & estafette, Arnhem
09-05:  Giro Toertocht Amsterdam, Amsterdam
08-05:  Rivierenhofloop, Deurne
08-05:  Leeuwenloop, Boven-Leeuwen
08-05:  ProrailRun, Kampen
08-05:  Langste straat van Nederland-loop, St.-Jacobiparochie
08-05:  Classico Boretti, Amsterdam
08-05:  Capitulatietocht, Wageningen
08-05:  KaaienLoop, Oosterhout
08-05:  Vitalcentre Halve Marathon Raalte, Raalte
05-05:  Run4Freedom, Gorinchem
05-05:  Libertyloop Geldrop - Mierlo, Geldrop-Mierlo
05-05:  Liberty Run, Waalwijk
04-05:  Tilburg Ten Miles Clinic, Tilburg
04-05:  Race Clinic Beginners, Gasselte
02-05:  MTB Clinic Beginners, Udenhout
02-05:  Fiets Challenge, Vaals
02-05:  Fiets4daagse Hoorn, Hoorn
02-05:  21e Haagse Beemden Loop, Breda
01-05:  Fiets Challenge, Vaals
01-05:  Voorjaarsrun Beesel, Beesel
01-05:  Bloeiend Zijpe Wandeltocht, 't Zand
01-05:  Crossloop Zuidwolde, Zuidwolde
30-04:  Singelloop, Wijk bij Duurstede
30-04:  Oranjetocht, Horst
30-04:  64e Havenloop, Vlaardingen
30-04:  Scopias Oranjeloop, Venlo
30-04:  Koninginneloop Beilen, Beilen
30-04:  Stadsloop, Hattem
30-04:  Wallenloop, Elburg
30-04:  29e Torenloop, Hilvarenbeek
30-04:  OranjeRun, Oldehove
30-04:  Oranjeloop, Hoge Hexel
30-04:  Breakfastrun, Hendrik-Ido-Ambacht
29-04:  Dorpsloop Twello, Twello
28-04:  De Hypotheker Beekloop, Eindhoven
26-04:  Zuidas Run Loterij, Amsterdam
25-04:  TelstarRabo Bosloopcompetitie, Harderwijk
25-04:  Wandelmarathon Waterland, Volendam
25-04:  Omloop for the Roses, Bemmel
25-04:  Open EK/NK Powerman Holland Duathl, Horst
25-04:  Rietplasloop, Emmen
25-04:  Enschede Marathon, Enschede
25-04:  Zuidas Run, Amsterdam
25-04:  Race Clinic, Wageningen
25-04:  Heel Haaren wandelt, Haaren
25-04:  Lions Heuvelloop, Overveen
24-04:  Tilburg Clinics, Tilburg
24-04:  Bloemketerp-jeugdloop, Franeker
24-04:  Zuidas Run Traineeship, Amsterdam
24-04:  34e Geinloop, Driemond
24-04:  Kamerikse Weteringloop, Kamerik
24-04:  Horster Night Run, Horst
24-04:  De Wolden Duatlon, Zuidwolde
24-04:  38e Ronde van Noord-Holland, Oostzaan
23-04:  Live Life Max Running Event, Piershil
23-04:  Volkshuisvestersloop, Harderwijk
20-04:  Zomeravondcup 1, Utrecht
18-04:  Thermae Son voor Alpe d'Huzes, Son en Breugel
18-04:  De Klifloop, Nijmegen
18-04:  Race Clinic, Berg en dal
18-04:  Nescioloop, Amsterdam
18-04:  Posno-Sport Halve Marathon, Weert
18-04:  Salland Verzekeringen IJsselloop, Deventer
18-04:  Stadstriathlon Weert, Weert
18-04:  4e Upstairs Familieloop Sittard, Sittard
18-04:  ZorgSpecialist Loop, Haarlem
18-04:  Rondje Millingen, Millingen a/d Rijn
18-04:  Unicef Kinderrun, Hoogeveen
18-04:  Hoogeveense Cascaderun, Hoogeveen
18-04:  Bergse Monumentenloop, Bergen op Zoom
18-04:  Nike Hilversum City Run, Hilversum
17-04:  Clinic to the Bridge - Arnhem, Arnhem
17-04:  Vennenloop, Oisterwijk
17-04:  6e Krakelingenloop, Heukelum
17-04:  Ricoh Kippenren, Barneveld
17-04:  Marathon Zeeuws-Vlaanderen, Terneuzen
16-04:  Bergrace by Night, Wageningen-Rhenen
16-04:  Vrieling Hardenberg City Run, Hardenberg
16-04:  Unicef Loop Breukelen, Breukelen
15-04:  Roetersrun, Amsterdam
14-04:  Avondloop Heythuysen, Heythuysen
11-04:  Race clinic Beginners, Zuidlaren
11-04:  Omloop van Rotterdam, Barendrecht
11-04:  Omloop van Rotterdam, Schiedam
11-04:  Omloop van Rotterdam, Spijkenisse
11-04:  Omloop van Rotterdam, Zevenhuizen
11-04:  Rondje Tilburg, Tilburg
11-04:  Ronde van Drenthe Toerversie, Hoogeveen
11-04:  Rhenus Logistics Run, Hoofddorp
11-04:  4e DrutenLoop, Druten
11-04:  Halve van Den Helder, Den Helder
11-04:  Nomen Race, Beekbergen,Apeldoorn
11-04:  Jeugdloop 1 km, Rotterdam
11-04:  AD 5 km Loop, Rotterdam
11-04:  10km Loop Rotterdam, Rotterdam
11-04:  Fortis Marathon Rotterdam, Rotterdam
10-04:  Scholierenbaanloop, Harderwijk
10-04:  NCRV-Gids Lenteloop, Lisse
10-04:  Condensloop, Leeuwarden
10-04:  50 Plus Run, Ede
10-04:  Fjoertoer, Terschelling
10-04:  Volvo Furness Car Halve Marathon, Ommen
10-04:  9e Univé Astrea Run, Groningen
10-04:  Nordic Walk Ameland, Ameland
10-04:  MTB Clinic gevorderden, Groesbeek
07-04:  Primera de Haan 4 mijlrun, Hoogeveen
05-04:  MTB clinic Noorwijkerhout, Noordwijkerhout
05-04:  13e THG Drielandenloop, Losser
05-04:  Peter Rusmanloop, Oirsbeek-Schinnen
05-04:  34ste Rabobank Paasloop, Boxtel
05-04:  Shell Ziedewij Oude Maasloop, Barendrecht
05-04:  Univé klap tot klaploop, Stadskanaal
05-04:  Jaarbeurs Utrecht Marathon, Utrecht
05-04:  Kidney-Run, Roosendaal
04-04:  Paaswandel2Daagse, Utrecht
03-04:  Trainingsclinic Race, Zuidlaren
03-04:  De zwaarste 10 van Zeeland, Burgh-Haamstede
03-04:  Reuselse Stratenloop, Reusel
03-04:  Het Rondje Vrachelen, Oosterhout
02-04:  5 van Schoorl, Schoorl
02-04:  Nationale MarathonCongres, Utrecht
28-03:  Bergrace Off the Road, Wageningen
28-03:  3e marathontestl met Prestatielopen, Vlaardingen
28-03:  MTB Clinic Gevorderden, Udenhout
28-03:  Dwars Door Dordt, Dordrecht
28-03:  Rondje Nederland, Arnhem
28-03:  Parelloop, Brunssum
28-03:  TelstarRabo Bosloopcompetitie, Harderwijk
28-03:  Runner's World Zandvoort CircuitRun, Zandvoort
28-03:  Fietsshop de Berg Zwemloop, Amersfoort
28-03:  75e Sloterplasloop, Amsterdam-Osdorp
27-03:  LOGO Bergloopkampioenschap, Geulle
27-03:  MIR Sportmarketing - Baanclinic, Amsterdam
27-03:  Univé Leekster Lente Loop, Leek
27-03:  DRW Kidsrun, Nijverdal
27-03:  Lichtjestocht MTB-Esbeek, Esbeek
27-03:  Sfinx Ekiden, Gent
21-03:  Race Clinic, Wageningen
21-03:  Race Clinic, Wijchen
21-03:  Race Clinic, Berg en dal
21-03:  16e Rabo Haaksbergse Engelse Mijlen, Haaksbergen
21-03:  Thermae Son Lenteloop, Son en Breugel
21-03:  Wandelmarathon Den Helder, Den Helder
21-03:  Intersp vd Broek halve marathon, Veldhoven
21-03:  33e Treechloop, Maastricht
21-03:  Lenteloop, Almere
21-03:  Lenteloop Eerbeek, Eerbeek
21-03:  Internationale Rabobank Zwinstedenloop, Sluis
21-03:  ING Venloop, Venlo
21-03:  Mijlen van Zeist, Zeist
21-03:  Runnersworld Spaarnwoudeloop, Velsen-Zuid
20-03:  Race Clinic, Wageningen
20-03:  58e Reeuwijkse Plassenloop, Reeuwijk
20-03:  Halve Marathon van Sint Anthonis, Sint Anthonis
20-03:  Kruidenloop, Wapenveld
20-03:  9e Dokkum Bonifatiusloop, Dokkum
20-03:  Veluwepoortloop - Lopen voor Alpe d'HuZes, Nijkerk
15-03:  Samovère Gezond Bewegen, Arnhem
14-03:  Voorjaarsloop, Heerhugowaard
14-03:  30 van Tilburg, Tilburg
14-03:  Trias Halve Marathon, Dordrecht
14-03:  Driedorpencross, Veghel
14-03:  MTB Ameland, Ameland
14-03:  40e Merenloop, Grou
14-03:  Lokoloop competitie, Zeewolde
14-03:  Louis Vinkloop, Amsterdam
14-03:  West 5 km Loop, Den Haag
14-03:  Ernst & Bobbie Kinderloop, Den Haag
14-03:  Fortis Jeugdloop, Den Haag
14-03:  AD Haagsche Courant 10 km Loop, Den Haag
14-03:  CPC Loop Den Haag, Den Haag
13-03:  Pannekoekenmolenloop, Burgh-Haamstede
13-03:  Halve marathon De Waal, De Waal
13-03:  7e Kontakt 5 Mijlen loop, Ameide
13-03:  Witte Kruis Classic Toertocht, Den Haag - Kijkduin
13-03:  3bergenLOOP, Driebergen
13-03:  De 32 van Kampen, Kampen
13-03:  MTB clinic Noorwijkerhout, Noordwijkerhout
13-03:  MTB-marathontraining 2010, Amerongen
12-03:  Coopertest Eindhoven Atletiek, Eindhoven
09-03:  Amersfoortse Baan Competitie, Amersfoort
07-03:  33e Brielse Maasloop, Brielle
07-03:  Westeinderloop, Aalsmeer
07-03:  Corus / Runnersworld Parkloop, Heiloo
07-03:  MTB Clinic Noordwijkerhout, Noordwijkerhout
07-03:  Trappenbergloop, Huizen
07-03:  Atag Achtkastelenloop, Vorden
07-03:  Nico de Witt Marathon, Beek-Ubbergen
07-03:  De Plok Baggerloop, Didam
07-03:  20 van Alphen, Alphen aan den Rijn
07-03:  ScheveningenZandvoort Marathon, Zandvoort
07-03:  SPAR NK Cross, Hellendoorn
07-03:  Drunense Duinenloop, Drunen
06-03:  Dolium Run, Eersel
06-03:  GK marathon jeugd Gld en Ov, Nijmegen
06-03:  Eiberrun Clinic, Eibergen
06-03:  Veneboerloop, Drachten
06-03:  Halve Marathon van Harderwijk, Harderwijk
06-03:  SPAR NK Cross, Hellendoorn
06-03:  MTB Clinic jeugd, Noordwijkerhout
28-02:  47e Commanderije-cross, Gemert
28-02:  MTB Clinic, Mook
28-02:  53e Joe Mann Bosloop, Best
28-02:  19e MARESIA Off-Road Duathlon, Waalwijk
28-02:  Rico Salvetti Loop, Moergestel
28-02:  TelstarRabo Bosloopcompetitie, Harderwijk
28-02:  Bunkercross, Olst,Deventer
28-02:  Berden Voorjaarsloop, Venlo
27-02:  TIB Bovenbergloop, Markelo
27-02:  NK indoor junioren AB, Apeldoorn
27-02:  DES Halve Marathon 'Jan Kolenloop'', Eersel
22-02:  3-daagse schaats-intensief-cursus, Biddinghuizen
21-02:  31e JSC Prestatieloop, Broekland
21-02:  Atledo-Cross, Dongen
21-02:  Corus/Runnersworld Phanos boscross, Amsterdamse bso
21-02:  Midwinter Marathon, Apeldoorn
20-02:  2e Testloop AV Fortuna, Vlaardingen
20-02:  Jutbergloop, Dieren
20-02:  NK Indoor meerkamp/snelwandelen, Apeldoorn
20-02:  FlevOnice Schaatstoertocht, Biddinghuizen
20-02:  MTB Clinic Beginners, Apeldoorn
14-02:  Voorne 10 Engelse Mijlen, Brielle
14-02:  Midwintercrossloop, Heeten
14-02:  Dinkelloop, Losser
14-02:  NK indoor masters, Apeldoorn
14-02:  Amersfoortse Bergcross, Amersfoort
14-02:  Leestencross, Ugchelen (Apeldoorn)
14-02:  Lokoloop competitie, Zeewolde
14-02:  Groet Uit Schoorl Run, Schoorl
14-02:  MTB Clinic, Apeldoorn
13-02:  NK indoor studenten, Apeldoorn
13-02:  Van Splunder-Heinenoordtunnelloop, Oud Beijerland
13-02:  Kruikenloop, Tilburg
13-02:  5e cross Crosscompetitie, Heerde
13-02:  37e Februariloop, Bennekom
07-02:  Ten Broeke Crossloop, Lemelerveld
07-02:  MTB Clinic Gevorderden, Udenhout
07-02:  Arnoud Magnin Wintercross, Schipborg
07-02:  Wedertcross, Valkenswaard
07-02:  Overmuntheloop, Urmond
07-02:  AVC Bosloop, Castricum
07-02:  Hulsbeekloop, Oldenzaal
07-02:  Loopgroep Goirle Cross, Goirle
07-02:  Avé Heytse Cross, Haelen
07-02:  rondjeBUSSLOO hardloop competitie, Bussloo
06-02:  Free Skate schaatstoertocht, Biddinghuizen
06-02:  AA-Drink NK Indoor, Apeldoorn
31-01:  Reus SportCenter Loop, Den Helder
31-01:  Crossloop Luttenberg, Luttenberg
31-01:  Athletic Shop Schietbergencross, Geldrop
31-01:  TelstarRabo Bosloopcompetitie, Harderwijk
31-01:  20e Spiridoncross, Rijen
30-01:  2e AV PEC 1910 indoor, Apeldoorn
30-01:  5&10K Clinic, Zevenaar
24-01:  Schalmloop, Marienheem
24-01:  THORCROSS, Roosendaal
24-01:  Rabobank Goed, Beter, Best-loop, Best
24-01:  Safari Run, Arnhem
24-01:  Opkikkerloop, Almere
24-01:  Corus/Runnersworld Beeckesteincross, Velsen Zuid
23-01:  1e Marathontestloop, Vlaardingen
23-01:  PWN Egmond Wandel Marathon, Egmond aan Zee
17-01:  Halve Marathon Castricum, Castricum
17-01:  Annendaalloop, Posterholt
17-01:  Wintercup (3e van 3 wedstrijden), Baarn
17-01:  Halve van Maassluis, Maassluis
17-01:  RTV-NH Vondelparkloop, Amsterdam
17-01:  41e BN/DeStem Mastboscross, Breda
17-01:  Corus/Runnersworld Zaanland cross, Zaandam
17-01:  MTB Clinic, Udenhout
17-01:  DES DiepRijt Cross, Eersel
17-01:  Midwintercrossloop, Heeten
16-01:  21e Dirk IV loop, Hoornaar
16-01:  Zwolse Bos halve marathon, Heerde
16-01:  41e BN/DeStem Mastboscross, Breda
10-01:  31e J.S.C. Prestatieloop, Broekland
10-01:  RABO Tien van Rockanje, Rockanje
10-01:  Lokoloop competitie, Zeewolde
10-01:  Road to Rotterdam Trainingslopen, Rotterdam
10-01:  Egmond Halve Marathon, Egmond aan Zee
10-01:  MTB Clinic, Mook
09-01:  Free-Skate Schaatstoertocht, Biddinghuizen
09-01:  23e Florijnwinterloop, Woudenberg
09-01:  4e cross G/O crosscompetitie, Aalten
09-01:  3e RunningPoint Veldloop, Vlaardingen
09-01:  ATB strandrace Egmond-Pier-Egmond, Egmond aan Zee
09-01:  de Wilde Midwinterloop, Vaassen
09-01:  Nieuwjaarsloop Aalden Rondomme, Zweeloo - Aalden
03-01:  Midwintercrossloop, Heeten
03-01:  29e Olympia'18 Oliebollen Omloop, Boxmeer
03-01:  Carrièra! Nieuwjaarsloop, Venlo (Boekend)
03-01:  Rabo Nieuwjaarsloop, Glanerbrug
03-01:  Genneper Parken Nieuwjaarsloop, Eindhoven
03-01:  AVC Strand- & Duinloop, Castricum
02-01:  In training voor de 5 km of 10 km, Rotterdam
02-01:  Landal Nieuwjaarsloop, Hellendoorn

2009
31-12:  Midwinterloop, Den Ham
31-12:  Sylvestercross, Soest
31-12:  25e Oudejaarsloop, Hilvarenbeek
31-12:  Sportchallenge, Nederland
31-12:  Oliebollenloop, Weert
28-12:  3-daagse schaats-intensief-cursus, FlevOnice
27-12:  TelstarRabo Bosloopcompetitie, Harderwijk
27-12:  Kerstloop, Amstelveen
27-12:  Brink tot Brinkloop, Deventer - Bathmen
27-12:  19e Derde Kerstdagloop, Arnhem
27-12:  Oudejaars Crossloop Vorden, Vorden
27-12:  Eindejaarscorrida Stad Leuven, Leuven
27-12:  de Meeuw Auwjaorscross, Oirschot
26-12:  Kerstcrossloop, Nieuw Heeten
26-12:  Traditionele Kerstloop, Enschede
26-12:  Kerstcross Opmeer, Spanbroek
26-12:  Kerstloop, Gemert
26-12:  Kerstcorrida Tielt, Tielt
26-12:  TOF Kerstcross, Breda
21-12:  3-daagse schaats-intensief-cursus, FlevOnice
20-12:  Crossloop Luttenberg, Luttenberg
20-12:  MTB Clinic, Apeldoorn
20-12:  Mescherbergloop, Eijsden
20-12:  Bruggenloop Rotterdam, Rotterdam
20-12:  Meinwegcross, Herkenbosch
19-12:  Houtwijkkerstloop, Dronten
13-12:  Wintercup (2e van 3 wedstrijden), Baarn
13-12:  26e Nooyen Zandboscross, Deurne
13-12:  Corus/Runnersworld AV H'meer cross, Hoofddorp
13-12:  L'Avant Sylvestre Cross loop, Reusel
13-12:  Lokoloop competitie, Zeewolde
13-12:  Mardenkro Enclave Cross, Baarle-Nassau
13-12:  3e Waspikse Stratenloop, Waspik
13-12:  Kruithof Optiek Kerstloop, Barendrecht
13-12:  Spijkenisse-Spark Marathon, Spijkenisse
13-12:  1e Open Twensch cross kampioenschap, Losser
12-12:  2e Pallas Papendalcross, Arnhem
12-12:  Winteravondronde, Eindhoven
12-12:  3e cross G/O crosscompetitie, Kampen
12-12:  Ameland Adventurerun, Nes Ameland
12-12:  Koude Polderloop, Nijkerk
12-12:  Weissensee schaatstoertocht, Biddinghuizen
12-12:  Prestatieloop 5-10km en 21.1km, Vlaardingen
12-12:  Den Alerdinckloop, Lierderholthuis
09-12:  FlevObokaal, Biddinghuizen
06-12:  Snertloop, De Lutte
