Selectie
Alle Hardlopen Wandelen Fietsen
Zwemmen Triathlon Skaten/Schaatsen Motorcross
Geavanceerde opties
Land
Provincie
Maand
Jaar
Selecteer inschrijfformulier
DatumEvenement
23 FEB 2020
zondag
Trailruns
NEDZwolle
29 FEB 2020
zaterdag
Kustcross Walcheren
NEDVlissingen
29 FEB 2020
zaterdag
Devil's Ride - Maasduinen
NEDOttersum
29 FEB 2020
zaterdag
SV Putten Rusthoeveloop
NEDPutten
1 MRT 2020
zondag
Braambergencross
NEDAlmere
1 MRT 2020
zondag
20 van Alphen
NEDAlphen aan den Rijn
1 MRT 2020
zondag
Runnersworld-Polderloop
NEDObdam
1 MRT 2020
zondag
Parnassia Groep Cross
NEDCastricum
1 MRT 2020
zondag
Grote Rivieren Loopcircuit
NEDAlblasserwaard
1 MRT 2020
zondag
Twiskemolenloop
NEDLandsmeer
1 MRT 2020
zondag
Achtkastelenloop
NEDVorden
1 MRT 2020
zondag
Wildman Trail & CaniTrail
NEDNoord-Sleen
1 MRT 2020
zondag
De Halve van Vroomshoop
NEDVroomshoop
1 MRT 2020
zondag
Trappenbergloop
NEDHuizen
1 MRT 2020
zondag
NederStrandLoop
NEDNoordwijk Zh
1 MRT 2020
zondag
Runx Loopgroep03 Mooie Nel Cross
NEDHaarlem
1 MRT 2020
zondag
Rondje Goutum
NEDLeeuwarden
1 MRT 2020
zondag
Wintercup loop AV Spirit
NEDLelystad
1 MRT 2020
zondag
Hema IJzeren Man Volksloop
NEDWeert
1 MRT 2020
zondag
KNIP-loop
NEDZevenbergen
1 MRT 2020
zondag
1 v.d. 4 loop Zuiderpark
NEDDen Haag
7 MRT 2020
zaterdag
Bovenbergcross
NEDMarkelo
7 MRT 2020
zaterdag
MTB Ameland
NEDAmeland
7 MRT 2020
zaterdag
3bergenLOOP
NEDDriebergen
7 MRT 2020
zaterdag
50e Merenloop
NEDGrou
7 MRT 2020
zaterdag
Cross Duathlon Ameland
NEDAmeland
7 MRT 2020
zaterdag
Spa-Francorchamps Run
BELStavelot
7 MRT 2020
zaterdag
Massaloop
NEDOostkapelle
8 MRT 2020
zondag
Berden Voorjaarsloop
NEDVenlo
8 MRT 2020
zondag
Neptunus Oefentocht maart
NEDVenlo
8 MRT 2020
zondag
Gulbergentrail
NEDMierlo
8 MRT 2020
zondag
Den Helder - Schagen
NEDDen Helder
8 MRT 2020
zondag
Zwemloop Roosendaal
NEDRoosendaal
8 MRT 2020
zondag
Sportplein Eindhoven Karpencross
NEDEindhoven
8 MRT 2020
zondag
Louis Vinkloop
NEDAmsterdam
8 MRT 2020
zondag
Bergrace ALLESINEEN
NEDWageningen-Rhenen
8 MRT 2020
zondag
Trailrunning Clinics MudSweattrails
NEDUtrechtse Heuvelrug
8 MRT 2020
zondag
Elverloop
NEDWehl
8 MRT 2020
zondag
JanHans Bettink Memorial Run
NEDHoofddorp
8 MRT 2020
zondag
Nea PurmerRun
NEDPurmerend
14 MRT 2020
zaterdag
Ooievaars Wandeltocht
NEDGoirle
14 MRT 2020
zaterdag
Ren voor hun leven cross
NEDHeerde
14 MRT 2020
zaterdag
Pannekoekenmolenloop
NEDBurgh-Haamstede
14 MRT 2020
zaterdag
44e RIWAL Hoogwerkers halve marathon
NEDDordrecht
14 MRT 2020
zaterdag
Halve marathon De Waal
NEDDe Waal-Texel
14 MRT 2020
zaterdag
Team 240 Leef! MTB Night Ride
NEDBergen op Zoom
14 MRT 2020
zaterdag
Veluwepoortloop
NEDNijkerk
14 MRT 2020
zaterdag
Toerversie Ronde van Drenthe
NEDHoogeveen
14 MRT 2020
zaterdag
Start to Walk
NEDBreda
14 MRT 2020
zaterdag
AV Hanzesport Clubkamp. Veldloop
NEDWarnsveld
15 MRT 2020
zondag
Halve van Oostvoorne
NEDOostvoorne
15 MRT 2020
zondag
Ooievaarstrail
NEDGoirle
15 MRT 2020
zondag
32e Parelloop
NEDBrunssum
15 MRT 2020
zondag
Kempen Run
NEDHapert
15 MRT 2020
zondag
Beers 10 van Tiengemeten
NEDTiengemeten
15 MRT 2020
zondag
Internationale Zwinstedenloop
NEDSluis
15 MRT 2020
zondag
Walk for Life
NEDVenlo
15 MRT 2020
zondag
Voorjaarsloop
NEDHeerhugowaard
15 MRT 2020
zondag
Voorschotenloop
NEDVoorschoten
15 MRT 2020
