Selection
Country
Province
Month
Year



Search
zoek
Naam / plaats

Select Entry Form
DateEvent
Sat 03/09/2019  MTB Ameland, Ameland
Sat 03/09/2019  KlimClinic Posbank met Aart Vierhouten, Rheden
Sat 03/09/2019  Team 240 Leef! MTB Night Ride, Bergen op Zoom
Sun 03/10/2019  Omloop Tom Schouten Wielersport, Den Haag
Sat 03/16/2019  Toerversie Ronde van Drenthe, Hoogeveen
Sat 03/16/2019  MTB Clinic + Workshop, Molenhoek
Sat 03/23/2019  Klim-Daalclinic Limburg, Vaals
Sat 03/23/2019  Joop Zoetemelk Classic, Leiden
Sat 03/23/2019  Tijdrit Warns, Warns
Fri 04/05/2019  Open Fries Kampioenschap GoŽnga, GoŽnga
Sun 04/14/2019  Gert-Jan Theunisse Classic, De Rips
Wed 04/17/2019  Tijdrit Harich, Luinjeberd
Fri 04/19/2019  De 5 van Schoorl, Schoorl
Fri 04/19/2019  Wielerronde van Folsgare, Folsgare
Sat 04/27/2019  Makkumertoertocht, Makkum
Sat 04/27/2019  Streetrace Oldebroek, Oldebroek
Sun 04/28/2019  Honderd Duizend Klimrit, Malden
Fri 05/03/2019  Open Fries Kampioenschap Sneek, Sneek
Sun 05/05/2019  Freedomride, Nijverdal
Sat 05/11/2019  Willem Visser Memorial, Sneek
Sun 05/12/2019  Ronde van Nijmegen, Nijmegen
Sat 05/25/2019  Halve van Hoogvliet, Hoogvliet
Sat 05/25/2019  Koos Moerenhout Classic, Steenbergen
Sun 05/26/2019  Classico Giro Utrecht, Utrecht
Sat 06/01/2019  NK Lakebike24, Best
Tue 06/04/2019  Rond Uit Dordrecht, Dordrecht
Wed 06/12/2019  Tijdrit Zurich, Zurich
Fri 06/14/2019  LadiesNightRide, Goes
Fri 06/14/2019  Nimma, Nijmegen
Sat 06/15/2019  DELTA Ride for the Roses Zw-Vlaanderen, Terneuzen
Fri 06/21/2019  Tourtocht Luxemburg-Etten-Leur, Etten-Leur
Sat 06/22/2019  Wielerronde van Berlikum, Berlikum
Sun 06/23/2019  Mar-athon Rond Sneek en meer, Sneek
Sun 06/23/2019  Run-Bike-Run Deurningen, Deurningen
Mon 06/24/2019  Streetrace Ruinerwold, Ruinerwold
Thu 06/27/2019  Wielerronde van Bolsward, Bolsward
Sat 06/29/2019  Wielerronde van Workum, Workum
Sun 07/07/2019  de ronde van Kralingen, Rotterdam
Sun 07/07/2019  Streetrace Norg, Norg
Sun 07/07/2019  Tour d'Utrecht, Utrecht
Thu 07/11/2019  Wielerronde van Gaast, Gaast
Sat 07/13/2019  Pedaleurs Ploegen Tijdrit, Gennep
Sun 08/04/2019  Giro di Schouwen-Duiveland, Zierikzee
Sat 08/24/2019  Wielerronde Balk, Balk
Wed 09/04/2019  Tijdrit Harich, Zurich
Fri 09/06/2019  Wielerronde van Hallum, Hallum
Sat 09/21/2019  Tijdrit Oudemirdum, Oudemirdum
47 events

Check your entries
Only internet entries can be checked
Country *
Postal code *
Date of birth *