06-12:  Wincanton Montferland Run, 's-Heerenberg
06-12:  AVC Bosloop, Castricum
06-12:  Olympisch Stadionloop, Amsterdam
06-12:  Joop van den Enk Loop, Raalte
05-12:  3de Stelleloop, Ouwerkerk
05-12:  Jansman Bouwgroep N'dalsebergcross, Hellendoorn
05-12:  Henk Bijker Bovenboerloop, Nijeveen
05-12:  Sintloop, Heerde
02-12:  FlevObokaal, Biddinghuizen
30-11:  10-weekse schaatscursus, FlevOnice
29-11:  Sportplein Eindhoven Karpencross, Eindhoven
29-11:  23e Sint Nicolaasloop, Monnickendam
29-11:  CONTOUR Run op Velden, Velden
29-11:  TelstarRabo Bosloopcompetitie, Harderwijk
28-11:  MTB Clinic, Mook
28-11:  Zuiderzeemarathon, Zwolle
28-11:  Fysius Adventure IQ, Nijverdal
28-11:  42e Horaloop, Ede
28-11:  Halve Marathon Ell, Ell
25-11:  FlevObokaal, Biddinghuizen
22-11:  Wintercup (1e van 3 wedstrijden), Baarn
22-11:  Loket.nl Warandeloop (zondag), Tilburg
22-11:  20e 10 Mijl van Essen, Essen
22-11:  Bommelasloop, Enschede
22-11:  Duinstrandloop, Den Haag
21-11:  Mizuno Bergloop, Weert
21-11:  Loket.nl Warandeloop (zaterdag), Tilburg
21-11:  Rabobank Beach Challenge, Scheveningen
15-11:  Scorpiocross, Oosterhout
15-11:  De Campus cross Runnersw. cross + t, Veldhoven
15-11:  Mini Zevenheuvelenloop, Nijmegen
15-11:  Fortis Zevenheuvelenloop, Nijmegen
15-11:  Crosscup Almere, Almere
15-11:  Molenvencross, Helmond
14-11:  42ste Mosselloop, Westerschouwen
14-11:  8e Rietveld-Bouw cross, Papendrecht
08-11:  MTB Clinic, Udenhout
08-11:  Lokoloop competitie, Zeewolde
08-11:  Dinkelloop, Losser
08-11:  21e MARESIA Cross, Kaatsheuvel
08-11:  BOUKE SPORT Run-ATB-Run, Reusel
08-11:  ENCI-bergloop, Maastricht
08-11:  HoLaPress Valkenloop, Valkenswaard
08-11:  Dotterbloemloop, Zoetermeer
08-11:  Terschelling Marathon Berenloop, West-Terschelling
08-11:  12e Eenhoornloop, Hoorn
07-11:  2e RunningPoint Veldloop, Vlaardingen
07-11:  Najaarsloop Cialfo Epe, Epe
07-11:  Zandenplasloop, Nunspeet
07-11:  De Gerrit Voortman Lemelerbergloop, Lemele
07-11:  2e cross G/O crosscompetitie, Apeldoorn
07-11:  40e Bennekomse bosloop, Bennekom
06-11:  Asselse 2 Mijl, Apeldoorn
06-11:  Bergrace by Night, Wageningen-Rhenen
01-11:  Drunense Duinen Cross, Drunen
01-11:  Corus/Runnersworld KAV Holland Cross, Spaarndam
01-11:  Maple Leaf cross, Hilversum
01-11:  Parnassia Laan v Meerdervoort Loop, Den Haag
01-11:  Wandelmarathon Wieringen, Den Oever
01-11:  Zilveren Turfloop, Mijdrecht
01-11:  Bosloop Malden, Malden
01-11:  Sqware Najaarscross Bladel, Bladel
31-10:  2e Jeugdwedstrijd, Franeker
31-10:  Erasmusronde, Rotterdam
31-10:  Klokloop, Heerde
31-10:  Diepe Hel Holterbergloop, Holten
31-10:  45e Athlos Cross en Run Bike Run, Harderwijk
31-10:  Raboloop Mill, Mill
30-10:  Gezond & Wellness Night Run, Leeuwarden
25-10:  Bridge to Bridge Run, Blerick - Venlo
25-10:  Halve Marathon Doetinchem, Doetinchem
25-10:  ATB Classic: Scherpenheuvel-Hapert, Hapert
25-10:  Wolfskamerloop, Huizen
25-10:  Sparrenbosloop, Boxtel
25-10:  Marathon Brabant, Etten-Leur
25-10:  4e Internationale Drechtstedenloop, Dordrecht
25-10:  Roele de Vries Crosscircuit, Hoorn
25-10:  AV23 Middenmeerloop, Amsterdam
25-10:  IJzerenman cross, Weert
24-10:  Snertcross, Tilburg
24-10:  Vijfde VUmc gebouwenloop, Amsterdam
24-10:  Landgoed Twente Marathon, de Lutte
24-10:  21e Bevoloop, Gorinchem
24-10:  Pegasuswandeltocht, Wekerom (Gem. Ede)
20-10:  Herfstwandel 5-Daagse, Wijk aan Zee - St.Ma
18-10:  10 van AVR, Rucphen
18-10:  21e kleine Haar Loop, Kring van Dorth
18-10:  34e Amsterdam Marathon, Amsterdam
18-10:  25e &Samhoud Maliebaanloop, Utrecht
17-10:  Oldemeijercross, Hardenberg
17-10:  Herfstloop, Lelystad
17-10:  Zuidlaardermarktloop, Zuidlaren
17-10:  8e Monnikenloop, Schiermonnikoog
17-10:  Weijers Eikhout Regio Competitie, Devent/Ensche/Nijmeg
17-10:  LRRC 4x5 Lustrum Circuit, Leiden
17-10:  LRRC 4x5 Lustrum Circuit, Leiden
17-10:  1e cross g/o crosscompetitie, Dronten
17-10:  1e RunningPoint Veldloop, Vlaardingen
11-10:  Herfstloop Nijmegen Atletiek, Nijmegen
11-10:  Najaarsloop, Heerhugowaard
11-10:  Bergse Havenloop, Bergen op Zoom
11-10:  AVC Strand- & Duinloop, Castricum
11-10:  Hoge Veluwe Loop, Hoenderloo
11-10:  Marathon Eindhoven, Eindhoven
11-10:  2e Bergse Plas loop, Rotterdam
11-10:  Pijnenburg Bosmarathon Soest, Soest
11-10:  Struinen door bos en duinen, Haarlem
11-10:  Lokoloop competitie, Zeewolde
10-10:  Loenermarkloop, Loenen
10-10:  Deur Financiele Diensten Koploop, Amerongen
10-10:  Stadshagenrun 2009, Zwolle
10-10:  Struinen door bos en duinen, Haarlem
10-10:  8e Wim Hol Memorial, Papendrecht
10-10:  Hoge Veluwe Wandeltocht, Hoenderloo
10-10:  Arkervaartloop, Nijkerk
10-10:  LRRC 4x5 Lustrum Circuit, Leiden/Voorschoten
10-10:  Oosterbosrun, Klazienaveen
09-10:  LRRC 4x5 Lustrum Circuit, Leiden
09-10:  LRRC 4x5 Lustrum Circuit, Leiden
04-10:  De Saaiste Loop van Nederland, Barendrecht
04-10:  Nadine OK Run, Scharwoude
04-10:  16e Ultraloop Amersfoort, Amersfoort
04-10:  Centrumloop, Helmond
04-10:  Langs de Gouweloop, Waddinxveen
04-10:  Huttenkloasloop, Oldenzaal
04-10:  Rondje Bergen, Bergen
04-10:  FlevOniceRUN, Biddinghuizen
04-10:  Bredase Singelloop, Breda
04-10:  Océ-Loop, Venlo
04-10:  20 van Drachten, Drachten
04-10:  Parkstadrun, Amsterdam
04-10:  De Meierijloop, Vught
04-10:  Mondriaan Run, Heerlen
03-10:  8e Otterberg-Blinkertloop, Wijster
03-10:  Hellendoorn Classic Cyclo, Hellendoorn
03-10:  MTB toertocht MarathonZeeland, Burgh-Haamstede
03-10:  MarathonZeeland minimarathon, Burgh-Haamstede
03-10:  MarathonZeeland, Burgh-Haamstede
03-10:  Rabobankloop-Alblasserdam, Alblasserdam
02-10:  MarathonZeeland LADIES RUN, Zoutelande
27-09:  De 30 van Almere, Almere
27-09:  Trainingslopen Amsterdam Marathon, Amsterdam
27-09:  Fortis Singelloop Utrecht, Utrecht
27-09:  Utrechtse Heuvelrug-Estafette, Amersfoort
27-09:  8e Maasheggenloop, Boxmeer
27-09:  Wandelmarathon Streekbos, Bovenkarspel
27-09:  Posbankloop, Velp (Gld)
27-09:  Texel Halve Marathon, Texel
27-09:  20e Geultechniekloop, Vlaardingen
27-09:  Zilveren Kruis Achmea Loop, Haarlem
27-09:  Rabobank Achterhoek ATB-Cyclo, Achterhoek
27-09:  Het Ommer Crossloop Festival, Ommen
26-09:  14e Staploop, Brunssum
26-09:  Zwaluwse Zonzeel Loop, Hooge Zwaluwe
26-09:  Schweitzerloop, Dordrecht
26-09:  Tocht om de Noord, Zoutkamp-Delfzijl
26-09:  Thaisner DorpsRun, Thesinge
26-09:  27e Joustermerkeloop, Joure
20-09:  Sportmax Airborneloop, Eindhoven
20-09:  Bergrace Off the Road, Rozendaal
20-09:  24e De Groene Campus Halve Marathon, Deurne
20-09:  Tilburg Duatlon City, Tilburg
20-09:  Dam tot Dam FietsClassic, Amsterdam
20-09:  30e Beekse Marathon, Hilvarenbeek
20-09:  De Tien van 't Aogje, Princenhage (Breda)
20-09:  25e Dam tot Damloop, Amsterdam-Zaandam
20-09:  Halve en kwart marathon Cranendonck, Soerendonk
20-09:  Saucony Halve van Hoogland, Amersfoort
20-09:  Dwars door het Leudal, Heythuysen
19-09:  Wolderwijdloop, Zeewolde
19-09:  Rabo Oosterparkloop, Ridderkerk
19-09:  Dam tot Dam Wandeltocht, Amsterdam-Zaandam
19-09:  Sluizenloop, Nieuwegein
19-09:  Self-Transcendence 6 uursloop, Amstelveen
19-09:  7e Newline halvemarathon, Hattem
18-09:  23e Kennedymars Haaksbergen, Haaksbergen
16-09:  Nijmegen Bruggenloop, Nijmegen
15-09:  ESL Running Academy, Venlo
14-09:  Like2Run op weg naar 10 km, Rotterdam
13-09:  Kanaalloop, Eerbeek
13-09:  Bollekesloop, Berchem
13-09:  Like2Run op weg naar de AD 10 km, Rotterdam
13-09:  Arena Games, Hilversum
13-09:  Halve Marathon Rotterdam, Rotterdam
13-09:  Wijckloop, Wijk aan Zee
13-09:  Euregio Vrijheidswandeling, Groesbeek
13-09:  Thermae Son Duorace, Son en Breugel
13-09:  Electrabel Burgum Run, Burgum
13-09:  Albert Eising-loop, Dalen
13-09:  4e Gerrie Knetemann Classic, Alkmaar
13-09:  VGZ Mergelland Marathon, Meerssen
13-09:  Menzis singelloop, Enschede
13-09:  Handbike Halve Marathon, Rotterdam
13-09:  Skate Halve Marathon, Rotterdam
12-09:  23e Halve Marathon Westenschouwen, Westenschouwen
12-09:  Kuilenloop (Natuurloop), Langenboom
12-09:  Rabobank Pierloop Velsen, Ijmuiden
12-09:  Ronde van Waalre, Waalre
12-09:  Fish Potato Run, Emmeloord
12-09:  Like2Run op weg naar 5 km, Rotterdam
11-09:  De Goudse Nationale Singelloop, Gouda
09-09:  De Hypotheker Beekloop, Eindhoven
06-09:  PCC MaalwaterRun, Heiloo
06-09:  D-spelen, Amsterdam
06-09:  34e Vlietloop, Voorschoten
06-09:  10e Maas en Waalse DijkenLoop, Beneden-Leeuwen
06-09:  Wandelmarathon Texel, Den Hoorn
06-09:  Brabants Dagblad Tilburg Ten Miles, Tilburg
06-09:  30 van Amsterdam Noord, Amsterdam
06-09:  de Marktstad...RUN!, Purmerend
06-09:  Haarlemmermeer Marathon, Hoofddorp
06-09:  HoRa Run-Bike-Run, Venlo-Boekend
06-09:  Tempo-Run, Bussum
06-09:  Slach om Reahûs, Reahûs
05-09:  Tichelwerk Run, Groningen
05-09:  Heideloop, Ermelo
05-09:  Nordic Walking Sporting Harderwijk, Harderwijk
05-09:  Thebe Extra TTM-wandeltocht, Tilburg
05-09:  2e Maas en Waalse DijkenWielertocht, Beneden-Leeuwen
05-09:  Bourgondisch Fruitwandelen, Beneden-Leeuwen
05-09:  Tri-Ambla, Ameland
05-09:  Bunniks Mooiste, Bunnik
05-09:  Unive Stad en Land Hanzeloop, Warnsveld
05-09:  Annermarktloop, Annen
05-09:  Sporting Harderwijk, Harderwijk
04-09:  De Nacht van Nijmegen, Nijmegen
02-09:  Get Running Wolfsvenloop, Mierlo
02-09:  Bikkelloop, Zuidwolde
01-09:  Vuelta Valkenburg, Valkenburg
30-08:  DE LOPER Klim Clinic, Velp/Beek
30-08:  Dorpsloop Teteringen, Teteringen
30-08:  SevenaerRun, Zevenaar
30-08:  Rabobank Hemmeromloop, Hem
30-08:  Tourversie Ronde van Midden-Ned., Utrecht
30-08:  Asics Ladiesrun Amsterdam, Amsterdam
29-08:  Ronde van Naastenbest, Best
29-08:  Zwemloop, Tilburg
29-08:  Bels Lijntje Loop, Baarle-Nassau
29-08:  Sneek Bolsward Sneek, Sneek
29-08:  14e Ketelhavenloop, Ketelhaven(Dronten)
29-08:  Diekirch-Valkenswaard, Valkenswaard
29-08:  Run Bike Run Borne, Borne
29-08:  UPC Holland Triathlon, Almere
28-08:  Amsterdamse Ambtenarenloop, Amsterdam
26-08:  Emiclaerloop, Amersfoort
25-08:  John Vermeulen Strabrechtse Heidelp, Geldrop/Heeze
25-08:  19e Salverda Berkumloop, Zwolle (Berkum)
23-08:  Triathlon Doetinchem, Doetinchem/Braamt
23-08:  Rabo triatlon Drachten, Drachten
22-08:  Aqua Klimcross, Sibculo
15-08:  TIB Finishing Ravijnloop, Nijverdal
12-08:  Vakantieloop, Biest-Houtakker
11-08:  Gouden Pijl Run, Emmen
09-08:  Stortemelk Halve Marathon, Vlieland
09-08:  Brünen Boeskoolloop, Oldenzaal
08-08:  Runnersworldloop, Apeldoorn, de maten
08-08:  27ste Luik-Bastenaken-Luik, Luik (BEL)
07-08:  Furness Car Halve Marathon Dalfsen, Dalfsen
05-08:  Kemveldloop, Tilligte
05-08:  7 van Santpoort, Santpoort
02-08:  Gran Fondo Thomas Dekker, Alkmaar
01-08:  SPAR NK Atletiek, Amsterdam
01-08:  4° Recreatieve Triatlon, Rijkevorsel
01-08:  Halve marathon Lauwersoog-Ulrum, Ulrum
19-07:  Midzomerrun Westervoort, Westervoort
15-07:  Loopfestijn Voorthuizen, Voorthuizen
12-07:  Open Eindhovense, Eindhoven
12-07:  Wandelmarathon Haarlem, Haarlem
11-07:  Alphense stratenloop, Alphen
11-07:  Rabo Stratenloop Bladel, Bladel
07-07:  Drentse Fiets 4Daagse, Diverse locaties
05-07:  Coevorder Grachtenloop, Coevorden
04-07:  Rundeloop, Zwartemeer
04-07:  Rondje om de Koepel, Lunteren
04-07:  Kragten Avondloop Herten, Herten
04-07:  Wiezoloop, Wierden
04-07:  3° Marathon der Noorderkempen, Rijkevorsel
04-07:  Van Bank tot Bank, Heerde
04-07:  International Triathlon Holten, Holten
04-07:  Grebbe Vallei Wandeltocht, Veenendaal
03-07:  Groesbike Festival, Groesbeek
03-07:  Hertog Jan Stratenloop Arcen, Arcen
01-07:  13e Rabo Klepperstadloop, Hardenberg
29-06:  Almeerdaagse, Almere
28-06:  Bergrace Off the Road, Oosterbeek
28-06:  28e Vechtloop, Weesp
28-06:  Rabo-Hamersveldloop, Leusden
28-06:  Galgenloop, Berkel-Enschot
28-06:  Halve Marathon van Roosendaal, Roosendaal
28-06:  Classico Boretti, Amsterdam
27-06:  MONDO Keien Meeting, Uden
27-06:  SPORTSHOP Reusel cross-countryloop, Reusel
27-06:  8e Lingewaalloop, Herwijnen
27-06:  Torsby Midsummer Marathon, Torsby
27-06:  Dorpsloop De Lutte, De Lutte
23-06:  10 km Scarabee stratenloop, Valkenswaard
22-06:  Rabobank Almere avondfiets-4-daagse, Almere
21-06:  Halve marathon St. Oedenrode, Sint-Oedenrode
21-06:  8 van Drachten, Drachten
21-06:  25e AH Halve Marathon van Gennep, Gennep
21-06:  ZLM stratenloop Goirle, Goirle
20-06:  TNO-Ambachtsheerlijkheidsloop, Numansdorp
20-06:  St. Bavoloop, Rijsbergen
20-06:  11e Groot Ginkelse Loop, Wekerom gem. Ede
20-06:  Heuvelrugloop Maarn, Maarn
20-06:  3e Hernense Stratenloop, Hernen
19-06:  Banthumloop, Bergentheim
19-06:  Tuinbouwloop, Klazienaveen
19-06:  De Acht van Horst, Horst
19-06:  Midzomernachtcross, Amstelveen
19-06:  Haarl Dagblad-Life Fit Grachtenloop, Haarlem
17-06:  Global-e Stratenloop Gilze, Gilze
17-06:  3e Plus Wandel4daagse, Alkmaar
14-06:  Wandelevenement Rondje Helmond, Helmond
14-06:  KiKarun, Spaarnwoude
14-06:  PlasPoelPolder Classic, Rijswijk
14-06:  Run Beuningen Run, Beuningen
14-06:  Oss on Classic Wheels, Oss
14-06:  Keppelrun, Hoog-Keppel
14-06:  14e Internationale Rondje Voorne, Brielle
14-06:  adidas Ladiesrun, Rotterdam
14-06:  NK 10.000 meter, Utrecht
14-06:  Maastrichts Mooiste, Maastricht
14-06:  Asserstadloop, Assen
14-06:  Marathon Amersfoort 750, Amersfoort
14-06:  Stoomtramloop, Medemblik - Hoorn
13-06:  Gouden Spike, Leiden
13-06:  NK Masters, Oosterhout (Nb)
13-06:  DELTA Toertocht Zeeland, Goes
13-06:  Atrium Rondje om Ederveen, Ederveen
13-06:  10e Ooievaarsloop, Groot Ammers
13-06:  25e Oostermeent Triathlon Huizen, Huizen
13-06:  Halve Marathon Festival, Zwolle
13-06:  Limburgs Mooiste, Heerlen
13-06:  De Meeuw Jazzloop, Oirschot
13-06:  Pastaparty Marathon Amersfoort 750, Amersfoort
12-06:  Steinakkerloop, Stramproy
10-06:  Zomeravondcup 4, Utrecht
10-06:  Wandelvierdaagse het Gooi, Laren (N.H.)