zondag
53e OLAT winterserie Gemert
NEDGemert
15 MRT 2020
zondag
Halve Marathon en 4 EM Clinic PEC 1910
NEDZwolle
15 MRT 2020
zondag
ARNHEMS 100 MOOISTE - Koningsheide
NEDArnhem
18 MRT 2020
woensdag
Clinics4running
NEDEibergen
19 MRT 2020
donderdag
Beginners Clinic
NEDDe Lutte
21 MRT 2020
zaterdag
Joop Zoetemelk Classic
NEDLeiden
21 MRT 2020
zaterdag
Univť Leekster Lente Loop
NEDLeek
21 MRT 2020
zaterdag
Night to Light Run
NEDFraneker
21 MRT 2020
zaterdag
Sfinx Ekiden
BELGent
21 MRT 2020
zaterdag
Ruitenburg Halve Westland
NEDNaaldwijk
21 MRT 2020
zaterdag
Vuurtorentrail
NEDHollum Ameland
21 MRT 2020
zaterdag
Ronde van Bruinisse
NEDBruinisse
21 MRT 2020
zaterdag
OVM Gaanzeloop
NEDGelselaar
21 MRT 2020
zaterdag
Lenteloop
NEDEmmen
21 MRT 2020
zaterdag
Ladies Park Run
NEDRijssen
21 MRT 2020
zaterdag
Halve Marathon van Sint Anthonis
NEDSint Anthonis
21 MRT 2020
zaterdag
68e VosPlan Reeuwijkse Plassenloop
NEDReeuwijk
21 MRT 2020
zaterdag
Leadax-Run
NEDWapenveld
21 MRT 2020
zaterdag
Kroeg tot Kroegloop
NEDRuinen
21 MRT 2020
zaterdag
Urban Run & Walk
BELKortenaken
21 MRT 2020
zaterdag
RegioBank Schapendriftrun Elspeet
NEDElspeet
21 MRT 2020
zaterdag
Tijdrit Warns
NEDWarns
22 MRT 2020
zondag
Spaarnwoude Hills Trail
NEDVelsen-Zuid
22 MRT 2020
zondag
Vuurtorentrail
NEDHollum Ameland
22 MRT 2020
zondag
Lenteloop Eerbeek
NEDEerbeek
22 MRT 2020
zondag
Rondje Nederland
NEDArnhem
22 MRT 2020
zondag
Hollandia's Dijkenloop
NEDHoorn
22 MRT 2020
zondag
Lenteloop Almere
NEDAlmere
22 MRT 2020
zondag
Annerbos Cross
NEDAnnen
22 MRT 2020
zondag
avPEC Ekiden Zwolle
NEDZwolle
22 MRT 2020
zondag
De Vossemeren Run
BELLommel
26 MRT 2020
donderdag
Seniorendag
NEDVenlo
28 MRT 2020
zaterdag
7e HUMAN-CARE~run
NEDPutten
28 MRT 2020
zaterdag
Venloop Walk & Wheels
NEDVenlo
28 MRT 2020
zaterdag
Neptunus Wandeltocht
NEDVenlo
28 MRT 2020
zaterdag
Wandel Bootcamp Trail
NEDGroet
28 MRT 2020
zaterdag
21e Drents Friese Wold Rabo-marathon
NEDDiever
28 MRT 2020
zaterdag
17e SecureRun
NEDAmeide
28 MRT 2020
zaterdag
Zwemloop Vlissingen
NEDVlissingen
28 MRT 2020
zaterdag
Ned Air 2Bruggenloop Kampen
NEDKampen
28 MRT 2020
zaterdag
15e Rondje Vrachelen
NEDOosterhout
28 MRT 2020
zaterdag
Rondje Zegveld
NEDZegveld
28 MRT 2020
zaterdag
Condensloop
NEDLeeuwarden
28 MRT 2020
zaterdag
Proef de Lente!
NEDBergen op Zoom
28 MRT 2020
zaterdag
Atrium Rondje om Ederveen
NEDEderveen
28 MRT 2020
zaterdag
Boerenstamppot - trail
NEDWierden
28 MRT 2020
zaterdag
47e Rivierenland Parkloop
NEDSchoonhoven
28 MRT 2020
zaterdag
5e Brakelse lenteloop
NEDBrakel
28 MRT 2020
zaterdag
Marathon Oldebroek
NEDHeerde
29 MRT 2020
zondag
Weir Venloop
NEDVenlo
29 MRT 2020
zondag
Bosloopcompetitie
NEDHarderwijk
29 MRT 2020
zondag
Natte Neuzen Trail Veluwezoom
NEDVelp
29 MRT 2020
zondag
Rondje Boerpad
NEDRuinerwold
29 MRT 2020
zondag
Ronde van Park 16Hoven
NEDRotterdam
29 MRT 2020
zondag
Braassemloop
NEDRoelofarendsveen
29 MRT 2020
zondag
Oerparcours
NEDMill
29 MRT 2020
zondag
IJsselTrail
NEDIJsselstein
29 MRT 2020
zondag
City Trail Vlissingen
NEDVlissingen
29 MRT 2020
zondag
De Voshaar 5000
NEDEibergen
29 MRT 2020
zondag
De10vanAssen
NEDAssen
29 MRT 2020
zondag
Lekker Lope Crossloop
NEDDen Dungen
29 MRT 2020
zondag
De Oude Weideloop
NEDWagenberg
29 MRT 2020
zondag
Roel Boermaloop
NEDTiel
29 MRT 2020
zondag