07-06:  19e Ronde van het Eindhovens Dagblad, Eindhoven
07-06:  Bergrace Off the Road, Arnhem
07-06:  Run-Bike-Run Deurningen, Deurningen
07-06:  Rabobank Drie Dorpenloop, Kortenhoef
07-06:  Tuin van Brabant loop, Haaren
07-06:  Zwitserloot Dakrun, Groesbeek
07-06:  AV Fortuna 10EM, Vlaardingen
07-06:  Marathon van Leeuwarden, Leeuwarden
07-06:  Letterenloop, Haarlem-Bloemendaal
07-06:  CZ Megaloop, Landgraaf
06-06:  Get Out Run, Exloo
06-06:  30e Locas Dubbele Lus, Castricum
06-06:  Rondje Rijen, Rijen
06-06:  15e LONU Van Goghloop, Nuenen
06-06:  Cuneraloop, Rhenen
06-06:  Rondje Schoolmeester, Westzaan
06-06:  Van Goghloop Zundert, Zundert
06-06:  Madegro Waterland Marathon, Monnickendam
05-06:  GIBO OLC Loop, Ootmarsum
05-06:  7e Twenterand Run, Vriezenveen
05-06:  Pepijnloop, Pey-Echt
05-06:  Veluwezoomloop, Dieren
04-06:  MiLa Testwedstrijd, Den Haag
01-06:  Clinic to the Bridge, Arnhem
01-06:  Brabantse ABC-kampioenschappen, Tilburg
01-06:  44e RABO Pinksterloop AV DES, Eersel
01-06:  Lelieloop, Etten-Leur
30-05:  Dwars Door Dongen, Dongen
30-05:  Dedemrun, Dedemsvaart
30-05:  9e Gerard Tebroke Memorialloop, Aalten
30-05:  Stuwwalloop, Oosterbeek
30-05:  ZeebodemEvent (triatlon, duatlon), Lelystad
30-05:  ZeebodemEvent (hardlopen), Lelystad
30-05:  Univé Drenthe Marathon, Klazienaveen
30-05:  Mini Marathon Zeewolde, Zeewolde
29-05:  Nijmegen Global Athletics, Nijmegen
29-05:  25e Dwars door Beegden, Beegden
29-05:  Profict Hardloop4daagse, Apeldoorn
28-05:  FBK-Dubbele Mijl van Hengelo, Hengelo (O)
27-05:  Loko IT Wisentloop Dronten, Dronten
27-05:  Zomeravondcup 3, Utrecht
27-05:  Station tot Station Loop, Dalfsen
24-05:  De Kroon Ooyse Landloop, Oud Zevenaar
24-05:  Vestingloop 's-Hertogenbosch, 's-Hertogenbosch
24-05:  Sdu The Hague Royal Ten, Den Haag
24-05:  Pim Mulierloop Run2Dayloop, Santpoort
23-05:  Batavus Toertocht, Heerenveen
23-05:  Flynth Recordwedstrijden, Hoorn
23-05:  Self Transcendence 50 & 100 KM, Amsterdamse Bos
22-05:  35e stratenloop van Hindeloopen, Hindeloopen
21-05:  Harry Schulting Games, Vught
21-05:  27e Gebr. Swinkels Dreefloop, Deurne
21-05:  De Burgh Hemelvaartloop, Eindhoven
21-05:  22e Trompper Optiek Golden Tenloop, Delft
21-05:  Fietsen ohne Grenzen, Coevorden/Emlichheim
21-05:  6e Steven Rooks Classic, Maastricht
21-05:  Lopen doet Hopen, Blokker
17-05:  Terheijdenloop, Terheijden
17-05:  Bommelasloop, Enschede
17-05:  Wandelmarathon Hoorn, Hoorn
17-05:  Kaatsheuvelse Pleinloop, Kaatsheuvel
17-05:  Mokum Twiskeloop, Landsmeer
17-05:  7 Dorpentocht, Wormerveer
17-05:  MM Gekke Plekken Wandeltocht, Maastricht
17-05:  5e DSB Bank Marathon Hoorn, Hoorn
17-05:  Rietplasloop, Emmen
17-05:  Eiberrun, Eibergen
16-05:  LeeuwenLoop, Boven-Leeuwen
16-05:  10e VAV Heuvelrugloop, Veenendaal
16-05:  Jean Nelissen Classic, Vianden
16-05:  Rivierenhofloop Deurne, Deurne
16-05:  Ringenloop Helden, Panningen
13-05:  25e Hooglandse Dorpsloop, Hoogland
13-05:  Verkerkloop, Zwijndrecht
13-05:  9e Meerkantenloop, Ermelo
12-05:  Wandel4daagse Zuidwolde, Zuidwolde
12-05:  Zomeravondcup 2, Utrecht
12-05:  Bergrace Avondwandel 4 daagse voor, Wageningen
12-05:  Rabobank 10 Engelse Mijl, Epe
10-05:  Flynth Run 4 Ladies, Boskoop /Hazerswoude
10-05:  HAN-KAN Marathon & estafette, Nijmegen
09-05:  Ronde van Oranjewoud, Heerenveen
09-05:  Ter Specke Bokaal, Lisse
09-05:  Vitalcentre Halve Marathon Raalte, Raalte
09-05:  KaaienLoop, Oosterhout
09-05:  Capitulatie Bevrijdingstocht, Wageningen
09-05:  26e AMC-LOOP, Amsterdam
09-05:  Marathon Gilze, Gilze
09-05:  27e Nationale Lenteloop, Papendrecht
05-05:  Liberty Run, Waalwijk
03-05:  20e Haagse Beemden Loop, Breda
03-05:  Shimano Fiets Challenge, Vaals
02-05:  Bloeiend Zijpe Wandeltocht, 't Zand
02-05:  Crossloop Zuidwolde, Zuidwolde
02-05:  Shimano Fiets Challenge, Vaals
01-05:  Fiets4daagse Hoorn, Hoorn
30-04:  Singelloop, Wijk bij Duurstede
30-04:  Breakfastrun, Hendrik Ido Ambacht
30-04:  Scopias Oranjeloop, Venlo
30-04:  28e Torenloop, Hilvarenbeek
30-04:  Oranjeloop, Hoge Hexel
30-04:  63ste Havenloop, Vlaardingen
30-04:  OranjeRun, Oldehove
30-04:  Koninginneloop, Beilen
29-04:  Dorpsloop Twello, Twello
26-04:  Wandelmarathon Waterland, Volendam
26-04:  Nomen race, Beekbergen
26-04:  Enschede Marathon, Enschede
25-04:  Bloemketerp-jeugdloop, Franeker
25-04:  De Wolden Duatlon, Zuidwolde
25-04:  37e Ronde van Noord-Holland, Oostzaan
25-04:  Voorjaarsrun Beesel, Beesel
23-04:  Hardloopclinics TRR & R2D, Tilburg
22-04:  De Hypotheker Beekloop, Eindhoven
21-04:  Zomeravondcup 1, Utrecht
19-04:  Powerman Holland Duathlon, Horst
19-04:  Nescioloop, Amsterdam
19-04:  Zorgspecialistloop, Haarlem
19-04:  Bergse Monumentenloop, Bergen op Zoom
19-04:  Unicef Kinderrun, Hoogeveen
19-04:  Hoogeveense Cascaderun, Hoogeveen
19-04:  Nike Hilversum City Run, Hilversum
19-04:  IJsselloop, Deventer
18-04:  Kippenren, Barneveld
18-04:  Vennenloop, Oisterwijk
18-04:  Bergrace by Night Kids Event, Wageningen
18-04:  33e Geinloop, Driemond
18-04:  5e Krakelingenloop, Heukelum
18-04:  Horster Night Run, Horst
18-04:  Fjoertoer, Terschelling
17-04:  Volkshuisvestersloop, Delft
17-04:  Vrieling Hardenberg City Run, Hardenberg
17-04:  Bergrace by Night, Wageningen-Rhenen
17-04:  Unicef Loop Breukelen, Breukelen
15-04:  Avondloop Heythuysen, Heythuysen
13-04:  Kidney-Run, Roosendaal
13-04:  Shell Ziedewij Oude Maasloop, Barendrecht
13-04:  Rabobank Paasloop, Boxtel
13-04:  Peter Rusmanloop, Oirsbeek-Schinnen
13-04:  Univé Klap tot Klaploop, Stadskanaal
13-04:  Jaarbeurs Utrecht Marathon, Utrecht
13-04:  10e De Zestig van Texel, Texel
12-04:  Paaswandel2daagse, Utrecht
10-04:  5 van Schoorl, Schoorl
09-04:  Roetersrun, Amsterdam
07-04:  Primera de Haan 4 mijlrun, Hoogeveen
05-04:  32e Treech ING loop, Maastricht
05-04:  74e Sloterplasloop, Amsterdam
05-04:  12de Holland Signs Drielandenloop, Losser
05-04:  Rhenus Logistics Run, Hoofddorp
05-04:  3e DrutenLoop, Druten
05-04:  Jeugdloop - 1km, Rotterdam
05-04:  AD5km Loop, Rotterdam
05-04:  RTV Rijnmond Loop, Rotterdam
05-04:  Fortis Marathon Rotterdam, Rotterdam
05-04:  Rondje Millingen, Millingen a/d Rijn
04-04:  4e Rondje Vrachelen, Oosterhout
04-04:  Scholierenbaanloop, Harderwijk
04-04:  Condensloop, Leeuwarden
04-04:  RABO Stratenloop, Reusel
04-04:  Volvo Furness Car Halve Marathon, Ommen
04-04:  8e Univé Astrea Run, Groningen
29-03:  Bergrace Off the Road, Wageningen
29-03:  Life Fit Beweegtocht, Haarlem
29-03:  Rondje Nederland, Arnhem
29-03:  Parelloop, Brunssum
29-03:  Dwars Door Dordt, Dordrecht
29-03:  Mijlen van Zeist, Zeist
29-03:  Fietsshop de Berg Zwemloop, Amersfoort
29-03:  Athlos Bosloopcompetitie, Harderwijk
29-03:  Runner's World Zandvoort CircuitRun, Zandvoort
29-03:  Posno-sport 1/2 Marath+Scholierenlp, Weert
28-03:  LOGO-Bergloopkampioenschap, Geulle
28-03:  Lichtjestocht MTB-Esbeek, Esbeek
28-03:  Binnenmaasloop, Mijnsheerenland
22-03:  Thermae Son Lenteloop, Son en Breugel
22-03:  15e RABO Haaksbergse Engelse Mijlen, Haaksbergen
22-03:  Lenteloop Eerbeek, Eerbeek
22-03:  Lenteloop, Almere
22-03:  ING Venloop, Venlo
22-03:  Runnersworld Spaarnwoudeloop, Velsen-Zuid
22-03:  4e Klifloop, Oosterhout Nijmegen
21-03:  Veluwepoortloop, Nijkerk
21-03:  Univé Leekster Lente Loop, Leek
21-03:  57e Reeuwijkse Plassenloop, Reeuwijk
21-03:  Euroma Kruidenloop, Wapenveld
21-03:  8e Dokkum Bonifatiusloop, Dokkum
21-03:  Halve marathon van St Anthonis, Sint Anthonis
17-03:  Amersfoortse Baan Competitie, Amersfoort
15-03:  Voorjaarsloop, Heerhugowaard
15-03:  AV Fortuna Prestatieloop, Vlaardingen
15-03:  30 van Tilburg, Tilburg
15-03:  Int. Rabobank Zwinstedenloop, Sluis
15-03:  Louis Vinkloop, Amsterdam
15-03:  Intersport vd Broek halve marathon, Veldhoven
14-03:  37ste Pannekoekloop, Burgh-Haamstede
14-03:  6e Kontakt 5 Mijlen Loop, Ameide
14-03:  Halve marathon De Waal, De Waal
14-03:  de 32 van Kampen, kampen
14-03:  Ernst & Bobbie Kinderloop 1 km, Den Haag
14-03:  Fortis Jeugdloop 2,5 km, Den Haag
14-03:  West 5 km Loop, Den Haag
14-03:  AD Haagsche Courant 10 km Loop, Den Haag
14-03:  Fortis City-Pier-City Loop, Den Haag
08-03:  Finale Corus Cross Cup, Heiloo
08-03:  Driedorpencross, Veghel
08-03:  ATAG Achtkastelenloop, Vorden
08-03:  Trappenbergloop, Huizen
08-03:  28e Fresenius halve marathon, Drunen
08-03:  39e Merenloop, Grou
08-03:  Lokoloop competitie, Zeewolde
08-03:  AD 20 van Alphen, Alphen aan den Rijn
08-03:  TRIAS Halve Marathon, Dordrecht
07-03:  Halve Marathon van Harderwijk, Harderwijk
07-03:  5K Clinic, Zevenaar
07-03:  Eiberrun Clinic, Eibergen
07-03:  3bergenLOOP, Driebergen
07-03:  MTB-marathontraining, Amerongen
07-03:  Clinic Zuidas Run, KNVB, Zeist
01-03:  NK indoor masters, Apeldoorn
01-03:  Nico de Witt Halve Marathon Beek, Beek Ubbergen
01-03:  32e Brielse Maasloop, Brielle
01-03:  De Plok Baggerloop, Didam
01-03:  SPAR NK Cross, Rijen
01-03:  Berden Voorjaarsloop, Venlo
01-03:  ScheveningenZandvoort Marathon, Scheveningen
28-02:  NK indoor studenten, Apeldoorn
28-02:  Veneboerloop, Drachten
28-02:  SPAR NK Cross, Rijen
28-02:  DES Halve Marathon ''Jan Kolenloop", Eersel
22-02:  Athlos Bosloopcompetitie, Harderwijk
22-02:  Like2Run in training Bruggenloop, Rotterdam
21-02:  Kruikenloop, Tilburg
21-02:  2e Testloop AV Fortuna, Vlaardingen
21-02:  Jutbergloop, Dieren
15-02:  52e Joe Mann Bosloop, Best
15-02:  Rico Salvetti Loop, Moergestel
15-02:  AVC Bosloop, Castricum
15-02:  18e Amersfoortse Bergcross, Amersfoort
15-02:  Leestencross, Ugchelen
15-02:  MARESIA Offroad Duathlon, Waalwijk
15-02:  3e Dinkelloop, Losser
14-02:  Van Splunder-Heinenoordtunnelloop, Oud Beijerland
14-02:  5e cross crosscompetitie, Heerde
14-02:  36e Februariloop, Bennekom
08-02:  Voorne 10 Mijl 2009, Brielle
08-02:  NIB Phanos Boscross, Amstelveen
08-02:  Atledo-Cross, Dongen
08-02:  Wedertcross, Valkenswaard
08-02:  Upstairs Familieloop, Sittard
08-02:  Lokoloop competitie, Zeewolde
08-02:  Groet Uit Schoorl Run, Schoorl
07-02:  NK indoor junioren AB, Apeldoorn
01-02:  Brabants Kampioenschap Cross, Helmond
01-02:  Loopgroep Goirle cross, Goirle
01-02:  Overmuntheloop, Urmond
01-02:  Arnoud Magnin Wintercross, Zuidlaren
31-01:  Indoorwedstrijd Apeldoorn, Apeldoorn
31-01:  SPINNING, Arnhem
31-01:  Almeerse Looptraining, Almere
25-01:  Athletic Shop Schietbergencross, Geldrop - Mierlo
25-01:  Corus Beeckestijncross, Velsen Zuid
25-01:  Athlos Bosloopcompetitie, Harderwijk
25-01:  Safari Run, Arnhem
25-01:  Opkikkerloop, Almere
25-01:  THORCROSS, Roosendaal
24-01:  Annamarie Thomas Schaatsfestijn, Den Haag
24-01:  Egmond Wandel Marathon, Egmond aan Zee
18-01:  Des Dieprijt Cross, Eersel
18-01:  Intersport Biesheuvelloop, Maassluis
18-01:  40e BN/De Stem Mastboscross, Breda
18-01:  35ste RTV/NH Vondelparkloop, Amsterdam
18-01:  Wintercup (3e van 3 wedstrijden), Baarn
18-01:  Rabobank Goed, Beter, Best-loop, Best
17-01:  20e Dirk IV loop, Hoornaar
17-01:  DRW Kidsrun, Nijverdal
17-01:  40e BN/De Stem Mastboscross, Breda
17-01:  Zwolse Bos halve marathon, Heerde
14-01:  Seminar Road to Rotterdam, Rotterdam
11-01:  Lokoloop competitie, Zeewolde
11-01:  Orion Nieuwjaarsloop, Venlo (Boekend)
11-01:  Egmond Halve Marathon, Egmond aan Zee
10-01:  1e Testloop AV Fortuna, Vlaardingen
10-01:  Nieuwjaarsloop Aalden Rondomme, Aalden - Zweeloo
10-01:  4e cross crosscompetitie, Zwolle
10-01:  ATB strandrace Egmond-Pier-Egmond, Egmond aan Zee
04-01:  Halve van Rockanje, Rockanje
04-01:  19e Spiridoncross, Rijen
04-01:  AVC Bosloop, Castricum
04-01:  Rabo Nieuwjaarsloop, Glanerbrug
04-01:  28e Marc Peters Oliebollen Omloop, Boxmeer
04-01:  Genneper Parken Nieuwjaarsloop, Eindhoven
04-01:  Like2Run van 0 naar 5km, Rotterdam
03-01:  Like2Run van 0 naar de AD 5 km Loop, Rotterdam
03-01:  Like2Run in training voor de RTV, Rotterdam
03-01:  Road to Rotterdam Trainingslopen, Rotterdam
03-01:  Landal Nieuwjaarsloop, Haarle
03-01:  22e Florijnwinterloop, Woudenberg
03-01:  'de Wilde' Midwinterloop, Vaassen

2008
31-12:  Nordic Walking Gluhwein tocht, Rijen
31-12:  Oliebollenloop, Weert
31-12:  Sylvestercross, Soest
31-12:  24e Oudejaarsloop, Hilvarenbeek
31-12:  Sportchallenge, Nederland
28-12:  Athlos Bosloopcompetitie, Harderwijk
28-12:  Eindejaarscorrida Stad Leuven, Leuven (Vl.-Brabant)
28-12:  Brink tot Brinkloop, Deventer
28-12:  De Meeuw Auwjaorscross, Oirschot
28-12:  Kerstloop, Amstelveen
27-12:  Oudejaars Crossloop Vorden, Vorden
27-12:  18e Fortis Derde Kerstdagloop, Arnhem
26-12:  Kerstcorrida Tielt, Tielt
26-12:  Kerstcross Opmeer, Spanbroek
26-12:  TOF Kerstcross, Breda
26-12:  Kerstloop STG Bergen, Bergen
21-12:  ALLCO L'Avant Sylvestre, Reusel
21-12:  Meinwegcross, Herkenbosch
21-12:  Lido-cross, Waalwijk
21-12:  Kruithof optiek kerstloop, Barendrecht
20-12:  Houtwijk Kerstloop, Dronten
14-12:  Lokoloop competitie, Zeewolde
14-12:  2e Dinkelloop OTTC, Losser
14-12:  25e Nooyen Zandboscross, Deurne
14-12:  Wintercup (2e van 3 wedstrijden), Baarn
13-12:  Startbaanrun, Soesterberg
13-12:  Koude Polderloop, Nijkerk
13-12:  Ameland Adventure Run, Nes Ameland
13-12:  3e cross crosscompetitie, Harderwijk
13-12:  Papendalcross, Papendal, Arnhem
13-12:  av Fortuna, Halve Marathon, Vlaardingen
07-12:  HCM Karpencross, Eindhoven
07-12:  Snertloop, De Lutte
07-12:  Mardenkro Enclavecross, Baarle-Nassa
07-12:  Olympisch Stadionloop, Amsterdam
07-12:  Wincanton Montferland Run, 's-Heerenberg
07-12:  Contour Run op Velden, Velden
07-12:  Spijkenisse-Spark marathon, Spijkenisse
07-12:  AVC Bosloop, Castricum
06-12:  Henk Bijker Bovenboerloop Nijeveen, Nijeveen
06-12:  Rabobank Beachchallenge, Scheveningen
06-12:  2de Stelleloop, Ouwerkerk
30-11:  22e Sint Nicolaasloop Monnickendam, Monnickendam
29-11:  41e Horaloop, Ede
29-11:  Zesdaagse van het Noorden ATB-tocht, Zuidlaren
23-11:  Athlos Bosloopcompetitie, Harderwijk
23-11:  59e Bommelasloop, Enschede
23-11:  Duinstrandloop Haag Atletiek, Den Haag
23-11:  Wintercup (1e van 3 wedstrijden), Baarn
23-11:  10 Mijl van Essen, Essen
23-11:  VGZ Warandeloop (zondag), Tilburg
23-11:  Sinterklaasloop, Santpoort Noord
22-11:  VGZ Warandeloop (zaterdag), Tilburg
22-11:  Zuiderzeemarathon, Zwolle
22-11:  Halve Marathon Ell, Ell
16-11:  Scorpio cross, Oosterhout
16-11:  Molenvencross, Helmond
16-11:  Crosscup Almere, Almere
16-11:  Red Bull Knock Out, Scheveningen
16-11:  Trimloop STG Bergen, Bergen
15-11:  Loopclinics BN/DeStem Mastboscross, Breda
15-11:  Weerter Mizuno Bergloop, Weert
09-11:  Lokoloop competitie, Zeewolde
09-11:  Frits van der Werff Eenhoornloop, Hoorn
09-11:  ALLCO Run-ATB-Run, Reusel
09-11:  Dotterbloemloop, Zoetermeer
09-11:  HoLaPress Valkenloop, Valkenswaard
09-11:  20e MARESIA Cross, Kaatsheuvel
09-11:  1ste dinkelloop, losser
08-11:  41ste Mosselloop, Burgh-Haamstede
08-11:  39e Bennekomse bosloop, Bennekom
08-11:  2e cross G.O. Crosscompetitie, Epe
08-11:  Zandenplasloop, Nunspeet
08-11:  Bechterew Badmintontoernooi 2008, Almere
07-11:  Bergrace by Night, Wageningen-Rhenen
02-11:  Corus KAV Holland Cross, Spaarndam
02-11:  Sqware Najaarscross Bladel, Bladel
02-11:  ENCI-bergloop 2008, Maastricht
02-11:  Loop je fit / AV Spirit Wintercup, lelystad
02-11:  Drunense Duinen Cross, Drunen
02-11:  Maple Leaf cross, Hilversum
02-11:  Open Twentse Cross Competitie, Haaksbergen
02-11:  Terschelling Marathon Berenloop, West-Terschelling
02-11:  Zilveren Turfloop, Mijdrecht
01-11:  Najaarsloop Epe, Epe
01-11:  Raboloop, Mill
01-11:  De Gerrit Voortman Lemelerbergloop, Lemele
01-11:  Veld en Bosloop AV Fortuna, Vlaardingen
01-11:  3dNb Croscompetitie, Aalten
26-10:  Athlos Bosloopcompetitie, Harderwijk
26-10:  Sparrenbosloop, Boxtel
26-10:  Roele de Vries Crosscircuit, Hoorn
26-10:  60e Wolfskamerloop, Huizen
26-10:  De Brooks IJzerenMan cross, Weert
26-10:  24e halve marathon, Doetinchem
26-10:  ATB Classic: Scherpenheuvel-Hapert, Hapert
26-10:  Bridge To Bridgerun, Blerick - Venlo
26-10:  Utrechtse Heuvelrugestafette, Amersfoort
26-10:  Marathon Brabant, Etten-Leur
26-10:  AV23 Middenmeerloop, Amsterdam
25-10:  Snertcross, Tilburg
25-10:  De Jong @ Laan Athlos cross/rbr, Harderwijk
25-10:  26e Klokloop, Heerde
25-10:  Landgoed Twente Marathon, de Lutte
25-10:  Diepe Hel Holterbergloop, Nijverdal
25-10:  Amerongse Koploop, Amerongen
25-10:  20e Bevoloop van Gorinchem, Gorinchem
25-10:  Vierde VUmc gebouwenloop, Amsterdam
25-10:  Pegasus Wandeltocht, Wekerom
19-10:  Trimloop STG Bergen, Bergen
19-10:  20e Kleine Haar Loop, Kring van Dorth
19-10:  Brecheisen Makelaars Maliebaanloop, Utrecht
19-10:  33e ING Amsterdam Marathon, Amsterdam
19-10:  Gebr. Oomenloop, Rucphen
18-10:  1e cross G.O. crosscompetitie, Hardenberg
18-10:  Herfstloop, Lelystad
18-10:  7e Monnikenloop, Schiermonnikoog
18-10:  Zuidlaardermarktloop, Zuidlaren
14-10:  Herfstwandel 5-Daagse, Wijk aan Zee - St.Ma
12-10:  Lokoloop competitie, Zeewolde
12-10:  AVC Bosloop, Castricum
12-10:  Herfstloop Nijmegen Atletiek, Nijmegen
12-10:  FlevOniceRUN, Biddinghuizen
12-10:  Pijnenburg Bosmarathon, Soest
12-10:  Netwerk Drechtstedenloop, Dordrecht
12-10:  Struinen door bos en duinen, Overveen
12-10:  Hellendoorn Classic, Hellendoorn
12-10:  Marathon Eindhoven, Eindhoven
11-10:  Arkervaartloop, Nijkerk
11-10:  Struinen door bos en duinen, Overveen
11-10:  Ontbijtloop Marathon Eindhoven, Eindhoven
11-10:  Zandstuve Boslopen competitie, Den Ham
05-10:  Klim Clinic Montferland, Beek (Montferland)
05-10:  Parkstadrun, Amsterdam
05-10:  De Meierijloop, Vught
05-10:  De 21km van Bergen, Bergen
05-10:  Huttenkloasloop, Oldenzaal
05-10:  Bredase Singelloop, Breda
05-10:  Hoge Veluwe Loop, Hoenderloo
05-10:  Océ-Loop, Venlo
04-10:  13e STAP Loop, Brunssum
04-10:  7e Otterberg-Blinkerdloop, Wijster
04-10:  MTB toertocht MarathonZeeland, Burgh-Haamstede
04-10:  MarathonZeeland, Burgh-Haamstede
03-10:  MarathonZeeland LADIES RUN, Zoutelande
01-10:  Seminar Like2Run, Rotterdam
28-09:  Centrumloop, Helmond
28-09:  RABOBANK ATB Marathon, Borculo
28-09:  Hunzeoutdoorevent, Gasseltenijveen
28-09:  Fortis Singelloop Utrecht, Utrecht
28-09:  7e Maasheggenloop, Boxmeer
28-09:  Posbankloop, Velp (Gld)
28-09:  Zilveren Kruis Achmea Loop, Haarlem
28-09:  Besthmenerbergcross en Palazzoloop, Ommen
28-09:  Ommer Nieuws Ladies Run, Ommen
28-09:  Texel Halve Marathon, Texel
28-09:  De 30 van Almere, Almere
28-09:  19e Geul Techniekloop, Vlaardingen
27-09:  Self-Transcendence 6 uursloop, Amsterdam
27-09:  Thaisner DorpsRun, Thesinge
27-09:  Tocht om de Noord, Zoutkamp-Delfzijl
27-09:  Vechtdal Marathon 2-daagse, Ommen
27-09:  Rabobankloop-Alblasserdam, Alblasserdam
27-09:  Wolderwijdloop, Zeewolde
21-09:  Loopclinic heuveltraining, Beek (Montferland)
21-09:  van Schaften Estafettemarathon, Spijkenisse
21-09:  Saucony Halve van Hoogland, Amersfoort
21-09:  Dam tot Dam FietsClassic, Amsterdam
21-09:  24e Dam tot Damloop, Amsterdam-Zaandam
21-09:  Halve en kwart marathon Cranendonck, Cranendonck
21-09:  Groningen Stad Marathon, Groningen
21-09:  De Tien van 't Aogje, Princenhage (Breda)
21-09:  Leontien's Ladies Ride, 's-Hertogenbosch
21-09:  29e Beekse Marathon, Hilvarenbeek
20-09:  Newline halve marathon, Hattem
20-09:  Schweitzerloop, Dordrecht
20-09:  Dam tot Dam Wandeltocht, Amsterdam-Zaandam
20-09:  Trainingslopen Amsterdam Marathon, Amsterdam
20-09:  Maastrichts Mooiste Wandeltocht, Maastricht
19-09:  22e Kennedymars Haaksbergen, Haaksbergen
17-09:  3e Nijmegen Bruggenloop, Nijmegen
14-09:  Bollekesloop Antwerpen, Berchem
14-09:  Menzis singelloop, Enschede
14-09:  Albert Eising-loop, Dalen
14-09:  AD 10 km Loop, Rotterdam
14-09:  Fortis 1/2 Marathon Rotterdam, Rotterdam
14-09:  3e Gerrie Knetemann Classic, Alkmaar
14-09:  Thermae Son Duorace, Son
14-09:  Bridge to Bridge, Arnhem
14-09:  Mergelland Marathon, Meerssen
14-09:  Tri-Ambla Cross Triathlon, Ameland
14-09:  Electrabel Burgum Run, Burgum
14-09:  Rotterdam on Wheels handbike/wheel, Rotterdam
14-09:  Skate Marathon, Rotterdam
14-09:  Airborne Ten Miles, Eindhoven
13-09:  Rabobank Pierloop Velsen, Ijmuiden
13-09:  Ronde van Waalre, Waalre
13-09:  The Run, Vroomshoop
13-09:  Fish Potato Run, Emmeloord
13-09:  7e Wim Hol Memorial, Papendrecht
13-09:  European Champ. Cross Triathlon, Ameland
12-09:  De Goudse Nationale Singelloop, Gouda
08-09:  ESL Running Academy, Venlo
07-09:  De slach om Reahus, Reahûs
07-09:  D-spelen, Amsterdam
07-09:  23e De Groene Campus Halve Marathon, Deurne
07-09:  Vlietloop, Voorschoten
07-09:  Tempo-Run, Bussum
07-09:  Marktstad...RUN!, Purmerend
07-09:  Brabants Dagblad Tilburg Ten Miles, Tilburg
07-09:  30 van Amsterdam Noord, Amsterdam
07-09:  ING Bank Haarlemmermeer Marathon, Hoofddorp
07-09:  9e Maas en Waalse Dijkenloop, Beneden-Leeuwen
06-09:  Annermarktloop, Annen
06-09:  Zwaluwse Zonzeel Loop, Hooge Zwaluwe
06-09:  Rabo Stratenloop Bladel, Bladel
06-09:  Unive-Hanzeloop, Warnsveld
06-09:  Bunniks Mooiste, Bunnik
06-09:  Thebe Extra TTM-wandeltocht, Tilburg
06-09:  Bourgondisch Fruitwandelen, Beneden-Leeuwen
06-09:  1e Maas en Waalse DijkenWielertocht, Beneden-Leeuwen
06-09:  Heideloop, Ermelo
06-09:  25 wandel van Amsterdam Noord, Amsterdam
05-09:  De Nacht van Nijmegen, Nijmegen
03-09:  AVZ Avondloop, Zeewolde
03-09:  De Bikkelloop, Zuidwolde
31-08:  SevenaerRun, Zevenaar
31-08:  Rabobank Hemmeromloop, Hem
31-08:  Dorpsloop Teteringen, Teteringen
31-08:  Tourversie Ronde van Midden-Ned., Utrecht
30-08:  Klim Clinic Posbank, Velp
30-08:  Sneek-Bolsward-Sneek, Sneek
30-08:  22ste Halve Marathon, Burgh-Haamstede
30-08:  Bels Lijntje Loop, Baarle-Nassau
30-08:  Diekirch-Valkenswaard, Valkenswaard
30-08:  Run Bike Run Borne, Borne
30-08:  UPC Holland Triathlon, Almere
30-08:  Zwemloop, Tilburg
30-08:  13e Ketelhavenloop, Ketelhaven (Dronten)
27-08:  Emiclaerloop, Amersfoort
27-08:  De Hypotheker Beekloop, Eindhoven
26-08:  18e Salverda Berkumloop, Zwolle (Berkum)
24-08:  Gran Fondo Thomas Dekker, Alkmaar
24-08:  Rabo Triatlon Drachten, Drachten
24-08:  Triathlon Doetinchem, Doetinchem/ Braamt
23-08:  Aqua Klimcross, Sibculo
23-08:  Alphense stratenloop, Alphen
20-08:  De Get Running Wolfsvenloop, Mierlo
16-08:  11e TIB Ravijnloop, Nijverdal
16-08:  Ronde van Naastenbest, Best
13-08:  Vakantieloop, Biest-Houtakker
12-08:  De Gouden Pijl, Emmen
09-08:  Runnersworldloop, Apeldoorn
09-08:  26ste Luik-Bastenaken-Luik, Luik (BEL)
06-08:  7 van Santpoort, Santpoort Noord
03-08:  Brünen Boeskoolloop, Oldenzaal
03-08:  Stortemelk Halve Marathon, Vlieland
01-08:  21e Halve Marathon van Dalfsen, Dalfsen
26-07:  Open Eindhovense, Eindhoven
26-07:  Halve marathon Lauwersoog-Ulrum, Ulrum
16-07:  Fortis Loopfestijn Voorthuizen, Voorthuizen
13-07:  Leontien's Ladies Ride, Rotterdam
12-07:  MONDO Keien Meeting, Uden
12-07:  2° Marathon der Noorderkempen, Rijkevorsel
08-07:  Drentse Fiets 4Daagse, Diverse locaties
06-07:  Bergrace Off the Road, Oosterbeek
06-07:  Run-Bike-Run Deurningen, Deurningen
06-07:  Coevorder Grachtenloop, Coevorden
05-07:  SPAR NK atletiek, Amsterdam
05-07:  Rondje om de Koepel, Lunteren
05-07:  Grebbe - Vallei Wandeltocht, Rhenen + Veenendaal
05-07:  Van Bank tot Bank, Heerde
29-06:  Galgenloop, Berkel-Enschot
29-06:  Midzomerrun Westervoort, Westervoort
28-06:  Clinic Saucony Halve van Hoogl, Hoogland
28-06:  Rundeloop, Zwartemeer
28-06:  7e Lingewaalloop, Herwijnen
28-06:  International Triathlon Holten, Holten
28-06:  Wiezoloop, Wierden
25-06:  Nijmegen Global Athletics, Nijmegen
25-06:  De Rabobank Klepperstadloop, Hardenberg
24-06:  Scarabee 10k loop, Valkenswaard
22-06:  Rabo-Hamersveldloop, Leusden
22-06:  ROC Aventus 10 EM van Apeldoorn, Apeldoorn
22-06:  Halve Marathon van Roosendaal, Roosendaal
22-06:  Run Beuningen Run, Beuningen
22-06:  adidas Ladiesrun, Rotterdam
21-06:  TNO-Ambachtsheerlijkheidloop, Numansdorp
21-06:  10e Groot Ginkelse loop, Wekerom
21-06:  25e Dorpsloop, De Lutte
21-06:  ZeebodemEvent (hardlopen), Lelystad
21-06:  ZeebodemEvent (triatlon, duatlon), Lelystad
21-06:  4e Heuvelrugloop Maarn, Maarn
20-06:  Banthumloop, Bergentheim
20-06:  Tuinbouwloop, Klazienaveen
20-06:  Midzomernachtcross, Amsterdam
20-06:  Haarl Dagblad-Life Fit Grachtenloop, Haarlem
18-06:  Global-e Stratenloop - Gilze, Gilze
18-06:  2e Plus Wandel4daagse, Alkmaar
18-06:  Papendal Games 1K Runaway, Arnhem
16-06:  5 km Clinics Vechtdal Marathon, Ommen
16-06:  Rabobank Almere avondfiets-4-daagse, Almere
15-06:  Halve Marathon van Sint-Oedenrode, Sint-Oedenrode
15-06:  27e Vechtloop, Weesp
15-06:  13e Internationale Rondje Voorne, Brielle
15-06:  Stoomtramloop, Hoorn
15-06:  24e AH Halve Marathon, Gennep
15-06:  8 van Drachten, Drachten
15-06:  Maastrichts Mooiste, Maastricht
15-06:  Stratenloop Goirle Loopgroep Goirle, Goirle
14-06:  Gouden Spike, Leiden
14-06:  NK Masters, Drunen
14-06:  St. Bavoloop, Rijsbergen
14-06:  Rabo 8 van Drachten, Drachten
14-06:  10e SkeelerRonde Zaanstad, Zaanstad
14-06:  19e Nijeveense Triathlon, Nijeveen
14-06:  9e Ooievaarsloop, Groot-Ammers
14-06:  Slachtemarathon 2008 (hardlopers), Fryslân
14-06:  Oostermeent Triathlon Huizen, Huizen
14-06:  Zwolse Halve Marathon Festival, Zwolle
14-06:  2e Hernense Stratenloop, Hernen
13-06:  Steinakkerloop, Stramproy
08-06:  PlasPoelPolderloop, Rijswijk
08-06:  Oss on Classic Wheels, Oss
08-06:  Wandelevenement Rondje Helmond, Helmond
08-06:  KiKarun, Spaarnwoude
08-06:  Keppelrun, Hoog-Keppel
08-06:  Bergrace Off the Road, Arnhem
08-06:  Maastrichts Mooiste wandeltocht, Maastricht
08-06:  Leontien's Ladies Ride, Zwolle
08-06:  Ronde van Zijpe&Zijper Fietstocht, Zijpe
07-06:  Boerenloop, Abbegea
07-06:  Rondje Rijen, Rijen
07-06:  Nelli Cooman Games 1Krunaway, Stadskanaal
07-06:  14e LONU Van Goghloop, Nuenen
07-06:  Voartse Rabo Run Bike Run, Dedemsvaart
07-06:  Zwitserloot Dakrun, Groesbeek
07-06:  Cuneraloop, Rhenen
07-06:  22e De Meeuw Jazzloop, Oirschot
07-06:  Jubileum prestatieloop, Vlaardingen
01-06:  Waterland Halve Marathon, Monnickendam
01-06:  TweeStedenloop, Waalwijk-Tilburg
01-06:  Letterenloop, Haarlem-Bloemendaal
31-05:  29e De Triangel Dubbele Lus, Castricum
31-05:  8e Gerard Tebroke Memorialloop, Aalten
31-05:  Stuwwalloop, Oosterbeek
31-05:  Van Goghloop Zundert, Zundert
31-05:  Univé Drenthe Marathon, Klazienaveen
30-05:  Twenterandrun, Vriezenveen
30-05:  Veluwezoomloop, Dieren
25-05:  Gezond de Wereldbol Rond, Zwolle
25-05:  Rabobank Drie Dorpenloop, Kortenhoef
25-05:  Pim Mulier Run2Dayloop, Santpoort Noord
25-05:  Eiberrun, Eibergen
25-05:  De Kroon Ooyse Landloop, Oud Zevenaar
25-05:  FloraHolland 10 van Tynaarlo, Eelde
25-05:  Classico Boretti, Amsterdam
25-05:  The Hague Royal Ten, Den Haag
25-05:  Vestingloop 's-Hertogenbosch, 's-Hertogenbosch
25-05:  Marathon van Leeuwarden, Leeuwarden
25-05:  Meeus Bosloopcompetitie, Harderwijk
24-05:  Dwars Door Dongen, Dongen
24-05:  WUCC 2008 -- MTB Marathon, Nijmegen
24-05:  25e AMC-LOOP, Amsterdam
24-05:  Jean Nelissen Classic, Vianden
24-05:  Nordicwalking2daagse, Zuidlaren
22-05:  FBK-Dubbele Mijl van Hengelo, Hengelo (O)
22-05:  MiLa Testwedstrijd Haag Atletiek, Den Haag
20-05:  Wandel4daagse Zuidwolde, Zuidwolde
18-05:  58e Bommelasloop, Enschede
18-05:  Breakfastrun, Zuidlaren
18-05:  Mokum Twiske Loop, Landsmeer
18-05:  Squeezy Run Bike Run, Amersfoort
18-05:  7-Dorpentocht, Wormerveer
18-05:  Rietplasloop, Emmen
18-05:  Terheijdenloop, Terheijden
18-05:  4e DSB Bank Marathon Hoorn, Hoorn
17-05:  AVZ Lenteloop, Zeewolde
17-05:  Rivierenhofloop Deurne, Deurne
17-05:  Crossloop Zuidwolde, Zuidwolde
17-05:  Nationale Lenteloop, Papendrecht
17-05:  Kaatsheuvelse Pleinloop, Kaatsheuvel
17-05:  Limburgs Mooiste, Heerlen
17-05:  9e Sibbing & Wateler Heuvelrugloop, Veenendaal
17-05:  Fryslâns Moaiste / Batavus Noord Ne, Leeuwarden
14-05:  Verkerkloop, Zwijndrecht
14-05:  Wisentloop Dronten, Dronten
13-05:  Rabobank 10 Engelse Mijl en 5km Wom, Epe
12-05:  Brabantse ABC-kampioenschappen, Tilburg
12-05:  43e Rabo Pinksterloop, Eersel
11-05:  HANKAN Marathon, Nijmegen
10-05:  LTB Recordwedstrijden, Hoorn
10-05:  Vitalcentre Halve Marathon Raalte, Raalte
10-05:  KaaienLoop 10 mei 2008, Oosterhout
10-05:  Capitulatiebevrijdingstocht, Wageningen
09-05:  Profict Hardloop4daagse, Apeldoorn
07-05:  24e Rabobank Hooglandse Dorpsloop, Amersfoort
07-05:  Meerkantenloop, Ermelo
05-05:  Saucony Liberty Ladies Run, Waalwijk
04-05:  Haagse Beemdenloop, Breda
04-05:  Flynth Run 4 Ladies, Boskoop/Hazerswoude
04-05:  Shimano Fiets Challenge, Vaals
03-05:  Ter Specke Bokaal, Lisse
03-05:  26e Dreefloop, Deurne
03-05:  Bloeiend Zijpe Wandeltocht, 't Zand
03-05:  5e Expert-Bartelts Run-Bike-Run, Dordrecht
03-05:  Shimano Fiets Challenge, Vaals
01-05:  Lopen doet Hopen, Blokker
01-05:  Nacht van Groningen, Groningen
01-05:  Fietsen ohne Grenzen, Coevorden/Emlichheim
01-05:  21e Trompper Optiek Golden Tenloop, Delft
01-05:  5e Steven Rooks Classic, Maastricht
30-04:  Singelloop, Wijk bij Duurstede
30-04:  62e Havenloop, Vlaardingen
30-04:  Oranjeloop, Hoge Hexel
30-04:  Ambachtse Oranje Breakfastrun, Hendrik Ido Ambacht
30-04:  27e Torenloop Koninginnedag, Hilvarenbeek
30-04:  Paintball Event Hoogeveen, Hoogeveen
27-04:  ING Bank Enschede Marathon, Enschede
27-04:  Meeus Bosloopcompetitie, Harderwijk
26-04:  Hardloopclinics TRR & R2D, Tilburg
26-04:  36e Ronde van Noord-Holland, Oostzaan
26-04:  Like2Run op weg, Rotterdam
25-04:  Bergrace by Night, Wageningen-Rhenen
23-04:  De Hypotheker Beekloop, Eindhoven
22-04:  Zomeravondcup, Utrecht
20-04:  Rondje Millingen, Millingen ad Rijn
20-04:  IJsselloop, Deventer
20-04:  Bergse Monumentenloop, Bergen op Zoom
20-04:  Unicef Kinderrun, Hoogeveen
20-04:  Hoogeveense Cascaderun, Hoogeveen
19-04:  Vennenloop, Oisterwijk
19-04:  32e Geinloop, Driemond
19-04:  4e Krakelingenloop, Heukelum