Green Race OriŽnTrail
NEDOverberg
29 MRT 2020
zondag
Marikenloop masterclass
NEDBerg en Dal
29 MRT 2020
zondag
Rondje Bussloo lente editie
NEDBussloo
31 MRT 2020
dinsdag
Ik Loop Hard - Virtual WinterRun
NEDNederland
1 APR 2020
woensdag
Kronos Campusloop
NEDEnschede
2 APR 2020
donderdag
Sportplein Eindhoven Dommelloop
NEDEindhoven
3 APR 2020
vrijdag
Open Fries Kampioenschap GoŽnga
NEDGoŽnga
4 APR 2020
zaterdag
LEGiO-run
NEDGrootegast
4 APR 2020
zaterdag
19e Dokkum Bonifatiusloop
NEDDokkum
4 APR 2020
zaterdag
Fjoertoer
NEDTerschelling
4 APR 2020
zaterdag
Halve Marathon van Nunspeet
NEDNunspeet
4 APR 2020
zaterdag
Super Sprint Triathlon Brummen
NEDBrummen
4 APR 2020
zaterdag
Jubileumloop 40 jaar SV Friesland
NEDSint Jacobiparochie
4 APR 2020
zaterdag
Klein Vaarwater Wandeltocht Ameland
NEDAmeland
4 APR 2020
zaterdag
Veluwse Bron run
NEDEmst
4 APR 2020
zaterdag
High Hexel Trail
NEDHoge Hexel
4 APR 2020
zaterdag
13e RaitdaipRun
NEDSauwerd
4 APR 2020
zaterdag
Imants Grensloop/Hollandershoeve mini su
NEDReusel - Arendonk
5 APR 2020
zondag
Hollen door de Bollen
NEDLisse
5 APR 2020
zondag
Voorjaarsloop Goirle
NEDGoirle
5 APR 2020
zondag
Lochemse Bergloop
NEDBarchem
5 APR 2020
zondag
14e Drutenloop
NEDDruten
5 APR 2020
zondag
Maashorst Trailrun
NEDLanderd
5 APR 2020
zondag
Beekse Trailrun Montferland
NEDBeek Montferland
5 APR 2020
zondag
Duin & Kruid Lenteloop
NEDSantpoort Noord
5 APR 2020
zondag
Halve van Den Helder
NEDDen Helder
5 APR 2020
zondag
Hel van Groesbeek
NEDGroesbeek
5 APR 2020
zondag
SNS Oss City Run
NEDOss
5 APR 2020
zondag
Stoomtramloop
NEDMedemblik
5 APR 2020
zondag
Brijderloop
NEDAlkmaar
5 APR 2020
zondag
Ronde van Sķdwest Frysl‚n
NEDSneek
5 APR 2020
zondag
Koggel Balkbrug Run
NEDBalkbrug
5 APR 2020
zondag
Bouwgroep van Schijndel Molenbroekloop
NEDGemert
5 APR 2020
zondag
Uithoorns Mooiste de Wandeling
NEDUithoorn
5 APR 2020
zondag
Westeinderloop
NEDAalsmeer
5 APR 2020
zondag
Zaans Mooiste
NEDKrommenie
5 APR 2020
zondag
Steentjes Voorjaarsrun
NEDLichtenvoorde
7 APR 2020
dinsdag
Primera de Haan 4 mijlrun
NEDHoogeveen
8 APR 2020
woensdag
10e Global-e Leemputtenloop
NEDRijen
8 APR 2020
woensdag
Roetersrun
NEDAmsterdam
11 APR 2020
zaterdag
Trailrun Seters Mooiste
NEDDorst -Oosterhout
11 APR 2020
zaterdag
Hubo Heitse Leudalloop
NEDHeythuysen
11 APR 2020
zaterdag
Paascross Hooge Nesse
NEDZwijndrecht
11 APR 2020
zaterdag
Semslinieloop en Lutje Turfje loop
NEDAnnerveenschekanaal
11 APR 2020
zaterdag
BurgumTrail
NEDBurgum
11 APR 2020
zaterdag
Bloemenwandelingen Noordwijkerhout
NEDNoordwijkerhout
12 APR 2020
zondag
4Mijl van Diever
NEDDiever
13 APR 2020
maandag
2e Paasloop
NEDNumansdorp
13 APR 2020
maandag
De Wielenloop
NEDRosmalen
13 APR 2020
maandag
Obstaclerun Amersfoort
NEDAmersfoort
13 APR 2020
maandag
Paasloop - Kilder
NEDKilder
13 APR 2020
maandag
Lions Heuvelloop
NEDOverveen
13 APR 2020
maandag
De Loop van Leidsche Rijn
NEDVleuten/De Meern
13 APR 2020
maandag
Rabobank Klap tot klaploop
NEDStadskanaal
13 APR 2020
maandag
Culemborg City Run
NEDCulemborg
13 APR 2020
maandag
Devil's Trail Walcheren
NEDOostkapelle
13 APR 2020
maandag
44 ste FAC Paasloop
NEDBoxtel
13 APR 2020
maandag
Paasloop IJsvereniging Pijnacker
NEDPijnacker
13 APR 2020
maandag
56e Drie molenloop
NEDAarlanderveen
14 APR 2020
dinsdag
Trail 4 Daagse
NEDBreda e.o.