19-04:  3de Zwaarste 10 van Zeeland, Westenschouwen
18-04:  Unicef Loop Breukelen, Breukelen
18-04:  Vrieling Hardenberg City-run, Hardenberg
13-04:  Nomen Race, Beekbergen
13-04:  Fortis Jeugdloop, Rotterdam
13-04:  RTV Rijnmond Loop, Rotterdam
13-04:  AD 5 km loop, Rotterdam
13-04:  Fortis Marathon Rotterdam, Rotterdam
13-04:  2e DrutenLoop, Druten
13-04:  Nescioloop, Amsterdam
12-04:  Fortis Kippenren, Barneveld
12-04:  Fjoertoer, Terschelling
08-04:  De Primera de Haan 4 mijlrun, Hoogeveen
06-04:  Ronde van Wymbritseradiel, Sneek
06-04:  Dwars Door Dordt, Dordrecht
06-04:  73e Sloterplasloop, Amsterdam
06-04:  11e Keizers Sanitair Drielandenloop, Losser
06-04:  Road Air Run, Hoofddorp
06-04:  Parelloop, Brunssum
06-04:  Nike Hilversum City Run, Hilversum
05-04:  Furness car halve Marathon, Ommen
05-04:  Rabo Stratenloop, Reusel
05-04:  3e Rondje Vrachelen, Oosterhout
05-04:  7e Univé Astrea Run, Groningen
05-04:  Hop Scholierenbaanloop, Harderwijk
31-03:  5-10-15 km loop, Helmond
30-03:  14e RABO Haaksbergse Engelse Mijlen, Haaksbergen
30-03:  POSNO-SPORT Halve Marathon, Weert
30-03:  Meeus Bosloopcompetitie, Harderwijk
30-03:  Bergrace Off the Road, Rozendaal Gld
30-03:  Fietsshop De Berg Zwemloop, Amersfoort
30-03:  ING Venloop, Venlo
30-03:  Runner's World Zandvoort CircuitRun, Zandvoort
29-03:  Clinics Vechtdal 1/2 marathon, Ommen
29-03:  Binnenmaasloop, Mijnsheerenland
29-03:  Condensloop, Leeuwarden
24-03:  Peter Rusmanloop, Oirsbeek-Schinnen
24-03:  30e Shell Ziedewij Oude Maasloop, Barendrecht
24-03:  Kidney-Run, Roosendaal
24-03:  Univé Klap tot Klaploop, Stadskanaal
24-03:  Jaarbeurs Utrecht Marathon, Utrecht
24-03:  32 ste Rabobank Paasloop, Boxtel
22-03:  AV Fortuna prestatielopen, Vlaardingen
22-03:  De 32 van Kampen, Kampen
22-03:  Univé Leekster Lente Loop, Leek
21-03:  5 van Schoorl, Schoorl
18-03:  Clinic, Tilburg
18-03:  Amersfoortse Baan Competitie, Amersfoort
16-03:  Lenteloop Almere, Almere
16-03:  Internationale Rabo Zwinstedenloop, Sluis
16-03:  Runnersworld Spaarnwoudeloop, Velsen-Zuid
16-03:  Intersport vd Broek halve marathon, Veldhoven
16-03:  Bergrace Winter Aktief Weekend, Wageningen
16-03:  Lenteloop Eerbeek, Eerbeek
16-03:  Louis Vinkloop, Amsterdam
15-03:  Eiberrun Clinic, Eibergen
15-03:  Veluwepoortloop, Nijkerk
15-03:  Euroma Kruidenloop, Wapenveld
15-03:  7e Dokkum Bonifatiusloop, Dokkum
15-03:  Bergrace Winter Aktief Weekend, Wageningen
15-03:  West 5km loop, Den Haag
15-03:  AD Haagsche Courant 10km loop, Den Haag
15-03:  Fortis City-Pier-City loop, Den Haag
15-03:  56e Plassenloop, Reeuwijk
15-03:  Halve marathon van Sint Anthonis, Sint Anthonis
15-03:  5e Vijf Mijlenloop, Ameide
09-03:  Mijlen van Zeist, Zeist
09-03:  Trappenbergloop, Huizen
09-03:  Driedorpencross, Sint-Oedenrode
09-03:  38e Merenloop, Grou
09-03:  27e Fresenius halve marathon, Drunen
09-03:  Rondje Nederland, Arnhem
09-03:  AD 20 van Alphen, Alphen aan den Rijn
09-03:  Lokoloop-6 seizoen 2007/2008, Zeewolde
09-03:  Nico de Witt Marathon, Beek Ubbergen
09-03:  Pelgrim Achtkastelenloop, Vorden
08-03:  Rabobank Randmeren 1/2 Marathon, Harderwijk
08-03:  Like2Run training vd Ladiesrun, Rotterdam
08-03:  36ste Pannekoekloop, Burgh-Haamstede
08-03:  Halve marathon De Waal, De Waal
08-03:  TRIAS Halve Marathon, Dordrecht
08-03:  MTB-marathontraining 2008, Amerongen
06-03:  Roetersrun, Amsterdam
02-03:  31e Brielse Maasloop, Brielle
02-03:  Berden Voorjaarsloop, Venlo
02-03:  De Plok Baggerloop, Didam
02-03:  Audax NK Cross, Rijen
01-03:  DriebergenLOOP, Driebergen
01-03:  Audax NK Cross, Rijen
01-03:  DES Halve Marathon 'Jan Kolenloop', Eersel
24-02:  30 van Tilburg, Tilburg
24-02:  Meeus Bosloopcompetitie, Harderwijk
24-02:  Fortis Bruggenloop Rotterdam, Rotterdam
24-02:  51e Joe Mann Bosloop, Best
24-02:  Spinningmarathon Maas en Waal, Druten
17-02:  Rabobank Bosloop, Castricum
17-02:  Wedertcross, Valkenswaard
17-02:  3e Dorschkampcross, Wageningen
17-02:  Rico Salvetti Loop, Moergestel
17-02:  3de Dinkelloop, Losser
16-02:  Van Splunder-Heinenoordtunnelloop, Oud Beijerland
16-02:  2e Testloop, Vlaardingen
16-02:  35e Februariloop, Bennekom
10-02:  Voorne 10 Mijl, Brielle
10-02:  17e Amersfoortse Bergcross, Amersfoort
10-02:  Lokoloop-5 seizoen 2007/2008, Zeewolde
10-02:  Safari Groet Uit Schoorl Run, Schoorl
10-02:  Arnoud Magnin Wintercross, Zuidlaren
10-02:  Atledo Cross, Dongen
10-02:  MARESIA Offroad Duathlon & ATB, Waalwijk
09-02:  4e cross G.O. Crosscompetitie, Aalten
02-02:  Kruikenloop, Tilburg
02-02:  Rabobank Wintercross, Zeewolde
27-01:  THORCROSS, Roosendaal
27-01:  Rabobank Goed, Beter, Best-loop, Best
27-01:  Meeus Bosloopcompetitie, Harderwijk
27-01:  Loopgroep Goirle Cross 2008, Goirle
27-01:  Corus Beeckestijncross, Velsen Zuid
26-01:  Annamarie Thomas Schaatsfestijn, Den Haag
26-01:  Egmond Wandel Marathon, Egmond aan Zee
20-01:  Intersport Biesheuvelloop 2008, Maassluis
20-01:  Bergrace Winter Aktief Weekend, Wageningen
20-01:  DES Dieprijt Cross, Eersel
20-01:  Wintercup (3e van 3 wedstrijden), Baarn
20-01:  39e BN/De Stem Mastboscross, Breda
20-01:  34ste RTV-NH Vondelparkloop, Amsterdam
19-01:  26e Zwolsebos halve marathon, Heerde
19-01:  19e Dirk IV loop, Hoornaar
19-01:  39e BN/De Stem Mastboscross, Breda
19-01:  Bergrace Winter Aktief Weekend, Wageningen
13-01:  Clinic bergcross 2008, Amersfoort
13-01:  Lokoloop-4 seizoen 2007/2008, Zeewolde
13-01:  Egmond Halve Marathon, Egmond aan Zee
12-01:  1e Testloop, Vlaardingen
12-01:  3e cross G.O. Crosscompetitie, Epe
12-01:  ATB strandrace Egmond-Pier-Egmond, Egmond aan Zee
12-01:  Nieuwjaarsloop Aalden Rondomme, Aalden
06-01:  27e Marc Peters Oliebollen Omloop, Boxmeer
06-01:  De Halve van Rockanje, Rockanje
06-01:  18e Spiridoncross, Rijen
06-01:  Like2Run training vd RTV Rijnmond, Rotterdam
06-01:  Road to Rotterdam Trainingslopen, Diverse locaties
06-01:  Rabo Nieuwjaarsloop, Glanerbrug
06-01:  Genneper Parken Trimloop, Eindhoven
06-01:  NIB-Phanos Boscross, Amstelveen
06-01:  Like2Run van 0 naar de AD5km, Rotterdam
06-01:  Rabobank Bosloop, Castricum
05-01:  21e Florijnwinterloop, Woudenberg
05-01:  de Wilde Midwinterloop, Vaassen
05-01:  Landal Nieuwjaarloop, Hellendoorn

2007
31-12:  Sportchallenge, Nederland
31-12:  23e Oudejaarsloop, Hilvarenbeek
31-12:  Oliebollenloop, Weert
31-12:  Sylvestercross, Soest
31-12:  Nordic Walking Gluhwein tocht, Rijen
30-12:  Brink tot Brinkloop, Deventer
30-12:  Meeus Bosloopcompetitie, Harderwijk
30-12:  Eindejaarscorrida Stad Leuven, Leuven
30-12:  De Meeuw Auwjaorscross, Oirschot
30-12:  Kerstloop, Amstelveen
30-12:  Oudejaarsloop Orion, Boekend (Venlo)
27-12:  17e Fortis Derde Kerstdagloop, Arnhem
26-12:  Kerstcorrida Tielt, Tielt
26-12:  Kerstcross Opmeer, Opmeer
26-12:  TOF Kerstcross, Breda
19-12:  BAMA Kerstcross 2007, Apeldoorn
16-12:  41e Lidocross, Waalwijk
16-12:  ALLCO L'Avant Sylvestre, Reusel
16-12:  Wintercup (2e van 3 wedstrijden), Baarn
16-12:  A73 Marathon Limburg, Roermond-Venlo
16-12:  Kerstloop, Barendrecht
16-12:  2de Dinkelloop Kerstcross (TCC), Losser
15-12:  Prestatieloop 5, 10, 21,1 km, Vlaardingen
15-12:  Houtwijkkerstloop, Dronten
09-12:  Rabobank Bosloop, Castricum
09-12:  Lokoloop-3 seizoen 2007/2008, Zeewolde
09-12:  Spijkenisse-Spark marathon, Spijkenisse
09-12:  Open NK op Rollen, Bladel
09-12:  24e zandboscross, deurne
08-12:  2e cross G. O. Crosscompetitie, Apeldoorn
08-12:  1ste Stelleloop, Ouwerkerk
02-12:  Olympisch Stadionloop, Amsterdam
02-12:  Wincanton Montferland Run, 's-Heerenberg
02-12:  Snertloop, De Lutte
02-12:  Mardenkro Enclavecross, Baarle-Nassau
02-12:  KarpenCross, Eindhoven
01-12:  Henk Bijker Bovenboerloop, Nijeveen
25-11:  Meeus Bosloopcompetitie, Harderwijk
25-11:  19e MARESIA Cross, Kaatsheuvel
25-11:  Bommelasloop, Enschede
24-11:  2e Zandstuve Bosloop 2007/2008, Den Ham
24-11:  Horaloop, Ede
24-11:  Zuiderzeemarathon; van Nagele naar, Zwolle
18-11:  De Campuscross, Veldhoven
18-11:  Crosscup Almere circuit, Almere
18-11:  Red Bull Knock Out, Scheveningen
18-11:  Struinen door bos en duinen, Overveen
17-11:  Struinen door bos en duinen, Overveen
11-11:  Wintercup (1e van 3 wedstrijden), Baarn
11-11:  Lokoloop-2 seizoen 2007/2008, Zeewolde
11-11:  1ste Dinkelloop 07/08, Losser
11-11:  Dotterbloemloop, Zoetermeer
11-11:  Internationale VGZ Warandeloop, Tilburg
11-11:  C 1000 Valkenloop, Valkenswaard
11-11:  Frits van der Werff Eenhoornloop, Hoorn
10-11:  38e Bennekomse Bosloop, Bennekom
10-11:  Nationale Jeugdcrossdag Warandeloop, Tilburg
10-11:  1e cross G. O. Crosscompetitie, Dronten
10-11:  Loopclinics BN/DeStem Mastboscross, Breda
10-11:  40ste Mosselloop, Burgh-Haamstede
04-11:  Drunense Duinen Cross, Drunen
04-11:  KAV Holland Cross, Spaarndam
04-11:  ENCI-bergloop, Maastricht
04-11:  Twentse Cross Competitie, Haaksbergen
04-11:  Zilveren Turfloop, Mijdrecht
04-11:  Marathon van Rooi, Sint-Oedenrode
04-11:  Halve Marathon Purmerend, Purmerend
04-11:  Terschelling Marathon Berenloop, Terschelling
04-11:  Maple Leaf cross, Hilversum
03-11:  AV Fortuna Veld en Bosloop, Vlaardingen
03-11:  Gerrit Voortman Lemelerbergloop, Lemele
03-11:  Raboloop, Mill
03-11:  QolorTech Halve marathon tevens OGO, Epe
02-11:  Bergrace by Night, Wageningen-Rhenen
01-11:  Ready2Run, Diverse locaties
28-10:  Meeus Bosloopcompetitie, Harderwijk
28-10:  Actimel Weerstands Loop, Oosterscheldekering
28-10:  Rexroth Sparrenbosloop, Boxtel
28-10:  Roele de Vries Crosscircuit, Hoorn
28-10:  Bridge to Bridge Run, Venlo - Blerick
28-10:  59e Wolfskamerloop, Huizen
28-10:  Parnassia Laan v. Meerdervoort Loop, Den Haag
28-10:  Marathon Brabant, Etten-Leur
28-10:  ATB Classic: Scherpenheuvel-Hapert, Hapert
28-10:  IJzeren Man Cross, Weert
28-10:  AV'23 Middenmeerloop, Amsterdam
27-10:  Laatste pont loop, Zeewolde
27-10:  Amerongse Koploop, Amerongen
27-10:  19e Bevoloop, Gorinchem
27-10:  Derde VUmc gebouwenloop, Amsterdam
27-10:  Diepe Hel Holterbergloop, Holten
27-10:  Klok loop, Heerde
27-10:  Snertcross, Tilburg
27-10:  Strontraceloop, Workum
21-10:  Gebr. Oomenloop, Rucphen
21-10:  19e Kleine-Haar-Loop, Kring van Dorth
21-10:  32e ING Amsterdam Marathon, Amsterdam
21-10:  Brecheisen Makelaars Maliebaanloop, Utrecht
21-10:  Hellendoorn Classic, Hellendoorn
20-10:  6e Monnikenloop Schiermonnikoog, Schiermonnikoog
20-10:  Pegasus Wandeltocht, Wekerom (Gem Ede)
20-10:  Accounta Athlos Cross, Harderwijk
14-10:  Lokoloop-1 seizoen 2007/2008, Zeewolde
14-10:  Marathon Eindhoven, Eindhoven
14-10:  Netwerk Drechtstedenloop, Dordrecht
14-10:  Pijnenburg Bosmarathon, Soest
13-10:  Zuidlaardermarktloop, Zuidlaren
13-10:  1e Zandstuve Bosloop 2007/2008, Den Ham
07-10:  ParkstadRun 2007, Amsterdam
07-10:  Van Gansewinkel Bosloop, Castricum
07-10:  Fortis Singelloop Utrecht, Utrecht
07-10:  De 21 km van Bergen, Bergen
07-10:  Huttenkloasloop, Oldenzaal
07-10:  Zilveren Kruis Achmealoop, Haarlem
07-10:  Hoge Veluwe Loop, Hoenderloo
07-10:  Bredase Singelloop, Breda
07-10:  De Meierijloop, Vught
06-10:  Veluwepoortloop, Nijkerk
06-10:  Tocht om de Noord, Zoutkamp-Delfzijl
06-10:  MarathonZeeland, Burgh-Haamstede
06-10:  Otterberg-Blinkerdloop, Wijster
06-10:  Oldemeijercross, Hardenberg
06-10:  Maasstadloop 2007, Rotterdam
30-09:  Posbankloop, Velp (Gld)
30-09:  Texel Halve Marathon, Texel
30-09:  de 30 van Almere, Almere
30-09:  Ommer Nieuws Ladiesrun, Ommen
30-09:  Bestmenerbergcross en Palazoloop, Ommen
30-09:  6e Maasheggenloop, Boxmeer
29-09:  12e STAP Loop, Brunssum
29-09:  Rabo Vechtdalmarathon 2 daagse, Ommen
29-09:  Rabobankloop-Alblasserdam, Alblasserdam
28-09:  Thaisner DorpsRun, Thesinge
23-09:  Kids Athletics, Purmerend
23-09:  Loopclinic heuveltraining, Beek (Montferland)
23-09:  Dam tot Dam FietsClassic, Amsterdam
23-09:  Hondsrug MTB-Marathon Gieten, Gieten
23-09:  De Tien van 't Aogje, Princenhage (Breda)
23-09:  23e Dam tot Damloop, Amsterdam-Zaandam
23-09:  17e Rabo Molenloop, Den Haag
22-09:  Dam tot Dam Wandeltocht, Amsterdam-Zaandam
22-09:  Schweitzerloop, Dordrecht
22-09:  Newline halve marathon, Hattem
19-09:  Global-e Stratenloop Gilze, Gilze
16-09:  Menzis Singelloop Enschede, Enschede
16-09:  28e Beekse Marathon, Hilvarenbeek
16-09:  Leontien's Ladies Ride, 's-Hertogenbosch
16-09:  Groningen Stad Marathon, Groningen
16-09:  Tri-Ambla Junior, Ameland
16-09:  Saucony Halve van Hoogland, Hoogland
16-09:  Airborneloop, Eindhoven
15-09:  Ronde van Waalre, Waalre
15-09:  Like2Run training Bruggenloop, Rotterdam
15-09:  Wim Hol Memorial, Papendrecht
15-09:  Tri-Ambla Offroad Triatlon, Ameland
15-09:  Sven Run for Life, Groningen
15-09:  GeulTechniekLoop, Vlaardingen
14-09:  De Goudse Nationale Singelloop, Gouda
14-09:  21e Kennedymars Haaksbergen, Haaksbergen
13-09:  Nordic Walking Z-Limburg Vierdaagse, Valkenburg ad Geul
09-09:  Arena Games, Hilversum
09-09:  22e Helicon Halve Marathon, Deurne
09-09:  Thermae Son Duorace, Son
09-09:  Tempo-Run2, Bussum
09-09:  Albert Eising-loop, Dalen
09-09:  De 30 van Amsterdam Noord, Amsterdam
09-09:  Mergelland Marathon, Meerssen
09-09:  Bridge to Bridgeloop, Arnhem
09-09:  Rotterdam on Wheels Skate Marathon, Rotterdam
09-09:  Rotterdam on Wheels handbike/wheel, Rotterdam
09-09:  Fortis 1/2 Marathon Rotterdam, Rotterdam
09-09:  Marktstad...Run!, Purmerend
08-09:  IJsseltoren Trappenloop, Zwolle
08-09:  25 Van Amsterdam Noord Wandeltocht, Amsterdam
08-09:  2e Gerrie Knetemann Classic, Alkmaar
08-09:  Reumafonds Eendaagse van Zegveld, Zegveld
08-09:  Fish Potato Run, Emmeloord
05-09:  Bikkelloop, Zuidwolde
02-09:  12e Internationale Rondje Voorne, Brielle
02-09:  ING Bank Haarlemmermeer Marathon, Hoofddorp
02-09:  8e Maas en Waalse Dijkenloop, Beneden-Leeuwen
02-09:  Brabants Dagblad Tilburg Ten Miles, Tilburg
01-09:  7e Zwaluwse Zonzeelloop, Hooge Zwaluwe
01-09:  HealthCare Running Academy, Venlo
01-09:  Like2run cursus van 0 naar 5 km, Rotterdam
01-09:  Rabobank Corso Fiets-Tours, Lienden
01-09:  12e Ketelhavenloop, Ketelhaven
01-09:  Hanzeloop, Warnsveld
01-09:  Triatlon Drachten, Drachten
01-09:  Tilburg Ten Miles wandeltocht, Tilburg
01-09:  Bourgondisch Fruitwandelen, Beneden-Leeuwen
01-09:  Sporting Harderwijk, Harderwijk
29-08:  Emiclaerloop, Amersfoort
28-08:  Salverda Berkumloop, Zwolle (Berkum)
28-08:  Bommenberendloop, Groningen
26-08:  Triathlon Doetinchem, Braamt
26-08:  Dorpsloop Teteringen, Teteringen
26-08:  Rabobank Hemmeromloop, Hem
25-08:  Bels Lijntje Loop, Baarle-Nassau
25-08:  Aqua Klimcross, Sibculo
25-08:  Run Bike Run Borne, Borne
25-08:  UPC Holland Triathlon, Almere
25-08:  Diekirch-Valkenswaard, Valkenswaard
25-08:  Sneek Bolsward Sneek, Sneek
25-08:  Zwemloop, Tilburg
25-08:  21e halve marathon, Burgh-Haamstede
24-08:  Oude Rotten Triathlon, Almere
22-08:  Hypotheker Beekloop, Eindhoven
18-08:  Ronde van Naastenbest, Best
18-08:  Alphense Stratenloop, Alphen
11-08:  Runnersworldloop, Apeldoorn