16 APR 2020
donderdag
Dijkloop
NEDArnhem
17 APR 2020
vrijdag
Unicef Loop Breukelen
NEDBreukelen
17 APR 2020
vrijdag
Wielerronde van Folsgare
NEDFolsgare
18 APR 2020
zaterdag
Twee van Enschede
NEDEnschede
18 APR 2020
zaterdag
Woldbergtrail
NEDSteenwijk
18 APR 2020
zaterdag
Marathon Zeeuws-Vlaanderen
NEDTerneuzen
18 APR 2020
zaterdag
Vuurtorenloop
NEDVlieland
18 APR 2020
zaterdag
Berg & Dal Cross-Duathlon
NEDBerg en Dal
18 APR 2020
zaterdag
Jan van de Pol voorjaarsloop
NEDRhenen
18 APR 2020
zaterdag
Taxandria Vennenloop
NEDOisterwijk
18 APR 2020
zaterdag
Moba Kippenren
NEDBarneveld
18 APR 2020
zaterdag
Funrun Zuidplas
NEDGemeente Zuidplas
18 APR 2020
zaterdag
Gaasperdammertunnelrun
NEDAmsterdam
18 APR 2020
zaterdag
Twentse Bedrijven & Teams CUP
NEDOldenzaal
19 APR 2020
zondag
Enschede Marathon
NEDEnschede
19 APR 2020
zondag
Hoogeveense Cascaderun
NEDHoogeveen
19 APR 2020
zondag
Unicef kinderloop
NEDHoogeveen
19 APR 2020
zondag
Zwemloop Breda
NEDBreda
19 APR 2020
zondag
Wandelmarathon Zeeuws-Vlaanderen
NEDTerneuzen
19 APR 2020
zondag
IJsselloop
NEDDeventer
19 APR 2020
zondag
Vuurtorenloop
NEDVlieland
19 APR 2020
zondag
ZandmotorRun
NED's-Gravenhage
19 APR 2020
zondag
Swift Runners 2020
NEDRoermond
19 APR 2020
zondag
Nescioloop
NEDAmsterdam
19 APR 2020
zondag
Roermond City Run
NEDRoermond
19 APR 2020
zondag
Groene Woud Lente Trail
NEDOirschot
19 APR 2020
zondag
Rondom de Heerlijkheid
NEDEck en Wiel
19 APR 2020
zondag
LadiesRun Drachten
NEDDrachten
19 APR 2020
zondag
GigantenTrail
NEDBergen Op Zoom
19 APR 2020
zondag
ARNHEMS 100 MOOISTE - Arnhemse Stadspark
NEDArnhem
19 APR 2020
zondag
Kloetloop
NEDGrootebroek
19 APR 2020
zondag
Halve van Helmond
NEDHelmond
19 APR 2020
zondag
Run for Phťron
NEDSneek
19 APR 2020
zondag
PLUS Kleffenloop
NEDOverloon
19 APR 2020
zondag
PCC MaalwaterRun & MaalwaterWalk
NEDHeiloo
19 APR 2020
zondag
ZWIEP MTB Cup 2020 - Funklasse
NEDOldenzaal
19 APR 2020
zondag
Zier Running Lenteloop
NEDDen Haag
21 APR 2020
dinsdag
Zomeravondcup 1
NEDUtrecht
22 APR 2020
woensdag
De Hypotheker Beekloop
NEDEindhoven
22 APR 2020
woensdag
Tijdrit Harich 1
NEDHarich
24 APR 2020
vrijdag
24-uur Oostburg
NEDOostburg
24 APR 2020
vrijdag
Kollumerkatloop
NEDKollum
24 APR 2020
vrijdag
Oranjemuidenloop
NEDArnemuiden
25 APR 2020
zaterdag
VenloFietst
NEDVenlo
25 APR 2020
zaterdag
De DurpsRun Koudekerke
NEDKoudekerke
25 APR 2020
zaterdag
Tulpenloop Swifterbant
NEDSwifterbant
25 APR 2020
zaterdag
Beat Duchenne Dorp met Vaartloop
NEDNieuw Amsterdam
26 APR 2020
zondag
Bosloopcompetitie
NEDHarderwijk
26 APR 2020
zondag
Dorpsloop Twello
NEDTwello
26 APR 2020
zondag
Mudrun Berltsum
NEDBerltsum
26 APR 2020
zondag
Koningsnachtrun
NEDAmersfoort
26 APR 2020
zondag
Honderd Duizend Klimrit
NEDMalden
26 APR 2020
zondag
43e Treechloop
NEDMaastricht
26 APR 2020
zondag
13e Oranjeloop
NEDTer Aar
27 APR 2020
maandag
Singelloop
NEDWijk bij Duurstede
27 APR 2020
maandag
Wallenloop
NEDElburg
27 APR 2020
maandag
Kings & Queens run
NEDLieshout
27 APR 2020
maandag
Beiler Koningsloop
NEDBeilen
27 APR 2020
maandag
Koningsloop Hasselt
NEDHasselt
27 APR 2020
maandag
TVE Sport Wijboschloop
NEDWijbosch
27 APR 2020
maandag
Oringerrun
NEDOdoorn
27 APR 2020
maandag
Oranjeloop Oudenhoorn
NEDOudenhoorn
29 APR 2020
woensdag
5e Luxemburgische 4 Tage Wanderung
LUXEchternach
1 MEI 2020
vrijdag
Westenholterun
NEDZwolle
2 MEI 2020
zaterdag
Zwemloop Reynaertland Hulst
NEDHulst
2 MEI 2020
zaterdag
Lexis Crossloop Zuidwolde
NEDZuidwolde
2 MEI 2020
zaterdag
Hunebedloop
NEDBorger
2 MEI 2020
zaterdag
Hertlopen voor Roparun
NEDArnhem
3 MEI 2020
zondag
Lauwersmeer Marathon
NEDLauwersoog
3 MEI 2020
zondag
N381 Run
NEDDonkerbroek
5 MEI 2020
dinsdag
Open Fries Kampioenschap Sneek
NEDSneek
6 MEI 2020
woensdag
Baanloop en Coopertest
NEDApeldoorn
8 MEI 2020
vrijdag
Kika Bosloop
NEDElburg
8 MEI 2020
vrijdag
Kaasboerderij Schellachloop
NEDMiddelburg
9 MEI 2020
zaterdag
Emilialoop
NEDWijchen
9 MEI 2020
zaterdag
Trailrun
NEDWezep
9 MEI 2020
zaterdag
Pyramide Off Road Festival
NEDWoudenberg
9 MEI 2020
zaterdag
Twentse Smokkel Trail
NEDLosser
9 MEI 2020
zaterdag
Wekerun
NEDWekerom
9 MEI 2020
zaterdag
Run van Gieten
NEDGieten
9 MEI 2020
zaterdag
Midden Drenthe Loop
NEDZwiggelte
9 MEI 2020
zaterdag
Rundje um ut Hundje
NEDHorst
9 MEI 2020
zaterdag
18e van Mossel Opel Kaaienloop
NEDOosterhout Nb
9 MEI 2020
zaterdag
Putten Power Run
NEDPutten
9 MEI 2020
zaterdag
OCK Run
NEDDen Haag
9 MEI 2020
zaterdag
BAX 5x5 estafetteloop
NEDDoetinchem
9 MEI 2020
zaterdag
Eilandloop
NEDKampen
10 MEI 2020
zondag
Zwemloop Stelleplas
NEDHeinkenszand
10 MEI 2020
zondag
Rondehoeploop
NEDOuderkerk a/d Amstel
10 MEI 2020
zondag
Natte Neuzen Trail De Sprengen
NEDVelp
11 MEI 2020
maandag
Hardloopavond4daagse
NEDAmsterdam
12 MEI 2020
dinsdag
Hardloop 4-daagse Breda
NEDBreda
12 MEI 2020
dinsdag
Zomeravondcup 2
NEDUtrecht
13 MEI 2020
woensdag
Erflandenrun
NEDHoogeveen
13 MEI 2020
woensdag
Amsterdam Zwemloop
NEDAmsterdam
13 MEI 2020
woensdag
Tijdrit Oudemirdum 1
NEDOudemirdum
14 MEI 2020
donderdag
25e Cebustaloop
NEDHeerlen
15 MEI 2020
vrijdag
Aalandenloop
NEDZwolle
15 MEI 2020
vrijdag
Gaperloop
NEDGapinge
16 MEI 2020
zaterdag
16e Vrieling Hardenberg City Run
NEDHardenberg
16 MEI 2020
zaterdag
16e Krakelingenloop
NEDHeukelum
16 MEI 2020
zaterdag
Koos Moerenhout Classic
NEDSteenbergen
16 MEI 2020
zaterdag
Vechtdal Wandeldag
NEDDalfsen
16 MEI 2020
zaterdag
Koploop AMAZING Trail
NEDAmerongen
16 MEI 2020
zaterdag
Veluwse Groot Boeschoten Trail
NEDVoorthuizen
16 MEI 2020
zaterdag
Brooklandrun
NEDBornerbroek
16 MEI 2020
zaterdag
Kleef Run Apeldoorn
NEDApeldoorn
16 MEI 2020
zaterdag
Dwars Door Dongen
NEDDongen
16 MEI 2020
zaterdag
Warten nei Warten
NEDWarten
16 MEI 2020
zaterdag
Wielerronde van Suw‚ld
NEDSuw‚ld
16 MEI 2020
zaterdag
Omloop van Volendam
NEDVolendam
17 MEI 2020
zondag
Outdoor Valley Obstacle Run
NEDBergschenhoek
17 MEI 2020
zondag
The Royal Ten
NEDDen Haag
17 MEI 2020
zondag
Marikenloop
NEDNijmegen
17 MEI 2020
zondag
LOOP Leeuwarden
NEDLeeuwarden
17 MEI 2020
zondag
Hilversum City Run
NEDHilversum
17 MEI 2020
zondag
Ketelwaldtrail
NEDMilsbeek
17 MEI 2020
zondag
Running Center City Hanzeloop
NEDZutphen
17 MEI 2020
zondag
Vissenloop
NEDIJmuiden
17 MEI 2020
zondag
Rietplasloop
NEDEmmen
17 MEI 2020
zondag
Bornsche Maten Loop
NEDBorne
17 MEI 2020
zondag
Esterun
NEDEscharen
17 MEI 2020
zondag
Bommelasloop
NEDEnschede
17 MEI 2020
zondag
Gemert City Run
NEDGemert
17 MEI 2020
zondag
Waterland Halve Marathon
NEDMonnickendam
19 MEI 2020
dinsdag
11 Steden Wandeltocht
NEDLeeuwarden
19 MEI 2020
dinsdag
Voorjaarsloop
NEDEpe
20 MEI 2020
woensdag
Drentse Wandel-4-Daagse
NEDOdoorn
21 MEI 2020
donderdag
Wandel4daagse Haarlem
NEDHaarlem
21 MEI 2020
donderdag
Battle4Life
NEDHoorn
21 MEI 2020
donderdag
33e Trompper Optiek Golden Tenloop
NEDDelft
21 MEI 2020
donderdag
8e PH-trail
NEDVught
21 MEI 2020
donderdag
Smulbosloop
NEDDordrecht
22 MEI 2020
vrijdag
Open Beker MX
NEDRhenen
23 MEI 2020
zaterdag
Ger Meijdam ReŁnieloop
NEDPoortugaal
23 MEI 2020
zaterdag
Pieresnaai Fun Ron
NEDIJmuiden
23 MEI 2020
zaterdag
wandel 1-2 daagse Twello
NEDTwello
24 MEI 2020
zondag
Quintusloop
NEDHengelo
24 MEI 2020
zondag
Solo Duo Team Marathon
NEDOosterwolde
24 MEI 2020
zondag
Wefitness ReitdiephavenRun
NEDGroningen
24 MEI 2020
zondag
Eiberrun
NEDEibergen
25 MEI 2020
maandag
Salt-Boemel Tijdrijderscup
NEDZaltbommel
25 MEI 2020
maandag
Willem Visser Memorial (amateurs)
NEDSneek
26 MEI 2020
dinsdag
Staete Makelaars Jeroen Boschloop
NED's-Hertogenbosch
26 MEI 2020
dinsdag
Willem Visser Memorial (sportklasse)
NEDSneek
27 MEI 2020
woensdag
Zomeravondcup 3
NEDUtrecht
28 MEI 2020
donderdag
26e Wandel4daagse Diever
NEDDiever
30 MEI 2020
zaterdag
Rondje Lauwersmeer
NEDLauwersoog
30 MEI 2020
zaterdag
37e Drenthe Loopfestijn
NEDKlazienaveen
30 MEI 2020
zaterdag
Stuwwalloop
NEDOosterbeek
30 MEI 2020
zaterdag
A. Vogelloop
NED't Harde
31 MEI 2020
zondag
Kidsrun Drenthe
NEDRuinerwold
31 MEI 2020
zondag
AETV Run Rotterdam Edition
NEDHeel Nederland
31 MEI 2020
zondag
Haagse Beemden Loop
NEDBreda
31 MEI 2020
zondag
Spieren aan de wandel Pinkstertocht
NEDWoudenberg
31 MEI 2020
zondag
Kleipikkersrun
BELSt-Lenaarts
31 MEI 2020
zondag
Fit Forward Triatlon
NEDPrinsenbeek
1 JUN 2020
maandag
Loop Rondje Koekange
NEDKoekange
1 JUN 2020
maandag
Las Lanzas Marathon Breda
NEDBreda
1 JUN 2020
maandag
Lelieloop
NEDEtten-Leur
2 JUN 2020