11-08:  25ste Luik-Bastenaken-Luik, Luik (BEL)
08-08:  Vakantieloop, Biest-Houtakker
05-08:  Stortemelk Halve Marathon, Vlieland
04-08:  MONDO Keien Meeting, Uden
03-08:  20e Halve Marathon van Dalfsen, Dalfsen
01-08:  7 van Santpoort, Santpoort Noord
30-07:  Daags na de Tour Stratenloop, Boxmeer
29-07:  Marathon365 run against cancer, Uden
28-07:  Halve marathon Lauwersoog-Ulrum, Ulrum
18-07:  Fortis Loopfestijn Voorthuizen, Voorthuizen
14-07:  Open Eindhovense, Eindhoven
07-07:  Grebbe - Vallei Wandeltocht, Rhenen - Veenendaal
07-07:  Triatlon Zuidwolde, Zuidwolde
07-07:  Van Bank tot Bank, Heerde
07-07:  Wiezo-Loop, Wierden
07-07:  International Triathlon Holten, Holten
06-07:  NK junioren AB, Utrecht
04-07:  De Printer Klepperstadloop, Hardenberg
01-07:  Run-Bike-Run Deurningen, Deurningen
01-07:  Coevorder Grachtenloop, Coevorden
30-06:  3e Buiten-Mere TVA marathon, Almere
30-06:  Dorpsloop, De Lutte
30-06:  28e De Triangel Dubbele Lus, Castricum
30-06:  Clinics Saucony Halve van Hoogland, Hoogland
27-06:  1e Plus Wandelvierdaagse, Alkmaar
24-06:  Bergrace Off the Road, Oosterbeek
24-06:  Rabobank Hamersveldloop, Leusden
24-06:  Leontien's Ladies Ride, Zwolle
24-06:  Halve Marathon van Roosendaal, Roosendaal
24-06:  Ladiesrun, Rotterdam
24-06:  Stoomtramloop, Hoorn
24-06:  Midzomerrun Westervoort, Westervoort
24-06:  Galgenloop, Berkel-Enschot
23-06:  6e Lingewaalloop, Herwijnen
23-06:  MBCyclo Midden Nederland, Amerongen
23-06:  TNO-Ambachtsheerlijkheidsloop, Numansdorp
23-06:  3e Heuvelrugloop Maarn, Maarn
23-06:  Beuningse Minimarathon, Beuningen
22-06:  Midzomernachtcross, Amstelveen
22-06:  Banthumloop, Bergentheim
17-06:  23e AH Halve Marathon, Gennep
17-06:  26e Vechtloop, Weesp
17-06:  8 van Drachten, Drachten
17-06:  Drie-O Halve Marathon, Sint-Oedenrode
17-06:  20e ZLM Stratenloop Goirle, Goirle
17-06:  10e Rijswijkse MTB weekend, Rijswijk
16-06:  10e rijswijkse MTB wknd Jeugdtoern., Rijswijk (ZH)
16-06:  9e SkeelerRonde Zaanstad, Zaanstad
16-06:  ZeebodemEvent (duatlon/triatlon), Lelystad
16-06:  Voartse Rabo Run Bike Run, Dedemsvaart
16-06:  9e Groot Ginkelse loop, Wekerom/Ede
16-06:  St. Bavoloop, Rijsbergen
16-06:  Oostermeent Triathlon Huizen, Huizen
16-06:  Sibbing & Wateler Heuvelrugloop, Veenendaal
16-06:  ZeebodemEvent 2007 (hardlopen), Lelystad
15-06:  HD Grachtenloop, Haarlem
15-06:  Tuinbouwloop, Klazienaveen
10-06:  Zijper Fietsdag, Zijpe
10-06:  Bergrace Off the Road, Arnhem
10-06:  Maastrichts Mooiste, Maastricht
10-06:  Marathon van Leeuwarden, Leeuwarden
10-06:  Oss on Classic Wheels, Oss
10-06:  Rondje Rijen, Rijen
09-06:  Gouden Spike, Leiden
09-06:  Ooievaarsloop, Groot Ammers
09-06:  VU loop, Amsterdam
09-06:  18e Nijeveense Triathlon, Nijeveen
09-06:  Zwolse halve Marathon Festival, Zwolle
09-06:  C1000 Nordic Walking2daagse, Zuidlaren
09-06:  De Meeuw Jazzloop, Oirschot
03-06:  Waterland Halve Marathon, Monnickendam
03-06:  Maastrichts Mooiste wandeltocht, Maastricht
03-06:  Loko runsIT Halve Marathon Zeewolde, Zeewolde
02-06:  10e Lijo Duo Run, Lienden
02-06:  Zwitserloot Dakrun, Groesbeek
02-06:  Limburgs Mooiste, Heerlen
02-06:  13e LONU Van Goghloop, Nuenen
02-06:  Cuneraloop, Rhenen
01-06:  GIBO / OLC Loop, Ootmarsum
01-06:  Twenterandrun, Vriezenveen
28-05:  42e Rabo Pinksterloop, Eersel
27-05:  Meeùs Bosloopcompetitie, Harderwijk
26-05:  Dwars Door Dongen, Dongen
26-05:  Univé Drenthe Marathon, Klazienaveen
26-05:  Gerard Tebroke Memorialloop, Aalten
26-05:  Twente Atletiek, Hengelo (O)
25-05:  Profict Hardloop4daagse, Apeldoorn
24-05:  FBK-Dubbele Mijl van Hengelo, Hengelo (O)
20-05:  Heumen on wheels, Heumen
20-05:  De Kroon Ooyse Landloop, Zevenaar
20-05:  56e Bommelasloop, Enschede
20-05:  3e Heddes Bouw Marathon Hoorn, Hoorn
20-05:  Pim Mulier Run2Dayloop, Santpoort Noord
20-05:  Terheijdenloop, Terheijden
20-05:  25e Dreefloop, Deurne
19-05:  Run Bike Run Elzen/Biesbosch, Dordrecht
19-05:  Van Son Kaatsheuvelse Pleinloop, Kaatsheuvel
18-05:  33e Stratenloop Hindeloopen, Hindeloopen
17-05:  NK 10.000 meter, Utrecht
17-05:  4e Steven Rooks Classic, Maastricht
17-05:  Nacht van Groningen, Groningen
17-05:  Hemelvaartloop, Eindhoven
13-05:  Breakfastrun, Zeegse
13-05:  City-run Apeldoorn, Apeldoorn
13-05:  HANKAN Marathon, Nijmegen
13-05:  The Hague Royal Ten, Den Haag
13-05:  Vestingloop 's-Hertogenbosch, 's-Hertogenbosch
13-05:  Bloeiend Zijpe fietstocht, Callantsoog
12-05:  Hero lenteloop 2007, Zeewolde
12-05:  LTB Recordwedstrijden, Hoorn
12-05:  Kaaienloop, Oosterhout
12-05:  Jean Nelissen Classic, Vianden
12-05:  Vitalcentre Halve Marathon Raalte, Raalte
12-05:  24e AMC-LOOP, Amsterdam
12-05:  25ste Nationale Lenteloop, Papendrecht
12-05:  Rabobank 1/2 Marathon v Harderwijk, Harderwijk
11-05:  Rietplasloop, Emmen
09-05:  Verkerkloop, Zwijndrecht
09-05:  23e Rabobank Hooglandse Dorpsloop, Hoogland
09-05:  Wisentloop Dronten, Dronten
08-05:  Rabobank 10 EM en 5 km, Epe
06-05:  LTB Run 4 Ladies, Boskoop
06-05:  JPR-IJsselloop, Deventer
06-05:  Shimano Fiets Challenge, Vaals
06-05:  18e Haagse Beemdenloop, Breda
05-05:  ASICS Ter Specke Bokaal, Lisse
05-05:  Crossloop Zuidwolde, Zuidwolde
05-05:  Bloeiend Zijpe Wandeltocht, 't Zand
05-05:  Shimano Fiets Challenge, Vaals
30-04:  Ambachtse Oranje Breakfastrun, Hendik Ido Ambacht
30-04:  26e Torenloop, Hilvarenbeek
30-04:  Singelloop, Wijk bij Duurstede
29-04:  Dorpsloop Twello, Twello
29-04:  Meeùs Bosloopcompetitie, Harderwijk
28-04:  Clinic Tilburg Ten Miles, Tilburg
28-04:  Vennenloop, Oisterwijk
28-04:  Like2run cursussen, Rotterdam
25-04:  Hypotheker Beekloop, Eindhoven
22-04:  Bergse Monumentenloop, Bergen op Zoom
22-04:  Hoogeveense Cascaderun, Hoogeveen
22-04:  ING Bank Enschede Marathon, Enschede
21-04:  35e Ronde van Noord-Holland, Oostzaan
21-04:  3e Krakelingenloop, Heukelum
21-04:  31e Geinloop, Driemond
21-04:  De zwaarste van Zeeland, Burgh-Haamstede
20-04:  Vrieling Hardenberg City-run, Hardenberg
20-04:  Unicef Loop Breukelen, Breukelen
20-04:  Bergrace by Night, Wageningen-Rhenen
15-04:  Rondje Millingen, Millingen a/d Rijn
15-04:  Open Zaans Kampioenschap 10 EM, Krommenie
15-04:  1e DrutenLoop, Druten
15-04:  RTV Rijnmond Loop, Rotterdam
15-04:  AD 5 km loop, Rotterdam
15-04:  Fortis Marathon Rotterdam, Rotterdam
15-04:  Nomen Race, Beekbergen
15-04:  Nescioloop, Amsterdam
14-04:  Eiberrun, Eibergen
09-04:  De Zestig van Texel, Texel
09-04:  Wegener loopclinics 2007, Utrecht e.o.
09-04:  Fortis Marathon Utrecht, Utrecht
09-04:  Univé Klap tot Klaploop, Stadskanaal
09-04:  29e Shell Ziedewij Oude Maasloop, Barendrecht
09-04:  31 ste Rabobank Paasloop, Boxtel
08-04:  Paaswandel2daagse, Utrecht
07-04:  2e Rondje Vrachelen, Oosterhout
07-04:  ACO van Elderen halve marathon, Ommen
06-04:  5 van Schoorl, Schoorl
06-04:  Ronde van Vlaanderen, Geraardsbergen
01-04:  72e Sloterplasloop, Amsterdam
01-04:  Bergrace Off the Road, Rozendaal Gld
01-04:  Dwars Door Dordtloop, Dordrecht
01-04:  Road Air Run, Hoofddorp
01-04:  Nike Hilversum City Run, Hilversum
01-04:  10e Keizers Drielandenloop, Losser
01-04:  Parelloop, Brunssum
31-03:  Condensloop, Leeuwarden
31-03:  Trainingstage, Pont Royal
31-03:  6e Transcom Astrea Run, Groningen
31-03:  Rabo Stratenloop, Reusel
31-03:  Binnenmaasloop, Mijnsheerenland
25-03:  Ronde van Wymbritseradiel, Sneek
25-03:  Runnersworld Spaarnwoudeloop, Velsen-Zuid
25-03:  Trainingstage, Esterel
25-03:  Meeùs Bosloopcompetitie, Harderwijk
25-03:  POSNO-SPORT Halve MARATHON, Weert
25-03:  ING Bank Venloop, Venlo
25-03:  13e RABO Haaksbergse Engelse Mijlen, Haaksbergen
25-03:  Rondje Nederland, Arnhem
24-03:  Univé Leekster Lente Loop, Leek
24-03:  De 32 van Kampen, Kampen
18-03:  Intersport vd Broek Halve Marathon, Veldhoven
18-03:  Lenteloop Eerbeek, Eerbeek
18-03:  Louis Vinkloop, Amsterdam
18-03:  Lenteloop, Almere
17-03:  Veluwepoortloop, Nijkerk
17-03:  4e Kontakt Vijf Mijlenloop, Ameide
17-03:  Halve Marathon van Sint Anthonis, Sint Anthonis
17-03:  Fortis City-Pier-City Loop, Den Haag
17-03:  55e Plassenloop, Reeuwijk
17-03:  6e Dokkum Bonifatiusloop, Dokkum
11-03:  30 van Tilburg, Tilburg
11-03:  Lokoloop-6 seizoen 2006/2007, Zeewolde
11-03:  AD 20 van Alphen, Alphen aan den Rijn
11-03:  Driedorpencross, Sint-Oedenrode
10-03:  35e Pannekoekloop, Westenschouwen
10-03:  MTB-marathontraining Amerongen, Amerongen
08-03:  Roetersrun, Amsterdam
04-03:  De Plok Baggerloop, Didam
04-03:  Drunense Duinen halve marathon, Drunen
04-03:  30e Brielse Maasloop, Brielle
03-03:  Rietveld Bouw Cross, Papendrecht
03-03:  DriebergenLOOP, Driebergen
03-03:  27e Sportshop Reusel Halve Marathon, Eersel
25-02:  Rabo Bank Bosloop AVC, Castricum
25-02:  Meeùs Bosloopcompetitie, Harderwijk
25-02:  Fortis Bruggenloop Rotterdam, Rotterdam
25-02:  MARESIA Offroad Duathlon, Waalwijk
24-02:  & 25 feb, NK Cross en Crossfestival, Wageningen
18-02:  3e Dinkelloop 2006/2007, Losser
17-02:  Buva-Heinenoordtunnelloop, Oud Beijerland
17-02:  34e Februariloop, Bennekom
17-02:  Kruikenloop, Tilburg
11-02:  Voorne 10 Engelse Mijlen, Brielle
11-02:  Lokoloop-5 seizoen 2006/2007, Zeewolde
11-02:  30e Groet Uit Schoorl Run, Schoorl
11-02:  Rico Salvetti Loop, Moergestel
11-02:  Atledo Cross, Dongen
11-02:  50e Joe Mann Bosloop (+Brab. Kamp), Best
10-02:  4e Cross Crosscompetitie Geld./Ov, Heerde
04-02:  Amersfoortse Bergcross, Amersfoort
04-02:  Loopgroep Goirle Cross, Goirle
04-02:  Arnoud Magnin Wintercross, Zeegse
03-02:  Rabo Wintercross, Zeewolde
28-01:  Beeckestijncross, Velsen Zuid
28-01:  Athletic Shop Schietbergencross, Geldrop-Mierlo
28-01:  Meeùs Bosloopcompetitie, Harderwijk
28-01:  Rabobank Goed, Beter, Best-loop, Best
28-01:  17e Spiridoncross, Rijen
28-01:  THORCROSS, Roosendaal
27-01:  Genneper Parkenloop, Eindhoven
27-01:  Egmond Wandel Marathon, Egmond aan Zee
21-01:  38e Internationale Sprintcross, Breda
21-01:  33e RTV N-H Vondelparkloop, Amsterdam
21-01:  DES Dieprijt Cross, Eersel
21-01:  Intersport Biesheuvelloop, Maassluis
20-01:  Zwolse Bos Halve Marathon, Heerde
20-01:  Dirk IV loop, Hoornaar
14-01:  Wintercup (3e van 3 wedstrijden), Baarn
14-01:  Lokoloop-4 seizoen 2006/2007, Zeewolde
14-01:  Egmond Halve Marathon, Egmond aan Zee
13-01:  35e Deltacross, Westenschouwen
13-01:  3e Cross crosscompetitie Geld./Ov, Ulft
13-01:  ATB strandrace Egmond-Pier-Egmond, Egmond aan Zee
07-01:  Like2run, Diverse locaties
07-01:  Phanos Boscross, Amsterdam
07-01:  de Halve van Rockanje, Rockanje
07-01:  Rabo Nieuwjaarsloop, Glanerbrug
07-01:  Rabobank Bosloop, Castricum
06-01:  20e Florijnwinterloop, Woudenberg
06-01:  de Wilde Midwinterloop, Vaassen

2006
31-12:  Sylvestercross, Soest
31-12:  Sportchallenge, Nederland
31-12:  Meeùs Bosloopcompetitie, Harderwijk
31-12:  Silvesterloop, Rijen
31-12:  De Meeuw Auwjaorscross, Oirschot
27-12:  16e Fortis Derde Kerstdagloop, Arnhem
26-12:  Kerstcross Opmeer, Opmeer
26-12:  TOF Kerstcross, Galder
24-12:  Kerstloop 2006, Amstelveen
22-12:  BaMa Kerstcross 2006, Apeldoorn
17-12:  de Hypotheekshop Kerstloop Energie, Barendrecht
17-12:  ALLCO L'Avant Sylvestrecross - AVR', Reusel
17-12:  Spijkenisse-Spark marathon, Spijkenisse
17-12:  2e Dinkelloop kerstcross 2006/2007, Losser
17-12:  Lidocross, Waalwijk
17-12:  Marathon cursus voor beginners, Maarseveen/Utrecht
16-12:  Houtwijkkerstloop, Dronten
10-12:  Wintercup (2e van 3 wedstrijden), Baarn
10-12:  23e Zandboscross, Deurne
10-12:  2e Menzis Dorschkampcross, Wageningen
10-12:  Lokoloop-3 seizoen 2006/2007, Zeewolde
10-12:  Spado Cross, Bergen op Zoom
10-12:  Trainingslopen 2006/2007, Diverse locaties
10-12:  Rabo Bank Bosloop, Castricum
09-12:  24e Salvatorhoeveloop, Ouwerkerk
09-12:  2e Cross Crosscompetitie Geld./Ov, Aalten
09-12:  Vallei in Beweging, Veenendaal & Ede
03-12:  Snertloop, De Lutte
03-12:  Wincanton Montferland Run, 's-Heerenberg
03-12:  Olympisch Stadionloop, Amsterdam
03-12:  Mardenkro Enclavecross, Baarle-Nassau
02-12:  Henk Bijker Bovenboerloop, Nijeveen
26-11:  Meeùs Bosloopcompetitie, Harderwijk
26-11:  't is voor niks loop, Geldrop
26-11:  18e MARESIA Cross, Kaatsheuvel
25-11:  Horaloop, Ede
25-11:  Zuiderzeemarathon, Zwolle
19-11:  Crosscup Almere 2006/2007, Almere
12-11:  Lokoloop-2 seizoen 2006/2007, Zeewolde
12-11:  Wintercup (1e van 3 wedstrijden), Baarn
12-11:  1e Dinkelloop 2006/2007, Losser
12-11:  1e Spax Halve Marathon, Purmerend
12-11:  Red Bull Knock Out, Scheveningen
12-11:  Halve van LAAC, Weerselo
12-11:  Valkenloop, Valkenswaard
12-11:  9e Eenhoornloop, Hoorn
12-11:  Internationale VGZ Warandeloop, Tilburg
12-11:  Dotterbloemloop, Zoetermeer
11-11:  Open G.O. Cross competitie, Apeldoorn
11-11:  Internationale VGZ Warandeloop, Tilburg
11-11:  39e Mosselloop, Westenschouwen
05-11:  Twentse Cross Competitie, Haaksbergen
05-11:  Drunense Duinen Cross, Drunen
05-11:  Zilveren Turfloop, Mijdrecht
05-11:  ENCI Bergloop, Maastricht
05-11:  The Nagara Tour by Puma, Diverse locaties
05-11:  Fortis 10EM Hoek van Holland, Hoek van Holland
05-11:  Maple Leaf cross, Hilversum
04-11:  Qolor-Tech Halve Marathon, Epe
03-11:  Bergrace by Night, Wageningen-Rhenen
29-10:  Rexroth Sparrenbosloop, Boxtel
29-10:  Marathon Brabant, Etten-Leur
29-10:  Roele de Vries Crosscircuit, Hoorn
29-10:  AV'23 Middenmeerloop, Amsterdam
29-10:  Meeùs Bosloopcompetitie, Harderwijk
28-10:  Tweede VUmc gebouwenloop, Amsterdam
28-10:  5e Wim Hol Memorial, Papendrecht
28-10:  Snertcross, Tilburg
28-10:  Diepe Hel Holterbergloop, Nijverdal
22-10:  Gebr. Oomenloop, Rucphen
22-10:  18e Kleine-Haar-Loop, Kring van Dorth
22-10:  Parnassia Laan van Meerdervoort 10K, Den Haag
22-10:  Rabo Mombasa Marathon, Mombasa (Kenia)
21-10:  5e Monnikenloop, Schiermonnikoog
21-10:  Polskamp Athlos Cross, Harderwijk
15-10:  De Hellendoorn Classic, Hellendoorn
15-10:  31e ING Amsterdam Marathon, Amsterdam
15-10:  Like2Run (voor gevorderden), Rotterdam
14-10:  Amerongse Koploop, Amerongen
14-10:  Dwars Door Drenthe Marathon, Emmen
14-10:  Zuidlaardermarktloop, Zuidlaren
08-10:  Lokoloop-1 seizoen 2006/2007, Zeewolde
08-10:  Van Gansewinkel Bosloop, Castricum
08-10:  Marathon Eindhoven, Eindhoven
08-10:  Hoge Veluwe Loop, Hoenderloo
08-10:  Pijnenburg Bosmarathon, Soest
07-10:  Otterberg-Blinkerdloop, Wijster
07-10:  Rabobankloop-Alblasserdam, Alblasserdam
07-10:  Oldemeijercross, Hardenberg
07-10:  Maasstadloop, Rotterdam
01-10:  21 Km van Bergen, Bergen Nh
01-10:  71e Sloterplasloop, Amsterdam
01-10:  Bestmenerbergcross en Palazoloop, Ommen
01-10:  Chemelot-MGL-Loop, Sittard
01-10:  Bredase Singelloop, Breda
30-09:  11e STAP Loop, Brunssum
30-09:  Vechtdalmarathon 2 daagse, Ommen
24-09:  5e Maasheggenloop, Boxmeer
24-09:  Posbankloop, Velp (Gld)
24-09:  De 30 van Almere, Almere
24-09:  Zilveren Kruis Achmealoop, Haarlem
24-09:  De Meierijloop, Vught
23-09:  Sonsbeekcross, Arnhem
23-09:  Wiezo-Loop, Wierden