dinsdag
Ballorig Avond4Daagse Venlo
NEDVenlo
2 JUN 2020
dinsdag
Rond Uit Dordrecht
NEDDordrecht
2 JUN 2020
dinsdag
Avondvierdaagse Rijen
NEDRijen
5 JUN 2020
vrijdag
Businessloop Amersfoort
NEDAmersfoort
5 JUN 2020
vrijdag
Nimma
NEDNijmegen
6 JUN 2020
zaterdag
Centrum Run Groesbeek
NEDGroesbeek
6 JUN 2020
zaterdag
Kastelenloop Diepenheim
NEDDiepenheim
6 JUN 2020
zaterdag
NK Lakebike24
NEDBest
6 JUN 2020
zaterdag
Hago Limburgs Mooiste
NEDHeerlen
6 JUN 2020
zaterdag
Sightseeingrun Veendam
NEDVeendam
6 JUN 2020
zaterdag
Viking Steam Trail
NEDDieren
6 JUN 2020
zaterdag
Snikkerun
NEDHaulerwijk
6 JUN 2020
zaterdag
Schuiteman Valley Run
NEDVeenendaal
6 JUN 2020
zaterdag
Zalkerloop
NEDZalk
6 JUN 2020
zaterdag
Kiekendief Duo-Trio-Team Marathon
NEDSwifterbant
6 JUN 2020
zaterdag
Om Odijk
NEDOdijk
6 JUN 2020
zaterdag
WK Biatlon
NEDNaaldwijk
6 JUN 2020
zaterdag
Run-Bike-Run Deurningen
NEDDeurningen
6 JUN 2020
zaterdag
BaarloBattert
NEDBaarlo
6 JUN 2020
zaterdag
Triathlon Terneuzen
NEDTerneuzen
6 JUN 2020
zaterdag
Dwars door Domburg
NEDDomburg
6 JUN 2020
zaterdag
Biothlon Sponsorloop
NEDArnhem
7 JUN 2020
zondag
Triathlon Hengelo Gld
NEDHengelo Gld
7 JUN 2020
zondag
Obvion RUN
NEDHeerlen
7 JUN 2020
zondag
Trailrun Leudal
NEDHeythuysen
7 JUN 2020
zondag
2e Tanis Triathlon De Langstraat
NEDWaalwijk
7 JUN 2020
zondag
BrandLoyalty Vestingloop 'sHertogenbosch
NED's-Hertogenbosch
7 JUN 2020
zondag
16e Schutz Marathon Hoorn
NEDHoorn
7 JUN 2020
zondag
Brabantse Wal Marathon
NEDBergen op Zoom
7 JUN 2020
zondag
ARNHEMS 100 MOOISTE - Schaarsbergen
NEDArnhem
7 JUN 2020
zondag
Starfit Run
NEDZoetermeer
7 JUN 2020
zondag
Challenge Against Malaria
BELZemst
7 JUN 2020
zondag
Ron for Run Maasvalleiloop
NEDMaastricht
7 JUN 2020
zondag
BandenMaat Driedorpenloop
NEDKortenhoef
7 JUN 2020
zondag
WodanRun
NEDWolfheze
7 JUN 2020
zondag
De Asserstadsloop
NEDAssen
7 JUN 2020
zondag
Mooi Ruinen Run
NEDRuinen
8 JUN 2020
maandag
Ik Loop Hard Roparun - Virtueel Run
NEDNederland
8 JUN 2020
maandag
JUMBO Avondvierdaagse
NEDEtten-Leur
10 JUN 2020
woensdag
Wandelvierdaagse het Gooi
NEDLaren Nh
10 JUN 2020
woensdag
Zomeravondcup 4
NEDUtrecht
12 JUN 2020
vrijdag
Assist Verzuim Rijsserbergloop
NEDRijssen
12 JUN 2020
vrijdag
Kragten Avondloop Herten
NEDHerten
13 JUN 2020
zaterdag
DSV VenloStormt
NEDVenlo
13 JUN 2020
zaterdag
Sri Chinmoy 50&100 kilometer
NEDAmstelveen
13 JUN 2020
zaterdag
Slachtemarathon (wandelaars)
NEDFrysl‚n
13 JUN 2020
zaterdag
Slachtemarathon (hardlopen)
NEDFriesland
13 JUN 2020
zaterdag
Feanster 40 triathlon
NEDSurhuisterveen
13 JUN 2020
zaterdag
Clinic Slachtemarathon+Halve van Zwolle
NEDSneek
13 JUN 2020
zaterdag
Rondje Vlieland
NEDVlieland
13 JUN 2020
zaterdag
PK Dijkrunners Loopdag
NEDDodewaard
13 JUN 2020
zaterdag
Wielerronde van Burgum
NEDBurgum
13 JUN 2020
zaterdag
5 mijl van Smilde
NEDSmilde
14 JUN 2020
zondag
Marathon Amersfoort
NEDAmersfoort
14 JUN 2020
zondag
Airborne Run
NEDRenkum
14 JUN 2020
zondag
Engelenrun
NEDEngelen
14 JUN 2020
zondag
Challenge Against Malaria
NEDArnhem
14 JUN 2020
zondag
City Swim Meppel
NEDMeppel
14 JUN 2020
zondag
8 van Drachten
NEDDrachten
14 JUN 2020
zondag
Hasseloop
NEDHengelo
14 JUN 2020
zondag
Bootcamp Drenthe Run
NEDEmmer-compascuum
14 JUN 2020
zondag
Gaasperplasrun
NEDAmsterdam
14 JUN 2020
zondag
Stadstriathlon Weert
NEDWeert
15 JUN 2020
maandag
Challenge Against Malaria donaties
BELZemst
17 JUN 2020
woensdag
Midzomeravondloop
NEDBleiswijk
19 JUN 2020
vrijdag
Rabo kids triathlon
NEDHolten
19 JUN 2020
vrijdag
Vivera run
NEDHolten
19 JUN 2020
vrijdag
Banthumloop
NEDBergentheim
20 JUN 2020
zaterdag
The Longest Day
NEDUdenhout
20 JUN 2020
zaterdag
40Mijl Midzomernachtwandeling
NEDLauwerzijl
20 JUN 2020
zaterdag
De Maasdijk (lopen)
NEDOss
20 JUN 2020
zaterdag
Maasmeander Wandeling
NEDOss
20 JUN 2020
zaterdag
Billie Turf Tocht
NEDZevenhuizen GN
20 JUN 2020
zaterdag
Triathlon Holten
NEDHolten
20 JUN 2020
zaterdag
Heuvelrugloop Maarn
NEDMaarn
20 JUN 2020
zaterdag
Veluwezoomtrail
NEDDieren
20 JUN 2020
zaterdag
Maasdijk Triathlon
NEDOss
20 JUN 2020
zaterdag
Bavoloop
NEDRijsbergen
20 JUN 2020
zaterdag
22e Groot Ginkelse Loop
NEDWekerom (gem. Ede)
21 JUN 2020
zondag
De Maasdijk (skaten)