23-09:  Newline halve marathon 2006, Hattem
23-09:  Schweitzerloop, Dordrecht
23-09:  Like2Run (voor beginners), Rotterdam
20-09:  Stratenloop Gilze, Gilze
17-09:  Airborneloop, Eindhoven
17-09:  De tien van 't Aogje, Princenhage (Breda)
17-09:  27e Beekse Marathon, Hilvarenbeek
17-09:  Leontien's Ladies Ride, 's-Hertogenbosch
17-09:  22e Dam tot Damloop, Amsterdam-Zaandam
17-09:  MENZIS Singelloop Enschede, Enschede
16-09:  3e Keukencentrum Tielemanloop, Sommelsdijk
16-09:  Dam tot Dam Wandeltocht, Amsterdam-Zaamdam
15-09:  Walk-Off Nordic Walking Valkenburg, Valkenburg ad Geul
13-09:  Bruggenloop Nijmegen, Nijmegen
12-09:  16e Salverda Berkumloop, Zwolle (Berkum)
10-09:  Tempo-Run Bussum, Bussum
10-09:  Mergelland Marathon, Meerssen
10-09:  Bridge to Bridgeloop, Arnhem
10-09:  Rotterdam on Wheels Skate Marathon, Rotterdam
10-09:  Rotterdam on Wheels handbike/wheel, Rotterdam
10-09:  Fortis 1/2 Marathon Rotterdam, Rotterdam
10-09:  Tri-Ambla junior, Ameland
10-09:  21e Helicon Halve Marathon Deurne, Deurne
09-09:  Reumafonds wandeltocht Zegveld, Zegveld
09-09:  Tri-Ambla Open NK Offroad Triatlon, Ameland
09-09:  1e Gerrie Knetemann Classic, Alkmaar
09-09:  Fish Potato Run, Emmeloord
09-09:  Run-Bike-Run Sporting Harderwijk, Harderwijk
09-09:  Nordic Walking Sporting Harderwijk, Harderwijk
09-09:  Mountainbike Sporting Harderwijk, Harderwijk
08-09:  20e Kennedymars Haaksbergen, Haaksbergen
03-09:  Son en Breugel Run, Son
03-09:  De 30 van Amsterdam Noord, Amsterdam
03-09:  ING Bank Haarlemmermeer Marathon, Hoofddorp
03-09:  7e Maas en Waalse Dijkenloop, Beneden-Leeuwen
03-09:  Brabants Dagblad Tilburg Ten Miles, Tilburg
02-09:  Rabobank Corso Fiets-Tours, Lienden
02-09:  Zwaluwse Zonzeel Loop, Hooge Zwaluwe
02-09:  11e Ketelhavenloop, Ketelhaven (Dronten)
02-09:  25 Van Amsterdam Noord Wandeltocht, Amsterdam
02-09:  Tilburg Ten Miles wandeltocht, Tilburg
02-09:  Bourgondisch Fruitwandelen, Beneden-Leeuwen
29-08:  Strabrechtse Heide Loop, Geldrop
27-08:  Dorpsloop Teteringen, Teteringen
27-08:  Triatlon Doetinchem, Doetinchem
27-08:  microfori SevenaerRun, Zevenaar
27-08:  Groningen Stad Marathon, Groningen
27-08:  Rabobank Hemmeromloop, Hem
26-08:  20e Halve Marathon, Westenschouwen
26-08:  Aqua Klimcross, Sibculo
26-08:  Bels Lijntje Loop, Baarle-Nassau
26-08:  Diekirch-Valkenswaard, Valkenswaard
26-08:  UPC Holland Triathlon, Almere
26-08:  Zwemloop, Tilburg
26-08:  Run Bike Run Borne, Borne
26-08:  Sneek Bolsward Sneek Loop, Sneek
23-08:  De Hypotheker Beekloop, Eindhoven
23-08:  Emiclaerloop, Amersfoort
19-08:  Ronde van Naastenbest, Best
19-08:  Alphense Stratenloop, Alphen
19-08:  6e Gerard Tebroke Memorialloop, Aalten
12-08:  24ste Luik-Bastenaken-Luik, Luik (BEL)
12-08:  o.b. Beachvolleybal Challenge, Hoek van Holland
06-08:  Stortemelk Halve Marathon, Vlieland
04-08:  Halve Marathon van Dalfsen, Dalfsen
29-07:  Halve marathon Lauwersoog-Ulrum, Ulrum
24-07:  Daags na de Tour Stratenloop, Boxmeer
22-07:  Wiezo-Loop, Wierden
19-07:  Fortis Loopfestijn Voorthuizen, Voorthuizen
15-07:  International Triathlon Holten, Holten
15-07:  23e Dorpsloop, De Lutte
03-07:  TourTocht, Valkenburg ad Geul
02-07:  Coevorder Grachtenloop, Coevorden
02-07:  Vechtloop, Weesp
02-07:  Run-Bike-Run Deurningen, Deurningen
01-07:  Triatlon Zuidwolde, Zuidwolde
01-07:  Van Bank tot Bank, Heerde
29-06:  Wiekloop, De Wijk
28-06:  27e De Triangel Dubbele Lus, Castricum
25-06:  18e Stadsloop Heerlen, Heerlen
25-06:  Flex Stoomtramloop, Hoorn
25-06:  Midzomerrun, Westervoort
25-06:  Mountainbikeweekend Rijswijk, Rijswijk ZH
25-06:  Cityrun/Halve van Apeldoorn, Apeldoorn
25-06:  Halve Marathon van Roosendaal, Roosendaal
25-06:  Galgenloop, Berkel-Enschot
24-06:  Klepperstadloop, Hardenberg
24-06:  2e Lampers 2-Merenwandeltocht, Burgum
24-06:  Heuvelrugloop Maarn, Maarn
24-06:  Ambachtsheerlijkheidloop, Numansdorp
23-06:  Banthumloop, Bergentheim
23-06:  Midzomernachtcross, Amstelveen
23-06:  HD Grachtenloop, Haarlem
20-06:  Marathon trim 4 daagse, Dongen
18-06:  Drie-O-Automatisering Halve Maratho, Sint-Oedenrode
18-06:  VOAB Stratenloop, Goirle
18-06:  8 van Drachten, Drachten
18-06:  Oldtimerrit, Oss
18-06:  22e AH Halve Marathon van Gennep, Gennep
18-06:  Fortis 1/4 Marathon Rotterdam, Rotterdam
17-06:  Groot Ginkelse loop, Ede / Wekerom
17-06:  8e SkeelerRonde Zaanstad, Zaanstad
17-06:  Voartse Rabo Run Bike Run, Dedemsvaart
17-06:  MBCyclo Midden Nederland, Amerongen
17-06:  St. Bavoloop, Rijsbergen
11-06:  Waterland Halve Marathon, Monnickendam
11-06:  Bergrace Off the Road, Arnhem
11-06:  Maastrichts Mooiste, Maastricht
11-06:  Netwerk Drechtstedenloop, Dordrecht
11-06:  Rondje Rijen, Rijen
10-06:  De Meeuw Jazzloop, Oirschot
10-06:  Nijeveense Triatlon, Nijeveen
10-06:  Limburgs Mooiste, Heerlen
10-06:  Zomeravondloop, Enschede
10-06:  9e Lijo Duo Run, Lienden
10-06:  Maastrichts Mooiste wandeltocht, Maastricht
10-06:  Zwolse Halve Marathon Festival, Zwolle
10-06:  ZeebodemEvent (hardlopen), Lelystad
10-06:  Zeebodemevent (triatlon/duatlon), Lelystad
05-06:  41e Rabo Pinksterloop, Eersel
04-06:  TweeStedenloop, Waalwijk-Tilburg
04-06:  Loko runsIT Halve Marathon Zeewolde, Zeewolde
03-06:  12de LONU Van Goghloop, Nuenen
03-06:  Zwitserloot Dakrun, Groesbeek
03-06:  Vriledo zwemloop en trimloop, Vries
02-06:  Profict Hardloop4daagse, Apeldoorn
01-06:  Roetersrun, Amsterdam
28-05:  Pim Mulierloop, Santpoort Noord
28-05:  John Vermeulen Ten Miles, Geldrop
27-05:  Bouwplanburo 3dNb Halve Marathon, Aalten
27-05:  26e Halve Marathon van Harderwijk, Harderwijk
27-05:  Univé Drenthe Marathon, Klazienaveen
27-05:  Stappenbelt Rabobank MTB Trophy, Apeldoorn
27-05:  Dwars Door Dongen, Dongen
25-05:  Hemelvaartloop, Eindhoven
25-05:  3e Steven Rooks Classic, Maastricht
24-05:  Wisentloop Dronten, Dronten
21-05:  Breakfastrun, Zeegse
21-05:  24e Dreefloop, Deurne
21-05:  Meeus Bosloopcompetitie, Harderwijk
21-05:  2e Heddes Bouw Hoorn Marathon, Hoorn
21-05:  Terheijdenloop, Terheijden
21-05:  The Hague Royal Ten, Den Haag
21-05:  De Kroon Ooyse Landloop, Zevenaar
20-05:  Nordicwalking2daagse, Zuidlaren
20-05:  23e AMC-Loop, Amsterdam
20-05:  Kaatsheuvelse Pleinloop, Kaatsheuvel
19-05:  Twenterandrun, Vriezenveen
18-05:  FBK-Dubbele Mijl van Hengelo, Hengelo (O)
17-05:  Verkerkloop, Zwijndrecht
14-05:  HANKAN Marathon, Arnhem
14-05:  Bergrace Off the Road, Oosterbeek
13-05:  2e Garrelsweerster Daiprun, Garrelsweer
13-05:  KaaienLoop, Oosterhout
13-05:  Halve Marathon Raalte, Raalte
13-05:  Nationale Lenteloop, Papendrecht
12-05:  Rietplasloop, Emmen
10-05:  Meerkantenloop, Ermelo
09-05:  Rabo 10 EM, Epe
07-05:  Gamma Haagse Beemden Loop, Breda
07-05:  JPR Jubileumloop AV Daventria, Deventer
30-04:  Meeus Bosloopcompetitie, Harderwijk
29-04:  Singelloop, Wijk bij Duurstede
26-04:  De Hypotheker Beekloop, Eindhoven
23-04:  ING Bank Enschede Marathon, Enschede
22-04:  Vennenloop, Oisterwijk
22-04:  30e Geinloop, Driemond
22-04:  34e Ronde van Noord-Holland, Oostzaan
21-04:  Bergrace by Night, Wageningen-Rhenen
21-04:  Hardenberg City-run, Hardenberg
17-04:  28e Shell Ziedewij Oude Maasloop, Barendrecht
17-04:  KG-loop, Haarlem
17-04:  30ste Rabobank Paasloop, Boxtel
15-04:  Eiberrun, Eibergen
14-04:  5 van Schoorl, Schoorl
09-04:  Nomen Race, Beekbergen
09-04:  Fortis Marathon Rotterdam, Rotterdam
09-04:  RTV Rijnmond loop, Rotterdam
09-04:  AD 5 km Loop, Rotterdam
09-04:  Nescioloop, Amsterdam
08-04:  Pasta Party Fortis Marathon Rotterd, Rotterdam
08-04:  Het Rondje Vrachelen, Oosterhout Nb
02-04:  70e Sloterplasloop, Amsterdam
02-04:  Lycra Dwars Door Dordt, Dordrecht
02-04:  Nike Hilversum City Run, Hilversum
02-04:  Roadairrun, Hoofddorp
02-04:  Brunssum Parelloop, Brunssum
02-04:  Running Center 3-Landenloop, Losser, Centrum
01-04:  Rabo Stratenloop, Reusel
01-04:  Transcom Astrea Run, Groningen
26-03:  12e RABO Haaksbergse Engelse Mijlen, Haaksbergen
26-03:  Rondje Nederland, Arnhem
26-03:  Meeus Bosloopcompetitie, Harderwijk
26-03:  ING Venloop, Venlo
25-03:  Binnenmaasloop, Mijnsheerenland
25-03:  Fortis City-Pier-City Loop, Den Haag
25-03:  7e Sibbing & Wateler Heuvelrugloop, Rhenen
19-03:  Louis Vinkloop, Amsterdam
19-03:  Intersport van den Broek Halve Mara, Veldhoven
19-03:  Lenteloop Almere 81, Almere
18-03:  Stora Enso papierloop, Wapenveld
18-03:  de 32 van Kampen, Kampen
18-03:  54e Plassenloop, Reeuwijk
18-03:  5e Dokkum Bonifatiusloop, Dokkum
12-03:  Driedorpencross, Sint-Oedenrode
12-03:  Lokoloop-6 seizoen 2005/2006, Zeewolde
12-03:  AD 20 van Alphen, Alphen aan den Rijn
12-03:  OLAT wandelwedstrijd/prestatietocht, Olland
12-03:  12e Flevoloop, Amsterdam
11-03:  30 van Tilburg, Tilburg
11-03:  34e Pannekoekloop, Burgh-Haamstede
11-03:  Marathontraining Amerongen, Amerongen
05-03:  29e Brielse Maasloop, Brielle
05-03:  De Plok Baggerloop, Didam
05-03:  AV '23 Middenmeerloop, Amsterdam
05-03:  NK veldloop, Norg
05-03:  Jan van Zandvoort halve marathon, Drunen
04-03:  DES Halve Marathon, Eersel
04-03:  DriebergenLOOP, Driebergen
26-02:  Meeus Bosloopcompetitie, Harderwijk
26-02:  Fortis Bruggenloop Rotterdam, Rotterdam
25-02:  Kruikenloop, Tilburg
19-02:  15e MARESIA Run-ATB-Run en ATB, Waalwijk
19-02:  Rico SalvettiLoop, Moergestel
19-02:  49ste Joe Mann Bosloop, Best
18-02:  BUVA-Heinenoordtunnelloop, Oud Beijerland
12-02:  Lokoloop-5 seizoen 2005/2006, Zeewolde
12-02:  29e Groet Uit Schoorl Run (bus), Schoorl
12-02:  29e Groet Uit Schoorl Run, Schoorl
12-02:  Atledo Cross, Dongen
12-02:  Voorne 10 Engelse Mijlen, Brielle
11-02:  4e cross Crosscompetitie G.O., Epe
05-02:  Phanos boscross, Amstelveen
05-02:  Schietbergencross, Geldrop
05-02:  VOAB cross, Goirle
05-02:  Arnoud Magnin Wintercross, Zeegse
29-01:  Dorschkampcross, Wageningen
29-01:  Meeus Bosloopcompetitie, Harderwijk
29-01:  16e Spiridoncross, Rijen
22-01:  3e Dinkelloop TCC Cross, Losser
22-01:  Biesheuvelloop, Maassluis
22-01:  Beeckestijncross, Veksen Zuid
22-01:  Rabobank Goed Beter Best-loop, Best
21-01:  Egmond Wandel Marathon, Egmond aan Zee
15-01:  Wintercup (3e van 3 wedstrijden), Baarn
15-01:  Vondelparkloop, Amsterdam
15-01:  37e Internationale Sprintcross, Breda
14-01:  3e cross Crosscompetitie G.O., Aalten
14-01:  Trainingslopen, Diverse locaties
14-01:  34e Deltacross, Westenschouwen
08-01:  Strandloop Halve Marathon, Rockanje
08-01:  Lokoloop-4 seizoen 2005/2006, Zeewolde
08-01:  Egmond Halve Marathon, Egmond aan Zee
08-01:  Rabo Nieuwjaarsloop, Enschede
07-01:  Like2Run (voor beginners), Rotterdam
07-01:  19e Florijnwinterloop, Woudenberg
07-01:  ATB strandrace Egmond-Pier-Egmond, Egmond aan Zee
07-01:  De Wilde Midwinterloop, Vaassen
01-01:  DanceCastle!, Sint-Oedenrode

2005
31-12:  Int. Hydron Sylvestercross Soest, Soest
31-12:  Silvesterloop, Rijen
26-12:  De Meeuw Auwjaorscross, Oirschot
26-12:  TOF Kerstcross, Breda
26-12:  Kerstloop, Amstelveen
18-12:  Meeus Bosloopcompetitie, Harderwijk
18-12:  2e Dinkelloop TCC Cross, Losser
18-12:  Lidocross, Waalwijk
18-12:  ALLCO L'Avant Sylvestre-cross, Reusel
17-12:  Houtwijkkerstloop, Dronten
11-12:  Wintercup (2e van 3 wedstrijden), Baarn
11-12:  Lokoloop-3 seizoen 2005/2006, Zeewolde
10-12:  2e cross crosscompetitie G.O., Apeldoorn
10-12:  23e Salvatorhoeveloop, Ouwerkerk
04-12:  Zandboscross, Deurne
04-12:  Snertloop, De Lutte
04-12:  Olympisch Stadionloop, Amsterdam
04-12:  Wincanton Montferland Run, 's-Heerenberg
04-12:  Mardenkro Enclave Cross, Baarle-Nassau
03-12:  Henk Bijker Bovenboerloop, Nijeveen
27-11:  17e MARESIA Cross, Kaatsheuvel
27-11:  Meeus Bosloopcompetitie, Harderwijk
26-11:  Zuiderzeemarathon, Zwolle
26-11:  Horaloop, Ede
20-11:  1e Dinkelloop, Losser
13-11:  Wintercup (1e van 3 wedstrijden), Baarn
13-11:  Dotterbloemloop, Zoetermeer
13-11:  8e Eenhoornloop, Hoorn
13-11:  Valkenloop, Valkenswaard
13-11:  Lokoloop-2 seizoen 2005/2006, Zeewolde
13-11:  Internationale ABAB Warandeloop, Tilburg
12-11:  1e cross crosscompetitie G.O., Kampen
12-11:  HBV Nationale Jeugdcrossdag, Tilburg
12-11:  38e Mosselloop, Burgh-Haamstede
06-11:  Trirun Maple Leaf Cross, Hilversum
06-11:  Drunense Duinen Cross, Drunen
06-11:  Van Berg tot Bergrace, Wageningen
06-11:  Zilveren Turfloop, Mijdrecht
06-11:  Fortis 10EM Hoek van Holland, Hoek van Holland
06-11:  Crosscup Almere, Almere
30-10:  Marathon Brabant, Etten-Leur
30-10:  AV'23 Middenmeerloop, Amsterdam
29-10:  Snertcross, Tilburg
29-10:  Diepe Hel Holterbergloop, Holten
29-10:  Eerste VUmc gebouwenloop, Amsterdam
23-10:  17e Kleine-Haar-Loop, Kring van Dorth
16-10:  ING Amsterdam Marathon, Amsterdam
15-10:  Zuidlaardermarktloop, Zuidlaren
15-10:  41e Athloscross, Harderwijk
09-10:  Lokoloop-1 seizoen 2005/2006, Zeewolde
09-10:  Pijnenburg Bosmarathon, Soest
09-10:  De Hoge Veluwe Loop, Hoenderloo
09-10:  Marathon Eindhoven, Eindhoven
08-10:  Oldemeijercross, Hardenberg
08-10:  Maasstadloop, Rotterdam
08-10:  Rabobankjubileumloop, Alblasserdam
02-10:  69e Sloterplasloop, Amsterdam
02-10:  4e Maasheggenloop, Boxmeer
02-10:  De 21 Km van Bergen, Bergen (Nh)
02-10:  Bredase Singelloop, Breda
01-10:  Amerongse Koploop, Amerongen
01-10:  10e STAP Loop, Brunssum
01-10:  4e Otterberg-Blinkerdloop, Wijster
25-09:  Boshotel New York marathon training, Vlodrop
25-09:  Internationale Stadsloop Maastricht, Maastricht
25-09:  De 30 van Almere, Almere
25-09:  Zilveren Kruis Achmea loop, Haarlem
25-09:  Geové Menzis Posbankloop, Velp Gld
25-09:  Leontien's Ladies Ride, 's-Hertogenbosch
24-09:  Schweitzerloop, Dordrecht
24-09:  Newline halve marathon, Hattem
18-09:  20e Helicon Halve Marathon Deurne, Deurne
18-09:  Tri-Ambla junior, Ameland
18-09:  Beekse Marathon, Hilvarenbeek
18-09:  Amicon Singelloop Enschede, Enschede
18-09:  21e Dam tot Damloop, Amsterdam-Zaandam
17-09:  Dam tot Dam Wandeltocht, Amsterdam-Zaamdam
17-09:  Tri-Ambla Open NK Offroad Triathlon, Ameland
17-09:  2e Keukencentrum Tielemanloop, Sommelsdijk
13-09:  Salverda Berkumloop, Zwolle
11-09:  Mergelland Marathon, Meerssen
11-09:  Bridge to Bridgeloop, Arnhem
10-09:  Hertenloop, Oisterwijk
10-09:  Fish Potato Run, Urk - Emmeloord
09-09:  Twenterandrun, Vriezenveen
07-09:  De Hypotheker Beekloop, Eindhoven
05-09:  Tilburg Ten Miles (4 sept 2005!), Tilburg
04-09:  30 van Amsterdam Noord, Amsterdam
04-09:  6e Maas en Waalse Dijkenloop, Beneden-Leeuwen
04-09:  ING Bank Haarlemmermeer Marathon, Hoofddorp
04-09:  Brabants Dagblad Tilburg Ten Miles, Tilburg
03-09:  Kids & Roses, Dordrecht
03-09:  10e Ketelhavenloop, Ketelhaven (Dronten)
03-09:  Brabants Dagblad TTM (La Sala), Tilburg
28-08:  Rabobank Hemmeromloop, Hem
28-08:  Triatlon Doetinchem, Doetinchem
28-08:  Dorpsloop Teteringen, Teteringen
28-08:  microfori SevenaerRun, Zevenaar
27-08:  Pieter Keij Memorial, Dodewaard
27-08:  Aqua Klimcross, Sibculo
27-08:  36e Sneek-Bolsward-Sneek, Sneek
27-08:  Zwemloop, Tilburg
27-08:  Bels Lijntje Loop, Baarle-Nassau