NEDOss
21 JUN 2020
zondag
Langste Dag Challenge
NEDRotterdam
21 JUN 2020
zondag
Peelandmars
NEDWissenkerke
21 JUN 2020
zondag
Devil's Trail Maasduinen
NEDArcen
21 JUN 2020
zondag
Maasmeander Wandeling
NEDOss
21 JUN 2020
zondag
10e MHB Overbetuweloop
NEDElst
21 JUN 2020
zondag
Veluwezoomtrail
NEDDieren
21 JUN 2020
zondag
Triatlon Baardmannetje
NEDOostvoorne
21 JUN 2020
zondag
Woellust Run
NEDWildervank
21 JUN 2020
zondag
Comfortfloors ObstakelSlag
NEDSlagharen
24 JUN 2020
woensdag
Vrije openwater zwemtraining tocht
NEDWemeldinge
24 JUN 2020
woensdag
Tijdrit Oudemirdum 2
NEDOudemirdum
25 JUN 2020
donderdag
Wielerronde van Bolsward
NEDBolsward
26 JUN 2020
vrijdag
Zwartewaterlandloop
NEDZwartsluis
26 JUN 2020
vrijdag
Zeewolde Endurance
NEDZeewolde
26 JUN 2020
vrijdag
Volksloop
NEDAppelscha
27 JUN 2020
zaterdag
Midzomermarathon Apeldoorn
NEDApeldoorn
27 JUN 2020
zaterdag
Liemers Posbankloop
NEDDuiven
27 JUN 2020
zaterdag
19e Lingewaalloop
NEDHerwijnen
27 JUN 2020
zaterdag
6e Oosterhoutse trail
NEDOosterhout Nb
27 JUN 2020
zaterdag
Zeewolde Endurance
NEDZeewolde
27 JUN 2020
zaterdag
Bissinghrun
NEDOmmen
27 JUN 2020
zaterdag
Keetie van Oosten-Hage Classic
NEDSint-Maartensdijk
28 JUN 2020
zondag
KLM CuraÁao Scheveningen Beach Run
NEDScheveningen
28 JUN 2020
zondag
de Halve Marathon van Roosendaal
NEDRoosendaal
28 JUN 2020
zondag
Tata Steel Marquetteloop
NEDHeemskerk
28 JUN 2020
zondag
Merwede Triathlon
NEDGorinchem
3 JUL 2020
vrijdag
De Generale (3-daagse)
NEDEgmond aan Zee
4 JUL 2020
zaterdag
Tour de Corlaer
NEDNijkerk
4 JUL 2020
zaterdag
Wielerronde van Workum
NEDWorkum
4 JUL 2020
zaterdag
Ultrafestival Deventer
NEDDeventer
5 JUL 2020
zondag
de Ronde van Kralingen
NEDRotterdam
5 JUL 2020
zondag
Rondje Ka
NEDRoelofarendsveen
6 JUL 2020
maandag
20e Strandvijfdaagse
NEDVlissingen
9 JUL 2020
donderdag
Wielerronde van Gaast
NEDGaast
10 JUL 2020
vrijdag
Midzomerloop
NEDLeiderdorp
11 JUL 2020
zaterdag
Voorthuizen Loopt
NEDVoorthuizen
11 JUL 2020
zaterdag
Doetse Triathlon
NEDGiessenburg
15 JUL 2020
woensdag
Tijdrit Oudemirdum 3
NEDOudemirdum
17 JUL 2020
vrijdag
Parelloop Vasse
NEDVasse
26 JUL 2020
zondag
TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 20k
NEDAmsterdam
27 JUL 2020
maandag
European Junior Cycling Tour Assen
NEDAssen
28 JUL 2020
dinsdag
Ronde van Dedemsvaart
NEDDedemsvaart
29 JUL 2020
woensdag
Dedemsvaria Darts
NEDDedemsvaart
1 AUG 2020
zaterdag
9 hours ultra
NEDHoogeveen
9 AUG 2020
zondag
Giro di Schouwen-Duiveland
NEDZierikzee
16 AUG 2020
zondag
Giesbeek A&D Triathlon
NEDGiesbeek
16 AUG 2020
zondag
TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 25k
NEDAmsterdam
18 AUG 2020
dinsdag
Trail4Daagse Veluwezoom
NEDRheden
20 AUG 2020
donderdag
De Wiekenloop
NEDHulshorst
21 AUG 2020
vrijdag
Wielerronde van Hallum
NEDHallum
22 AUG 2020
zaterdag
Berkel kanorally
NEDBorculo
22 AUG 2020
zaterdag
34e Hyundai Halve Marathon
NEDBurgh-Haamstede
22 AUG 2020
zaterdag
8e Weidselandtocht
NEDTen Boer
23 AUG 2020
zondag
Summertrail Veluwe marathon 42.195m
NEDKootwijkerzand
25 AUG 2020
dinsdag
Wielerronde van Balk
NEDBalk
26 AUG 2020
woensdag
De Hypotheker Beekloop
NEDEindhoven
29 AUG 2020
zaterdag
Ode aan Jan Janssen
NEDNootdorp
30 AUG 2020
zondag
Triatlon Experience NL
NEDOosterhout NB
30 AUG 2020
zondag
Triathlon Stroombroek
NEDDoetinchem
4 SEP 2020
vrijdag
Int Oldtimertreffen Lanaken
BELLanaken
5 SEP 2020
zaterdag
Veluwse TrailRun
NEDErmelo
5 SEP 2020
zaterdag
10e Loop naar de Pomp
NEDNoordeloos
5 SEP 2020
zaterdag
Prison Trail
NEDDieren
6 SEP 2020
zondag
Boekenmarkt Oud-Rekem
BELRekem
6 SEP 2020
zondag
N70 trail
NEDNijmegen
6 SEP 2020
zondag
TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 30k
NEDAmsterdam
6 SEP 2020
zondag
ARNHEMS 100 MOOISTE - Market Garden
NEDArnhem
6 SEP 2020
zondag
Keistad Triathlon Amersfoort
NEDAmersfoort
6 SEP 2020
zondag
Haarlemmermeer Run
NEDHoofddorp
6 SEP 2020
zondag
MCO Herperduin Trophy
NEDOss
6 SEP 2020
zondag
The Chariot Triathlon Eibergen
NEDEibergen
9 SEP 2020
woensdag
Trailrunfestival
SUISent (Zwitserland)
10 SEP 2020
donderdag
Limburg Fietsvierdaagse
BELLanaken
12 SEP 2020
zaterdag
Appelstap
NEDAppelscha
12 SEP 2020
zaterdag
G.R.I.T.