27-08:  19e Halve Marathon, Burgh-Haamstede
23-08:  Achterhoekse Wandelvierdaagse, Doetinchem
20-08:  Ronde van Naastenbest, Best
13-08:  23ste Luik-Bastenaken-Luik, Luik (BEL)
07-08:  Stortemelk Halve Marathon, Vlieland
05-08:  18e Halve Marathon van Dalfsen, Dalfsen
23-07:  Wiezo-loop, Wierden
20-07:  Fortis Loopfestijn Voorthuizen, Voorthuizen
16-07:  Dorpsloop, De Lutte
16-07:  Triathlon Holten, Holten
09-07:  Almere Buiten Marathon, Almere Buiten
09-07:  Alphense Stratenloop, Alphen
05-07:  Trimvierdaagse, Dongen
03-07:  Run Bike Run Deurningen, Deurningen
02-07:  Van Bank tot Bank, Heerde
29-06:  26e De Triangel Dubbele Lus, Castricum
26-06:  Galgenloop, Berkel-Enschot
26-06:  Halve marathon en 10 kilometer, Roosendaal
25-06:  Ambachtsheerlijkheidloop, Numansdorp
25-06:  De Printer Klepperstadloop, Hardenberg
25-06:  Hel van Zeelst, Zeelst
24-06:  Banthumloop, Bergentheim
24-06:  Midzomernachtcross, Amstelveen
19-06:  17e Stadsloop Heerlen, Heerlen
19-06:  21e AH Halve Marathon, Gennep
19-06:  ZLM Stratenloop Goirle, Goirle
19-06:  8 van Drachten, Drachten
18-06:  St. Bavoloop, Rijsbergen
18-06:  Mountain BikeCyclo Midden Nederland, Amerongen
18-06:  Groot Ginkelse loop, Ede
17-06:  Grachtenloop, Haarlem
12-06:  Vechtloop, Weesp
12-06:  Bergrace Off the Road, Arnhem
12-06:  Rondje Rijen, Rijen
11-06:  7e SkeelerRonde Zaanstad, Zaanstad
11-06:  Nijeveense Triatlon, Nijeveen
11-06:  Zeebodemevent (triatlon/duatlon), Lelystad
11-06:  Zeebodemevent (hardlopen), Lelystad
11-06:  De Meeuw Jazzloop, Oirschot
11-06:  Halve Marathon van Zwolle, Zwolle
05-06:  Waterland Halve Marathon, Monnickendam
05-06:  TweeStedenloop, Waalwijk-Tilburg
05-06:  Halve Marathon Zeewolde, Zeewolde
04-06:  11e LONU van Goghloop, Nuenen
04-06:  Zwitserloot Dakrun, Groesbeek
29-05:  Pim Mulierloop, Santpoort
29-05:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
29-05:  14e ZuiderSterloop, Capelle ad IJssel
28-05:  Dwars door Dongen, Dongen
28-05:  Avanti Jubileumloop, Enschede
28-05:  Bouwplanburo 3dNb Halve Marathon, Aalten
28-05:  Univé Drenthe Marathon, Klazienaveen
22-05:  11e Flevoloop, Amsterdam
22-05:  The Hague Royal Ten, Den Haag
22-05:  Dreefloop, Deurne
22-05:  De Kroon Ooyse Landloop, Zevenaar
22-05:  Hoorn Marathon, Hoorn
21-05:  8e Duo Run, Lienden
21-05:  1e Kaatsheuvelse Pleinloop, Kaatsheuvel
21-05:  23e Nationale Lenteloop, Papendrecht
18-05:  WisentZomeravondloop, Dronten
14-05:  Halve Marathon Raalte, Raalte
13-05:  Rietplasloop, Emmen
13-05:  Profict Hardloop4daagse, Apeldoorn
08-05:  ING Bank Enschede Marathon, Enschede
07-05:  2e Vriledo zwemloop en trimloop, Vries
05-05:  2e Steven Rooks Classic, Maastricht
01-05:  Gamma Haagse Beemden Loop, Breda
01-05:  Almere Great 10, Almere
30-04:  Singelloop Wijk bij Duurstede, Wijk bij Duurstede
24-04:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
24-04:  Maastrichts Mooiste, Maastricht
23-04:  Maastrichts Mooiste wandeltocht, Maastricht
23-04:  Vennenloop, Oisterwijk
23-04:  29e Geinloop, Driemond
23-04:  33e Ronde van Noord-Holland, Oostzaan
22-04:  Bergrace by Night, Wageningen-Rhenen
20-04:  De Hypotheker Beekloop, Eindhoven
17-04:  KG-Loop, Haarlem
17-04:  Nike Hilversum City Run, Hilversum
16-04:  10 Engelse Mijl van Oosterhout, Oosterhout
16-04:  7e Eiberrun, Eibergen
15-04:  Hardenberg City-run, Hardenberg
03-04:  68e Sloterplasloop, Amsterdam
03-04:  7e Amicon Drielandenloop, Losser
03-04:  Dwars Door Dordt, Dordrecht
03-04:  Parelloop, Brunssum
28-03:  Oude Maasloop, Barendrecht
28-03:  Fortis Marathon Utrecht, De Meern
27-03:  15e Ronde van Wymbritseradiel, Sneek
27-03:  Paaswandel2daagse, De Meern
26-03:  Binnenmaasloop, Mijnsherenland
26-03:  Sibbing & Wateler Heuvelrugloop, Rhenen
20-03:  11e Haaksbergse Engelse Mijlenloop, Haaksbergen
20-03:  Louis Vinkloop, Amsterdam
20-03:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
19-03:  53e Plassenloop, Reeuwijk
19-03:  4e Dokkum Bonifatiusloop, Dokkum
13-03:  De 30 van Tilburg, Tilburg
12-03:  33e Pannekoekloop, Burgh-Haamstede
12-03:  25e Drielanden Halve Marathon, Harderwijk
06-03:  Diemse Baggerloop, Didam
06-03:  11e Flevoloop, Amsterdam
06-03:  Jan van Zandvoort Halve Marathon, Drunen
06-03:  20 van Alphen, Alphen aan den Rijn
27-02:  3e Dinkelloop, Losser
27-02:  AV '23 Middenmeerloop, Amsterdam
27-02:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
27-02:  Maresia Run-ATB-Run, Waalwijk
27-02:  NK veldloop, Roggel en Neer
26-02:  Vernieuwde DriebergenLOOP, Driebergen
20-02:  48ste Joe Mann Bosloop, Best
19-02:  BUVA-Heinenoordtunnelloop, Oud-Beijerland
13-02:  Atledo-Cross, Dongen
13-02:  28e Groet Uit Schoorl Run, Schoorl
05-02:  Kruikenloop, Tilburg
30-01:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
30-01:  Beeckestijncross, Velsen Zuid
30-01:  VOAB cross, Goirle
23-01:  Rabobank Goed Beter Best-Loop, Best
23-01:  Biesheuvelloop, Maassluis
23-01:  15e Spiridoncross, Rijen
22-01:  Egmond Wandel Marathon, Egmond aan Zee
16-01:  36e Internationale Sprintcross, Breda
15-01:  33e Deltacross, Westerschouwen
09-01:  Engelermeercross, 's-Hertogenbosch
09-01:  Egmond Halve Marathon, Egmond aan Zee
08-01:  De Wilde Midwinterloop, Vaassen
08-01:  ATB strandrace Egmond-Pier-Egmond, Egmond aan Zee
02-01:  Rabo Nieuwjaarsloop, Enschede

2004
31-12:  Silvesterloop, Dorst
31-12:  Int. Hydron Sylvestercross Soest, Soest
26-12:  De Meeuw Auwjaorscross, Oirschot
26-12:  Kerstloop 2004, Amstelveen
26-12:  TOF Kerstcross, Galder
19-12:  2e Dinkelloop – TCC Cross, Losser
19-12:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
19-12:  L'Avant Sylvestre-cross, Reusel
19-12:  37e Lidocross, Waalwijk
18-12:  Houtwijk Kerstloop, Dronten
12-12:  Cerberus Run-ATB-Run, Groesbeek
11-12:  22e Salvatorhoeveloop, Ouwerkerk
05-12:  Mardenkro Enclave Cross, Baarle-Nassau
05-12:  Snertloop, De Lutte
05-12:  Voorne Atletiekrun, Brielle
05-12:  Wincanton Montferland Run, 's-Heerenberg
28-11:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
28-11:  Internationale ABAB Warandeloop, Tilburg
27-11:  Horaloop, Ede
27-11:  HBV Nationale Jeugdcrossdag, Tilburg
27-11:  Zuiderzeemarathon, Zwolle
20-11:  37e Mosselloop, Burgh-Haamstede
14-11:  16e Maresiacross, Kaatsheuvel
07-11:  Drunense Duinen Cross, Drunen
07-11:  Zilveren Turfloop, Mijdrecht
07-11:  Maple Leaf Cross, Hilversum
07-11:  Van Berg tot Bergrace, Wageningen
31-10:  Middenmeerloop, Amsterdam
31-10:  Bosloopcompetitie, Harderwijk
31-10:  Marathon Brabant, Etten-Leur
30-10:  Diepe Hel Holterbergloop, Nijverdal
24-10:  16e Kleine Haar Loop, Kring van Dorth
17-10:  ING Amsterdam Marathon, Amsterdam
16-10:  40e Athloscross, Harderwijk
16-10:  Zuidlaardermarktloop, Zuidlaren
10-10:  Marathon Eindhoven, Eindhoven
09-10:  Wegenerloop, Rotterdam
03-10:  Bredase Singelloop, Breda
03-10:  67e Sloterplasloop, Amsterdam
02-10:  3de Otterberg-Blinkerd loop, Wijster
02-10:  Koploop, Amerongen
02-10:  9e Staploop, Brunssum
26-09:  Halve Marathon Maastricht, Maastricht
26-09:  De 30 van Almere, Almere
26-09:  TROSloop, Haarlem
26-09:  Geové Posbankloop, Velp Gld
25-09:  Schweitzerloop, Dordrecht
19-09:  Amicon Singelloop, Enschede
19-09:  Beekse Marathon, Hilvarenbeek
19-09:  20e Dam tot Damloop, Amsterdam-Zaandam
18-09:  Newline halve marathon, Hattem
18-09:  Dam tot Dam wandeltocht, Amsterdam-Zaandam
18-09:  Offroad Triatlon Ameland, Ameland
12-09:  Bridge to Bridgeloop, Arnhem
11-09:  Rabo Stratenloop, Bladel
11-09:  Fish-Potato Run, Urk
08-09:  De Hypotheker-Beekloop, Eindhoven
07-09:  Tilburg Ten Miles (Health City), Tilburg
06-09:  Tilburg Ten Miles (La Sala), Tilburg
05-09:  30 Van Amsterdam Noord, Amsterdam
05-09:  5e Maas en Waalse Dijkenloop, Beneden-Leeuwen
05-09:  Brabants Dagblad Tilburg Ten Miles, Tilburg
04-09:  Keukencentrum Tielemanloop, Middelharnis
04-09:  Brabants Dagblad Tilburg Ten Miles, Tilburg
04-09:  Rhen-O-Mare-run, De Meern
03-09:  Cape Holland Loop, Den Helder
31-08:  Salverda Berkumloop, Zwolle
29-08:  Dorpsloop Teteringen, Teteringen
28-08:  Luvro Aqua Klimcross, Sibculo
28-08:  Stratenloop Het Bels Lijntje, Baarle-Nassau
28-08:  Triathlon Doetinchem, Doetinchem
21-08:  Ronde van Naastenbest, Best
21-08:  Gerard Tebroke Memorialloop, Aalten
14-08:  22ste Luik-Bastenaken-Luik, Luik (BEL)
06-08:  Halve marathon van Dalfsen, Dalfsen
01-08:  Stortemelk Halve Marathon, Vlieland
10-07:  Alphense Stratenloop, Alphen Nb
10-07:  Wiezo-loop, Wierden
06-07:  Trimvierdaagse, Dongen
03-07:  Triathlon Holten, Holten
03-07:  Van Bank tot Bank, Epe-Heerde
03-07:  Dorpsloop, De Lutte
27-06:  Galgenloop, Berkel-Enschot
27-06:  Halve marathon en 10 kilometer, Roosendaal
26-06:  Ambachtsheerlijkheid, Numansdorp
24-06:  25e Rabo Dubbele Lus, Castricum
20-06:  ZLM Stratenloop Goirle, Goirle
19-06:  Groot Ginkelse loop, Ede
19-06:  St. Bavoloop, Rijsbergen
18-06:  25e Midzomernachtcross, Amstelveen
18-06:  10e Banthumloop, Bergentheim
18-06:  Haarlems Dagblad Grachtenloop, Haarlem
17-06:  Intratuinloop, Bredevoort
13-06:  Rondje Rijen, Rijen
12-06:  6e SkeelerRonde Zaanstad, Zaanstad
12-06:  De Meeuw Jazzloop, Oirschot
12-06:  Giant Triatlon/Duatlon, Lelystad
12-06:  Giant Zeebodemloop, Lelystad
12-06:  Halve Marathon van Zwolle, Zwolle
12-06:  Slachtemarathon 2004 (kuieraars), Fryslân
12-06:  Slachtemarathon 2004 (hardlopers), Fryslân
11-06:  Slachtemarathon (t-shirts), Fryslân
06-06:  Vechtloop, Weesp
06-06:  Tweestedenloop, Waalwijk-Tilburg
06-06:  Bergrace Off the Road, Arnhem
06-06:  Halve Marathon Zeewolde, Zeewolde
05-06:  Zwitserloot Dak Run, Groesbeek
23-05:  The Hague Royal Ten, Den Haag
22-05:  Dwars door Dongen, Dongen
20-05:  1e Steven Rooks Classic, Maastricht
16-05:  De Kroon Ooyse Landloop, Zevenaar
16-05:  Enschede Marathon, Enschede
08-05:  22e Nationale Lenteloop, Papendrecht
02-05:  Gamma Haagse Beemden Loop, Breda
02-05:  Almere Great 10, Almere
28-04:  De Hypotheker-Beekloop, Eindhoven
24-04:  Vennenloop, Oisterwijk
24-04:  Ronde van Noord-Holland, Oostzaan
24-04:  28e Geinloop, Driemond
23-04:  Bergrace by Night, Wageningen-Rhenen
18-04:  Nike Hilversum City Run, Hilversum
17-04:  10 Engelse Mijl van Oosterhout, Oosterhout Nb
03-04:  Rabo Stratenloop, Reusel
28-03:  14e Ronde van Wymbritseradiel, Sneek
28-03:  1-1-2 Loop, Arnhem
28-03:  Dwars door Dordt, Dordrecht
28-03:  Brunssum Parelloop, Brunssum
27-03:  Binnenmaasloop, Mijnsheerenland
27-03:  Sibbing & Wateler Heuvelrugloop, Rhenen
21-03:  Louis Vinkloop, Amsterdam
21-03:  10e Haaksbergse Engelse Mijlenloop, Haaksbergen
20-03:  3e Dokkum Bonifatiusloop, Dokkum
14-03:  De Dertig van Tilburg, Tilburg
07-03:  Jan van Zandvoort Halve Marathon, Drunen
07-03:  20 van Alphen, Alphen aan den Rijn
29-02:  NK Veldloop, Holten
21-02:  Kruikenloop, Tilburg
21-02:  BUVA-Heinenoordtunnelloop, Oud-Beijerland
15-02:  Run-ATB-Run en ATB wedstrijd, Waalwijk
15-02:  47ste Joe Mann Bosloop, Best
15-02:  27e Groet Uit Schoorl Run, Schoorl
25-01:  Rabobank Goed Beter Best-loop, Best
25-01:  14e Spiridoncross, Rijen
18-01:  35e Int. Fondas Sprintcrosss, Breda
11-01:  Nike Egmond Halve Marathon, Egmond aan Zee
10-01:  ATB strandrace Egmond-Pier-Egmond, Egmond aan Zee
03-01:  Egmond Wandel Marathon, Egmond aan Zee

2003
31-12:  Silvesterloop, Dorst
26-12:  TOF Kerstcross, Galder
21-12:  L'Avant Sylvestrecross, Reusel
20-12:  Houtwijk Kerstloop, Dronten
14-12:  Engelermeercross, 's-Hertogenbosch
07-12:  Mardenkro Enclavecross, Baarle-Bassau
07-12:  Wincanton Montferland Run, 's-Heerenberg
30-11:  Int. ABAB Warandeloop, Tilburg
29-11:  Int. ABAB Warandeloop, Tilburg
23-11:  39e Lidocross, Waalwijk
16-11:  Local Heroes Run, Nijmegen
09-11:  Maresiacross, Kaatsheuvel
02-11:  Drunense Duinen Cross, Drunen
26-10:  Marathon Brabant, Etten-Leur
19-10:  ING Amsterdam Marathon, Amsterdam
12-10:  Marathon Eindhoven, Eindhoven
05-10:  GE Sponsorloop, Bergen op Zoom
05-10:  Zilveren Turfloop, Mijdrecht
05-10:  Bredase Singelloop, Breda
04-10:  2de Otterberg-Blinkerd loop, Wijster
28-09:  De Kleine Meijerij Dommelloop, 's-Hertogenbosch
28-09:  De 30 van Almere, Almere
28-09:  Trosloop, Haarlem
28-09:  Geové Posbankloop, Velp
27-09:  8e Staploop, Brunssum
21-09:  Beekse Marathon, Hilvarenbeek
21-09:  Dam tot Damloop, Amsterdam-Zaandam
20-09:  Dam tot Dam Wandeltocht, Amsterdam-Zaandam
14-09:  Bridge to Bridgeloop, Arnhem
13-09:  Fish-Potato Run, Urk
09-09:  TTM Health City, Tilburg
08-09:  TTM La Sala, Tilburg
07-09:  16de Stadsloop Heerlen, Heerlen
07-09:  Amicon Singelloop, Enschede
07-09:  30 Van Amsterdam Noord, Amsterdam
07-09:  4e Maas en Waalse Dijkenloop, Beneden Leeuwen
07-09:  Brabants Dagblad Tilburg Ten Miles, Tilburg
31-08:  Dorpsloop Teteringen, Teteringen
30-08:  Stratenloop Het Bels Lijntje, Baarle-Nassau
23-08:  Ronde van Naastenbest, Best
29-06:  1-1-2 Loop, Arnhem
29-06:  Galgenloop, Berkel-Enschot
28-06:  Wiezoloop, Wierden
22-06:  Halve marathon en 10 kilometer, Roosendaal
20-06:  Banthumloop, Bergentheim
14-06:  3e EPZ wegwedstrijd, Oudelande
13-06:  Haarlems Dagblad Grachtenloop, Haarlem
09-06:  Rondje Rijen, Rijen
07-06:  Zwitserloot Dakrun, Groesbeek
01-06:  Vechtloop, Weesp
01-06:  TweeStedenloop, Waalwijk-Tilburg
25-05:  Ooyse Landloop, Zevenaar
25-05:  The Hague Royal Ten, Den Haag
25-05:  Halve marathon Zeewolde, Zeewolde
25-05:  Enschede Marathon, Enschede
18-05:  CityRun Utrecht, Utrecht
04-05:  Gamma Haagse Beemdenloop, Breda
04-05:  Almere Marathon, Almere
26-04:  Vennenloop, Oisterwijk
12-04:  Geinloop, Driemond
12-04:  10 EM van Oosterhout, Oosterhout Nb
06-04:  KG-Loop, Haarlem
06-04:  Hilversum City Run, Hilversum
06-04:  Parelloop, Brunssum
05-04:  Rabo Stratenloop (Brabants Kamp.), Reusel
29-03:  Sibbing & Wateler Heuvelrugloop, Rhenen
16-03:  De Dertig van Tilburg, Tilburg
09-03:  20 van Alphen, Alphen aan den Rijn
02-03:  NK veldloop, Harderwijk
23-02:  Jan van Zandvoort halve marathon, Drunen
16-02:  26e Groet Uit Schoorl Run, Schoorl
26-01:  13e Spiridoncross, Rijen
19-01:  34e Int. Fondas Sprintcross, Breda

2002
31-12:  Silvesterloop, Dorst
26-12:  TOF Kerstcross, Galder
21-12:  Houtwijk Kerstloop, Dronten
15-12:  L'Avant Sylvestrecross, Reusel
08-12:  Enclavecross, Baarle-Nassau
08-12:  P&O Montferland Run, 's-Heerenberg
01-12:  19e Sjef van Ooyen Kapellerbosloop, Landgraaf
01-12:  Lidocross, Waalwijk
24-11:  Int. ABAB Warandeloop, Tilburg
23-11:  Int. ABAB Warandeloop, Tilburg
10-11:  Maresiacross, Kaatsheuvel
27-10:  Bridge to Bridgeloop, Arnhem
27-10:  Marathon Brabant, Etten-Leur
06-10:  Bredase Singelloop, Breda
29-09:  Trosloop, Haarlem
29-09:  Geové RZG Posbankloop, Velp
15-09:  Beekse Marathon, Hilvarenbeek
14-09:  Fish Potato Run, Urk
08-09:  Brabants Dagblad Tilburg Ten Miles, Tilburg
31-08:  Stratenloop Het Bels Lijntje, Baarle-Nassau
25-08:  Dorpsloop Teteringen, Teteringen
10-08:  15 van Zeeland, Goes
09-06:  Rondje Rijen, Rijen

Aantal: 13141