NEDVasse
13 SEP 2020
zondag
Loop Fiets Proef Marathon Drenthe
NEDWesterbork
18 SEP 2020
vrijdag
34e Kennedymars Haaksbergen
NEDHaaksbergen
19 SEP 2020
zaterdag
Smokkelaars wandeltocht
NEDGoirle
19 SEP 2020
zaterdag
DePosbankTrail
NEDVelp
19 SEP 2020
zaterdag
XTERRA-Netherlands
NEDAmeland
19 SEP 2020
zaterdag
Heideloop trailrun
NEDErmelo
19 SEP 2020
zaterdag
Tijdrit Harich 2
NEDHarich
20 SEP 2020
zondag
Smokkelaarstrail
NEDGoirle
20 SEP 2020
zondag
Halve van Renesse & Trail by the Sea
NEDRenesse
20 SEP 2020
zondag
XTERRA JUNIOR
NEDAmeland
20 SEP 2020
zondag
Zechstein Borgerswold Classic 6 uur
NEDVeendam
26 SEP 2020
zaterdag
Beleef Lauwersoog Swimrun
NEDLauwersoog
27 SEP 2020
zondag
TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 30k
NEDAmsterdam
28 SEP 2020
maandag
WV Snits-bokaal (amateurs)
NEDSneek
29 SEP 2020
dinsdag
WV Snits-bokaal (sportklasse)
NEDSneek
3 OKT 2020
zaterdag
Westerkwartier Food Run
NEDLeek
3 OKT 2020
zaterdag
Sri Chinmoy 6 uursloop
NEDAmsterdam
3 OKT 2020
zaterdag
Rottemerenloop
NEDBleiswijk
3 OKT 2020
zaterdag
RoldertorenRun
NEDRolde
3 OKT 2020
zaterdag
Herfst Waypointtrail
NEDDieren
4 OKT 2020
zondag
Devil's Trail Utrechtse Heuvelrug
NEDDoorn
10 OKT 2020
zaterdag
Heiderun
NEDEde
10 OKT 2020
zaterdag
Devil's Trail Radio Kootwijk
NEDKootwijk
10 OKT 2020
zaterdag
Veluwse Bron run
NEDEmst
12 OKT 2020
maandag
Wandel4daagse Schoorlse Duinen
NEDSchoorl
17 OKT 2020
zaterdag
TCS Amsterdam Marathon Trainingslopen
NEDAmsterdam
18 OKT 2020
zondag
TCS Amsterdam Marathon + Trainingslopen
NEDAmsterdam
24 OKT 2020
zaterdag
Tussen Slik en Zand
NEDAmeland
25 OKT 2020
zondag
BUFF Duinentrail Schoorl
NEDSchoorl
25 OKT 2020
zondag
Devil's Trail Rijk van Nijmegen
NEDNijmegen
1 NOV 2020
zondag
Alphense Bergen Trail
NEDAlphen
1 NOV 2020
zondag
Pingelloop
NEDHaaksbergen
1 NOV 2020
zondag
Grote Veldloop
NEDVorden
1 NOV 2020
zondag
ARNHEMS 100 MOOISTE - Groot Warnsborn
NEDArnhem
1 NOV 2020
zondag
Green Race Orienteering Run
NEDSoest
1 NOV 2020
zondag
Hermans AssurantiŽn Duatlon
NEDReusel
7 NOV 2020
zaterdag
Zandenplasloop
NEDNunspeet
7 NOV 2020
zaterdag
Devil's Trail Schiermonnikoog
NEDSchiermonnikoog
14 NOV 2020
zaterdag
53e Mosselloop
NEDBurgh-Haamstede
20 NOV 2020
vrijdag
Tonproat avond Eindhoven Atletiek
NEDEindhoven
22 NOV 2020
zondag
Run ATB Run Haaksbergen
NEDHaaksbergen
29 NOV 2020
zondag
KLM CuraÁao Marathon
Willemstad
12 DEC 2020
zaterdag
Wintercross Outdoor Valley - Kieviten
NEDBergschenhoek
12 DEC 2020
zaterdag
Koude Polderloop
NEDNijkerk
20 DEC 2020
zondag
Bargerveen Kika Wintertrailrun
NEDWeiteveen
31 JAN 2021
zondag
Trailruns
NEDZwolle
543 evenementen